לטוס בהריון

ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

לטוס בהריון

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

מי יודע עד איזה חברות הביטוח מבטחות ביטוח רפואי נשים הרות?
עד איזה שבוע חברות התעופה מסכימות להטיס נשים הרות?
ובכלל, טיפים לטיסה בטוחה (במיוחד ארוכה).

(בפעם האחרונה שביררתי "כללית מושלם" ביטחו עד שבוע 30, ואפילו לא ביוקר. הביטוח לא כלל עניינים שקשורים ללידה!)
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

לטוס בהריון

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

נדמה לי שגם במכבי מבטחים עד שבוע 30. אבל יש חברות תעופה שמסכימות להטיס רק עד שבוע 27.

טיפים - אולי רק להקפיד אפילו יותר מהרגיל על שתייה מרובה, כי השהות במטוס מייבשת. בטיסות ארוכות כדאי גם לקום ולהתהלך כדי לא לקבל בצקות.
עינת_טל*
הצטרפות: 31 ינואר 2005, 15:12
דף אישי: הדף האישי של עינת_טל*

לטוס בהריון

שליחה על ידי עינת_טל* »

הוספת אינפורמציה :
טיסת שכר - אפשרי עד 26 שבועות הריון.
טיסות סדירות - תלוי בחברת הטיסה. מנסיוני (טיסה של 4-5 שעות):אלעל - מכתב מרופא שההריון תקין משבוע 32 ואילך.לפני זה לא צריך כלום.איבריה - מכתב מרופא כנ"ל + חתימה על טופס שאם קורה משהו על אחריות ההריונית.
הסכנות שקראתי עליהן קשורות לקרינה בזמן טיסה ,ומכאן לטיסות שאורכות זמן רב.
עודד_המחפש*
הצטרפות: 19 יולי 2003, 21:25
דף אישי: הדף האישי של עודד_המחפש*

לטוס בהריון

שליחה על ידי עודד_המחפש* »

עוד משהו שלפעמים שוכחים: בבדיקה הבטחונית צריך לבקש לעבור מהצד, ולא דרך המכשיר לגילוי מתכות, כי המכשיר לא בטוח לעוברים.
אילת*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2003, 17:08

לטוס בהריון

שליחה על ידי אילת* »

יש לי רעיון קצת משוגע. אני ובן זוגי נסיים בארבעת החודשים הקרובים תארים מתקדמים ואנחנו מתקדמים לטוס למזרח לתקופה. עלה בדעתי, היות ועכשו אנחנו פנויים, זה יהיה הזמן נכון להיכנס להריון (למעשה יתכן ואני כבר בהריון) ולטוס ככה, ללדת שם, להישאר שלושתינו כמה שבא לנו, ואז לחזור. אבל יש כמה שאלות טכניות מתבקשות: קודם כל זה אומר לא להיות בארץ לבדיקות, או לכל היותר עד חודש רביעי. האם יש איזו בדיקה שניתן להספיק? (לא מכירה בכלל איך זה הולך). דבר שני, איפה ללדת? מישהי/מישהו יכול/ה להמליץ על מקום בהודו? אשמח לשמוע גם חוות דעת כלליות על כל העניין.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

לטוס בהריון

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

לא מומלץ. בארבעת החודשים הראשונים מתבצעות בדיקות חשובות. לעיתים, יש בעיות וההיריון נפסק ואז יש צורך לבצע בחלק מהמקרים גרידה.
עדיף בהיריון לא לנסוע לתקופות ארוכות למדינות בעייתיות מבחינת טיפולים רפואיים ותברואה. חוץ מזה, בהיריון יש היחלשות של המערכת החיסונית. לא מומלץ לאתגר אותה עם הודו. עלול להזיק לעובר. בעיקר עניין התזונה.
עגור_לבן*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2003, 10:37
דף אישי: הדף האישי של עגור_לבן*

לטוס בהריון

שליחה על ידי עגור_לבן* »

אני חזרתי לפני שבוע מחודש בהודו, כשאני בחודש השני להריוני. זה אמנם רק חודש, אבל זה מה שהתאים לי (מה גם שזה מה שמתאפשר כרגע).
אילת - זה מאוד תלוי בהשקפת העולם שלך. יש מספר מקרים של נשים שטיילו, הרו וילדו (בהודו לדוג'), שאת יכולה לברר עליהן באתר זה ממש (אולי ב טיפים להודו).
אם את חושבת שמתאים לך לעבור הריון ללא מעקב, או מעקב מזדמן, וזה מה שמתאים לך, לכי על זה. תחשבי טוב טוב לפני על כל ההשלכות (לדוג', יתכן ותסבלי מבחילות, ואז זה לא נראה לי כל כך נחמד להסתובב ולטייל, וזו הדוגמא הקלילה ביותר) ותגיעי להחלטה שמתאימה לך.
גברת_פילפלת*
הצטרפות: 13 נובמבר 2005, 14:59

לטוס בהריון

שליחה על ידי גברת_פילפלת* »

רציתי להוסיף אינפורמציה מאוד חשובה לגבי ביטוח נשים בהריון לטיסות לחו"ל:
היום ניתן להשיג ביטוח עד שבוע 32 . בפוליסה כתוב שהביטוח מכסה לידה מוקדמת.
אולם הביטוח מכסה רק את אישפוזה של היולדת ולא את אישפוזו של התינוק. במקרים של לידה מוקדמת היולדת יכולה להשתחרר אחרי ימים ספורים בעוד שהרך הנולד עשוי להתאשפז למספר חודשים אישפוז יקר יקר יקר יקר שאינו מכוסה.
לתשומת לב הנוסעות ההריוניות.
אילת*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2003, 17:08

לטוס בהריון

שליחה על ידי אילת* »

תודה לכולן על התגובה המהירה.
עגור לבן, כבר הייתי בהודו, כך שהמקום ממש לא מפחיד מבחינת תחלואה (אולי עם הריון זה ירגיש אחרת. נקווה שלא) ומאוד מעודד לקרוא שיש עוד נשים שהרו וילדו שם. מה שמעורר חשש הוא האם אמצא מקום הגון שאוכל לסמוך על ללדת בו.
פלונית אלמונית, אני מתכוונת לטוס אחרי חודש רביעי, אז מתשובתך אני מבינה שבדיקות חשובות ניתן לעשות לפני כן?
ותודה גם לגברת פילפלת, את צודקת, לא לקחתי בחשבון את מה שאת אומרת. אבל אם להתחשב בכל סיבוך שעלול לקרות, עדיף להישאר בבית. אני הייתי רוצה לא להיות מונעת על ידי פחדים (טיפשות?). אשתדל להיות גיבורה.
גברת_פילפלת*
הצטרפות: 13 נובמבר 2005, 14:59

לטוס בהריון

שליחה על ידי גברת_פילפלת* »

אני לגמרי מסכימה איתך. אנחנו טסנו לחודש וחצי לתאילנד בחודש שביעי להריון לחופשת סטלבט באיים והיה מדהים ( לפני הנסיעה צינזרתי כל אינפורמציה שלא התאימה לי). היום, אחרי שבני נולד אין לי ספק שבהריון הבא אנהג אחרת. (לא אטוס).
רוגזת_לאור_ירח*
הצטרפות: 12 נובמבר 2005, 13:50

לטוס בהריון

שליחה על ידי רוגזת_לאור_ירח* »

אני נסעתי להודו כשהייתי בהריון בחודשים שני ושלישי. הייתי מאושרת מהעובדה שלא היו לי בחילות לפני הנסיעה. ברור שמהרגע שנחתנו בבומביי ועד עזיבתנו ליוותה אותי בחילה נוראית. ההתמודדות עם הריחות והמאכלים היתה נוראית (בטיול הקודם הריחות היו בגדר אקזוטיים והאוכל אלוהי!). בנסיעה הראשונה אושפזתי עקב מחלה קשה. לא חוויה נעימה. זכרון האישפוז ליווה אותי גם בנסיעה השניה.
אני הייתי רוצה לא להיות מונעת על ידי פחדים - מסכימה איתך ומאחלת לך הריון מוצלח.
הריונית_צעירה*
הצטרפות: 04 דצמבר 2005, 09:41

לטוס בהריון

שליחה על ידי הריונית_צעירה* »

אני מתכוונת לטוס לניוזילנד ואני כולה בשבוע ה-10 להריון.
קופת חולים מוכנה לבטח אותי ב 4 $ ליום, חברת הנסיעות ב-6$ .
חברה שלי שגרה בניו זילנד אומרת לי שלה אין ביטוח רפואי בכלל ושככה אנשים חיים בניו זילנד (בלי יותר מדי חששות, ערבונות ושאר ירקות).
אני נורא מתלבטת מה לעשות עם הביטוחים (אני נוסעת להרבה זמן, לפחות 4 חודשים)
מה דעתכן?
עירית*
הצטרפות: 22 ינואר 2003, 11:43

לטוס בהריון

שליחה על ידי עירית* »

לא הייתי לוקחת את הסיכון לנסוע ללא ביטוח. מה גם שאת צריכה לעשות כל מיני בדיקות במהלך ההריון. את צריכה לבדוק האם זה יכוסה ע"י הביטוח או לא.
אל תשכחי שהתינוק שיוולד הוא יצור חדש שאת אחראית לו לכל החיים ואם חס וחלילה יקרה לו משהו את תסבלי (ותשלמי על זה) כל החיים שלך והרבה יותר מ-4$ ליום.
אמא_נוסעת*
הצטרפות: 03 מרץ 2005, 20:03

לטוס בהריון

שליחה על ידי אמא_נוסעת* »

הי,
רציתי לברר שוב - האם יש סיכון בטיסה ארוכה מאוד בשבוע 4-10 (הטווח גדול כי כבר שכחתי איך הולכים כל חישובי השבועות של הרופאים P-: )?
תמי_גלילי*
הצטרפות: 17 מרץ 2006, 17:18
דף אישי: הדף האישי של תמי_גלילי*

לטוס בהריון

שליחה על ידי תמי_גלילי* »

חלק מהבעיה בטיסה היא מחסור בחמצן.
ניתן לקבל מסכת חמצן בטיסה בתשלום נוסף (שמעתי שזה כ- 75$ בטיסות פנים בארה"ב)
עוד בעיה שקשורה לחמצן היא התחלופה הלקויה של האוויר כדי לחסוך כסף, שגורמת להידבקות מוגברת במחלות בטיסה עצמה, מנוסעים אחרים.
בעיה נוספת היא החשיפה המוגברת לכימיקלים. שדות תעופה ומטוסים הם מהמקומות הכי מזוהמים מבחינת כימיקלים שיש בכלל. את המטען ואת המטוס מרססים בחומרי הדברה (חוקים בינלאומיים), ושמעתי על מקרים שבהם רוסס המטוס כשהנוסעים יושבים בפנים - במדינות מסויימות. כל אלה דברים שרצוי מאוד לא להיחשף אליהם בהיריון.
המסקנה שלי:
אני הייתי נמנעת בכלל מטיסה בהיריון.
אם אי אפשר להימנע, הייתי:
דואגת למסכת חמצן במטוס בתשלום נוסף,
שמה מסכה עם פילטר מפחם פעיל או מסכה חד פעמית (לא נוח במיוחד, אבל הרבה אנשים עם MCS נזקקים להן באופן שיגרתי)
עוטפת היטב את המטען בפלסטיק ונפטרת מהפלסטיק בהזדמנות ראשונה (או עדיף, מבקשת ממישהו אחר שיעשה את זה),
לוקחת את המקסימום המותר של ויטמיני B ו-C, פוספטידיל כולין ושמני דגים לפני, אחרי ובאמצע.
וגם טסה אך ורק בשליש השני של ההיריון.
רחל*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2003, 22:57

לטוס בהריון

שליחה על ידי רחל* »

בבדיקה הבטחונית צריך לבקש לעבור מהצד, ולא דרך המכשיר לגילוי מתכות, כי המכשיר לא בטוח לעוברים.

האם יש למישהו פרטים נוספים לגבי זה שהמכשיר לא בטוח לעוברים? מה בדיוק הסכנה במכשיר?
יש היום מכשירים כאלה גם בכניסה לקניונים, לתחנות רכבת וכו'.
הרגע_הזה*
הצטרפות: 05 יולי 2003, 01:00
דף אישי: הדף האישי של הרגע_הזה*

לטוס בהריון

שליחה על ידי הרגע_הזה* »

עוד בעיה בטיסות הינה השפעה על זרימת הדם בגוף.
נקודה נוספת שאמנם לא נעים לחשוב עליה אבל ... צריך לתת את הדעת על מצב של בעיה רפואית. זאת גם הסיבה שלא מבטחים הריוניות מתקדמות שאם חלילה ילדו מוקדם אז התינוק הוא 'בר חיים' והטיפול בו (פגיה...) יקר מאוד מאוד מאוד. בייחוד בחו"ל המערבי. טיפול רפואי פרטי בארצות הברית יכול להגיע לאלפי $ ליום!
אני לא שוללת את הטיסה באופן עקרוני, טסטי בעצמי לטיול בזמן הריון, אבל בשום אופן לא מומלץ לטוס ללא ביטוח מקיף.
נסיעה טובה
אילנה*
הצטרפות: 28 אוקטובר 2001, 06:47

לטוס בהריון

שליחה על ידי אילנה* »

מישהי יודעת איפה אפשר למצוא ביטוח לנסיעה עד שבוע 34?
פלוני_אלמונית*

לטוס בהריון

תשאלי בסוכנות הנסיעות או בסוכנות ביטוח
נסיעה טובה
רחל*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2003, 22:57

לטוס בהריון

שליחה על ידי רחל* »

_בבדיקה הבטחונית צריך לבקש לעבור מהצד, ולא דרך המכשיר לגילוי מתכות, כי המכשיר לא בטוח לעוברים.
האם יש למישהו פרטים נוספים לגבי זה שהמכשיר לא בטוח לעוברים? מה בדיוק הסכנה במכשיר?
יש היום מכשירים כאלה גם בכניסה לקניונים, לתחנות רכבת וכו'._

מחזירה את שאלתי שוב למה חדש, למקרה שמישהו יודע...
תודה
פלוני_אלמונית*

לטוס בהריון

גלאי מתכות:
מאוד לא בריא לעובר (קרינה).אם מיידעים אותם הם מבצעים בדיקה ידנית. האדם הראשון שידע שאני בהריון (אחרי ואחרי בן-זוגי) היה הבודק בניו-יורק...
גם בכניסה לקניונים צריך לבקש מהבודקים לא להעביר את הבודק הידי סביב הגוף, הם לא יסרבו לכן ( אם מספיקים לעצור אותם בזמן )
טליה_אלמתן*
הצטרפות: 21 ינואר 2005, 21:41
דף אישי: הדף האישי של טליה_אלמתן*

לטוס בהריון

שליחה על ידי טליה_אלמתן* »

מה עם הקרינה בטיסה? הבנתי שבגלל הגובה, טיסה לאירופה משתווה בכמות הקרינה לצילום רנטגן חזה.
אני צריכה לטוס לארגנטיה בעוד כ-3 חודשים, ומקווה להיות בהריון (זה תמיד נכון ;-)). האם הביטוח לוקח בכלל בחשבון דברים כאלה, או שמדובר רק על טיפול רפואי בשל בעיה מיידית כמו דימום, חס וחלילה?
רחל_ברמן*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2006, 12:11
דף אישי: הדף האישי של רחל_ברמן*

לטוס בהריון

שליחה על ידי רחל_ברמן* »

האם הביטוח לוקח בכלל בחשבון דברים כאלה, או שמדובר רק על טיפול רפואי בשל בעיה מיידית כמו דימום, חס וחלילה?
לא נראה לי שאפשר בכלל לדעת בוודאות שבעיה בתינוק נעוצה בחשיפה חד-פעמית לקרינה ברחם (ולא, נניח, לתזונה לקויה, לגנים דפוקים או לסתם ביש-מזל).
או_רורה*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2007, 08:03
דף אישי: הדף האישי של או_רורה*

לטוס בהריון

שליחה על ידי או_רורה* »

אני טסתי בחודש שמיני מניו יורק לארץ. מזעזע. חוויה מגעילה. ממש לא שווה את זה.הרגשתי כל כך רע כל הטיסה.
אום_אל_קיצקיצ*
הצטרפות: 21 ינואר 2007, 22:53
דף אישי: הדף האישי של אום_אל_קיצקיצ*

לטוס בהריון

שליחה על ידי אום_אל_קיצקיצ* »

גם אני טסתי בהריון ועשינו קצת מחקר על נושא הקרינה. באופן עקרוני אין בעיה, רק שפעם בכמה זמן ( נדמה לי פעם בכמה ימים) יש איזו התפוצצות יוצאת דופן בשמש שמעלה מאוד את הקרינה לכמה זמן והיא המסוכנת. בעיקרון אפשר לקבל תחזית על זה, אפילו דרך האינטרנט, של כמה ימים קודם, הבעיה שאת קונה כרטיסים הרבה לפני... בסוף החלטנו שאין מה להתעסק עם זה, זה בור בלי תחתית, וטסנו. מה שיצא מהבטן זה בונבון אמיתי. איך אפשר לדעת אם היתה פגיעה או לא? אין דרך.
אה, ונזכרתי שהיה לי אז רעיון שלא מימשתי בסוף: לשבת במטוס כשפרוס לי על הבטן המשטח הזה שרופאי שיניים משתמשים בו כשהם עושים צילומים כדי להגן על שאר הגוף. אם זה אמור להגן מפני קרינת רנטגן אצל רופא שיניים זה בטח גם מגן מפני קרינת מטוסים, לא? טוב לא יודעת, אולי רעיון טפשי.
עפרה_שחר*
הצטרפות: 11 אוקטובר 2007, 23:10
דף אישי: הדף האישי של עפרה_שחר*

לטוס בהריון

שליחה על ידי עפרה_שחר* »

טסתי בשביעי והכל בסדר, אבל זה לא אומר שלמישהי אחרת גם...
טליה_אלמתן*
הצטרפות: 21 ינואר 2005, 21:41
דף אישי: הדף האישי של טליה_אלמתן*

לטוס בהריון

שליחה על ידי טליה_אלמתן* »

ונזכרתי שהיה לי אז רעיון שלא מימשתי בסוף: לשבת במטוס כשפרוס לי על הבטן המשטח הזה שרופאי שיניים משתמשים בו כשהם עושים צילומים כדי להגן על שאר הגוף. אם זה אמור להגן מפני קרינת רנטגן אצל רופא שיניים זה בטח גם מגן מפני קרינת מטוסים, לא? טוב לא יודעת, אולי רעיון טפשי.
המחשבה שלי בדיוק! (כולל התהיה על רמת הטפשיות...)

תודה על התגובות - לא ראיתי עד עכשיו.
פלוני_אלמונית*

לטוס בהריון

שאלה:
אני בהריון מתקדם. עד איזה שבוע מומלץ לטוס ?
תודה
אלמונית_לרגע*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2004, 14:40

לטוס בהריון

שליחה על ידי אלמונית_לרגע* »

מותר עד חודש שביעי,כי אח"כ אין לך ביטוח. אבל שמעתי על כאלה שטסו גם אחרי
פלוני_אלמונית*

לטוס בהריון

חברות התעופה מאפשרות לטוס עד שבוע 32 (יש כאלו שמאפשרות יותר, יש כאלו שפחות). לפי מיטב ידיעתי אפשר להשיג ביטוח רפואי עד שבוע 27 בהריון. אחכ, אפשר לטוס ללא ביטוח. בכל מקרה בשלבים האלו יש צורך גם באישור רפואי מרופא הנשים שלך שההריון תקין ומצבך הבריאותי טוב
פלוני_אלמונית*

לטוס בהריון

מה שנכתב לגבי הריון וטיסות מעל ממש לא נכון!
יש חברות תעופה שמאפשרות לטוס עד הרגע האחרון. באלעל לדוגמא יבקשו מכתב רופא שההריון תקין בחודש תשיעי (רישמית משבוע 27, בפועל רק בתשיעי). אין בעיה למצוא חברות לטוס איתן - כן כדאי לוודא קודם.
לגבי ביטוח - עד שבוע 26 כולל יש ביטוח די פשוט ולא ממש יקר שכל החברות מציעות (עדיין כדאי לבדוק מה כלול בו ומה לא לפני שחותמים/משלמים. לבקש עותק של הפוליסה!). יש חברות שמאפשרות לבטח עד סוף שבוע 32 (משמע את צריכה לנחות חזרה עד סוף שבוע 32) - משבוע 27 עד 32 הביטוח יקר יותר, וחלק מהחברות יבקשו גם אישור רופא שההריון תקין.
חשוב מאוד לבקש עותק של הפוליסה לפני שמשלמים ולוודא שהיא כוללת בתוכה ביטוח לאם ולולד, כוללת עלות לידה מוקדמת אם יש כזו וטיסה חזרה לאם ולולד. יש שלל חברות שיבטחו רק את האם, יממנו רק טיסה לאם ולא יממנו טיסה חזרה לולד אלא רק לאם. הפוליסות שלהן אפילו לא בהכרח זולות יותר מאלו של מתחרותיהן שמבטחות אם וולד.

לגבי מומלץ לטוס - אם ההריון תקין (ומבחינת הרופאים/חברות תעופה את לא בהריון בסיכון, לא מעל גיל 40, לא הריון מרובה עוברים ולא הריון בעקבות הפריה) אין באמת מגבלה. מבחינה רפואית מומלץ לא לטוס טיסות ארוכות כי זה מעלה סיכונים לדברים לא חביבים שגם כך יכולים לקרות בטיסות.
טיסה מהנה.
אפרת_ש*
הצטרפות: 24 אוגוסט 2005, 23:17
דף אישי: הדף האישי של אפרת_ש*

לטוס בהריון

שליחה על ידי אפרת_ש* »

בכל מקרה שטסים בהריון ובעיקר בהריון מתקדם צריך להיות הרבה בתזוזה ולא לשבת יותר מדי שעות רצוף כדי שלא יהיו כל מיני בצקות בכל מיני מקומות
סתם נראה לי פרט שחשוב לדעת לדעת,
ולגבי השבוע אז זה די משתנה בין חברה לחברה אז שווה לברר עם החברת תעופה שטסים איתה
:-)
אישה*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 14:45

לטוס בהריון

שליחה על ידי אישה* »

הי, אני ובעלי רוצים לעשות רילוקישן להודו, פונה. מכיוון שאנחנו מנסים להיכנס להריון ומקווים שנצליח בקרוב הייתי רוצה לשאול האם משהי יודעת עלהתנאים התברואתיים בפונה למי שגר שם? אולי מכירים משפחה שגרה שם?
פלוני_אלמונית*

לטוס בהריון

בעלי ואני טסים בעוד חודש להודו וממש לאחרונה נודע לנו שאני בהריון (ממש בהתחלה) אנחנו מתכננים להיות בצפון... האם לסוע? תודה!
פלוני_אלמונית*

לטוס בהריון

אני אמורה לטוס לטיול חברה ב27 לאוקטובר ואני עד אז יהיה בשבוע 33,האם מישהו יודע או מכיר חברת ביטוח שמבטחת בשבוע 33?
יאנה*
הצטרפות: 18 יולי 2005, 14:51

לטוס בהריון

שליחה על ידי יאנה* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שאלה דחופה ביותר , האם יש חברת ביטוח כלשהי בארץ שמבטחת נשים הרות כתוצאה מטיפולי הפריה?
אמא_אופטימית_זהירה*
הצטרפות: 26 פברואר 2012, 19:33
דף אישי: הדף האישי של אמא_אופטימית_זהירה*

לטוס בהריון

שליחה על ידי אמא_אופטימית_זהירה* »

אף אחד לא שואל אותך איך נכנסת להריון. מה שרלוונטי זה הגיל (רוב החברות לא מבטחות אחרי גיל 40) ושבוע ההריון
ב_שאיפה*
הצטרפות: 14 דצמבר 2011, 10:49
דף אישי: הדף האישי של ב_שאיפה*

לטוס בהריון

שליחה על ידי ב_שאיפה* »

לא יודעת בקשר לביטוח. באופן אישי טסתי עד חודש שביעי. כלומר סביב שבוע 28 אם אני זוכרת נכון. אף אחד באף טיסה (טסתי מספר פעמים) לא עשה לי בעיות או שאלות.
האם זה מומלץ - לא בטוחה. לי באופן אישי הנסיבות חיים די חייבו את זה. וגם הייתה טיסה אחת בשביל הכיף...
פלוני_אלמונית*

לטוס בהריון

אני בשבוע שישי להריון ויש לי המטומה.... רופא אחד אומר אסור לטוס רופאה אחרת אומרת טוסי... אמורה לטוס בעוד שבוע לווגאס טיסה ארוכה.... האם זה נכון שיש קרינה? זה אומר שהעובר שלי יפגע? מה עושים???
הריונית_חרדתית*
הצטרפות: 05 נובמבר 2012, 07:59

לטוס בהריון

שליחה על ידי הריונית_חרדתית* »

אני אמורה לטוס בשבוע 4 לבודפשט (3 שעות טיסה)
3 רופאים אישרו לי באופן חד משמעי לטוס וטענו שאין זה יפגע בעובר.
מאחר ומדובר בשנתיים של נסיונות וטיפולי פוריות אני קצת חרדתית.
האם שמעתן על הפלות או דימומים שבנות חוו כתוצאה מטיסה בשלב הזה?
מתלבטת*
הצטרפות: 28 מאי 2003, 11:16

לטוס בהריון

שליחה על ידי מתלבטת* »

שלום, בעוד כחודש וחצי אנחנו טסים לאפריקה ל3 שבועות.
ייתכן ואהיה בהריון אז, אני עוד לא. ורציתי לדעת אם זה נורא בעייתי או שבגלל שזו התחלה כלכך זה בסדר...
סנונית_הסיפורים*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2012, 10:38
דף אישי: הדף האישי של סנונית_הסיפורים*

לטוס בהריון

שליחה על ידי סנונית_הסיפורים* »

הי,
אני חושבת שזה תלוי הרבה בהרגשה הגופנית שלך לפני הטיסה,
אם את חשה קצת מתח או שאלה אולי עדיף לא לטוס כי הגוף נורא מגיב שונה בזמן ההריון והרבה יותר רגיש
כל טוב!
מציפורי.
מתלבטת*
הצטרפות: 28 מאי 2003, 11:16

לטוס בהריון

שליחה על ידי מתלבטת* »

אני לא בטוחה איך ארגיש כי אני עוד לא בהריון. אבל מבחינת העובדה שאתיופיה היא מקום לא מאד בריא... זה הימור טיפשי?
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

לטוס בהריון

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

השאלה שלך היא לגבי הטיסה או לגבי הריון באפריקה?

לגבי טיסה - בדרך כלל אין בעיה. אם יהיו לך בחילות, אז יהיו לך בחילות במטוס.
עם זאת, שדות תעופה ומטוסים הם מקומות מזוהמים במיוחד, ואני, שאין לי פוביית חיידקים, כן הייתי נמנעת מהמקומות האלה בכל שלב של ההריון.

לגבי אפריקה - אין לי מושג.
פלוני_אלמונית*

לטוס בהריון

שלום
אני בהריון בשבוע 30 , מעוניינת לטוס לספרד עוד 3 שבועות .. האם יש חברת ביטוח שמכסה בשבוע 33-34?
ואם ילדתי שם האם הביטוח הלאומי ישלם את דמי האשפוז?
מבולבלת*
הצטרפות: 07 יולי 2003, 15:47

לטוס בהריון

שליחה על ידי מבולבלת* »

אני אמורה לטוס לאירופה בעוד כשבועיים יכול להיות שאהיה בהריון . הרופא שלי אמר שאין בעיה לטוס ? אני כבר בדילמה מה לעשות ? מה הסיכונים בטיסה ?
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

לטוס בהריון

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

בשלב כל כך התחלתי של ההריון, אין שום בעיה עם הטיסה.
מקסימום, סיכון מוגבר לבחילה - קחי מנטוס ולימון טרי ;-)
פלוני_אלמונית*

לטוס בהריון

היי בנות אני בשבוע 10 ורוצה לטוס שבוע הבא שאהיה כבר 11. טיסה לאירופה לא ארוך מידי כנראה ברלין או אמסטרדם מה אתן חושבות על טיסה כשההריון צעיר
לאה*
הצטרפות: 22 מרץ 2004, 18:16

לטוס בהריון

שליחה על ידי לאה* »

אני צריכה לטוס לארצות הברית בין השבועות 31-33. האם יש ביטוח שיכול לבטח אותי ואת העובר???
פלוני_אלמונית*

לטוס בהריון

שלום לכולם, אני בשבוע חמישי, אמורה לטוס לתאילנד ביום שישי הקרוב, בנוסף לכל מה שכרוך בשהייה בתאילנד וההשפעה על ההריון הדבר הכי קריטי מבחינתי היא חרדת הטיסה שפוקדת אותי לאחרונה( דופק מואץ,קוצר נשימה,מחשבות), האם שווה לקחת את הסיכון?
פלוני_אלמונית*

לטוס בהריון

שלום,
אני ובעלי טסים לשלושה שבועות לתאילנד.אני בחודש שביעי,יש ביטוח וההריון תקין.אין שום תכנון לספורט אתגרי,ג'יפים ועוד...
רציתי לדעת ממישהי שטיילה בתאילנד האם יש עניין להגיע לצפון או שעדיף לוותר
עדי*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 22:19

לטוס בהריון

שליחה על ידי עדי* »

אני טסתי בהריון הראשון בשבוע 10 לתאילנד לחודש וחצי והייתי בהמון טיסות פנימיות במהלך השהייה שם והכל עבר בשלום ובכיף. עכשיו בהריון שלישי חודש חמישי טסה לאירופה לשבוע ומחכה לזה בקוצר רוח
טל_....*
הצטרפות: 20 אוקטובר 2015, 09:13

לטוס בהריון

שליחה על ידי טל_....* »

שלום,
אני אמורה לטוס בשבוע 13 לדרום הודו. זו טיסה שמאוד חיכתי לה, זה טיול עם חברות ל8 ימים. עד כהה מצבי הגופני חלש בהילות והרגשה של גועל רוב הזמן.(כעת בשבוע 8), מה עלי לעשות ? לטוס? מצד אחד אני מפחדת ממחלות מצד שני זאת הזדמנות חד פעמית לטיול הזה.?????
זו_שאכלוה*
הצטרפות: 19 יולי 2013, 15:53
דף אישי: הדף האישי של זו_שאכלוה*

לטוס בהריון

שליחה על ידי זו_שאכלוה* »

אני הייתי טסה. יש סיכוי לא רע שעד שבוע 13 יעברו לך הבחילות, או לפחות תדעי יותר טוב מה עוזר לך להתמודד איתן.

רק תוודאי שיש לך ביטוח רפואי טוב. ותיזהרי מאוד מה שאת אוכלת שם, במקומות שמצבם ההגייני לא טוב.
פלוני_אלמונית*

לטוס בהריון

שלום, אני מתכננת לטוס לתאילנד כשאהיה בשבוע ה20 להריון למשך כשבועיים.כששאלתי רופאים הדבר היחיד שאמרו שלא מומלץ טיסות ארוכות ובטח שלא לתאילנד כי הרפואה שם ברמה ירודה. אני ממש בהתלבטויות. לא מתכננת לעשות טיולי גיפים או פילים או אטרקציות אחרות. נטו בטן גב לנוח. יש מישהי שעשתה את זה ויכולה להוריד לי קצת את מפלס החרדה? כי מחיפושים באינטרנט הדעות מאוד חלוקות לגבי זה וזה מערער אותי מאוד.
פלוני_אלמונית*

לטוס בהריון

האם בחודש השני להריון הטיסה היא בסדר ?
שבוע_34_בטיסה_לחול*
הצטרפות: 08 ספטמבר 2016, 14:04

לטוס בהריון

שליחה על ידי שבוע_34_בטיסה_לחול* »

היי , אני רוצה לטוס בשבוע 34 , יש חברת ביטוח שמבטחת בשבוע שכזה ?
רוצה_לעוף*
הצטרפות: 18 יוני 2015, 00:16
דף אישי: הדף האישי של רוצה_לעוף*

לטוס בהריון

שליחה על ידי רוצה_לעוף* »

תבדקי, זה לא קשה, 3-4 שיחות טלפון.
העיקר זה לשאול האם הביטוח כולל ביטוח של התינוק במקרה שהוא יוולד בחו"ל.
מודאגת_בלי_סוף*
הצטרפות: 20 ספטמבר 2016, 07:57

לטוס בהריון

שליחה על ידי מודאגת_בלי_סוף* »

הי בנות צריכה את עזרתכן דחוף.
אני בשבוע 7
אני טסה ביום חמישי 22.9.16 ללונדון ומלונדון לארה״ב בתאריך 2.10.16 וחזרה בתאריך 17.10.16 לצרפת (קונקשין של שעה וחוזרת לארץ באותו יום )
רופא אחד אמר לי שאין בעייה לטוס השני אמר לי שלא כדאי לטוס והוא לא היה ממליץ לי בתקופה הזו לטוס בכלל. העניין הוא שגם את הכרטיס טיסה אני לא יכולה שלא לדבר על ביטול של המלונות שאין אפשרות לבטל.
מי יכולה לעזור לי פה מנסיון עד כמה זה חמור.
פלוני_אלמונית*

לטוס בהריון

זה ממש לא חמור, בהחלט אפשר ומותר (ואם זה למטרת חופשה אז זה אפילו רצוי ;) לטוס בהריון.
ממש מוזר שהרופא אמר לא לטוס.
את בשבוע מאוד מוקדם. הריון שיחזיק - יחזיק גם טיסה, הריון שלא יחזיק - לא יחזיק גם אם תשארי בבית.
תהני בחופשה
פלוני_אלמונית*

לטוס בהריון

הי כולן,
אני אמורה לטוס לבנגלור, הודו לשבוע, כנראה שאהיה בשבוע 5-6, האם יש סיכון בטיסה עצמה וגם בשהייה בבנגלור ?
שליחת תגובה

חזור אל “הריון - כללי”