אסתמה של העור

פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

אסתמה של העור

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

קראתי את כל ההודעות בדף. אני בת 24 ויש לי אטופיק דרמטיטיס מגיל שבועיים.
הופתעתי לקרוא את כל התגובות שלא הייתה אף תגובה שדיברה על חיסונים.
הרי אטופיק דרמטיטיס זהו כשל במערכת החיסונית שלנו . הגוף שתוקף את עצמו. כשל בביוכימיה .
בואו נעיז לראות את הקשר -בשנה הראשונה להיוולדנו אנחנו מקבלים 28 מנות חיסון אם לא יותר....
החומרים המוזרקים לגוף הם כימיים ומסוכנים ובמקום לחזק את המערכת הם לרוב מחלישים אותה.
ואז האחוזים של הלוקים באטופיק גדל ואנחנו מתפלאים למה??? וממשיכים לחסן.
אני מקווה שרובנו נתחיל לפקוח את העיניים ולהיזהר. לי קשה מאוד עם המחלה
קשה לי להסתובב כשהעיניים הידיים הרגליים והכול אדום ומגרד בהתפרצות של המחלה.
שמחתי לקרוא דברים שכן עזרו להתמודדות קלה יותר.
אבל אין ספק שהלא נודע הוא לא פשוט בכלל.
ספר מומלץ-"חיסונים חשיפה"
תמרה*
הצטרפות: 03 ספטמבר 2002, 12:42

אסתמה של העור

שליחה על ידי תמרה* »

בני בן השנה וחודשיים סובל גם הוא מאטופיק דרמטיטיס, ואחרי שקראתי את כל התגובות כאן יש לי להוסיף עצה אחת שמקורה ברופא עור אמריקאי: שאם כבר משתמשים באלידל או בפרוטופיק כדאי למרוח אותם על עור רטוב, מייד עם הוצאת הילד מהאמבטייה, בלי לנגב כלל! ניסיתי זאת בעצמי לכמה ימים ואכן היה שיפור ניכר בפנים של העולל, אך כיון שהמשחה נגמרה וגם ככה לא בא לי להשתמש בה יותר מידי, הפסקתי. עדיין השיפור מחזיק מעמד, אך המצב רחוק מבריאות, לצערי.
רציתי גם לשאול, מישהו ניסה טיפול נטורופתי?
תמרה*

אסתמה של העור

שליחה על ידי תמרה* »

ועוד הערה או שתיים: מישהו ניסה למרוח ויטמין E על האזורים הדלוקים? אני מנסה עכשיו, ומוצאת שיש שיפור (אבל זה רק יומיים). התייעצתי עם רופא הילדים , והוא אמר ששמע שזה יכול לעזור, ואמר שאין מניעה לנסות. ומה לגבי למרוח חלב אם או חלב עיזים? שמעתי שגם זה יכול לעזור. אני לא ממש ניסיתי, כי אין לי מקורות (חברה שילדה נתנה לי קצת חלב, אבל זה היה חד פעמי, וקשה לומר אם זה עזר). הבנתי שחלב עזים צריך טרי טרי. ומה לגבי התחום הרגשי? מישהו רואה קשר? אני מוצאת שכשהמצב רוח טוב גם הפנים פחות אדומות, אבל לא בטוחה שהקשר הוא כה ישיר.
איטהל_כמון*
הצטרפות: 06 ספטמבר 2004, 08:44
דף אישי: הדף האישי של איטהל_כמון*

אסתמה של העור

שליחה על ידי איטהל_כמון* »

תמרה שלום ,
שמי איטהל ואני מטפלת בשיטת BAT (יש באתר דף על השיטה), בתמציות של פרחים אוסטרליים וובעוד שיטות כאלו ואחרות בכל אופן חשבתי על איזשהו רעיון אני אשמח אם תיצרי עימי קשר dcamon @ netvision .net .il
שיהיה שבוע טוב לבינתיים .
מ_י*
הצטרפות: 04 יולי 2002, 00:28
דף אישי: הדף האישי של מ_י*

אסתמה של העור

שליחה על ידי מ_י* »

תשובה למ י?,
נשאלתי על ידי מ י על אסטמה של העור. תשובה זו ראויה להיות בדף הזה.
נתבונן במהות הנשימה, במובן הזה הנשמה. יחסי גומלין של שאיפה ונשיפה, שנמצאים מוכלים באויר ומרוקנים מריק ואז מלאים בריק ומרוקנים מאוויר, באים לידי ביטוי גם על פני העור, שנמצא אבר העור מפריד, מבדיל ומאחד בהפרדתו בין תחושת האורגניזם הבלבדית ובין כל היש והאין.
מסך זה של עור נמצא מלא בחישה. נמצא העור מריח וטועם, שומע ורואה, נוגע ונושם. קשר גוף נשמה מבטא את כוליות הנפש, שנמצאת הנשמה לבושה בחומר ומתכסה בעור ברמה הפיזית. קשר בין הנבדל, האני, הייחודי, זה שמקבל מהבריאה את עצמאותו להתבדל ולהבשיל בדרכו - תהא אשר תהא - אל נשמת הבריאה, בא לידי ביטוי בעור.

כאן, כל שמתבקש זה להכיר לגוף את יכולתו לאיזון מחודש, יכולת זו אשר איננה נחסמת אלא על ידי האדם עצמו.
כאשר מדובר בילד אשר מבטא גירוי עורי, יש לבחון את המורשת ברמת דור אחד עד שניים אחורה. לא יהיה זה מפליא אם אחד ההורים סבל או סובל מגירוי בעור ובמקרה של 'אסתמה של העור', בהחלט יתכן שאחד ההורים סבל או סובל מבעיות נשימה, קוצר נשימה וכן הלאה.
כאן, טיפול של ההורה בעצמו, על ידי המדיטציה הבאה יניב שינוי בהכרח גם אצל הילד. כאשר ההורה מתעלם מחוסר האיזון שלו, מנכיח הילד את הסוגיה בפני ההורה, כשהוא - ההורה - לא יכול להתעלם עוד.

ניתן בהחלט לשני ההורים לבצע את המדיטציה הזו, בצוותא או לחוד.
  • ברוכים הבאים, ערים אל הלב, נושמים מהחזה, מהחלק הקדמי של הגוף אוויר מואר אל הלב ומרחיבים את הלב, מחזיקים את האור הזה בלב ואז נושפים את האנרגיה הזו אל בין השכמות, אל הריק, אל האין. אז, הופכים את התנועה.
מרפים את הגוף, מרפים את השכמות, שואפים אוויר אל הריאות, ממלאים את הריאות ככל הניתן ומחזיקים שם ככל הניתן, אז שואפים עוד שתי שאיפות ומרוקנים את האוויר, יותר ממה שנכנס. כך שלוש פעמים.
מודים, מודים על עצם הקיום, על המשכן הזה, בגוף הזה, בזמן הזה, בתרבות הזו, מודים על המובן מאליו, חסד הקיום.*

תרגול זה טוב שיעשה לפחות פעם ביום.

מדיטציה נוספת תינתן אם כך יתבקש.

<שלם>
טל*
הצטרפות: 19 מאי 2002, 22:45

אסתמה של העור

שליחה על ידי טל* »

תודה על המידע קראתי הכל ורשמתי לי שעורי בית לנסות מה שעוד לא ניסיתי. בני בן השנה וחצי סובל כשלושה חודשים בערך מאסתמה של העור- כנראה. האיבחון היה אצל ד"ר בן אמיתי אך מאז שהייתי אצלו המצב נהיה קצת שונה: רוב הבעיה היא על הבטן והגב המון נקודות אדומות שעם הזמן נהיות מוגלתיות ואז אני מורחת אלוקום (שכמובן עוזר אך מלא בסטרואידים...) וכמובן כל הזמן דרמקול. האם אתם מכירים מצב כזה של אטופיק ? המון בריאות לכולם וכל הכבוד על האתר!!
פלוני_אלמונית*

אסתמה של העור

שלום לכולם ותודה, בני בן חצי שנה סובל מגיל 3 חודשים מאטופיק דרמטיטיס, מורחים צטומקרגול-הטבה חלקית, לא משתמשים בסבון. אני סובלת מאסטמה ומטופלת במשאפים. אני מניקה הנקה מלאה רק לאחרונה התחיל מעט לאכול. האם ידוע לגבי תגובה לחלב אם?
אילה*
הצטרפות: 16 אוגוסט 2004, 11:41

אסתמה של העור

שליחה על ידי אילה* »

לטל , אני חושבת שראיתי אצל בת של חברה שלנו כזה דבר.האמא מטפלת בה בשמנים ארומטיים וגם בשלל הטיפולים הקונבניונליים.

פלוני, עד כמה שידוע לי הנקה מאוד עוזרת במניעה של תופעות של אלרגיה ובעיות במערכת החיסון.חלב אם זה המזון הטהור ביותר.

ועכשיו משהו שקשור אלי ,
לי היתה התפרצות של אקטופיק דרמטיטיס ואני בת 30 .זכורה לי המחלה מסביבות גיל 6-5 .
היה איזה רופא ילדים ברמב"ם שהמליץ לאמא שלי לקחת אותנו לים (גם לאחותי היה ) כל שבוע כי המי מלח יעזרו.
זה מצחיק , עם כל הכימיקלים בים בחיפה .מצד שני , אני חושבת שהעצה הזו היתה טובה . למה לא לקחת ליום כיף שתי ילדות שבאופן כללי היה לנו כל מני קשיים ואיך לומר : ילדות פרובלמטית .

אני מאוד מתחברת להצעה למדיטציה של מי .הבעיה הזו היא לא משהו שמשחות ממש יעבירו.השינוי המהותי בחיים , בדפוסי חשיבה , הוא שעשוי לחולל מהפך ולהביא לבריאות ושלווה.

באופן אישי , אני יודעת שכל ההתקף הזה פרץ אצלי , בגלל שהתחלתי לעשות תהליך של לחיות בשלום עם העבר שלי . התחלתי לברר כל מני דברים . כמובן שמה שעלה היה קשה ומזעזע ואולי אני אכתוב על זה פה ואולי לא.
עכשיו , אני יודעת שהדברים לא יהרסו אותי .אני יודעת שאני חזקה ולמדתי כמה דברים מועילים ומוקפת בבן זוג נפלא , ילדים שלי מקסימים , חברותיי המתוקות והחכמות וידידים.יש לי בית , יש לי כל מה שאני צריכה .

אני חושבת , אפרופו הנקה , שכל הבירור הזה היה לי יותר קל בזכות ההנקה והורמוני ההנקה , שבעצם מרגיעים את הגוף מביאים את המניקה למצב מנטלי מאוד מסויים.

עכשיו הנגעים נראים פחות אדומים וזה לא מגרד בכלל(לפני שבוע זה כמעט הוציא אותי מדעתי ), אולי כי אני שמחה לגלות הרבה רצון טוב והפתעות טובות .אני משננת לעצמי את המנטרה שלי ,מה שכתבתי לגבי כל העזרה שאני מקבלת .
אני יודעת שהחיים שלי מתפתחים בכיוון טוב ושאני אולי עוד אחיה בשלום עם העבר שלי.
הגמד_חיוכון*
הצטרפות: 06 יולי 2005, 23:41
דף אישי: הדף האישי של הגמד_חיוכון*

אסתמה של העור

שליחה על ידי הגמד_חיוכון* »

אילה, קראתי בענין את דברייך. (())
בתור אסמטית בעצמי אני שואלת את עצמי הרבה שאלות על המחלה המבאסת הזו.
ועכשיו לאיה שלי בת השנה+ יש פריחה שנראית לי מאוד כאסטמה של העור.
ואני שואלת את עצמי מה העברתי לה??
אני יודעת שהחיים שלי מתפתחים בכיוון טוב ושאני אולי עוד אחיה בשלום עם העבר שלי.
גורם לי לחשוב על מנטרות לעצמי.. תודה לך.
מ_י*
הצטרפות: 04 יולי 2002, 00:28
דף אישי: הדף האישי של מ_י*

אסתמה של העור

שליחה על ידי מ_י* »

לקטנצ'יק שלנו יש. בן שנה ושלושה חודשים. מפעם לפעם כל הפרצוף שלו בוער, נהיה אדום, בעיקר סביב העינים. אחר כך מתייבש ונהיה קשקשי. וגם הראש מלא קשקשים.
מעניין שהוא לא מגרד את זה ועד כמה שאני רואה זה לא מפריע לו בכלל, רק בעיה אסטטית.
היינו בביקום, שאיבחנה עד כה שהוא מלא חשמל (?) עכשיו מחכים שיתרוקן כדי לטפל בו.
חוץ מזה קיבלנו מרופא עור אלוקום, אבל אנחנו לא מורחים.
חוץ מזה הוא יונק בטירוף.
מעניין אותי אם יש לזה קשר לאופי: אני יכולה לומר שהוא טיפוס מאד עומד על שלו, מאד עקשן ודעתן, לא אחד שזורם בהרמוניה עם ההתרחשויות אלא אחד שמעמיד את הרצון שלו מול הסביבה עם הראש בקיר. אם מישהו מזהה קשר כזה, מעניין לשמוע.
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

אסתמה של העור

שליחה על ידי יעלי_לה »

אני חושבת שלקטינא יש. אקח אותו לאבחן באחד הימים הקרובים. בינתיים מצאתי כמה קישורים מעניינים:

כאן טוענים לקשר בין המים שמתרחצים בהם לבין אטופיק דרמטיטיס
ו in]כאן si[/po]/health 07.html יש מידע על טיפול נטורופתי באט' דר', כולל קישורים למחקרים (בין היתר: הקשר בין ויטמין C, הנקה ואטופיק דרמטיטיס)
אתר שלם בנושא (אני חושדת שהוא הוקם מטעם משווקי התרופה אלידל - בכל אופן, הוא מעניין ומשכיל)
תמרה*

אסתמה של העור

שליחה על ידי תמרה* »

שלום לכולם. רציתי לבשר לכם שהקטנצ'יק שלי (בן שנה ושלוש) החל טיפול נטורופתי, ומזה כמעט שבועיים שאנחנו מקפידים איתו על הרגלי תזונה חדשים, המשולבים בישנים אך עם תוספות והורדות שנעשו בעצת נטורופתית מקסימה (שאני אברר איתה אם מתאים לה לפרסם את שמה כאן). השיפור הוא עצום! הלחיים כבר כמעט לגמרי חזרו לצבען הטבעי, וגם הנקודות בגוף - בגב, בזרועות וברגליים מאד נרגעו. היא אמרה לי מראש שבגוף זה ייקח קצת יותר זמן, כי עור הפנים שם מתחדש לאט יותר מבפנים. הפסקנו לגמרי עם המשחות (נשארנו רק עם וולדה לכל הגוף) וגם באמבטיה אנחנו כבר לא משתמשים בשום תכשיר מיוחד. הלוואי הלוואי שהשיפור יעמוד במבחן הזמן! אני אעדכן במידת הצורך, ואשמח לשתף את מי שיתעניין בדיאטה.
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

אסתמה של העור

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

חברה מספרת על שיפור משמעותי באטופיק של בן שנה לאחר שני טיפולי דיקור "שהורידו את האש".
אילה*

אסתמה של העור

שליחה על ידי אילה* »

מי ,כשפעוט , יותר תינוק מאשר פעוט , בגיל 1,3 עקשן ו'דופק את הראש בקיר', אני תמהה.
מצטערת אם הפרשנות שלי מרגיזה אותך , תמחקי.

הוא לא אמור להתחשב באף אחד בגיל הזה , הוא אמור עדין להיות בשלב שבו כל צרכיו נענים מה שיותר מהר , בחום , בלי שום עינין. אחרי שימצא את השלב הזה , הוא יתחיל לשמוע גם בקשות להתחשבות.

אתן לך דוגמא: היתה אמא אחת בגינה שתמיד פיזרה לכל דורש צעצועים לחול. למה לא?!, עד ששמנו לב שהבן שלה רב עם כולם , חוטף , דוחף וכ'(שנתיים ומשהו).וניסינו לרמוז שלא , חסל החלוקה הזו של הרכוש שלו לכל מי ומי .הילד יודע שמה שאמא סוחבת לגינה אינו רכוש ציבורי , הוא שלהם.

באופן אישי , הבן שלי גם לא מוכן שיחטפו לו (4),אבל אם מבקשים בצורה נעימה מראש , סיכוי סביר שיתן, ובטח שלא לזר.

שאלי את עצמך מה זה הרמוניה?
האם היית מוכנה שכל מי שריחרח משהו טעים מתבשל אצלך יבוא וידחוף כף לסיר?
האם היית רוקדת עם כל אחד ? ,יושבת בכל מקום?

יופי שהילד , שהצוציק יודע מה חשוב לו בחיים. יש לו עמוד שידרה , יש שם אישיות.

כדי לא לשכוח , אני אומרת לתינוקת שלי , בין כל הפוציניו מוציניו, "נשמה גדולה."

במדיטציה , עברתי נושא , מוזכר עינין ההודיה. האם הודיה היא כמו ברכה , ברוך השם , ברוך מה שלא יהיה , שיש לנו את עצמנו, ואת כל הדברים שמסביבנו?
אני מוצאת שזה עושה לי טוב לברך ,אכן יש בזה אופטימיות ושמחה.
יובלית*
הצטרפות: 09 מאי 2006, 15:32

אסתמה של העור

שליחה על ידי יובלית* »

שלום לכולם, בני בן ה-8 חודשים סובל מגיל 3 חודשים מאסטמה של העור שהוגדרה ע"י ד"ר עמיקם הראל קשה (הוא חשב שיש לטפל בו בדחיפות בסטרואידים),ההתמודדות עם המחלה ב 5 חודשים הייתה מתישה -גירודים נוראיים, לילות ללא שינה, חוסר שקט וכו'. ניסינו המון טיפולים כדי להמנע מסטרואידים והרבה שינוי לא היה, הוצאנו חתולים מהבית והיה שיפור קל, קבענו תור לרופא נוסף ואז בעלי הציע ללכת לדיקור. לא כל כך אהבתי את זה אבל הסכמתי לנסות ו קסם קסמים!!!!
אי אפשר לתאר את האושר . יובלוש לאחר 4 טיפולים היה נקי!!!! קשה להאמין אנחנו כבר חודש מאושרים מאוד יובל פשוט רגוע ישן בלילות.אני ממליצה לכולם לנסות ואשמח לתת פרטים נוספים-מומלץ מאוד
חוט_השני*
הצטרפות: 02 פברואר 2006, 11:34
דף אישי: הדף האישי של חוט_השני*

אסתמה של העור

שליחה על ידי חוט_השני* »

יובלית, איזה יופי!
מי המטפל\ת שלכם? (חשוב בעיני לא פחות מסוג הטיפול)
יובלית*
הצטרפות: 09 מאי 2006, 15:32

אסתמה של העור

שליחה על ידי יובלית* »

המטפל שלנו הוא גילי , יש לו קליניקה בנווה צדק בתל-אביב. הוא מקסים ונעים ושוב אני מאוד ממליצה הטלפון שלו: 0523514107
יוספה*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2004, 06:18

אסתמה של העור

שליחה על ידי יוספה* »

מישהו יכול לתאר מה זה בכלל אסטמה של העור - מהם הסימפטומים? איך נראית הפריחה האם תמיד יש גרד וכו? תודה
אביב_חדש*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אביב_חדש*

אסתמה של העור

שליחה על ידי אביב_חדש* »

מישהו יכול לתאר מה זה בכלל אסטמה של העור
יש הסבר בראש הדף.

נכנסתי לדף מתוך עניין אישי. לקטן שלי יש מגיל שנה. התחלנו לטפל בדיקור סיני והפריחה נעלמה לגמרי.
יוספה*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2004, 06:18

אסתמה של העור

שליחה על ידי יוספה* »

לאביב _ חדש ולכולם - בקשה לעזרה ממי שיכול.
בראש הדף כתוב רק שאסטמה של העור זו פריחה אלרגית שנובעת מאותן סיבות של אסטמה רגילה אין אפשרות מהתאור לקבל תמונה של מראה ואופי הפריחה (נקודות כתמים יבש ,פצעוני וכו' האם מגרד תמיד? האם יש מקומות קבועים על הגוף ,האם זה נמצא תמיד על העור או כמו אסטמה רגילה זה רק התקפים) אודה מאד אם מישהו יוכל להתייחס.לבני בן השנתיים יש כחודשייים כתם אדום בגודל מטבע של חצי שקל בערך בחלק הפנימי של הברך.זה התחיל במראה לח ומבריק הפך כמעט תמיד למראה יבש מאד ולעיתים רחוקות שוב לח ומבריק מידי פעם הוא מגרד מאד ומתלונן אך לא תמיד.חוץ מזה תמיד היה לו קצת אדמומיות נקודות קטנות בבטן ובגב.מזה כשבוע התפשטה התופעה של כתמים גדולים גם במקומות מסויימים על הידיים הבטן והגב לעיתים הוא מגרד הרבה בעיקר ברגליים אבל לא תמיד הכתמים נראים יבשים ובולטים.העניין הוא שעדיין לא קרה לי שאי פעם הלכתי איתו לקופת חולים וקיבלתי אבחנה נכונה.הם נתנו לי אנטיביוטיקה לעשרה ימים יום לפני שכל מחלת החום נעלמה ועוד ועוד.אני רוצה לציין שהוא לא מחוסן ושהייתי מאד סלקטיבית במזונות שנתתי לו בהדרגה לאחר (למשל ביצה ומוצרי חלב רק אחרי גיל שנה,ירקות ופירות מסויימים בחודשים מאד מאוחרים ועוד בעקבות סדרת כתבות מפורטת על תזונת תינוקות של מדור הנטורופתיה שהיה לפני כמה שנים בירחון חיים אחרים ואכן למעט תקופות צמיחת השיניים שלוו בחום פריחה ושלשולים הילד היה על פי רוב במצב בריאות מצויין ...הנפילה היחידה היתה שבגיל עשרה חודשים נתתי לו טחינה והוא התנפח כולו באופן מפחיד בכה וגרד וזה לקח כמה ימים עד שזה נעלם...אבל מזה אחבעה חודשים שהוא הולך לפעוטון שם הוא אוכל הכל החל בממתקים וכלה בכל סוגי המזון (חוץ משומשום - לבקשתי) ומאז הוא חלה הרבה יותר אבל זה תמיד חלף לו לבד תודה לאל.הפריחה הזו זה הדבר היחיד שנדבק ולא עוזב אותו מעבר לכמה ימים...
המון תודה מראש
אילה*

אסתמה של העור

שליחה על ידי אילה* »

יוספה , אי אפשר לתת אבחנה באינטרנט , לפי מה שאת כותבת כדאי שתגשי איתו לרופא .

יש עוד החמרה ועוד פעם הטבה במצב של הפצעים אצלי , אני מתחילה לחשוב על המשמעות של הנגעים האלה כקשורים לעבודה והיכולת של מי שסובל מהם / הוריו לפרנס.
ברור שאבטלה , או עבודה לא מתאימה מכל סיבה שהיא שאדם כלוא בה , הם גורמי דחק.
אולי הדחק הזה מוצא לו דרך להתבטא בעור.

האם לעוד הופיעו הנגעים בסמוך לכל מני עיניני עבודה ?
תמרה*

אסתמה של העור

שליחה על ידי תמרה* »

לתינוק שלי כבר אין זכר ל"אסטמה של העור" שאובחנה אצלו ע"י טובי רופאי העור בארץ. בעקבות טיפול נטורופתי הצלחנו לבודד את הגורם התזונתי שגרם לעור שלו להיראות כאסמטי, וכעת העור שלו כבר כמה חודשים חלק ונהדר. הגורם הוא קמח חיטה, כולל קמח חיטה מלא. מאז שגורם זה הוצא מהתפריט היומי שלו, העור שלו פשוט נפלא! שווה מאד לנסות טיפול נטורופתי לאסטמה של העור. בהצלחה!
אמא_של_צליל_שמיים*
הצטרפות: 23 מאי 2006, 09:15
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_צליל_שמיים*

אסתמה של העור

שליחה על ידי אמא_של_צליל_שמיים* »

שלום לך מ י
אני מגיבה על הדף אסטמה של העור נראה שלצליל שמיים יש את אותו הדבר שתארת בדף.
אשמח לדעת איך טיפלת ביובש ,אם עבר וכו'.
אשמח להתיחסות בדף הבית בתקווה שיש פיתרון יותר משמן זית אבל טבעי
הכי טוב אם באפשרותך לכתוב לי בדף הבית
ד"א צליל שמיים בן חמישה חודשים
תודה
אמא_של_צליל_שמיים*
הצטרפות: 23 מאי 2006, 09:15
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_צליל_שמיים*

אסתמה של העור

שליחה על ידי אמא_של_צליל_שמיים* »

אוי חשבתי שכתבתי בדף של מ י
אני מעבירה גם לשם סליחה
אם למישהו יש מה להוסיף עכשיו שאני פה בדף אשמח לשמוע
פלוני_אלמונית*

אסתמה של העור

אני מוכרחה להמליץ לכם על רופא מקסים בשם אמיר קליי מרפא ברפואה הסינית שמתמחה בבעיות עור שעושה ניסים ונפלאות לילדים עם אסטמה של העור מומלץ ביותר!!! הקישו את שמו בגוגל ותגיעו בהצלחה.
שירה_זהובה*
הצטרפות: 23 נובמבר 2006, 01:30

אסתמה של העור

שליחה על ידי שירה_זהובה* »

הנה משהו שכתבתי בדף אלרגיה - לא ראיתי עד עכשיו שיש גם דף מיוחד לאסתמה של העור:
רציתי לחלוק עמכם תרופה מעניינת לחולי אטופיק דרמטיטיס (אסתמה של העור).
זו אינה תרופת פלא (היא לא עובדת תמיד) אבל היא מקלה עם הסימפטומים ולפעמים אפילו מעבירה אותם. (יש לי אטופיק דרמטיטיס מגיל שנתיים. התחלתי להשתמש במשחהלפני שבוע וזה די עוזר)
שווה לנסות- זה לא יכול להזיק! אז ככה:
מערבבים שמן זית עם הרבה כורכום עד ליצירת מרקם משחתי.
וזהו! :)
מורחים ומחכים לטוב!
(תמיד טוב להשאיר למשך הלילה)
(כדאי לשים תחבושת כדי לא למלא את הסדינים והפיג'מה בצבע צהוב)
פשוט וקל!
החסרון היחידי הוא הצבע הצהוב העז שקשה להוריד אפילו במקלחת
(לא להתפתות לרחוץ את העור בסבון אח"כ זה יהרוס את כל העניין) (אלא אם זה סבון שומני שלא הורס את השומניות הטבעית של העור)
הקרדיט למתכון שייך להומאופת שאיני יודעת את שמו. סיפרו לי שהוא טוען שכורכום זו התרופה להכל ושזה לא נכון חוץ מלגבי המשחה הזו. ;)
מי יודע? אולי כורכום זה אכן התרופה להכל? :)

בכל מקרה- שיהיה לכולם לבריאות ובהצלחה!
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

אסתמה של העור

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

החסרון היחידי הוא הצבע הצהוב העז שקשה להוריד אפילו במקלחת
אתמול ההומאופט שלנו איבחן את התפרחת האיומה שיש לקטנה שלנו סביב הפה כאטופיק דרמטיטיס. הוא רשם לה רמדי שנתחיל לתת לה החל מהערב.
אנחנו לא מחסנים, לא מסבנים, לא משתמשים במרכך כביסה, כמעט ולא רוחצים (היא בשביתה ומוכנה לשטוף רק רגליים וידיים ועכשיו גם את הפה כל פעם ששורף לה, מה לעשות זה שורף מכל דבר כמעט כולל ציצי) היא יונקת, חובבת עירום ושמש וכבר כמעט בת שנה ושמונה חודשים, זה התחיל ממש לא מזמן. המוקד העיקרי של הג'יפה הזה היא סביב הפה אבל יש גם טיפה מאחורי הבירכיים, בקרקפת לפעמים ומאחורי אוזן ימין. התזונה שלה כמעט וחפה מכל דבר שהוא-במקביל להתפרצות היא פרשה ליניקה כמעט בלעדית ומוכנה לפעמים לאכול בעיקר פירות וירקות ואולי קצת בשר לפעמים, אני מאפשרת לה גישה חופשית לצלחת שלי ומה שהיא לוקחת משם הולך.
אני מאוד מתפתה לנסות את עניין הכורכום כי גם אני קראתי המון על סגולותיו אבל מנסה לחשוב מה יותר גרוע-מראה ליצן אדום או צהוב...
טוב, נראה לי שאחליט אחרי שהיא תחזור מהבילוי השבועי עם סבתא כי לשם לא הולכים צבעוניים...
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

אסתמה של העור

שליחה על ידי יעלי_לה »

ילדת טבע, זה לא בהכרח מרגישות למזון. פעם היה לאוריה בצואר בצורה קלה מאוד, וזה עבר בעקבות שימוש קצר-טווח (נדמה לי כשבועיים) בפרוביוטיקה שרשמה לנו נטורופתית אחת. החשד שלי הוא שזה נגרם מזיהום האויר של הקריות (אז גרנו שם). גם בחדרה לא חסר... אבל ממש אי אפשר לדעת ממה זה. יכול להיות אפילו ממגע עם חול.
תלתנית*
הצטרפות: 18 מרץ 2007, 00:28

אסתמה של העור

שליחה על ידי תלתנית* »

אנחנו ערבבנו שמן זית עם פרחי לבנדר רפואי, שמנו את התערובת בסיר ואת הסיר עם התערובת בתוך סיר עם מים ובישלנו - אחרי שרתחו המים - , איזה שעה, נותנים לזה לילה אחד לעמוד ואחר כך אפשר למרוח, הכי טוב 4 פעמים ביום. זה משפר את העניין ולא הגיע אצלנו לגירודים ולא החמיר. טפו, טפו....
בנוסף, אפשר ליטול תבליות של חברת SUNRIDER למערכת הנשימה - CONCO - שמם, מכילות תמציות של צמחים סיניים. וכמובן שהכי טוב לטפל במקביל גם בעניין הריגשי - אנחנו פנינו לפרחי באך וזה בהחלט הזיז עניינים, ולגבי אלרגיות לא עשינו בדיקה של ממש אצל רופא, אבל כשהורדנו מוצרי חלב זה שיפר בהרבה.
ילדת_טבע*

אסתמה של העור

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

עידכון היסטרי!
שלושה ימים שהיא הולכת לישון עם זקן צהוב ומתעוררת עם סנטר יפיפה וורדרד. זה לא יאומן ועל זה יעידו מי שראה אותה ביום רבעי בערב (לפני) וחמישי בבוקר (אחרי לילה אחד) הכורכום עבד עליה באופן מדהים. את הטיפול ההומאופטי התחלנו רק ביום חמישי בצהריים ואז גם קיבלנו דוגמיות של משחת סטופיק של נטע לנסיון מבית המרקחת. העניין הוא שמייד התקשרתי לדווח על התגלית לאחותי שביתה בת השנה סובלת מהאסטמה של העור באופן קיצוני וחמור-כל הגוף איום ונורא מסכנה ומתגרדת ומדממת כל כל המיטה כל לילה כמעט, שקיבלה את הרעיון בזרועות פתוחות ומרחה ואחרי לילה סיוטי גילתה שזה רק הרע את המצב של החברבורות... בכל אופן כרגע אנחנו משלבים את הכורכום בלילה-היא מלקקת את השפתיים כי זה טעים לה אבל כל הגוף שלה כבר צהוב כי היא ישנה עירומה וממש לא מבינה שהראש צריך להיות במקום אחד במיטה, מהלך היום אני מורחת לה פעמיים את הסטופיק (אגב, זה מדהים בפני עצמו, אני סובלת מאיקזמות מטורפות בידיים וכבר עשיתי כל טיפול אפשרי החל מהומאופטיה וכלה בדיקור שינוי תזונה ומה לא בעצם ואחרי שמרחתי אותה מרחתי עודפים על הידיים שלי וגם האיקזמות שלי נרגעו מאופן מרשים ונעים...) במקביל לטיפול ההומאופטי שהיא לוקחת כיום שלוש פעמים ביום עד להודעה חדשה של הרופא שלה.
בקיצור מסקנות: אני ממש לא מבינה למה לא בדקתי את הדף הזה קודם.
כורכום עוזר לחלק מהמקרים אבל כשזה עוזר זה עוזר כמו פלא.
סטופיק זה חומר יקר אבל ממש יעיל (ומדברת פה מישהי שסטרואידים גם נוסו על הידיים האומללות שלה ועזרו כמו כוסות רוח למת).
הומאופטיה זה רעל יקר 220 ש"ח לבקבוקון התרופה ואני בכלל לא מדברת על כמה עולה ביקור אצל רופא אבל זה כבר נושא לדף אחר...
ילדת_טבע*

אסתמה של העור

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

אחר כך היתה רגרסיה. ההומאופט הבטיח לי שיפור אבל נראה שזה רק מתפתח ומטפס מהסנטר לשפה העליונה וללחיים. הכורכום לא הועיל. הטיפות של ההומאופט לא עזרו בשיט. המשחה של נטע נראה שרק החמירה... שבועיים חלפו, התקשרתי להתיעצות עם ההומאופט כפי שנקבע שאמר שאין לו מושג, הוא אמר שהכניס ברמדי כל מה שרק יכל כולל טיפול נגד פסוריאזיס ומה לא כדי לכסות כל כיוון אפשרי ואם אין תגובה אז אולי, אף על פי שהוא בדרך כלל מסתייג, אולי כדאי בכל זאת ללכת לרופא עור קונבניונאלי. זה היה ביום רבעי שעבר. קבענו תור. בינתיים הפסקתי את השימוש בכורכום כי רציתי שרופא עור יראה את הצבע האמיתי של העור לא צבוע בזקן צהוב. כל יום עשיתי חשבונות לפי מצב העור שלה אם נחשפה למשהו מיוחד אחרי שהתעוררה במצב מדורדר או להפך כשהתעוררה במצב נקי... בינתיים המשכתי כמובן עם ההומאופטיה וחזרתי למשחה של נטע לנסיון נוסף. היום לפני שהלכנו לרופא כבר התלבטתי אם בכלל ללכת כי פתאום יש שיפור יפה והעור שלה יותר ורוד ונקי וכבר יומיים שזה לא מתפשט לשום מקום חדש.
הלכנו. חבל על הזמן שלנו! איזה בזבוז!
הרופא אפילו לא הסתכל עליה, ישב לו שם על הכסא שלו מול המחשב, היא ישבה בעגלה צרחה "הביתה! הביתה!" בפנים אדומות ככה שהוא אפילו לא יכל לראות כלום, היא לא רצתה לראות אותו בעצמה, אפילו לא הסכימה שאני אחבק אותה או שאגע בעגלה שלה רק ללכת משם כמה שיותר מהר ודי. אמר שההבחנה כנראה נכונה, אפילו שלא ראה כלום, כי יש לה גם משהו אדום (ככה אני אמרתי הוא בודאי שלא ראה את זה) מאחורי הברך. שאפסיק מיד עם כל החומרים הטבעיים, שהילדה בסטרס ולכן זה התפרץ (חוצפן! רק על זה הגיע לו בוקס!) שזה ישאר לה לכל החיים ושאני חייבת להתחיל למרוח לה אנטיביוטיקה וסטרואידים מיד.
אה, כן, ושחשיפה לשמש מאוד מועילה ולכן אני חייבת להוציא אותה החוצה יותר (היא כל היום עירומה בחוץ, כבר אמרתי? יותר בחוץ מזה זה אם נגור בארגז קרטון).
אמרתי לו חג שמח ושנה טובה והלכתי לדרכי. אין מצב. ככה רושמים לילדה כל כך צעירה סטרואידים בלי לבדוק אפילו? כמה קלות יש באצבע הזו על ההדק? איפה האחריות?
מקווה שהשיפור לא יהיה רק זמני הפעם.
אגב, בקעו לקטנה שתי שיניים ואני בודקת קשר בין הדברים, למישהו יש מושג או ששמע על קשר אפשרי?
פלוני_אלמונית*

אסתמה של העור

סיפור מעורר מחשבה
בגיל שנה ועשרה חודשים שלחתי את בני לראשונה לגן.לאחר שלושה חודשים קיבל אסטמה של העור.לאחר ארבעה חודשים הוצאתי אותו מהגן.לא היה לו טוב שם.האסטמה של העור המשיכה.במיוחד מאחורי הברך באופן קבוע.לאחר שנה שלחתיאותו שוב לגן אחר.לאחר שבועיים חלה הקצנה גדולה מאד בדימפטומים של האסטמה של העור זה התפשט באיזור חדש ורחב.לאחר שבוע כזה בערך הכל נעלם בכל המקומות.טפו טפו טפו בלי עיין הרעכבר יותר מחצי שנה ואין כלום.ידידה שלי שמה לב שגם אצלה זה היה שלושה חודשים אחרי גן עם חוויה לא מאושרת...נקודה להתבוננות חדשה....
פלוני_אלמונית*

אסתמה של העור

האם למישהו יש נסיון עם טיפול מוצלח שאינו קונבנציונאלי (סטרואידים למשל) במחלות עור ומין? שאינן אסתמה של העור
ניבה_שקד*
הצטרפות: 19 מרץ 2006, 11:43
דף אישי: הדף האישי של ניבה_שקד*

אסתמה של העור

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

לידע כללי - אסטמה של העור נגרמת לעיתים קרובות מחומרים משמרים כמו פראבנים למשל. החומרים האלה נמצאים כמעט בכל תכשירי הקוסמטיקה הקונבנציונאליים. הפראבנים מפריעים לפעולת המיטוכונדריה (האיבר בתא שאחראי על יצירת האנרגיה בתא) ולכן התא פשוט נחנק וזאת התוצאה.
תעברו לקוסמטיקה טבעית באמת. בלי חומרים משמרים. ניתן פשוט למרוח שמן צמחי בכבישה קרה על העור במקום לקנות תכשירים מסחריים.
אני מצרפת קישור ל"איך יודעים מה באמת טבעי". http://www.shaked-natural.com/index.php?tPath=[po]4 42[/po]
פלוני_אלמונית*

אסתמה של העור

חברים לאחר שנתיים של נסיונות - ואני מתכוון לכל דבר אפשרי מצאנו פתרון (הבטחתי לעצמי שנמצא פתרון אני אכתוב עלין כאן)
אישתי לקחה את גילי שלנו בת ה3 שסובלת מאטופיק דרמטיטיס ברמה בינונית כבר שנתיים, לבחורה בירושליים בשם שושנה שטייף,
מצוידת בהמון סקפטיות אישתי והילדה נכנסו אליה לאבחון שנמשך כשעתיים, בסיומו אבחנה שושנה שלגילי יש חוסר איזון בפלורת המעיים שבעטייה המזון לא מתעכל כראוי וזה מתבטא באטופיק דרמטיטיס.
הטיפול נחלק לשלוש:
  1. הפסקת אכילת מזונות מסויימים שמקשים על מערכת העיכול - מוצרי חלב, קמח לבן, עגבניות, ואוכל מטוגן (לתקופה של 3 חדשים)
  2. קבלת כדורי פרו-ביוטיקה במינון גבוה ( בצורת סוכריות טעימות)
  3. מריחת משחה שרוקחת שושנה
ציפינו להמתין שלושה חודשים כדי לראות אם יעבוד או ששוב נתאכזב מעוד טיפול של רופא אליל כמו שחווינו בעבר
לתדהמתנו תוך שבוע לא נותר זכר לאטופיק דרמטיטיס ואפילו הילדה אמרה - "אמא תראי כבר אין לי פצעים"
בקיצור אנחנו ממליצים בחום - פרטים באתר

http://www.altnet.co.il/Companies/Item. ... Letter=249

תודה שושנה !
חוט_השני*

אסתמה של העור

שליחה על ידי חוט_השני* »

אבא של גילי
תוכל לתאר איך נעשה האבחון?
יש לך מושג אם הטיפול יעיל גם ללא המשחה?
POOH_והתוספות*
הצטרפות: 19 ספטמבר 2004, 11:38
דף אישי: הדף האישי של POOH_והתוספות*

אסתמה של העור

שליחה על ידי POOH_והתוספות* »

בטח יעיל...
אצלנו ההמלצה הראשונה כשאבחנו אסטמה של העור הייתה להפסיק מוצרי חלב וגלוטן וזו הייתה המלצה של רופאה.
וזה בהחלט עזר...

לאט לאט חזרנו לגלוטן מוצרי חלב לא - [הילד אוכל חלב סויה במקום ורק לפעמים חלב פרה].
ויש עוד דברים - זה עניין של ניסוי ותעיה - אצלנו גם עגבניות החמירו את המצב וגם כשחזרנו לגלוטן קמח מלא לא היה בעיה וקמח לבן כן.

משחה אני לא מכירה - לא ניסינו..
השתמשנו לתקופה בדרמקול למניעה עזר חלקית.
שינוי תזונה מזגן בבית רוב הזמן בקיץ וילד כמעט כל הזמן ערום עזר מאד...
עכשיו בחילופי מזג האוויר המצב שוב החמיר.. ושוב ישנו לילה אחד עם מזגן וישר היה שיפור.
נבט_חיטה*
הצטרפות: 14 מאי 2005, 23:13
דף אישי: הדף האישי של נבט_חיטה*

אסתמה של העור

שליחה על ידי נבט_חיטה* »

_בטח יעיל...
אצלנו ההמלצה הראשונה כשאבחנו אסטמה של העור הייתה להפסיק מוצרי חלב וגלוטן וזו הייתה המלצה של רופאה.
וזה בהחלט עזר..._
אצלנו אסתמה של העור התגלתה כשבננו היה בן 4 חודשים. הוא ינק עד גיל שנתיים. ומשך היניקה לא אכל מוצרי חלב. ממש כלום. גם עכשיו הוא לא צורך מוצרי חלב כמעט. כלומר היניקה הייתה מקור המזון העיקרי שלו. עכשיו, עם עונת המעבר המצב מחמיר. מגרד ומתגרד. עם פצעים ברגליים ובזרועות וסבל של אלרגיה.
הוא לא מסתבן כלל. רק קצת עם קרם אמבטיה של וולדה. מורחים קצת דרמקול. מצב מייאש.
תודה לאבא של גילי על השיתוף!
POOH_והתוספות*
הצטרפות: 19 ספטמבר 2004, 11:38
דף אישי: הדף האישי של POOH_והתוספות*

אסתמה של העור

שליחה על ידי POOH_והתוספות* »

משך היניקה לא אכל מוצרי חלב
אבל אם הוא ינק גם אמא צריכה להימנע מכל הדברים הבעייתיים....

ואצלנו בכלל בלי סבון ובלי שמפו..
לפעמים קצת שמן...
אם בטעות סבא/סבתא רוחצים עם סבון ישר רואים החמרה..
מאמא_אפריקה*
הצטרפות: 06 מרץ 2008, 22:16
דף אישי: הדף האישי של מאמא_אפריקה*

אסתמה של העור

שליחה על ידי מאמא_אפריקה* »

עוד לא הספקתי לקרוא הכל, אבל גם לגוזלית שלי יש את זה, התפרץ לראשונה בגיל חודשיים ומאז בא והולך, לא ברורה הסיבה... התחלתי למרוח לה אובלפיחה (לפי הקצב, אובלפיחה-מה בפיך...אובליפיך-מה בפיך!) וזה ממש עוזר! יש את זה היום בכמה צורות- אני מערבבת שמן שקדים עם תמצית מזוקקת של האובלפיחה (חומר צהוב ביותר, עובר אחרי שעה ככה) ועכשיו מצאתי גם קרם אובלפיחה-מעורב עם חמאת שיאה, שמן חוחובה, קמומיל, שמן זית, שמן נר הלילה, בורג', קלנדולה.... יאמממי.
אני שמה בלילה, ובבוקר יש ממש תוצאות. לנו זה עזר!
ורד_טילן*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2005, 20:50
דף אישי: הדף האישי של ורד_טילן*

אסתמה של העור

שליחה על ידי ורד_טילן* »

אפשרי להעזר בהומיאופתיה קלאסית.
מנסיוני בקליניקה עם מספר ילדים, התהליך היה מאד לא פשוט ובדרך כלל גם די ארוך , אבל השיפור בסופו של דבר משמעותי ביותר.
למען הגילוי הנאות, עוד לא פגשתי ילד שהחלים מזה לגמרי לגמרי, אבל כן הצלחנו להגיע למצב של קצת גירוי בקפלים ולא יותר מזה.
חוט_השני*

אסתמה של העור

שליחה על ידי חוט_השני* »

גם אצלנו מוצרי חלב וגלוטן מחוץ לתחום. לאחרונה החזרנו מעט חמאה.
להוריד עגבניות לא ניסינו,
השפעת מזג האויר בימים האחרונים- זוועה.ו
במשך היום אין בעיה בלילה התקפות גידוד קשות.
היו כמה ניסיונות הומיאופתיה, שבוע הבא שוב.

שמן שקדים עם תמצית מזוקקת של האובלפיחה
ננסה. (את חושבת ששמן אובליפיחה של פרימוורה בן 5 עדיין טוב?)
מיכל_ע*
הצטרפות: 04 מרץ 2008, 23:30
דף אישי: הדף האישי של מיכל_ע*

אסתמה של העור

שליחה על ידי מיכל_ע* »

מאמא - מה זה הקרם היאממי הזה?
דרך אגב, שושנה שטייף הנ"ל לא עזרה לי.
נבט_חיטה*
הצטרפות: 14 מאי 2005, 23:13
דף אישי: הדף האישי של נבט_חיטה*

אסתמה של העור

שליחה על ידי נבט_חיטה* »

_משך היניקה לא אכל מוצרי חלב
אבל אם הוא ינק גם אמא צריכה להימנע מכל הדברים הבעייתיים...._
אני לא צורכת מוצרי חלב. אבל כן גלוטן...
אצלנו כנראה הוא ירש את האסטמה של העור מאביו שהוא אסטמתי. (נשימתי).
וכמו שמישהו אמר לנו פעם שבעיות עור לא נפתרות. אפשר רק להקל עליהן.
חוט_השני*

אסתמה של העור

שליחה על ידי חוט_השני* »

אבל אם הוא ינק גם אמא צריכה להימנע מכל הדברים הבעייתיים....
למה את חושבת כך?
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

אסתמה של העור

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

וללה
לגדולה היה אטופיק וזה לא היה עניין (אובחן ע"י רופא אבל היא לא התגרדה או משהו וזה חלף מעצמו) לקטן יש רק מאחורי האזניים פריחה - יובש די רצינית ואני בכלל לא התיחסתי.
עכשיו שאני קוראת את הדף אני מבינה שהוא הרבה פעמים עצבני כי זה מגרד לו מסכן אמא שו הזניחה אותו
דיאטה ממחר ואולי משחות.

שמחה שחזר למה חדש .
עירית*
הצטרפות: 22 ינואר 2003, 11:43

אסתמה של העור

שליחה על ידי עירית* »

מפאת קוצר זמן לא הספקתי עדיין לקרוא את כל הדף, אז אני "קופצת" עם שאלה שאולי כבר נענתה:
בתי בת השנה ו-5 אובחנה אתמול כסובלת מאסתמה של העור. יש לה כבר יותר מחודשיים סימנים רבים של יובש (ובכלל כל העור שלה יבש מאד)
אנחנו מורחים כל יום אורה קרם/קלנדולה של וולדה/שמן בלנאום הרמל. כל אחד כמה ימים ברצף. אין שיפור במצב.
זה לא מגרד לה ובכלל לא נראה שמציק או מטריד אותה.
קיבלנו מרשם למשחה טיפולית בשם "אלוקום" מישהו ניסה? זה עם סטרואידים?
אם זה לא מפריע לה, אולי בכלל לא להתערב (למעט קרמים לשימון העור - אבל את זה אנחנו מורחות בלאו הכי על כולה)
אשמח לשמוע את דעתכם,
תודה, עירית
מיכל_ע*
הצטרפות: 04 מרץ 2008, 23:30
דף אישי: הדף האישי של מיכל_ע*

אסתמה של העור

שליחה על ידי מיכל_ע* »

הי עירית, אין לי נסיון עם תינוקות אלא רק עם עצמי. אז ככה:
  • אאל"ט אורה קרם לא בריא, לא זוכרת למה. תבדקי.
  • אאל"ט אלוקום מכיל קורטיזון. להשתמש רק אם ממש אין ברירה. זה ממכר ויכניס אתכם למעגל קסמים...
  • אם זה לא מפריע, אני לא הייתי מתעסקת עם זה בכלל! כמה שפחות אמבטיות, סבונים, משחות וכו'.
  • לעקוב כדי לוודא שאין החמרה. אם יש החמרה כן הייתי מנסה כל מיני שיטות טיפול שבטח מפורטות למעלה (לא קראתי). בגדול לאנשים שונים עוזרים דברים שונים וגם לי עזרו דברים שונים בתקופות שונות. אין מנוס מניסוי וטעיה...
מאמא_אפריקה*
הצטרפות: 06 מרץ 2008, 22:16
דף אישי: הדף האישי של מאמא_אפריקה*

אסתמה של העור

שליחה על ידי מאמא_אפריקה* »

חוט השני-_שמן שקדים עם תמצית מזוקקת של האובלפיחה, נראה לי שאם זה שמן נקי אז כן, מקסימום תנסי יום-מיים, אבל אין לי שמץ..

למיכל ע, זה קרם שקניתי בבית המרקחת של מכבי (במוקד שלהם ביגאל אלון), נקרא "קרם אובלפיחה לעור פנים יבש ועדין" (50 מ''ל עולים רק 35 שח'!)
ואני שמחה להגיד שהשילוב ממש עוזר ..או שהקרירות המזג אווירית עזרה?
אם זה לא מפריע לה, אולי בכלל לא להתערב_ נשמע לא רע! העיקר זה לא להלחץ מזה, להשתולל על משחות וניסויים וחששות ממה יהיה, ולתת לזה לעבור ככה, "כי בחיים הכל עובר"-:)
עירית*

אסתמה של העור

שליחה על ידי עירית* »

תודה למשיבות, בינתיים גם הספקתי לקרוא הכל. נראה לי שנמשיך לנסות ללחח את העור אבל לא מעבר לכך. גם קודם לא הייתי בלחץ, ואחרי התרשמותי מהחוויות המתוארות כאן אני בכלל רגועה. נקווה שיעבור בקרוב (יחד עם הנזלת ושאר מתנות החורף). בריאות לכל
עירית*

אסתמה של העור

שליחה על ידי עירית* »

עדכון: מזה 3 ימים משתמשות בקרם של אדרמה. סימני היובש כמעט נעלמו כליל. העור נעים למגע וכבר לא יבש ומחוספס. לא השתמשנו באלוקום.
חוט_השני*

אסתמה של העור

שליחה על ידי חוט_השני* »

מזג האויר מאוד משפיע על הפריחה.
לפני שבועיים כשהתחילו השרבים והיובשים המצב היה גרוע ביותר.
בימים האחרונים המצב מאוד מאוד השתפר. יש מעט חיספוסים אבל אין כמעט גירודים.
בלי מריחות.
לפעמים קשה לראות מה משפיע, המשחות עוד יותר מקשות.
ילדת_טבע*

אסתמה של העור

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

מזג האויר מאוד משפיע על הפריחה
זה מדהים עד כמה. החיפושית נהנתה מהקלה משמעותית בימים הקרירים ששבו אלינו ואז הלילה פתאום שוב התגרדה כמו משוגעת, האיש העיר את תשומת ליבי ואני אמרתי תוך כדי פיהוק והתהפכות לצד השני "מחר יהיה חם שוב" וצדקתי... נו, יש לנו "דני רופ" או "יוני ג'ירף" בבית אם זה לא היה מטריף את הילדה עד זוב דם זה היה מצחיק אפילו.
עכשיו אנחנו בנסיונות עם האבוליפיחה (המסריח!) אני כבר כל כך סקפטית אבל מה לא עושים כדי להקל על ילדה אחת שסובלת. בקרוב אני מקווה נתחיל טיפול פרחי באך לאיזון וכולי תקווה שזה יתן תוצאה קצת יותר טובה. אבל הכי מבעס זה שהפצפון כל כולו בן שלושה חודשים כבר יש לו בברכיים ועל הטוסיק (מזל שהוא בלי חיתול). איזה פיכסות אנחנו מורישים לילדים שלנו...
אמא_ברוזה*
הצטרפות: 02 אפריל 2008, 23:33

אסתמה של העור

שליחה על ידי אמא_ברוזה* »

פלוני אלמונית נכבד!, האם הטיפול אצל שושנה אכן החזיק מעמד? האם עוד משהו ניסה את הגברת? האם מתאימה לטפל גם בתנוק עם אטופיק דרמטיטיס?
תודה.
_ציפינו להמתין שלושה חודשים כדי לראות אם יעבוד או ששוב נתאכזב מעוד טיפול של רופא אליל כמו שחווינו בעבר
לתדהמתנו תוך שבוע לא נותר זכר לאטופיק דרמטיטיס ואפילו הילדה אמרה - "אמא תראי כבר אין לי פצעים"
בקיצור אנחנו ממליצים בחום - פרטים באתר_

http://www.altnet.co.il/Companies/Item. ... Letter=249
ילדת_טבע*

אסתמה של העור

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

טוב, אנחנו כבר וותיקים בדף הזה. מה לא ניסינו? הומאופטיה, משחות שונות ומשונות, שמנים מכל הסוגים והמינים, כל מה שכתוב בדף הזה פחות או יותר עם דגש על ה יותר ונאדה, כלום. הילדה מתגרדת יותר ופחות לפי התקפים ומצב מזג האויר. בשבועות האחרונים זה היה ממש קשה, כל הגוף היה מלא. הלילות היו סיוט של גרודים בימים היא היתה משוגעת לחלוטין כי גרד לה וכי היתה עיפה מהלילות. ואז... ציפור קטנה לחשה לנו שיש עוד משהו שלא ניסינו.
בפרדס חנה, יש בית מרקחת "הדר" שם יושב רוקח חביב ששמו זיאד, והוא רוקח לכם משחה טבעית (או טיפול הומאופטי שאותו לא ניסינו) שעובדת.
מה אומר, היינו סקפטיים. חייבת לציין שלא פעם הייתי שם כדי לקנות לקטנה משחה זו או אחרת לבעית העור האיומה שלה ותמיד מכרו לי את אותו הטיפול הלא מועיל שחווינו במשך כל השנתיים האחרונות (קצת מוזר, בהתחשב בעובדה שיש להם מכרה זהב שעובד...).
מרחתי לה את המשחה ביום ראשון לפני השינה, קמנו בבוקר אחרי לילה ללא גירודים, לילה שקט, לילה טוב... ובמריחת הבוקר כבר ראיתי שיפור מדהים במצב העור. בבוקר יום שני כבר לא היה זכר לפריחה ובשלישי גם סימני הגרוד נעלמו, רק כתמים לבנים של עור חדש ובריא.
הילדה ישנה בלילות, רגועה בימים, מאושרת! כל פעם שנזכרת שלא מגרד לה היא מלאה אושר.
אתמול הלכנו לים. היא מאוד אוהבת ים אבל תמיד מאוד מאוד שורף לה המלח בכל מקום. לפני שהלכנו לים הביעה את חששה ורצתה ללכת עם בגדים (כי חשבה שככה לא ישרוף לה) כשהזכרתי לה שעכשיו כבר אין לה גרודים ולא ישרוף לה אז... הייתם צריכים לראות את האור בעיניים שלה. שווה הכל!

ככה על הדרך, לי יש כבר שנים אקזמות בכפות הידיים, סיוט, גם לי כלום לא עזר. בזמן שמרחתי אותה זה כמובן נמרח גם עלי ונחשו מה? הידיים שלי בריאות.

פשוט קסם.

ממליצה גם לאלו שלא גרים באיזור, תרימו טלפון תדברו עם האיש, יכין לכם טיפול תאספו איכשהו, שווה הכל! לילדה שלי יש אור חדש בעיניים (ולאמא שלה כמה שעות שינה על הדרך...).
אמא_של_אטופי_קשה*
הצטרפות: 07 ספטמבר 2008, 00:01

אסתמה של העור

שליחה על ידי אמא_של_אטופי_קשה* »

גם אנחנו התנסינו אצל שושנה שטייף ונדהמנו מהתוצאות. עדיין יש עליות וירידות, בייחוד כאשר אנחנו פחות מקפידים על התזונה, אך אין ספק שהטיפול אצלה הביא אצלנו לשיפור עצום עד כדי כמעט העלמה לגמרי של המחלה. גם המשחה שניתן לרכוש אצלה מחוללת פלאים!
פלוני_אלמונית*

אסתמה של העור

שלום רב,
אני אמא לבן 5.5 שסובל מגיל חצי שנה מאסטמה של העור , רק שאצלו המצב הלך והמסתבך, שנים היינו עם אלידל, בלנאום, משחות מלאות לחות,
טיפול הומאופטי, דיקור סיני, המצב רק הולך ונהיה חמור וחמור יותר ויותר, מה עוד אפשר לעשות, הילד מכוסה כולו מכף רגל ועד ראש, אומרים שזה גנט, או נפשי, או ריגשי, או רוחני , לא יודעת מה יש לו, הוא מתגרד ונהיה עצבני והבית שלנו כולו סביב המחלה מה עוד אפשר לעשות שום דבר לא עוזר
פלוני_אלמונית*

אסתמה של העור

שלום,
אני אחות במרפאה בקיבוץ, יש אצלנו ילדה שהיתה במצב קשה של האטופיק דרמטיטיס. היא הגיעה למרפאה של דר' אילן זמיר= רופא הומאופת. וזה לאחר כ-11 שנים של נסיונות טיפול קונבנציונליים)- ובעזרת טיפול שקיבלה ממנו, סוף סוף יצאה מהמצב הקשה שלה. והעור הגיע למצב של כל ילד רגיל אחר.
במידה ואת מעוניינת לפנות- לקביעת תור ליעוץ: 052-6511664
את יכולה גם לגלוש לאתר שלו- תקישי דר' אילן זמיר ותסתכלי שם במה שהוא מטפל.
אבל זו המלצה חמה לפנות אליו (אם כי זה עולה לא מעט כסף..)
מיטב*
הצטרפות: 28 ינואר 2009, 00:02

אסתמה של העור

שליחה על ידי מיטב* »

האם שמעתם על משחה צמחית שנקראית clear cream?
קראתי בפורום אחר שהיא עשתה פלאים לכמה תינוקות עם אסתמה של העור....
ניבה_שקד*

אסתמה של העור

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

דרך אגב, גם חומרים משמרים במוצרי קוסמטיקה גורמים לדרמטיטיס. למשל מתיל פראבן. הנה הקישור: http://www.shaked-natural.com/index.php?tPath=[po]4 42[/po]
פלוני_אלמונית*

אסתמה של העור

המלצה שלי:
ד"ר תמר שבט (אפשר למצוא בקלות דרך גוגל)
נתנה לבת שלי טיפול משולב: תרופה הומאופטית, תרופה צימחית, דיאטה, ושינויים סביבתיים.
לקח חודש לעור להתנקות (ולנו להתרגל לשינויים, בעיקר באוכל) אבל תוך חודש נכנסנו לשגרה, וגם כשרואים את השיפור קל יותר להתמיד.
היום העור נקי ואנחנו בתהליך של הסרה הדרגתית של המיגבלות, כאשר בוחנים את התגובה לכל שינוי (כשהעור במצב טוב קל לאבחן מה עושה בעיות)
אני מאד ממליצה כי יש לה המון נסיון, גישה מאוזנת (היא גם רופאה קונבנציונלית), ובעיקר כי זה עובד!!!
עורבני_מצוי*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2007, 09:23
דף אישי: הדף האישי של עורבני_מצוי*

אסתמה של העור

שליחה על ידי עורבני_מצוי* »

אצלנו הגדולה סבלה קשות...בסוף הגענו לרוקח בשם זיאד, נימצא בבית מרקחת הדר בפרדס חנה. הוא רוקח מישחה טיבעית (נטולת סטרואידים), זה עבד כמו קסם, בשבוע הראשון מרחנו פעמיים ביום, היום אולי פעם בשבוע, אפילו פחות. התוצאות היו מדהימות. הומאופתיה, אקופנטורה, לא ממש עזרו. המישחה כן.
רון*
הצטרפות: 04 מאי 2004, 22:00

אסתמה של העור

שליחה על ידי רון* »

אני בת 9 וחצי וסובלת מאטופיק חמור מאוד .הוריי מאוד מנסים לעזור לי והם חסרי אונים בדיוק כמוני .
בתקופות מסויימות כפות הידיים שלי פצועות כמו בסרט מפחיד של פרדי קרוגר .
לפני שבוע היינו אצל שושנה שטייף בירושליים וכגע אנחנו מנסים את הטיפול שלה .
היינו גם אצל אביקם הראל ואנו מוכנים לנסות כל דבר ......
תותי_פרוטי*
הצטרפות: 27 יולי 2005, 19:53
דף אישי: הדף האישי של תותי_פרוטי*

אסתמה של העור

שליחה על ידי תותי_פרוטי* »

יש לנו חברים שהבת שלהם סובלת מזה (איך שקוראים לזה...) מגיל כמה חודשים.
היא היתה מתגרדת נורא ואפחד לא רצה לנשק אותה בגלל הפצעים המגעילים בכל מקום.
אחרי נסיונות שונים הם פנו למישהי בירושלים שנתנה להם מישחת פלאים והכל עבר לחלוטין תוך לילה אחד (!!!).
במקביל הם עברו טיפול במוח אחד וביקום וגילו שהילדה אלרגית להרבה מאכלים: חלב ומוצריו, עגבניות, תפו"א,
סויה, קקאו ועוד. הם משתדלים להקפיד ורק כשמתפקשש (בכל זא, היא ילדה...) מופיעה פריחה שעוברת כשהסדר חוזר.
אני אשאל בשבילכם מי היא הקוסמת מירושלים ואעלה פרטים.
רפואה שלימה לכולנו!!!
סבוריאה*
הצטרפות: 29 מאי 2009, 21:59

אסתמה של העור

שליחה על ידי סבוריאה* »

האם התופעה שמתוארת בדף קרויה גם סבוריאה?
ילדת_טבע*

אסתמה של העור

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

האם התופעה שמתוארת בדף קרויה גם סבוריאה?
לא, אחד זה אטופיק דרמטיטיס והשני סבוריאה. תופעות שונות.
לסבוריאה הסתבר לנו מאוד עוזר פשוט חמאת שיאה. צריך להתמיד כמה ימים ויש הקלה. אבל הטיפול הוא מקומי בלבד, במקומות שלא נמרחים זה לא עושה כלום כמובן. מעניין מה כן עוזר...
שיעבור_כבר*
הצטרפות: 29 יולי 2009, 22:20

אסתמה של העור

שליחה על ידי שיעבור_כבר* »

שלום לכולם, קראתי בשקיקיה את הדברים של כולם ומחלק מאוד התעודדתי.
רציתי לשאול בקשר לרוקח מפרדס חנה, האם יש עוד אנשים שהתנסו במשחהשהוא רוקח? לחיוב ולשלילה...
אשמח לשמוע על נסיונות ו...הצלחות...
ניבה_שקד*

אסתמה של העור

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

ועכשיו מצאתי גם קרם אובלפיחה-מעורב עם חמאת שיאה, שמן חוחובה, קמומיל, שמן זית, שמן נר הלילה, בורג', קלנדולה.... יאמממי.
אני שמה בלילה, ובבוקר יש ממש תוצאות. לנו זה עזר!_

זה רק מראה שכמעט לא משנה איזה שמנים צמחיים שמים, כמעט כל 4]השמנים הצמחיים 13[/po] יכולים לעשות עבודה מעולה נגד דרמטיטיס, ובעיקר כשהם מעורבבים עם חמאת שיאה.

רק צריך להיזהר משני דברים שיכולים להוריד את היעילות:

א. אם הקרם מדולל במים, אז הוא חייב להכיל גם חומרים משמרים, שמעודדים הופעת דרמטיטיס. ואז השמנים הצמחיים יצטרכו לעבוד יותר קשה נגד החומרים המשמרים שבאותו קרם עצמו...

ב. רצוי מאד שהשמנים הצמחיים יהיו לפחות ברובם בכבישה קרה או אורגניים, כי אז אפשר לדעת שהאיכויות שלהם נשמרו בזמן ההפקה שלהם והתוצאה היא הרבה יותר יעילה.
פלוני_אלמונית*

אסתמה של העור

דליה - רעיונות נוספים לטיפול

לבתי בת ה 4 התפרץ הדרמטיטיס בגיל שנתיים.
בהתחלה טיפלנו בדרמקומבין (משחה עם סטרואידים חלשים). ההתקפים היו קלים יחסית וקצרים.
הרופאה אמרה שאין מה לעשות ושזה הפתרון היחידי ושהילדה כנראה תסבול גם בגיל ההתבגרות כי מדובר במצב חריף.
שמתי לב שכל פעם ההתפרצות קשה יותר והחלטתי להפסיק עם הסטרואידים.
היא ביקרה במהלך השנתיים האחרונות אצל 2 הומאופטים אך המצב לא השתפר (ההומאופטים גם ממליצים לא למרוח כלום ואני מכה על חטא שהקשבתי כי נראה לי שהמניעה מקרמים ומהחדרת לחות לעור רק החמירה את המצב).
לפני כחצי שנה היתה החמרה משמעותי - כל הזרועות היו מכוסות איים אדומים כמו כוויות וגם מאחורי הברכיים ובחלק העליון של הירך.
בלית ברירה התחלתי בניסוי וטעיה של המנעות ממאכלים אלרגניים.
אחרי הרבה ניסויים כרגע היא נמנעת לחלוטין מגלוטן, ביצים, תירס, סויה, אגוזים ובוטנים, צבעי מאכל, חומרים משמרים, אוכל מטוגן, אוכל תעשייתי.
במקרה שלה המנעות מחלב דווקא לא יצרה שום שיפור והיא כנראה לא רגישה למוצרי חלב.
התזונה שלה מבוסס על אורז (כולל אטריות אורז ופצפוצי אורז ופריכיות אורז), דגים, עוף, פירות, ירקות, מוצרי חלב בעיקר רזים.
במקביל משחות טבעיות כמו סטופיק / וולדה/ משחת רסקיו - מריחה פעמיים ביום לפחות
אמבטיה של 20 דקות במיים פושרים עם שמן אמול.
ממליצה מאוד לקרוא את הספר "אלרגיות סמויות למזון" בהוצאת פוקוס.
בדיקת אלרגיה רגילה לנוגדני IGA או IGE לא תגלה את האלרגיה. יש לבצע בדיקת IGG בשיטת אליסה - שלא ששים לבצע אותה בארץ מכיוון שהיא מאוד יקרה.
על פי המומחים שכותבים בספר המנעות במהלך חצי שנה מכל האלרגנים וחיזוק המערכת החיסונית ומערכת העיכול במקביל יביאו להחלמה וניתן יהיה לחזור לאט לאט לאכול הכל.
אנחנו לא בצענו בדיקת IGG כי עדין לא איתרתי מכון שמבצע- במקרה שלנו ההמנעות היא תוצאה של ניסוי וטעיה.
המצב כרגע מעולה הבעיההעיקרית היא שהפריחה /הגרד והכתמים האדומים עברו אבל הם התחלפו בכתמים לבנים שנראים כמו כתמי פגמנטציה ואני חוששת שיש פגיעה קבועה בעור.
האם מישהו חווה תופעה שכזו?רעיונות לטיפול?
תמר_הינדי*
הצטרפות: 03 ינואר 2009, 22:51
דף אישי: הדף האישי של תמר_הינדי*

אסתמה של העור

שליחה על ידי תמר_הינדי* »

האם מישהו מכיר את התופעה הבאה: יובש במפרקים אצל תינוק בן 9 חודשים ולעיתים דימום שמופיע לפתע ונעלם כעבור מספר שעות.?
שולה_נעמולה*
הצטרפות: 27 מרץ 2007, 11:42
דף אישי: הדף האישי של שולה_נעמולה*

אסתמה של העור

שליחה על ידי שולה_נעמולה* »

זקוקה למידע על טיפולי ביקום
בת של חברים מטופלת כבר שנה בביקום (היום בת 3 וחצי). אחרי איבחון קצר (300 ש"ח) התחילו בטיפול שכלל שינוי בתפריט (בעצם צמצום בתפריט: בלי סוכר, בלי קמח לבן, בלי חלב, בלי טיגון....) ותמציות שקיבלו מהמטפלת. מטפלת אמרה שזה תפריט קיצוני ל3 חודשים ואח"כ אפשר יהיה לרדת מזה לאט לאט.
הם התחילו ומייד ראו תוצאות מעולות (!), אבל הם אומרים שכשהם כשקצת מרמים ישר חוזרת הפריחה והגירודים הנוראים. גם עברו מזמן שלושת החודשים וזה לא נעלם. הם באים כל כמה חודשים לטיפול (חינמי), ומקבלים (בתשלום של 150 ש"ח) את התמציות המתאימות.
בכ"ז מומלץ למי שכבר ניסה הכל.
נעמה
הילה*
הצטרפות: 29 דצמבר 2001, 17:10

אסתמה של העור

שליחה על ידי הילה* »

שלום לכולם
אחרי שקראתי על משחת "הפלאים" מפרדס חנה דאגתי שישלחו לי אותה מהר (לאיטליה) תוך יומיים שיפור משמעותי 4 ימים הכל עבר
חבל שזה חזר כעבור שבוע וחצי לעניות דעתי המשחה לא טבעית לגמרי ואני מאוד מאוכזבת
טל*
הצטרפות: 19 מאי 2002, 22:45

אסתמה של העור

שליחה על ידי טל* »

בתי בת שנתיים וחצי סובלת מאסתמה של העור כבר לפחות שנתיים
פריחות וגירודים בכל הגוף
הקצנה בעונת האביב, החמסינים והפריחה
קראתי את כל הדף
אמבטיות בלי סבון ובשמן- סבבה
אבל באיזה שמפו לחפוף לה? וולדה?
אנחנו גם מלוכלכים והילדה די בדואית
תודה
אשכר_ש*
הצטרפות: 05 יולי 2005, 18:51
דף אישי: הדף האישי של אשכר_ש*

אסתמה של העור

שליחה על ידי אשכר_ש* »

אפשר עם וולדה או שמפו של עומר הגליל.
בד"כ זה לא ממש מעביר את הפריחה, צריך לרפא את הסיבה לפריחה על כל תסמיניה ומאפייני האדם שחולה בה.

חשבת על טיפול הומאופתי קלאסי? מנסיוני יש תוצאות מאוד יפות בטיפול באטופיק דרמטיטיס (וכמובן שגם דברים אחרים).

בריאות שלמה,
אשכר.
תותים_עכשיו*
הצטרפות: 17 נובמבר 2008, 19:31
דף אישי: הדף האישי של תותים_עכשיו*

אסתמה של העור

שליחה על ידי תותים_עכשיו* »

_בואו נעיז לראות את הקשר -בשנה הראשונה להיוולדנו אנחנו מקבלים 28 מנות חיסון אם לא יותר....
החומרים המוזרקים לגוף הם כימיים ומסוכנים ובמקום לחזק את המערכת הם לרוב מחלישים אותה.
ואז האחוזים של הלוקים באטופיק גדל ואנחנו מתפלאים למה??? וממשיכים לחסן._

מצטערת להפריך תיאוריה נחמדה... הקטונת בת 5 חודשים, לא קיבלה חיסון מימיה, והיום אובחנה כסובלת מאטופיק. אז כנראה שזה לא בגלל חיסונים (לפחות אצלה).
תותים_עכשיו*

אסתמה של העור

גם אני קראתי את הדף ועוד כמה אתרים. שאלותיי-
הקטונת יונקת בלבד. האם אני צריכה לעשות שינוי בתזונה שלי?
במקום אחד היה כתוב אמבטיות קצרות ובאחר ארוכות. למי יש עצה?
ומה המסקנה לגבי משחת הפלא מפרדס חנה?
תודה
קלמנ_טינה*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2007, 12:57
דף אישי: הדף האישי של קלמנ_טינה*

אסתמה של העור

שליחה על ידי קלמנ_טינה* »

מצטערת להפריך תיאוריה נחמדה
מצטרפת להפרכה: בשנה שעברה התחלנו את הקיץ עם אטופיק מזעזע לבת השנה-וחצי, בלי שום חיסונים בכלל.
דיקור סיני אחד פתר את הבעיה בצורה מרהיבה. קיבלנו גם צמחי מרפא סיניים, אבל היא בשום אופן לא הסכימה לבלוע את התרופה המרה.
חוט_השני*

אסתמה של העור

שליחה על ידי חוט_השני* »

קלמנ טינה אצל מי טופלתם?
תותים_עכשיו*

אסתמה של העור

אז רציתי לעדכן בתחום התכשירים הקוסמטיים- הרפואה המערבית התקדמה ויש קרמים בלי סטרואידים. קטונת קיבלה מרשם לאטופיקלייר (גם קרם וגם תחליב). בנתיים (אחרי יומיים) יש שיפור ניכר באדמומיות, אבל היא עדיין מתעוררת מהגירודים. זה גם מתפשט ליותר קפלים, אבל משום מה אני לא מקשרת את זה לקרם אלא למזג האויר (היא נורא מזיעה).
ורציתי להמליץ על רופאת ילדים- ד"ר ילנה ממרפאת כללית בכרכור- יחס אישי וחם, משתדלת להשאר בתחום הטבעי, לפחות כך נראה מנסיוני הקצר. דרך אגב, שמתם לב שכשמדובר ברופאה אז קוראים לה בשמה הפרטי? שלא נחשוב בטעות שזה רופא, או שזה סוג של הקטנה?
דנית_צור_אלמוג*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2006, 15:05
דף אישי: הדף האישי של דנית_צור_אלמוג*

אסתמה של העור

שליחה על ידי דנית_צור_אלמוג* »

ראיתי שמישהי שאלה מזמן מזמן לגבי משחת clear cream. אני ניסיתי אותה עכשיו בעקבות המלצה של חברה ונראה שהיא ממש עוזרת!
לבת שלי, בת 8, היתה פעם ראשונה אדמומיות, כמו כוויה, בבית השחי ואז מעין פריחה מתפשטת על החזה והבטן, ואחרי 3 ימים מריחה של המשחה, זה נעלם כמעט לחלוטין.
לחברה שלי, שהבן שלה סובל מאטופיק דרמטיטיס במשך שנים וניסתה ה-כל, הקליר קרים גם שיפרה מאוד את המצב.
החברה שהמליצה לנו אמרה שזה עבד כל כך טוב, שקשה להאמין שמדובר במרכיבים טבעיים בלבד - ארניקה, אלוורה, קלנדולה....
מחיפושי באינטרנט הבנתי שמייצר אותה ד"ר היימליך, וקניתי אותה בירושלים בבית המרקחת בקק"ל, רחביה. יש להם אתר www.clearcream.co.il.
כמובן, יקר לאללה - 130 ש"ח לקופסה של 50 מ"ל.
פלוני_אלמונית*

אסתמה של העור

ישנה תופעה של שריפה בכף הרגל וכף וגב היד - כאשר אין סכרת והבדיקות מראות שהן גם בסדר - האם יכול להיות שזו מחלת עור עצבית או משהו בדומה אגב מקבלת קורטיזון לפי המלצת הנורולוג האם שמעת על תופעה כזו ואם כן אשמח לשמוע ממך אם תוכלי לעזור לי מקרית אונו
פלוני_אלמונית*

אסתמה של העור

מחכה לתשובה בנושא שריפה בכף הרגל וכף היד האם הבעיה מוכרת ואם ישנה איזהו שהיא הצעה עזרה בנושא ולאן לפנות
פלוני_אלמונית*

אסתמה של העור

אנא מחכה לתשובתכם בבנושא שריפה בכף הרגל וכף וגב היד והאם זהו התחום ששושנה מכירה - אנא המלצתכם לכל רעיון שניתן מפלונית אלמוניצת
תרופת_הפלא_לאסטמה_של_העור_בדוק*
הצטרפות: 20 יוני 2010, 11:58

אסתמה של העור

שליחה על ידי תרופת_הפלא_לאסטמה_של_העור_בדוק* »

יקיריי וייקירותיי,

קליר קרם- הפיתרון לאסטמה של העור....
משחת הפלא הטבעית של דר היימליך! חבל על הזמן..
עזר כבר בערך ל8 אנשים שטופלו במשחה.. כל מי שהצעתי לו עזר לו.. וכמובן לבני היקר...
אמנם זה חוזר לעיתים אך גם בסטרואידים ההתקפים חוזרים אך פה זה טבעי!!
קליר קרם- 077-2006929 http://www.clearcream.co.il/?gclid=COGL ... 2AodKSaXQw
זה_נשמע_כמו_פרסומת*
הצטרפות: 20 יוני 2010, 13:31

אסתמה של העור

שליחה על ידי זה_נשמע_כמו_פרסומת* »

ולא אמינה במיוחד
לא מאמינה שמשחה חיצונית יכולה להיות הפתרון לאסטמה של העור, אולי להביא הקלה
פתרון אמיתי מטפל בגורם לבעיה ולא בסימפטום

אסמטית עור לשעבר
שירה*
הצטרפות: 16 יולי 2001, 22:53

אסתמה של העור

שליחה על ידי שירה* »

גם אנחנו ניסינו את התרופה של זיאד מבית מרקחת הדר. שאלתי אותו (אחרי השימוש...) ויש בה סטרואידים. במינון נמוך מאד, אבל יש.
גם לנו העלימה תוך יומיים אבל חזר באותם מקומות.
פלוני_אלמונית*

אסתמה של העור

מישהו יודע אם יתכן שאסתמה של העור מופיעה לראשונה בגיל מבוגר מבלי שהופיעה בילדות או בנעורים?
פלוני_אלמונית*

אסתמה של העור

בהחלט. לי הופיעה בתקופת הצבא ומלווה אותי עד היום.... לצערי, ככל שידוע לי כאשר מקבלים את זה בגיל מבוגר זה לא עובר וצריך לשמור על אורח חיים רגוע כדי שלא תתפרץ. כדי לפנות לרופא כדי לאבחן אם זו אכן המחלה.
הערסית_מהשכונה*
הצטרפות: 05 אפריל 2005, 12:16
דף אישי: הדף האישי של הערסית_מהשכונה*

אסתמה של העור

שליחה על ידי הערסית_מהשכונה* »

להגיד שאם מקבלים את זה בגיל מבוגר זה לא עובר זו הצהרה חסרת אחריות.
אם זה מלווה אותך עד היום כניראה שזה לא טופל כראוי
שליחת תגובה

חזור אל “צ'יק צ'ק”