טיפול בכינים

דו*
הצטרפות: 06 יולי 2006, 13:12

טיפול בכינים

שליחה על ידי דו* »

מפתח סול, אני בהלם. עברו אמנם יותר משלושה חודשים אבל חייבת להגיב. המורה אמרה שזה לא בתחום הסמכות שלה? איזו מין מורה זו? אם רווחת התלמידים איננה בתחום סמכותה, מה כן? מה כ"כ קשה להרים טלפון לאמא ולהגיד שהילדה סובלת, מתגרדת, ובקרוב מאד עלולה גם להפוך למנודה חברתית (ברגע שהילדים יבינו שהיא המקור, רבים יעדיפו להתרחק ממנה)? זוכרים את הימים שהאחות הייתה בודקת לנו את הראש בכיתה? בפומבי? זה היה משפיל, אבל לפחות מישהו דאג לנו שם בבית הספר (סתם, אני מקצינה, אבל זה פשוט כ"כ מכעיס אותי).
נעיםפה*
הצטרפות: 25 מאי 2008, 11:54

טיפול בכינים

שליחה על ידי נעיםפה* »

פלוני אלמונית (01.06.2008 10:08):
שלום! מחפשת עזרה דחופה...דרכים טבעיות להעלמת כיני וביצי ראש.
תודה מראש...
שHilla Kr (01.06.2008 13:20):
לפלונית
טיפול בכינים
ואני כמובן ממליצה על המסרק שאני מוכרת. פרטים בף ביתיבולת שועל (01.06.2008 10:49):
לפלונית בעניין העלמה טבעית של כינים וביצי כינים .
יש דרך שניסינו ובינתיים היא עבדה: סבון צטאפיל (להשיג בבתי מרקחת), מורחים על הראש לאחר חפיפה ולא שוטפים אותו! מייבשים בפן על השיער ומחכים שמונה שעות (זה בסה"כ סבון לעור עדין, לא תכשיר כימי זוועתי). אח"כ חופפים רגיל. חוזרים על הכל אחרי עשרה ימים, ואחרי עשרה ימים נוספים שוב. בהצלחה.
ניבה_שקד*
הצטרפות: 19 מרץ 2006, 11:43
דף אישי: הדף האישי של ניבה_שקד*

טיפול בכינים

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

לנעמה - עדיף שמן לבנדר, גם כי הריח שלו יותר סביר וגם כי הוא מותר לשימוש בכל גיל, ללא דילול. אבל - צריך לקחת את הראש אחורה בזמן המריחה, כך שלא יזלוג שמן לעיניים! ולהחזיק מגבת קטנה כדי לנגב טיפות שמתקרבות לכיוון העיניים. גם אם לא ישנים איתו ורק משאירים על הראש לשעתיים בערך, זה מספיק כדי להרוג את הכינים. הוא גם יותר זול...
ניבה_שקד*

טיפול בכינים

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

ושכחתי להוסיף - אם נכנסת בטעות טיפת לבנדר לעין - שוטפים את העין בעדינות עם זרם מים חלש במשך הרבה זמן (עם הטוש במקלחת). תוך רבע שעה הצריבה עוברת ואין נזקים לטווח ארוך.
נ_ע_מ_ה*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2006, 13:48
דף אישי: הדף האישי של נ_ע_מ_ה*

טיפול בכינים

שליחה על ידי נ_ע_מ_ה* »

תודה ניבה
זה באמת עובד?כל כך פשוט? מפחדת לתלות תקוות.נשבר לי מהכינים האלו,שילכו קיבינימט!
סבטקסט_כפול*
הצטרפות: 09 יוני 2005, 18:20
דף אישי: הדף האישי של סבטקסט_כפול*

טיפול בכינים

שליחה על ידי סבטקסט_כפול* »

תגידו,חובה להחליף את הסדינים?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

טיפול בכינים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

כדאי להחליף! למרות הטרחה, הגדולות נופלות ומחכות לטרמפ הבא!
סאלוש*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2004, 12:14

טיפול בכינים

שליחה על ידי סאלוש* »

אוקיי אז שאלה על השמן רוזמרין, אנחנו עכשיו עמוק בעסק (-:

(לא שזה כל כך מפריע לי, אגב, מאוד נחמד לי לפלות כל היום, כמו קופה... רצה אחריהם עם המסרק)
(כל עוד זה לא אצלי בראש)

אז מורחים כמה טיפות של השמן המרוכז על הראש? הבנתי נכון? (מאחורי האוזניים ובעורף)? זה אמור לדחות גם את אלו שכבר אצלה?
או שצריכים איכשהו למרוח את זה על כל השיער.
אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

טיפול בכינים

שליחה על ידי אילה_א* »

שמן רוזמרין עוזר נגד כינים כמו שכוסות רוח עוזרות למתים
אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

טיפול בכינים

שליחה על ידי אילה_א* »

אני עושה עכשיו ניסוי לקחת תוסף פרו ביוטי לראות אם זה משפר את המצב
מישהו מצטרף אלי ?
סאלוש*

טיפול בכינים

שליחה על ידי סאלוש* »

חשבתי לעדכן, אחרי כל העצות ששאבתי מהדף. היה לנו סה"כ רומן קצר ביותר עם הכינים.
עשיתי סירוקים, שלוש פעמים ביום. השתמשתי בחומר ריזלטס, שלדעתי לא מביא שום ריזלטס, כי כשסירקתי אחריו, יצאו כינים חיות לחלוטין. אז שמתי אותו הצידה, והמשכתי רק עם הסירוקים, לשתינו. לא טרחתי להחליף מצעים שלוש פעמים ביום, זה היה נראה לי מוגזם, אין לי מספיק מצעים לזה. התחלתי לקלוע באדיקות צמות כל יום לגן, לחוג, לפגישה עם חברה וכמעט כל הזמן, כולל סיכות ראש כדי שכל השיער ישאר בפנים. אני מורחת שמן רוזמרין, אם אני זוכרת. ואחרי שבוע בערך נגמר הסיפור. זה כבר איזה כמה שבועות שאין כלום. ובסירוקים, לא הצלחתי להוציא את הביצים. הוצאתי קצת עם היד, מה שמצאתי, ובעיקר החלטתי שאוציא אותן כשהן יהיו כינים, וזה עבד. תודה לכולן על הטיפים.
גל_הנה_אמא*
הצטרפות: 28 ספטמבר 2008, 14:48
דף אישי: הדף האישי של גל_הנה_אמא*

טיפול בכינים

שליחה על ידי גל_הנה_אמא* »

יופי טוב שעבר.
לי יש ראש חובב כינים גם כינה ממרחק של ק"מ מריחה ובאה, כל פעם שהאחייניות שלי נדבקות אני גם חוטפת למרות שהן גרות רחוק ושאני נזהרת כשאני מבקרת..
הדבר היחיד שעוזר לי לגמרי זה מרגרינה - אין על זה! זה מגעיל ושמנוני בקיץ אבל זה מחסל גם את הביצים! וקל לראות אותן על הרקע הלבן כשמוציאים עם המסרק..
פלוני_אלמונית*

טיפול בכינים

לבתי ולי היו כינים וטיפלתי בשתינו בשמפו ומרכך של "מורז" + סירוקים
ואני אף הגדלתי ראש (מין משחק מילים שכזה...) וצבעתי את השיער, אבל כמה ימים אחרי הטיפולים, מגרד לשתינו הראש - מאד!
כל יום אני בודקת לה ואיןלה כלום, ועדיין גרודים.
האם יכול להיות שזה בגלל פצעים שנוצרו ועכישו הם מגרדים?
בכל מקרה - זקוקה לעצה. תודה :-)
סאלוש*

טיפול בכינים

שליחה על ידי סאלוש* »

אני חושבת שאם מגרד אז עדיין יש לכן כינים... לפחות ככה לי היה.
אולי מגרד מהשמפו?
כינה_לי_זעירה*
הצטרפות: 02 מאי 2009, 00:06

טיפול בכינים

שליחה על ידי כינה_לי_זעירה* »

בטוח שיש
כנראה נדבקתן שוב
אצלנו זה מכה, כל יום אני מסרקת את הבן בערב, במסרק צפוף עד שלא יורדות כינים וכל יום הוא מביא חדשות מהגן
רבים מההורים פשוט לא מטפלים פה בסביבה שלנו בגליל
אולי בגלל שחושבים שזה חלק מהטבע... :-)
עפרה_עדין*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2007, 14:25
דף אישי: הדף האישי של עפרה_עדין*

טיפול בכינים

שליחה על ידי עפרה_עדין* »

מאוד עוזר לשלוח את הילדה עם מטפחת לבית ספר. לשמחתי המטפחות חזרו לאופנה.
אם יש התפרצות קשה ובא לכם משהו כזה זבנג וגמרנו...תשמעו על זה:
עושים טיול לים המלח ומטבילים את הראשים של הילדים ושלכם אחד אחד (כמובן בתנוחת שכיבה כדי שלא ישרוף בעיניים). גם ממלאים כמה בקבוקים ולוקחים הביתה להתפרצות הבאה...
יוחנן המטביל במהדורה פרקטית..
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

טיפול בכינים

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

שמעתי שיש טיפול חדש קוראים לו הדרין או משהו כזה וזה מין סיליקון שחונק את הכינים.
סבטקסט_כפול*

טיפול בכינים

ראיתי כינים שקופות עם נקודה שחורה,אולי מתפתח זן חדש?
קצה_הקרחון*
הצטרפות: 18 אוגוסט 2006, 02:22
דף אישי: הדף האישי של קצה_הקרחון*

טיפול בכינים

שליחה על ידי קצה_הקרחון* »

בתור אלופת הארץ בטיפול בכינים (היה שבוע אחד בו טיפלתי ב 5 ראשים - כולל שלי כמובן), באתי לספר ש:

שמעתי שיש טיפול חדש קוראים לו הדרין או משהו כזה וזה מין סיליקון שחונק את הכינים.
הדרין אכן עובד, ואמור להיות לא מזיק לאדם. הבעיה היא שהוא די יקר.

ועוד משהו (בהמלצתה של חברתי האהובה חבצלת השרון !): למשוח שמן קוקוס
extra virgin משהו כזה (יש בחנויות טבע), להשאיר שעתיים ואח"כ לחפוף ולסרק או לסרק ולחפוף, לא משנה. אנחנו חושבות שהוא עובד כמו הדרין והוא הרבה יותר זול.

ראיתי כינים שקופות עם נקודה שחורה
הן ביקרו גם אצלנו, בד"כ ה"צעירות" נראות כך וה"סבתות" הענקיות כבר יותר שחורות.
מה שבטוח הוא שהכינים שאני מתעסקת איתן היום כלל לא נראות כמו הכינים שאמי פלתה מראשי בילדותי.. הן הרבה יותר "אשכנזיות"
קצה_הקרחון*
הצטרפות: 18 אוגוסט 2006, 02:22
דף אישי: הדף האישי של קצה_הקרחון*

טיפול בכינים

שליחה על ידי קצה_הקרחון* »

ושכחתי את החשוב מכל - אצלנו מצליחים לסרק את הקטנה רק מול יוטיוב - כבר חרשנו את רחוב סומסום, פרפר נחמד ואפילו הגענו לקישקשתא..
חגית_ל*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2001, 17:35
דף אישי: הדף האישי של חגית_ל*

טיפול בכינים

שליחה על ידי חגית_ל* »

איך זה ששום דבר לא הורג אותן ואין להן אוייבים שאוכלים אותן??????????

בדיוק חזרנו מים המלח ודווקא לא יצאנו מהמלון. אולי אפשר לנסות עם מי מלח על הראש?
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

טיפול בכינים

שליחה על ידי פלונית* »

איך זה ששום דבר לא הורג אותן ואין להן אוייבים שאוכלים אותן??????????

הדרין הורג אותן, ניסיתי כבר 3 תכשירים שונים והוא היחיד שהצליח לחסל אותן לגמרי, יקר אבל שוה!
גל_הנה_אמא*
הצטרפות: 28 ספטמבר 2008, 14:48
דף אישי: הדף האישי של גל_הנה_אמא*

טיפול בכינים

שליחה על ידי גל_הנה_אמא* »

ואני ממליצה על שיטת סבתא שעד היום עובדת הכי טוב מכל מדביר אפשרי - מרגרינה - הורג אפילו חלק מהביצים (אין דבר כזה) מוציאים חבילה שתתרכך קצת
מורחים כמו שעושים צבע בכמות נדיבה שבילים שבילים עוטפים בעיתון אורזים שלא יטפטף וילכלך ונשארים לפחות שעה על הראש אח"כ מסרקים במסרק צפוף
מוכח! ניסיון של שנים
חגית_ל*

טיפול בכינים

שליחה על ידי חגית_ל* »

ניסינו גם הדרין ולא שוס גדול. חזרנו למרכך ולמסרק הצפוף מהר מאוד.
מיצי_החתולה*
הצטרפות: 21 פברואר 2005, 22:27
דף אישי: הדף האישי של מיצי_החתולה*

טיפול בכינים

שליחה על ידי מיצי_החתולה* »

אצלנו דווקא עבד היטב הריזאלטס. קטל כינים אצל שני הבנים ואצלי.
מכת_כינים*
הצטרפות: 20 יוני 2009, 08:03

טיפול בכינים

שליחה על ידי מכת_כינים* »

אצלי הדרין פתר את הבעיה בפעם אחת ואפילו ללא סירוק אחרי הטיפול לאחר שבועיים של ניסיונות וסירוקים תמורת שוחד וטלויזיה.
עשב_השדה*
הצטרפות: 27 נובמבר 2006, 02:52
דף אישי: הדף האישי של עשב_השדה*

טיפול בכינים

שליחה על ידי עשב_השדה* »

איפה מוצאים הדרין?
עשב_השדה*

טיפול בכינים

שליחה על ידי עשב_השדה* »

איפה מוצאים הדרין?
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

טיפול בכינים

שליחה על ידי אחת* »

בסופר-פארם
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

טיפול בכינים

שליחה על ידי אחת* »

גם לנו עזר.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

טיפול בכינים

שליחה על ידי בשמת_א* »

לפני כמה שבועות נדבקנו בכינים לראשונה בחיינו.
פעם ראשונה בחיים שראיתי כינה. )-:
נדבקנו מבת אחותי (גם להם פעם ראשונה בחיים). הם ניסו תכשיר חפיפה ולא עזר. בינתיים כבר שמענו שהורים לא מטפלים בכינים של הילדים, וגם שהמורות והמנהלת לא יכולות לעשות דבר ולכן מפקירות גם הן, ואחד הטיעונים היה שהתכשירים לא פועלים על הכינים כי הן פיתחו עמידות.

אני בכל מקרה לא התכוונתי לגעת בשום תכשירים, כי אני לא שמה דברים כאלה על הראש של הילדים שלי.

מה עזר:
  1. למרוח טוב טוב את הקרקפת והשיער בשמן זית (סתם שמן הזית שלנו מהמטבח). להישאר עם זה כמה שיותר. אני נשארתי 48 שעות ואחרי זה לא היה כלום. גם שמתי ניילון ללילה. אני לא יודעת למה שמו נפט פעם - זה מסוכן ומיותר.
  2. סירוק יומיומי במשך עשרה ימים לפחות, בהתחלה פעמיים-שלוש ביום.
  3. איסוף השיער, צמות וכדומה.
  4. שמן רוזמרין בכל יציאה מהבית.
  5. לקטן, שאצלו הבעיה חזרה, חפפתי שיער ואז שמתי חומץ בשיער ונתתי לו לשחק באמבטיה עוד כעשרים דקות, ושטפתי. אין זכר לכינים מאז.
  6. את הביצים הוצאתי ידנית. צריך לתפוס את הביצה בציפורניים ולהוציא אותה מהשערה לכל אורכה. לא צריך לגזור את השערה ולא לשרוף ולא שום דבר משונה כזה. והחומץ ממיס אותן בכל מקרה.
חגית_ל*

טיפול בכינים

שליחה על ידי חגית_ל* »

אנחנו עם הכינים שנים! זה בא והולך. אנחנו חיים עם זה כמו הקופים, כמו מכת מצריים שלא עוברת לעולם, אולי כשהבנות יסיימו את הצבא. כל כמה זמן מסרקים עם המרכך והמסרק הצפוף וזהו. אין מה לעשות.
רוקדת_לאור_ירח*
הצטרפות: 03 דצמבר 2004, 17:39
דף אישי: הדף האישי של רוקדת_לאור_ירח*

טיפול בכינים

שליחה על ידי רוקדת_לאור_ירח* »

אנחנו עם השיטה של בשמת רק מקוצרת , או מוארכת, תלוי מאיזהצד.
אני שמהשמן זית, בתוכו שמן רוזמרין (, או כמו שסופסוף עשיתי לאחרונה, לקחתי שמן זית מהמטבח, ענפי רוזמרין מהגינה, שמתי בצנצנת ושמתי בשמש ליומיים, אח"כ הוצאתי את הענפים) לתוך זה אני מכניסה מעט חומץ, ממש מעט שלא ישרוף את הראש.
משאירה ככה כמה שעות, או לילה. אחר כך מסרקת, מסרקת, מסרקת. צריך פה ושם שוחד כדי לסרק. אחרי כל העבודה הזו היא ביקשה להסתפר קצר. לא יכלה לפני? בעצם, היא תמיד רוצה, רק שאני אף פעם לא מציעה, חושבת אולי היא כבר תרצה לגדל שיער.
עשב_השדה*

טיפול בכינים

שליחה על ידי עשב_השדה* »

שמן זית, שמן עץ התה ושמן רוזמרין +אבוקדו מעוך
+שמן אובליפיכה לריפוי הפצעים
עובד וגם שווה בתור מסכה לשיער
לא מספיק החמרים יש לסרק יום יום במשך עשרת ימי הבקיעה של הביצים
שיטת הניילון הדביק על כל זה לשעתיים שלוש
או ללילה
בריכה*
הצטרפות: 21 יולי 2009, 16:11

טיפול בכינים

שליחה על ידי בריכה* »

האם אפשר להידבק בבריכה?
(אולי לכינים יש יכולת לצוף?)
מ_אושר*
הצטרפות: 28 יולי 2009, 12:03

טיפול בכינים

שליחה על ידי מ_אושר* »

היום שלחתי את הילד לגן עם טיפות רוזמרין מאחורי האזניים, 2 טיפות בכל צד.
הגננת התקשרה ואמרה שזה אגרסיבי, מוגזם, מריח חזק נורא ושבכלל אין כינים בגן.
היא חפפה לו..
איזה פאדיחה!
מה המינון הנכון ששמים מאחורי האזניים? כתוב "לעסות את הקרקפת" בכל מיני אתרים ומה שאני עשיתי זה שמתי טיפטיפה על השיער מאחורי כל אוזן.
הגננת אמרה ששמים 2 טיפות בבקבוק שמפו, זה נכון?
פאדיחה, באמת היה לו ריח ממש חזק.
כינה_רינה*
הצטרפות: 28 יולי 2009, 12:08

טיפול בכינים

שליחה על ידי כינה_רינה* »

אני גם יודעת על המינון שאת השתמשת: 2 טיפות מאחורי כל אוזן.

רציתי גם לספר כאן על תובנה מזעזעת שאמר לי הרוקח עת קניתי מוצר לטיפול בכינים:
הוא אמר שהכינים פיתחו אמידות בפני החומרים שנמצאים כבר כמה שנים בשוק ולכן הוא ממליץ לרכוש את המוצרים החדשים
המבוססים על חומרים אחרים
נשמע לי הגיוני
ולכם?
בבית*
הצטרפות: 24 מרץ 2009, 00:30

טיפול בכינים

שליחה על ידי בבית* »

_נשמע לי הגיוני
ולכם?_
אכן כך.

אצלנו מאוד עוזר טיפול של שמנים:
חצי כוס שמן זית או שקדים להוסיף 30 טיפות שמן רוזמרין, 30 טיפות שמן לבנדר, 10 טיפות שמן מנטה, 10 טיפות שמן אורן, 10 טיפות שמן אקליפטוס.
לעסות את הקרקפת והשיער (עד מראה שמנוני מאוד) לאסוף ולהצמיד עם סיכות, לכסות בשקית ניילון או כובע מקלחת ומעל להדק במטפחת - כך הן נחנקות (בגלל האדים החריפים של השמנים).
הכי יעיל להמון המון שעות (יום-יומיים-שלושה, אם יש שיתוף פעולה) בימים שלא מתכננים לצאת למקום מיוחד.
אחרי הסירוק לא לחפוף שיער, להניח על הכרית סדין ישן או מגבת ולהישאר עם שיער אסוף, למחרת לסרק ושוב לחזור על התהליך.
חשוב לסרק בעדינות כי המסרק הצפוף קצת שובר את השיער, ברגע שיש קשר לסרק עם מברשת רגילה.
את המסרקים והמברשות להשרות בחומץ - מנקה מצויין ומאוד חשוב על מנת שלא ישארו כינים.
הכי חשוב - להתמיד לשמור על סירוק.
סבטקסט_כפול*

טיפול בכינים

חמותי אמרה שהכינים מתרבות מהר יותר בשמן זית..
שנ_הב*
הצטרפות: 05 פברואר 2004, 01:28

טיפול בכינים

שליחה על ידי שנ_הב* »

לצערנו כולנו נדבקנו בכינים . הבעיה היא בבן הקטן- יש לו שיער ארוך ודק מאוד שלא נתפס עם המסרק הדק שום דבר -לא כינים ולא ביצים. לעומת זאת כשמסתכלים על הראש בשמש אפשר לראות את הביצים וכינים מטיילות...אני לא יודעת איך ניתן להוציא אותן. למישהו רעיון?
רוני_של_4*
הצטרפות: 24 יולי 2009, 14:26

טיפול בכינים

שליחה על ידי רוני_של_4* »

באיזה מסרק אתם משתמשים? אנחנו ניסינו כל מיני, ובסופו של דבר אך ורק המסרק ASSY2000 עושה את העבודה. השיניים שלו אמנם נראות עבות, אך אין צפופות מהן והן גם מחורצות (מה ש"פותח" והורג את הביצים). אצלנו יש מגוון סגנונות שיער בין כל הילדים, ואצל כולם הוא עובד מעולה.
שנ_הב*
הצטרפות: 05 פברואר 2004, 01:28

טיפול בכינים

שליחה על ידי שנ_הב* »

ניסינו גם את הASSY2000 זה לא עזר במקרה שלו היום שמתי לו שמן עץ התה על הקרקפת הבעיה היא איך להוציא את כמות הביצים שיש לו שם?זה ממש קשה לשבת אחת אחת ולהוציא עם האצבעות. מה שגם הוא לא כל כך נותן....
ילדת_טבע*
הצטרפות: 12 ספטמבר 2005, 13:35
דף אישי: הדף האישי של ילדת_טבע*

טיפול בכינים

שליחה על ידי ילדת_טבע* »

גם אנחנו עברנו סאגת כינים לאחרונה, שני הילדים שלי לא ממש חובבי שטיפת ראש/שמפו/ריחות עזים/מסרקים. קנינו בכסף רב תכשיר שנקרא ריזולטס שמבוסס על סיליקון, הוא לא חומר הדברה ועל כן לא מרעיל את הכינים או את הילד, אין לו ריח כלל והטיפול בו מהיר ביותר, מה שהוא עושה בעצם זה ליבש את הכינה. אי הנעימות היחידה בעצם היא בשניה הראשונה שהחומר נוגע בקרקפת והוא קריר אחרי שניה הוא מקבל חום גוף ונוזל בלי שמרגישים בכלל. לא מקציף ולא עניינים, מפזרים מחכים עשר דקות ומסרקים אם מסרק כינים רגיל (נמצא באריזה). אפילו בן השנתיים שלי שיתף פעולה יופי, יותר נכון ממש ביקש שאעשה גם לו ולהפתעתי יצא גן חיות קטן גם מהראש שלו (לאחותו היה הספארי בכבודו ובעצמו).
אחרי הטיפול שוטפים וחופפים ומתחילים שגרת סרוקים מונעים (עם הASSY2000) ומכים בשמן הרוזמרין. בינתיים לא נחזו לא ביצים ולא כינים על אף אחד מהראשים השעירים בבית. על האריזה אמנם ממליצים לעשות טיפול חוזר אבל זה הגיוני כי כל העסק עולה 160 ש"ח אז למה לא?
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

טיפול בכינים

שליחה על ידי בשמת_א* »

_הוא אמר שהכינים פיתחו עמידות בפני החומרים שנמצאים כבר כמה שנים בשוק ולכן הוא ממליץ לרכוש את המוצרים החדשים
המבוססים על חומרים אחרים_
אז ככה:
כן. הכינים אכן פיתחו עמידות לכימיקלים שנמצאים בשוק כבר כמה שנים.
אבל מטופש ורעיל לקנות מוצרים כימיים חדשים.
מה שעובד הוא הדברים הישנים, והם עובדים לא מפני שהם הורגים את הכינים, אלא מפני שהם מקלים על הסירוק ומפריעים לכינים להשתרש.
שמן זית, למשל, לא הורג את הכינים. הוא פשוט מפריע להן להיתפס בשיער המשומן ומטביע אותן ומקל על הוצאתן ועל הוצאת הביצים.
גם חומץ לא הורג שום כינה, הוא פשוט מקלקל את ההידבקות של הביצים לשיער ולקרקפת, ולכן קל להוציא אותן והן גם נפגמות כך שקשה לכינים להתפתח שם.
לכן הפטנטים האלה עובדים: הם מבוססים על מכניקה יותר מאשר על כימיה, הם לא רעילים לשיער (החומץ הוא מרכך מעולה), והם בונים על עבודת סירוק רצינית - בזמן שהכימיקלים יוצרים רושם שהם יחסכו להורים את הסירוק, והתוצאה שהכינים מתרבות...

וגם אצלנו (נדבקנו בכינים לראשונה בחיינו בקיץ האחרון) עבד רק ה-אסי 2000 הנ"ל.

והכי עזר, גם לשמירה על השיער וגם לסילוק מהיר של כל הכינים, הטבעה בהמון שמן זית. ממש שפכתי כמות שבסירוק טפטף שמן זית (שמתי להם מגבות ישנות על הגב לסירוק), ואפשר היה לראות את הכינים חנוקות טבועות שוחות בשמן. זהו. בכל הסירוקים אחר כך היו רק ביצים. וכמובן, השארתי כמה שעות בניילון (כל הלילה), ואחרי זה עוד כמה ימים עם השמן.
במשך כמה שבועות עשיתי טיפול בשמן כל פעם לפני שהילדה הגיעה למקום שבו נדבקה מחברות... ככה לכינים היה קשה להיתלות על השיער שלה ומייד בחזרה הביתה סירקתי והוצאתי מה שכן הגיע (בד"כ אחת גדולה), וזהו.

טפו טפו טפו.
פלונית*

טיפול בכינים

שליחה על ידי פלונית* »

קנינו בכסף רב תכשיר שנקרא ריזולטס שמבוסס על סיליקון
גם אנחנו עברנו את הסאגה הזו לראשונה הקיץ. אחרי שניסינו את כל הדרכים מהקלות אל הכבדות ולא הצלחנו למגר את הכינים, הגענו ל-"results", שעובד גם הוא על מכניקה ולא על הדברה (אנחנו שילמנו שמונים ומשהו).
לא נראה לי שהוא ממש בריא, אך הוא יעיל להפליא, ותוך דקות נגמר סבל של חודשים.
תיאורטית, טיפול חוזר זה ממש חשוב, כי אחרי כעשרה ימים בוקעות הביצים שאולי שרדו את הטיפול הראשון, אך אני מודה שגם אני לא חזרתי על הטיפול עם ה-"results" אלא רק סרוקים מונעים.
פלונית*

טיפול בכינים

שליחה על ידי פלונית* »

שנ הב?
נדמה לי שלא מומלץ לשים שמן עץ התה ישירות על הקרקפת אלא למהול אותו בשמן בסיס (זית, שקדים וכד').
זה שמן מאוד חזק
לי_אורה*
הצטרפות: 12 אפריל 2005, 19:07
דף אישי: הדף האישי של לי_אורה*

טיפול בכינים

שליחה על ידי לי_אורה* »

נדמה לי שלא מומלץ לשים שמן עץ התה
שמן עץ התה ושמן לבנדר הם שני השמנים היחידים שמותר לשים ישירות על העור ללא שמן בסיס.
פלוני_אלמונית*

טיפול בכינים

תודה לכולן על כל העצות! אנו יוצאים למלחמה...(-:
פלוני_אלמונית*

טיפול בכינים

לכמה מהחברות שלי יש כינים והן מדביקות אותי באופן תמידי,ואני לא יודעת מה לעשות כי אנחנו כבר בנות 14!!!!
בגלל הכינים אני לא יכולה ללכת להסתפר כי הספרית תראה את כל הביצים שעל הראש שלי.
נמאס לי מהמצב הזה כי הוא ככה כבר כמעט 5 שנים למרות שאני מסקרת את השיער עם מסרק צפוף.
אמא שלי לא מוכנה לקנות לי תכשירים כי הם מלאים בחומרים כימיים וכל מה שאני יכולה לעשות זה להסתרק וזה לא מוריד את הביצים בגרוש!
אני לא יודעת מה לעשות כי אני לא רוצה לדבר איתן על זה כי אני יודעת שהן יעלבו ממני ויתעלמו ממני תעזרו לי בבקשה!!!!!!!!!
סאלוש*

טיפול בכינים

שליחה על ידי סאלוש* »

שלום לך פלונית בת 14, גם לי היו כינים בגיל שלך :-)

את כן צריכה להסתפר. ואז כל הבעיה שלך תהיה הרבה יותר קלה.
לא נורא שהספרית תראה את הביצים. פשוט תסתפרי. אם את רוצה ללכת על קצר - כל בעיותייך יפתרו. לא תידבקי יותר.
אם אורך בינוני - פשוט לסרק 3 פעמים ביום. לא נורא שהכינים לא יוצאות - הכינים הקטנות יוצאות, ואם את מסרקת מספיק בתכיפות, הן לא יספיקו להטיל.
בכל מקרה תבקשי מאמא שתקנה לך שמן רוזמרין טהור (בקבוק קטן, בסופרפארם). את זה תטפטפי בכמה מקומות על הראש (מאחורי האזניים, עורף, מעל הפוני) פעם, פעמיים ביום. זה עוזר להרחיק את הכינים. באמת עדיף בלי חומרי הדברה - הכינים מפתחות להם עמידות, ויחזרו.

בהצלחה ועדכני @}
סאלוש*

טיפול בכינים

שליחה על ידי סאלוש* »

שלום אמא פעם 2, אפשר לטפטף על הראש שמן רוזמרין. גם על העור. טפטפתי הרבה פעמים. עד שהסתפרנו קצוץ (לבת) שמתה על זה.
כוכב_מעז*
הצטרפות: 17 נובמבר 2006, 22:41
דף אישי: הדף האישי של כוכב_מעז*

טיפול בכינים

שליחה על ידי כוכב_מעז* »

אסור!!!

שמן לבנדר ושמן עץ התה - ניתן לטפטף ישירות, בלי למהול בשמן בסיס.

כל שאר השמנים, כולל רוזמרין, חייב למהול בשמן בסיס!
tאמא*
הצטרפות: 02 מרץ 2005, 16:22

טיפול בכינים

שליחה על ידי tאמא* »

שלום לבת ה 14, אמא לא מוכנה לקנות תכשרים לטובתך. האם היא מוכנה לעזור לך לנקות את הראש?
כחו מס ימים רצופים ותני לה (או למישהיא/מישהוא אחר ) לפלות את הכינים והבצים אחת אחת. בעזרת מסרק סמיך ובעזרת היידים. להתמיד עד שלא ישאר כלום. נאדה. אחר כך לחפוף יו יום או יום כן וים לא (עם שמפו עם רוזמרין) ולסרק טוב טוב עם מסרק סמיך שיניים מברזל. להסתפר לא חיב קצוץ אפשר גם אורך בנוני. אבל להתמיד יום יום להסתרק עם מסרק סמיך.
תנסי לא להחיליף מסרקים,כובעים בגדים עם חברותייך. לו להדביק ראשים. ואם הצלחת במבצע וניקית את כל הראש תעודדי אותן לעשות כמוך.
(אני הצלחתי בשיטה הזאת לנקות לבת הארבע שלי את הראש, מאחר והיא צעירה התקשתה לשתף פעולה אז ניקתי את הראש בליילה כשישנה ,במשך שניים שלושה לילות פליתי את הבצים אחת אחת ובבוקר חפפתי לה וסירקתי עם מסרק סמיך, כשאני מפצלת את השיער לקבוצות קטנות) מקווה שהסברתי את עצמי. ב ה צ ל ח ה.
עפרה_שחר*
הצטרפות: 11 אוקטובר 2007, 23:10
דף אישי: הדף האישי של עפרה_שחר*

טיפול בכינים

שליחה על ידי עפרה_שחר* »

המלצה של גננת: על ריזלטס- ריח נעים, כמו שמפו רגיל- חופפים (ומשאירים 10 דקות או קצת יותר) לא נזקקנו לחזור על הטיפול אחרי שבוע. בהצלחה, ובלי הזנחה. תהנו.
טנדורי*
הצטרפות: 24 מרץ 2010, 23:32

טיפול בכינים

שליחה על ידי טנדורי* »

בהצלחה, ובלי הזנחה.
רגע, אם לא עושים שופ דבר כשיש כינים זו הזנחה?
למה?
מה הנזק שכינים יכולות לעשות?
אז מה אם יש כינים?
עפרה_שחר*
הצטרפות: 11 אוקטובר 2007, 23:10
דף אישי: הדף האישי של עפרה_שחר*

טיפול בכינים

שליחה על ידי עפרה_שחר* »

הילדה נהניית? את נהניית? זה הכי חשוב. התכוונתי לא להזניח את הכינים. טפחי אותן יקירה!
סאלוש*

טיפול בכינים

שליחה על ידי סאלוש* »

כל שאר השמנים, כולל רוזמרין, חייב למהול בשמן בסיס!

גמרתי כבר בקבוקים שלמים על הבת שלי לפני שהיא הסתפרה לקצר קצר.
גם עלי כבר טפטפתי הרבה.
לא קרה לנו שום דבר שאני יודעת עליו.
מה אמור להיות הנזק של שמן רוזמרין?

דווקא שמן עץ התה די שורף בלי שמן בסיס. ניסיתי פעם - אבל זה היה מקום רגיש.

_מה הנזק שכינים יכולות לעשות?
אז מה אם יש כינים?_
בתור ילדה זה היה מגרד לי כל כך שהיתי פוצעת את עצמי.
לא היתי משאירה כינים. זה גם מביך מאוד אם מתחילים לראות עליך כינים זוחלות (לא קרה לי האמת, אבל ראיתי). ואני דווקא לא אדם נבוך במיוחד.
ניבה_שקד*

טיפול בכינים

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

הרוזמרין מעלה את לחץ הדם ואסור לחלוטין בתקופת ההריון. אם הכל היה בסדר, אז סימן שאין לכם לחץ דם גבוה. זה פשוט עניין של לא לקחת סיכונים, כי העלאת לחץ הדם באזור המוח עלולה לגרום לדימומים (פריצת הדם מהנימים). עד עכשו הכנתי שמן נגד כינים עם לבנדר, אבל היה לו ריח חזק מידי של לבנדר, אז עכשו אני מוסיפה לו לימון והריח הפך להיות ממש טוב, רק שמותר להשתמש בו רק אחרי השקיעה. בכל מקרה - אלו שני שמנים שמותרים גם לילדים וגם בהריון ומאד יעילים בהרג הכינים.
סאלוש*

טיפול בכינים

שליחה על ידי סאלוש* »

הבנתי, תודה.
פלונית*

טיפול בכינים

שליחה על ידי פלונית* »

אשמח לשמוע ריכוז סיבות אנרגטיות להופעת הכינים. וגם בריאותיות. האם יש קשר למשל בין ברזל B12 וכו?
כינים_בצריח*
הצטרפות: 30 אפריל 2010, 19:06

טיפול בכינים

שליחה על ידי כינים_בצריח* »

הצילו-נדבקתי!!!
למה, למה לא נזהרתי?
עובדת בגן ועם רעמה כמו שלי...
עדר של קופות אני צריכה עכשיו בשביל לפלות
(לו לפחות הייתי מגלה את זה לפני שבתי המרקחת נסגרו-אללי)
נמאס*
הצטרפות: 20 אוקטובר 2006, 18:58

טיפול בכינים

שליחה על ידי נמאס* »

אני מיואשת
לא מצליחה להיפטר מהכינים מספטמבר!
מנוסה*
הצטרפות: 20 אפריל 2005, 16:55

טיפול בכינים

שליחה על ידי מנוסה* »

במילה אחת הדרין!

התכשיר היחיד שעשה את העבודה.
נמאס*
הצטרפות: 20 אוקטובר 2006, 18:58

טיפול בכינים

שליחה על ידי נמאס* »

לא עזר...
:(
פלונית*

טיפול בכינים

שליחה על ידי פלונית* »

לבת ה-14 וגם לאמהות בנות המזל שעוד לא צברו ניסיון רב עם כינים, אני כבר 14 שנים רבה איתן ונלחמת בהן בדרכים שונות ומסקנותי כדלקמן:
תכשירים אינם עוזרים באמת, וכיוון שממילא צריך לסרק ולעבוד ידנית - בשביל מה להתעסק עם חומרים ולסכן את הילדים?
אני חופפת (הבנות הגדולות כמובן חופפות לבד) עם מרכך, ואז מתיישבים מול הטלוויזיה (סליחה, אבל צריך לעשות את זה מעניין כי זה לוקח זמן) או מול ספר למי שהילד כבר מסוגל לקרוא לבד, ואז, בסבלנות, לפעמים זה לוקח יותר מחצי שעה - תלוי בסבלנות של כל הצדדים הנוגעים בדבר. ביד אחת מסרק סמיך, ביד השנייה נייר טואלט, ועל השולחן ליד קערית מים חמים. ויאללה לעבודה - לסרק מכמה שיותר כיוונים, להוציא כמה שיותר חברות ועתודות כינמת (=ביצים). עושים את זה יומיים-שלושה, מקפידים לאסוף את השער במפגשים עם ילדים אחרים, וזה עובד.
אף_חצוף*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 21:08
דף אישי: הדף האישי של אף_חצוף*

טיפול בכינים

שליחה על ידי אף_חצוף* »

במילה אחת הדרין!
לא עזר. אחרי יום שלם, הכינים עדיין היו בחיים.
ריזלטס עשה עבודה טובה יותר.
רווית_מ*
הצטרפות: 09 מאי 2010, 08:25

טיפול בכינים

שליחה על ידי רווית_מ* »

האם צביעת שיער עוזרת????
גם_אני*
הצטרפות: 21 יולי 2003, 16:24

טיפול בכינים

שליחה על ידי גם_אני* »

17 שנה כבר מתעסקת בזה...כבר לא נלחמת....רק ממשיכה לסרק....מחכה שאולי עד החתונה זה יעבור
:))
פלונית_מחפר*
הצטרפות: 01 מאי 2009, 12:05
דף אישי: הדף האישי של פלונית_מחפר*

טיפול בכינים

שליחה על ידי פלונית_מחפר* »

עד החתונה זה יעבור
מה פתאום, אז הן יבואו עם הנכדים...
תמר*
הצטרפות: 23 יולי 2001, 15:53

טיפול בכינים

שליחה על ידי תמר* »

איפה קונים את המסרק הזה? ASSY 2000
טלי*
הצטרפות: 13 מאי 2002, 13:40

טיפול בכינים

שליחה על ידי טלי* »

די להרוג את הכינים צריך להתקלח כל יום וגם לחפוף את הראש ,ובכלל להיות נקיות

ממש לא נכון.
אני עובדת עם ילדים, פעם הייתי נדבקת לעיתים קרובות,
עכשיו אני כבר כמה שבועות בניסוי ללא חפיפה (ראו שיער מה ניסינו ועבד)
פעם ביומיים אני שוטפת את השיער עם חליטת צמחים וחומץ תפוחים אורגני (אני עושה את זה לרענון וריח טוב),
מאז אני לא נדבקת בכינים,
קראתי איפשהו (אולי כאן?) שהחומץ פוגע בביצים או משהו כזה.
שמפו לא כזה בריא לשיער ובטח ובטח לא כל יום.

אבל למה בעצם אני עונה לטרולים?
התשובה מסתבר (כמו תמיד...) בגריין:
זכותנו המלאה להיות מטומטמים - ככל שנחפוץ.
פלוני_אלמונית*

טיפול בכינים

מה הדרך היעילה ביותר להסיר כינים מכיפה?

האם הקפאת הכיפה לכמה ימים (במקפיא הביתי) יהרוג את הכינים ?

לתשובתכם המלומדת, אודה.
פלוני_אלמונית*

טיפול בכינים

אדגיש כי אני חוששת מכביסת הכיפה (הכיפה הינה שחורה ולא סרוגה) , פן תיהרס.
פלוני_אלמונית*

טיפול בכינים

כי הכיפה עשויה מבד קטיפתי.
פלוני_אלמונית*

טיפול בכינים

הי, סיגל- מה שלומך?
סיגל*
הצטרפות: 27 יולי 2001, 00:02

טיפול בכינים

שליחה על ידי סיגל* »

ב"ה יום יום
מיכל_צמות*
הצטרפות: 31 מאי 2003, 21:32
דף אישי: הדף האישי של מיכל_צמות*

טיפול בכינים

שליחה על ידי מיכל_צמות* »

_מה הדרך היעילה ביותר להסיר כינים מכיפה?
האם הקפאת הכיפה לכמה ימים (במקפיא הביתי) יהרוג את הכינים ?_
כן. יכול לעזור גם לשים את הכיפה בתוך שקית ניילון סגורה הרמטית. עד כמה שידוע לי מספיק ל-48 שעות.
בהצלחה.
עולם_חדש_מופלא*
הצטרפות: 18 יולי 2010, 13:26
דף אישי: הדף האישי של עולם_חדש_מופלא*

טיפול בכינים

שליחה על ידי עולם_חדש_מופלא* »

טיפול כינים בעזרת אלכוהול (לא לילדים ולרגישים):

להכין מראש:
2-3 מגבות
3 שקיות בערך
1 גומיה
1 חבר/ה
1 ספר/סרט (לזמן ההמתנה)

הטיפול:
1) לוקחים בקבוק של אלכוהול נקי (אפשר גם ערק, אבל זה משאיר ריח לשבוע בערך).
2) שופכים אלכוהול על כל השיער ומקפידים שייגע בקרקפת. לי זה לוקח כמעט בקבוק מלא, הכמות -כמובן- משתנה.
עדיף להוריד את הבגדים קודם.
עוד דבר שעדיף- לשבת בתוך אמבטיה/מקלחת, או לשים ראש בכיור.

אזהרה: אסור שהאלכוהול יכנס לעיניים. זה כואב מאוד!
אני שמה את הראש אחורה כשאני יושבת, ומבקשת ממישהו שישפוך לי על השיער. צריך לעצום עיניים, ולעשות את זה מהר.

3) בשניה שכל האלכוהול על השיער- עוטפים את הראש עם שקיות ניילון, בצורה הכי הרמטית שאפשר (זה גם השלב של הגומיה, עם רוצים).
4) שמים בד שיקיף את הכל (למניעת נזילות לתוך העיניים)
5) קוראים ספר בשכיבה במשך שעתיים (לא לגמרי נוח לזוז ככה).
6) נכנסים למקלחת ושוטפים הכל
7) מתרגלים לחיים בלי גירודים!!
(אפשר לחזור על הכל אחרי 10 ימים)

זהו!

יצא קצת ארוך (יש לי נטייה לפירוט יתר...)
בהצלחה
חגית*
הצטרפות: 24 יולי 2001, 13:02

טיפול בכינים

שליחה על ידי חגית* »

בתום מאבק ממושך נראה שנפטרנו מהכינים בראש של הבת שלי (בת 10) אבל יש המון ביצים, לא יודעת אם חיות או מתות.
הסירוק במסרק כינים לא מוציא אותן אבל רואים אותן ואני חוששת שהיא תלך כך לבי"ס ולמרות שהראש כרגע נקי- אולי יראו את זה או יתרחקו ממנה.
אנחנו מסרקות כל יום וממשיכות עם התכשירים כך שגם אם משהו יבקע- אין לו סיכוי. אבל איך מוציאים את הביצים ??
חלוקית_נחל*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2007, 08:01
דף אישי: הדף האישי של חלוקית_נחל*

טיפול בכינים

שליחה על ידי חלוקית_נחל* »

אבל איך מוציאים את הביצים ??

עם חומץ
tאמא*
הצטרפות: 02 מרץ 2005, 16:22

טיפול בכינים

שליחה על ידי tאמא* »

אבל איך מוציאים את הביצים ??
עם הידיים . פולים אותם אחת אחת. זו עבודה מתישה לאם ולבת. אבל אפשר לנצל את זה גם לשיחות נעימות לסיפורים ועוד...
מצאתי שזו הדרך היחידה להיפטר מהביצים ומהכינים.
אח"כ לסרק אחרי חפיפה עם מסרק סמיך כדי לוודא שלא נדבקת עוד פעם. אני כך מאתרת את ההדבקות מייד ואז הדרך להיפטר מהכינים והביצים נעישית קלה יותר, לא זקוקה אפילו לחמרי הדברה, שמה קונדישניר מסרקת עם מסרק סמיך ככל שאני יכלה. ואת השאר פולה ביד אחת אחת.
בהצלחה.
פלונית_לרגע*
הצטרפות: 06 פברואר 2004, 22:23
דף אישי: הדף האישי של פלונית_לרגע*

טיפול בכינים

שליחה על ידי פלונית_לרגע* »

_אבל איך מוציאים את הביצים ??
עם הידיים . פולים אותם אחת אחת. זו עבודה מתישה לאם ולבת. אבל אפשר לנצל את זה גם לשיחות נעימות לסיפורים ועוד.._
בדיוק.
אני נשברתי ושמה את המכונמים מול הטלוויזיה. אחרת זה לא הולך. להוציא את כל הביצים זה לוקח זמן רב.
חגית_ל*

טיפול בכינים

שליחה על ידי חגית_ל* »

ברוך ממציא ההידרין!!!!!!!! שהחיינו וקיימנו והגענו לזמן הזה!!!!!!!!!
טלוש ( ;*
הצטרפות: 24 אוגוסט 2011, 23:53

טיפול בכינים

שליחה על ידי טלוש ( ;* »

שמעו , אני באמת מחפשת פיתרונות טובים להוצאת כינים מהראש .
אני חייבת להוציא את זה מהר , אני בת 13 ואני חייבת לדעת מתי בערך זה יעבור ''עם הגיל'' .. כל התכשירים לא עוזרים לי . והסירוק לא טוב . אני רוצה לנסות את העצה עם הרוזמרין . אתם יכולים בבקשה להציע לי רעיונות ?
כי מן הסתם ילדה בגילי לא רוצה כינים , ובעיקר שחבריה לא יידעו מזה , פאדיחות ><
תודה ( ;
פלונית*

טיפול בכינים

שליחה על ידי פלונית* »

בקשר לסירוק- אני וביתי הסתפרנו לכבוד ביקורה של נחמה לאחרונה.. זה הקל מאוד את הסירוק.
חוצמזה, השתמשנו בריזולטס.. אבל נראה לי שמה שעזר היה הסירוק, כי הכינים היו עדיין חיות לאחר שסרקנו אותן, למרות החומר.
גל_הגלגל*
הצטרפות: 30 אוקטובר 2010, 22:24
דף אישי: הדף האישי של גל_הגלגל*

טיפול בכינים

שליחה על ידי גל_הגלגל* »

הי טלוש
האם את מנסה להסתרק לבד? כי זה באמת לא עוזר... אמא יכולה לעזור לך?
המסרק ASSI2000 שמוכרים בסופרפארם ממש טוב ונוח, עוזר להיפטר מהכינים יותר מהר ממסרקים רגילים (שגם הם עובדים!! פשוט פחות נוחים)
זה עושה את הסירוק יותר יעיל, אבל את צריכה שמישהו יסרק אותך את כל הראש בלי לפספס אף קבוצת שיער, וכל קבוצת שיער לעשות כמה פעמים מכיוונים שונים

לגבי תכשירים- הרוזמרין לא יהרוג את הכינים. מקסימום יגרום להן לקטר קצת... זה מרחיק אותן כשהן לא שם, אבל כשהן שם לא הכי עוזר.
ראיתי תכשיר חדש עכשיו של ד"ר פישר, טבעי לגמרי ורשימת המרכיבים נראתה טוב=יעילה וחזקה, אבל עוד לא ניסיתי אותו. הרכיבים כללו שמן עץ הנים ושמן עץ התה ועוד כמה...

חשוב לזכור שהעניין בתכשירים זה לא איזה תכשיר, אלא איך משתמשים בו. אם תעשי טיפול בצורה רצינית שכל הראש מכוסה בתכשיר, 4 פעמים, כל שלושה ימים, ותסרקי אחרי כל טיפול- הכינים יעלמו.
כמו שכתבו פה גם מומלץ לשטוף את השיער בחומץ לפני הסירוק, זה ממש מקל על להוציא את הביצים.
גל_הגלגל*
הצטרפות: 30 אוקטובר 2010, 22:24
דף אישי: הדף האישי של גל_הגלגל*

טיפול בכינים

שליחה על ידי גל_הגלגל* »

4 פעמים כל שלושה ימים ז"א 4 פעמים בטווח של 12 יום.... נניח ביום ראשון, ביום חמישי, ביום שני, וביום שישי.
זה הורג את כל הכינים הקיימות וגם לוקח בחשבון עוד טיפול ביטחון לאלה שפספסנו....
פלוני_אלמונית*

טיפול בכינים

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

אמרו לי שלצבוע שיער מונע כינים
ניבה_שקד*

טיפול בכינים

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

אמרו לי שלצבוע שיער מונע כינים

זה לא... בשנה שעברה כשהיו הדבקות חוזרות, פשוט מרחנו את השמן שאני מכינה (עם הלימון והלבנדר) כל 10 ימים, כדי להרוג את הכינים. שום טיפול שניסינו לא היה יעיל במניעה מראש. לפעמם גם עברנו עם מסרק, אבל עם שיער ארוך זה לוקח המון זמן ובמילא תמיד נשארות כינים קטנטנות שהרגע בקעו, שרק השמן הורג.
שליחת תגובה

חזור אל “בעלי חיים”