כניסה להריון

לין*
הצטרפות: 15 מאי 2004, 18:24

כניסה להריון

שליחה על ידי לין* »

שלום לכולן אני בת 32 יש לי חמישה ילדים לפני 8 חודשים היתה לי גרדה ןמאז אני לא מצליחה להכנס להריון האם גרדה משבשת את הכניסה להריון
אלמוניתה*
הצטרפות: 18 מאי 2004, 18:26

כניסה להריון

שליחה על ידי אלמוניתה* »

ראיתי ששוחחו כאן על כמות /מספר הביציות שיוצאות מידי חודש אז אם להיות מדוייקים:
חריג ביותר עם נטייה גנטית למרות שלא חובה ואז יוצאות שתי ביציות אחת מכל שחלה (או שנכנסים 2 זרעונים לאותה הביצית אבל זה די נדיר גם כן, כמו כן אז הם תאומים זהים ואילו מהאפשרות הראשונה התאומים אינם זהים) יישור קו,
ולגבי הביצית היא אכן מתנוונת ויוצאת יחד עם המחזור החודשי.
קרי*
הצטרפות: 04 מאי 2004, 22:32

כניסה להריון

שליחה על ידי קרי* »

מישהי כאן שמעה על כדורים בשם גלוקופאז' ? למה הם עוזרים בדיוק? ויש כאן מישהי שיודעת מה זה המעג'ום?
יכול להיות שאני לא מגיבה לאיקאקלומין? מה יכולה להיות הסיבה?
לי*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2003, 22:16

כניסה להריון

שליחה על ידי לי* »

לין אני עברתי גרדה לפני שלושה חודשים וגם אני לא מצליחה למרות שבשלושת ההריונות הקודמים ניקלטתי מיד ... לדעתי זה עניין של לחץ והמתנה שמונעים את ההתעברות אני חושבת שעמוק בפנים אני לא בשלה.... אגב למה עברת גרדה?
אמא_נוגי*
הצטרפות: 30 מרץ 2004, 11:04
דף אישי: הדף האישי של אמא_נוגי*

כניסה להריון

שליחה על ידי אמא_נוגי* »

מישהי כאן שמעה על כדורים בשם גלוקופאז'
זה בכלל טיפול לסכרת, לא מבינה את הקשר שלהם להריון
חגית_ו*
הצטרפות: 28 אוקטובר 2001, 15:26
דף אישי: הדף האישי של חגית_ו*

כניסה להריון

שליחה על ידי חגית_ו* »

כאשר האינסולין גבוה מדי הוא פוגע באיכות הביציות.
הגלוקפואז' כנראה אמור להסדיר את רמות האינסולין.
רונה_בראון*
הצטרפות: 20 אוגוסט 2001, 01:27
דף אישי: הדף האישי של רונה_בראון*

כניסה להריון

שליחה על ידי רונה_בראון* »

לין שלום,
במקרים שבהם הגרידה נעשית באופן יזום, ללא התחלה של הפלה טבעית וללא התרחבות של פתח צוואר הרחם, עד כמה שידוע לי מתחילים את התהליך בהרחבה מלאכותית של צוואר הרחם. האם כך קרה גם אצלך? בצוואר הרחם נמצאות מעין תעלות קטנות בהן מיוצר נוזל צוואר הרחם (המוכר יותר בשם "הפרשות צוואר הרחם"). מטרת הנוזל הזה לסייע לזרעונים לשרוד בנרתיק ובדרך אל הביצית שממתינה בחצוצרה. אם נפגע צוואר הרחם (גם באופן חלקי) יכול להיות שחלה ירידה בייצור הנוזל הזה ומכאן פגיעה ביכולת התעברות. חוץ מזה - ישנם גם שינויים הורמונליים וחוסר איזון הורמונלי, שעלול להגרם מהפסקת ההריון. לחץ וחוסר איזון נפשי גם הם מרכיבים חשובים. כדאי לתת קצת זמן לפני שמתחילים עם הפצצות הורמונליות חיצוניות.
בהצלחה
רונה
ג'קלין*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2004, 10:29

כניסה להריון

שליחה על ידי ג'קלין* »

שלום,
אני ןבעלי מנשים להכנס להריון כבר 4 חודשים אך לא מצליחים אני יודעת את יום הביוץ אני סופרת 14 יום אחרי היום הראשון של המחזור אך כלום, אנחנו מתים להכנס להריון , לאט לאט אני מרגישה שאני נכנסת לדיכאון....
אני צריכה תמיכה ועזרה
נא לפנות לאימייל: [email protected]
תודה
טל_טיבי*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2004, 18:48
דף אישי: הדף האישי של טל_טיבי*

כניסה להריון

שליחה על ידי טל_טיבי* »

יום הביוץ אינו תמיד 14 יום מיום המחזור האחרון.
ממליצה בחום לכל אישה לקנות את הספר: "גופה של אישה, תבונתה של אישה" של ד"ר כריסטיאן נורת'רופ.
ושם יש מידע רב ומעשיר גם על נושאי פריון.
ממליצה גם על אתר "לגעת אישה" - גם שם יש ידע רב
קישור: http://www.elaisha.com/index.html
בהצלחה, ואל יאוש
נורית_מ*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2001, 17:51
דף אישי: הדף האישי של נורית_מ*

כניסה להריון

שליחה על ידי נורית_מ* »

ג'קלין,

יום הביוץ אינו 14 יום אחרי תחילת הוסת אלא בסביבות 14 יום לפני תחילת הוסת (כך שאם אין לך מחזור סדיר וצפוי את לא יכולה לדעת מהו יום הביוץ רק לפי ספירת הימים).

אבל יש דרכים רבות לזהות את יום הביוץ. תקראי בדף תכנון הריון באופן טבעי.

בהצלחה
בובי*
הצטרפות: 02 ספטמבר 2004, 10:31

כניסה להריון

שליחה על ידי בובי* »

שלום לכן זאת הפעם הראשונה שאני באתר הזה וממש התרשמי לטובה אני צריכה את העזרה שלכן אני נשואה 4 חודשים המחזור שלי לא סדיר אני מאוד
רוצה ילד לפני כחודש הייתי אצל רופא נשים אשר עשה לי בדיקת אולטראסאונד שנראו בה זקיקים קטנים ומרובים וזה מאפיין שחלות פוליצסטיות(כך הוא ציין)
אני לא כל כך מבינה בנושא והוא גם לא ממש הסביר הוא נתן לי ארגסט על מנת לקבל ואיקאקלומין מיום חמישי של המחזור 2 כדורים ליום ,אני ממש מפחדת מאחר וקראתי ע"פ האתר שכמה מכם התנסו וזה גורם לבעיות אני צריכה יעוץ .
אני לא בעלה עודף משקל ואין לי פצעים אני עדיין מאופיינת כבעלת שחלות פוליצסטיות ?או שיש לזה כמה תופעות שונות פרט למשקל וכדומה.
בנוסף קראתי באתר על צמחי מרפא ביום הטבילה, 50 גרם רוזמרין, 50 גרם מרוה
רפואית ו50גרם אקליפטוס האם מישהי מכן ניסתה ויכולה להמליץ איפה קונים וכמה זה עוזר ?אודה על העזרה
רונה_בראון*

כניסה להריון

בובי שלום,
"שחלות פוליציסטיות" היא הגדרה מאוד רחבה. נכון שלנשים עם סימפטומים של עודף משקל ואקנה יש סיכוי גבוה יותר. אך אין פה חד משמעיות. זוהי הגדרה חדשה במינוחים רפואיים והגבולות שלה נתונים לאינטרפטציות של הרופא שלך.

אני באופן אישי (לגמרי שלי) קצת מתפלאת איך אחרי זמן כל כך קצר (4 חודשים) של נסיונות לא מכוונים (האם את יודעת מתי הימים הפוריים שלך? האם את יודעת מתי את מבייצת? אני מניחה שלא. לו היית יודעת הייתי קוראת לזה מאמצים מכוונים, לא נראה לי ממה שכתבת שכך הדבר) כדאי כבר להפעיל התערבויות כל כך חיצוניות.

אני מציעה לך לנסות ללמוד את המחזוריות האישית של הגוף שלך. אפשר בהחלט ללמוד זאת גם אם המחזורים שלך אינם סדירים (דרך אגב, מה זה לא סדיר בהגדרתך?) ואז ניתן להעלות באופן משמעותי את הסיכויים להרות.
אחת הבעיות עם האיקאקלומין, למשל, שהוא עלול לפגוע ברירית צוואר הרחם, אותו נוזל (או "הפרשה" כפי שרבות מנוסח) שמטרתו לשמור על חיי הזרע בדרכם אל החצוצרה לשם הפריית הביצית. כך שאותה תרופה שמגבירה את הביוץ יכולה לפגוע בהפרית הביצית והריון לא יוכל להתחיל...

ישנן בעיות רבות שניתן לשלול דרך מעקב אחר המחזוריות הטבעית שלך. ואם יש צורך בבדיקות לבירורים (לא נראה לי בשלב זה בכל מקרה) אפשר לתזמן אותן נכון ובכך להשיג תוצאות נכונות.

את יכולה לקרא קצת בדף של מניעת הריון באופן טבעי (זה לכאורה ההפך, אבל השיטה זהה) ואת יכולה לצור אתי קשר דרך דף הבית שלי.

המון הצלחה.
אביב_חדש*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 09:53
דף אישי: הדף האישי של אביב_חדש*

כניסה להריון

שליחה על ידי אביב_חדש* »

אחת הבעיות עם האיקאקלומין, למשל, שהוא עלול לפגוע ברירית צוואר הרחם
רונה - האם לא מדובר בפגיעה ברירית הרחם עצמה? כך שהיא נעשית דקה ולהריון קשה להשתרש?
רונה_בראון*

כניסה להריון

לאביב חדש:
האיקאקלומין פוגע בין היתר גם בנוזל צוואר הרחם, או רירית צוואר הרחם, שאמורה לסייע לזרעונים להגיע למטרה... כך שפעמים רבות הוא גורם לכך שבכלל לא מתרחשת הפריה ואין מה שישתרש...
לאיקאקלומין, כמו לכל תרופה אחרת, תופעות לוואי רבות, חלקן ידועות יותר וחלקן עדיין לא. השאלה היא מתי יגלו את כל הנזקים, ועוד יותר מזה, מתי יספרו לנו על זה...
אני רוצה להדגיש שזה לא קורה בכל המקרים, אבל זה עלול לקרות. כמו כל תרופה, לעתים הוא נחוץ ויש נשים שהוא סייע להן (או לפחות לא מנע מהן...) להשיג הריון.
העקרון החשוב הוא, שאפשר לנסות (בהצלחה מרובה) הרבה דברים לפני שמתחילים לשגר תרופות בלי הבחנה. לטעמי בארץ, הרבה מאוד מרופאי הנשים כל כך לא סומכים על היכולת הנשית ועל יכולת הלימוד הנשית שזה ממש עוול...
תותי*
הצטרפות: 10 ספטמבר 2004, 11:52

כניסה להריון

שליחה על ידי תותי* »

בשמת שלום לך
זאת הפעם הראשונה שאני באתר הנ"ל ראיתי שאת בזמנו מאוד התענינת לגבי עלים טחונים שבעזרתם נכנסים להריון היתי רוצה לשמוע קצת פרטים
האם זה באמת עוזר? היכן קונים זאת תעדכני אותי בכל מקרה
אודה לך על תשובתך המהירה.
נויה*
הצטרפות: 02 יולי 2002, 10:39

כניסה להריון

שליחה על ידי נויה* »

שלום בנות וצפריר יקרים . אמש הסרתי את הטבעת ואני עדיין בחששות כבדים לגבי הריון שלישי . הריוני הראשון לא הצליח וילדתי בחודש 5 , לאחר מיכן 2 הריונות לא קלים אך לידות ניפלאות . יש בי פחדים שמא אהייה חלשה , תשושה ושום דבר לא יתפקד כמו שצריך בבית , מעבר לזה פחד מיבדיקות , ביכלל אין לי עצבים לבדיקות ואני לא הולכת לקופת חולים , ומה יהיה בהריון שיש להתמיד בכך ,ואצלי זה משמעותי ביגלל העבר , אני נחשבת בסיכון גבוה ותיכף אהייה בת 35 . . .בליבי אני רוצה עוד ילד אך זה מלווה בדאגות וחבל , מקווה שזה לא יצחיק אותכם או יהייה מגוחך בעניכם כי מבאס אותי להיות שמנה עם שדיים גדולות לאחר שרזיתי כל כך יפה , חשוב לי להראות טוב , בהנקה השדיים ענקיות כמו הפרות ברפת של נפתול בכפר תבור , אך מה לעשות על ההנקה אני לא מוותרת . אודה לכם ואשמח כשתגיבו .
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

כניסה להריון

שליחה על ידי אלמונית* »

שלום לכולם,
אני בת 29 ועברתי כבר הרבה
שנה הייתי בטיפול של איקלקומין וללא הצלחה.
לאחר מיכן עברתי 6 טיפולי הזרעות וגם ללא הצלחה.
וכיום אני מטופלת ב-IVF
עברתי 2 טיפולים של הפרייה חוץ גופנית ועדין לא הצלחתי להכנס להריון
אנני יודעת מה בדיוק הבעיה אצלי אני עוברת את כל התהליך של בדיקות דם ואוטרסאונד וזה נראה סביר
שואבים ממני את הבציות ומפרים אותם הם שורדים אך מאותו יום שמחדרים אותם לתוכי אני מרגישה
כאילו זה יוצא החוצה ולאחר שבועיים בדיוק אני מקבלת מחזור
מה לא בסדר? אם מישהי שעברה את אותו טיפול יכולה לעזור לי ולענות לי או לייעץ תפני למייל [email protected]
האם הבעיה בזרע? אם הביצית וזרע לא מתפצלים טוב זו בעיה?
מאי*
הצטרפות: 01 ספטמבר 2003, 17:18

כניסה להריון

שליחה על ידי מאי* »

שלום לכולן, אני חדשה באתר ורציתי להתייעץ אתכן לגבי המקרה שלי: לפני כחודשיים עברתי גרידה יזומה כיוון שהרופא הצביע על גבולות לא ברורים של השק הריון (זה היה בשבוע 10). הרופא שניתח אותי אמר שניתן להיכנס להריון לאחר חודש מביצוע הגרידה. לעומתו, הרופא נשים שלי אסר עלי אפילו לנסות, עד 3 חודשים (ז"א, לחכות שלושה חודשים עד הניסיון הבא). שאלותיי הן: א. האם זה יהיה כה מסוכן לחכות שני מחזורים ולנסות כבר במהלך החודש השלישי? או להמתין שלושה מחזורים ? ב. המחזור הראשון שלי חודש לאחר הגרידה היה בן יום אחד בלבד!. עוד אוסיף, כי לא דיממתי כלל לאחר הגרידה (כנראה גרדו אותי ממש טוב מבפנים..). ממש אודה לכן אם מישהי עברה מצב דומה ותוכל להמליץ לי מנסיונה.
חוה_ש*
הצטרפות: 31 ינואר 2004, 23:02
דף אישי: הדף האישי של חוה_ש*

כניסה להריון

שליחה על ידי חוה_ש* »

מאי תסתכלי בדף הפלה בכל אופן יש שם תשובות בדיוק לשאלתך. בהצלחה @}
דנה*
הצטרפות: 20 פברואר 2002, 12:42

כניסה להריון

שליחה על ידי דנה* »

שלום לכולן, אני קוראת את כל הנאמר כאן ומרגישה כאילו אני אומרת את הדברים. מצד אחד יש תחושה שאת לבד בקטע הזה, ומצד שני יש משהו כל כך משותף לתחושות שאישה חווה כשהיא לא מצליחה להכנס להריון. אני מנסה כבר שנתיים, ניסיתי בכל מיני טיפולים טבעיים, אני דוחה ודוחה התערבות רפואית (הרופא הציע לי איקקלומין) אבל היאוש והתסכול הולכים וגוברים...שאלה למבינות: אם אני מקבלת מחזור פחות או יותר סדיר, האם יש טעם לקחת איקקלומין? האם איקקלומין לא נועד לגרום לביוץ?
שרון*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2002, 14:27

כניסה להריון

שליחה על ידי שרון* »

פעם ראשונה שאני נתקלת באתר זה, בעקבות אי הצלחה להיכנס להריון כבר מס' חודשים , מדהים לכמה נשים יש בעיות , לפני שניסיתי חשבתי שלי זה בטח יקרה מהר...

לקחתי גלולות למעלה מ-6 שנים, אח"כ הפסקתי את הגלולות, היה לי מחזור סדיר כ-3 חודשים וכבר חודשיים לא קיבלתי. הרופאה אמרה שכנראה יש לי פרולקטין גבוה למי יש מושג מה זה אומר? האם משהי נתקלה בתופעה דומה?
בבקשה תענו לי..
תמר_ס*
הצטרפות: 30 יוני 2003, 10:48
דף אישי: הדף האישי של תמר_ס*

כניסה להריון

שליחה על ידי תמר_ס* »

הרופאה אמרה שכנראה יש לי פרולקטין גבוה
שלחה אותך לבדיקת דם? זה מאוד פשוט-פרולקטין גבוה מונע הריון.
יש לי חברה שהיה לה פרולקטין גבוה, לקחה כדורים ובצ'יק נכנסה להריון (בטוח יש שיטות אלטרנטביות)
שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי שרון* »

לתמר ס תודה על התשובה. שרון
שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי שרון* »

כבר עשרה ימים שאני לוקחת ארגסט 5 (בד"כ לוקחים פחות והמחזור מגיע) כדי לקבל מחזור שמאחר כבר חודשיים.. עדיין לא קיבלתי. מישהי נתקלה במצב דומה?
לילך*
הצטרפות: 28 אוגוסט 2001, 01:34

כניסה להריון

שליחה על ידי לילך* »

היי, האתר פשוט מקסים! איזה נשים נפלאות כולן!
אני מנסה להיקלט, בערך פעם ביומיים אנו (אני ובעלי) מקיימים יחסי מין.
המחזור שלי מאוד לא סדיר לאחר שהפסקתי עם הגלולות ( לפני כ- 3 חודשים) אולם סיימתי את המחזור לפני שבועיים בדיוק.בשבוע האחרון יש לי כאבי בטן
בחילות , גלי חום וסחרחורות. מה גם שבשעות הערב הבטן מתנפחת לי מאוד!!! האם זה טבעי?היום עשיתי בדיקה בעזרת מקלון אך הבדיקה הייתה שלילית. האם עשיתי את הבדיקה במועד לא נכון?
או האם התופעות הללו הן פסיכולוגיות - מרוב הרצון להכנס להריון?
אודה על תשובתכן.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

לילך, קרה לי משהו דומה. עשיתי את בדיקת ההריון הביתית יומיים לאחר האיחור שאמור היה להיות כביכול (כי אין לי מחזור סדיר) ויצא שלילי. אבל ההרגשה הרעה הפיזית שלי נמשכה עד שעשיתי שוב בדיקה מספר שבועות אחר כך ויצא חיובי!!! אז חכי מספר ימים אולי זה כן. וגם אם לא - המשיכו לנסות ולנסות - זה גם כיף וגם מצליח בסוף.
לילך*

כניסה להריון

שליחה על ידי לילך* »

תודה רבה.
שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי שרון* »

רופאת הנשים אמרה לי שיש נשים שאין להן ביוץ, סליחה על הבורות ...אבל מה הכוונה? האם יכול להיות שאין להן ביוץ אפילו שהן אחרי המחזור החודשי?
רונה_בראון*

כניסה להריון

יש דימום, שנראה כמו דימום ווסתי, שמגיע למרות שלא היה ביוץ. הוא נגרם כתוצאה משינויים הורמונלים (ירידה ברמות אסטרוגן ללא הופעת פרוגסטרון). זה קורה כמעט לכל אישה מתי שהוא בחיים שלה (במיוחד בתקופת הנקה ממושכת, בגיל הנעורים, בגיל הבלות, כתוצאה ממתח תקופתי ועוד)

קיימות פתולוגיות של נשים שלא מבייצות כלל. נדיר.

אפשר לבדוק זאת בקלות ע"י מעקב אחרי חום הגוף הנמדד ביקיצה. לא פולשני, אישי ופשוט.
המתוסכלת*
הצטרפות: 05 נובמבר 2004, 18:50

כניסה להריון

שליחה על ידי המתוסכלת* »

קראתי היום בפעם הראשונה את הדברים שכתבן בפורום ומאוד נהנתי זאת פעם ראשונה שאני נכנסת בכלל לפורום וגם לי יש סיפור בשבילכן עם זעקה לעזרה , אז ככה אני בת 35 ולפני 9 שנים לאחר 2נשואין ניסנו להביא ילד ללא הצלחה התחלנו מכל השלבים ההתחלתיים , מדידות חום קיום יחסים בביוץ וכדומה לאט לאט עלינו בשלבים והתחלנו עם כדורים ואח"כ זריקות הורמונליות שגרמו לי לבייץ עם הרבה מאוד זקיקים עד שהגענו ל IVF 3 נסיונות וגם שם ללא הצלחה ורק שתבינו לא היתה שום סיבה לאי כניסתי להריון , הזרע תקין הביוצים שלי תקנים כל 28 יום ובכל זאת ללא הצלחה וככה במשך 4 שנים עד שבחודש הניסים לפני חנוכה הייתי מועמדת לנסיון הפריה 4 ועלינו לפרופסור שניסה לשכנע אותי להמשיך במנוחה כי אני עדיין צעירה ( הייתי בת 25) ואני אמרתי לו תשמע למרות שאני צעירה אני באה אליך באופן פרטי ואני אחליט ואקבע מתי וכמה כל עוד יש לי כוחות פזיים ונפשיים ומחסן של ביציות טובות אני רוצה עכשיו ולא לחכות יותר וכבר אז בנות הייתי עם איחור מבלי לדעת משום שלאחר טיפול הורמונלי כבד לוקח קצת זמן עד שהמחזור מסתדר ובעלי אומר לפרופסור " תשמעו לדעתי אתם אולי סתם מתוכחים כי לאשתי מאחר אז הפרופסור אמר לי טוב גברת לפני שנתכנן טיפול נוסף בואי תעלי על המיטה ונבדוק אותך וכך עשיתי ובאלטרסאנד ראו שיש לי כבר שק הריון של 5 שבועות הייתי בשוק ויש אלוהים לאחר הלידה אמרתי לעצמי כלכך הרבה טיפולים אסור לי לקחת שום אמצעי הגנה ולא חשבתי על הריון נוסף כלל ולאחר שנה ו8 חודשים רצה השם או הגורל ונכנסתי שוב להריון יש לנו כעט 2 בנים מקסימים בן 9 ו7
מאז הלידה של הילד השני כבר חששתי מהריון נוסף ואז שמתי טבעת ולפני 4 שנים הוצאתי אותה ושוב אני תקועה וללא הצלחה אני מתה לבת ולא מצליחה ותבינו בנות אני יודעת בדיוק מתי אני מביצת אפשר לכוון שעון לפי המחזור שלי , אז שוב התחלנו מסכת טיפולים מכדורים לזריקות עם הזרעות ובכל טיפול כזה אני מגיעה ל9ביציות וללא הצלחה הרופא שלי כל הזמן מחמיא לי הלוואי וכל המטופלות שלי היו מגיבות כך ובכל זאת ללא הצלחה הרירית שלי מוכנה כלכך יפה ואני מרגישה ששוב אני צריכה לקבל אני כלכך מכירה את גופי ויודעת בוודאות שהוא עושה לי הפוך על הפוך ובכל זאת אני לא יכולה לנתק את המחשבות ואת הלחץ אני לא מבינה אם אני כלכך פוריה מדוע אני לא נקלטת ,בעלי כבר מיואש ממני הוא מצידו טוב לו ככה עם הבנים הואל לא מבין את הכמיה שלי לעוד ילד הוא כל הזמן אומר לי ילד יבוא רק מאהבה ולא כמו שאנו מנסים לפי הזמנה הוא קורא לי בריטה פעם בחודש אני מרגישה על סף תהום שאני לא שווה כלום בתור אישה שאני מאכזבת את כולם , הרופא שלי אמר לי שאין ברירה ואיאפשר להמשיך במתכונת הטיפולים הנוכחית אלא לעבור לטיפולי הפריה או לחכות טבעי ואני בדילמה האם לעלות שלבים למרות שיש ליבבית 2 בנים ללא טיפול או לחכות טבעי עד מתי אני לא נעשת צעירה בשנים כרגע אני במנוחה תציעו לי מה לעשות אני מקווה שלא בלבלתי לכן במוח עם הסיפור הארוך שלי שלכם המתוסכלת
שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי שרון* »

לרונה בראון!!! תודה רבה על התשובה, יש לי עוד שאלה בבקשה , הרופאה נתנה לי כדורים בשם "פרוגילוטון" להסדרת המחזור, לאחר שאיחר לי חודשיים. היא אמרה לי שאפשר להיכנס להריון אם לוקחים אותם, אבל כשקראתי את הוראות המרשם היה כתוב שאסור לנשים בהריון לקחת אותם, אז השאלה היא.. אם אני נכנסת עכשיו להריון שאני כל כך רוצה, אבל אני עדיין לא יודעת שנכנסתי להריון.. ואני ממשיכה לקחת את הכדורים.. מה עושים אז, זה מזיק לעובר?
רונה_בראון*

כניסה להריון

לשרון,
בכל תרופה יש סיכון מסויים. אני לא מכירה לעומק את התרופה שניתנה לך. גישתי היא לנסות קודם "באופן טבעי מודע" לפני תרופות. לכל התרופות יש יתרונות וחסרונות, ולפעמים מקבלים הפוך על הפוך (למשל - איקוקלמין גורם לביוץ מוגבר אך עלול לפגוע ברירית צוואר הרחם וברירית הרחם ובכך למנוע עיבור...).
צריך כמובן לשקול כל מקרה לגופו, כל אישה ובריאותה.

אני רוצה להאמין שהרופאה שלך מכירה הייטב את החסרונות שבתרופה וקיבלה החלטה שקולה כשרשמה לך אותה.
לילך*

כניסה להריון

שליחה על ידי לילך* »

למתוסכלת, אני מבינה לליבך, ואת אכן לא נעשית צעירה יותר. אני ממליצה שתקחי עוד צעד קדימה ותמשיכי לנסות.. מקסימום.. לא ילך.. תזכרי תמיד שיש לך 2 בנים מקסימים בבית. יש כאלו שאין להן גם את זה..
בהצלחה.
שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי שרון* »

לרונה בראון,
תודה רבה שענית לי תשובה.
אני באמת מקווה, שהרופאה לא מיהרה מידי,לתת לי כדורים להסדרת המחזור, (אני מנסה להיכנס להריון רק כ- שלושה חודשים).
ואני עוד יותר מקווה שהם לא מזיקים לעובר במידה ונכנסים להריון. למען האמת זה די מטריד אותי.
רונה - האם את רופאה?
רונה_בראון*

כניסה להריון

שרון -
אני לא רופאה. אני המון דברים אחרים, אבל זה לא... הידע שלי בנושא השגת הריון או מניעתו בא מתוך זה שאני מלמדת "היכרות עם הפוריות" - איך להשיג הריון באופן טבעי ובריא ומאידך - איך להשתמש בידע על מנת להמנע מהריון (או לדחות הריון, המינוח המתאים לך...).

את יכולה להכנס לדף הבית שלי לקבל עליי "תמונה"...

וגרמת לי לחייך! זה כבר טוב...
שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי שרון* »

אני שמחה שגרמתי לך לחייך. גם אני מחייכת כל פעם שאני רואה שאת חוזרת אליי עם תשובה. תודה.
איך בדיוק נכנסים לדף הבית?
רונה_בראון*

כניסה להריון

על מנת להכנס לדף הבית של מישהו, יש להקליק על השם שלו שמופיע בכותרת ההודעה. אפשר גם דרך חיפוש בראשית הדף.
המתוסכלת*
הצטרפות: 05 נובמבר 2004, 18:50

כניסה להריון

שליחה על ידי המתוסכלת* »

שמעתי על תערובת מעג'ום שעוזרת לפוריות היא עשויה מכל מיני זרעים ותבלינים , משהי שמעה על זה ויודעת כיצד מכינים אותה?
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

כבר חצי שנה שאני לא נכנסת להריון ועכשיו החלטתי לקנות את הסטיקים לגלות את יום הביוץ. כפי שאתן בטח יודעות יש שתי אותיות T ו-C לתוצאה חיובית ה- T צריך להיות כהה יותר מה-C. התחלתי את הבדיקה כבר מהיום העשירי והראה לי רק קו כהה אחד T, ביום הארבעה עשר הופיע עו קו חלש T, ביום השש עשרה עד היום השמונה עשרה מהמחזור הקודם שני הקווים כהים באותה מידה, מה זה אומר האם אני עדיין לא מבייצת ביום השמונה עשרה, האם הבדיקה לא תקינה, אני פשוט מאוד בלחץ ובטוחה שמשהו לא בסדר אצלי, חייבת יעוץ!!!
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

היי אני בת 25 והמחזור שלי לעולם לא היה סדיר היו תקופות שהייתי מקבלת אחרי חצי שנה התחלתי לקחת גלולות והמחזור פשוט עמד בזמנים ,התחתנתי ועכשיו אני נשואה שנה וחצי ומזה חצי שנה אני ובעלי מנסים להיכנס להריון ,עשיתי את כל הבדיקות האפשריות וגם בעלי וכל הבדיקות יצאו 100% רק שאצלי התגלו "שחלות פולציסטיות" וממש בימים אלה אני משתמשת ב"ארגסט 5" בכדי לקבל מחזור (5 ימים- פעמיים ביום) ולאחר מכן אני מתחילה איקוקלאמין ורק צריך לקוות שהכל יהיה בסדר, אני מאמינה שכל דבר שלוקחים עושה תופעות כאלו ואחרות , אנחנו צריכים להשיג את המטרה ולא לחשוב מה יקרה אם ניקח את זה או את זה , לכל אחת גוף משלה וכל אחת מקבלת דבר זה או אחר בצורה שונה,אני שמחה אם מישהי קראה את מה שאני חושבת ולוקחת את זה לעצמה בכדי ליישם זאת , ולא לחשוש מזה שאיקוקלאמין לא מתאים וגורם ל........ ושמשהו אחר שאתן לוקחות אולי לא בסדר , ההשפעה על כל גוף היא שונה וצריכים לחשוב רק על דברים חיוביים, והלוואי על כולנו (בסופו של דבר) שנצליח להביא ילדים , בהצלחה לכולם...............
אלמונית*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2001, 09:06

כניסה להריון

שליחה על ידי אלמונית* »

שלום לך
ראיתי את שכתבת ולמרות שאני לא יכולה להאריך עכשיו אני חייבת להגיב - גם אם בקצרה.
אני אמא ל-2.
ניסיתי במשך זמן רב להכנס להריון (הראשון) ובבדיקות גילו שיש לי שחלות פולי-ציסטיות.
כיוון שכך - נכנסתי לכל המסכת הזאת של ארגסט ואיקוקלאמין - מה שגרם לי לאורך זמן לייסורים קשים (השמנה, מצבי רוח, קושי בזוגיות, המתח שכרוך ביחסי מין לא טבעיים אלא על פי זמנים מסויימים וכו').
וגם - לא נכנסתי להריון.
בסופו של דבר נכנסתי להריון כתוצאה מהבנות עומק (מה טובות ההנאה שלי מהעניין, מה הצורך שלי לא להכנס להריון וכו')
ציסטות מתפזרות מאליהן - אחרי שמבינים למה הן נחוצות. נתקלתי בזה פעמים רבות על עצמי ועל נשים אחרות.
חצי שנה זה זמן קצר מאד בשביל להתייאש.
גם לי לא היה מעולם מחזור סדיר.

את חייבת להבין שהרפואה המערבית לא יכולה להסביר לך:
  • למה יש לך ציסטות בשחלות.
  • למה נשים מסויימות עם ציסטות נכנסות להריון ואחרות לא.
  • למה נוצרות הציסטות
  • למה הן נעלמות
יגידו לך שההורמון הזה והזה חסר וזה וזה בעודף, ואם תשאלי למה - לא ידעו את התשובה (כי לא יכולים לדעת).

אם דברי מדברים אליך - תכתבי כאן וארחיב

תודה
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

אני נשואה מזה שנה וחצי ומנסה להיכנס להריון במשך חצי שנה ויש לציין שהמחזור שלי מאוד לא סדיר , אני ובעלי עשינו את כל הבדיקות שנדרשנו לעשות והכל יצא 100% חוץ מהמחזור שלא סדיר וכמובן כמו רבות אחרות שהמחזור לא סדיר יש להן שחלות פוליציסטיות , עכשיו סיימתי לקחת ארגסט לקבלת המחזור ואכן קיבלתי לאחר 4 ימים , ביום החמישי לאחר סיום המחזור אני מתחילה לקחת איקוקלמין שכמובן שאנחנו גם יודעים ש99 % מהריון עם אקוקלמין יוצא תאומים/ת, אבל אנחנו מאמינים שאפשר גם בלי , מה שלא הבנתי מכל מה שנכתב כאן , זה למה התגובות כלכך שליליות על האקוקלמין הרי כולם יודעים שכמו בכל דבר כל מקרה הוא לגופו ומה שקרה לכן או להפך לא תמיד יקרה למישהי אחרת שתיקח את זה גם הכל תלוי בגודל בעובי , רופא לא מחליט סתם לקחת כדורים בשביל להיכנס להריון וזו הסיבה שכל אחת מקבלת משהו שונה בכדי שיתאים לה ויפעל בהתאם בכדי למנוע לקיחת כדורים להרבה זמן , אז לצערי אני קוראת את מה שנרשם כאן בתור אחת שמנסה להיכנס להריון ומרגישה אי ודאות לגבי הכדורים , ישנן בחורות שמנסות המון זמן ויש להן את האפשרות לקחת את הכדורים ואז שהן קןראות דבר כזה הם חוזרות בהן ואולי האפשרות הזו שניתנה להן של לקיחת כדורים (איקוקלמין) בסוף לא נעשית , אנחנו באתר זה צריכות לעודד האחת את השניה מבלי להכיר זו את זו . אוקיי בכל אופן התגובות חשובות לשני הצדדים ויש כאן ידע נרחב לכולן וכל אחת בנפרד מקווה שהכל הסתדר , תודה רבה.שקד
שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי שרון* »

שלום לכולם!
אנחנו מנסים להכנס להריון כ- חצי שנה בערך, אני מנסה לקחת את העניין בפרופורציות, "מה שצריך לקרות יקרה" בסופו של דבר זה יבוא, אולי אני מנסה לא להלחיץ את עצמי יותר מידי. כל שבועיים אנחנו מקיימים יחסים ביום הנידה ואח"כ כל יומיים בערך (למי יש כוח לכל יום) האם זה סביר? האם נכון שכדאי לא לשטוף אחרי יחסי מין את הוגינה?
ג'קלין*

כניסה להריון

שליחה על ידי ג'קלין* »

שלום שרון,
לפי מה שחמתי ואמא שלי ספרו לי שלא צריך לשטוף אחרי קיום יחסי מין וגם והרים את הרגלים למעלה למשך 10-15 דקות.לצערי אני גם מנסה זאת למשך שנה ועדיין לא נכנסתי להריון.
גם אני צריכה תמיכה.
שאלה: האם ה מפריע אם אני מגיעה לאורגזמה????
שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי שרון* »

ג'קלין שלום!
תודה על התגובה.
"להרים את הרגליים למעלה"?!? עכשיו גם נהפוך ללולייניות? האורגזמה לא אמורה להשפיע.לא נראה לי שזה מפריע,
בכל מקרה אל תתייאשי, בסוף זה יקרה.
מחר יש לי בדיקת דם שאמורה לבדוק אם יש לי ביוץ, נראה מה תהיה התשובה...
קל מאוד להרים ידיים במקרה שלנו, אבל אסור שזה יקרה. גם את לקחת גלולות הרבה שנים?
ג'קלין*

כניסה להריון

שליחה על ידי ג'קלין* »

שלום שרון!
אני לא מרימה ידיים עדיין לא עשיתי כלום רק מנשים באופן טבעי
בכלל אני לא לוקחת גלולות,לא גלולות לסדר מחזור וגם לא הרמונים כלום ( אני שונאת גלולות אפילו אקמול בקושי לוקחת ) המחזור שלי סדיר 25-23 ימים לא יותר.
אני מקווה לך כל טוב.
מה קרה עם הבדיקה??!!!
לילי*
הצטרפות: 03 מרץ 2004, 23:44

כניסה להריון

שליחה על ידי לילי* »

שלום לכולן!
אני חדשה כאן, ולפי מה שקראתי פה לנשים רבות יש את הבעיה שלי. יש לי שחלות פוליציסטיות, ואני לוקחת גלולות מגיל 14 בערך, היום אני בת 20 כבר, אף פעם לא היה ל מחזור סדיר. בכל מקרה, שאלתי את הרופא שלי בקשר למה ניתן לעשות והוא אמר לי על איקוקלמין, מה שרבות כאן לא מציעות. וקראתי מה שאלמונית רשמה שזה נעלם אחרי שמבינים למה הן נחוצות?? האם זה יתכן??
הרופא אמר לי שהן לא יעלמו. את יכולה אולי להסביר לי מה להבין?? אני נורא דואגת בקשר לזה. אז בבקשה תפרטי על זה קצת אם את יכולה
שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי שרון* »

שלום לכולם!
שוב קיבלתי... אוף
בדיקות הביוץ הראו שהביוץ שלי חלש, שכנראה אין לי ביוץ, הרופאה נתנה לי איקקמולין.(2 ליום)
קראתי את ההשפעות שלו ממה שכתבו כאן הבנות.. עכשיו אני ממש בספק לגביו למרות שאני אמשיך לקחת 5 ימים. מה שמטריד אותי זה שהרופא שלי נותנת לי כדורים ולא מפרטת יותר מידי, (היא תמיד לחוצה ועייפה ויש לה מליון נשים שמחכות רק לה)
הכל אני יודעת מהפורום הזה , זה דיי מעצבן.
ג'קלין*

כניסה להריון

שליחה על ידי ג'קלין* »

שלום שרון,
זה בדיוק מה שקרה לי אך אני לא לקחתי שום תרופה וגם החלפתי רופא.
עכשיו אני מחכה לסוף הרבעון כדי להמשיך אצל רופא שני ונראה.......

שנה טובה לכוווווווווווווווווווווווווולם
שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי שרון* »

היי ג'קלין!
תודה על התגובה. אני לא חושבת שכדאי לי עכשיו להחליף רופאה , אחרי התהליך שכבר עשיתי איתה, חוץ מזה אני לא מכירה עוד רופאות שעובדות עם ה"כללית" בירושלים. (אני נבוכה מרופא- גבר). גם לך אמרו שאין לך ביוץ?
ג'קלין*

כניסה להריון

שליחה על ידי ג'קלין* »

הי שרון,
לא אמרו לי שאין לי ביוץ אך כשעשיתי בדיקה במקלון הביוץ ( ערכה כוללת 5 ימים אשר מסמנת את יום הביוץ) לא היה באף אחד מהימים האלא אפילו ימים לפני או אחרי קניתי 3 ערכות לכל החודש.
הופיע רק פעם אחת מממששששש חלש חשבתי שביום שאחרי זה יהיה יותר חזק אך לא היה קוו בכלל.
לכן אני גם לא יודעת אני מחכה לתחילת פברואר אני מזמינה תור לרופא החדש.
האם יש תרופא לקחת לטיפול הביוץ החלש????
שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי שרון* »

היי ג'קלין !
לי נתנו איקקמולין. לא יודעת על טיפול אחר.
אני בנתיים עושה מה שאומרת לי הרופאה.. נראה מה יהיה. בהצלחה.
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

כניסה להריון

שליחה על ידי מיכל* »

שלום לכולן, אני חדשה בפורום, אני מנסה להכנס להריון כבר שבעה חודשים, המחזור שלי סדיר ואני בריאה, אני מתלבטת אם לגשת לרופא ולהתחיל עם בדיקות, פעם אחרונה שהייתי אצל הרופא הוא הציע לבעלי קודם כל לעשות בדיקת זרע, אני די לחוצה ולא יודעת מה לעשות?!!
שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי שרון* »

היי מיכל! קודם כל בהצלחה.
לדעתי אין כל רע בכך שהגבר יעשה בדיקת זרע, אבל זו רק דעתי. אולי כן כדאי לך לעשות בדיקות אצל רופא/ה - לא מזיק!
ג'קלין*

כניסה להריון

שליחה על ידי ג'קלין* »

שלום שרון,
כמה זמן את לוקחת את התרופא זו האם יש שיפור, את מרגישה שזה עושה משהו???.
בהצלחה!!!!
שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי שרון* »

לג'קלין
לוקחים אותה 5 ימים. וצריכה להיות לי עוד בדיקה של ביוץ מהיום ה- 19 של המחזור. (בדיקת דם) אני מקווה שהפעם יהיה ביוץ/הריון. תודה
שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי שרון* »

שלום לכולם
מי שיודעת, נא לכתוב לי. האם יש קשר בין אקנה לכניסה להריון ומהו?
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

כניסה להריון

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

שלום לכן ובהצלחה למנסות.
לגבי אקנה והריון -- שינויים הורמונליים יכולים לגרום להופעת פצעונים, זה משתנה מאשה לאשה וקשור גם בתזונה. מומלץ להשתדל להמנע משוקולד וסוכר לבן.
ברצוני להמליץ לכן על דיקור- אקופונקטורה, להסדרת הביוץ, לפני שאתן שמות ידכן על האיקקלומין ושפע תופעות הלוואי שלו (כמו צמצום עובי רירית הרחם, המפריע להשרשת עובר, כמו הפרעה בלחות הוגינלית -- מה שמפריע לתאי זרע לעלות לשחלות, כמו סחרחורות, לחץ דם נמוך ובחילות ואף כאבים וסכנה לתאומים).
בחיפה יש את ד"ר מרגוליס במכבי טבעי, שהצליח לסדר ביוץ להרבה הרבה נשים.
לא חייבים ווסת והיא אינה מעידה על ביוץ או אי-ביוץ. אני ממליצה לכן ללמוד את תכנון הריון באופן טבעי ולגלות איך אפשר לזהות את הימים הפוריים תוך הקשבה מירבית לגוף.
מעציב אותי לקרוא על רופא נשים שרושם תרופה מבלי להציע בכלל אופציות אחרות, כמו -- לכי ללמוד את חוכמת גופך...
שיהיה לכן בהצלחה!
שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי שרון* »

למיכל שלום
אני בת 27 מנסה להיכנס להריון 7 חודשים, כל חודש בערך אני נשלחת לבדיקת דם ומאז לוקחת כדורים שונים כמו: ארגסט 5 לקבל מחזור, אח"כ כדורים להסדרת המחזור חודשיים ימים בשם פרוגילוטון , אח"כ אקקמולין 5 ימים ועכשיו תרופה לחיזוק הרחם: אוטרוגסטאן 100 mg - במשך 10 ימים.
יש לי תקווה שאני אצליח להכנס להריון בקרוב. חייבים תקווה לא? ויהיה בסדר בע"ה .
יש לציין שלקחתי גלולות הרבה שנים (7) והכל היה בסדר סדיר ותקין. לא ציפיתי לכזה קושי בכלל בכלל. בעסה. כנראה שהתינוק יבוא שהגוף יהיה הכי מוכן לכך.
כתבו לי פה בנות שההתערבות הרפואית מיותרת, אז אני עונה להן עכשיו כך: אין לי סבלנות למדוד את חום הגוף כל יום בדיוק באותה שעה, זה בלתי סביר מבחינתי, הפרשות גמישות שמרמזות על ביוץ אין לי, (ובאמת לא היה לי ביוץ) אז מבחינתי אני כן תלויה ברופאת הנשים שלי ואני לא רואה אופצייה אחרת,
דיקור דרך אגב- בטח עולה הרבה כסף (מה שאין לי כרגע) אני גם לא כל כך מבינה בזה. זהו בהצלחה לך באמת מכל הלב, יהיה טוב!!!
רביבה*
הצטרפות: 15 ינואר 2005, 23:57

כניסה להריון

שליחה על ידי רביבה* »

בהוראת רופא לקחתי איקקלומין ויש לי כאבי בטן חזקים מידי פעם לבערך שני דקות, אני ביום ה32 ועדיין אין שום סימן לכלום ושום רופא לא יודע מה לענות לי מה עושים, האם תופעה זו טבעית ומוכרת.
אודה לכן מאוד אם תענו לי
מאגי_ויס*
הצטרפות: 30 ינואר 2005, 22:04
דף אישי: הדף האישי של מאגי_ויס*

כניסה להריון

שליחה על ידי מאגי_ויס* »

אני בת כמעט שלושים ושתיים ואין לי בן-זוג. אני רוצה בכל מאודי וחשה צורך דחוף להיות בהריון וללדת ילד. זה אמור היה לקרות לי מתוך האהבה העצומה והעמוקה ביותר, עם אדם מסויים היקר לי מכל. לא מזמן התברר לי שזה לא יקרה כפי שפיללתי משך שנים ארוכות וכפי שמוכרחה הייתי בכל מאודי. מתוך השברון הזה אני מנסה להיבנות, ויודעת שלא אוכל להמשיך אלא אם אכנס להריון בקרוב. אני יודעת שאוהב את הילד שלי ואהיה מסורה לו בכל מאודי. אני נרתעת מן האפשרות להרות דרך בנק הזרע בגלל ההתערבות הרפואית. רציתי לדעת אם מישהו יכול ליידע אותי לגבי אפשרויות אחרות, טבעיות יותר ופרטיות יותר, שאינן כוללות התערבות רפואית ופולשנית. האם יש מילדת בית שיכולה להשיב לי על כך? או כל אדם אחר המבין ללבי ויודע יותר ממני - ?
ג'קי*
הצטרפות: 01 פברואר 2005, 14:26

כניסה להריון

שליחה על ידי ג'קי* »

היי הייתי אצל הרופא והוא טוען שלזרעי בעלי יש בעיה והיא " הפתלוגי " 87% הוא אומר שזה מחומרים כימיים שמכשיל את הזרעים ...... האם יש דבר כזה מה זה פתלוגי?????
שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי שרון* »

ג'קי הי!
למה לא ביקשת מהרופא הסברים? אז מה הוא אמר מה הפתרון שהוא הציע לכם?
אני דרך אגב נשלחתי עם בעלי לפוריות - רופא מתמחה שיבדוק גם אותו.. הרופאה אמרה לי שעל פי הבדיקות האחרונות הייתי צריכה כבר להיות עם שלישייה , יעני יש לי הרבה הורמונים. מאוד שמחתי לשמוע זאת ממנה.
בכל מקרה תעשו מה שהרופא יגיד , זה שעליתם על הבעיה זה כבר טוב, תמשיכו לנסות :-) בהצלחה
ג'קי*

כניסה להריון

שליחה על ידי ג'קי* »

הי שרון
תודה על התמיכה, הבעיה היא שגם אני וגם הוא יש לנו חולשה, למראת שהרופא הראשון אמר לבעלי שהוא יכול להכניסה 10 נשים להריון אך הרופא השני טוען שיש בעיה..... אז מי מהם הצודק?????
שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי שרון* »

הי ג'קי!
רופא אחד אמר לבעלך שהוא בסדר ורופא שני טען אחרת... אז אולי תלכו לרופא מתמחה בפוריות, כמו זה ששלחו אותי אליו.. דרך קופ"ח. או שכבר ניסיתם בפוריות? בפוריות ד"א אמרו לי שאני עדיין צריכה לנסות באופן טבעי, כי מס' חודשים כה מועט שניסינו ועם כדורים שונים להסדרת המחזור שמנעו ממני הריון , אי אפשר לדעתם להיכנס להריון ושעכשיו יש סיכוי טוב שאני עם הרבה הורמונים ובלי אף כדור. יהיה טוב אני שולחת לך הרבה אופטמיות :-)
ג'קי*

כניסה להריון

שליחה על ידי ג'קי* »

הי שרון,
רופא הפוריות טוען שהכל בסדר, אך רופא הנשים טוען ש"הפתלוגי" הוא לא טוב והוא באחוז גבוה 87% , לא יודעת.
בינתיים אני לוקחת איקלומין ונקווה שהחודש יהיה חיובי.
תמיד להישאר אופטימיים
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

הי גם אני לקחתי איקקלומין וזה עשה לי תופעות לוואי מאוד קשות כמו כאבים מאוד חזקים בבטן תחתונה הפרשות מאוד חזקות עם ריח רע אני אישית לא ממליצה אך אם זה יעזור לך שיהיה לך בהצלחה
אוליב*
הצטרפות: 14 פברואר 2005, 10:41

כניסה להריון

שליחה על ידי אוליב* »

היי,
אני מנסה להכנס להריון כמעט שנה ללא הצלחה. לאחר הפסקת הגלולות נוצרה אצלי ציסטה ברחם שכנראה מקשה את תהליך ההתעברות. אם יש כאן עוד נשים במצב דומה, אשמח לקבל פידבק.
שאלה נוספת: האם שימוש בחומרי ניקוי וחום (מפזר חום מקלחת חמה) מקשים על ההתעברות?
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

כניסה להריון

שליחה על ידי יעל* »

שלום לכל המנסים והמנסות
רוצה לשתף אתכם במה שקורה לנו
מזה כשמונה חודשים אנחנו מנסים להכנס להריון ללא הצלחה
מזה כחצי שנה שאני מקבלת טיפול ברפואה סינית, דיקור + צמחים, אצל מטפלת סינית שמתמחה בגניקולוגיה.

די הרבה זמן אני עוקבת אחר מחזור הפוריות בגוף, באמצעות מעקב אחר נוזלי צוואר הרחם וע"י בדיקות ביוץ.
לרוב הבדיקות לא מצביעות על משהו מאוד חד משמעי וגם ההפרשות הרצויות כבר הרבה זמן כמעט שלא מופיעות או שמופיעות ממש מעט, ביום אחד בלבד. קראתי שיש נשים שלא מבייצות ולא יודעים למה. הפעם האחרונה שאני זוכרת שהיו לי הפרשות פוריות, ממש, במשך כמה ימים ובכמויות גדולות, היתה לפני 8 חודשים (רק שבדיוק אז הייתי בחו"ל בלי הבעל)
אני מאוד משתדלת לא להלחץ מהעניין ואני מאמינה שכל דבר בא בזמן שלו, אבל בכל זאת, החרדות מתחילות אט אט להשתחל.
אני מתנגדת סדרתית לרפואה קונוונציונאלית בכל מה שקשור לפוריות ואני ממש לא רואה את עצמי מקבלת אי פעם טיפולים הורמונליים
לפני כמה חודשים עזבתי מקום עבודה מלחיץ כדי להיות יותר רגועה ובכל זאת.
לא יודעת מה לעשות. אני גם כבר לא בטוחה שלקחת צמחים סיניים במשך כל כך הרבה זמן זה ממש בריא
ואני מתחילה להיות מתוסכלת

מה אתם ממליצים מנסיונכם?
ג'קי*

כניסה להריון

שליחה על ידי ג'קי* »

רציתי להעיר תשומת לבכם בנות כמעט כשנה הייתי מאשמה את עצמי שיש משהו לא בסדר שאני לא נכנסת להריון ובסוף יצא שלבעלי יש בעיה בוורדים באשכים וזו הסיבה היחידה שאנו לא בהריון.
מוזר.... למה תמיד מתנפלים על האישה??!!!!
שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי שרון* »

לג'קי
הי, מה את אומרת.. מזל שכבר גיליתם זאת!!! אין ספק שלפעמים הגבר הוא "הבעייתי" , למרות זאת אנחנו עדיין מנסים בלי לשלוח אותו לבדיקות זרע, כי הרופאה שלחה אותי לפוריות, ושם אמרו לי שהכדורים שלקחתי לסדר את המחזור- מונעים הריון וזה כאילו לא ניסינו בכלל. "עוד לא אבדה תקוותנו", עכשיו מחכים לראות אם החודש נקלטתי.. כמו בכל חודש.
באמת תמיד האישה מצטיירת כבעייתית.. ישר חושבים שמשהו אצלה לא בסדר , שהיא לא פוריה וכו' , בהצלחה (:
שמחה_עד_השמיים*
הצטרפות: 17 פברואר 2005, 16:29

כניסה להריון

שליחה על ידי שמחה_עד_השמיים* »

שלום,
אני כותבת כאן כי אני חושבת שכדאי שתדעו על הסיפור שלי.לאחר שלוש שנים של טיפולי פוריות שלא הצליחו פניתי לעזרה לצפריר.הוא נתן לי בראש השנה כמה וכמה חותמים ואמר לי איך להשתמש בהם.הפסקתי את הטיפולים לפי מה שהוא אמר.ועשיתי עוד כל מיני דברים מוזרים בשבילי כמו ללכת על שפת הים יחפה.לפני זה לא הלכתי יחפה בכלל - אפילו לא בבית.אחרי שלושה חודשים ללא טיפול הפרייה החלטתי לחזור לטיפול הפרייה.אני כבר כמעט בת ארבעים.לפני חודשיים החלטתי לעבור עוד טיפול כי אני מפחדת שעוד מעט לא אוכל להיות בהריון,אבל לא הורדתי את החותם מתוך תקווה שאולי זה בכל זאת יעזור.

לפני שבועיים לשמחתי גילית שאני בהריון.אחרי שאמרתי לצפריר,הוא אמר לי להחליף חותם וכך עשיתי.אני לא מאמינה בשיטות אלטרנטיביות אבל אני לא יכולה להתווכח עם התוצאה הזו.אני מאמינה שרק בזכות החותמים והלווי של צפריר טיפול ההפריה הצליח.אני כל כך שמחה ומאושרת.חשבתי שזה יכול לעזור לאלה שרוצות להכנס להריון.
חגית_ו*
הצטרפות: 28 אוקטובר 2001, 15:26
דף אישי: הדף האישי של חגית_ו*

כניסה להריון

שליחה על ידי חגית_ו* »

יעל,
ראשית 8 חודשים זה ממש ממש מעט זמן. אלא אם כן את מאד מבוגרת...
אם אכן השעון דוחק אצלך יש מצב לשלב בין הרפואה הטבעית לבין טיפולים הורמונליים. לא נעים. לא נורא.
אבל לפני כן - אם את דואגת/מוטרדת -תלכי קודם לסדרת בדיקות אצל רופא רגיל. לפני שמתחילים בכלל בטיפולים יש כל מיני בדיקות לברור הבעיה שמונעת כניסה להריון.
בהצלחה
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

קניתי ערכת ביוץ וניסיתי אותה פעמיים ביום ה-11 לאחר המחזור וביום ה- 12 לאחר המחזור ועדיין לא היה ביוץ אינני מבינה האים להמשיך הלאה לבדוק או שחלה כאן טעות
מאוד חשוב לי לדעת מהם ימי הביוץ שלי
ג'קי*

כניסה להריון

שליחה על ידי ג'קי* »

הי ליאורה,
אני הייתי בדיוק כמוך, אך בסוף הצעתי לבעלי לעשות בדיקת זרע, זה כן קשה לגברים מנסיון, וגם עשה אולטראסאונד לאשכים, ואז יצא שיש לו הרחבת ורידים שזה מפחית מחוזק הזרעים בערך 70% לכן ....
הלכנו לרופא אורולוג והציע שנעשה ניתוח לוורידים, אך לפני זה אנו בטיפול הפריה חוץ גופית כדי להבטיח ילד אחד.
ואז נעשה את הניתוח, וכך יצא לנו לעשות ילדים באופן טבעי וזה מה שמחזק אותנו ונשארים בתקווה וחיוכים.
כל פעם שאנו חושבים על הבעיות והקשות של הטיפול אך מחייכים כי זה רק פעם אחת וזה לטובתינו בחיים הלאה.

בהצלחה .....
שרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי שרון* »

שלום לכולם!
אני רוצה לשתף אתכן במה שקורה לי בחודשים האחרונים, בכל חודש אחרי הווסת וימי הנידה, אני ובעלי משתדלים להיכנס למיטה כל יום או יומיים, כדי שנצליח להיכנס להריון, ואז כעבור שבועיים בערך , קצת יותר, אנחנו מתפללים שהפעם זה תפס, ומנסים גם להאמין שזה יכול לקרות "החודש" ושנינו במתח ,,, מחכים..
ואז, כך קורה בכל חודש... אני מרגישה את סימני המחזור: כאבי בטן, כאבים בחזה, עצבנות ... ושוב אני מקבלת . וזה כבר מה זה מתסכל ומעצבן ,,, אני מיואשת ועצובה.. סתם, רציתי לשתף אתכן בהרגשת האכזבה שלי כל חודש, (כבר 10 חודשים)...
חודש הבא אם לא תפס החודש , ונראה לי שלא כי אני לא מרגישה בהריון וגם יצא לי פצעון על הפנים אז כנראה אני צריכה לקבל. נלך לפוריות. לפי עצת הרופאים.
בהצלחה לכל המנסים.
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

אני מנסה במשך שנה כמעט להיכנס להריון כל הבדיקות שלי ושל בעלי יצאו תקינות , אין לי מחזור סדיר למרות שלאחרונה הסתדר לי קצת ( מגיע חודש אחר חודש) רק שיום יומיים לפני או אחרי) מהחודש הקודם. אני לקחתי כבר 3 מחזורים איקאקלומין ועדיין לא נקלטתי , הרופא לא מוכן בשלב זה לשלוח אותי לטיפולים אחרים מכיוון שאומר שאני יכולה להיכנס באופן טבעי , אני מודעת לכך שאני נורא לחוצה ורוצה בכך מאוד וחושבת על כך מחצית מהיום ואולי זה מה שגורם לי לא להצליח אך אני איני יכולה לשנות הרגשה זו ולו לשניה הייתי מעוניינת לשמוע דרכים כמו צמחים או צפריר שמישהי סיפרה כאן , אני אודה לכן מאוד ומקווה לשמוע רק דברים טובים
רויטל*
הצטרפות: 24 פברואר 2003, 13:10

כניסה להריון

שליחה על ידי רויטל* »

שלום אני חדשה כאן והייתי רוצה לדעת האם שני בני הזוג צריכים לגמור יחד בכדי להגיע למצב של הריון או שזה לא משנה
ענת_ב_פ*
הצטרפות: 10 נובמבר 2004, 09:18
דף אישי: הדף האישי של ענת_ב_פ*

כניסה להריון

שליחה על ידי ענת_ב_פ* »

ברוכה הבאה רויטל ,
אין קשר בין הנאה מינית לכניסה להריון. ע"מ שיהיה הריון צריך מפגש של תא זרע וביצית.
אני מאוד מקווה שאם את מקיימת יחסי מין את משתמשת בקונדום.
בהצלחה
ל פלוני אלמונית ו שרון בהצלחה
צפריר_שפרון*
הצטרפות: 04 יולי 2001, 00:31
דף אישי: הדף האישי של צפריר_שפרון*

כניסה להריון

שליחה על ידי צפריר_שפרון* »

אין קשר בין הנאה מינית לכניסה להריון.
בהחלט יש קשר. האורגזמה של הגבר - מובן מאליו. האורגזמה של האשה בהחלט מהוה חלק מהנסיבות לקליטה מוצלחת של הזרע על ידי הביצית.
עם זאת, אין כל חשיבות להגעה לאורגזמה ביחד. שכן, אורגזמה של האשה כאשר היא מתרחשת לפני שהגבר מגיע לפורקנו עדיין מקדמת את הנסיבות האופטימליות לקליטת הזרע וגם זו המתרחשת לאחר שהגבר הגיע לפורקנו מספיקה להכין את אותן נסיבות אופטימליות.

יש סברה שהאורגזמה הנשית נוצרה על מנת שהאשה תשאר עוד רגע במנוחה על מנת שהזרע לא יאבד בקומה.

הריון אינו נדרש רק לאיחוד בין זרע וביצית אלא לעוד שורה של תנאים פיזיים ומטאפיזיים. שכן שלב השרשת ההריון ברחם לא פחות חשוב, כך גם אחידות הרצון בין הגבר לאשה בהריון הזה.

הפן החומרי הוא רק חלק קטן מנושא ההולדה. זה לא רק ביצית וזרע. מדובר בזכר, נקבה ואותו איחוד, אותו ייחוד - והיו לבשר אחד.
ולא נגענו עוד ברצון הנולד או הנברא, בשותפות הבריאה והפנים העמוקות של היצירה, הבריאה.

תודה.
ענת_ב_פ*
הצטרפות: 10 נובמבר 2004, 09:18
דף אישי: הדף האישי של ענת_ב_פ*

כניסה להריון

שליחה על ידי ענת_ב_פ* »

תודה לך צפריר שפרון על ההתייחסות. אבל כמה דברים.
ברור לי ש
הריון אינו נדרש רק לאיחוד בין זרע וביצית אלא לעוד שורה של תנאים פיזיים ומטאפיזיים
אלא שאינטואיטיבית הרגשתי שהשאלה של רויטל מגיעה ממקום בוסרי וחסר ידע ונסיון. לו השאלה היתה מנוסחת- מהם התנאים הרגשיים והפיסיים האופטימליים לכניסה להריון או- האם יש השפעה למצב הרוחני בו נמצאים הגבר והאישה בעת תכנון ההריון ובעת המגע המיני עצמו הייתי עונה בצורה אחרת.
בנוסף- יש את הפער בין הרצוי למצוי. במקרים של בורות מינית עלולים להיכנס להריון ואז לפן החומרי יש משקל כבד ועצוב. במקרים של אונס אין תכנון אין רגש (במובן החיובי) ויש הריון.
אולי אני טועה באינטואיציה שלי. רויטל אם את איתנו אשמח לדעת את גילך ואולי את מה שמעניין אותך לדעת מעט יותר בהרחבה.

אין קשר בין הנאה מינית לכניסה להריון
אכן הייתי מדייקת יותר אם הייתי כותבת כך-
אין קשר ברור חד משמעי בין הנאה מינית לכניסה להריון.
יכולה להיות הנאה מינית (בנפרד או בו זמנית) ולא יהיה הריון
יכול להיות חוסר סיפוק של אחד או שני הפרטנרים אבל הריון בהחלט יכול להיות
יש משמעות למצב הרגשי והפיסי בו נתונים השניים לגבי כניסה להריון.
אני מקווה שאני ברורה יותר @}
ניקול*
הצטרפות: 28 פברואר 2005, 02:54

כניסה להריון

שליחה על ידי ניקול* »

שלום לכולן גם אני מהמיואשות כבר שנה ו- 4 הבדיקות שלנו תקינות. ויש לי המלצות שאני הולכת לנסות. ישנם כדורים טבעיים של עץ אלת המסטיק שנקרא גם מסטיק תימני זה אמור לחזק את הרחם ואני יודעת מקרוב על נשים שזה עזר להם זה בא גם בטיפות אבל זה מגעיל רצח גם במים. אני מוכנה לנסות הכל ומישהי מהצפון אמרה לי שחמותה מכינה איזה סוג של זיתים ושזה אמור לעזור אם זה יעזור אני ישר מודיעה, וגם לגבי המסטיק (מישהי שמעה על זה).כי אני עברתי כבר את השלב של הדמעות מועקות כדורי הרגעה והיום הפכתי למיואשת בנושא ואני לוקחת מה שנותנים לי בלי לשאול שאלות אופטימיות לא עוזרת ופסימיות גם לא מה עוד עושים?
אני*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 17:25

כניסה להריון

שליחה על ידי אני* »

פלוני אלמוני את המסטיק התימני משיגים בחנויות טבע למניהן.
בהצלחה בהכל!
רויטל*
הצטרפות: 24 פברואר 2003, 13:10

כניסה להריון

שליחה על ידי רויטל* »

אני כנראה לא הפניתי את שאלתי בצורה נכונה ומכך אולי אפשר להבין ששאלתי מחוסר ידע מוחלט , למי ששאל את גילי , אז אני 25 עוד מעט אבל האמת שאני במצב שהרצון שלי לילד הוא כלכך גדול שאין לי את הסבלנות והסובלנות שצריך לחכות, המחשבה על כך במוחי אפשר להגיד שכל היום אני מוצאת את עצמי חושבת מתי זה יגיע גם לי ואני יודעת שאצלנו הכל בסדר ועכשיו ואני כלכך מחכה למחזור שלי כבר שיגיע שהוא עדיין לא הגיע וזמנו עבר מזמן יכול להיות שזה מהלחץ כי אני רוצה לבקש מהרופא מעקב זקיקים עם איקאקלומין ושהרצון הכלכך גדול שלי יתגשם, אני מצטערת אם ישנם אנשים כאן שנדהמו מהשאלה שלי אבל חשבתי שאולי יש דברים המוזרים ביותר שאני לא יודעת, אז בכל אופן היה נחמד לשמוע תגובות ואפילו טיפה מביכות אבל שמחתי בכל אופן שיהיה לכם לילה טוב ואשמח תמיד לתגובות תודה.
עצובה*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2004, 18:23

כניסה להריון

שליחה על ידי עצובה* »

אנחנו רוצים הריון. שני במספר.
והכל הולך לרעתינו.
המחזור ארוך מדי כך שעקב טבילה (אע"פ שאיני דתית) אני מפספסת את הביוץ.
כל פעם מחדש אני ממש יודעת שהנה הנה הביוף פה ואין אפשרות לתהרות...
יש גם וירוס CMV שמסתובב במשפחה המורחבת, ואני ממש מפחדת מזה.
בקיצור ממש קשה לי.
אני כבר קבעתי תור לרופאה והכל אבל בינתים הזמן עובר ואני כל כך עצובה...
אני יודעת שאין הרבה מה לעשות עד שלא בודקים את הנושא מקרוב אבל רק רציתי לפרוק, קצת...
יערת_דבש*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2003, 00:10
דף אישי: הדף האישי של יערת_דבש*

כניסה להריון

שליחה על ידי יערת_דבש* »

אני לא מבינה גדולה, אבל הנושא של פיספוס הביוץ- משהו פה לא נראה לי,
כי למעשה יש לאורח החיים הדתי את מלוא העניין שתיכנסי להריון, אז בגלל שלא נטבלת את לא יכולה? אני בטוחה שרב יוכל לתת מענה מדיוק לזה. מעניין אותי שתעני לי, כי יכול להיות שלא הבנתי נכון.
וגם, האם את יודעת בדיוק מתי הביוץ?
אולי השיטה הטבעית למודעות המחזוריות תעזור פה.
עצובה*

כניסה להריון

שליחה על ידי עצובה* »

אני יודעת מתי הביוץ ואני צודקת בדיעבד (14 יום אח"כ אני מקבלת)
ברור שלרב יהיה פתרון רק שעוד לא הספקנו להתייעץ...
ניקול*
הצטרפות: 28 פברואר 2005, 02:54

כניסה להריון

שליחה על ידי ניקול* »

לעצובה גם לי לפני כשנה היתה בעיה של מחזור ארוך, שבועיים, כן מפחיד אני יודעת כל חודש הייתי ככה וקיבלתי מרופאת נשים כדורים בשם פרוגילוטון משהו כזה וזה קיצר לי את המחזור וזה לא גלולות ולא מונע הריון אני שנה אחרי הטיפול והמחזור שלי נמשך גג 5 ימים בלי שום בעיות בקיצור יש מה לעשות חוץ משאלת רב. אז שיהיה לך בהצלחה ושלכולנו יהיה כבר הריון.
עצובה*

כניסה להריון

שליחה על ידי עצובה* »

תודה תודה
פלוני_אלמונית*

כניסה להריון

שלום לכולן!
הפסקתי לקחת גלולות למניעת הריון ומאז הווסת סדיר. החודש הוסת טרם הגיע (איחור ב 10 ימים). עשיתי בדיקת הריון ביתית שיצאה שלילית.
האים דגימת השתן חייבת להיות על הבוקר ע"מ לראות עליה ב bhcg?
בנוסף יש ריבוי הפרשה לבנה מהנרתיק, יש קשר למשהו?
שליחת תגובה

חזור אל “תכנון הריון”