שאקטי ושיווה

מיכל_צמות*
הצטרפות: 31 מאי 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של מיכל_צמות*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי מיכל_צמות* »

לפני שאני מתחילה גילוי נאות - אני מנחה סדנת סבתות בשאקטי ואביב (בן זוגי) מנחה מעגל אבות בשיווה, ואני (מיכל צמות) וגם Hilla Kr משווקות כרטיסים לשני הפסטיבלים (לבחירתכם, אבל מי שמעוניין, כמובן שעדיף דרכי (-; ). - ועד כאן הגילוי הנאות.

אני פותחת את הדף הזה כדי להבין לעצמי גם בתוך כל המון הסדנאות המעניינות והמרתקות במה אני הכי רוצה להיות ולחוות. בטח אשאל גם שאלות תם על נושאים שאני פחות מתמצה בהם.
יש כמה מעגלים שאני יודעת שרוצה להשתתף בהם:
נשים חולמות - של רונית נשר, שלצערי מקביל למעגל הסבתות שלי ולכן בטוח אפספס. )-:
דרך האמן - עם ליאת דיין - שקראתי את הספר והתחלתי לתרגל פעם, נשברתי באמצע. התמדתי כמעט חודש ואז הפסקתי. הספר עוד מחכה לי על המדף שנמשיך ביחד.
העבודה של ביירון קייטי - שאני מאד רוצה לתרגל אותה עם צילה הרטמן, כאן באזור. בפסטיבל מנחה את המעגל ארנינה קשתן.
עוצמת הרכות - שחוייתי פעם בפסטיבל אחר עם רונית בקרית שמונה, ששכחתי את שמה והיה מדהים. בפסטיבל מנחה את המעגל ד"ר טובי בראונינג.
ציור מנדלות ; טקס הטהרות במים ; יוגה צחוק ; ריקודים סופיים מקודשים ; יצר אישה ויצירה - מעגלים של הרגעות, או לפחות ככה נשמעים לי.
פיסיקה משפחתית - שני מעגלים אחד הורות והשני זוגיות - עם אריאלה משאל וליאת שי. עם אריאלה למדתי את "יסודות" והיא מורה מדהימה. אני עוסקת לאחרונה הרבה בזוגיות והמעגל הזה הוא מעגל שאני רוצה להיות בו.
של מי הלידה הזו לעזעאזל? עם נירית שפירא וגילה רונאל. את נירית אני מכירה מעט ומחכה לשמוע אותה.
fly lady עם בשמת א שפיספסתי כשהיה בבית של מיכלול ה ואני מקווה שלא אפספס הפעם (מתנגש עם פיזיקה משפחתית. דילמה). בשמת - אשמח לשמוע אם המעגל שם הוא חוויתי - ואפשר ללמוד ולהפיק ממנו בפני עצמו או שהוא טעימה קטנטנה (מבחינתי מספיק שתחום אחד בחיים ננגע שם בעומק).
האלה שאת עם יובל רוז. יובל ליוותה אותי בשמירה ההריון בלידה האחרונה ונתנה לי כל כך הרבה כוחות! והמעגל שלה מתנגש עם שני אלו שמעל.
דילמות - דילמות - דילמות.
אבל - חיוביות. דילמות בין הרבה דברים טובים.

אשמח לשמוע קצת יותר - ממי שיודע/ת - על הדברים הבאים:
emf - איזון השדה האלקטרו מגנטי
לבחור בהצלחה - מישהו מכיר את אורלי אדלר ניזרי ? יש המלצות על המעגל? מה קורה בו?
רגע לפני שאמא מתפטרת עם פולה מיודובניק. נכון שלא מדובר בעבודה?
סודות הזמן של המאיה - טליה טוקר - השם נשמע לי מושך ומרתק.

ויש עוד הרבה מעגלים שמסקרנים אותי ואני רוצה להזמין את כל מי שמנחה מעגל - לכתוב עליו כאן.
אני מזמינה את כל מי שהייתה בשאקטי וחוותה - לכתוב מחוויותיה.
את מי שמתלבטת אם לבוא - להתלבט איתנו.
את מי שרוצה לשאול שאלות על הפסטיבל - גם על החלקים הטכניים וגם על התכנים של הסדנאות והטקסים. (כמו שאתן קוראות - לא הכל אני יודעת, אבל נוכל להזמין לכאן את מי שיודע).

וגם הגברים - מוזמנים לפקוד את הדף - פסטיבל שיווה לגברים בלבד מקביל לפסטיבל שאקטי.
פגשתי פעם אחת את הגברים המפיקים את הפסטיבל. שמעתי את התכנית ואת הרעיון והחזון שמאחריה. אני יכולה לספר לכם על חבר'ה רציניים שעושים עבודה טובה. נראה לי שהפסטיבל של הגברים יהיה מעניין וחוויתי לא פחות.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי בשמת_א* »

בשמת - אשמח לשמוע אם המעגל שם הוא חוויתי - ואפשר ללמוד ולהפיק ממנו בפני עצמו או שהוא טעימה קטנטנה (מבחינתי מספיק שתחום אחד בחיים ננגע שם בעומק).
הממ. אני לא בטוחה שאני יכולה לענות.
למה את מתכוונת כשאת אומרת "מעגל חווייתי"? את יכולה להגדיר? לפרט? זה מאוד יעזור לי בשביל לנסות לענות.

אני כן יכולה להגיד שאפשר ללמוד ממנו ולהפיק ממנו, כמובן. אחרת מה יש לי לעשות שם? אני בהחלט אגע בלב העניין. אני בהחלט באה בשביל לתת מה שאפשר. פשוט, אלה דברים שלוקחים זמן להפנים, להבין, לחבר, לנסות, ואנשים רוצים ליווי בהם. מבחינה זו, זאת התחלה בלבד, או "טעימה".
מיכל_צמות*

שאקטי ושיווה

בשמת - תודה על תשובתך.
אני מבינה את הצורך בליווי לאורך זמן. על רוב מה שרציתי לדעת ענית לי אני בהחלט אגע בלב העניין . מעניין אותי אם זה הרצאה יותר או סדנא פעילה - שגם יש תרגול / עבודה עצמית.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי בשמת_א* »

איך יכול להיות תירגול? את היישום עושים בבית, בחיים: בסדר, בפינוי דברים מיותרים, בניקיון ועוד. היישום מה"הרצאה" הוא יותר בראש. בשינוי שעושים בתפיסה. בעיניים החדשות שרואים דרכן.
מיכל_צמות*

שאקטי ושיווה

היישום מה"הרצאה" הוא יותר בראש לזה כיוונתי. תרגול לא חייב להיות פרקטי. הוא יכול להיות גם במקום של בחינה עצמית במקומות שאני רוצה שינוי - ובהבנה של הדרך הפרקטית (שבזה אני סומכת עלייך - שתדעי לכוון, שאת מחוברת לדברים מבפנים).
בשינוי שעושים בתפיסה. בעיניים החדשות שרואים דרכן. בכל ההקשר של סדר בבית (בלאגן) והדברים הפרקטיים, אני מרגישה שאני זקוקה לשינוי כזה. כתבת פעם איפשהו על השינוי שעשית ושאת כל יום, בטבעיות ובקלות - כאילו כבר באוטומט מנקה את הכיור והולכת לישון כשהוא ריק מכלים. (המילים שלי כרגע, אני לא זוכרת את המילים, רק את המהות שהייתה מאחריהן, כפי שאני פרשתי אותן) אני לא זוכרת שהיה לי יום כזה בשנים האחרונות. תמיד יש בכיור כלים שנשארים. תמיד יש ערמות שצריך לסדר. אני יודעת שזה מוסיף לעייפות הכללית, אבל לא ממש יודעת איך להתגבר על זה. (כאילו - יודעת, אבל לא ממש עושה את המאמצים לשינוי וזה לא ממש בתודעה כמשהו שהוא בסדר עדיפות עליון). יכול להיות שזה יעלה בסדר העדיפות אם אני אבין יותר את ההשפעה של זה על החיים היומיומיים.
טוב, נו - אני כבר משכנעת את עצמי שאני צריכה את המעגל שלך (-: ...
תות_שדה*
הצטרפות: 19 פברואר 2002, 21:05
דף אישי: הדף האישי של תות_שדה*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי תות_שדה* »

אפשר לשאול כאן על הפסטיבל?
מה עושים עם ילדה קטנה בת חמישה חודשים שלא הכי שקטה? כלומר אוכל להיות איתה שם ולהניק אותה במעגלים, להכנס ולצאת מהם כפי יכולתה לשאת אותם?
האם אפשר לבוא רק ליום אחד? כמה עולה ליום אחד?
אנונימי

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי אנונימי »

אורית, את לא תהיי היחידה עם תינוקות בשאקטי. תוכלי להכנס ולצאת כאהבת פשך ולהניק אותה תוך כדי. ברור שיהיו מעגלים שלא תוכלי להכנס אליהם עם תינוקת פשוט כי לא תוכלי לעבור את התהליכים כמו שצריך עם תינוקת. אבל בשאקטי השנה יפעלו עד 10 מתחמים במקביל. כך שתמיד תמצאי משהו שאת יכולה לחוות איתה. חלק מה"משבצות" הן בכלל טיולים, ריקודים הופעות וכו.
אפשר לבוא רק ליום אחד.
דברי איתי, אסביר לך הכל :-)
0522923987 / 089242815
מיכל_צמות*

שאקטי ושיווה

האם אפשר לבוא רק ליום אחד? כמה עולה ליום אחד?
אפשר לבוא רק ליום אחד. ברכישה מוקדמת - 180-220 ש"ח (תלוי ביום). ברכישה במקום 200-240 ש"ח (תלוי ביום).
צריך לתת פיקדון שמשלים למחיר המלא - ומוחזר ביציאה (במזומן).

כלומר אוכל להיות איתה שם ולהניק אותה במעגלים, להכנס ולצאת מהם כפי יכולתה לשאת אותם?
בהחלט!!!
את לא תהיי היחידה עם תינוקות בשאקטי. תוכלי להכנס ולצאת כאהבת פשך ולהניק אותה תוך כדי.

אני מבינה שיש לך קושי עם התינוקת להישאר ללילה, אבל רוצה לציין לאחרות - שיש משהו בחוויה של להישאר ללילה ולאפשר לעצמך לחוות את העוצמה, את השקט, ואת ההתנסויות, שתורם לחוויה שבעיני חבל לפספס אותה.
אם את גרה קרוב - אפשר לבוא לשלושת ימי הפסטיבל ולישון עם התינוקת בבית.

הגדולה שלי בילתה על הים באוהל בגיל 4 חודשים, אבל כל אחת והיכולת שלה להכיל את העולם ואת הגירויים. אני חושבת שלפני שאת מחליטה, כדאי שתחשבי גם מה טוב לך וגם מה יתאים לקטנטנה. (שלא יעמיס עליה - וכך גם עלייך).

בכל עניין - אפשר כמובן גם אל הילה וגם אלי - 054-3178890
מיכלול_ה*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2005, 22:49
דף אישי: הדף האישי של מיכלול_ה*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

גם אני מתלבטת אם לבוא עם פיצקית או לא. היא כבר בת שנתיים ויש לה דרישות ורצונות ברורים משלה. יש אופציה שאגיע לבד והיא תצטרף אם נראה שקשה לנו להפרד לכל כך הרבה זמן. אבל למקרה שתבוא החשש שלי הוא ובעיקר החשש איך אסתדר איתה בלינה בלילה כשבן זוגי לא איתי.
האם יש עוד נשים שמתכוונות להגיע עם ילדים בגיל הזה?
אנונימי

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי אנונימי »

בטח שיהיו.
שנה שעברה היו מלא עוללים.
לא מכירה את הלילות שלכם, אבל את יכולה למקד מה תהיה הבעיה בלילה לדעתך?
לדעתי, הבעיה היא שבמשך היום, לא תוכלי לעבור את הסדנאות (טכנית, לא בגלל שמישהו יגיד לך משהו). בת שנתיים עם רצונות ודרישות, זה כבר לא תינוקת שאפשר להניק ולהשתיק...או ללכת איתה במנשא.
הכי טוב יהיה אם תבואי עם עוד מישהי עם ילד/ה שתוכלו לעשות סבב ביביסיטר.
(הכי הכי טוב יהיה אם תצליחי לבוא לבד ((+)))
מיכלול_ה*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

ברור שאם היא תבוא לא אוכל להשתתף בסדנאות. אין לי ציפיה כזו. הציפייה היא בעיקר להיות בחברת נשים.
מה שמטריד אותי הוא העייפות מלהיות איתה בחוץ כל היום והלילה. ולגבי הלילה בעיקר שאני אשן טוב, שיהיה שקט ושאוכל ללכת לשרותים/מקלחת/לאכול בזן שהיא ישנה.
האם יש עוד אמהות שמתכוונות לבוא אם ילדים בגיל הזה אשמח לדעת?
אנונימי

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי אנונימי »

אני באה נטולת, אבל קנו ממני כרטיסים נשים שמגיעות עם פעוטות. אני יכולה לספר על שנה שעברה (שגם בה הייתי נטולת) שהאחווה מדהימה (מבינה לגמרי את עניין חברת הנשים שאת מדברת עליה). ולכן, בעיקר בלילה, אם הילדים ישנים, מאד קל ללכת מהמאהל ותמיד תהיה שכנה שתשים עין. אני "שמרתי" על הרבה...שנה שעברה הייתה התארגנות של מאהל באופן (נדמה לי שהיו 5 אוהלים) במעגל עם רחבת משחקים במרכז.

לגבי השינה הטובה, פה אני לא יכולה להרגיע. אם ישנים בקמפינג, לא ישנים משהו. גם בלי ילדים. אני מדברת על מי שרגיש לעניין השינה (כמוני) כמובן. יש פעילויות עד 3 בלילה, מתחילות פעילויות ב7 בבוקר, כל הזמן אנשים באים והולכים (ובועטים לך בטעות באהל), תינוקות מתעוררים (לא רק שלך), הקרקע קשה, קר...
אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי אילה_א* »

כל הזמן אנשים באים והולכים (ובועטים לך בטעות באהל), תינוקות מתעוררים (לא רק שלך), הקרקע קשה, קר...
מפתה
אנונימי

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי אנונימי »

אכן, ככה זה בקמפינג, צר לי :-( לכן כתבתי שבעניין הזה אני לא יכולה להרגיע...
מצד שני, למרות כל זאת, אני אשן בקמפינג גם השנה. כי בקמפינג מרגישים הרבה יותר את האחווה הנשית. כי בקמפינג אפשר לשמור על הילדים של האחרת ולהרגיש קצת שבט. כי בקמפינג את מוצאת עצמך יושבת ומדברת עם משהי שלא ראית בחיים על סדנא שפתאום חשפה דברים שלא חשבת עליהם מעולם. היא בוכה ואת מחבקת (או ההפך). ואני, אני בכלל לא מהמתחבקות :-]

הפעם אגיע מוקדם, ואנסה לתפוס מקום בפינה מרוחקת שלא תהיה בדרך של אף אחד (מוזמנות להצטרף אלי), אדאג למזרון ואביא בגדים חמים לשינה אפילו שכבר סוף יוני...מקווה שהנזק ימוזער.

וגם, יותר זול:-)
אומה_לי*
הצטרפות: 29 מאי 2006, 21:37

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי אומה_לי* »

בשנה שעברה הייתי עם בני , הוא היה בן 6 שבועות,
ישנו באוהל והיה ממש סבבא!
האוהלי מפוזרים ככה בין העצים ולא בועטים בהם ,
היה ממש אחלה.
לנו היה אחלה......
מיכל_צמות*

שאקטי ושיווה

גם אני מתלבטת אם לבוא עם פיצקית או לא. וואלה - זה אומר שהבןזוג מגיע לשיווה?
מעגל המגיעים לשיווה מכרכור הולך ומתרחב לאיטו (-:

למי שביקשה (טלפונית) לברר - נשארו עוד מספר מקומות בחדרים. בחדר ישנים מינימום 3 אנשים יחד. אפשר לשכור חדר לבד - אבל אז משלמים יותר.
המיטות עצמן הן מיטות יחיד, אך לפי מה שנאמר לי מתאימות לאמא + תינוק. (אני לא מכירה את החדרים, ומתכוונת להיות בקמפינג).

אני אישית מתלבטת אם לבוא עם פיצקית קצת יותר גדולה - בת 8. יש כאלו שבאות עם בנות בגילאים הללו? (אם תהיה לה חברה יהיה לי יותר קל להחליט להביא אותה איתי).
מיכלול_ה*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

בינתיים הבן זוג לא רוצה ללכת לשיווה. ואם במקרה ישנה את דעתו האם יש מקום לישון ביחד בנים ובנות? או בחדר או בחוץ?
אנונימי

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי אנונימי »

ברמת העקרון - לא.

שיווה הוא פסטיבל קטן עם מאהל משלו ביער. השאקטי מתקיים במתחם הקמפינג של בית אורן ובמלון.

ויש גם כוונה בהפרדה.

אם ממש מתעקשים, אפשר להקים אהל עצמאי. לא פה ולא שם. איפשהו ביער, באמצע.
עולם_קטן*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2005, 21:56
דף אישי: הדף האישי של עולם_קטן*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי עולם_קטן* »

תות שדה אנחנו יוצאים ללינות בחוץ עם הקטן מאז היה בן חודשיים, גם הוא בתור תינוק היה די לא רגוע בבית, אבל בחוץ פלאי פלאים, היה מתהפנט מהעלים שזזים ברוח, מנשנש אבנים (שמעניינות, כמובן, הרבה יותר מכל צעצוע יוקרתי אשר הונדס התפתחותית במיוחד לתינוקות בגילו, ונקנה במאות שקלים), פשוט ילד אחר...
(נזכרת בערגה בפעם הראשונה, 5 ימים בפארק הירדן, אני והגור לבדנו...).

מיכלול ה, גם אני אמא לבן כמעט שנתיים, הייתי איתו גם שנה שעברה ואז ופרט לסדנאות מסויימות שלא יכולתי (יצירה למשל-שם בטח היה דואג לטפל ביצירותיהן של שאר הנשים...) השתתפתי רוב הזמן במעגלים ולסיכום מאוד נהנינו.
ישנו באוהל, צמוד לעוד כמה בנות עם ילדים (יותר גדולים), לא רחוק מהמקלחות והשרותים ע"מ שיהיה נוח. בלילה הראשון היה קצת קשה (וגם לא נעים לי משאר לני הסביבה) כי משהו הפריע לו (כנראה קשיי הסתגלות) והוא בכה די הרבה. בלילה השני לעומת זאת, ישנו יותר טוב מאשר בבית...
השנה אני באה שוב ואשמח ליצור קשר מראש ולתאם על התמקמות יחד בסביבה עם עוד אמהות וילדים.
מיכל_צמות*

שאקטי ושיווה

האם יש מקום לישון ביחד בנים ובנות? או בחדר או בחוץ? מיכלול ה עכשיו התבשרתי שהמיקום של שיווה שונה - הוא הועבר לכרם מהרל. לא רחוק מדי, אבל לא מאד קרוב. גם אני חשבתי להתחמק ליער עם הבן זוג (זמן איכות בלי הילדים (-; ) אבל כנראה סוכל לנו. אולי בכל זאת - הוא יגיע לכרמל ונלון יחד - ואם כן אפשר לדבר ואולי ב. יצטרף אליו. דברי איתי. מיכל.
אופיר_א*
הצטרפות: 21 יוני 2006, 08:18
דף אישי: הדף האישי של אופיר_א*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי אופיר_א* »

הי כולם,
אתמול בלילה החלטנו לשנות את מיקום שיווה.
אנחנו נקיים את שיווה בכרם שפ"ע - בכרם מהר"ל.
ארגון הסדנא ביער גרמה לנו לבעיות ומצאנו גן עדן אמיתי למורדות הר הכרמל.

אני קורא לכל הגברים באשר הם,
בואו לשיווה.
אופיר 0528544826
רונית_נשר*
הצטרפות: 27 דצמבר 2006, 13:23
דף אישי: הדף האישי של רונית_נשר*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי רונית_נשר* »

קפצתי רק להזכיר לאלו שמתכננות להגיע למעגל נשים חולמות בשאקטי-
זה הזמן להתחיל לרשום את החלומות (אם עוד לא התחלתן).
גם אם אתן מתעוררות עם שביב חלום - לרשום אותו.
ואם זה חלום "גדול" עם התחלה, אמצע וסוף-
רצוי לכתוב גם כותרת לחלום, כלומר לקרוא לו בשם הראשון שעולה לכן כשאתן חושבות עליו, על החלום.
שאלו אותי אם צריך לזכור חלומות בשביל להשתתף במעגל:
ממש לא...
אבל יש סיכוי גדול שבמעגל תיזכרי בחלומות בכל מקרה...

אה! עוד משהו:
מאד כדאי להגיע לטקס הפתיחה, יהיה צבעוני ומיוחד מאד!!!

חלומות נעימים :-)
ההולכת_בדרכים*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2004, 19:00
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_בדרכים*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי ההולכת_בדרכים* »

הלו, בנות, מה קורה פה? ככה פותחים דף על שאקטי ולא קוראים לי?! :-)
לא ייאמן, אבל מרוב העומס של עבודה על הפסטיבל, לא נכנסתי לבאופן כבר המון זמן, ונעים לגלות את ההפתעה |מתנה|.
אשמח לענות לכן על כל שאלה כאן בדף וכמובן שאוסיף קישור לאתר שלנו http://www.shakti.org.il

הפסטיבל מכיל סדנאות של רבות מנשות הקהילה:
מירב שרמן, רונה בראון, בשמת א, נירית שפירא, מיכל דמ, רונית נשר, וכמובן מיכל צמות ו Hilla Kr @}
יהיו סדנאות של שיטת אייפק, העבודה של ביירון קייטי, Nvc תקשורת מקרבת, דרך האמן, ציור מנדלות, לימודי ימימה.
יהיו מעגלים על לידות, הפלות, פריון, ריפוי מיני, אוננות נשית ועוד נושאים שבדרך כלל לא מדוברים...
שפע של סדנאות בנושאי הורות, זוגיות, יחסים במשפחה, וגם- אימון עסקי, שיווק, כסף, מציאת הייעוד ועוד.
השנה שאקטי גדלה מאוד ומספר המנחות והסדנאות הוכפל- במקום יהיו 85 מנחות ביותר מ 100 פעילויות!!!
בחלק משעות היום יפעל מתחם ילדים עם הפעלות לקטנטנים: שירים, סיפורים ומוזיקה.
אני מקווה גם לארגן שירות בייביסיטר בתשלום בשעות מסוימות...

בשנה שעברה הייתי בפסטיבל עם בני שהיה בן עשרה חודשים. הוא היה במנשא, וזחל בסבבה במעגלים... היה כיף!
השנה אני נעזרת בבן זוגי שישהה עם הילד בקיבוץ, ואני אלך לפגוש אותו להנקות כמה פעמים ביום, וכמובן אשן איתו בלילה.
אבל אני זה לא דוגמה. אני מניחה שאם לא הייתי עובדת בפסטיבל הייתי מסתדרת איתו לבד- קצת בריכה, קצת מתחם ילדים, קצת טיולים ביער... אולי הייתי באה עם סבתא או מישהי שיכולה להעסיק אותו לכמה שעות.
בעצם אולי הייתי מעדיפה פשוט לבוא ליום אחד, או לנסוע ולחזור... וואלה, לא יודעת. כל אחת והשיקולים שלה.
כרובית*
הצטרפות: 22 פברואר 2005, 22:14

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי כרובית* »

תגידו,
יש איזה אהל מרכזי או מקום מקורה כלשהו שאפשר לישון בו?
או לחלופין יש מישהי שאני יכולה לישון אתה באהל?

אני מגיעה לפסטיבל על תקן הלפרית, ואין לי ממש אפשרות להיסחב עם אהל בעצמי, ועם זאת מקנן בי החשש שיהיה קצת קר מכדי לבנות באופן בלעדי על חסדיו של השק"ש.

תודה....
ההולכת_בדרכים*

שאקטי ושיווה

הי כרובית
לא יהיה אוהל מרכזי, אבל אם את הלפרית בטח תכירי מלא נשים במקום ותוכלי להצטרף לאוהל של מישהי...
מיכל_צמות*

שאקטי ושיווה

שלום לכולכן - אני רוצה להודות לכל המארגנות על פסטיבל מדהים!!! סחוטה מעייפות והולכת לישון - מלאה בכוחות ואנרגיות - וגם מתרגשת מהחזרה הבייתה אל הילדים והבעל - שהיה בשיווה - ומספר שהיתה חוויה מדהימה.

תודה

פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי פלונית* »

התלבטתי ארוכות ארוכות אם להגיע או לא, ובסוף החלטתי לחכות עם החוויה לשנה הבאה,
ואחרי השרב השרבי כל כך השבת, חשבתי שאולי האינטואיציה שלי היטיבה עימי...

בקיצור אני מתכוונת לשאול - לא ה ת ע ל פ ת ן מחום???!!!
מונו_נוקי*
הצטרפות: 25 מרץ 2004, 18:12
דף אישי: הדף האישי של מונו_נוקי*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי מונו_נוקי* »

היה ממש כיף, היו חדרי הרצאות ממוזגים וגם המקום הוא על ראש הר-כל היום המון רוח קרירה ובל נשכח את הבריכה.
אחה"צ ובערב-ממש קר.
בקיצור:כיף!!!!!!!!!!
מיכלול_ה*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

גם כן רוצה להודות לכל המארגנות והמנחות.הייתה חוויה מדהימה, חופש מקסים, נטענתי להרבה זמן והכרתי נשים נפלאות. אני ממליצה לכולן לבוא בשנה הבאה ולהזמין גם את האמהות הסבתות, השכנות והבנות שלכן. היה כזה מגוון של סדנאות שנראה לי שלא הייתה אחת שלא מצאה משהו שמדבר אליה בתוך השפע הזה.
והצעת יעול שאדבר איתה גם באופן אישי עם המארגנות היא לעשות מאמץ להיות פסטיבל מקיים יותר, במקום שירותים כימיים להכין שרותי קומפוסט (אני די משוכנעת שזה גם יותר זול), לגבי כלי אוכל שכל אחת תביא את שלה מהבית או שתוכל לקנות כלים רב פעמיים, לעשות עמדת שטיפת כלים, כל אחת תשטוף את שלה. לשים פחים להפרדה בין פסולת אורגנית ללא אורגנית וגם מיכלים לפחיות ובקבוקים למחזור.
וגם לתת חלק רחב יותר ליצירה נשית ולמלאכות מסורתיות כמו קליעת סלים, עבודה בחימר וכו'. זה כיף ונעים לעשות את העבודות הללו בחברותה.
מונו_נוקי*
הצטרפות: 25 מרץ 2004, 18:12
דף אישי: הדף האישי של מונו_נוקי*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי מונו_נוקי* »

אני מאד נהניתי מהסדנאות.
פידבק שאני יכולה לתת הוא שקצת צרם שבסדנאות מסויימות היה שיווק אגרסיבי, צורם ולא נעים . באתי להנות מהפסטיבל, מהרגע ואפשר למצוא כל אחת מהמנחות אם רוצים, אפשר לבקש ממנה כרטיס ביקור אם רוצים, היא יכולה לרשום את הפרטים שלהלמתעניינות, ולא חיוני להגיד כל דקה מה היא עושה, איך אפשר לפנות אליה ולמה כדאי לעשות את זה. אישית זה עורר אצלי אנטגוניזם .
אגב זה עורר בי תהיה האם זה קורה כי המנחות לא מספיק מתוגמלות? בכל מקרה רב הסדנאות שהייתי בהן היו נעימות ומעניינות. כמו כן פגשתי נשים מרתקות . הריקוד פיות במיים, בסוף היה קסום ובלתי רגיל.
אנונימי

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי אנונימי »

גם לי היה כיף :-)
הביקורת לגבי השיווק בסדנאות (יחד עם עוד ביקורת שהיתה לי) הועברה בישיבת צוות למפיקות.
רונית_נשר*

שאקטי ושיווה

גם אני מאד נהניתי,
לא הספקתי להכנס לאף סדנא, פרט לאלו שלי...אך הרגשתי שעצם השהייה במרחב הזה, עם נשים כל כך מקסימות,
הספיקה לי.
הבריכה, המוזיקה, האווירה, האחווה, הפנים המוכרות והחדשות שמסביב.
אני לא מנשות הפסטיבלים, אף פעם לא הייתי בפסטיבל...אך כשנירית שפירא סיפרה לי עליו, ועל הכיוון שלו השנה, מאד אהבתי את הרעיון.

אגב זה עורר בי תהיה האם זה קורה כי המנחות לא מספיק מתוגמלות?

מונו נוקי - לשאלתך:

המנחות לא קיבלו תשלום כספי.
מי שהנחתה קיבלה כרטיס כניסה נוסף.
אני, באופן אישי מאמינה שצריך להיות תשלום בעד כל דבר,
ודיברתי על כך ארוכות עם נירית.
אנרגיה תמורת אנרגיה.
אבל עדיין זה לא מצדיק שיווק אגרסיבי. ואני מבינה את האנטגוניזם.

בקיצור: היה לי כיף - כיף - כיף,
כמו להיות בעולם מקביל לכמה ימים.
מנחה_בשאקטי*
הצטרפות: 24 יוני 2007, 20:22

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי מנחה_בשאקטי* »

מי שהנחתה קיבלה כרטיס כניסה נוסף. וואלה. לא גילו לי את זה. וגם לא לעוד כמה מנחות... מסתבר שלא כולם תוגמלו. מצער שאני קוראת את זה כאן. למרות שאני לא חושבת שבסדנא שלי היה אפילו קרוב למה שמונו נוקי מתארת. זה נראה לי יותר מתחבר לאיך שבכלל האשה שמנחה רואה את המקום שלה בפסטיבל - כמשווקת את עצמה, או כבאה להעביר מפגש מעצמים.
רונית_נשר*

שאקטי ושיווה

מסתבר שלא כולם תוגמלו
אני הנחיתי שתי סדנאות וטקס - אולי זו הסיבה?

הייתי רוצה שכל מנחה באשר היא תתוגמל כראוי.
בכלל, שכל אישה וגבר, באשר הם יתוגמלו כראוי על עבודתם.
ההולכת_בדרכים*

שאקטי ושיווה

בכדי להבין את ההתנהלות של הפסטיבל, בנוגע לתגמול המנחות ובכלל, צריך להכיר את ההיסטוריה שלו ולראות את התהליך השלם.
שאקטי הוא פסטיבל שהחל כאירוע קטן ואינטימי באשרם במדבר. הנשים שיצרו אותו והמנחות שהנחו בו היו חלק מאותה חבורה, ומה שהניע אותן היה הרצון לחגוג יחד ולהפיץ את הבשורה לעולם. במשך שנים היתה ההפקה קטנה ולא נשאה רווחים כלל. גם ההפקה וגם המנחות הסתפקו בכך שהפסטיבל פשוט מתקיים.
מבחינת המנחות הפסטיבל אפשר להן במה לפרסם את עצמן באופן אישי, ולאורך כל השנים עד היום עשרות מנחות פונות להפקה ומבקשות לקחת חלק בהתרחשות.
השנה, הוחלט להכניס רוח חדשה לעניין. מאוד רצינו להתקדם למקום שבו הפסטיבל הוא מקצועי, רווחי, פונה לקהל מגוון ורחב,
ובעיקר נושא את המסר שנשים צריכות להיות מתוגמלות עבור עבודתן, גם אם במקרה הן נהנות ממנה :-)
המעבר הזה לא קל... חברות ההפקה חלקן ותיקות וחלקן חדשות, וקשה לפעמים לשנות הרגלי עבודה ואמונות.
מכל מקום, נלקחו שתי החלטות במקביל - האחת, שאנחנו חייבות לתגמל מנחות בעבור עבודתן באיזו שהיא צורה שהיא שוות ערך לכסף.
ההחלטה השניה היתה, שהשנה אנו מכפילות את מספר המנחות מארבעים לשמונים, גם על מנת לתת ליין אפ עשיר בתכנים לאורחות הפסטיבל
וגם על מנת לתת הזדמנות ותשובה חיובית לכמה שיותר נשים שפונות אלינו בבקשה להנחות.
איך מאזנים בין שתי ההחלטות האלו במסגרת של פסטיבל קטן שלא נחשב לרווחי במיוחד? איך משכנעים את חברי ההפקה הותיקים שיש צורך בשינוי?
הדרך שבחרנו בה היא יצירת דירוג בין המנחות.
אני אישית מאוד סלדתי מזה בהתחלה, העדפתי ללכת בשיטת הכל או כלום, רק שאף אחת לא תרגיש מקופחת :-(
אחר כך הבנתי שזה פשוט לא ריאלי לפסטיבל לעשות קפיצה כל כך גדולה בשנה אחת, ושאם נחליט לתגמל את כולן באופן שווה נצטרך לצמצם מאוד את הצוות או לגבות מחיר גבוה מהמשתתפות. לא לתגמל אף אחת כבר לא היה אופציה...
בקיצור, לקחנו בחשבון מספר פרמטרים כמו: האם המנחה ותיקה בשאקטי, האם המנחה בעלת מוניטין ושם, כמה סדנאות היא מנחה, האם היא אמנית שההשתתפות עולה לה כסף (ציודים למיניהם) וכן הלאה.
יש לנו גם סטארט אפ נוסף - אם וכאשר הפסטיבל יהיה רווחי בצורה מספקת, נחלק מניות מהרווח למנחות. עדיין לא ספרנו את הכסף, אז אני לא יודעת מה יצא מזה... אבל זה מעוגן בהסכם כתוב.
אפשר היה גם לעשות משהו אחר - להודיע למנחות שהן מקבלות כסף עבור הסדנה, אך מוזמנות לפסטיבל לזמן הסדנה בלבד.
מי שרוצה להשאר ולקבל ארוחה או שתיים מוזמנת לשלם. גם לנו הפקה עולה המון כסף שאנחנו מסתכנות בהשקעתו, ואין סיבה שנחלק מתנות חינם.
אבל מה, רק מלכתוב את זה ככה נהיית לי בחילה :-P זו ממש לא הרוח הנשית שמתוכה אנחנו פועלות.
לסיכום אכתוב, שקשה לעבוד עם כל כך הרבה אנשים ולתת שירות שיספק את כולם. ואומרים שעם נשים יותר קשה כי אנחנו רגילות להיות "מקופחות" וגם מעולות בלשים לב לפרטים :-)
אני מקווה שבהמשך ההפקה תצמח ותכיל בתוכה יותר ויותר שיפורים, ויכולה רק להעיד שהעבודה שלנו נעשית לגמרי מהלב ומתוך תחושת שליחות.
אני מאמינה שמי שהייתה שם הרגישה את זה @}

תודה לכל הנשים המקסימות שבחרו להצטרף אלינו, כמנחות או אורחות.
אני מזמינה כל אחת שמרגישה לא טוב עם משהו שקרה לכתוב לי כאן או למייל [email protected] ולקבל מענה.
כמובן גם מי שרוצה לפרגן מוזמנת :-) :-) :-)
<מרגיעון: כבוד אפשר רק לתת>
אפרת_מ*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2003, 22:08
דף אישי: הדף האישי של אפרת_מ*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי אפרת_מ* »

מוזר לי לגבי ההערה על השיווק האגרסיבי.
באף אחת מהסדנאות שהייתי בה לא היה.
בסדנה אחת בת שני חלקים, את החלק השני המנחה, ציפור שוסטר, התחילה בהתנצלות, שביקשו ממנה להסביר יותר על עצמה, מה היא עושה, איך מטפלת וכו', ושפשוט התחילה במפגש הראשון את הסדנה, מבלי לומר מילה.
בסוף כל מפגש היא הציעה ברושורים עם מידע הסדנאות שהיא מעבירה. זה נראה לי לגמרי לגיטימי.
המפגשים היו הרבה יותר ארוכים מהמתוכנן - מה שגרם לכך שאפסיד שתי סדנאות, ביחוד אחת שרציתי והתקיימו אחרי - אבל היתה סדנה מדהימה - כך שבאמת קשה להתלונן. נתנה מעל ומעבר.

אבל יכול להיות שזה מאוד שונה ממנחה למנחה.
ההרגשה שלי היתה שהגיעו לתת באמת מפגשים מעמיקים. או לפחות זה מה שהיה במפגשים שאני הלכתי אליהם.

היה טוב.
אני ישנתי ביער לבד, בלי אוהל. רק אני והיער.
הרבה שקט וטוב.
המון נשים מקסימות. המון מפגשים עם נשים שהכרתי/פגשתי/דרכינו-הצטלבו בעבר, וחברות בהווה.
הרבה הפתעות מהנות. ילדה מקסימה שדודה שלה היא מהמארגנות ובאה עם סבתא והפתיעה אותי (פעם גרתי שני מטר מהם).

היה מאוד שקט, עם אוירה נעימה.
נירית_שפירא*
הצטרפות: 23 מאי 2002, 18:41
דף אישי: הדף האישי של נירית_שפירא*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי נירית_שפירא* »

יקרות. אנחנו בתהליך גדילה. בתהליך הזה הייתה לנו משימה ענקית - להחזיק יחד את האנרגיה שתאפשר מטמורפוזה לכל אחת ולאזור כולו. למשימה הזו חברנו באהבה רבה והנתינה היתה טוטאלית וממש לא התייחסה לתגמול כספי של מי מהעושות אלא לתגמול הרגשי - מנתינתי תוגמלתי. הרצון להעניק לכולן היה ענקי אבל נתקל בהפקה ובאדמה - ושם צריך היה להיות סבלנית ולברך על הדרך כי יפה היא. החזון ממשיך להתפתח ולהדהד. התגמול למנחות מורכב ממרכיב שיווקי ויורכב גם ממרכיב כלכלי לפי מדרגות, כפי שכתבה ההולכת בדרכים. גדילת הפסטיבל תאפשר לתת יותר - ההפקה צריכה לראות ולהאמין שזה קורה, להאמין ולברך על השפע (חדש כל כך להפקה ועדיין רחוק מהתחזית) ולמצוא את הדרך הנכונה לחלוקת השפע. אגב, ללא ספק מותר ואף רצוי שמנחות ידברו על עצמן. איך לעשות זאת - זו חלק מחוכמת החיים כפי שהחזקת מרחב היא חלק מחוכמת החיים. אולי נתייחס לשני נושאים אלו בהנחיית מנחות בשנה הבאה, בתקווה ואמונה שזה יעזור לדייק. אהבה רבה לכולן.
ההולכת_בדרכים*

שאקטי ושיווה

תודה לך אפרת מ על הפידבק החיובי.
ממה שאני ראיתי ושמעתי באמת רוב המנחות נתנו סדנאות מלאות ועשירות בתוכן.
מבחינתי הנושא הזה קריטי, אני נמצאת בפסטיבל הזה על מנת שכמה שיותר תכנים איכותיים יעברו הלאה לנשים
ויעצימו אותן, וזה בנפשי. מנחה שדוחפת יותר מדי שיווק בסדנה עושה זאת ללא קשר לתגמול הכספי שקיבלה או לא
בדרך כלל... זה באמת עניין של טאקט וטוב טעם יותר מאשר כל דבר אחר.
אין כל רע בשיווק עצמי במידה, אבל אם מנחה מגזימה אני מזמינה גם אתכן להעיר לה בזמן הסדנה או להצביע ברגליים
כי אין לנו באמת דרך לשלוט במעשיהן של 85 מנחות בשטח...
בכל אופן, אני תמיד שמחה לשמוע מהנשים המשתתפות מה קורה בסדנאות באמת :-)
זה הזמן לתת משוב ורעיונות! בימים אלה אנו עסוקות בהפקת לקחים ובניית החזון להמשך.
אנא מכן, כתבו לנו כאן או למייל [email protected]
תודה וימים נפלאים לכולנו @} @} @}
מיכלול_ה*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

גם אני הייתי עם ציפור ביער. עשינו טקס מסויים שלא אפרט אותו כאן אבל בטקס עלה שלרוב הנשים יש קושי רב עם נושא הקבלה, נשים בדרך כלל נותנות מעצמן אך קשה להם לקבל. והקבלה כוללת גם קבלה של כסף. הנושא הזה שעלה ביער בטקס מאווד רלוונטי למה שעלה כאן בדף. מהתרשמות שלי בכל הסדנאות שהייתי המנחות נתנו מעצמן מעל ומעבר ומגיע להן תמורה גדולה תמורת עבודתן והשקעתן. ושיווק שלהן נראה לי לגיטימי אבל באמת במידה. וגם לי ידוע על משהו שהיה מעבר למידה, אבל לא רוצה לפרט כאן. ההולכת אם את רוצה לדעת תדברי איתי.
ההולכת_בדרכים*

שאקטי ושיווה

באופן כללי אני מסכימה עם האבחנה שלנשים קל לתת מעצמן וקשה לקבל, אבל בהקשר של תגמול כספי בפסטיבלים אין שום הבדל בין נשים וגברים.
התמונה היא מאוד פשוטה- נוצר מצב בישראל שבו למנחים ומנחות השתלם להשתתף בפסטיבלים ללא תמורה כספית, מאחר והתמורה השיווקית היתה אדירה, וגם מכיוון שאותם אנשים ונשים פשוט נהנו להיות מוזמנים ולבלות באירועים האלה.
בהתאם לכך התקבע אופן התקצוב של פסטיבלים, ומחיר הכרטיסים לצרכנים זול מאוד ביחס לשפע המוצע.
מחיר סדנה ממוצעת בשוק כמה מאות שקלים לכמה שעות. בפסטיבל מוצעות לצרכן עשרות סדנאות, אמנם רובן מקוצרות אבל לא רק, וגם המקוצרות נותנות טעימה נפלאה במחיר שאין לו תחרות בשוק האמיתי.
לאחרונה נשמעים קולות אחרים מכיוון המנחים. השיטה הישנה מאבדת גובה לא כי היא גרועה אלא כי זה אותם אנשים והם מיצו את העניין...
אני באופן אישי מרגישה שתגמול מנחים ומנחות הוא חובה, אך נדמה לי שאם נתקצב פסטיבל בהתאם למחירי השוק הרגילים מחיר כרטיס יהיה מאוד גבוה ולא יהיה ביקוש.
ואז באמת כולם יפסידו, גם הקהל וגם המנחים שעדיין למרות הכל נהנים מהפרסום והבמה.
אפשר וצריך לשנות, אבל זה כנראה קורה לאט לאט...
בשאקטי הרצון לתגמל מנחות קשור מאוד לרצון "ללכת את החזון שלנו" ובאמת ליצור מצב שנשים מבינות שעבודתן היא בעלת ערך כספי.
נדמה לי שאנחנו הפסטיבל הראשון שהגה את רעיון המניות למנחות והחלוקה ברווחים באופן מוסכם.
עכשיו רק צריך לקוות לרווחים :-) :-) :-)
רונית_נשר*

שאקטי ושיווה

בהמשך להתכתבות הערה, כמה מחשבות שלי:

בעניין התגמול וההפקה:

בעיניי ההפקה, או יותר נכון נשות ההפקה, עשו עבודה מדהימה!
זה כל כך לא פשוט לארגן פסטיבל בסדר גודל כזה, לדאוג להמון מנחות ומשתתפות( ותודה להלפריות המקסימות שדאגו למתחמי ההצראות והסדנאות, לי זה מאד עזר, ואיפשר לי להתמקד בהנחייה נטו).
מדי פעם שאלתי את עצמי, ואותן אם הן נושמות גם...כי כל הזמן ראיתי אתכן, נשות ההפקה, מתרוצצות מול העיניים...

אני חושבת שכולנו מסכימות עם נושא השכר, וברור שיש כאן תהליך אדיר של שינוי.
שינוי בכל הרמות:
שינוי טכני : הפסטיבל גדל, וההפקה גדלה, הצטרפו נשים חדשות והביאו אנרגיה חדשה
שינוי חשיבתי : החזון הורגש מאד, בכל רובד של הפסטיבל. זה לא "סתם" אוסף סדנאות, אלא ארוע עם כוונה.
שינוי אנרגטי : החל מהטקס המקסים בשבת, מסתבר שאפשר לשנות מחשבה בקלות וע"י סטנד אפ מאולתר?
וכלה באווירה הנעימה ובמרחבים השונים.

אני חושבת שיחד עם החלפת הדעות כאן, כדאי לתת מקום לרעיונות של כולנו, מנחות ומשתתפות,
איך מרימים פסטיבל בסדר גודל כזה, עם חזון וכוונה, ושיהיה רווחי ומתוגמל, ו...שכרטיס הכניסה יהיה במחיר סביר...ובלי להתפשר על רמת הסדנאות והמנחות!
משימה קשה?
ובכל זאת...האתר מלא בנשים יפות, מוכשרות, קוסמות, פיות, מטפלות :
בואו נטווה חזון ונלמד תוך כדי.

עבורי זה לימוד מרתק, שאני חווה אותו בשנים האחרונות בגדול.
שילוב הרוח והחומר, מבלי להתפשר...
אני מרגישה שאני כבר לא יכולה או-או...או רוח או חומר.
אולי פעם, בעשור הקודם זה התאפשר והתאים לי.
היום כבר לא.

ולגבי התכנים והאווירה המיוחדת שנוצרה ב"בין לבין":
אחת המשתתפות אמרה לי שהסדנא האמיתית היא מחוץ לסדנאות,
שמה שקורה במפגשים בין הנשים מרגש אותה.
גם אני הרגשתי כך. קבוצות- קבוצות של נשים, בזרימה ואחווה נשית מיוחדת.
מראות שאהבתי רלאות:
איך שישבנו באוהל של עאידה, מקבוצת הכוהנות שלי, ומדי פעם מגיעה אמא ששואלת: אפשר להשאיר כאן את התינוק/תינוקת וללכת לסדנא? וכל כמה שעות התחלפו התינוקות, והאמהות, וזה היה פשוט מקסים.
אמא אחת גדולה שמורכבת מכולנו.

ומאד נהניתי מההופעה של ההרכב הקולי עם רונית ומיקי, ואני אמנם משוחדת, כי הן חברות שלי, אבל לדעתי היה פשוט מקסים.

וממה ששמעתי בהפסקות, וממשתתפות בסדנאות שלי, הנשים יצאו עם חוויות מיוחדות מהסדנאות, ועם תחושת סיפוק גדולה.

זהו בינתיים, אוסף מחשבות...
ושוב תודה להפקה, שאיפשרה את כל זה.
ההולכת_בדרכים*

שאקטי ושיווה

תודה לך רונית נשר על כל מה שכתבת @}

_אני חושבת שיחד עם החלפת הדעות כאן, כדאי לתת מקום לרעיונות של כולנו, מנחות ומשתתפות,
איך מרימים פסטיבל בסדר גודל כזה, עם חזון וכוונה, ושיהיה רווחי ומתוגמל, ו...שכרטיס הכניסה יהיה במחיר סביר...ובלי להתפשר על רמת הסדנאות והמנחות!
משימה קשה?
ובכל זאת...האתר מלא בנשים יפות, מוכשרות, קוסמות, פיות, מטפלות :
בואו נטווה חזון ונלמד תוך כדי._

בהחלט! |Y|
הכוונה שלנו לשנה הבאה היא לעבוד על גיוס חסויות שיכניסו כסף נוסף למערכת.
כך נוכל גם לתגמל את המנחות, גם להעסיק יותר עובדות מקצועיות בשכר, גם להפיק תוכניה שווה יותר, אנחנו מתכננות גם סרט... מבחינתנו השמיים הם הגבול ונשמח לקבל רעיונות!
השנה לא הצלחנו להתקדם מאוד בענין הזה מכל מיני סיבות, בעיקר הסיבה שעשינו קפיצת מדרגה ענקית בהמון תחומים במקביל ואי אפשר הכל בבת אחת...
מיכלול_ה*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

ואני שוב מזכירה שצריך להתחיל בנושא הקיימות - כלים רב פעמיים, שרותי קומפסוט וכו'. כי אם מדברים על האדמה ומתחבריםפ לכוחות שלה חשוב לא להשאיר עליה דברים שהאדמה והיצורים החיים עליה לא צריכים.
אנונימי

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי אנונימי »

מזמינה את כולן ל שאקטי חורף
איזה כיף!
שאלות, ורכישות: אני:-) 0522923987
שאקטי_גירל_קיץ*
הצטרפות: 02 מאי 2008, 23:38

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי שאקטי_גירל_קיץ* »

גם הקיץ יש שאקטי.
הנה כתבה קצרה והמלצה על שאקטי חורף, בקיץ זה פי 100 יותר עוצמתי, אתן מוזמנות באהבה:
אנונימי

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי אנונימי »

שאקטי 8
בסופ"ש ה- 19-21.6.08, סמוך ליום הארוך בשנה
בבית אורן שביערות הכרמל
סופ"ש ארוך של חגיגה, ריפוי, העצמה ואחוות נשים

למען נשיות בריאה, עוצמתית ושמחה

מגוון עצום של סדנאות ב- 9 נתיבי פעילות:

שאקטי 8 מציעה נתיבים שונים לצעידה פנימה, לחיבור לחזון ולדרך בה אנו רוצות ללכת בחיינו, יחד עם הזדמנות לביטוי עצמי בתנועה, יצירה, קול, מגע וחלימה משותפת:

נתיב השבט - על יחסים במשפחה ובקהילה
נתיב תבונת הגוף - פריון, הריון ולידה
נתיב המיניות המקודשת - טנטרה, חיבור לעוצמה המינית וריפוי פצעי עבר
נתיב השפע - כסף, עסקים ותודעת שפע
נתיב הרגש - התבוננות פנימה למעמקי הנפש
נתיב היצירה - אמנות, קול, תנועה, מלאכת יד ועוד
נתיב הקסם - מסע לעולם הרוח, החלימה והשמאניזם
נתיב המים - פעילויות בבריכה
נתיב הטבע - פעילויות ביער

80 מנחות מעולות מתחומים שונים - פירוט מלא באתר שאקטי

מופע פתיחה עם לאה שבת וסי היימן
מופע מרכזי בשישי בלילה עם מרינה מקסימיליאן בלומין

חגיגות היום הארוך בשנה - מסיבת ריקודים - סווט לודג'
בזאר צבעוני של נשים יוצרות - צ'אי שופ ומטבח צמחוני איכותי
מתחם טיפולים - מתחם אימון
בריכה גדולה - טבע ירוק ונוף מרהיב

שפע של טקסים, הופעות, ועוד הפתעות!

עלות כרטיס ברכישה מוקדמת:
עד ה- 11.5.08 : 320 ש"ח
עד ה- 12.6.08 : 370 ש"ח
ולאחר מכן:
מה- 13.6.08 ואילך: 390 ש"ח
לינה בחדרי מלון בית אורן - בתשלום נוסף.
שימו לב - הביקוש לחדרי האירוח גדול מן ההיצע
הקדימו להירשם על מנת להבטיח את מקומכן!

לפרטים והזמנות: 052-4603278
טל_טיבי*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2004, 18:48
דף אישי: הדף האישי של טל_טיבי*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי טל_טיבי* »

מעגלי ה-31 לחודש הינם חלק ממסורת של כמה שנים, ומכונים "מעגלים מקדימי שאקטי".
המעגלים נערכים בחסות פסטיבל שאקטי
המעגלים השנה יעסקו בכוחן של נשים לשנות עולם.
תוכלי לפגוש בהם נשים מקסימות, להקשיב ולדבר מהלב, ובנוסף לשמוע על הפסטיבל, לקבל את התוכניה, וגם לקנות כרטיסים בעלות של 350 ₪ (עלות מכירה מוקדמת התקפה עד ה-12.6)

אשמח אם תבואי ותביאי עימך את חברותייך, מכרותייך ובנות משפחתך.
המפגש ללא עלות, מומלץ להביא כיבוד לפתיחת שולחן משותף.

רשימה של מעגלים שמתקיימים בו זמנית ברחבי הארץ ב- 31/5/08 תוכלו למצוא shakti]כאן maagalim[/po].pdf
מיכל_צמות*

שאקטי ושיווה

השנה אני לא מנחה סדנא - ולא מטפלת. מגיעה רק לנוח ולהנות.
יחד עם זה אני כן משווקת כרטיסים לפסטיבל - אשמח שיבואו הרבה נשים ויהנו ביחד איתי.
לרכישת כרטיסים 054-3178890 [email protected]
אאוט*
הצטרפות: 31 מאי 2008, 20:18

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי אאוט* »

תספרו איך היה במעגלים הערב ( מוצ"ש)?
לא הצלחתי להגיע.
איך היה? ( אני רוצה להרגיש חלק מ....לכן שואלת).
בכל מקרה- לפסטיבל כן אגיע.
עפרה_שחר*
הצטרפות: 11 אוקטובר 2007, 23:10
דף אישי: הדף האישי של עפרה_שחר*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי עפרה_שחר* »

שנה שעברה בקיץ היה מדהים. נהניתי בעיקר מהבריכה ביער. מאד רוצה להגיע גם השנה. מי שצריכה הלפרית איכותית שתגיד אני. בנות, לא לריב... : ) 0528-717905.
אופיר_א*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי אופיר_א* »

בנות בנות, אתן מופלאות, לנו הגברים יש המון מה ללמוד...
מזל ששם הדף הוא שאקטי ושיווה, כך שאני מרגיש בן בית בדף הזה.
אני קורא את שנכתב כאן בימים האחרונים ונהנה מכל רגע.

אני רוצה לכתוב כאן כמה מילים על שיווה. אני יודע שהרב בדף הזה הוא נשי ויש לי בקשה אחת, אנא ספרו לבני זוגכם על שיווה.

בוא אספר לכם איך התחלתי עם שיווה.
גרתי בשכנות לניבה וראיתי איך מעגלי הנשים תופסות תאוצה וכל הזמן אמרתי לה שגם אני רוצה מעגל אנרגיה כזה סביבי. זה מה שאני מרגיש בדיוק כשאני נמצא בשיווה. מעגל אנרגיה זכרי מדהים. אני בהחלט מאמין שיחד ניצור את מעגלי ההעצמה הנשי - גברי.

ובכן, כמה מילים על שיווה:

שיווה, מפגשי גברים – על מה ולמה?
=========================

למה?

מפגשי גברים מתקיימים תמיד סביב נושאים שגרתיים, לא מפתיעים:

אתוס הגברי הוא המשותף לכל נושאי השיחה השגרתיים, נדמה כאילו כל הגברים שותפים לו- אתוס החייל (בשיחות מילואים) אתוס הספורט (כדורגל, בדרך כלל), אתוס המין (שיחות על כוסיות ונשים), אתוס המאצ'ו (אופנועים, עסקים) אתוס המצליח (קנייה ומכירה של בתים, מכוניות, טיסות וכד')

בשיווה אני מזמין אותך לדבר עם גברים על אתוסים חשובים, אך מפתיעים, אלו שבדרך כלל אנו מעדיפים להדחיק, כי הם לא נחשבים "גבריים", לצד שיחות רגילות, כמו שגברים אוהבים.
השילוב של השיחות הרגילות והמפתיעות מעצימות את חווית הגבריות, הופך אותה לשלמה ומעמיקה יותר, הרבה יותר מתדמית "הבלייזר" שאנו רגילים למכור או שמוכרים לנו.

כשאני שואל את עצמי למה דווקא גברים, אני מוצא שבחברת גברים אני מרגיש נוח יותר. כשאני יושב בן גברים, אני רגוע. אני לא מרגיש מתח מיני. אני רגוע להוריד את החולצה, לשבת באיזו פוזה שבא לי, (מה שבאופן אישי אני נרתע לעשות כשאני במפגש מעורב של נשים וגברים). אני מרגיש פתוח וזורם בדברים שאני עושה ואומר. נוכחות גברית עוזרת לי להתרכז אך ורק בשיחה ללא גירויים אחרים ואני מגלה באורח פלא שכולם חושבים פחות או יותר כמוני, בכל זאת- גברים.

מה?

בסדנאות שיווה, אנו מדברים על ההעצמה גברית.

בשיווה כעשרה מנחים לעשרים הנחיות. שיווה השנה הופך מסדנא למיני פסטיבל. השנה תהיה אפשרות בחירה לאיזה סדנאות ללכת. מלבד הסדנאות אנו מנגנים ושרים, מבשלים ואוכלים ונהנים מלהיות יחד.

כשאני חושב מי מתאים לבוא לשיווה, אז התשובה היא כל גבר שמוכן לדבר על הגבריות שלו, להקשיב, ללמוד, להיפתח, מוזמן לשיווה.

ודבר אחרון על המקום, שיווה מתקיים בכרם שפ"ע, (שימור פלאי עולם), חווה אקולוגית בכרם מהרל שלמרגלות הרי הכרמל. בחווה מרגישים את הטבע מסביב, נושמים אותו, מחוץ למאהל ובתוכו. ביום, נהנים משמש חמימה שהכל מוריק מסביב, בערב יושבים לאור נרות ותחושת הביחד מתעצמת. במקום יש מטבח מדוגם, שירותים, מקלחות ואפילו מעיין צמוד.

באהבה,
אופיר א המכונה זכריה 0544470371
יו_חנן*
הצטרפות: 26 נובמבר 2007, 18:37
דף אישי: הדף האישי של יו_חנן*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי יו_חנן* »

משום מה נראה לי שהעצמה נשית ככל שזה נוגע לדף זה היא יחסית
כלאמר אין ספק שיש פה רוח של נשיות שהולכת וגוברת, הולכת ותופסת תאוצה
אבל
כדי לשמור על מערכת זוגית מאוזנת ויציבה יש עניין של גדילה זה לצד זה
יש עניין של הפריה הדדית
יש עניינים של אינטימיות ולחלוק תחומי עניין וקשב
ולכן....
הציעו לזוגכן להצטרף אלינו
אנו בשיווה אין לנו כ"כ הרבה סדנאות
אין לנו כ"כ הרבה משתתפים
אך יש לנו עצמה גברית
יש לנו פתיחות
יש לנו מה לחלוק
ויש לנו המוןןן אופקים חדשים ורחבים

נשמח לראות את הגברים שבחבורה יושבים עמנו במעגל גברי

ו... למען הגילוי הנאות אין לי ולא היה לי אף פעם "מניות" בשיווה
סה"כ רוצה לאפשר לאחרים לחוות חוויה עצמתית כמו שחוויתי אני בשיווה הקודם

יו חנן המכונה יוחנן 052-8880701
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי אחת* »

יוחנן ואופיר אנא הביאו עוד נימוקים שישכנעו גברים להגיע. אני לא הצלחתי עד כה לשכנע את הגבר שלי שיש לו סיבה לבוא.
יו_חנן*
הצטרפות: 26 נובמבר 2007, 18:37
דף אישי: הדף האישי של יו_חנן*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי יו_חנן* »

היייי
תודה לך
אחת ויחידה (והלואי ואני טועה)
אי אפשר לשכנע אפשר רק להציע
אם אתם מהאזור אשמח לפגוש פנים אל פנים ו...לשתף אותו באופן אישי בחויות שלי
שבת גברים גם יחד כמו טנטרה אי אפשר להסביר
אפשר לחוש
ובלחץ בטח אי אפשר
אז... אשמח לתקשורת
ואם זה לא קורה אל תצטערי
את את שלך עשית
באהבה, מתוך שיחרור ופרגון
הוא יחליט ואת קבלי את החלטתו באהבה

יוחנן
אאוט*
הצטרפות: 31 מאי 2008, 20:18

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי אאוט* »

הי,
אז מי הייתה במעגלים המקדימים לשאקטי ומוכנה לשתף / לספר -
באיזה מעגל הייתן ומה היה?
< סקרנות...סקרנות...>
רחלי*
הצטרפות: 27 נובמבר 2002, 23:47

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי רחלי* »

אני גם באה לשאקטי ורוצה לקבל המלצות על דברים מתוך התכניה - אם יש לכן מה להמליץ.
מפגשים שרוצה לשמוע עליהם באופן מיוחד:
קונסטולציה משפחתית
מעגל אמהות
נשים קולעות
אינטליגנציה ריגשית וויפאסנה
סדנת קול האלה (שרים? טיפול בקול?)
טקס מעבר סף
שוברות שתיקה (קשור בהתעללות מינית?)
ההולכת_בדרכים*

שאקטי ושיווה

תספרו איך היה במעגלים הערב ( מוצ"ש)?

_אז מי הייתה במעגלים המקדימים לשאקטי ומוכנה לשתף / לספר -
באיזה מעגל הייתן ומה היה?_

הכנסו לאתר שאקטי לדף המאמרים ותגלו... :-)
יש מלא סיפורים ואפילו תמונות Shakti]כאן Circles from partcpants[/po].pdf

שימו לב - עקב ההצלחה של מעגלי השאקטי מתוכנן בשבוע הבא סבב שני!
הסבב השני יתפרש על פני כל השבוע - 7-14.6.
פרטים מדויקים ימסרו בהמשך...

אני גם באה לשאקטי ורוצה לקבל המלצות על דברים מתוך התכניה - אם יש לכן מה להמליץ.

מידע מלא על כל הסדנאות והמנחות נמצא גם כן באתר, בדף התוכניה
www.shakti.org.il/program.htm

קונסטלציה משפחתית - בנתיב השבט
מעגל אמהות - בנתיב השבט
נשים קולעות - בנתיב הטבע
אינטליגנציה ריגשית וויפאסנה - בנתיב הרגש
סדנת קול האלה - בנתיב היצירה
טקס מעבר סף - בנתיב הקסם
שוברות שתיקה (כן, קשור בהתעללות מינית) - בנתיב המיניות המקודשת

@} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @}
ההולכת_בדרכים*

שאקטי ושיווה

דרושות הלפריות לפסטיבל שאקטי
אנו זקוקות לנשים אחראיות שרוצות להצטרף לצוות שאקטי 8, בתפקיד אחראיות על מתחמי הפעילות .
מדובר בתפקיד נעים וכייפי - לדאוג לקבלת פנים של המנחות במתחמי הסדנאות.
(לאחר שהסדנה מתחילה ניתן להשתתף בה, או ללכת ולחזור בתחילת הפעילות הבאה במתחם).

אם ברצונך לאייש תפקיד זה כחצי יום בכל אחד מימי הפסטיבל, תמורת כרטיס כניסה וארוחות
פני בהקדם לאיילה בטלפון: 02-6524263 (ניתן להשאיר הודעה בציון שם ומספר טלפון להתקשרות)

הפסטיבל יתקיים ב-19-21 ביוני (חמישי-שישי-שבת בעוד שבועיים)
אנו זקוקות לנשים שיכולות להיות נוכחות בתפקיד בכל שלושת הימים.
לפרטים נוספים על הפסטיבל www.shakti.org.il
ההולכת_בדרכים*

שאקטי ושיווה

קצת על הקשר בין שאקטי ושיווה

דרכם של שני הפסטיבלים החלה יחד (לקריאת הסיפור המלא הכנסו ל "כאן" www.shakti.org.il/about.htm#history).
היום שיווה הוא אירוע העומד בפני עצמו, ומציע תכנים עשירים וחוויה גברית ייחודית.

מומלץ מאוד לשלוח את הגברים שלכן לשם, ולעבור תהליך משותף של העצמה וטרנספורמציה,
כי נשיות בריאה וגבריות בריאה כרוכות זו בזו... :-)
רונית_הולנדר*
הצטרפות: 12 יוני 2008, 22:18

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי רונית_הולנדר* »

שלום לכולכם, ולנשות שאקטי יקרות.
בהמשך ליוזמה הנפלאה של צ'ארו-גל לבנית ברזיה במתחם הפסטיבל, החלטתי ליזום שימוש בנוזל כלים אקולוגי לרחצת כלי האוכל שלנו. כי מה הועלנו אם נשתמש בנוזל כלים רגיל שהכימיקלים שלו יזרמו אל תוך האדמה ויזהמו אותה ?.

יצרתי קשר עם שתי חברות שתוכלנה לספק בקבוקים של נוזל אקולוגי בהנחה.
לפי הערכתי, אנחנו זקוקות ל-כ-אלפיים שקלים בקירוב.

אשמח מאד לשיתוף פעולה שלכן עלמנת שנוכל לרכוש נוזל כלים בכמות שתספיק לכולנו לכל ימי הפסטיבל.
( אדמה בגימטריה

50 ְש"ח, אמא בגימטריה

42 ש"ח, אהבה

13 ש"ח, לב

32 ש"ח :-) )

או ככל שייטב ליבכן

בברכת בריאות לכולנו ולאמא אדמה,
רונית הולנדר

בבקשה, העבירו הודעה זו לנשים שאתן מכירות ומגיעות ל"שאקטי".
HILLA_KR*
הצטרפות: 26 פברואר 2008, 13:47
דף אישי: הדף האישי של HILLA_KR*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי HILLA_KR* »

|| || || || || || שאקטי 9 || || || || |*| ,

בסופ"ש ה- 11-13.6.09, בבית אורן שביערות הכרמל
3 ימים ו-2 לילות של חגיגה, ריפוי, העצמה ואחוות נשים

שאקטי 9 מביאה איתה את האנרגיה של תשעת ירחי הלידה - אנרגיה של בריאה, הגשמה והתחדשות.
בשמונת הפסטיבלים שחגגנו יחד נוצרו והתגבשו המהות והחזון של שאקטי, והשנה היא בשלה ללדת את עצמה, מופלאה ועוצמתית יותר מתמיד!
שאקטי 9 קוראת לך להתחבר להשראה ולרצון הנשמה, למקד את הצמיחה שאת מזמנת לעצמך, ולפנות לחדש מקום בתוכך ובחייך.

מגוון עצום של סדנאות ב- 9 נתיבי פעילות:

נתיב השבט - על יחסים במשפחה ובקהילה
נתיב המיניות והגוף – חיבורי גוף נפש, מגע, טנטרה, וחיבור לעוצמה המינית
נתיב הפריון, ההריון והלידה – על פריון, הריון ולידה
נתיב השפע - כסף, עסקים ותודעת שפע
נתיב היצירה - אמנות, קול, תנועה, מלאכת יד ועוד
נתיב הקסם - מסע לעולם הרוח, החלימה והשמאניזם
נתיב המעגל- מדברות על נושאים שקרובים ללב, מקשיבות, מכילות ומוכלות
נתיב המים - פעילויות בבריכה
נתיב הטבע - פעילויות ביער

90 מנחות מעולות מתחומים שונים:

אורחות מחו"ל -white eagle (עם תוף הסבתות הענק), לאקשמי מירז (art of living)
דיאנה אידלמן (לשמור על הקסם באהבה), מירב מיכאלי (בשביל מי את מתלבשת?) שון אפרימה (כתיבה נשית), איריס יוטבת (טנטרה קואוצ'ינג), רונית נשר ו ענת לב אדלר (סוד השפע), שחר רז (יוגה צחוק), מיכל קהת ציטרון (ייעוד ובחירת מקצוע), קטרינה פרקש (קונסטלציה משפחתית), בריג'יט קשטן (שחזור גלגולים), ג'ודי קלע (שירה למוריאנית מקודשת), מיכל דון (בימת העזה, שחיית פיות), ציפור אש הרון (מסע שמאני ביער), שרית זלצר (שיטת גאיה), רונית קופליס (ללדת אשה), נטע אלוני (אמהות ובנות), תמנע אל שרון (סווט לודג ומעגל אבנים), שאקטי ג'ה (ריקוד אפריקאי), עדי יותם (מה להנקה ופמיניזם), עדי ל (מעגל תפירה), מירב שרמן ו מיכל שונברון (מודעות לפריון ולוסת), אילנה לשם (חלימה), ארני ש (מעגל אמהות וקריירה), יעל שוראקי דנן (רצפת האגן), ד"ר חנה ספרן, יעל פינקרפלד (שומרי הגן), אילת חימוביץ' (שיטת Bat) שרי קרוכמל (תיקון לידה) ועוד...

עוד בתוכנית:

טקס ומעגלי פתיחה
קבלת שבת
מופע מרכזי עם יעל דקלבאום - מהבנות נחמה
מסיבת ריקודים עם מיכל גפן
טקס ומעגלי סיום

בריכה גדולה - טבע ירוק ונוף מרהיב
בזאר צבעוני של נשים יוצרות - במה פתוחה
צ'אי שופ - בר מיצים טבעיים - מטבח צמחוני איכותי
מתחם טיפולים - מתחם מיסטיקה - סווט לודג' (בתשלום נוסף)

מחירון מכירה מוקדמת - עד ה- 23/4
340 ש"ח ל-3 ימים
(חסכון של 90 ש"ח מעלות הכרטיס!)

פרטים נוספים באתר www.shakti.org.il

@} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @} @}
HILLA_KR*
הצטרפות: 26 פברואר 2008, 13:47
דף אישי: הדף האישי של HILLA_KR*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי HILLA_KR* »

וכמובן, שגם השנה אני מוכרת כרטיסים :-) 0522923987
ההולכת_בדרכים*

שאקטי ושיווה

סחתיין הילה |Y|
אני מוסיפה שמי שרוצה מוזמנת לשאול כאן שאלות על הפסטיבל - מוזמנת בשמחה @}
תל_מה*
הצטרפות: 16 אוקטובר 2008, 23:05
דף אישי: הדף האישי של תל_מה*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי תל_מה* »

האם יהיו השנה מעגלים מקדימים?
ההולכת_בדרכים*

שאקטי ושיווה

בהחלט :-)
במוצ"ש ה- 16.5 בשעה 20:30 ,בכל רחבי הארץ, ללא תשלום.
פרטים על מיקום המעגלים ועל המנחות - כאן
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

יש אפשרות לבוא ליום אחד? כמה זה עולה?
ההולכת_בדרכים*

שאקטי ושיווה

בעקרון יש אפשרות. לגבי המחיר - תתקשרי למרכז ההזמנות ותבררי 052-3677373
אמל_ית*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2008, 21:48
דף אישי: הדף האישי של אמל_ית*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי אמל_ית* »

שאלה,
איך זה לבוא לשאקטי עם תינוקת?
אפשרי? הגיוני? אשמח לשיתוף ממישהי שהייתה ויכולה לספר... שלי תהיה בת 4 חודשים...
תודה!
ההולכת_בדרכים*

שאקטי ושיווה

במעלה הדף, תות שדה שאלה על איך זה לבוא עם תינוקת קטנה (ב- 10.06.2007)
וכמה נשים נתנו לה תשובה על כך וחלקו מנסיונן.
השורה התחתונה היא שבעקרון 4 חודשים זה אחלה גיל, שנוח להתנהל איתו בפסטיבל - היא במנשא, או על שמיכה לידך, או אפילו בלול רחמנא ליצלן (יש לולים באולמות), ואת יכולה להשתתף בסדנאות באופן חופשי. תמיד יש בשאקטי נשים עם תינוקות.
O_la*
הצטרפות: 29 מאי 2008, 19:47
דף אישי: הדף האישי של O_la*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי O_la* »

הי,
איך אפשר למצוא טרמפ לפסטיבל?
לא מצאתי באתר של הפסטיבל שום פורום או לוח מודעות בנושה.

תודה
ההולכת_בדרכים*

שאקטי ושיווה

עדיין לא פתחנו את פורום הטרמפים, אבל אני מניחה שזה יקרה בקרוב...
בינתיים אפשר אולי לשאול כאן או בככר השוק על טרמפ @}
יער_נורווגי*
הצטרפות: 28 אוגוסט 2002, 08:01
דף אישי: הדף האישי של יער_נורווגי*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי יער_נורווגי* »

אפשר לשאול מה זה מעגל מקדים?
ההולכת_בדרכים*

שאקטי ושיווה

אפשר ואף רצוי :-)

אני מצטטת מתוך הדף על המעגלים המקדימים שנמצא ב "אתר שאקטי" www.shakti.org.il

_במוצ"ש ה- 16.5.09 בשעה 20:30 , נתכנס כולנו בכ-40 מעגלים מקדימי שאקטי בכל רחבי הארץ, וניצור רשת תודעה ובריאה משותפת לריפוי והעצמה.

מעגלים מקדימי שאקטי הם מסורת המתקיימת מזה כמה שנים ברציפות. הם מתכנסים ברחבי הארץ באותו יום ובאותה שעה, כחודש לפני הפסטיבל.
מעגלי שאקטי פתוחים לכל אישה, וההשתתפות היא בחינם. אנו מזמינות אותך להצטרף בתאריך זה לרשת הריפוי הנשית, על ידי כינוס או השתתפות במעגל מקדים שאקטי, עם הנשים החיות בסביבתך, עובדות או לומדות עמך.

מטרתם של המעגלים היא לעודד כמה שיותר נשים להעיז, ליזום, להפגש, להתעצם, לברוא מציאות טובה יותר יחד עם איכות המעגל, וכמובן - להדהד את קיומו של הפסטיבל ואת האנרגיה המיוחדת שלו לעולם. במעגלים ניתן יהיה לרכוש כרטיסים לפסטיבל במחיר מוזל (בצ'ק או במזומן בלבד).

מעגלי שאקטי נוצרו בהשראת חזון "מליון המעגלים" של הסופרת ג'ין שינודה בולן ("אלות בכל אישה") הכותבת: "יש להביא לידי ביטוי את החמלה הטמונה באספקטים הנשיים של האנושות. הדבר יקרה כאשר תתהווה מסה קריטית של מעגלי נשים, ולשם כך יש צורך במיליון מעגלי נשים... המעגל הוא המסר: מעגל אינו היררכי. זהו שוויון בהתגלמותו. זה האופן בה נוהגת תרבות, כאשר היא מטה אוזן ולומדת מכל פרט בתוכה".
עוד על חזון מליון המעגלים תוכלי לקרוא כאן

את המעגלים מקיימות מנחות שאקטי 9 ומנחות אחרות המחוברות לחזון.
אם ברצונך לכנס מעגל שאקטי נוסף, (אין צורך בניסיון קודם בהנחיה, רק בנכונות ואמונה), צרי עמנו קשר ונשמח לצרף את המעגל שלך לרשימה._
מיכלול_ה*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

אני רוצה לבוא השנה לשקטי אבל פופיק יהיה ממש פיצפון (4 חודשים) ושלא כל כך בא לי להתארגן לשינה בחוץ באוהל. אולי יש מישהי במצב דומה (שמגיעה עם תינוק יונק) שתרצה לחלוק איתי חדר?
מיכל_צמות*

שאקטי ושיווה

אני רוצה לבוא השנה לשקטי אבל פופיק יהיה ממש פיצפון (4 חודשים) ושלא כל כך בא לי להתארגן לשינה בחוץ באוהל. אולי יש מישהי במצב דומה (שמגיעה עם תינוק יונק) שתרצה לחלוק איתי חדר? כתבת לי בדיוק אותו דבר בדפבית. בודקת עבורך. אדבר איתך או אשאיר לך כאן הודעה בהמשך היום. (()).
איזה כייף לנו!
מיכל_צמות*

שאקטי ושיווה

במוצ"ש ה- 16.5.09 בשעה 20:30 , נתכנס כולנו בכ-40 מעגלים מקדימי שאקטי בכל רחבי הארץ, וניצור רשת תודעה ובריאה משותפת לריפוי והעצמה.
בנות פרדס חנה - כרכור (וגם כל מי שלא אבל בא לה) מוזמנות באהבה למעגל בחצר שלי - ארבל 42, כרכור. הוראות הכוונה מדוייקות יהיו מספר ימים קודם בדפבית שלי.
ללי_באדולינה*
הצטרפות: 19 מרץ 2007, 21:14
דף אישי: הדף האישי של ללי_באדולינה*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי ללי_באדולינה* »

מאוחר מדי להציע פעילות?
נדמה לי שיש בריכה במתחם, אם אכן כך ותרצו אשמח להציע מעגלים חוויתיים במים.
אני מטפלת במים ומפתחת "אקווה דולה"- עבודה עם נשים בהריון במים.
אשמח לספר עוד אם יהיה עניין.
אופיר_א*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי אופיר_א* »

אתגר שיווה 9

הנושא שנבחר לשיווה קיץ 2009 הוא:

אתגר כהזדמנות

מוזמנים להיכנס לדף של שיווה, מוזמנות להעביר לגברים בחיים שלכם.
www.shiva.org.il "אתגר שיווה 9"

להתראות בשיווה,
אופיר
מיכלול_ה*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי מיכלול_ה* »

טוב הזמנתי חדר לי ולפצפון ולמיטב ידיעתי יש עדיין מקום בחדר הזה. אשמח למצוא שותפה לחדר שלא מפחדת מתינוק שלפעמים מתעורר בלילה.
O_la*
הצטרפות: 29 מאי 2008, 19:47
דף אישי: הדף האישי של O_la*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי O_la* »

• תודה לכל הבנות הנפלאות, שאירגנו את הפסטיבל בישבילינו.
תודה לכל המנחות המיוחדות שתרמו מהידעה שלהן.
תודה לכל הנשים המיוחדות שבאו לפסטיבל ונתנו אחת לשנייה את חום ליבם ואת האהבה.

חזרתי הביתה עם הרבה גילויים על עצמי, עם תשובות ושאלות חדשות.
תודה!*
ההולכת_בדרכים*

שאקטי ושיווה

הי אולה, תודה על התודה :-)
הפסטיבל היה באמת מקסים השנה, באו המון נשים והשמחה היתה גדולה.
מי שרוצה מוזמנת ל forum]פורום שאקטי id[/po]=13546 לחלוק חוויות וסיפורים @}
ש_חף*
הצטרפות: 25 פברואר 2009, 15:50

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי ש_חף* »

השנה יש התייחסות בפסטיבל גם לנושא של איכות סביבה, ולראשונה (כך אמרו לי) תהיה הפרדה בין סוגי פסולת שונים. בנוסף, יהיה דוכן של מגמה ירוקה עם הסברים בנושא פסולת, הפרדה, מחזור וכל אלה. אנחנו מחפשות הלפריות בעלות ידע קודם או זיקה לנושא פסולת ומחזור, אשר יעשו הסברה בדוכן ובתמורה יקבלו כרטיס חינם. עדיף לכל הימים, אבל אם מישהי יכולה לבוא רק ליום אחד, זה גם בסדר.
לפרטים לפנות לדפבית שלי, או יותר עדיף במייל 42buttercup בג'ימייל.
אמא_של_מוגלי*
הצטרפות: 21 יוני 2006, 23:16
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_מוגלי*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי אמא_של_מוגלי* »

אני גם אהיה בשאקטי ואביא את גירי המדרכה
אפשר לסמס 0542214072 ולהזמין
ההולכת_בדרכים*

שאקטי ושיווה

@} נשים יקרות, שאקטי חוזרת!!! ותתקיים השנה בגבעת חביבה ב- 16-18 ביוני... המכירה המוקדמת מסתיימת השבוע! @}

למי שלא מכירה שאקטי הוא פסטיבל נשים המתקיים השנה בפעם ה-11, בבית חדש - קמפוס גבעת חביבה הירוק ורחב הידיים, ליד חדרה |עץ|
בפסטיבל שפע של סדנאות מעצימות בהמון נושאים (אמהות, הריון ולידה, זוגיות, מיניות, קריירה, התפתחות אישית ועוד התוכניה כאן טקסים ומופעים (לאה שבת, דנה ברגר, מארינה מקסימיליאן), מרחבי פעילות חופשית (מעגלי שיתוף, אוהל אדום, אריגה, בנייה בבוץ, שיתופי פעולה, מוזיקה וריקודים ועוד הפתעות והכל במרחב קסום עם בריכה גדולה, מדשאות, דוכנים, צ'אי שופ, סווט לודג', והכי חשוב - שבט גדול ומחבק של נשים יפות, נינוחות, מחייכות :-)

שימו |L| - עד יום חמישי הקרוב ה-5.5 תוכלו לחסוך 100 ש"ח ממחיר הכרטיס - צלצלו למרכז ההזמנות שלנו 052-367-73-73, ובואו באהבה!!!
חגית_פ*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2001, 17:18
דף אישי: הדף האישי של חגית_פ*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי חגית_פ* »

זכיתי בזוג כרטיסים לשאקטי !! איזה כייף !!
יש לי המון שאלות ! :
אני חושבת לקחת אתי את בתי בת ה-11. קראתי באתר שיש מתחם לילדות. מישהי היתה שם עם ילדה ויכולה לספר איך היה ? האם זה רעיון טוב ??.
איך תנאי הקמפינג שם ??
ועוד משהו חשוב: מישהי מגיעה מכיוון אילת או ב"ש ברכב פרטי ומעונינת בשתי טרמפיסטיות (נשתתף בהוצאות הנסיעה כמובן) ?? .

זהו בינתיים :)
הרמוני_7*
הצטרפות: 10 פברואר 2011, 21:50
דף אישי: הדף האישי של הרמוני_7*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי הרמוני_7* »

לא לשכוח שגם אתגר שיווה לגברים מתקרב!
23-26 ביוני
מומלץ מאוד מאוד...
נשים-תשלחו לשם את בן הזוג
וקבלו אותו בחזרה משודרג :-)
עגור_לבן*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2003, 10:37
דף אישי: הדף האישי של עגור_לבן*

שאקטי ושיווה

שליחה על ידי עגור_לבן* »

האם מישהי נוסעת לשאקטי מרחובות-נ"צ בחמישי אחה"צ?
שליחת תגובה

חזור אל “אירועים”