בחירת חברת סלולר

עודד_המחפש*
הצטרפות: 19 יולי 2003, 21:25
דף אישי: הדף האישי של עודד_המחפש*

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי עודד_המחפש* »

אשמח לשמוע מנסיונם של אחרים בנוגע לחברות הסלולר החדשות שצצו כפטריות לאחר הגשם.
המחירים זולים מאוד, אבל מה מעבר לזה?
שמעתי למשל שאצל רמי לוי יש בעיות קליטה.
מישהו נתקל בזה?
מישהו יכול לספר מנסיונו הטוב או הרע?
בטח יש דף מתאים, אז מי שיודע מוזמן לכתוב את שמו.
תודה.
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי מיכל* »

נסיונם של אחרים בנוגע לחברות הסלולר החדשות

אחותי עברה לרמי לוי לפני כחודש. נאלצה לקנות אצלם מכשיר אחר, כי הם עובדים רק עם דור 3 (או 3.5, לא זוכרת). הבטריה של החדש ממש חלשה, וכיוון שהיא בדרך להיות חיילת, זו ממש בעיה עבורה. במקום קנייתה (בצפון) אומרים שלא יכולים לקחת לתיקון ולתת בינתיים מכשיר חלופי (כי זה יקח כמה ימים) כי אין להם מלאי מספק של מכשירים חלופיים (יש להם כ- 3 בלבד והם תמיד בשימוש!). לא נתקלה בבעיות קליטה, א ב ל היה חשוב לה מאוד שירות מידע מסויים (הכוכבית של "אגד" מידע בסמס על קווי אוטובוס) וזה לא עובד. למרות שכתוב בחוזה ההתקשרות בפירוש שהיא מעוניינת בשירות הזה, הם לא פותחים לה אותו כבר כמה שבועות ודיי מטרטרים אותה מבעל תפקיד למשנהו.

מכר עבר לגולן טלקום (קצת יותר יקר מרמי לוי). בגדול מרוצה, אבל הוא צריך שירות "עקוב אחרי" ואין להם, וגם היתה לו בעיה להפעיל בחו"ל, אבל הבנתי שהחברה עתידה לפתור זאת. אני ניסיתי לברר פרטים והאתר שלהם לא עלה (עכשיו עולה) וזה נראה לי קצת בעייתי לחבור לחברה כזו.

בקיצור- גם אני מתלבטת מאוד ובינתיים משלמת סכום גבוה ולא מוצדק לחברה ותיקה וגועלית...
ב_שאיפה*
הצטרפות: 14 דצמבר 2011, 10:49
דף אישי: הדף האישי של ב_שאיפה*

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי ב_שאיפה* »

האיש שלי עבר לרמי לוי לפני כמה חודשים. הוא קנה לפני כן (בעצמו, בחנות) מכשיר מתקדם, סמארטפון מצוין.
הם רק מספקים לו שיחות וסמסים, דרך סים קארד שנתנו לו.
אין לו דרישות מיוחדות, והוא מרוצה. הקליטה אצלנו בבית ספציפית לא כל כך טובה, וזה מעצבן, אבל נראה לי שגם אצלי (ואני ברשת אחרת) זה כך
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי אחת* »

בקיצור- גם אני מתלבטת מאוד ובינתיים משלמת סכום גבוה ולא מוצדק לחברה ותיקה וגועלית...
תגידי להם שאת רצה לעזוב והם יורידו לך את המחיר.

אני משלמת לסלקום פחות ממאה שח לחודש על שיחות ללא הגבלה וזה לאחר שעזבתי לגולן טלקום, והם בסלקום החזירו אותי רק בתנאים האלה. אבל לא חיכית ישיתקשרו. התקשרתיב עצמי ואמרתי שעזבתי אבל אני רוצה לחזור לאחת מהחברות החדשותו ופתאום הציעו דיל מאוד נמוך.

אם הם יסרבו, פני למתחרות הגדולות, הם ידאגו לדיל זהה לאחת מהקטנות.
היום הם רבים על כל אחד. אם לא היום אז מתי?!
אבל את צריכה לעשות את הפנייה.
טוב_בבית*
הצטרפות: 25 מרץ 2011, 01:32
דף אישי: הדף האישי של טוב_בבית*

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי טוב_בבית* »

אנחנו עברנו לפני שבוע להוט מובייל, ומרוצים מאוד.
אין לנו בעיות קליטה,
משלמים 10 ש"ח בחודש ו-10 אג' לדקה.
קנינו מכשיר די פשוט מהאינטרנט (המכשיר הקודם היה קשיש בן 12 שנים, אז המכשיר החדש לא נראה לי כל כך פשוט :) )
שירות לקוחות - בסדר לטעמנו
מצד שני, אין לנו דרישות מיוחדות - אפילו כמעט לא מתכוונים לגלוש. וגם לא מתכוונים לנסוע לחו"ל, אז אפילו לא בדקנו מה השירות בקשר לזה.

בבית עשינו תכנית של 013 - שיחות ללא הגבלה לנייח ולנייד ב-89 ש"ח.
ללי_באדולינה*
הצטרפות: 19 מרץ 2007, 21:14
דף אישי: הדף האישי של ללי_באדולינה*

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי ללי_באדולינה* »

אנחנו עברנו לגולן טלקום השבוע.
בינתיים הכל נראה בסדר גמור, עשיתי חשבון ששווה לנו לקחת את המסלול שלהם של ה 9.90 ולשלם את החריגות וזה עדיין יצא הרבה יותר זול מהחברה הוותיקה והמסורבלת שאני משלמת לה עד כה.
ועכשיו אני רוצה להעביר גם את הטלפון הביתי והאינטרנט
ושני דברים חשובים לי:
מינימום קרינה ומחיר מוצלח. המלצות?
רוב תודות
אפרת_מ*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2003, 22:08
דף אישי: הדף האישי של אפרת_מ*

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי אפרת_מ* »

שמעתי למשל שאצל רמי לוי יש בעיות קליטה.
לוי הוא MVNO (מפעיל וירטואלי) על הרשת של פלאפון, זה אומר שהקליטה ברשת היא הקליטה של רשת פלאפון.
מעבר לכך, הוא כנראה עובר להתארח ברשת של אורנג' במקום, וכך הקליטה תהיה הקליטה של אורנג' (שוב, לטוב ולרע).
עודד_המחפש*

בחירת חברת סלולר

_לוי הוא MVNO (מפעיל וירטואלי) על הרשת של פלאפון, זה אומר שהקליטה ברשת היא הקליטה של רשת פלאפון.
מעבר לכך, הוא כנראה עובר להתארח ברשת של אורנג' במקום, וכך הקליטה תהיה הקליטה של אורנג' (שוב, לטוב ולרע)._
אני לא בטוח שזה נכון.
יכול להיות שההסכם שלו עם הרשת המארחת לא מאפשר לו לתת את אותה קליטה שיש ברשת המארחת עצמה.
לא יודע, סתם משער.
עודד_המחפש*

בחירת חברת סלולר

ותודה על כל התשובות בנושא. אשמח לשמוע עוד, אני חושב שזה מעניין הרבה אנשים.
אפרת_מ*

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי אפרת_מ* »

אני לא בטוח שזה נכון.
בהגדרה זה נכון.
אלו התנאים לMVNO. גלישה על הרשת המארחת.
להבנתי מה שאתה מציין הוא בניגוד לדרישות של משרד התקשורת, שהכריח את המפעילים לאפשר למפעילים וירטואליים לרכוב על הרשת שלהם.

יכול להיות שהמכשירים בהם הם משתמשים, שהם חדשים ברשת הישראלית, מתנגשים עם חלק מההגדרות של פלאפון. סקפטית שזה המצב.
ובנוסף - יש אזורים בהם לרתשות מסוימות יש קליטה פחות טובה - לפעמים בגלל ממ"ד, מבנה שכולל בטחון שמסתיר קליטה וכד' - ואנשים לא היו מודעים לכך כי היו ברשת אחרת, שהאנטנה שלה היא מכיוון אחר, או חזקה/קרובה יותר לאותו האזור,
ובמעבר לרשת של פלאפון הם חוו את השינוי.
אני מכירה לא מעט אנשים שיש להם בעיות קליטה בבית שלהם, ולא כשהם בממ"ד. אני מניחה שאם זה היה מתחיל יחד עם מעבר רשת, הם היו מאשימים בכך את הרשת החדשה, או את המפעיל הוירטואלי במקרה הזה, כי הם לא מבינים את ההבדל.
לדוג' מקרה הפוך - לקרובים יש אורנג' - יש להם קליטה גרועה ברב האזורים בבית שלהם. לי יש פלאפון, ויש לי אצלם קליטה מצוינת.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי פלונית* »

אפרופו השאלות אודות שינוי חברת טלפון סלולרי -
עוד שאלה -
האם כשמבצעים מעבר לחברה אחרת - המעבר הוא מיידי??
אפרת_מ*

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי אפרת_מ* »

האם כשמבצעים מעבר לחברה אחרת - המעבר הוא מיידי??
משרד התקשורת הגדיר 3-4 שעות לניידות מספרים. זה בהנחה שיש לך כבר את הסים של החברה אליה את עוברת.
אם אין לך, אז רק לאחר שהוא ייע ותבצעי לו אקטיבציה, יבוצע הניוד של המספר (בכדי לשמור על זמינות שלך עד הגעתו).
זוטא_לבנה*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2004, 10:05
דף אישי: הדף האישי של זוטא_לבנה*

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי זוטא_לבנה* »

אנחנו עברנו לגולן די בהתחלה, בהתחלה היו בעיות, אבל הן נפתרו ומאז (חודשיים?) אנחנו מאוד מרוצים. בעיקר מזה שיש אפשרות להיות מחוברים לחברה שהיא לא סלקום או אורנג' (את פלאפון לא ניסינו) והיא נותנת תחרות אמיתית.
אין הבדל בקליטה (יחסית לסלקום/אורנג'), יש הרגשה הרבה יותר טובה ויש חשבון הרבה יותר נמוך ממה ששילמנו לפני חצי שנה.
סלולרית*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2012, 22:31

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי סלולרית* »

אני עברתי לגולן טלקום. ממש מרוצה. לפני כן הייתי בסלקום ובפלאפון ושתי החברות האלה התעלמו מההסכם החתום איתם והעלו את המחיר בהדרגה, גבו ממני תשלום על קבלת הודעות כתובות והיו עוד כל מיני בעיות אמינות איתם.
כששמתי לב אחרי הרבה זמן הם לא הסכימו לקחת אחריות ולהחזיר את התשלום שנגבה ואני לא רוצה לבזבז את הזמן והכסף על תביעות בבית משפט אז פשוט עזבתי.
בגולן טלקום- המחיר הוא קבוע ובינתים הם לא גבו תשלום על קבלת הודעות כמו החברות הגדולות שעושות.
חוץ מזה- לא היה לי בעיות איתם. לפחות בחודשיים שאני אצלם.
ממש ממליצה לעבור לחברות החדשות- אפילו רק כדי להגדיל את הכוח שלהם במשק כדי שהשוק הסלולרי ישאר עם מחירים נמוכים.
שרוני*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2004, 17:45

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי שרוני* »

גם אותי מעניין לעבור חברה. אבל אני גם צריכה להחליף מכשיר, יש לי מכשיר כבר יותר מ3 שנים והוא כבר די מקולקל בקושי נלחץ,בקושי מצלצל. (נחשו מתי הוא התקלקל? בדיוק כשעברו 3 השנים ששילמתי עבורו)

בקיצור צריכה גם מכשיר וגם חברה חדשה
(כרגע אני בפלאפון, ונדמה לי שגם להם לא שילמתי כל כך הרבה כי הייתי על מסלול דרך העבודה שבה עבדתי בזמנו).

הדרישות שלי ממכשיר הן פשוטות מאוד: לדבר, לשלוח סמסים ותזכורות. יותר מזה אני לא צריכה.
ומהחברה אני צריכה: קליטה טובה ודיל טוב. אני בקושי מדברת אז לא צריכה חבילות מיוחדות. בעיקר צריכה שיהיה עליי מכשיר למקרה הצורך.

יש הצעות?
ההיא*
הצטרפות: 26 יולי 2009, 18:44

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי ההיא* »

אני שילמתי לסלקום בין 70 ל130 ש"ח בחודש.
עכשיו משלמת לגולן בין 10 ל 12 ש"ח בחודש...
לא חוויתי בעיות בתקשורת, אבל באמת הבנתי שבחו"ל זה יותר בעייתי בינתיים.
ואני מסכימה עם זה שצריך לעבור לחברות הקטנות- אם כולם יתפתו לדילים החדשים של החברות הגדולות, והקטנות יקרסו, אז המחירים שוב יעלו...

לגבי מכשיר פשוט- נראה לי שהנוקיה הפשוטים הכי אמינים וקלים לתפעול.
אפשר לבדוק באינטרנט מחירים ולהזמין או ללכת לחנות ולקנות. פשוט פשוט :-)
שרוני*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2004, 17:45

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי שרוני* »

תודה רבה
מה זה הנוקיה הפשוטים? יש המלצה על משהו ספציפי (אני לא מבינה כלום בדברים הללו)?
לקנות בחנות או באינטרנט ואז ללכת להתחבר לחברת סלולר ולנייד את המספר שלי אליהם?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

עברתי לגולן 3 מכשירים. בעיות קבועות בהוצאת וקבלת SMS ובעיות ביכולת לבצע שיחה עם מספרים שונים באופן אקראי .
פניתי מספר פעמים אך לא טופל.
יש בעיה רוחבית במענה על SMS שהגיע מחול גם ממכשיר ישראלי- מודעים אך אין להם פיתרון.
בקיצור בלגן אחד גדול!!!
מנגו*
הצטרפות: 19 ינואר 2012, 20:00

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי מנגו* »

אני בגולםן טלקום חודש וחצי ודי מרוצה.
הקליטה, הסמסים, השיחות - הכול בסדר. מה שכן, אין שירות מי חיפש אותי (כשמישהו מתקשר כשהמכשיר סגור ולא משאיר הודעה).אבל זה ממש בקטנה.
גם כשמדליקים את המכשיר אחרי כיבוי ויש הודעה קולית - לפעמים לוקח זמן עד שרואים הודעה על כך.
חוץ מזה - סבבה. תמורת 10 ש''ח זה ממש שוה.ממליצה.
אמא_בבית*
הצטרפות: 21 דצמבר 2003, 15:17
דף אישי: הדף האישי של אמא_בבית*

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי אמא_בבית* »

אני עברתי מפלאפון להוט מובייל. המספר עבר איתי בלי בעיות והכל פועל טוב.
יש קליטה, נכנסות הודעות וכו׳
מיכל_א*
הצטרפות: 14 נובמבר 2009, 14:10
דף אישי: הדף האישי של מיכל_א*

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי מיכל_א* »

עברתי ל"רמי לוי" לפני כחודש וחצי. בינתיים- מאוד מרוצה. עשיתי את החבילה של 88 ש"ח שיחות, SMS ללא הגבלה וגלישה, נדמה לי עד 1 MB אבל אני כמעט לא גולשת (המכשיר לא "חכם" וזה לא נוח), אז זה לא ממש משנה. לדבריהם, אם עוברים את מכסת הגלישה- היא הופכת איטית יותר, להבדיל מחברות אחרות שאתה פשוט נחסם (סלקום) או מתחיל לשלם (פלאפון).
שירות לקוחות עונים אחרי המתנה מייגעת ביותר (50 דקות!) אבל אז גיליתי שכמעט לכל דבר ניתן לפנות דרך האתר ובהתאם לשאלות שנבנות כמו תרשים זרימה- אפשר לפתור לבד (למשל: מה הסיסמה לתא קולי, איך גולשים מהנייד).
כרטיס סים עלה 39 ש"ח, לעומת 80 שלפחות החברות הגדולות מבקשות.
עד כה- לא נתקלתי בבעיות תקשורת כלשהן (קליטה, ביצוע שיחות).
מי שמדבר ממש מעט- יכול גם לשלם לפני שיחה וזה גם היה דיי זול- לא זוכרת אבל האתר פשוט, אפילו כעור, אבל מאוד ברור. עד עכשיו הייתי באוראנג', ומרוב קריאטיביות אי אפשר למצוא כלום באתרם.
חבל שלא עשיתי את זה קודם, סתם זרקתי כסף.
יער_ה*
הצטרפות: 12 מאי 2006, 11:47

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי יער_ה* »

מאוד מרוצה מגולן טלקום - כמעט חודשיים אצלם
אני במסלול של 9.9 לחודש והשיחות/הודעות עודפות שאני משלמת עליהם בנוסף, עדיין לא משתווים למחיר ששילמתי לפני כן לפלאפון
מיכל_גוטמן*
הצטרפות: 27 ינואר 2007, 06:44

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי מיכל_גוטמן* »

גם אני מבסוטית מגולן, בכללי... נמצאת שם כחודשיים.
אהבת_עולם*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2008, 01:17
דף אישי: הדף האישי של אהבת_עולם*

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי אהבת_עולם* »

הודעה מככר השוק היום:
מאמינה ביוזמה (20.12.2012 12:28):
רציתי להמליץ המלצה שלילית גורפת, לא להתקרב לחברת גולן טלקום.
תקלות בקווים, בסמסים, וכו'.
שירות גרוע ביותר לתיקון התקלות.
אשמח לדעת אם ממליצים על הוט מובייל.
תודה
מאמינה_ביוזמה*
הצטרפות: 15 אפריל 2012, 11:57

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי מאמינה_ביוזמה* »

טוב בינתיים על דרך נס הסתדרה התקלה , למרות שהם לא ענו לי ימים במוקדי שירות טלפוני.
אז ביינתיים נשארת אצלם כי המחיר...49 שח קוסם לי.
אם יחזרו תקלות משמעותיות - אעבור להוט מובייל !
יער_ה*
הצטרפות: 12 מאי 2006, 11:47

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי יער_ה* »

הם עונים במייל - לא תמיד כ"כ ביעילות אבל עונים.
היתה לי איזו בעיה ושלחתי לגביה כמה מיילים בהפרש של כמה ימים, על חלק הם ענו מיד ועל חלק אחרי שבוע/שבועיים, אחרי שהבעיה כבר נפתרה.
סיהרא*
הצטרפות: 08 ינואר 2012, 08:52

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי סיהרא* »

אנחנו בהוט מובייל, בתכנית שכבר לא משוקים- של 10 אג' לדקה ולמסרון. יוצא לנו בין 40 ל80 ש"ח לחודש וזהו זה, כי אין תשלום על התכנית. באזור שלנו אין קליטה טובה, אז זה קצת מרגיז, אבל זה יוצא יותר חסכוני ויותר בריא, כי אני בבית מדברת בעיקר מהטלפון במחיר חודשי קבוע..
באזורים מרכזיים יותר כמו אזור המרכז וירושלים לא נתקלנו בבעיות קליטה.
יחי*
הצטרפות: 29 מרץ 2013, 03:29

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי יחי* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

משהו יודע על איזה תשתית יושבות חברות הסלולאר החדשות... מעוניין לעבור ורוצה לדעת לאיזה חברה יש קליטה יותר טובה? נכון להיום( הבנתי שדברים השתנו בחצי שנה האחרונה. תודה פסח כשר ושמח
פלוני_אלמונית*

בחירת חברת סלולר

ממליץ בחום רב מאוד על גולן טלקום.

קודם כל השירות בסדר גמור. הקליטה מצויינת, והכל בסדר. הם בונים בהדרגה תשתית משלהם, ובינתיים משתמשים בתשתיות אחרות.
אלמלא גולן, היינו עדיין משלמים מאות רבות של שקלים על העושק שנקרא סמסים וזמן אויר. החברות הותיקות מנסות הכל כדי להצר את צעדיה של גולן ולהביא לחיסולה.
כל האחרים שהציעו מחירים לכאורה זולים יותר, הן חברות הקשורות איכשהו בחברות הקיימות, ולא מקימות ולא יקימו תשתית משלהן. חלקן, הן פשוט "סניף", שבאמצעותו החברות הותיקות רוצות לשמור את הלקוחות בקרבתן. לדוגמא 012 חברה שנקנתה על ידי פרטנר, ו012 מובייל, היא רק מסגרת. שאחרי שיחסלו את גולן, החברות האלה יעלמו, ונחזור לפלאפון סלקום פרטנר, עם המחירים האסטרונומיים.
פלוני_אלמונית*

בחירת חברת סלולר

היום המחיר שלהם עומד על 100 שח לחודש. יותר יקר ממה שמשלמים היום לחברות הסלולאר חיפשתי מסלול זול יותר והבנתי שיש מבצעים אחרים מה עם הוט מובייל? או YOUPHOUNE?
אישה_במסע*
הצטרפות: 29 מרץ 2012, 10:55

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי אישה_במסע* »

אני משלמן לגולן עשרה שקלים בחודש.
פלוני_אלמונית*

בחירת חברת סלולר

על איזה מסלול? ללא הגבלה? כמה יוצא בסוף החודש?
אישה_במסע*
הצטרפות: 29 מרץ 2012, 10:55

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי אישה_במסע* »

עם הגבלה של נראה לי שעה של שיחות וכמות כלשהי של אסאמאסים. עשיין לא עברתי את הגבול שלהם אף פעם.
פלוני_אלמונית*

בחירת חברת סלולר

אני לקוחה של גולן טלקום ועד כה (כמעט שנה) היה שרות סביר, אך בעיות חוזרות שאולי קשורות למכשיר וקשורות להפסקת חיבור לאינטרנט.
מבחינת טלפונים לא היה בעיה.
היום גיליתי כי ההסכם מול גולן לא פייר ואולי גם לא חוקי.
עם ההצטרפות משלמים חודש קדימה ( הם יגידו שנותנים חודישיים ראשונים חינם) אבל התשלום הוא תמיד קדימה, על חבילה, עוד לפני שדיברת.
כל 24 לחודש מתחיל אצלם חודש חדש, והם מחייבים קדימה, כך שאם רוצים לעזוב נשלם במילא את כל הימים, אין תשלום חלקי/יחסי!!
גם מעבר מחבילה לחבילה יכול להתקיים רק באותו תאריך.
אם הצטרפתם ב- 20 לחודש, עדיין תשלמו חודש מלא החל מה-25. כדאי לדעת מראש.
גם אם עזבתם ב- 1 לחודש, תמשיכו לשלם עד סוף החודש.
אורה*
הצטרפות: 27 יוני 2005, 09:22

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי אורה* »

רוצה לעבור אבל מפחדת מחוסר קליטה
יש לי מכשיר של פלאפון ישן עם קליטה טובה בכל מקום, לאנשים סביבי עם כל המכשירים המשוכללים-הסמארטפונים אין קליטה כל כך טובה בעבודה (סתם רחוב באמצע העיר,לא ברור למה אין קליטה) ורק לי תמיד יש קליטה.
אבל חייבת כבר לעבור כי המכשיר לא עובד כל כך טוב,מעבר לזה ששומעים גרוע,גם הצלצול לא תמיד מצלצל ויש באגים וכל מיני.

אבל חייבת משהו שקולט, איך יודעים מה באמת קולט טוב? (זקוקה למכשיר פשוט, בעיקר שיחות וסמסים ותזכורות)
אורה*
הצטרפות: 27 יוני 2005, 09:22

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי אורה* »

אה, אם היה אפשרי הייתי פשוט מתקנת את המכשיר הנוכחי, אבל לא נראה לי שמישהו בכלל יסתכל עליי אם אבקש דבר כזה מוזר
אבישג_א*
הצטרפות: 25 נובמבר 2006, 22:44
דף אישי: הדף האישי של אבישג_א*

בחירת חברת סלולר

שליחה על ידי אבישג_א* »

רק לא פלאפון

אני קניתי פלאפון לפני כשנתיים : היה מבצע פלאפון כשר בעשרים ₪ לחודש וכולל 1000 דקות חינם (לנייחים וכשרים בלבד)
אמנם היה כתוב בדפים עליהם הייתי צריכה לחתום שזה לשנה וחצי אבל כששאלתי את המוכר מה קורה אחרי ולמה הכוונה הוא פטר אותי בלא כלום
ובאמת אחרי שנה וחצי המחיר עלה ל-45 ₪ , גם אם לא רוצים דקות חינם ולא רוצים שום חבילה או תנאים רק קו עדיין חייבים לשלם להם 45 ₪ (30 על הקו ו-15 על המכשיר לשלש שנים)

האמת שכשקניתי פלאפון אמא שלי נלחצה מכיוון שלאחותי היו סרטים איתם (הם המשיכו לחייב אותה הרבה אחרי שהפסיקה להשתמש והמציאו כל מיני סכומים שהיא חייבת להם), אבל אח שלי הרגיע אותנו ואמר שהוא מאוד מרוצה(זה היה לפני שהוא גילה שאחרי שנה וחצי המחיר עולה)
שליחת תגובה

חזור אל “רפואה ורופאים”