דחיית חיסונים

רופא_ילדים*
הצטרפות: 11 אפריל 2004, 11:42
דף אישי: הדף האישי של רופא_ילדים*

דחיית חיסונים

שליחה על ידי רופא_ילדים* »

ולא רק בפצע שטחי שמגיע אליו אויר – צריך להתאמץ!
ילדים נפצעים, ולצערי לא רק בפצעים שטחיים. לא צריך להתאמץ כדי שזה יקרה צריך מאוד להתאמץ ולהשגיח כדי שזה לא יקרה. אם עמית אינו מתכוון לחסן את ילדו כדאי שיהיה מודע לכך.
שרון - לקחת לי את המילים מהמיקלדת...
ליאת*
הצטרפות: 14 אוקטובר 2001, 12:05

דחיית חיסונים

שליחה על ידי ליאת* »

מתחבטת רבות, אולי תעזרו לי...תודה מראש,
נתונים:
בתי בת חצי שנה קבלה חיסונים באיחור מכוון.
היום אני מצטערת שלא חיכינו יותר. (מיומיים אחרי החיסון המחומש היא מנוזלת כמעט כל הזמן)
את חיסון הצהבת קבלה בגיל שבועיים במקום בלידה ובגיל3 חודשים
את המחומש בגיל 4 חודשים במקום חודשיים.
האם ניתן לחכות עם כל השאר לפחות עד גיל שנה או שאם כבר התחלנו את שתי הסדרות הנ"ל יש להמשיך במרווחים הקבועים לפי טיפת חלב? כמה מותר למשוך?
הרי בכל זאת היא כבר לא כמו תינוק שנולד, ואולי ללא סיום הסדרות יוצא שהן היו לחינם או חמור מכך-אולי בשל הזריקות שקבלה, ללא ההמשך, היא יותר פגיעה מתינוק שלא חוסן כלל?
תודה
רונן_האן*
הצטרפות: 08 מאי 2005, 01:17
דף אישי: הדף האישי של רונן_האן*

דחיית חיסונים

שליחה על ידי רונן_האן* »

ליאת שלום,
הנסיון שלנו עם הילד הבכור לימד אותי כי שאלת החיסונים היא מאד אינדיבידואלית.
אנחנו התלבטנו האם לחסן ומתי כאשר הוא היה בן חדשיים ולפני החיסון המרובע.
אנחנו התייעצנו עם רופא אנתרופוסוף (שהוא גם רופא קונבנציונלי) שבהמלצה שלו לקח מגוון רחב של עובדות:
הילד עצמו, הבריאות שלו, ההתנהגות שלו,
האם יש לו אח גדול שעלול להדביק אותו,
עונת השנה, האם צפוי ללכת הרבה לים או להיות בעיקר בבית,
ההורים (אנחנו), מה הגישה שלנו, האם אנחנו היסטריים, העבדה שהוא הבכור וכו.
ההמלצה שלו (כל הארוע היה לפני 9 שנים) היתה, במקרה הזה, כן לחסן, לא בחדשים המקוריים של טיפת חלב, חדשים 2-4-6 , אלא לחכות לחדשים 10-12-14, ולוותר על מרכיב אחד בחיסון.
בקיצור, ההמלצה שלי היא למצא רופא שמתאים לך ושאת סומכת עליו. (וגם תקראי את כל דף הזה...)
רונן
מ_י*
הצטרפות: 04 יולי 2002, 00:28
דף אישי: הדף האישי של מ_י*

דחיית חיסונים

שליחה על ידי מ_י* »

אנחנו יוצאים לטיול ארוך - שלושה בועות - עם הילדים ברחבי אמריקה. הקטנצ'יק - חמישה חודשים - לא מחוסן (עדיין?)
יש פה מישהו שיש לו המלצות בדבר איזה חיסון שכדאי כן לתת לפני? משהו מיוחד להזהר ממנו חוץ מן הסאבווי? (נראה לי תמיד המקום המחויידק ביותר בעולם חוץ מבתי חולים)
אמא_לשלושה*
הצטרפות: 17 פברואר 2005, 11:59
דף אישי: הדף האישי של אמא_לשלושה*

דחיית חיסונים

שליחה על ידי אמא_לשלושה* »

בזכות הדף הזה נזכרתי שלא חיסנתי את בני בחיסון של גיל שנה וחצי והוא כבר בן שנתיים ושלושה,{ בזמן האחרון אני ממש לא מתפקדת }

טוב מחר אתקשר לטיפת חלב.
נועה_בר*
הצטרפות: 20 יוני 2004, 22:33
דף אישי: הדף האישי של נועה_בר*

דחיית חיסונים

שליחה על ידי נועה_בר* »

אנחנו יוצאים לטיול ארוך - שלושה שבועות
מתי אתם יוצאים ? האם יש בכלל זמן לבנות מערכת חיסונית, כי רוב החיסונים ניתנים במספר מנות ( בהפרש של חודשיים-שלושה )
אם הוא יונק, ועלייך זה חשוב. אם הוא בריא וגם אתם זו גם אינדיקציה.
כמה תהיו בתחתיות, ובמגע קרוב עם זרים?

אולי תפני לכאן את שרון ג ( המלאכית שעושה קסמים להרגעת הורים )

המקום המחויידק ביותר בעולם חוץ מבתי חולים
גם בבי"ח לא נדבקים כ"כ מהר..., אם המערכת החיסונית שלו טובה, מפגש עם כמה חיידקים יכול רק לחזק אותו
(גם אם בשלב מסויים הוא קצת נחלש..)
ושוב, כדאי לזכור שהחיסונים הם מאוד ספציפיים למחות מסויימות.

< אין לי המלצות לכאן או לכאן >
שיהיה טיול מהנה.
יערה*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2003, 19:37

דחיית חיסונים

שליחה על ידי יערה* »

אליה הקטן נולד לפני שלושה חודשים, הוא חוסן לפני חודש בפעם הראשונה זריקה מחומשת, ועדין לא חוסן נגד צהבת.
יש לי שאלה תעזרו לי:
האם אנחנו יכולים עכשיו לדחות את המשך סידרת החיסונים שלו לשלב מאוחר יותר על אף שכבר התחלנו?
האם ניתן לעבור לחיסון הומאופטי על אף שהתחלנו?
תודה לכולם שבת שלום
לילו*
הצטרפות: 24 אוגוסט 2005, 13:48

דחיית חיסונים

שליחה על ידי לילו* »

אני נוסעת לגואה עם שני ילדי שחוסנו רק נגד פוליו ולא בזריקה. מהם החיסונים שכדאי לתת להם לפני הנסיעה?
מיכל_שרייבר*
הצטרפות: 21 אוקטובר 2003, 09:24
דף אישי: הדף האישי של מיכל_שרייבר*

דחיית חיסונים

שליחה על ידי מיכל_שרייבר* »

אני מחפשת רופא ילדים שיתן חיסונים באופן פרטי, ואם הוא גם יכול להדריך בנוגע לתהליך של חיסונים סלקטיביים - מה טוב. אבל - שיהיה באזור פרדס חנה, ויקח סכומים סבירים. מישהו מכיר?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

דחיית חיסונים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

אנחנו יוצאים לטיול של שבועיים לתאילנד : בנקוק,קו פנגו,ופוקט.בתי הקטנה בת שנה,חוסנה היום בפוליו,ובעוד מספר ימים בדיפטריה טטנוס.[ האם לחסן גם בדלקת קרום המוח?] כמה פעמים צריך לחסן בהמשך? ובאיזה מירווחים? האם ללכת לפי התוויות טיפת חלב או שבעצם אפשר פחות פעמים? תודה רבה לכולכם על האינפורמציה הנהדרת ומאירת העיניים.
סלוני*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2005, 22:48

דחיית חיסונים

שליחה על ידי סלוני* »

אולי למישהו יש מושג איך מגיעים ל"טיפה מהטבע" טלפון או כתובת יהיו לעזר רב
גלית_ועמרי*
הצטרפות: 06 אפריל 2003, 00:11
דף אישי: הדף האישי של גלית_ועמרי*

דחיית חיסונים

שליחה על ידי גלית_ועמרי* »

הנה האתר של ד"ר רוזנטל
http://www.medirose.co.il/
ישם פרטים על טיפה מן הטבע
השחור_שלה*
הצטרפות: 19 מרץ 2006, 17:35
דף אישי: הדף האישי של השחור_שלה*

דחיית חיסונים

שליחה על ידי השחור_שלה* »

המסקנות שלי מהדיון הן:
01) לא צריך למהר ולחסן את הבייבי ביומו הראשון!
02) רצוי לקבל יעוץ מרופא שאוהד חיסון סלקטיבי לפי סיטואציה של כל ילד.
03) אין אמת אחת!!!
נעמה_ד*
הצטרפות: 13 אפריל 2006, 22:27

דחיית חיסונים

שליחה על ידי נעמה_ד* »

בני בן ה9 חודשים קיבל זריקה אחת של המחומשת בגיל חודשיים וחצי. אני רוצה לתת לו בקרוב חיסון טטנוס(האם קיים בנפרד?) ופוליו. האם אצטרך לתת לו את כל הסדרה? באילו הפרשים מומלץ לתת?
פלוני_אלמונית*

דחיית חיסונים

חברים וחברות, יש יועצת חיסונים והומאופתית מעולה בפרדס חנה, אנחנו הגענו אליה לאחר שבננו ניזוק מחיסון המחומשת. היא נתנה גם יעוץ אבל גם תרופה הומאופתית שהחזירה אותו להיות ילד חייכן וחמוד, כמו לפני החיסון. והשינוי היה מאד דרמטי. מומלץ בחום, שמה גילי צומברג ביתן.
נעמה*
הצטרפות: 29 ינואר 2002, 22:03

דחיית חיסונים

שליחה על ידי נעמה* »

אני מכירה אותה. היא באמת מצוינת. היא עושה גם יעוצי חיסונים לחו"ל. שווה בדיקה.
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

דחיית חיסונים

שליחה על ידי מיכל* »

אני אמא טריה מאוד, מנסה לחיות בגישה הטיבעית ביותר שאני יכולה, (אני חיה בת"א אז כמה טבעי כבר אפשר),
ילדתי לפני כחודש וחצי, אחרי ההריון שעברתי שבסה"כ היה מאוד מוצלח הבנתי מעל לכל ספק כי אני מעדיפה להימנע כמה שאפשר מבדיקות וטיפולים קונבציואלים לא נחוצים, גליתי שאני מגיבה להם רע, ולכן אני מאמינה כי גם הבן שלי יגיב להם בצורה דומה.
אני כמו כל אמא טריה מקבלת שלל תגובות מהסביבה תעשי ככה וככה... אם הרוב אני מסתדרת לא רע , אבל הימנעות מטיפת חלב מעלה המון ריקושטים ולחצים אינסופיים, ולכן אני פונה במס' שאלות:
1- האם יש סיבה ללכת לטיפת חלב? שקלתי את שקד (הילד) אחרי 4 שבועות והוא עלה 350 גר' לשבוע, האם אני צריכה להמשיך ולערוך שקילות זה לא כ"כ פשוט למצוא איפה אם לא הולכים לטיפת חלב.
2-האם מישהו יודע על רופא ילדים טוב (עדיף מישהו שעובד עם קופ"ח כללית או מכבי) המאמין בשיטת החיסון הסלקטיבי.
עולם_קטן*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2005, 21:56
דף אישי: הדף האישי של עולם_קטן*

דחיית חיסונים

שליחה על ידי עולם_קטן* »

מיכל, אישית אני ממליצה לך לנהוג בכל ובעיקר בנושאי האמהות, ע"פ מה שאומר לך ליבך, רצוי גם לנסות ולקרוא מס' דעות מקצועיות על כל נושא בו את מתלבטת (אם יש לך קצת זמן לזה...) אבל בסוף - פשוט לאטום את עצמך לדעות הסביבה וללכת עם החלטות ליבך.
מנסיוני, כל "התפשרות" על עקרונותייך למען דעות הסביבה יובילו אותך לתחושות לא טובות עם עצמך. נכון שפעמים רבות זה קשה, בעיקר בהתחלה, אבל ככל שאת מראה לסביבה שיש לך דעה, ויש לך עקרונות (ועוד יותר עדיף שיהיו מושכלות מתוך ידע, ע"מ שתוכלי גם לתת טיעונים -אך זכרי שאת לא חייבת הסברים לאף אחד פרט לעצמך), אז לאט לאט הסביבה מורידה ממך את הלחץ לפעול ע"פ דעותיהם (אך אף פעם לא ירפו ממך לחלוטין...).
אני אישית ביקרתי בהתחלה בטיפת חלב, ראיתי שהגור עולה במשקל (מעל ומעבר...), קיבלתי כמה עצות מהאחיות - אותן לא יישמתי (למשל- "תחסני אותו", "תניקי אותו פחות בשביל שיתאים לאחוזון"... P-: ), ולאחר כחודש ומשהו הבנתי את הרעיון (המיותר, בעיני, לגבי ולגבי הגור שלי) ונפרדתי מהמרפאה (ולחשוב שבשביל לשמוע את השטויות האלה רצו שאשלם כ-240 ש"ח בשנה....).
את מעקב ההתפתחות של הגור המשכתי בעצמי, ע"פ תחושותי הפנימיות, ושקילות ערכתי מדי פעם על משקל הירקות במכולת (-:
מזל טוב, והרבה כוחות ואושר בדרככם החדשה יחדיו.
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

דחיית חיסונים

שליחה על ידי מיכל* »

תודה רבה, אני משתדלת לקרוא ולהבין ולא לוקחת שום דבר כמובן מעליו, כבר למדתי שהממסד דואג לימי מחלה של ההורים ולא לבריאות הציבור,
בדקתי אצל המיילדת שלי שהבונבון עולה במשקל ואכן הוא עולה בקצב דיי מדהים,
רציתי לשאול האם את בקשר אם רופא ילדים?
יש לך מישהו שמכיר את הילד?
מסלול_ודרך*
הצטרפות: 22 נובמבר 2007, 21:28

דחיית חיסונים

שליחה על ידי מסלול_ודרך* »

קליניקת יום א' לקהל הרחב
אחד הדברים אשר אנשים רבים פונים אליי, הן באופן אישי והן בפורומים השונים, הוא הקושי להגיע לטיפול הומאופתי מקצועי ורציני בעלויות נמוכות.
לכן החלטתי, בשיתוף בית הספר אותו אני מנהל, לפתוח את "קליניקת יום א".
בכל יום ראשון, החל מהשעה 10:00 בבוקר ועד לשעות הערב, תהיה אפשרות לקבל טיפול בקליניקה של בית הספר.
הטיפול והמעקב יהיה על ידי ו/או ע"י צוות בית-הספר (הומאופת מוסמך ומורשה מטעם האגודה הישראלית להומאופתיה), בשיתוף של סטודנטים ללימודי הומאופתיה, ובעלויות נמוכות.
הטיפול ניתן לכל גיל, החל מתינוקות, ילדים, מתבגרים, מבוגרים ו.. גיל הזהב.
 התמחות מיוחדת בילודים, תינוקות וילדים.
לצורך קבלת פרטים נוספים וקביעת פגישה:
'מסלול ודרך' - בית הספר ללימודי הומאופתיה: 072-2504114
פקס: 072-2504115
ניתן לשלוח דוא"ל ל- [email protected]

בברכה,
שלומי.
עולם_קטן*
הצטרפות: 06 אוגוסט 2005, 21:56
דף אישי: הדף האישי של עולם_קטן*

דחיית חיסונים

שליחה על ידי עולם_קטן* »

מיכל, רק עכשיו ראיתי את שאלתך.
אנחנו אישית ביקרנו רופא לראשונה בשבוע שעבר וגם זה בגלל שרציתי אני להכיר רופא ילדים לפני הלידה ושהגור יראה רופא כשהוא בריא ולא מסכן וחולה (כך שאם נצטרך, לא עלינו, שהחוויה אולי תהיה מוכרת לגור), אני לא מחשיבה ביקור רופא שעשינו אחרי הלידה - שאז בבדיקת התפתחות ראיתי שהעצות לא לטעמי ונראות לי מיותרות ומשום שלא יישמתי גם לא ראיתי צורך להמשיך ולפגוש רופאים...
אבל שוב, זאת אני וזו דעתי האישית, כל אחד מוטב שיעשה מה שמרגיש לו נכון לעשות.
אם את מרגישה שאת סומכת על הרופא ודעותיו אז יתכן ומתאים לכם מעקב התפתחותי איתו, אבל נראה לי שאם את חשה כמוני לגבי העצות שניתנות לך, אז אולי שווה לך לעשות חושבים (עם עצמך) "האם הביקורת הזו באמת עוזרת לי, בונה, טובה לי ולגור או שאני מרגישה שזה מיותר".
אילת*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2003, 17:08

דחיית חיסונים

שליחה על ידי אילת* »

שלום

בתי בת 13.5 אמורה לקבל חיסון טטנוס בבית הספר. עד היום קיבלה את כל החיסונים. לא שאלנו שאלות.
היינו כמו הרוב.
לאחרונה קראתי בדף הטטנוס שקיימים רעלנים המצויים בחיסון אשר יכולים לגרום לבעיות בריאותיות וזה די מלחיץ.
שאלותי: האם מידת הסיכונים במתן החיסון בגיל זה דומה לסיכונים הקיימים במתן החיסון בגיל הינקות?קראתי על אוטיזם למשל.בדפים נכתב בעיקר על גילאי 0 עד חמש.
או האם יש סיכונים בגיל זה? אם כן, האם ישנה נחיצות במתן החיסון כעת לאור העובדה שחוסנה בעבר? ואולי אפשר לא לחסן כעת ולהשתמש בחיסון אם חלילה תיפצע.
תודה על העזרה.
אילת
פרח_נבט_החיטה*
הצטרפות: 19 פברואר 2010, 12:04
דף אישי: הדף האישי של פרח_נבט_החיטה*

דחיית חיסונים

שליחה על ידי פרח_נבט_החיטה* »

איך אני יודעת אם אני נשאית של צהבת B?
האם כל אחד נבדק מתישהו? איך אפשר לדעת באופן ודאי?
POOH_והתוספות*
הצטרפות: 19 ספטמבר 2004, 11:38
דף אישי: הדף האישי של POOH_והתוספות*

דחיית חיסונים

שליחה על ידי POOH_והתוספות* »

איך אני יודעת אם אני נשאית של צהבת B?
אפשר לבדוק בבדיקת דם פשוטה [הרופא שלי מפנה לזה קבוע במסגרת שלל בדיקות הדם שהוא מפנה אליהן בתחילת הריון].
תבקשי מרופא נשים או רופא משפחה הפניה.
מולמוליקה*
הצטרפות: 31 אוקטובר 2010, 11:33

דחיית חיסונים

שליחה על ידי מולמוליקה* »

שלום,
שאלה חשובה שנשאלה כבר ולא קיבלה תשובה ברורה: האם ניתן לדחות חיסונים באמצע סידרה?
כלומר, אם התחלתי כבר סדרה של חיסונים, האם אני מחוייבת להמשיך בה לפי המרווחים שמופיעים בלוחות של טיפת חלב ואם אני לא עושה כן מה דינם של החיסונים שניתנו בסידרה? האם הם מאבדים כל משמעות וכשארצה להשלים את הסדרה אצטרך לחזור עליהם?
אני אמא לבן חמישה חודשים, יונק ומתוק שקיבל את המנה הראשונה בסדרה המחומשת. את המנה השנייה היה צריך לקבל לפני חודש אבל מאחר והגיב בהקאות וריבוי פליטות למנה הראשונה (כמובן שהתשובה הרישמית מהממסד היתה שמדובר בצירוף מקרים שלא קשור לחיסון) התחלתי לברר על הנושא ואני חושבת שהייתי רוצה לדחות את המנה השנייה בכמה חודשים. אבל רק כל עוד הצעד הזה לא מבטל את המנה הראשונה שקיבל.
לא הייתי רוצה לוותר על החיסון. אלא רק לדחות. השאלה אם בשלב הזה זה אפשרי.
ניבה_שקד*
הצטרפות: 19 מרץ 2006, 11:43
דף אישי: הדף האישי של ניבה_שקד*

דחיית חיסונים

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

_לאחרונה קראתי בדף הטטנוס שקיימים רעלנים המצויים בחיסון אשר יכולים לגרום לבעיות בריאותיות וזה די מלחיץ.
שאלותי: האם מידת הסיכונים במתן החיסון בגיל זה דומה לסיכונים הקיימים במתן החיסון בגיל הינקות?קראתי על אוטיזם למשל.בדפים נכתב בעיקר על גילאי 0 עד חמש.
או האם יש סיכונים בגיל זה? אם כן, האם ישנה נחיצות במתן החיסון כעת לאור העובדה שחוסנה בעבר? ואולי אפשר לא לחסן כעת ולהשתמש בחיסון אם חלילה תיפצע._

לאיילת - את הבת שלי לא חיסנתי בכלל, ושמתי לה בתיק חומר חיטוי לפצעים, כדי שלא יתפתח טטנוס. אבל בעיקרון - אחרי גיל שנתיים יכולת סילוק הרעלים משתפרת והסיכון לחטוף בגלל החיסון קשיי קשב וריכוז / היפראקטיביות / אוטיזם - יורד באופן דרסטי. הסיכון העיקרי בחיסונים הוא עד גיל שנתיים. מצד שני - היעילות שלהם לא מדהימה, אז אם אפשר פשוט לתדרך אותה שתחטא כל פצע, זה עדיף מאשר להכניס לגוף עוד כספית.
אחינעם*
הצטרפות: 28 דצמבר 2010, 11:08

דחיית חיסונים

שליחה על ידי אחינעם* »

שלום,
אולי מישהו מכיר רופא/ה המייעץ/צת לגבי חיסונים סלקטיביים באזור ירושלים?
תודה!
דינה_לענין*
הצטרפות: 12 מרץ 2010, 15:37
דף אישי: הדף האישי של דינה_לענין*

דחיית חיסונים

שליחה על ידי דינה_לענין* »

הילדה קיבלה את המחומשת הראשון, לפני שהבנתי שאני מעדיפה לדחות. כרגע לא המשכתי איתה את השאר והיא בת 5 חודשים כמעט.
יש למישהו דעה בעניין? להמשיך אם כבר התחלנו או לדחות וזהו? אני מניקה באופן מלא ומתכוונת להמשיך כל עוד אפשר.
mp5*
הצטרפות: 23 יוני 2008, 12:12

דחיית חיסונים

שליחה על ידי mp5* »

אני אשאל למרות שלא עונים כ"כ:
למה לחסן מגיל שנה ומעלה,יותר טוב מגיל כמה חודשים?
נשמע לי יותר הגיוני לחסן בגיל כמה חודשים כשהם רק יונקים.
יעל_ב*
הצטרפות: 31 אוגוסט 2003, 00:03

דחיית חיסונים

שליחה על ידי יעל_ב* »

שלום
בתחילת ספטמבר ביתי בת ה 7 חודשים נכנסת למשפתחון עם עוד כ 10 ילדים נוספים בגילאי 3-12 חודשים.
ביתי יונקת הנקה מלאה והתחילה לפני כחודש עם מוצקים
כרגע חיסנו אותה רק במנה הראשונה של הפוליו ובמנה הראשונה של הטטנוס
אשמח לדעת האם קיים סיכון להכניסה לפעוטון ללא חיסונים נוספים או שחיסונים אלא מספיקים לעת עתה
אנא ענו במהרה
עדי_מ*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2011, 14:32

דחיית חיסונים

שליחה על ידי עדי_מ* »

שלום לכולם,

יש לי 2 ילדים 11.5 ו-6.5. בתי הגדולה קיבלה את כל החיסונים (לצערי...אז עוד לא ממש ידעתי מה שאני יודעת היום). עם בני התחלתי אבל מכיוון שהיה בטיפול הומאופטי ובכל פעם שחוסן היתה רגרסיה משמעותית, הפסקנו לחסנו בערך בגיל חצי שנה.
עכשיו אנחנו מתכוננים לטוס לתילאנד ויש דילמה עם החיסונים החסרים.
אשמח אם מישהו כאן יוכל לעזור לי להבין איזה חיסונים הוא ממש חייב ולא כדאי לוותר-אם יש כאלו.

תודה מראש ויום מקסים, עדי
פיה*
הצטרפות: 08 פברואר 2009, 15:47

דחיית חיסונים

שליחה על ידי פיה* »

הדף בכלל לא נותן מידע או הפניה למידע בהקשר של דחיית חיסונים.
חבל. אבל אני לא בטוחה שיש הצדקה לקיומו,לפחות לא בשמו הנוכחי
אמדן*
הצטרפות: 11 מאי 2014, 08:47

דחיית חיסונים

שליחה על ידי אמדן* »

שלום לכולם,
מישהו יכול להפנות אותי לדף המתאים עם בעד ונגד חיסונים?
הבת שלי קיבלה את כל החיסונים עד גיל שנה (לא כולל) למעט רוטה.

בגיל חודשיים קיבלה את החיסונים של גיל חודשיים והייתה אפטית במשך שבועיים - אני לא יודעת למה לייחס את זה אבל העובדה היא שבחיסונים הבאים הורדנו את הרוטה וגם הפרדנו ועבר בקלות.
פוליו - סירבתי לחסן את חיסון הטיפות והיא קיבלה את החיסון הרגיל.
חיסון נגד שפעת - עשיתי לעצמי תוך מחשבה שהנוגדנים יעברו אליה בהנקה

הקטנטונת שלי ינקה את גיל 11 חודש ויש לה מערכת חיסונית מאד חזקה. אני מייחסת את זה להנקה ולא לחיסונים. בניגוד לילדים אחרים שלא ינקו, מעולם לא הייתה חולה קשה, אף פעם לא יותר מיום חום. חודש אחרי שהפסיקה לינוק - חלתה קשה במחלת הפה והגפיים. כך שאני מייחסת את המערכת החיסונית החזקה שלה לא לחיסונים אלא להנקה (שהלוואי שהיינו ממשיכות בה, אבל זה כבר סיפור אחר...)

התפיסה שלי היא לחסן לכל המחלות הקשות אלא אם יש מידע חד משמעי נגד החיסון, וההפך לגבי המחלות הקלות יותר - צריכה להיות סיבה מאד טובה לחסן במחלות הקלות.

כעת אני מתלבטת לקראת החיסונים של גיל שנה - מה חובה? מה כדאי להוריד? האם יש מחקרים לגבי החיסונים של מחלות הילדים (אבעבועות רוח וכו')?
אשמח לכל מידע ועמדה
פלוני_אלמונית*

דחיית חיסונים

שלום,
האם יש המלצה לרופא שאפשר להתייעץ איתו בנוגע לחיסונים בחיפה?
שליחת תגובה

חזור אל “מסגרות אלטרנטיביות”