צבעים בהריון

מ_י_כ_ל*
הצטרפות: 08 דצמבר 2003, 10:54

צבעים בהריון

שליחה על ידי מ_י_כ_ל* »

יום שלם הצלחתי לפספס את חברתי. היא עברה על פני פעמים אחדות במהלך אותו יום, אך אני לא ראיתיה. לבסוף היא איבדה סבלנותה ושאלה האם אני מתחמקת ממנה. לא! בחיי שלא! הבטחתי, בכלל לא ראיתי אותך. ואז שמתי לב שהיא לובשת חולצה כחולה. כזו בגוון פטרול. ושאני נתקפת בחילה עזה בכל פעם שאני מביטה בה. זה הדהים אותי בשני מישורים: ראשית, הבנתי שלא סתם עיני 'פיספסו' את נוכחותה. שנית, הבנתי שאני כנראה בהריון.

לא זו לא פתיחה לספר חדש שאני מתעתדת לכתוב. כך אכן גיליתי שאני הרה עם ילדי השני.
את 'חדוות' הכחול זכרתי היטב מהריוני הראשון. ברגיל, אני דווקא מאוד אוהבת צבע כחול. בעיקר כחול קובלט. אבל בהריון? בהריון זה סיפור אחר. כמעט כל גווני הכחול אינם מיטיבים עימי בהריון, אבל ישנם גוונים מסויימים (כמו הפטרול), שפשוט הביאו אותי לכדי הקאה מיידית. אפילו מחשבה על צבע כחול עשתה לי רע.

כבר שמעתי הסברים על תדירויות של צבעים ועל יכולתם של אלה להשפיע על מצבי רוח, אבל על תופעה כשלי טרם שמעתי. כשהישמעתי, זכיתי ללא מעט הרמות גבה...

האם מישהו שמע? יכול להציע הסבר?
יערת_דבש*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2003, 00:10
דף אישי: הדף האישי של יערת_דבש*

צבעים בהריון

שליחה על ידי יערת_דבש* »

1. את כותבת יפה!
  2. אולי לארני ש יהיה מה לספר. אני אכתוב לה להכנס לפה.
יערת_דבש*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2003, 00:10
דף אישי: הדף האישי של יערת_דבש*

צבעים בהריון

שליחה על ידי יערת_דבש* »

ל ארני ש ליתר דיוק.
א_גרויסע_מויש*
הצטרפות: 08 פברואר 2004, 17:47

צבעים בהריון

שליחה על ידי א_גרויסע_מויש* »

וואו מ י כ ל (אוף המקפים מעצבנים),
זה נשמע מדהים (ואני חשבתי לרגע, רק לרגע, שאת מבשרת על מס' 3).
לא שאני יכולה לתרום משהו בעניין, כי אני עיוורת צבעים,
כך שכל עניין התדירויות אצלי, אפעס, מופרך משהו...

< דווקא יש אנשים שעשו למויש בחילה, אבל לא בהריון>
אביב_חדש*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אביב_חדש*

צבעים בהריון

שליחה על ידי אביב_חדש* »

מדובר בתדרים של צבעים, ולא תדירויות, נכון? אני זוכרת שעשיתי פעם סדנא על ההילה. והיו צבעים שהיה לי קל מאוד לראות (לצמחים לרוב יש צבעים "טובים" - ירוק, כחול) וצבעים שהיה לי קשה יותר לראות (שחור, חום, אדום).
מאוד מעניין מה שכתבת.
א_גרויסע_מויש*
הצטרפות: 08 פברואר 2004, 17:47

צבעים בהריון

שליחה על ידי א_גרויסע_מויש* »

מדובר בתדרים של צבעים, ולא תדירויות, נכון?
נדמה לי שתדרים זה בגלי קול, ובצבעים זה תדירויות של אורך גל.
אבל אני לא בטוחה. סתם זה נשמע לי יותר נכון ככה.
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

צבעים בהריון

שליחה על ידי יונת_שרון* »

אם מדובר על פיסיקה, תדר ותדירות זה אותו הדבר - frequency.
מ_י_כ_ל*

צבעים בהריון

שליחה על ידי מ_י_כ_ל* »

חברים, פה זה 'באופן' פה?!?

הבה נסקור את התגובות עד כה (בחריג אביבי חביב אחד, תודה לאל) - הבטחה כוזבת, שיח על דקדקנות לשונית, וירידה נוספת על מקפַי.

לא יכולתם להסתפק בהרמת גבה כמו כולם !?! I'm so blue....
ורד_לב*
הצטרפות: 24 יולי 2002, 23:08
דף אישי: הדף האישי של ורד_לב*

צבעים בהריון

שליחה על ידי ורד_לב* »

אני דווקא ניסיתי לחפש בשבילך מאמר על אורה- סומא בהקשר של הריון, עם התייחסות לצבעים. אבל לא מצאתי עד כה. כלומר, קראתי משהו כזה בעבר, אבל הוא אבד ברחבי הרשת. אולי עוד אגיע...
ורד_לב*
הצטרפות: 24 יולי 2002, 23:08
דף אישי: הדף האישי של ורד_לב*

צבעים בהריון

שליחה על ידי ורד_לב* »

מצאתי aura]משהו soma women[/po].htm
the]ועוד colors[/po].htm
משם נראה לי תוכלי להמשיך לבד. מעניין, לא?
תוספות_יוםטוב*
הצטרפות: 02 מאי 2003, 01:24
דף אישי: הדף האישי של תוספות_יוםטוב*

צבעים בהריון

שליחה על ידי תוספות_יוםטוב* »

<תוספות יוםטוב... היה אחד כזה פעם, לא?>

מהריונה של ברכי זכור לי דיון על כך שכתום הוא צבע מאד-מאד מושך בתקופת הריון. לא זכור לי למה. משהו בנוגע לחיוניות או משהו כזה. או שזה קשור לצבע הפנימי של הרחם? יכול להיות שאת זה אני כבר ממציא...
בכל מקרה - כחול הוא הצבע המשלים / המנוגד של כתום. אז אולי זה קשור?

<מתפוגג לו>
ענת_גביש*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 23:50
דף אישי: הדף האישי של ענת_גביש*

צבעים בהריון

שליחה על ידי ענת_גביש* »

מחכה בשקט להתפתחות בנושא המרתק הזה.
אצלי דווקא במהלך הלידות, נאחזתי עם העיניים בצבע הורוד, פס צבע שמן מכוער שנמתח לכל רוחב הקיר בחדר צירים, והרגשתי שזה מציל אותי.
ובלידה השניה שאגתי על בעלי שיוריד מיד את חולצת הבורדו המזעזעת. (דווקא יפה אבל באותו רגע יכולתי להרוג אם מישהו יראה לי עוד טיפה מהצבע הזה.)
אבל ענין ה צבעים בהריון ממש מרתק וגם הסיפור שפתחת בו.
אמא_מתחדשת*
הצטרפות: 09 ספטמבר 2003, 22:36
דף אישי: הדף האישי של אמא_מתחדשת*

צבעים בהריון

שליחה על ידי אמא_מתחדשת* »

למדתי פעם נושא שנקרא תדרים בתנועה, בין השאר יש שם התייחסות לצבעים. יש 5 צבעים שפחות או יותר הינם המקבילות של חמשת האלמנטים הסינייים. כחול הוא המקבילה של מים. (את יכולה להתייחס לאסוציוציות שמים עושים לך)
זה צבע שהתרגום שלו לתנועה, היא איטית יחסית וגלית ומתמשכת.
לגוון הצבע יש משמעות, יש מאוזן יש בעודף יש בחוסר.

כשיהייה לי זמן אני אחפש את החומר הכתוב שלי ואכתוב עוד. אולי גם אתקשר למורה שלי לשאול אותה מה היא חושבת.
מ_י_כ_ל*

צבעים בהריון

שליחה על ידי מ_י_כ_ל* »

ורד לב , תודה! בהחלט מענין. אני קוראת שוב ושוב, בעיקר את הקישור השני, אולי כך יפול אסימון. אני בעיקר מנסה להזכר בדיוק אלו גווני כחול 'עשו לי את זה'...זה כבר לא כל כך קל...

אמא מתחדשת - תודה על ההתיחסות! ואכן אשמח אם תבררי.
לא הבנתי את המשפט יש מאוזן יש בעודף יש בחוסר תוכלי להבהיר?

הי מתפוגג יקר, שמחה שקפצת לבקר. נקודה מענינית למחשבה.

ענת יקרה, אז גם את?
<מנסה בכוח למצוא אחיות לצרה...>
מיכל_שץ*
הצטרפות: 28 אוקטובר 2003, 20:13
דף אישי: הדף האישי של מיכל_שץ*

צבעים בהריון

שליחה על ידי מיכל_שץ* »

מיכל למה צרה? דווקא נשמע מגניב, בהחלט עדיף על בחילות, צרבות, חוש ריח חד בטרוף (שמריחים את הים באילת ממטולה ואפשר להשתגע), ועוד שאר מרעין בישין.
אמא_מתחדשת*
הצטרפות: 09 ספטמבר 2003, 22:36
דף אישי: הדף האישי של אמא_מתחדשת*

צבעים בהריון

שליחה על ידי אמא_מתחדשת* »

מצטט צשפטים נבחרים מהמחברת על הכחול המווסת. (זה תקציר- מקווה שיהייה ברור)
האנרגיה הכחולה מקנה וויסות, איזון הגנה וביטחון....כדור הארץ - הפנינה הכחולה, נראה כחול מהחלל, הצבע הכחול מוחזר וכל שאר הצבעים נבלעים. החיים האורגניים לא היו יכולים להתפתח ללא ההגנה הכחולה - האטמוספרה. זו מסננת קרינות שונות בדרכם אל ומכדור הארץ (בדומה לאורה שלנו).

למעלה משבעים אחוז מפני כדור הארץ מכוסים במים. גם גופינו מורכב מאחוז דומה של מים.
המים יחד עם האטמוספרה מהווים מערכת הויסות של כד"א, זאת מצננת מחד ומתנת התקררות. האופי השונה פיסיקלית בין המים ליבשה מהווה את הבסיס להתפתחות הפרשי טמפרטורה של גושי אויר ויצירה של מזג אויר ורוחות, עונות השנה במחזורתיות השנתית ורוחות הבריזה במשך היום.

לכחול 3 הבטים בסיסיים בחיינו:
ראשון: הבטחת קיימנו- האינסטינקט האוצר אנרגיה לשעת חירום ומופעל כאשר ישנו איום משמעותי לקיומינו התקין.
שני: מערכת הוויסות- הדבר העשה ביצירת מטווה של קביעות והחלטות ע"פ ניסיונות קודמים. בדומה למשטרה בחייה של מדינה אן בדומה למערכת החוקים שלה.
שלישי: אינטואיציה - זהו התהליך המאפשר לנו לנסות לנווט את מעשינו אל מול הלא נודע תוך מידה של בטיחות יחסית. זו מאפשרת לתהליכים חדשים להתפתח מבלי שהרגלי השיגרה ישתלטו על מעשינו תוך בטיחות יחסית לדבר חדש המתפתח בנו.

כל המחזורים בטבע (יום לילה, מחזור בדם, נדידת ציפורים, חיים ומות), יוצרים תהליכי וויסות ברמות שונות של החיים עלי אדמות. הם מהווים ביטויים כחולים המבטיחים במהותם תקינות.

לגבי האיזון, דבר ראשון יש לקחת בחשבון שלא באמת ניתן להפריד בטבע את 5 הכוחות (האלמנטים), אבל אם כחול מאוזן ניתן לשייך לכך: עקרונות מניעים, משכך, מרגיע מווסת,מתחב,יציבות,שלום,שלווה,קור רוח.
כשאינו מאוזן, חוסר החלטיות, הזיה חלומות בהקיץ,עצלות,חוסר יוזמה חסר עקרונות.

הכחול קשור בקביעת הגבולות שלנו, איפה אני ואיפה האחר.

אני רוצה לציין ולהודות לרוית יסעור שמלמדת את הנושא (למעשה הלימוד הוא דרך הגוף ובריקוד) היא גם ניסחה את הדברים. אם יהיו לך עוד שאלות אנסה להרחיב.
צפריר_שפרון*
הצטרפות: 04 יולי 2001, 00:31
דף אישי: הדף האישי של צפריר_שפרון*

צבעים בהריון

שליחה על ידי צפריר_שפרון* »

מ י כ ל
לבקשתך:

נמצאת האשה ההרה, זו הנושאת בקרבה עוּבָּר, זה העובֵר מהעולם המטאפיזי (הטמון אי שם בתוך רחמה) אל הפיזי דרכה (עניין של לידה), מתפצלת לאחדותה. אחדות זו הכוללת אותה ואת עוברה ליחידה אחת מושלמת או שלמה, מעלה כוחות שאין שעור לעוצמתם.
כוח זה של התאחדות והתכנסות אל תוך הרחם, מצב של כמיסות או קירבה יתירה מתבדל בהכרח מהמציאות בעודו יונק ממנה, מן המציאות, את מה שנראה חיוני או נדרש מחד, ומאידך דוחה בשאט נפש את מה שנראה מאיים בכוח האחדתו. זה מתייצג על פי ההיבטים האישיים של מי שהאשה היא. אצלך אם כך עולה איום מהצבע הכחול.
עישון. מאכלים מסוימים. חום / קור. בן הזוג (לא מעט נשים חוות רצון עז לקיים יחסי מין עם גבר זר דווקא בהריון). וכן הלאה עניינים מוזרים ומעניינים עשויים לעלות אצל כל אחת ואחת.

מכך שמה שנראה מיטיב ומאחד, מנחם ומאציל את אחדות הנפש האנושית על הנפש הפרטית ברגיל, עשוי להיות מאיים על אותה נבדלות של האם ההרה, נבדלות מפוצלת לשניים ומחויבת לסמן את הגבול בעבור עצמה. אותו גבול בינה לבין המציאות החיצונית.

מאידך, ניתן בהחלט להניח שם איזון. לפיכך לעת היותה מתכננת את הריונה הבא, רעיון המרחף בתכלת חייה גם כעת חיה, ראוי כי תלבש בגד כחול, עדיף בגד תחתון, או שתענוד תכשיט כחול שאיננו בקו העיניים (עגילים למשל), כבר בימים אלו. במקביל נדרשת התבוננות בכחול השמים או בים, אגם או כנרת, התבוננות המפרידה את החלל הריק, זה החסר עננים או גלים, מעצמו. ראיית האחדות אם כך עולה בתבניות אישיות, תבניות אשר ניתן לומר צובעות את האויר בחזיונותיה האישיים.
אז, לכשתתפצל שוב אל מי שהיא ואל יצירתה - עוברה, יופנם הכחול ככוח מקיים על פני מאיים.
לחילופין עשויה להניח אל הדברים כפי שהם ולהניח נבדלות זו מהכחול בברכתה.

כאן, פריונה וכוחות יצירתה נמצאים בשלים לכל צבע שתבחר. עם זאת, עולה האדום ומאפשר את התשוקה הזו אל מימושה. ובאשר למי שאת היא - נמצא הכחול בולם, מאפשר בלי-מה, מניח ללא-מהות. מנוחה והתבוננות מלאת פליאה, סקרנות ותמימות, על כל היופי הזה, המתפתל אל תוך עצמו בגליו, בגווניו ובריבוי פניו.
צפריר_שפרון*

צבעים בהריון

שתהיי לי בריאה מה שעשית לי עם הכחול הזה. שהמשיכו הדברים להדהד ולהצטייר בכל פיסת תכלת בשמים. שעולה שאלת העיניים אלה המתבוננות, אשר צבען נאמר יהיה לשם שיחה זו דווקא כחול.
שאז, בעת הריון, זמן פיצולן לזוג עיניים נוסף, נסתר מהעין, רחום ותחום בתוך הכוכב הפנימי, כוכב הרחם, המותאם בדיוק לצרכיו, עשויות להטמע אל כל הכחול הזה, המזמין כל כך, העמוק כל כך, האפשרי כל כך, ים המודעות הגדול.
מכאן תעלה התבוננות אל צבען של העיניים הרואות, צבען של אלה הנראות, והיפגשות הכחולים האלה בהשלמתם ובניגודם.

ובעודי חווה את התכלת המקיפה הזו, שמי הנפש, רקיע לזריחת ההווה, רקע להתפרשותה של הנפש, מימי קדם, מקדמה, עד לקדמת הבמה, עולה בלבי הודיה אלייך על הכנסת הצבע הכחול לתוך תבנית של הריון או לתוך התייחסות להריון.
זה קשור גם למקום בו אני נמצא וגם לאנרגיה שהנחתי על גופי להשראה, כשזו לבדה עשויה להניף התכחלות אל תוך פריון המתרבה מתוך עצמו, ומתפרש למרחב אינסופי בתוך תבנית יציבה וגולמית. כמו אותה עין תכלת מתבוננת בחלל החיצון - שתכליתה בתכלותה. מתבוננת ורואה.
מכאן אני כבר קצת מפסיק להיות אחראי למה שעולה, אבל, מתוך שיוט בין כוכבי זה, ניתן לומר, שתהליכי אינקובציה אם כך לא נועדו לגילוי פנים מלכתחילה, אלא נמצאים מסתירים פניהם עד להתגלותם בפיזי. כמו נדרשת תקופת מעבר, תעלת מעבר, ועבר ממנו ניתן יהיה לעבור בטרם תתכלל תכלית.
במילים אחרות או מזוית אחרת, על פני חלחלה מהתכלכל, עולה התכללות או הכללה של התכלית אל הגלוי, הפיזי - תוך הסתר פנים, או הסתתרות מהתכלית בתקופת המעבר, ההריון. שתכלית ההריון היא לידה, ותכלית הלידה הפרטית לעולם תתבהר במלואה בהווה המתמשך לאורך תקופת חיים אחת או יותר. ולעת ההריון טוב אם תליט עיניה מחופת תכליתה, שלא תניח שם דעתה ובכך תמנע מהנחת משאת דעותיה ועמדותיה על בנה.

צבע חזק הכחול הזה. ממש חזק.

במקביל אני שומע את "שוטי הנבואה" שרים:
כן איזה כיף יהיה בסוף ימי
כשכל החברה ידברו עליי
יגידו שהייתי i & i
בשעות רצון בשעות הפנאי

אין אני אין אני אין אני אין אני אין אני אין אני אין אני אין אני אין אני אין אני אין אני אין אני אין אני אין אני אין אני אין אני

תארי לעצמך.

עוד מעט אחזור ל-
"תשאירי לי פרח"

אבל זה כבר שייך יותר לצבע הירוק. וזה אליבע דיהונתן גפן הסיפור המקורי, שהאיש הכחול רק בא לבקר לרגע. שהכחול הוא מסיפור אחר.

על פני עוברים בירוק - עוברים לירוק.

תודה.
מ_י_כ_ל*

צבעים בהריון

שליחה על ידי מ_י_כ_ל* »

צפריר? אחרית הדברים - זה אתה או ששוב מי מבני ביתך שכח להחליף שם משתמש? :-)
<מבררת>

וכמובן - שוב תודה, ובבקשה (אני חושבת...).
צפריר_שפרון*

צבעים בהריון

הכל -
מהלבן,
ניתן לומר...
במובן זה -
אכן ניתן.
אישה_אחת*
הצטרפות: 05 דצמבר 2002, 18:17

צבעים בהריון

שליחה על ידי אישה_אחת* »

מהריונה של ברכי זכור לי דיון על כך שכתום הוא צבע מאד-מאד מושך בתקופת הריון
בהריון הראשון שלי בחודש האחרון נתקפתי צורך עז לצבוע הכל בכתום. צבעתי את השולחן בסלון ועוד כמה דברים. תודה לאל שנגמר לי הצבע באיזשהו שלב.
אחרי הלידה לא הבנתי מה עבר עלי שהשתמשתי בכזה צבע, מזל שהשכן שלנו (שהוא חקלאי) מצא בשולחן שימוש. הוא אומר שזה בדיוק בצבע של הטרקטור שלו D-: .

<אסנת חוששת מה יקרה הפעם בחודש תשיעי>
משוטטת*
הצטרפות: 13 ינואר 2005, 18:06

צבעים בהריון

שליחה על ידי משוטטת* »

איזה דף יפה ומעניין.

מוזר שכל העונים והעונות הלכו ישר למטאפיזי ולא דיברו על המובן מאליו...

אין אוכל כחול. כחול בטבע הוא צבע של רעל.
פלא שזה יכול לעשות בחילה בהריון (למי שרגישה)?!
זהרה*
הצטרפות: 13 דצמבר 2007, 15:55

צבעים בהריון

שליחה על ידי זהרה* »

אני בשבוע 35 הריון שני
אני "סובלת" או יותר נכון נהנית מרגישות יתר בזמן ההריון, כמובן שבשבועות הראשונים במיוחד אבל עד היום בעלי טוען שצריך לעשות יחידת גששיות הריוניו בכוחות המיוחדים...
אי אפשר להסתיר ממני דבר ויכולת הסיבולת שלי גובלת ב 0!
הסיבה שאני כותבת היא שקודם כל העמוד הזה מאד מצא חן בעיניי ומסקרן אותי כי אני מזדהה מאד
אבל הכי חשוב- לי קרא מקרה אחר של התניה קלאסית ממש, יש דברים (שירים צלילים, סיפורים, תכניות טלויזיה) שבני בן ה-3 ראה במהלך השליש הראשון להריון הנוכחי ואני לא מסוגלת לסבול אפילו לרגע- ישר גואה בי בחילה עזה, שחור בעיניים ותחושת כובד ועצבות בדומה לאותה תקופה. אני מאד משתדלת לשלוט בזה, אבל ללא הצלחה.
עוד הערה למ י כ ל, אני האחרונה שתזלזל בתאורית הצבע שלך, אבל האם יכול להיות שהגנת על עצמך מפני נוכחותה של חברתך באותו רגע נתון ולא מפני הצבע הכחול? אם יש משהו בהריון שהייתי רוצה לשמור עליו גם בחיים ללא הריון הוא היכולת הטבעית כל כך לשמור על עצמנו מפני אנרגיות שליליות ותופעות שליליות ביחסים בין בני אדם...
יושבים_על_שפת_הנחל*
הצטרפות: 30 ספטמבר 2009, 01:33
דף אישי: הדף האישי של יושבים_על_שפת_הנחל*

צבעים בהריון

שליחה על ידי יושבים_על_שפת_הנחל* »

שלום לכולכן ומזל טוב!!!
שמי רותם ואני אמנית העוסקת בין היתר בציורי גוף וציורי הריון. אתן מוזמנות וגם מוזמנים להתרשם מחלק מהעבודות המוצגות באתר שלי -
www.rotem-art.com
לכל המעוניינות בחוויה שונה ייחודית ומיוחדת אתן מוזמנות ליצור עימי קשר דרך האתר.
רותם לוץ
שלולית_י*
הצטרפות: 08 יוני 2008, 09:57
דף אישי: הדף האישי של שלולית_י*

צבעים בהריון

שליחה על ידי שלולית_י* »

משתפת כדי להבטיח לאחרות שהן לא יצאו מדעתן, כפי שאני חשבתי על עצמי בתחילה:
יש לי בחילות הריון איומות מכמה צבעים שבדרך כלל אני אוהבת: לא מסוגלת ללבוש שום דבר בירוק כהה (חצי מהארון שלי), שום דבר בסגול כהה-חציל, וכחול כהה טהור (לא תכלת) יכול לגרום לי להקיא ממש.
זה לא רק בגדים, זה גם צבעי הירוק הבוהק של עשבי החורף, הירוק של הארטישוק העומד על השיש..
לקח לי זמן להבין שהמשותף לכל הצבעים האלו הוא שבשלושתם יש כחול. ולא סתם, אלא הגוונים שאותם אני ממש לא יכולה לסבול כעת הם אלה שמכילים אחוז גבוה של כחול: ירוק בהיר זה יופי, ירוק כהה (יותר כחול פחות צהוב) זה איום ונורא. כנ"ל לגבי סגול כהה (יותר כחול ופחות אדום).
לפי התיאוריה שכחול בטבע הוא צבע רעיל וצבע אזהרה - אין ספק שחושי החיה הפראית שבי התחדדו מאד :)
מיכל_חודש_שביעי*
הצטרפות: 07 מאי 2011, 21:44

צבעים בהריון

שליחה על ידי מיכל_חודש_שביעי* »

אני כרגע עמוק בצהוב. צבעתי את הכיסוי של הכורסה בצהוב. מפנטזת על וילונות לסלון בצהוב בננה. קניתי שמלה צהובה ורוצה לעשות ריפודים לכסאות צהובים. ואכן את מעיל החורף הירוק בקבוק שלי לא הייתי מסוגלת ללבוש החורף. עורר בי תחושה של מחלה וכל חבריו הירוקים למיניהם. עכשיו בשליש השלישי של ההריון זה נראה מתחיל לעבור. תודה על הדף הנחמד.
שלולית_י*
הצטרפות: 08 יוני 2008, 09:57
דף אישי: הדף האישי של שלולית_י*

צבעים בהריון

שליחה על ידי שלולית_י* »

הי מיכל, אני בסוף חמישי. באמת הרוב כמעט עבר, וגם אני בפאזה של צהוב-כתום-צבעי האש לגווניהם. עוד לא עליתי על הסיבה.
שליחת תגובה

חזור אל “הריון - כללי”