הדסיה זיו שחם

הדסיה_שחם*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2011, 13:33
דף אישי: הדף האישי של הדסיה_שחם*

הדסיה זיו שחם

שליחה על ידי הדסיה_שחם* »

שלום קהילה יקרה, יוצרת דף חדש אחרי תוספת קטנה ומשמעותית לשם שלי. מעבירה לכאן את המידע מהדף הישן (הדסיה שחם). מאחלת לכולנו שנה מיטיבה ופסיעה נחושה לתוך מרחב חדש של יחד ושל בריאת ניסים מתוך התנסות בחוקיות של המרחב החדש. אם תרצו לשמוע עוד, אשמח לספר...ובינתיים, קצת עלי ועל פועלי -

גרה בפרדס חנה, לוחמת אור ותיקה,

מטפלת בהומיאופתיה קלאסית משנת 2000, ובתרפיית קרניוסקרל משנת 2005, עובדת בתל אביב ובפרדס חנה, עם בוגרים, ילדים ותינוקות (הכי כיף להתחיל בקטנים, אצלם שינויים גדולים קורים מהר מאוד)

עד שאוסיף את המידע מהדף הישן מוזמנים לאתר שלי

www.hadasyashaham.co.il

אם רוצים להשיג אותי כדאי במייל

[email protected]

או בטלפון 052-2395005

כאן בדף אני פחות בודקת...

להתראות, הדסיה
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

הדסיה זיו שחם

שליחה על ידי בשמת_א* »

מעתיקה לך את מה שחתכתי מככר השוק, כי אסור לפרסם שם הודעות ארוכות:

כדאי גם להציץ באתר שלי ולקרוא עוד על הומיאופתיה, על השילוב של הומיאופתיה עם קרניוסקרל, והמלצות נוספות של מטופלים.

ולדברי המטופלות:

"אני מטופלת בהומיאופתיה כבר יותר משלוש שנים אצל הדסיה, עם הצלחות מרגשות ותהליך עמוק. אני מרגישה צורך לספר עליה כדי שכמה שיותר אנשים יזכו גם הם בחוויית ריפוי והתפתחות כזו.

בתהליך עם הרמדי אני רואה שינוי עדין ומלא עוצמה שמגיע מלמטה, מהעומק, מהחלקים הלא מודעים שלי. זה כמו שנוגעים בהגה של סירה רק טיפה'לה וכבר יש תפנית חזקה בכיוון. התחושה היא שהמבנה משתנה, כאילו היסודות זזים, או כאילו מישהו עובד על התוכנה שיושבת בבסיס שלי ומשנה שם רק כמה פרמטרים קטנים, וזה משפיע לטובה על כל ההיבטים שלי.

נשאר לי רושם חזק מהאופן בו הדסיה לקחה את המקרה שלי. הדיוק העדין וההחלטי שהיא הובילה אליו והיכולת שלה לזהות כיוון הרשימו וריגשו אותי כבר בתחילת הדרך, ונשארו חרוטים בי. נדמה לי שבחירת הרמדי עצמה מעידה על כך בכל רגע מאז שהתחלתי בטיפול, ועל כך אני מודה. כל הטוב!"

רוי-טל יונאי, מנחת קבוצות ומטפלת באיזון גוף נפש, כליל.

"ההומיאופתיה היא סוג של קסם – מטפלת בהכל ומאזנת את כל מה שצריך, והדסיה היא מפעילת הקסם הזה. ברגישות, בעדינות, בהקשבה, בהבנה, באכפתיות, בקריאה בין השורות, היא מצליחה כל פעם מחדש לדייק ולתת לי את הרמדי המתאימה ביותר.

בזכותה הצלחתי לצאת מתקופה ארוכה של עצבות וחרדות לאחר לידה, וכל תחומי החיים שלי השתפרו : זוגיות, עבודה והקשר שלי עם עצמי. בזכות הטיפול אני מצליחה לקחת דברים יותר בפרופורציה. זה המקום להגיד לך המון המון תודה על זה שאת מלווה אותי."

סוזנה שכטר סגל, אחות בקופת חולים, פתח תקוה

להתראות, הדסיה

052-2395005

www.hadasyashaham.co.il
שליחת תגובה

חזור אל “שינה וילדים”