בעיות במה חדש

לב_אדום*
הצטרפות: 30 מאי 2006, 04:12
דף אישי: הדף האישי של לב_אדום*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי לב_אדום* »

דפים שאני כותבת בהם לא מופיעים לי ולא משנה מה סימנתי למעלה (שינויים שכבר ראיתי וכו'..)

גיליתי שגם אצלי. לפחות יש דף אחד שלא מופיע לי משום מה. הדף מערכות יחסים בעידן החדש. וזאת למרות שמסומן לי 'הצג שינויים שכבר ראיתי'.
ואני נזכרת שגם בכל הימים האחרונים לא ראיתי אותו.

כרגע זה אצלי על 'קיבוץ לפי תאריך ביקור אחרון' והוא בטוח היה אמור להופיע בקטגוריית 'בשבוע האחרון' (נעשה בו שינוי אחרון ב-29/8), אבל לא.

אולי יש עוד דפים שנעלמו לי מבלי ששמתי לב. אבל הדף הזה בטוח.

האם רק אצלי אינו מופיע או אינו מופיע בכלל במה חדש?
למה זה? מה עושים?
איך אדע אם יש דפים נוספים שלא מופיעים לי (או לכולם)?
לב_אדום*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי לב_אדום* »

אה, הנה, עכשיו גיליתי (לפחות) עוד 2 דפים שכתבתי בהם ולא מופיעים לי:
מה יקרה אם נשלח אור לנסראללה
סוד הנשיקין שקודם הזיווג

האם גם לכם הם לא מופיעים?
האם זה רק דפים שאני בעצמי כתבתי בהם? אבל יש דפים שכתבתי בהם וכן מופיעים...

והנה בדקתי גם ב-מה חדש ישן: אז, מבין ה-3 הנ"ל כן מופיע סוד הנשיקין שקודם הזיווג - אבל רק הוא.
וזאת למרות שהמה חדש ישן שלי מתחיל מ-29/8, וב-מערכות יחסים בעידן החדש נכתב לאחרונה ב-29/8. בכל זאת הוא לא מופיע...

??????????????????
אם_פי_3*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 21:35
דף אישי: הדף האישי של אם_פי_3*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי אם_פי_3* »

לב אדום - יכול להיות שהשינוי האחרון קרה לפני יותר ממספר הימים שאת בוחרת להציג?
ב"קיבוץ על פי ביקור אחרון" יש משהו מבלבל: את מבקשת לראות שינויים שקרו בשלושת הימים האחרונים (או אחר, אם שינית, אני אמשיך להניח שזה 3 ימים), אבל הדפים מופיעים בסדר של מתי ראית אותם פעם אחרונה - כלומר: דף שהשתנה בשלושת הימים האחרונים, אבל ביקרת בו לאחרונה לפני שבוע יופיע, ואילו דף שהשתנה לפני 4 ימים לא יופיע בכלל, כי השינוי כבר לא "חדש".
לב_אדום*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי לב_אדום* »

אם פי 3 תודה. עדיין לא היה לי זמן לבדוק את מה שאמרת, כך שעדיין איני יודעת אם זאת באמת הסיבה.

אבל מה שכן, מה שכתבתי אתמול על המה חדש ישן עדיין בתוקף:
וזאת למרות שהמה חדש ישן? שלי מתחיל מ-29/8, וב-מערכות יחסים בעידן החדש נכתב לאחרונה ב-29/8. בכל זאת הוא לא מופיע... - אז לפחות על זה אני כן יודעת שכן נעשה שינוי ב-29/8 ובכל זאת זה לא הופיע במה חדש ישן מה-29/8.
מה הסיבה?
לב_אדום*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי לב_אדום* »

בעיה נוספת במה חדש:

רואים את סדר הכותבים הפוך. למשל, שמתי לב שבדף של אורלי ברלב כתבו אחרונים אל דנטה, בדחילו ואני (לב אדום) אחרונה. ובמה חדש מופיע להפך: לב אדום, בדחילו, אל דנטה.

שמתי לב לזה כבר כמה פעמים אבל לא הייתי בטוחה. עכשיו אני בטוחה.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

נסי להפוך את סדר המיון (עולה/יורד)
תזמורת_הים*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2003, 11:13
דף אישי: הדף האישי של תזמורת_הים*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי תזמורת_הים* »

ספינה, באיזה דפדפן את גולשת?
לב_אדום*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי לב_אדום* »

_בעיה נוספת במה חדש?:
רואים את סדר הכותבים הפוך._ (אני)

נסי להפוך את סדר המיון (עולה/יורד) (פלוני אלמונית)

ובכן, באמת כשאני הופכת את סדר המיון רואים את הכותבים מהתחלה לסוף ולא מהסוף להתחלה.
אבל, אם אני רוצה לראות את הדפים שנעשו בהם שינויים מהסוף להתחלה - זה מחייב שאראה גם את הכותבים בכל דף מהסוף להתחלה?
לב_אדום*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי לב_אדום* »

כמו כן, אני רוצה לומר שלמרות שעברתי ל'קיבוץ לפי תאריך ביקור אחרון' זה עדיין לא אותו הדבר מבחינתי כמו השיטה הקודמת של קישורים צבועים באדום.
צורת הקיבוץ הזאת אינה נוחה לי מכמה סיבות:
  1. אני רוצה לראות את השינויים בדפים לפי הסדר של הימים שבהם נוצרו השינויים (או נוצרו דפים חדשים).
לשם כך הקיבוץ הרגיל יותר נוח.
  1. כאשר הייתה הרשימה הרגילה ומתוכה קישורים צבועים באדום, זה גרם לי גם לרפרף מדי פעם על הקישורים הירוקים שביניהם ולדלות נוספים שמעניינים אותי. אך כאשר מקובצים לי יחד כל הקישורים האחרונים, אני לרוב לא מסתכלת בקטגוריות האחרות. (כמו דפים חדשים, דפים שמזמן לא ראיתי וכו'...)
  1. הקטגוריה של דפים חדשים נמצאת במקום שלא נוח להגיע אליו - לא בהתחלה ולא בסוף. כיוון שהדפים העיקריים שמעניינים אותי הם אלו שנכנסתי אליהם לאחרונה ו-דפים חדשים (או אולי לא רק אותי?) - לדעתי דפים חדשים כדאי שיופיעו ממש בהתחלה או ממש בסוף.
כלומר, בשיטה הרגילה ראיתי את הדפים החדשים תוך כדי הסקירה של כלל הדפים, וזה היה נוח לי. עכשיו זה פחות נוח.
אבל אם כבר להשתמש ב'קיבוץ לפי ביקור אחרון' - כדאי להעביר את 'הדפים החדשים' למקום יותר מכובד.
  1. הצעה נוספת: גם מבין הדפים שאמנם אינם חדשים, אבל שלא ביקרתי בהם מזמן או שמעולם לא ביקרתי בהם - אין לי אפשרות לדעת אם זה דפים שרצים כבר כמה זמן במה חדש ולא מעניינים אותי, או שזה דפים שמזמן לא היו במה חדש ופתאום הופיעו בו - אז אולי הם כן מעניינים אותי.
הייתי מציעה לחלק כל אחת מהקטגוריות של 'דפים שמזמן לא ביקרתי בהם' ושל 'דפים שאף פעם לא ביקרתי בהם' ל- 2 חלקים:
א) דפים שהיו לאחרונה במה חדש (נגיד בשבועיים האחרונים, או בחודש האחרון?),
ב) דפים שלא היו לאחרונה במה חדש (שזה אומר, דפים שכנראה שכחתי מקיומם או לא הייתי מודעת בכלל לקיומם - ויש סיכוי שעשויים לעניין אותי).

בסה"כ אני כן מרוצה מהאפשרות לקיבוץ לפי תאריך ביקור אחרון.
אבל הייתי רוצה שהאפשרות הזו תהיה עם כמה שיפורים כמו שהצעתי (דפים חדשים בְּמקום יותר נגיש, וציון דפים שלא היו לאחרונה במה חדש).
ומן הצד השני, שתוחזר האפשרות של הדגשת הדפים שכבר ראיתי.

ואני רוצה גם להגיד שגם האפשרות לעבור בין שתי האפשרויות (קיבוץ לפי תאריך שינוי וקיבוץ לפי תאריך ביקור אחרון) היא לא נוחה - כי בַּמעבר שוב נמחקים הקישורים האדומים, כך שאני שוב לא זוכרת באילו מהם ביקרתי לפני כמה דקות.

ולעניין הדגשת הדפים אני חוזרת על ההצעה של עומר ס:

_אולי כדאי לשנות מעט את הרעיון:
שמו של כל דף יהיה לינק פשוט לדף (לראש הדף), וזו תהיה האופציה הבסיסית, למתחילים או חדשים. וכך ייצבע הקישור לאחר כניסה.
הלינק לסוף הדף (המקום האחרון שקראנו) יהיה בנקודה מימין או במקום אחר, וזו תהיה האפשרות למתקדמים._

אחלה רעיון. האם זה אפשרי ליישום?

וכמובן שבמקביל להצגת הבעיות וההצעות לשיפור - גדולה הערכתי לשיפורים שכבר נעשו, ומכירה תודה גדולה. {@ {@ {@
לי_אורה*
הצטרפות: 12 אפריל 2005, 19:07
דף אישי: הדף האישי של לי_אורה*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי לי_אורה* »

_שמו של כל דף יהיה לינק פשוט לדף (לראש הדף), וזו תהיה האופציה הבסיסית, למתחילים או חדשים. וכך ייצבע הקישור לאחר כניסה.
הלינק לסוף הדף (המקום האחרון שקראנו) יהיה בנקודה מימין או במקום אחר, וזו תהיה האפשרות למתקדמים._
מסכימה מאוד ורוצה להוסיף: והאופציה הראשונה תהיה לאלו שמעדיפות\ים אותה. נראה לי חשוב שתהיה בחירה בין 2 אופציות: או שמה חדש הקודם והנוכחי ישארו (כפי שהיה קודם לכן), או ההצעה הזו.

ומודה לאלו שהשיבו לי במעלה הדף הזה. בינתיים החלטתי שאין לי זמן וחשק להקדיש להכרת המה חדש החדש, ולכן פשוט ממשיכה להשתמש במה חדש הרגיל, שהוא הרבה יותר ידידותי (לפחות לי) מכל הבחינות.
טלי_מא*
הצטרפות: 14 דצמבר 2005, 10:27
דף אישי: הדף האישי של טלי_מא*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי טלי_מא* »

אני עדיין עושה את זה:
http://www.beofen-tv.co.il/cgi-bin/chiq.pl?title=[po]מה חדש[/po]&days=1&settings=0&show=new,add,edit,rename,delete,unvisited,redirect,seen

כי גם אני החלטתי שאין לי זמן וחשק להקדיש להכרת המה חדש החדש, אלא שאני מעדיפה את המחודש.
רועי_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 18:34
דף אישי: הדף האישי של רועי_שרון*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי רועי_שרון* »

בכל מקרה הדף לא נפתח לי בדברים החדשים שנוספו אלא נפתח כרגיל בהודעה הראשונה שלזה אני רגילה, למרות שכתוב התאריך והשעה למעלה
ספינה, קודם כל יופי שאת מקבלת את המה חדש. בגלל הצורה שהדפדפן עובד, הדף נפתח בשלבים -- תלוי בקצב החיבור. בהתחלה הוא תמיד נפתח בהתחלה, ורק כשהוא גומר להטען אז הוא קופץ למקום המתאים (וגם זה, רק אם לא גללת אותו בינתיים). אם קצב החיבור שלך מהיר, אז הדף יגיע מהר, ומהר יגלול, מה שיראה לך כאילו הוא נפתח באמצעו. אבל אם קצב החיבור איטי או שהדף מאד ארוך, אז הוא יפתח בתחילתו, ורק לאחר מכן יגלול -- אם עוד לא גללת בעצמך (נדמה לי שביטלנו את הגלילה האוטומטית אם המשתמש גלל כבר לבד).

אם אני רוצה לראות את הדפים שנעשו בהם שינויים מהסוף להתחלה - זה מחייב שאראה גם את הכותבים בכל דף מהסוף להתחלה?
כן.

תמיד היו נק' שחורות בתוך המרגיעונים? זה פתאום התחיל להופיע לי ככה!
לא. את יכולה בבקשה לשלוח "אלי" [email protected] צילום מסך?

כיוון שהדפים העיקריים שמעניינים אותי הם אלו שנכנסתי אליהם לאחרונה ו-דפים חדשים (או אולי לא רק אותי?) - לדעתי דפים חדשים כדאי שיופיעו ממש בהתחלה או ממש בסוף
קבוצת הדפים החדשים מופיעה מיד לאחר הדפים שכבר נכנסת אליהם בעבר. זה לא נראה לי הגיוני לשים אותה בהתחלה, כי סביר שהיא תבוא לאחר הדפים שכבר ביקרתי.

אין לי אפשרות לדעת אם זה דפים שרצים כבר כמה זמן ב-מה חדש ולא מעניינים אותי, או שזה דפים שמזמן לא היו ב-מה חדש ופתאום הופיעו בו - אז אולי הם כן מעניינים אותי
זה רעיון טוב מאד, אבל לא מצאנו דרך פשוטה ליישם אותו. בכל מקרה הוספנו את זה לרשימה ההולכת ומתארכת של משימות עתידיות, ומתישהו נטפל בזה (אני מקווה).

שמו של כל דף יהיה לינק פשוט לדף (לראש הדף), וזו תהיה האופציה הבסיסית, למתחילים או חדשים. וכך ייצבע הקישור לאחר כניסה. הלינק לסוף הדף (המקום האחרון שקראנו) יהיה בנקודה מימין או במקום אחר, וזו תהיה האפשרות למתקדמים.
בפרקטיקה של עיצוב ממשקי משתמש, בדרך כלל לשים אפשרות לבחירת המשתמש זו טעות, מכמה סיבות: (1) הרוב המוחלט של המשתמשים (מעל 90%) לא משנים את האפשרויות ברירת המחדל בכלל. (2) האפשרויות מבלבלות חלק לא קטן מהמשתמשים, גם אם הן מוסברות -- כמו שאפשר לראות כאן בדף הזה. (3) העברת הבחירה למשתמש מעידה ביותר מדי מקרים על בעיית שימושיות שלא פתרנו, ולאו דווקא על בעיית שימושיות בלתי פתירה.
במקרה הזה, די ברור לי שמשיקולי שימושיות של קריאת ההודעות שהתווספו לדף, עדיף לגלול אוטומטית לידיעה הראשונה שהמשתמש עדיין לא קרא. אני מניח שאותם משתמשים שמעדיפים אחרת, עושים את זה משיקולים שלא קשורים למטרה הזו, כמו לדוגמא בגלל שיש יותר ממשתמש אחד שמסתכל במחשב על מה חדש, ואז המקום האחרון שהמשתמש השני ראה בדף ספציפי לא מתאים למשתמש הראשון. אבל זו כבר בעיית שימושיות אחרת, שיש לה פתרונות אחרים.
בכל מקרה, על מנת לנטרל את הגורם של ההתרגלות למשהו חדש, בואו נחכה קצת, ונראה בעוד שבועיים-שלושה מה המצב, והאם זה עדיין מפריע לאלה שזה מפריע להם כרגע.

גם אני החלטתי שאין לי זמן וחשק להקדיש להכרת המה חדש החדש, אלא שאני מעדיפה את המחודש
אבל הקישור הזה מביא אותך למה חדש החדש, ולא לישן. החלפנו את השמות של דפי המה חדש...
טלי_מא*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי טלי_מא* »

למה חדש החדש, ולא לישן. החלפנו את השמות של דפי המה חדש...
נכון, אבל לא רק כי אתם החלפתם, אני החלפתי את השמות בקישור (תסתכל). פשוט לא משקיעה זמן בהגדרות כי הן כולן בקישור ששימש אותי קודם.
רועי_שרון*

בעיות במה חדש

אני החלפתי את השמות בקישור (תסתכל). פשוט לא משקיעה זמן בהגדרות כי הן כולן בקישור ששימש אותי קודם
כן, ראיתי כבר קודם. אגב אם תנסי ללכת ל-מה חדש בלי הקישור הזה, תראי שההגדרות שלך נשארות אותו הדבר. הוא זוכר אותן.
רועי_שרון*

בעיות במה חדש

לא קריטי.
ענת_ב_פ*
הצטרפות: 10 נובמבר 2004, 09:18
דף אישי: הדף האישי של ענת_ב_פ*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי ענת_ב_פ* »

קודם כל תודה למי שמשקיע המון באתר @}
מפריע לי מאוד שהדפים שקראתי אינם מסומנים בכתום
גם לי, האם יש לזה כבר פתרון?
שוב תודה
ענת_ב_פ*
הצטרפות: 10 נובמבר 2004, 09:18
דף אישי: הדף האישי של ענת_ב_פ*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי ענת_ב_פ* »

נ.ב. אני מאוד אוהבת את
קיבוץ ראשי: תאריך ביקור אחרון שלי
בנוסף

וחוץ מזה תודה על השינוי- האיחוד המחודש של שני האתרים , כתוצאה מהעברה אני מגלה דפים..
@}
נעה*
הצטרפות: 27 ינואר 2003, 09:36

בעיות במה חדש

שליחה על ידי נעה* »

לא עולה לי מה חדש במוזילה.

זה נתקע על טוען... אבל העיגול של מוזילה בצד ימין למעלה אפילו לא מסתובב.
אף_חצוף*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 21:08
דף אישי: הדף האישי של אף_חצוף*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי אף_חצוף* »

ואצלי מה חדש עולה, אבל כתוב שאין בו חדש, ואני יכולה לראות שינויים רק ב מה חדש ישן (זה באקספלורר).
רועי_שרון*

בעיות במה חדש

תנסו לנקות את המטמון המקומי (Cache, או Temporary Files), ותגידו אם זה עובד.
נעה*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי נעה* »

המטמון נוקה וצוחצח אבל אין חדש - הדף טוען שהוא "טוען". גם מחיקה של העוגיות של צ'יק צ'ק לא עזרה. אין שום טעות ג'ווהסקריפט בקונסול.
<ניר סופר>
נעה*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי נעה* »

וגם מה חדש ישן לא פועל - בדיוק אותם סימפטומים. הבעיות התחילו אתמול.
פלוני_אלמונית*

בעיות במה חדש

גם אצלי לא עובד ב FIREFOX גירסה 1.5.0.7 החל מאמש
נעה*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי נעה* »

הבעיה הסתדרה הבוקר.
אף_חצוף*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי אף_חצוף* »

היום זה הסתדר. לא יודעת מה היתה הבעיה.
מחשבות*
הצטרפות: 08 דצמבר 2004, 13:49

בעיות במה חדש

שליחה על ידי מחשבות* »

לא באמת מטריד, ועדין תוהה אם בכוונה - רשימת השינויים בכל דף מופיעה משמאל לימין, כלומר הכותב הראשון מופיע בסוף השורה (ואחריו שלוש נקודות, אם יש יותר משלושה כותבים) ולא כפי שהיה בעבר, שהראשון מופיע ראשון.

שנה טובה ותודה!
פלוני_אלמונית*

בעיות במה חדש

השואל הסתדר, תודה
אנהאטה_א*
הצטרפות: 05 מרץ 2002, 22:00
דף אישי: הדף האישי של אנהאטה_א*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי אנהאטה_א* »

אני כנראה אחת מה- 10% שהשתמשה כרגיל ב מה חדש מחודש ונהנתי מאוד. החל מהיום, כשאני פותחת דפים מ מה חדש הדפים נפתחים לי מלמעלה, ולא כפי שהתרגלתי- מהמקום בו קראתי לאחרונה. למה? ומה עושים כדי לשנות? אפשר לשנות או שזה יישאר במצב זה לנצח?
התרגלתי לפינוק הזה, וקשה מאוד פתאום לחפש איפה לא קראתי בדף. עזרה בבקשה!
אנהאטה_א*
הצטרפות: 05 מרץ 2002, 22:00
דף אישי: הדף האישי של אנהאטה_א*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי אנהאטה_א* »

עוד דבר: בכל דף שאני פותחת, במקום שיהיה כתוב שמי אנהאטה א במשבצת של מאת, כתוב לי פלוני-אלמונית
רועי_שרון*

בעיות במה חדש

אנהאטה, לפי מה שכתבת, צ'יק צ'ק שכח מי את (לכן הפלוני אלמונית בתיבת מאת, ולכן גם הוא לא זוכר מה קראת ואיפה עצרת בכל דף). זה קורה כשהעוגיות של הדפדפן מתאפסות, כתוצאה לעתים מהתקנת גרסה חדשה של הדפדפן, או ניקוי עוגיות ידני, או אולי איזו תוכנה כלשהי שמנקה את העוגיות. בכל מקרה, נקווה שזה לא יחזור.
ניצן_אמ*
הצטרפות: 28 נובמבר 2005, 19:35
דף אישי: הדף האישי של ניצן_אמ*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי ניצן_אמ* »

אני כנראה אחת מה- 10% שהשתמשה כרגיל ב מה חדש מחודש ונהנתי מאוד.
פחות או יותר מאז פארק הירדן (להוציא יום או יומיים מוצלחים) הדף לא עולה לי. אני מקבלת error on page בשלב של הטעינה. כלומר, לאחר שהתאריכים מתעדכנים בקוקי. :-(
כשאני מנסה לעבור למה חדש ישן בצר לי, אני מקבלת הודעת שגיאה (עליה דיווחתי, אבל אני מתארת לעצמי שמאחר שאין תמיכה בדף הישן, אתם לא בהכרח קוראים.) מכל מקום, קצת עצוב לי, כי אני לא יכולה להשתתף בשמחה.
יש לציין שמחקתי קבצים זמניים, הורדתי אקספלורר, איתחלתי את המחשב, ועשיתי לא מעט כדי לברר אם זה בצד שלי.
רועי_שרון*

בעיות במה חדש

ניצן, אני מעוניין לדבר איתך בטלפון תוך כדי שאת בודקת את זה, אם מתאים לך. בבקשה צרי "איתי קשר" mailto:[email protected] .
פוגית*
הצטרפות: 29 אוגוסט 2006, 00:18

בעיות במה חדש

שליחה על ידי פוגית* »

אני כנראה אחת מה- 10% שהשתמשה כרגיל ב מה חדש מחודש ונהנתי מאוד.
אבל בשלושת הימים האחרונים הוא שכח גם אותי. לא מחקתי שום עוגיות ולא עשיתי שום שינוי
אבל הוא לא זוכר באיזה דפים ביקרתי ובאיזה לא ואני לא יכולה להשתמש באפשרות של הצגת השינויים לפי תאריך ביקור אחרון וזה מאוד מתסכל
רועי_שרון*

בעיות במה חדש

פוגית, אם הבעיה הזו חוזרת (כלומר, אם הוא שוב ישכח אותך) תודיעי בבקשה.
פלוני_אלמונית*

בעיות במה חדש

אני אל מצליחה להכנס למה חדש.
מה קורה פה?
שרון_ברקת*
הצטרפות: 11 יולי 2002, 16:02
דף אישי: הדף האישי של שרון_ברקת*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי שרון_ברקת* »

מה חדש אינו פועל כשורה, לעומת מה חדש ישן, שדווקא כן.
פלוני_אלמונית*

בעיות במה חדש

מצטרפת לתלונה.
רוזה_לי*
הצטרפות: 20 יוני 2006, 16:57
דף אישי: הדף האישי של רוזה_לי*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי רוזה_לי* »

ולמה האתר פתאום לא מכיר אותי?
רוח_ערב*
הצטרפות: 31 יולי 2006, 11:12

בעיות במה חדש

שליחה על ידי רוח_ערב* »

מצטרפת לתלונה
אבל העיקר שחזר
שרון_ברקת*
הצטרפות: 11 יולי 2002, 16:02
דף אישי: הדף האישי של שרון_ברקת*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי שרון_ברקת* »

כי הקוקיה שמזהה אותך מוגדרת לשרת הישן (ניחוש שלי)
אם תכניסי את שמך פעם אחת מחדש, תזוהי שוב
פלוני_אלמונית*

בעיות במה חדש

לי הוא לא עובד טוב בFireFox > ה-20 הודעות הראשונות בערך נמצאות שמאלה מידי בדף ומשבשות את הראייה.
בExplorer עובד טוב מאוד.
פלוני_אלמונית*

בעיות במה חדש

סליחה, ה-20 הודעות הראשונות בערך נמצאות ימינה מידי.
רועי_שרון*

בעיות במה חדש

כפי שניחש שרון ברקת, המעבר לשרת החדש היה כרוך באבדן העוגיות השמורות אצל כל המשתמשים, מה שאומר שהשרת לא מזהה אותך. אפשר להזדהות מחדש פשוט על ידי כתיבת שמך (כלומר, הכינוי שבו את משתמש כאן באתר) בשדה "מאת" בחלק הכתום למטה בדף, ואז לחיצה על הכפתור "הוסף לדף". אם לא תכתבי שום דבר בשדה התוכן, אז שום דבר לא יתווסף לדף, אבל השרת יתחיל להכיר אותך.

לי הוא לא עובד טוב בFireFox > ה-20 הודעות הראשונות בערך נמצאות שמאלה מידי בדף ומשבשות את הראייה
זו בעיה ידועה ומוכרת, שאינה קשורה למעבר השרת. היא היתה גם בשרת הקודם.
הבעיה הזו נעוצה בבאג שקיים בפיירפוקס. דיווחנו עליו למפתחי הפיירפוקס, אבל הם בוחרים את סדר תיקון הבעיות על פי שיקולים שלהם, ועד כה לא הגיעו לטפל בבעיה הזו (מאחר שהבעיה הזו קורית רק באתרים בעברית ובערבית, זה כנראה לא מאד אטרקטיבי להם למהר ולפתור אותה).

אני לא מצליחה להכנס למה חדש.
הגישה לשרת נעשית באמצעות DNS, שזה שרת שמתרגם שמות מתחם לכתובות אינטרנט. זה שעברנו שרת אומר שכתובת האינטרנט שלנו השתנתה, ולכן שרתי ה-DNS בעולם אמורים להתעדכן. נטוויז'ן התחילו את התהליך הזה בלילה האחרון, וזה בדרך כלל לוקח עד 48 שעות עד שכל השרתים בעולם מעודכנים. אני מניח שכל מי ששמר bookmarks או shortcuts כרגע לא מצליח להגיע אל מה חדש דרכם. בואו נחכה יומיים ונראה אם זה מסתדר לבד באמצעות העדכון של ה-DNS.
תמרול_ה*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 14:17
דף אישי: הדף האישי של תמרול_ה*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי תמרול_ה* »

מה חדש החדש אומר לי כל הזמן שאין כל חדש...
שיניתי בהגדרות לשינויים שכבר ראיתי ולכל הדבריםשאפשר לראות.
אין שינוי: אין כל חדש!
אף_חצוף*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי אף_חצוף* »

אצלי רק מה חדש ישן עובד.
בר_עדש*
הצטרפות: 31 אוגוסט 2004, 15:16
דף אישי: הדף האישי של בר_עדש*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי בר_עדש* »

מה חדש עובד אצלי טוב בשואש.
באקספלורר אני מקבל "אין כל חדש".
בשתי התוכנות מחקתי את העוגיות קודם.
שתיהן תחת Windows XP.

בעיה כללית: הרבה פעמים כשאני מנסה להעלות דף אני מקבל "Internal server error". לרוב כשאני מרענן הדף המבוקש ולה באופן תקין, אבל לפעמים זה דרש כמה נסיונות ריענון.
מי_מה*
הצטרפות: 25 אפריל 2006, 19:47
דף אישי: הדף האישי של מי_מה*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי מי_מה* »

גם אצלי רק מה חדש ישן עובד.
וגם הרבה פעמים כשאני מנסה להעלות דף אני מקבל "Internal server error".
מקווה שגם זה יסתדר ב48 השעות הקרובות.
אבל לפחות אפשר "לשבור את הקריז" (-:
טלי_מא*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי טלי_מא* »

כל מה ש בר עדש אמר.
(חוץ ממחיקת העוגיות. לא מחקתי עוגיות)

ו-ניסיתי כבר לכתוב את זה. אבל קיבלתי הודעת שגיאה אחרי השליחה.
אורה_גבריאלי*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2004, 08:36
דף אישי: הדף האישי של אורה_גבריאלי*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי אורה_גבריאלי* »

_גם אצלי רק מה חדש ישן עובד.
וגם הרבה פעמים כשאני מנסה להעלות דף אני מקבל "Internal server error_
מה חדש המחודש מודיע לי שאין כל חדש.
כנ"ל
פלוני_אלמונית*

בעיות במה חדש

_גם אצלי רק מה חדש ישן עובד.
רוב הפעמים כשאני מנסה להעלות דף אני מקבל "Internal server error_ וריענון של הדף לא עוזר
גם אצלי מה חדש המחודש מודיע לי שאין כל חדש.
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי יונת_שרון* »

יש לנו בעיות התבגרות... כרגע נראה שהשרת החדש נכנס לפאניקה מכמות המשתמשים באתר. אני בודקת אם אפשר להרגיע אותו באמצעים לא חודרניים (שינוי פרמטרים) או שצריך ניתוח ממש (הגדלת משאבים = יותר כסף).
דגנית_ב*
הצטרפות: 13 מאי 2004, 12:15
דף אישי: הדף האישי של דגנית_ב*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי דגנית_ב* »

הי - מה חדש עולה אבל ריק. הנפרש איפה ההודעות שלי מופיע אבל לא מעבר ל-4 השורות הראשונות של ההסבר.
מה חדש ישן הודעת שגיאה (שלחתי מייל לתמיכה)
Error in function "toplevel at point 1, init finished=false": [object Object] #0#0# Function sniff() is undefined. Probably could not load /images-beofen/chiq.js
אני יכולה להכנס לדפים ולכתוב בהם.
אבל בלי מה חדש זה לא זה...
תודה
רועי_שרון*

בעיות במה חדש

החלפת במקרה דפדפן? התקנת גרסה חדשה?
דגנית_ב*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי דגנית_ב* »

לא בכוונה לפחות...
באו אורחים ושמו מסנג'ר שזו תמיד תוכנה מעצבנת אבל עד כדי כך? הוסיפו TOOLBARS של WINDOWS .
ביומיים האחרונים הכתוב בשחור, כותרות ולינקים בכחול, הכל בצד ימין - הגרפיקה הלכה. עדיין אין מה חדש וכל מה שאיתו.
יש תוכנה שנקראת CYBERSITTER אבל היתה גם קודם לכן ורוב הזמן היא בOFF . התקנתי אותה, הורדתי ושוב התקנתי.
אולי זו הבעיה? או ווירוס?
תודה
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי יונת_שרון* »

השחור והכחול נשמעים כמו בעיית תקשורת, וזה גם מתאים לתקלה שתארת ב-מה חדש. הדפים יורדים לאט? (אם לא, אז זו כנראה בעיה אחרת.)
דגנית_ב*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי דגנית_ב* »

הדפים יורדים בקצב רגיל. אבל MINIMIZE אוטומטית
רגע ניזכרתי - אני חושבת שבזמן שהאתר הייה בחופשה, ספק האינטרנט הוחלף(ככה קוראים למי שמשלמים לו וגם בא לתקן?)כנראה גם השרת הוחלף, וכבר היו הפרעות. פה תמיד יש...
מצד שני דוקא סרטונים בYOUTUBE יורדים בצ'יק (למי איכפת)
אבל "באופן טבעי" הוא האתר היחיד שמופיע בצורה שונה.
נראה לי שאני אזמין אותם לבדוק. (מדאר אס סאלאם - 7 שעות באוטובוס, YYY)
אבל בבקשה תמשיכו לחשוב כי האתר בעברית, והטכנאי באנגלית...
תודה
דגנית_ב*

בעיות במה חדש

שליחה על ידי דגנית_ב* »

בררתי שוב
א. עוד לא החליפו כלום רק התקינו משהו ראשוני
ב. אין מינימייז אוטומטי - סתם טעות טפשית שלי
בקיצור - אזמין טכנאי או משהו ואתם בבקשה המשיכו לחשוב
תודה
שליחת תגובה