לטוס ולטייל עם תינוקות

אנונימי

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי אנונימי »

ראו גם לטוס עם ילדים , ג'טלג נסיעה וילדים

איך עוברים את הטיסה?

· ההמראה (עד שמגיעים לגובה שיוט) והנחיתה הן הקשות ביותר, בגלל הפרשי הלחצים. אנחנו חיברנו לציצי וזה עזר מאוד להרגיע.

· לחבק הרבה, לשיר שירים, ולהאמין שזה יעבור בקלות.

· אם לתינוק כבר יש "לילה", עדיף לתכנן על טיסת לילה. כמה שיותר שיעבור בשינה, כך יהיה יותר קל. הג'ט לג עלול להיות לא פחות קשה
· להגיע מוקדם / בכרטוס מוקדם כדי שלא "יתפסו" לכם את המקום ליד העריסה. נסו להזמין מראש - לפני ההגעה לשדה התעופה - את המושבים עם המקום לעריסה. לא שהעריסה מוצלחת, אבל יהיה לכם יותר מקום לרגליים. חיזרו ובידקו את הנושא עם סוכן/ת הנסיעות שלכם. כנ"ל לגבי הטיסה חזור.

· כשטסנו (כולה לאילת...) עם בן 11 ח', לקחנו גם בקבוק מים, וטוב שכך, כי הוא לא רצה לינוק דווקא בזמני ההמראה והנחיתה, והבקבוק עזר לו נגד לחץ באזניים.

· בעניין ההמלצה להניק בהמראה ובנחיתה - בטיסה בה טס לידי תינוק קטן, לא הרשו להורים להחזיק אותו על הידיים בהמראה ובנחיתה מטעמי בטיחות (דרשו מהם לחגור אותו בכסא מיוחד). אולי הפתרון הוא באמת בקבוק (אפשר עם חלב שאוב, לא חייבים מים).

· שההורים יישנו טוב - אפשר במשמרות - לפני הטיסה, למקרה שיחזיק אתכם ערים זמן ארוך. מעבר לזה נראה לי שעם בן חודשיים יכול להיות דווקא קל - תלוי איך הוא בבית. ואם הוא סובל מגאזים ויש לכם משהו טוב נגד זה - קחו איתכם.
· החליפו חיתול ממש לפני העלייה למטוס. אם צריך להחליף בזמן הטיסה, לכו בכ"ז לשירותים הקטנים והצרים המעצבנים האלה - לא כל הנוסעים חושבים שזה ממש בסדר להחליף לתינוק יונק על המושב לצדם.

· צפו לכך שיהיו אנשים נחמדים ולא נחמדים מסביב. גם כאלו שיגידו :"שששששששש" שהתינוק יבכה.
· אנחנו טסנו בשתי טיסות לילה והמסקנה שלנו דווקא שעדיף טיסת יום, שכן לא ישנו כלל ולמחרת היינו הרוסים שנינו. נעזרנו מאד בשדה התעופה ובדרכים בכסא בטיחות שהופך לעגלה (sit 'n' stroll)אם כי בתור עגלה על מדרכות משובשות זה לא מציאה גדולה.

כדאי להביא:

· הרבה בגדים להחלפה כי המצב הלא רגיל עלול לגרום לתופעות חריגות שעלולות ללכלך את הבגדים...
· צעצועים אהובים, שמיכה אהובה, דובי וכיוב'. כמו כן להביא גם אטרקציות חדשות.
· לבקש כוסות פלסטיק ולשים בתוכן מגבונים לחים חמימים ולעשות קומפרסים לאוזניים- טוב בעיקר נגד רעש ולאיזון לחצים.
· להביא מהבית סדין (או שניים) של התינוק (לא מהכביסה אלא עם הריח שלו) כדי לפרוש על העריסה (אם נשתמש בה). כך לתינוק יותר קל כי לפחות הריח מוכר.
· מנשא עשוי להיות נוח להסתובבות במטוס.

ואחרי ששרדנו את הטיסה

עצות לטיול עצמו

· לא הייתי מתכננת טיול שכולל לא פחות מכמה שעות נסיעה ביום עם פעוט בן שנה ושלושה חודשים.
· מקסימום טיולי שמש: להתמקם במקום אחד מרובה אפשרויות, וממנו לצאת כל יום לטיול בכיוון אחר. ברגל, באופניים, וקצת באוטו - לא רחוק מידי.
· לבנות מראש על טיול רגוע יותר עם עצירות של כמה ימים באותו המקום...לצמצמם קילומטראז' מלכתחילה ולהשאיר הרבה זמן לא מתוכנן...הימים הכי כיפים שלנו היו העצירות של כמה ימים במקומות נידחים בחיק הטבע ובשלווה...
· אם אתם שוכרים קרוואן כדאי מראש לברר על נקודות החזרה אחרות ולא מדי רחוקות וכך גם לא תצטרכו לעשות מסלול לולאה...
· אפשרי טיול גם בעיר. או במקום שהוא יותר רביצתי (איים ביוון או תאילנד....)אפשר לנסוע בשעות שהוא נוהג לישון בהן. כמו כן לעצור הרבה בדרך.

תרמו: עודד המחפש, אם פי 3, ב דרך, עדי יותם, מונו נוקי, עמבר, שולמית ש, תבשיל קדרה, סיון ג, אורית אוקו ערוסי
עריכה: דקל נור, יוני 2005

אורית_אוקו_ערוסי*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2001, 22:47
דף אישי: הדף האישי של אורית_אוקו_ערוסי*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי אורית_אוקו_ערוסי* »

אני טסתי כמה פעמים עם תינוקות ואף פעם לא ביקשו ממני להניח אותה. הרי אין מושב עד גיל שנתיים, אז ברור שהתינוק עלי! עדיף במינשא ועם הרבה ציצי. שאר העיצות ניראות לי טובות ויעילות גם כן. אתם מכירים את תינוקכם ויודעים מה הוא אוהב. קחו דברים שהוא אוהב.אתם שניים שיכולים להתחלק ב"עבודה" ולישון במישמרות. עד ניו יורק זו טיסה ארוכה...
בהצלחה.
עודד_המחפש*
הצטרפות: 19 יולי 2003, 21:25
דף אישי: הדף האישי של עודד_המחפש*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי עודד_המחפש* »

לגבי החגירה והישיבה (בהמראה ונחיתה): מנסיוננו לכל חברה יש חוקים משלה. יש כאלה שאומרים להחזיק בידיים, יש כאלה שמחייבים חגירה בתוספת מיוחדת לחגורה (שמחברים אותה על החגורה של המבוגר והיא עוטפת בעצמה את התינוק). כדאי לברר מראש כדי לא להיות מופתעים.
רון_ג*
הצטרפות: 26 יוני 2004, 22:01
דף אישי: הדף האישי של רון_ג*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי רון_ג* »

יש לי שאלה יותר בסיסית בענין הזה - האם זה בכלל "נכון" להטיס תינוקות בגיל כ"כ קטן ?

אני ממש מתלבט בענין הזה.
אנחנו גרים 20 שעות טיסה מת"א ויש לנו תינוקת שתהיה בת 4 חודשים גיל מתוקן (חצי שנה גיל אמיתי. נולדה מאוד מוקדם, לצערינו)
ואני ממש מתלבט האם זה לא מסוכן להטיס אותה.
כמובן שזה תלוי במטרת הטיסה כי ברור לי (יתכן שאני טועה ?) שזה לא ממש ממש מסוכן כך שאם למשל היינו מחליטים לעבור לגור
בארץ אחרת, אז לא הייתי מתלבט.
אבל אני מדבר על נסיעה לביקור משפחתי שהיא אמנם חשובה לנו אבל זה בסה"כ ביקור משפחתי.

זה נראה לי משהו מאוד לא טבעי לשים תינוק/ת שמערכת החיסון שלו עדיין לא לגמרי מפותחת בצינור סגור עם מאות אנשים
למשך שעות רבות. בנוסף, כל הענין של הפרשי הלחצים.
האבולוציה לא הכינה אותנו לזה בגיל כ"כ צעיר ויש לי תחושה חזקה שזה לא נכון.

מה אתם חושבים -
באופן כללי על הטסת תינוקות ?
אם משהוא יודע בקשר לכאלו שהיו פגים, אני בוודאי אשמח לשמוע -
אבל אני אני לא חושב שהייתי מרגיש אחרת גם אם היא לא היתה פגה.

(ד"א - אני שואל כי אני לא לבד בעסק.
אם זה היה תלוי רק בי הייתי פשוט מוותר על הנסיעה אפילו רק כי אני מרגיש כך.
בת זוגי חושבת אחרת ואני שואל את עצמי אם יש לי סתם שטויות בראש או לא ...)
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

רון, אני יכולה לגמרי להבין אותך. זה בטח לא שטויות.
אולי מי שרוצה לראות את התינוקת יכול לבוא לבקר אתכם ?
רון_ג*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי רון_ג* »

תלוי את מי את שואלת ...
לעצם הענין - חלק גדול מהמשפחה כבר ראה את התינוקת (למשל הסבים והסבתות) אבל יש את האחים שלנו, חברים וכ"ו.

אבל - השאלה היא עקרונית.
האם זה אכן משהו שרצוי לא לעשות לתינוקות ואם כן אז למה ?

שכחתי לצין ששאלנו את רופאת הילדים שלנו והיא, כמה מפתיע, אמרה שאין שום בעיה.
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

ראה כאן
. אני מאמינה שיש מידע רב ברשת.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי בשמת_א* »

רון, קראתי את הקישור. בשורה התחתונה, נראה שהם די מסכימים איתך.
רון_ג*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי רון_ג* »

תודה בשמת.

אני לא בטוח שהם מסכימים איתי.
הם כותבים שבאופן אידיאלי התינוק צריך להיות בן חודשיים שלושה.
הילדה שלנו תהיה בת חמשה חודשים (גיל מתוקן) שזה מעל הגיל האידיאלי שהם מציינים.

חפשתי די הרבה ברשת חומר על הענין ולא מצאתי שום דבר רציני חוץ ממין סקירת ספרות ומאמרים של ה -
American Academy of Pediatrics שמציינת שלא נעשה אף מחקר כמותי שבדק את ההשפעה של טיסה על תינוקות.
(אני כרגע לא מצליח למצואת את הלינק).
דקלה_אמא_של_אורי*
הצטרפות: 13 נובמבר 2004, 19:49
דף אישי: הדף האישי של דקלה_אמא_של_אורי*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי דקלה_אמא_של_אורי* »

היי, קראתי את העצות על טיסה עם תינוקות והן ניראו יעילות, אך מה שאותי מטריד הוא עצם הטיול, כלומר, טיסה היא מקסימום בת יממה (חתיכת יממה ארוכה, אני מניחה) ואילו הטיול ארוך הרבה יותר. אנחנו מתכננים נסיעה לקנדה בקיץ, לחודש. לגבי הטיסה אני משום מה רגועה, הלחץ שלי הוא לגבי הנסיעות הארוכות באוטו במהלך הטיול עצמו. איך עושים את זה עם פעוט בן שנה ו - 3 חודשים, שהשמחה הכי גדולה שלו היא להתרוצץ? כלומר, ברור שנטייל גם ברגל הרבה, וננוח ב out doorsהרבה, באתרי קמפינג וכד', ובכ"ז אני מניחה שלא יהיו פחות מכמה שעות נסיעה ביום.
בשלב ראשון החלטנו שנשכור קראוון, כדי שאורי לא יהיה קשור בכיסא בטיחות כל השעות האלו - אבל - האם זה בטיחותי לא לשבת בכיסא בטיחות כשנוסעים?
האם מישהו מכם מנוסה בשכאלה ויכול לתת עצות בנושא?
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

לא הייתי מתכננת טיול שכולל לא פחות מכמה שעות נסיעה ביום עם פעוט בן שנה ושלושה חודשים.
שולמית_ש*
הצטרפות: 20 מאי 2002, 11:23
דף אישי: הדף האישי של שולמית_ש*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי שולמית_ש* »

גמני לא.
מקסימום טיולי שמש: להתמקם במקום אחד מרובה אפשרויות, וממנו לצאת כל יום לטיול בכיוון אחר. ברגל, באופניים, וקצת באוטו - לא רחוק מידי.
סיון_ג*
הצטרפות: 08 מרץ 2005, 21:05
דף אישי: הדף האישי של סיון_ג*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי סיון_ג* »

הי דיקלה, אנחנו טיילנו עם תינוקת בת 9 חודשים משך שלושה חודשים...שכרנו קמפרוואן (קרוואן ממונע) והאמת היא שלמרות שזאת היתה חוויה מדהימה היום הייתי עושה את זה עם תינוק קצת אחרת...הייתי מראש הולכת על טיול רגוע יותר עם עצירות של כמה ימים באותו המקום...מצמצמת קילומטראז מלכתחילה ומשאירה הרבה זמן לא מתוכנן...הימים הכי כייפים שלנו היו העצירות של כמה ימים במקומות נידחים (טיילנו באוסטרליה וניו זילנד) בחייק הטבע ובשלווה...
אם אתם שוכרים קרוואן כדאי מראש לברר על נקודות החזרה אחרות ולא מדי רחוקות וכך גם לא תצטרכו לעשות מסלול לולאה...
בהצלחה!
מונו_נוקי*
הצטרפות: 25 מרץ 2004, 18:12
דף אישי: הדף האישי של מונו_נוקי*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי מונו_נוקי* »

אפשרי טיול גם בעיר. או במקום שהוא יותר רביצתי (איים ביוון או תאילנד....)אפשר לנסוע בשעות שהוא נוהג לישון בהן. כמו כן לעצור הרבה בדרך.
טל*
הצטרפות: 19 מאי 2002, 22:45

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי טל* »

אנחנו בדיוק באותו מצב, מתכננים גיחה די ארוכה לאוסטרליה וניו-זילנד עם גוזל שיהיה בן שנה וחצי.
אשמח גם לקבל רעיונות ועצות לטיול כזה כולל "רדו מזה, זה לא משהו שעושים עם תינוק..."
סיון - אפשר "לראיין" אותך קצת על הטיול שעשיתם?
אני במייל talitai שטרודל bezeqint נקודה net.
תודה!
סיגל_ב*
הצטרפות: 29 פברואר 2004, 08:57
דף אישי: הדף האישי של סיגל_ב*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי סיגל_ב* »

אשמח גם לקבל רעיונות ועצות לטיול כזה כולל "רדו מזה, זה לא משהו שעושים עם תינוק..."
אני חושבת שזה נפלא לטייל עם תינוק, פשוט כדאי להתאים את זה לו. מה שהועלה למעלה: קראוון (ללא הצורך בכסא בטיחות) ועצירות א-ר-ו-כ-ו-ת של ימים רבים בפינות מקסימות בחיק הטבע - נשמע לי נפלא.
רותילה*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2004, 03:57

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי רותילה* »

בן הזוג שלי נוסע בסתיו לעבודה בארה"ב לחודשיים ואני שמעולם לא חציתי את האויקנוס האטלנטי מאוד רוצה לבוא גם. אבל, התינוקת החמודה שלנו תהיה בת שנה וחודש ונראה שמה שהיא תהיה הכי זקוקה לו זה פשוט מרחב, אני מאוד אוהבת את השגרה הנעימה שלנו בבית - שנת צהריים מבורכת בת שעה וטקס אמבטיה מפואר בשבע וחצי. מה יקרה לשגרה שלי כשנחזור? אני מניחה שצריך יהיה לבנות מחדש כשנחזור.
סיון_ג*
הצטרפות: 08 מרץ 2005, 21:05
דף אישי: הדף האישי של סיון_ג*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי סיון_ג* »

הי רותילה...בכל מקרה 'השיגרה' תשתנה כשאבא לא יהיה בבית חודשיים...לדעתי זו הזדמנות נהדרת בשבילכם כמשפחה להינות מחוויה קצת אחרת...מבחינת הילדה - אני חושבת שבגיל הזה כל שינוי משפיע אבל גם אמא וגם אבא יהיו איתה וזה הכי חשוב עבורה...אתם יכולים גם שם לנסות לשמר את הטקסים החשובים לה וגם אם לא אז יהיו טקסים אחרים...
האם תהיו במקום אחד או תנדדו?
איילת*
הצטרפות: 07 יולי 2001, 13:15

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי איילת* »

עומר (10 חודשיים) לא מחוסנת ואנחנו רוצים לטוס לטיול של כחודש חודשיים ובגלל היותה לא מחוסנת אנחנו מתלבטים לאן מכיון שאנו מעדיפים אזורים זולים אך הבעיה שבאזורים אלו אפילו מי שמחוסן נדרש לחסן בעוד חיסונים מה לעשות האם מישהו יודע על מקום שמשלב את שניי הבעיות שלנו (זול, ושלא נדרשים חיסונים)??? אשמח לתשובה...
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

התייעצות: אני מתכננת לנסוע עם הינוקא מת"א לחיפה ברכבת, להתארח אצל חברה. אוטו אין לנו.
יש לי שתי אפשרויות
  1. לקחת כיסא בטיחות ולעשות את נסיעות הביניים (בית-תחנת רכבת ותחנה-בית) במונית? זה יביא אותנו ישר אל רציף הרכבת, אבל יהיה כרוך בסחיבת כיסא הבטיחות אל הרציף, בין הקרונות, שמירה עליו בזמן הנסיעה וכולי.
  2. לעשות את נסיעות הביניים באוטובוס, בלי כיסא, אבל אז להיטלטל עם תינוק במנשא אל תחנת האוטובוס וממנה בשני הכיוונים. (מהבית שלי לתחנת רכבת - כעשר דקות באוטובוס, ועוד הליכה של עשר דקות לתחנה או ממנה. לבית שלה.... לא יודעת). גם לא יאפשר לי "לשים אותו" אף לרגע אחד, למקרה שאצטרך לבצע איזו פעולה לוגיסטית מסובכת ברכבת.
מה עדיף?
עירית_לוי
הצטרפות: 13 יוני 2004, 20:33
דף אישי: הדף האישי של עירית_לוי

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי עירית_לוי »

לי האפשרות של מונית + רכבת נוחה יותר, למרות החיסרון של לסחוב את כסא הבטיחות.
בשנה הראשונה לחייה של בתי גרנו עדיין בעיר ולא היה לנו רכב, ונסעתי ככה הרבה להורים שלי.

בהליכה הקצרה (מהבית למונית, מהמונית לרכבת) היא היתה במנשא מקדימה, התיק היה על הגב וכסא הבטיחות ביד אחת. זה השאיר לי יד פנויה לכל הדברים האחרים (לקנות כרטיס, לאחוז במעקה במדרגות וכו').
מונו_נוקי*

לטוס ולטייל עם תינוקות

אין לך סלקל?
לי יש סלקל עם רגליים. אני נסעתי לחברה בחיפה גם כן. נסעתי במכונית עם הסלקל .בתחנה וברכבת נעזרתי בסלקל כשהוא על הרגליים(כמו עגלה) וכך גם יכולתי לנסוע איתה בתוך חיפה. שימי לב שמאד צפוף ברכבת בקיץ. תשתדלי להיות בתחנה רחוק משאר הנוסעים כדי שיהי לך מקום בלי לעבור בין הקרונות.
אני קניתי מקום שמור והם לא הסבירו לי שהרכבת לא מחכה עד שמוצאים את המקום השמור אלא צריך להתחיל לטייל בין הקרונות.
עירית_לוי

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי עירית_לוי »

אגב, כשכתבתי כסא בטיחות_ התכוונתי ל _סלקל (בלי רגליים).
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

לטוס ולטייל עם תינוקות

אין לך סלקל?
אני אפילו לא יודעת איך מבדילים בין סלקל לכיסא. יש לי משהו שקניתי יד שנייה, שנראה בערך כך (מאותה פירמה, אולי דגם אחר):
http://cgi.befr.ebay.be/ws/eBayISAPI.dl ... 87887&rd=1
עירית_לוי

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי עירית_לוי »

זה כסא בטיחות.

לסלקל יש ידית שמקלה על הנשיאה:
תמונה
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

לטוס ולטייל עם תינוקות

(אופסי)
אה... יש לזה ידית :-)
אפילו לא שמתי לב לזוטה הזאת בתמונה שהבאתי.
אז יש לי סלקל, מסתבר... עדיין הוא לא ממש קל. אבל אני נוטה לחשוב ששתיכן צודקות ושעדיף על אוטובוס.
מונו_נוקי*

לטוס ולטייל עם תינוקות

רגליים אפשר לקנות בנפרד ואז לא צריך להחזיק את הסלקל ביד
נניח כזה
תמונה
http://img.shopping.com/cctool/PrdImg/i ... 826487.JPG
תזמורת_הים*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2003, 11:13
דף אישי: הדף האישי של תזמורת_הים*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי תזמורת_הים* »

טיפ לרכבת- אם את מתכוונת לקנות כרטיס עם מקום שמור, כדי לחסוך טרטור מיותר בתוך הרכבת תעלי ישר לקרון של המקומות השמורים. זה תמיד הקרון הצפוני ביותר, ושם יושב רק מי שקנה מקום שמור.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

לטוס ולטייל עם תינוקות

מונו, זה נראה קל. אבל בפועל זה אומר להיטלטל עם עגלה במדרגות של רציפי הרכבת (ולפחות בת"א יש הרבה כאלה) - לא ריאלי.
תעלי ישר לקרון של המקומות השמורים
גם זה רעיון...
מונו_נוקי*

לטוס ולטייל עם תינוקות

אורית הסבירה טוב יותר מה שניסיתי לומר. כאמור הרכבת לא מחכה וכדאי לעמוד מראש שם.
קומה ג, אני נסעתי ברכבת עם עגלה כזו ולפחות בתחנת האוניברסיטה יש מעלית.
תזמורת_הים*

לטוס ולטייל עם תינוקות

גם בתחנת ארלוזורוב יש מעלית.
אני לא בטוחה לגבי התחנות בחיפה.
מונו_נוקי*

לטוס ולטייל עם תינוקות

יש. לפחות בחוף כרמל. , תראו משהו מגניב ושימושי
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

מה דעתכם על טיול לאיי תאילנד עם תינוקות בת 7 חודשים (במרץ) לא מחוסנת? מישהו עשה זאת?
פלוני_אלמונית*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שלום
אנחנו טסנו עם תינוקת בת שנה לתאילנד ולא היתה שום בעייה נהפוך הוא, היה נפלא ....
הבת שלנו הייתה מחוסנת רק בחלק מהחיסונים אבל לשמחתנו לא חלתה בכל מקרה בבנקוק יש שני בתי חולים מצויינים לכל מקרה...
טיסה נעימה
אם נדרשים עוד פרטים אנא כתבי לי
פלוני_אלמונית*

לטוס ולטייל עם תינוקות

תודה על המידע. במה הקטנטנה חוסנה? היכן הייתם בתאילנד ולכמה זמן? נדרשו איזה שהם אמצעים הגנתיים (בעיקר לעקיצות יתושים)?
באיזה עונה של השנה נסעתם?
תודה על השיתוף.
רינת*
הצטרפות: 07 אוגוסט 2001, 15:14

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי רינת* »

אני חושבת לטוס לטיול קצר של כחודש-חודשיים לצפון הודו עם תינוק בן 10 חודשים. אשמח לשמוע תגובות ועצות לרבות מה בנוגע לחיסונים
רז*
הצטרפות: 09 מאי 2005, 22:01

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי רז* »

אנחנו עשינו טיול של חודש בניו זילנד עם תינוק בן ארבע חודשים והנה כמה לקחים
  • טיסות ונסיעות קצרות: כמובן שאי אפשר לטוס לניו זילנד בארבע שעות, אז עשינו הפסקה של יום וחצי בסינגפור, זה היה ממש מוצלח מבחינת פיזור העומס על הילד וההורים. מבחינת הנסיעות ברכב, שברנו את המסלול לקטעי נסיעה של לכל היותר 4 שעות ביום, יותר מזה קשה לילד לשבת במושב שלו.
  • לא לטוס בחברות שלא מספקות עריסה לתינוק. עריסה זה מין מתקן שמחובר לקיר הקידמי של תא הנוסעים שבו התינוק שוכב בנוחות (מתאים עד גיל 6-9 חודשים) ככה שלא צריך להחזיק את התינוק על הידיים 10 שעות וגם ההורים זוכים למקומות הכי טובים במטוס. יש להקפיד להזמין את העריסה עם הכרטיס. בעניין הזה אני חייב להמליץ על סינגפור אירליינס שבנוסף לעריסה ומקומות טובים גם משתדלים לא להושיב אנשים זרים ליד משפחה עם תינוק. (לטובת הזרים כמובן)
  • לשכור מראש רכב גדול יחסית, שיהיה מקום לעגלה ומזוודות. אנחנו שכרנו סטיישן, פשוט לא הינו נכנסים לרכב "משפחתי".
  • קיבלנו לברית שק שנה קטנטן בשביל הילד, כשקיבלנו אותו חשבנו שזאת עוד מתנה שלעולם לא נשתמש בה. בדיעבד במשך כל הטיול הוא ישן בתוך השק שנה למרגלות המיטה שלנו. מצד אחד זה חסך לנו את הצורך לבקש מיטה לתינוק בכל מלון או מוטל בדרך, מצד שני הילד ישן כל יום במקום מוכר ונוח.

לא לפחד לנסוע עם ילדים, הם חלק מהמשפחה, הם חלק מהחיים. נגמרו הימים של טיולי טרקים בגו'נגלים של נאפל, אבל זה לא אומר שנגמרו החיים. תמשיכו לטייל עם הילדים, בהתאם לגיל ולרמת הקושי שהם יכולים לסחוב.
גיל 4 חודשים הוא מצויין לטיול, הילד עוד לא מגלה רצונות משלו, כך שנמנעים הוויכוחים לאן נוסעים מחר ו"אני רוצה עוד גלידה". כמו כן עדיין לא צריך להכין לו אוכל מיוחד, רק שד או בקבוק.
דגנית_ב*
הצטרפות: 13 מאי 2004, 12:15
דף אישי: הדף האישי של דגנית_ב*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי דגנית_ב* »

מנסיון בהרבה טיסות מאד ארוכות גם עם 2 תינוקות/ פעוטים זה:
_כדאי להביא:
הרבה בגדים להחלפה כי המצב הלא רגיל עלול לגרום לתופעות חריגות שעלולות ללכלך את הבגדים..._
מיותר!!!
שום תופעות חריגות. ממילא אין מה לעשות חוץ מלטפל בהם אז אפשר להיות מוכנים עםמגבות/נים/שמיכה של המטוס כדי לקלוט ולנגב ולהחליף חיתול בזמן. אולי זה מעביר את הזמן להוריד אוברול ולהלביש אחד נקי אבל זה גם יכול לעצבן אתכם ואת הילד.
בשביל מה לסחוב בגדים נקיים/מלוכלכים נוסף על הציוד הרב?
הרי על יד הדלפק של השכרת מכוניות לא מחכה מכונת כביסה... או ייבוש.

ה ב ג ד י ם ש ל ה ת י נ ו ק מ ו כ ת מ י ם ? א ז מ ה ?
שאר הנוסעים נראים כל כך טוב אחרי 10 שעות טיסה?
זה מאד מעייף ב המצב הלא רגיל לשמור על עסקים כרגיל.
רחלי*
הצטרפות: 27 נובמבר 2002, 23:47

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי רחלי* »

אנחנו עומדים לנסוע לנופשון של ארבעה ימים עם תינוק בן כמעט שמונה חודשים (זה מלון ברמה די גבוהה, מהסוג של הכל כלול, כך שציוד בסיסי יש שם). יש לי כמה שאלות, ובטח יצוצו עוד בהמשך. איך מסתדרים עם אוכל? (הוא יונק, אבל אוכל גם מחיות מכפית). חשבתי להביא ציידנית, אבל לא זכור לי שבמקרר משקאות במלונות יש גם מקפיא, ונראה לי שאוכל שמופשר ועומד במקרר ארבעה (או אפילו שלושה) ימים, עשוי להיות בעייתי. יש למישהו רעיון?
שאלה נוספת: אנחנו משתמשים גם בעגלה. התינוק כרגע בן שבעה חודשים - עדיין לא יושב. היינו רוצים לקחת אתנו טיולון במקום עגלה, אבל זה עשוי להיות מוקדם מדי. יש טיולונים שמתאימים לתינוק שעדיין לא ממש יושב? אם לא - איך מטיסים עגלה בבטחה?
אשמח לרעיונות ועיצות נוספים בכל תחום שהוא - סביר להניח שעל חלק מהדברים קשה לחשוב מראש.
הרגע_הזה*
הצטרפות: 05 יולי 2003, 01:00
דף אישי: הדף האישי של הרגע_הזה*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי הרגע_הזה* »

סביר להניח שתעברי להנקה <כמעט> מלאה. הכי נוח והכי 'בטוח' בשבילו (מבחינת התחושה והחשיפה לדברים חדשים). לגיבוי תקחי מחיות מוכנות (גרברים) ואל תסמכי על לקנות במקום (אולי אין מה שתרצו וגם חבל לבזבז על זה זמן).
עדיף טיולון, יש כאלה שנשכבים ומתאימים <כמעט> מגיל 0. אם אתם רק נייחים במלון אז עגלה יכולה להיות עדיפה כי יהיה לו יותר נוח במקום מוכר, בד"כ עגלה יותר רחבה ומצד שני אתם לא צריכים לקפל אותה עד החזרה לארץ (שלא כמו בטיול שכל יום ישנים במקום אחר).
גם עגלה וגם טיולון לוקחים עד המטוס וממש לפני הדלת מוסרים לדיילים. מבקשים מראש לקבל את העגלה בנחיתה ולא עם המטען - לפעמים צריך לצאת אחרונים או לחכות קצת לעגלה אבל שווה.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

לטוס ולטייל עם תינוקות

לגיבוי תקחי מחיות מוכנות (גרברים)
נכון, אבל גם: זה הזמן לנסות להציע לו קצת אוכל אצבעות. בארוחת בוקר במלון הוא יכול להחזיק ולמצוץ חתיכת מלון/אבטיח/מלפפון, בארוחת צהריים או ערב - תרמיל של שעועית ירוקה או חתיכת תפוח אדמה מבושל (ובקיצור, כל מה שמותר בגיל הזה, רק לא טחון).
אמא_ישר_מהתנור*
הצטרפות: 04 דצמבר 2006, 14:00

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי אמא_ישר_מהתנור* »

מי יודע מאיזה על נסיעות לחו"ל בגיל חודש ?
אמא_של_שפן*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2006, 12:19
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_שפן*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי אמא_של_שפן* »

_הרבה בגדים להחלפה כי המצב הלא רגיל עלול לגרום לתופעות חריגות שעלולות ללכלך את הבגדים...
מיותר!!!_
לא מסכימה. לבן שלי היו יציאות עצומות בהיקפן ונוזליות מאד בכל טיסה טראנס אטלנטית, ואותו הדבר אם כי פחות גם בטיסות פנימיות בארה"ב. ברמה שאני הייתי צריכה להחליף בגדים. תמיד טוב שיהיה, כי את לא יכולה לדעת אם התינוק שלך רגיש ללחץ האויר או לא לפני שטסת.
פלוני_אלמונית*

לטוס ולטייל עם תינוקות

_הרבה בגדים להחלפה כי המצב הלא רגיל עלול לגרום לתופעות חריגות שעלולות ללכלך את הבגדים...
מיותר!!!
לא מסכימה. לבן שלי היו יציאות עצומות בהיקפן ונוזליות מאד בכל טיסה טראנס אטלנטית, ואותו הדבר אם כי פחות גם בטיסות פנימיות בארה"ב. ברמה שאני הייתי צריכה להחליף בגדים. תמיד טוב שיהיה, כי את לא יכולה לדעת אם התינוק שלך רגיש ללחץ האויר או לא לפני שטסת._

ואני 'נתקעתי' בטיסה למערב ארה"ב (דרך אירופה) עם פעוטה משלשלת. עדיף שיהיה מיותר מאשר שיחסר.
אמת_וצדק*
הצטרפות: 18 מאי 2006, 02:21
דף אישי: הדף האישי של אמת_וצדק*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי אמת_וצדק* »

קנינו כרטיסים ליוון בפסח, משהו כמו 10 ימים. אנחנו = בעלי, אני ונעמה שתהיה בת שנה ושלושה חודשים.
אנחנו רוצים להזמין מקומות במלונות, אבל אין לנו מושג לאן כדאי ונשמח מאוד לקבל רעיונות.
עדידי*
הצטרפות: 22 אוקטובר 2006, 08:51

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי עדידי* »

שלוםחברים
רוצים לטוס להודו עם אפרוח בן שנה
הסבתות מלחיצות בסיפורי זוועה
מישהו יודע משהו על זה?
עומרי יונק וגם אוכל מעט אוכל מוצק ואנחנו מתכננים צפון הודו
נשמח לכל מידע בעניין
או לפה או ל- [email protected]
מיקה_וקיריקו*
הצטרפות: 24 מאי 2007, 10:22

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי מיקה_וקיריקו* »

שלום! מבקשת להתיעץ... (עם תינוקי שעוד לא נולד....) כשלנגד עיננו נסיעה מתוכננת לאירופה. אנו ניסע כשהקטנצ'יק יהיה כמעט כבן 2 חודשים ונשוב כשהוא יהיה בסביבות 6 חודשים.
יש לי די הרבה שאלות:
  1. שאלה לגבי המסע:
א. כמובן שזה קודם כל תלוי בתינוק עצמו (ובמצבם של הוריו), אבל האם בכלל כדאי/אפשר לטוס עם תינוק כלכך צעיר?
ב. עדיף להמעיט בטיסות ולהשתדל להגיע ברכבות? (נוסעים צפונה מקופנהגן ואין טיסות ישירות...)?
ג. מה עם חיסונים? בכלל אנו בהתלבטויות לגבי חיסונים, אך בכל זאת בעצם המסע התינוק נחשף ל"מזיקים" ואני טרודה... מתי בדרך כלל תינוקות מתחסנים? האם אפשר לדחות את החיסונים למרות הכל?
ד. עם מי מתיעצים לגבי נושאי בריאות בשלב הזה? (אפשר לקבוע תור אצל רופא תינוקות לפני שהתינוק נולד?)

אנו עומדים לרכוש עגלה .
  1. שאלה לגבי מיטה/עגלה: אנחנו ננסה לינה משותפת בהתאם לתנאים וכו', אך בכל מקרה רציתי לדעת אם
א. אפשר להשכיב תינוק לישון ב"אמבטיה/עריסה" של העגלה על בסיס יומיומי?
ב. צריך לקנות מזרון טוב, נכון?
ג. זה בריא, זה נוח?
ד.שווה להשקיע ב"אמבטיה" קשיחה/יחידה נפרדת, למרות שבבכוונתנו להשתמש במנשא?
ה.יש עצות או הערות?

אשמח מאד לתגובות...בתודה, מ.
חוט_השני*
הצטרפות: 02 פברואר 2006, 11:34
דף אישי: הדף האישי של חוט_השני*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי חוט_השני* »

איזה כיף!{@
זה הגיל הכי קל לנסיעות. אל תשכחי לקחת מנשא וציצי ואת מסודרת :-)

אנחנו ננסה לינה משותפת בהתאם לתנאים
בד"כ אין בעיה להצמיד את המיטה לקיר או להצמיד מגן מאולתר למיטה (שולחן, כסא כורסא...)

האם אפשר לדחות את החיסונים למרות הכל?
בעיקר אם התינוק רק יונק ונמצא אם אמו כל הזמן, אז ממש אין סיבה לחסן בשלב זה. כדאי לקרוא ב מדור בלי חיסונים כדי להבין את הנושא ולהרגע.

בעיקר כדאי להשקיע בשני מנשאים טובים שנמצאו נוחים ומתאימים. (שניים כדי לכבס ולגוון, בעיני over the shoulder baby holder ולופי אבל ב מדור מנשאים תוכלו לגלות יותר.

אולי עדיף לדחות את קניית העגלה ולראות איך הולך בלעדיה. אם תצטרכו בכל זאת תוכלו לקנות שם.
בעיני עגלה בגיל זה נוחה מאוד בשדות תעופה כדי לסחוב את התיקים אבל אם מעורבות הרבה נסיעות באוטובוסים,הרבה מדרגות ומקומות קטנים וצפופים אז עגלה יכולה להיות די מטרד. שווה לשקול ולהתייעץ.

בגדול נראה לי די פשוט, דווקא בגיל כזה.
מתי צפויה הלידה?
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

א. כמובן שזה קודם כל תלוי בתינוק עצמו (ובמצבם של הוריו), אבל האם בכלל כדאי/אפשר לטוס עם תינוק כלכך צעיר?

הבעיה היחידה שאני רואה זה האויר הג'יפה במטוס אבל מזה לא תצליחו להימנע.
גיל חודשיים זה גיל קל מאוד לתפעול (לא צריך לרוץ אחרי התינוק כשהוא זוחל לו לעמדת הדיילות)

ב. עדיף להמעיט בטיסות ולהשתדל להגיע ברכבות? (נוסעים צפונה מקופנהגן ואין טיסות ישירות...)?

זה משהו שנכון יותר, לדעתי, לגילאים גדולים יותר. אנחנו מצאנו שהתנהלות ברכבות נוחה יותר מאשר במטוסים אבל בגיל כזה, בו התינוק עליך במילא - לא נשמע לי הבדל גדול.

ג. מה עם חיסונים? בכלל אנו בהתלבטויות לגבי חיסונים, אך בכל זאת בעצם המסע התינוק נחשף ל"מזיקים" ואני טרודה... מתי בדרך כלל תינוקות מתחסנים? האם אפשר לדחות את החיסונים למרות הכל?

מה התכנית שלכם לגבי חיסונים בלי קשר לטיסה?
למיטב זכרוני בשגרת החיסונים המומלצת יש חיסונים בגיל לידה, חודש וחודשיים. אם תכננתם לחסן לפי השגרה - לא הייתי מחסנת רגע לפני טיסה כדי להספיק לעבור את תופעות הלוואי בבית.
אם אתם מעוניינים לדחות חיסונים או לוותר עליהם וחוששים שזה בעייתי בגלל שתהיו בסביבה אחרת (למרות שמדובר באירופה ולא במדינת עולם שלישי) - יש מרפאת מטיילים שמתעסקת בדיוק בזה (נגד מה מתחסנים בהתאם ליעד הנסיעה). אפשר להתיעץ שם.

יש עצות או הערות?

עגלה היתה לנו מאוד לא שימושית בגילאים האלה. רק סבתות עשו בה שימוש.
כשתסעו יהיה לכם כבר תינוק בן חודשיים ותדעו מה השימושיות של עגלה בשבילכם ואם כדאי לכם לקחת.
שינה באמבטיה של עגלה זה משהו שאנשים עושים אבל נשמע לי שאחרי גיל חודשיים-שלושה נעשה שם צפוף או אפילו מסוכן.

לא הבנתי מה אופי הנסיעה אבל נראה לי שיהיה לכם מאוד שימושי להחזיק שני מנשאים שיתנו לכם תשובה למגוון צרכים.
גם בעניין הזה - יהיה לכם כבר תינוק בן חודשיים וקצת ותק וידיעה מה מתאים לכם ומה לא אבל נשמע לי ש"מקדם" (שמתאים לנשיאה על הגב כבר מגיל לידה) יוכל לעזור הרבה (או אולי כבר יאמו. תלוי בהתפתחות של הילד) ובנוסף איזשהו מנשא שמאפשר ערסול, משהו מגזרת הבד ארוך ותואמיו (לופי, שרון דרור) או אלכסוני כלשהו.
אם יש לך שאלות נוספות בעניין המנשאים - אפשר להמשיך לדון ב המלצות מנשאים
מיקה_וקיריקו*
הצטרפות: 24 מאי 2007, 10:22

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי מיקה_וקיריקו* »

תודה על התגובות וההערות. אני אתחיל להתעניין במנשאים (ואולי גם נחכה לפגוש את התינוקי שבתקווה יוולד בסוף אוגוסט, נראה מה יש לו לומר בעניין...). :-) מ.
אלופת_ישראל*
הצטרפות: 30 יולי 2006, 13:01
דף אישי: הדף האישי של אלופת_ישראל*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי אלופת_ישראל* »

שלום ..ממ אני רואה שלא בקרו פה מזמן...
אנחנו רוצים לטוס לברזיל, כמובן עם פיצקי בת 10 חודשים.
פתאום התחילו להציף אותי פחדים...מה אני עושה לה מה בוער לי...מה עם היא תחלה
אולי אני אגואיסטית והיא זקוקה לבית המוכר. כמובן ששגרה לא תיהיה לה בטיול...
בבקשה עם טיילתם בברזיל שתפו אותי.
הרבה אהבה מוזיקה וכדורגל לכולם
טסים*
הצטרפות: 21 יולי 2010, 15:32

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי טסים* »

אנחנו טסים בקרוב לחו"ל בטיסות ללא קצרות. יש פה מישהו שיש לו נסיון עם ילד בן שנה בטיסה? הוא יהיה עלינו בטיסה.
יש לנו מנשא יאמו שיהיה צמוד אלינו בטיסה עצמה אבל גם מנשא טיולים (כזה עם מערכת גב) - האם אתם יודעים אם ניתן להביא את זה כתיק יד לטיסה או שחייבים לשים את זה עם המזוודות בבטן המטוס? הוא שוקל רק 5 ק"ג (המנשא הזה).
תודה!
לירי_יער*
הצטרפות: 13 פברואר 2010, 21:29
דף אישי: הדף האישי של לירי_יער*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי לירי_יער* »

אפשר להביא את המנשא כ"קארי און"
בדיוק חזרנו עכשיו מכמה טיסות ארוכות עם הילדים.
לא יודעת כמה המנשא הקשיח באמת עזר
היאמו יותר כיכב
פלוני_אלמונית*

לטוס ולטייל עם תינוקות

אנחנו עומדים לנסוע עם תינוק בן 4 חודשים לאיטליה לביקור משפחתי שיכלול גם נסיעה בין מילאנו ונאפולי. האם עדיף את הנסיעה הארוכה הזו לעשות במטוס, רכבת או מכונית?
חוט_השני*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי חוט_השני* »

כמה זמן לוקח להגיע בכל אחת מהדרכים שציינת?
זו חייבת להיות נסיעה רצופה או שאפשר לפצל?
איך התינוק בנסיעות?
חוט_השני*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי חוט_השני* »

המומחים אומרים רכבת!
טול_טול*
הצטרפות: 25 מאי 2009, 19:11
דף אישי: הדף האישי של טול_טול*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי טול_טול* »

המומחים אומרים רכבת!
מסכימה:

במכונית התינוק קשור בכסא כל הנסיעה ואתם מתעייפים כי מישהו צריך לנהוג כל הזמן,
בכביש מהיר לא תמיד אפשר לעצור מתי שרוצים בשביל להניק או להרגיע תינוק בוכה, נשמע סיוט.

במטוס התינוק על הידיים אבל יש מרחב תזוזה מוגבל וההמראות והנחיתות יכולות להיות מאוד לא נוחות לתינוק, לחץ באוזניים וכו'.

ברכבת אפשר להסתובב, יש הרבה מרחב ואם קונים ברכבת המהירה (יורוסטאר) אמנם יקר אבל ממש מהיר ואין כמעט עצירות.

גם מבחינת איכות הסביבה זו האפשרות הכי טובה.
ניצן_אמ*
הצטרפות: 28 נובמבר 2005, 19:35
דף אישי: הדף האישי של ניצן_אמ*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי ניצן_אמ* »

אמנם יקר אבל לא כמו כרטיס טיסה.
מילאנו-נאפולי זה גם מרחק שברכבת מהירה יצא לך יותר מהר מאשר הטיסה + כל הטרראם של הטיסה.
ברכבת אפשר לפתוח שולחן בנוחות ולתת לזאטוטים להתרוצץ (בגיל הזה פחות רלוונטי.)
אם במקרה גם קונים כרטיס ילד (על תינוקות הם לא יודעים במעמד הקנייה) אז מקבלים כסאות בקרון עם עוד משפחות או אפילו בתא נפרד עם עוד משפחה אחת. שווה.
תזמורת_הים*

לטוס ולטייל עם תינוקות

רק לא במכונית. זו נסיעה של לפחות 7-8 שעות נטו באוטוסטרדות במהירות 140 קמ"ש.
גם אני בעד רכבת, אבל מהירה (מהכי מהירות+יקרות שיש).
פלוני_אלמונית*

לטוס ולטייל עם תינוקות

אני רואה שרכבת לוקחת 5 שעות, וטיסה שעה וחצי. במכונית 7 שעות, אבל מזה נראה לי שנרד.
מבחינת חשיפה לחידקים, טרטור וכו'... עדיף רכבת או מטוס?
איך התינוק בנסיעות? לא יודעת... הוא בן שבועיים ונסע מעט מאוד... תינוק נוח ושקט בסך הכל בינתיים...
פלוני_אלמונית*

לטוס ולטייל עם תינוקות

ואגב, נראה שלטוס זה הרבה יותר זול מרכבת...
תפוח_אדמה*
הצטרפות: 01 יולי 2008, 21:51
דף אישי: הדף האישי של תפוח_אדמה*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי תפוח_אדמה* »

היינו פעם בדילמה דומה, עם תינוק קצת יותר גדול ובחרנו מטוס. יכולת התזוזה ברכבת גם מוגבלת מאד. המטוס נגמר הכי מהר. היה בסדר.
ניצן_אמ*
הצטרפות: 28 נובמבר 2005, 19:35
דף אישי: הדף האישי של ניצן_אמ*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי ניצן_אמ* »

רכבת.
טיסה שעה וחצי זה בלי כל ההגעה, והעליה והירידה שלוקחות טון זמן.
רק לא אוטו.
רכבות מהירות, ישירות, ויקרות. האפשרויות האחרות בסופו של דבר מייקרות ומאריכות.
אם מזמינים מראש ובאינטרנט, אפשר לקנות ממש בחצי מחיר.
ורמיר*
הצטרפות: 06 אפריל 2011, 21:15

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי ורמיר* »

הי, אשמח לעצה- גיסי מתכנן להתחתן בבאלי באוקטובר. נשמע תענוג, רק שאנחנו נהיה עם ילד בן כמעט שנתיים ואני אמורה ללדת כחודש וחצי לפני כן. האם בטוח לטוס טיסה ארוכה כל כך שלא לדבר על השהיה עם תינוקת לא מחוסנת? מתלבטת מאד ואשמח לעזרה
פלוני_אלמונית*

לטוס ולטייל עם תינוקות

נדמה לי שכדאי קודם לבדוק עם חברת התעופה. יש חברות שמגבילות נסיעה עד לסוף חודש שישי מחשש ללידה במטוס.
מה העניין עם תינוקת לא מחוסנת???
תהנו ומזל טוב!
ורמיר*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי ורמיר* »

הי, העניין עם התינוקת? כי תהיה כבר תינוקת... אני אמורה ללדת ולטוס איתה :-) ואני מהמחסנים, רק שלא ניתן לחסן לפני גיל שנתיים להפטיטיס א, ב, ולטיפוס הבטן. אני בינתיים עסוקה בלהלחיץ את עצמי...
פלוני_אלמונית*

לטוס ולטייל עם תינוקות

אנחנו טסים מחרתיים לאמסטרדם עם תינוק בן שנה (טיסת לילה)רציתי לדעת אם בגיל הזה עדיין אפשרי לקבל עריסה במטוס תודה ולילה טוב
ורמיר*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי ורמיר* »

Klm אין עריסה בכלל
ארקיע לא ידוע לי
אייר ברלין יש עריסה
ג׳ט אייר אין עריסה
ורוב בעריסות הן מותנות משקל ולא גיל, בדרך כלל מספיקות עד גיל תשעה חודשים או עד שהילד מגלה סימני עצמאות כמו לשבת בתוך העריסה ואז יכול להתהפך וליפול ממנה. תקחו מנשא ושיישן עליכם, מלבד בהמראות ונחיתות שאז חייב להיות קשור בחוט שהם קוראים לו חגורת בטיחות לתינוק. תיהנו ואם אתם מתכננים לשכור אופניים, תחשבו על bakfiets שהם אופניים עם עגלה קדימה ומאד מאד נוחות עם תינוק! ויש גם מקום לתיקים וכל הברדק...
ורמיר*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי ורמיר* »

אויש שכחתי בכלל את אלעל, כי הם תמיד יקרים אז אני מתעלמת מהם... ובאמת שאין לי מושג. אגב, ידוע לכם ששום חברה לא מבטיחה עריסה וחייבים לבקש מראש בעת הזמנת הכרטיס ולא בעת העליה למטוס? בכל מקרה נראה לי שהילד שלכם גדול מדי, אז תקחו מנשא לטיסה עצמה. אם יהיה מושב ביניכם מה טוב, תנסו להרדים את הילד. אצלי בטיסות זה לא ממש עבד אלא סיפק לבני היקר מרחב לקפוץ עליו ואז עליי. במנשא הוא די השתעמם אז פשוט נרדם. עכשיו יש לנו cares אז כשיש מושב פנוי ובדרך כלל יש מושב אחד פנוי, זה עובד כמו במנשא- חוסר יכולת לנתר אלא רק למשחק רגוע מביאה לשעמום שמביא לשינה מבורכת. נשמע אולי רע אבל כשהדיילות עוברות עם העגלות, אני מעדיפה שיעסיק עצמו עם ספר או בובה מאשר לרדוף אחרי אינדיאני במעברים :-)
צפרדע_צבי_ופרפר*
הצטרפות: 13 מרץ 2011, 23:21
דף אישי: הדף האישי של צפרדע_צבי_ופרפר*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי צפרדע_צבי_ופרפר* »

אנחנו לא הזמנו מראש אבל קיבלנו בשתי הטיסות את המושב ל העריסה. הציעו את העריסה עצמה אבל לא רצינו
מה שכן הבאנו כדור פילאטיס קטן שנופח לאחר כל המראה (היו שלוש :-/) בגלל שזה מפתיע זה קובל בחיבה ע"י הצוות והנוסעים.
ומנשא כמובן. בזמן הטיסה זה היה לא רע , יחד עם טיולים ברחבי המטוס.
הזוועה הייתה בנחיתות וההמראות- היא לא הסכימה לינוק ופשוט צווחה באימה 15 דקות כל פעם (חוץ מפעם אחת שהיא ישנה). מסכנונת.

טיפ שקיבלנו מאוחר מידי- ליצור מכשיר אדים לאוזניים: לוקחים שתי כוסות, שמים בתוכן בד\ צמר גפן ושופכים עליו מים רותחים כך שהבד יתחיל להעלות אדים
את הכוסות מצמידים לאוזניים.

אגב בשתי המראות נתנו לה להישאר במנשא (ארגו) במקום להתעקש על החגורה הקטנה, באחרות היא לא רצתה להיות בתוכו.
כמו בכל דבר זה תלוי יותר ביכולת ליצור אמפתיה אצל הדיילת (אחת שתהיה בעדכם זה מספיק) מאשר בתקנות החברה.
קשת_בענן*
הצטרפות: 02 אוגוסט 2005, 18:26
דף אישי: הדף האישי של קשת_בענן*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי קשת_בענן* »

_טיפ שקיבלנו מאוחר מידי- ליצור מכשיר אדים לאוזניים: לוקחים שתי כוסות, שמים בתוכן בד\ צמר גפן ושופכים עליו מים רותחים כך שהבד יתחיל להעלות אדים
את הכוסות מצמידים לאוזניים._
לא בטוחה שטכנית הבנתי איך עושים זאת. את יכולה לפרט קצת יותר?
פרפר*
הצטרפות: 13 אפריל 2004, 11:28

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי פרפר* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום לכולן אמהות יקרות
מה דעתכן על טיסה מארצות הברית עד ישראל עם תינוק בן 3 חודשים? בערך 15 שעות
אני מאד מתלבטת ומפחדת כי זה גיל פיצי ומצד שני רואה פה הרבה זוגות שכן עוברים את זה בשלום..
הגעגועים לארץ הורסים אותי, האם אפשר לטוס עם תינוק בגיל כזה??
בהצלחה*
הצטרפות: 26 מרץ 2009, 22:59

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי בהצלחה* »

ודאי שאפשר לעבור בשלום. מה מטריד אותך?
מהניסיון שלי (בת 5 חודשים) זה דווקא די קל - ישנים, יונקים, ישנים...
משהו ברעש, החושך והתנועה של המטוס כנראה לה לישון טוב לדעתי.
לי זה היה קל מנסיעה ברכב - כי היא יכולה להיות עלי מתי שהיא רוצה.
כשהם מתחילים לרצות לזחול או ללכת - אז זה כבר נעשה יותר מאתגר.
פרפר*
הצטרפות: 13 אפריל 2004, 11:28

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי פרפר* »

תודה לך על התגובה המהירה זה בהחלט מעודד לדעת שאפשרי לטוס עם תינוק בגיל כל כך קטן, חשבתי שאצטרך לחכות קצת וזה תיסכל אותי
דורית_א*
הצטרפות: 20 נובמבר 2011, 11:31

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי דורית_א* »

שלום! רוצים לטוס לטיול עם תינוק חמוד ובריא בן חודשיים, בינואר. אנחנו מצד אחד מאוד רוצים טיול - זה זמן נדיר שאבא שלו יכול לקחת חופש לכמה שבועות, ואחרת יקרה רק עוד שנה... אבל מצד שני מפחדים מהטיסה (אני בעצמי תמיד חוזרת חולה מטיסות, אז תינוק על אחת כמה וכמה...) וגם ינואר זה לא זמן טוב לטיול למקומות קרובים שהם גם עם הגיינה סבירה וגם לא קרים\גשומים מדי... יש למישהו עצה או דעה?
חוט_השני*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי חוט_השני* »

דווקא מבחינת הגיינה זה קל עם תינוק שרק יונק, לא אוכל ולא זוחל.
אישית לא הייתי מסוגלת לטוס עם תינוקות בגיל הזה כך שהעצות הן תיאורטיות בלבד.
כמהזמן עומד לרשותכם?
איך הכוחות שלך?
עייפות?
איזה סוג טיולים/חופשות אתם אוהבים?
איך התינוקי בנסיעות באוטו בשלב זה?
דורית_א*
הצטרפות: 20 נובמבר 2011, 11:31

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי דורית_א* »

שלום חוט השני!
הגיינה - חשבתי במקרה שצריך מרפאה,בית חולים, סתם רופא. למשל, לא ניסע איתו להודו בגיל הזה.
יש לנו שלושה שבועות, ואפשר גם יותר קצר, נניח שבוע או שבועיים.
העייפות שלנו - טוב, זה משתנה מיום ליום... בגדול הקטנצ'יק נותן לנו לישון די יפה.
נגיד, אם הזמן - ינואר - היה מתאים לטיול ביפן (מה שכנראה הוא לא כי יהיה גשום) אז זה היה מצוין - היינו נוסעים נניח לקיוטו לשבוע, משתקעים במקום אחד, מטיילים מדי יום למקדש אחד נגיד, ו\או לגן אחד, כלומר יציאה של שלוש שעות, מנוחה במלון, ושוב יציאה של שלוש שעות נגיד, וזהו ליום אחד. ואז עוברים לאזור אחר ועושים אותו דבר...
אנחנו מחפשים משהו בקצב כזה די מינורי, אבל במקום יפה ועם נגיעות של טבע... בעקרון שנינו טיילי טבע אבל לא נלך עכשיו לטרקים...
התינוק די אוהב נסיעות באוטו, לא נראה לי שיפריע לו אם זה לא יהיה יותר משלוש שעות ביום נניח, מפורדות לשעה וחצי שעה וחצי.
חשבנו על תאילנד או על ויאטנם, למישהו יש נסיון בעניין?
חוץ מזה, למה לא היית טסה עם תינוק בגיל הזה?
חוט_השני*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי חוט_השני* »

למה לא הייתי טסה?
ראשית כי אני הרוסה עדיין בשלב כזה וזקוקה לפינה שלי, לבית.
חוץ מזה יש משהו שאני לא יודעת להסביר אבל כל הדבר הזה של טיסות מעברים מלונות, מרגיש לי לא מתאים לקטנטנים. מצד שני זה גיל הכי קל וכיפי לטייל. רק יונקים, ישנים המון. מן כרית מתירות כזו שמחוברת לגוף ממילא :-)
גם אנחנו חיפשנו עכשיו יעד לדצמבר (נסיעה משפחתית מורחבת) ופסלתי כל מדינת עולם שלישי בגלל בת שנה ותשע (אםהגדולה דווקא הייתי בהודו בגיל שנתיים )
אירופה נפסלה בגלל קור. ארצות רחוקו
בגלל מרחק ועכשיו על הפרק ובבדיקה אחד האיים הקנרים. באחד מהם (טנריף) כבר היינו לפני עשר שנים והיה נחמד מאוד.

אולי זה כיוון שיכול לעניין אתכם. מזג אויר סביר כל השנה.
פחות מסתדר עם לחזור למנוחת צהריים כל יום אבל מתאים לטיולי יום קלים ונינוחים.
חוט_השני*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי חוט_השני* »

שעתיים וחצי ממדריד אם אני לא טועה.
חוט_השני*

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי חוט_השני* »

לא יכולה לערוך מכאן אז כרית מתירות זו כרית מתיקות
ו אםהגדולה זה כמובן עם הגדולה :-)
פלוני_אלמונית*

לטוס ולטייל עם תינוקות

היי
אנחנו צריכים לנסוע למערב ארה"ב באמצע אוגוסט עם תינוקת שתהיה בת שנה וארבעה חודשים בערך.
המשמעות של זה היא טיסה ארוכה (25 שעות בערך, עם 3 עצירות) שכנראה לא נהיה גמישים בה (כי ניקח את הטיסה הכי זולה שנצליח למצוא, אם יש כזה דבר).
ממה שאני רואה, כל הטיסות יוצאות מהארץ בשעות איומות- 12 בלילה, 2 לפנות בוקר, 5 לפנות בוקר.
ניאלץ כפי הנראה לעשות עצירה באירופה, מה שאומר שלא יהיה לילה ואת הטיסה הארוכה באמת נעשה בשעות יום שלנו.
המלצות להתמודדות יתקבלו בברכה :)
  • נ.ב. לא הבנתי את הטריק של כוסות המים. אשמח לקבל הסבר.
מנשא_לי*
הצטרפות: 26 פברואר 2012, 15:03

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי מנשא_לי* »

שלום,
חזרנו מטיול של שבועיים לסרילנקה עם בת 15, בת 12 עם צרכים מיוחדים ותינוקת בת חצי שנה, החלפנו שלוש טיסות בכל כיוון. מאוד נהנינו! אני מרגישה שיש לי הרבה טיפים למשפחות שיוצאות למסעות דומים, ומכיוון שמאוד נעזרתי באתר, אשמח לעזור הלאה
[email protected]
נעמה
גילי*
הצטרפות: 25 יוני 2003, 23:25

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי גילי* »

אני ובעלי מתכננים טיול לארה״ב (שיקגו) לשבועיים עם תינוק שנכון להיום הוא בן חודשיים ובטיול עצמו יהיה כבר בן חצי שנה.
הסבתות פשוט לא נותנות לי מנוחה וגורמות לי להרגיש כמו האמא הכי אגואיסטית בעולם!!!
הייתי רוצה לדעת מה דעתכם על טיסה כה ערוכה עם תינוק כל כך קטן? האם זה לא יעשה לו נזק?
הדבר שהכי מפחיד אותי מביחנת הטיול הוא לא הטיסה אלא ההבדלי שעות!!! איך מתגברים על זב עם תינוק כל כך קטן?
לכל טיפ אודה!!!!
פלוני_אלמונית*

לטוס ולטייל עם תינוקות

אני בעלי ובננו בן השנה טסים לחופשה בת שבוע באיי יוון, הדילמה היחידה היא כיצד להתנייד איתו בתוך האיים.
האם ניתן להשכיר כסא בטיחות בחברות השכרת הרכב?
לכל היודע דבר בעניין זה אשמח לקבל תשובה
תודה :-)
אמא_של_שי*
הצטרפות: 11 דצמבר 2005, 12:41

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי אמא_של_שי* »

שלום חברות!
אני ובעלי מתכננים לטוס שבועיים לתאילנד בפסח, שי שלנו תהייה בת שנה.
רציתי לדעת האם כדאי? כי אפילו מים מורתחים אני די מפחדת לתת לה.
האם זה אפשרי לנסוע שלושה באופנוע אני בעלי והתינוקת.
ואם למישהו יש איזה מסלול נחמד עם תינוקת אשמח לעצות...
מה בקשר לחיסונים האם היא צריכה לעבור אותם חיסונים שאנחנו עוברים?(כבר עברנו לפני שנתיים)
שומרונית*
הצטרפות: 30 ספטמבר 2012, 18:26

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי שומרונית* »

שלום לכולם
אנחנו מתככנים טיול לסרי לנקה והודו עם ילדה בת שנה ושלושה חודשיים.
זקוקים לטיפים לגבי מספר נושאים:
  1. שינה- הילדה מתגלגלת לפחות 100 פעמים בלילה והשינה עמה קשה ומלווה בבעיטות :) .. וכמובן שלשים אותה במיטה לבד זה מסוכן... עצות ?? (חשבנו לקחת מהארץ לול קמפינג)
  2. המלצה לטפוות הומאופתיות שכדאי לקחת
3ץ המלצה לסוגי תחבורה טובים בדרום היבשת- קארנטקה, קארלה , טאמיל נאדו- כמובן הכי טובים עם תינוקת

בכלל כל המלצה על מקומות / גסט האוסים טובים יתקבלו בברכה

חג שמח
פז*
הצטרפות: 10 אפריל 2005, 19:00

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי פז* »

ראי מספר הודעות מעלייך:
מנשא לי? (26.02.2012 15:03):
חזרנו מטיול של שבועיים לסרילנקה עם בת 15, בת 12 עם צרכים מיוחדים ותינוקת בת חצי שנה, החלפנו שלוש טיסות בכל כיוון. מאוד נהנינו! אני מרגישה שיש לי הרבה טיפים למשפחות שיוצאות למסעות דומים, ומכיוון שמאוד נעזרתי באתר, אשמח לעזור הלאה
[email protected]
נעמה
שומרונית*
הצטרפות: 30 ספטמבר 2012, 18:26

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי שומרונית* »

ניסיתי ליצור עמה קשר ... לבנתיים לא קיבלתי תשובה

תודה
ענת*
הצטרפות: 07 יולי 2001, 07:30

לטוס ולטייל עם תינוקות

שליחה על ידי ענת* »

היי, רוצים לטוס לני יורק בפסח עם תינוקת בת שנה, לא נקבל עריסה כך שנצטרך להעביר את הטיסה כשהיא על הידיים. מה עדיף, טיסת יום או טיסת לילה? הפחד שלי בטיסת לילה שגם אני ארדם לעומת זאת טיסת יום 12 שעות להעביר במצב עירות, יהיה קשה להחריד.
מה עדיף? יש עצות וטיפים להעביר את הטיסה בצורה הקלה ביותר?
שליחת תגובה

חזור אל “מסעות בחו"ל”