מיטת תינוק צמודה

אנונימי

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אנונימי »

דף זה מיועד למידע ושיתוף, אנא פרסמו מודעות מכירה רק ב{{}}ככר השוק

למי שמעוניין שהתינוק יישן צמוד למיטת ההורים, אך לא בתוך המיטה המשפחתית, יש כמה אפשרויות:
  • co-sleeper - זוהי מיטת תינוק שמחברים למיטת ההורים. חלקן אף הופכות לספסל יפה בחדר ילדים אחרי שחדלות לשמש כמיטה או ללול. בארץ ניתן להשיג דגמים שונים אצל: ramanama - ייצור על פי הזמנה של מיטות תינוק הנצמדות למיטת ההורים וגם ב"מיטונת" (אצלם ניתן גם לשכור) http://www.mitonet.co.il וב-מיטחברים- http://www.noga-woodshop.co.il/) . "לרוב התינוקי שלנו ישן ממש במיטתנו, אבל כשלא - כך אנו מבטיחים שישאר הכי קרוב שאפשר." מ י כ ל.
עם זאת, נגר טוב יכול לבנות מיטה מסוג זה לפי תמונה. אפשר גם למצוא מידות באתרים המוכרים את המיטה הרצויה. product]אתר compare[/po].asp עוד אתר product]ועוד orig[/po].asp
הבעיה היא שברגע שהתינוק מתחיל להתגלגל, להתנסות בעמידה, המיטות האלה עשויות להיות לא בטיחותיות.
  • מיטת תינוק רגילה מונמכת לגובה המיטה (אם יש הבדל קטן בגבהים, לא נורא) מחוברת למיטת הורים בחבל, קפיץ או אזיקונים. צריך להוריד "קיר" אחד של המיטה, אך זה לא פוגע ביציבותה. בישראל מיטת תינוק בלי דופן מעולם לא מוגדרת כך בחנות, כי זה נחשב לא בטיחותי ומנוגד לתו תקן, אבל אם תלכו לסיור בחנות לרהיטי תינוקות ותבקשו לראות מיטת תינוק שיכולה לשמש גם כמיטת מעבר, תראו שיש דופן אחת שמחוברת ע"י ברגים. ברגע שמורידים את הדופן אפשר לחבר מעקה. לרהיטי טל יש מיטה אחת כזאת, וגם שאר המיטות שלהן הן עם דופן שמחוברת על ברגים. וזאת בניגוד למיטות אחרות שראיתי שבהן אין הברגה וקשה להוציא את הדופן בלי לגרום נזק ממשי. באזור המרכז אז יש את המיטות שלהם ב בייבי קלאב ובחנויות נוספות.
  • אלתור הרחבה למיטת ההורים - מיטת יחיד באותו גובה של מיטת ההורים (חיתוך רגלי אחת המיטות) הצמודה לפינה ומופרדת ממיטת ההורים על ידי שמיכה מגולגלת או בניית מיטה כזו מחלת דבש (קרטון מיוחד המשמש לבניה) או פשוט מזרון על שולחן סלוני נמוך, שעליו הונח המזרון של מיטת תינוק. השולחן נמצא בתווך בין הקיר ובין המיטה שלנו, וכך רק מרגלותיו חשופים. אפשר למצוא עוד רעיונות, לפי מה שזמין אצלכם.

מסקנה: טוב למי שאחרת לא ישן עם התינוק ... זה נראה נחמד, אנחנו אפשר להסתדר בלי זה מצוין!

תרמו: זוהרה ה, מ י כ ל, טרה רוסה, אם פי 3, א.ילת, ב דרך, אביטל, צפי ג, עדינה מאוד.
ערכה: טרה רוסה 8.7.04
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

גיליתי את ה-Snuggle Nest. מה דעתכם/ן?

על פניו, נראה פתרון נאה - מאפשר לשים את התינוק במיטה הזוגית, אבל להסיר את החשש מהתגלגלות עליו. במבט שני, נראה שאין שום דרך להצמיד אותו למיטה או לקבע אותו, כך שברגע שהתינוק מתחיל לזוז ולהתהפך, העסק מתחיל להיות מסוכן.
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

לדעתי אין כל הבדל מיצירת מגן משמיכה מגולגלת בצורת פרסה, מכוסה בסדין.
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

דובר עליו ב-לא זוכרת- אולי בטיחות במיטה משפחתית.
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי יונת_שרון* »

דעתי היא שאין חשש מהתגלגלות על התינוק אם את לא תחת השפעת חומרים מרדימים (אלכוהול, סמים, תרופות מסויימות -- כל דבר שעלול לגרום לך ליפל מהמיטה מתוך שינה).
שמיכת_טלאים*
הצטרפות: 27 ינואר 2004, 14:42

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי שמיכת_טלאים* »

במסגרת שיטוטי לקראת מעבר דירה מצאתי את עצמי בחול המועד סוכות ביריד הריהוט שנערך בגני התערוכה. באחד הביתנים שיפשפתי את עיני בהשתאות - הלינה המשפחתית חדרה למיינסטרים ועוד קיבלה על זה פרס! היתה שם מיטה זוגית (באמת יפה, מעץ) שבדופן שלה היתה מיטה קטנה נשלפת, עם מזרן לפעוט שישן עם אבאמא. והמיטה הזו קיבלה פרס ראשון באיזו תחרות עיצוב שאין לי מושג מהי. ימות משיח? לינה משותפת רשמית וממוסדת?
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי בשמת_א* »

וואו! את זה הייתי רוצה לראות!
סמדר_נ*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2003, 20:40
דף אישי: הדף האישי של סמדר_נ*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי סמדר_נ* »

ימות משיח? לינה משותפת רשמית וממוסדת?
אחרי שגיליתי שאחותי ובעלה, המיינסטרימים עד מאד במונחי האתר הזה, ישנים עם בתם (שנה וחמישה) במיטה -- אני לא מתפלאת על כלום.
אם לצטט משהו שאמרה לי פעם מ י כ ל -- כל ההורים ישנים עם ילדיהם בצורה זו או אחרת, יש רק כאלה שמודים בכך וכאלה שלא.
אני לא יודעת אם זה בהכרח "רשמי וממוסד" אבל זה כנראה רווחי...
בייבי_רחם*
הצטרפות: 20 אוקטובר 2004, 00:34

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי בייבי_רחם* »

לתינוקת שלי יש מיטה מוצמדת למיטה שלנו כמו של CO SLEEPER עשיתי אותה אצל נגר לפי תרשימים ותמונות מהאינטרנט. גאוני. איזה כיף לישון עם התינוקת שלנו. לא הייתי יכולה לישון אחרת ואני לא מסוגלת להבין איך אפשר לישון במיטה לבד כשהתינוק ישן במיטה אחרת ויותר מזה בחדר אחר... אבל כל אחד ובחירתו היא. אנחנו מאד מרוצים מהסידור והקטנה שלנו לא בוכה בלילה בכלל !!! היא פותחת עיניים וישר רואה את אבאמא אז אין סיבה לבכי...מה אני אגיד לכם? ת-ע-נ-ו-ג !!!
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

מיטת תינוק צמודה

עשיתי אותה אצל נגר.

אפשר לשאול כמה זה עלה?
ב_דרך*
הצטרפות: 04 מרץ 2004, 16:52
דף אישי: הדף האישי של ב_דרך*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי ב_דרך* »

אבי בנה לנו מיטת תינוק צמודה . הוא בנה אותה מעץ אורן ולכן, יחסית, יצא יקר (אשאל אותו בהזדמנות כמה בדיוק).
תמונות אפשר לראות כאן
אלינור*
הצטרפות: 06 נובמבר 2004, 16:24

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אלינור* »

ל ב דרך , שלום!
שמחתי מאוד לראות את המיטה הצמודה, אני אוטוטו בשמיני ומחפשת להכין אצל נגר מיטה כזו.
אשמח אם תוכלי לפרט את המידות והערכת מחיר של הכנת מיטה כזאת , זה מאוד יעזור לי!
תודה רבה רבה!
בייבי_רחם*
הצטרפות: 20 אוקטובר 2004, 00:34

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי בייבי_רחם* »

בכיף. זה עלה לנו 1500 ש"ח המיטה + 250 ש"ח המזרון.
אני יחודעת שהיום המיטה הזאת עולה 160 $ בארה"ב. אז אם יש מישהו שיכול לקנות לכם ולשלוח - זה הכי משתלם.
ב_דרך*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי ב_דרך* »

זה עלה לנו 1500 ש"ח המיטה + 250 ש"ח המזרון.
לנו עלה הרבה פחות (אבי ישוב מחו"ל לקראת סוף החודש, ואז אוכל לשאול).
את המזרון הזמנו לפי מידה מיוחדת ב"בית הפוך" בחיפה ועלה לנו 150 ש"ח.
אלינור - השאירי לי כתובת מייל בדף הבית ואשלח לך תוכנית.
אלינור*
הצטרפות: 06 נובמבר 2004, 16:24

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אלינור* »

לב דרך את נהדרת!
המייל שלי הוא: [email protected]
תודה ושיהיה יום נפלא!
דינה_די*
הצטרפות: 15 ספטמבר 2004, 01:46
דף אישי: הדף האישי של דינה_די*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי דינה_די* »

אנחנו קנינו מיטה רגילה ברב-קט(הכי זולה לאותה העת), לא חיברנו לה את הדופן הקידמית והנגר חיבר לנו אותה עם 3 זוויות למיטה שלנו- יש המון מקום ואפשר "לגרור" את התינוקת פנימה:-). המיטה עלתה 620 ש"ח והמזרון (רגיל) עלה כ290 ש"ח. היתרון הוא שכל המצעים הסטנדרטיים מתאימים.
לדעתי זה מתקן שעלול להפריע הן להורים והן לתינוק- הרי הוא מקובע בתוכו לגמרי!
הבת שלנו לא הסכימה בחודש הראשון לשון ב CO-SLEEPPERשלה, אז היא ישנה ביננו. היא הייתה ממש פיצקי - נולדה 2800. למרות שאישי תופס חלק נכבד מהמיטהת :-), התינוקת האהובה שלנו לא סבלה ולו לרגע. היום מאמצע הלילה היא ישנה מתחת לציץ שלי (היא בת 5 חודשים) ולא מתלוננת. לא קרה אף פעם שאחד מאיתנו התגלגל עליה.
זה ממש כיף להרגיש אותה לידי! לפעמים היא מדקדקת וזה פחות כיף, אבל אז היא מחייכת והכל נשכח במהרה:-).

דעתי היא שאין חשש מהתגלגלות על התינוק אם את לא תחת השפעת חומרים מרדימים (אלכוהול, סמים, תרופות מסויימות – כל דבר שעלול לגרום לך ליפל מהמיטה מתוך שינה). זה הוכח מדעית.
הדס*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 18:28

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי הדס* »

אני מחפשת משטחי צמר כבשים ככיסוי מזרון (מקובל מאד באוסטרליה) הם מבודדים (לא חם!) ונעימים. מי מכם מכיר כאלו בארץ הקוידש? חשבתי לצפות את מזרן התינוק בזה במקום ניילון ...ZZZ
ב_דרך*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי ב_דרך* »

יש באיקאה.
אילה*
הצטרפות: 16 אוגוסט 2004, 11:41

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אילה* »

אצלנו גם יש מיטה לתינוק שצמודה למיטתנו ,יש לה שלוש דפנות , שלא נראות כמו לול=סורגי כלא .
ביקשתי מדוד שלי ,נגר חובב , לפי ציור שהוא עשה ממנו תוכנית הנדסית ומסר לנגריה שיחתכו את העץ פסולת מאריזה של מוצרים .
מזמינה את מי שמעונין :[email protected] (צריך לכתוב באותיות קטנות ).
אנה*
הצטרפות: 30 יולי 2002, 22:56

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אנה* »

גם בעלי עשה אותו דבר רק שהוא חתך עץ בעצמו יש לו מכשיר מיוחד לזה עשה קצת בלגן בבית אבל היה שווה כל מאמץ. גם ילדונת לידי גם יש מספיק מקום במיטה גם עבורי וגם עבור בעלי. לדעתי הכרחי. כל החברים שלנו נורא מתלהבים. מומלץ בחום
ננדן*
הצטרפות: 22 יוני 2005, 16:24

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי ננדן* »

אני מחפשת סקיצה למיטת תינוק שנצמדת, מישהו יכול לעזור לי ?
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי מיכל* »

סבא של מעיין קנה ארגז מעץ עם גלגלים בהום סנטר (100 ש"ח בלבד) ובנה מיטה שמתלבת ממש עליו, כך הקטנה ישנה אלינו במיטה שלה, החסרון היחיד האו שכשנבנתה המיטה לא חשבתי על לינה משותפת ויש דופן של 10 ס"מ שמגינה עליה שגורמת להפרדה בינה לבין המזרון שלנו. אבל עכשיו כשאני יודעת שיש לי נגר במשפחה אפשר לבקש שיפור של המיטה ולהוריד את הדופן כך שלא תהיה הפרדה בין המיטות.
אביביה*
הצטרפות: 29 אוגוסט 2005, 17:56

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אביביה* »

שלום לכולכן, גם אני חיפשתי מיטה שתתאים לתינוקת בלינה משפחתית. אני רציתי שתיהיה זו מיטה שתתאים גם להמשך ולכן התמקדתי במיטה בגודל לול ולא עריסה. בחיפושיי הגעתי לזוג צעיר הוא בוגר המחלקה לאומנות בבצלאל והיא בעלת תואר בחינוך המיוחד שמייצרים מיטות המיועדות ללינה משפחתית (אח"כ במידה והילד עובר לחדר משלו ניתן להתקין למיטה מעקה) כל מיטה נבנית בהתאם למידות המזרן שההורים בוחרים ( עריסה, לול, מיטת יחיד...), ובהתאם לגובה מיטתם, ניתן לבחור את צבעה ואם רוצים גם ציורים. המיטה היא כולה עשוייה מעץ. אני קניתי ויצאתי מאוד מרוצה ורציתי להמליץ עליהם בחום. למיטה קוראים "רמנמה" והטלפון שלהם הוא: 0546-222783 begin of the skype highlighting              0546-222783      end of the skype highlighting תבקשו את חמי או נטלי. שתיהיה לכולכם לינה משפחתית שלווה
שרון_נואשת*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2005, 09:01

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי שרון_נואשת* »

גם אנחנו מחפשים כבר זמן רב פתרון למיטת תינוק שתתחבר למיטה שלנו. בדקנו את ה co sleeper אבל פסלנו בגלל שהגודל של המיטה אינו סטנדרטי (וכמובן בגלל הקושי להביא מחו"ל). חשבנו לקנות מיטה מחנות ולהוריד לה דופן, אבל אנחנו גם מסתייגים מהסורגים, וכמו כן נצטרך להנמיך את המיטה למיטה שלנו, וזה ייצור מצב של 3 דפנות מאד גבוהות. אז אנחנו שוקלים להזמין מיטת "רמננה" ע"פי המלצת אביביה. וגם כאן יש לנו כמה התלבטויות: איזה גובה מעקה כדאי לבנות שכאשר הילד יעמוד הוא לא ייפול מהמיטה? אם עושים מעקה גבוה אז נוצר שוב מצב כמו "בית סוהר". ואז כבר לא כדאי שהילד יוכל לראות דרכו? (ואז הסורגים הם לא הדרך הבטיחותית ביותר???) דבר נוסף הוא שהתקן בארץ ובחו"ל מחייב מיטה מעץ בוק, אולי עץ פשוט יותר כמו MDF או עץ שכבות יכול להיות בעייתי לתחנוק באיזשהו אופן? (אולי יש בו שבבים). אשמח לשמוע תגובות בנושא ולקבל עזרה בהחלטה הכ"כ גורלית...
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

מיטת תינוק צמודה

אם עושים מעקה גבוה אז נוצר שוב מצב כמו "בית סוהר".
לא בטוח. אם המיטה מתחברת למיטה שלכם, ושם הגישה חופשית לאבא-אמא, אין בעיה בעיני שהצד השני יהיה מסורג. תתייחסי לזה כאל עניין בטיחותי (תלוי בגובה המיטה כמובן).
אם_פי_3*
הצטרפות: 26 יולי 2001, 21:35
דף אישי: הדף האישי של אם_פי_3*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אם_פי_3* »

לא בטוח, אבל אולי MDF לא בטיחותי מבחינת דליקות
ענתי*
הצטרפות: 03 מרץ 2004, 10:04

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי ענתי* »

שרון אני מאמינה שתינוק שישן במיטה שצמודה למיטת ההורים לא נעמד סתם כך במיטה כיוון שהוא יכול לעבור למיטה הגדולה שלצידו. הסיבה העקרית שילדים נעמדים במיטה היא כדי שמישהו יוציאם מהלול-כלוב (סליחה עם פגעתי במשהו) בו הם נמצאים. אני נמצאת בסוף ההריון השני שלי והזמנו מיטת רמנמה לאחר שבדקנו את האפשרות לעשות לבד וזה לא משתלם, חוץ מזה שהמיטה שלהם מקסימה. דבר נוסף שחשוב לי להגיד הוא שסורגים בעיניי לא יכולים להוות פיתרון, תדמייני את עצמך מסתכלת מאחורי סורגים:( לא נעים.
עד כמה שידוע לי MDF אינו בעייתי לתינוק בשום צורה שהיא, ואגב המיטה של רמנמה היא עשויה עץ.
בהצלחה ותעדכני אותנו מה החלטת לעשות.
ענתי*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי ענתי* »

הי לכל האמהות
לפני כשבוע קיבלנו את המיטה של רמנמה הבייתה, והייתי חייבת לשתף בחווית השינה החדשה שלי, אני י ש נ ה !!! המיטה צמודה לצד שלי היא בידיוק באותו הגובה של המיטה שלי, אני מניקה ללא כל קושי ובלי להדחק בין התינוקת שלי לקיר (כמו שהיה קורה לי קודם).
את תחילת הלילה עופר שלנו מבלה במיטה שלה ממש על ידי, ובהמשך כשהיא יונקת מהשד השני היא ישנה ביני לבין בעלי. פשוט שווה.
אני מרגישה חובה להגיד עוד דבר לשרון לגבי בטיחות התינוק כאשר יתחיל לעמוד ובכלל... אני מאמינה שהורים שמחליטים שאינם מעוניינים לגדל את ילדם מאחורי סורגים, הם יודעים שהחלטה מסוג זה דורשת מהם להיות יותר בקרבת ילדם. את לא משאירה אותו והולכת לעיסוקייך, אלא את תמיד שם בהשג יד. זה אני מאמין שמלווה אותך בכל דרך גידול ילדיך.
זהו לכל האמהות באשר אתן ובאשר בחירתכן שנה טובה ומעצימה
נעמי_בן_שיטרית*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2004, 22:15
דף אישי: הדף האישי של נעמי_בן_שיטרית*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי נעמי_בן_שיטרית* »

רציתי לספר לכל המתלבטים שאנחנו השקענו המון כסף במיטה מקסימה מעץ שנצמדת למיטת ההורים ובדיעבד זאת היתה טעות.
התינוקת היונקת ממילא רצתה להיות צמודה אלי ולשד, ולמעשה הזמן שבילתה במיטתה היה כל כך מועט ולא פתר באמת את בעיית הצפיפות.
לבסוף נשברנו וירדנו לישון על מזרנים על הריצפה, מה שהוכיח את עצמו כנוח, מרווח, בטיחותי בגיל שהתינוקת כבר ישבה וזחלה והתאים גם לאכלוס המשפחה שהתרחבה.
לפני שמשקיעים כסף אני ממליצה לחשוב קדימה. לקחת בחשבון את גיל הזחילה, עמידה ואת התווספות האחים.
ענתי*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי ענתי* »

אני מסכימה עם נעמי בן שיטרית שישנן משפחות שמיטה לתינוק לא בטוח שתפתור את בעיית הצפיפות כיוון שהן מתכננות לישון עם ילדיהם לאורך זמן בלתי מוגבל, וכמובן שיתווספו עוד אחים, ובמקרה כזה יש להתפשר על מראה חדר השינה, על הנוחות לעיתים ולישון כולם יחד על הרצפה. אך ישנם הורים שמאוד רוצות שתינוקן ישן בחדרם, הם לא יודעים לכמה זמן, ובתכנון להעבירו בשלב מאוחר יותר לחדר משלו, ובמקרה כזה מיטה שנצמדת להורים ואח"כ משמשת גם כמיטה לכל דבר בחדר הילדים היא פיתרון מעולה. ובנוסף לא לכולם נוח לישון על הרצפה, ולא כולם מעונינים להפוך את חדר השינה לאזור הנראה כמו קמפינג.
חומר למחשבה
נעמי_בן_שיטרית*

מיטת תינוק צמודה

אך ישנם הורים שמאוד רוצות שתינוקן ישן בחדרם, הם לא יודעים לכמה זמן, ובתכנון להעבירו בשלב מאוחר יותר לחדר משלו, ובמקרה כזה מיטה שנצמדת להורים ואח"כ משמשת גם כמיטה לכל דבר בחדר הילדים היא פיתרון מעולה.

ענתי, זה בדיוק היה המקרה שלנו. קנינו מיטה שמתאימה עד גיל 6. (מתביישת לספר כמה היא עלתה)
שרון_נואשת*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2005, 09:01

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי שרון_נואשת* »

איזו מיטה קניתם?
ענתי*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי ענתי* »

הי שרון, מה קורה עם ההחלטה הגורלית?
ההתלבטויות שלכם יצרו דיון מענין והעלו שאלות שהרבה הורים מתלבטים בהם באשר ללינה המשותפת.
תשתפי אותנו מה החלטתם לעשות.
אני חייבת רק להוסיף תגובה לנעמי בן שיטרית ולומר שאני מהמיטה שקניתי מאוד מרוצה, ובינתיים אני משתמשת בה מאוד!!!!
ובנוסף אני לא מתביישת לומר כמה היא עלתה לי - 1300 ש"ח.
נעמי_בן_שיטרית*

מיטת תינוק צמודה

איזו מיטה קניתם?

טוב, אתגבר על הבושה... קנינו מיטה מעץ מלא בחנות יוקרתית בקצה דיזינגוף שעלתה 4500 ש"ח.
היא התאימה בדיוק לעיצוב של המיטה שלנו והסורגים בה ניתנו להורדה.
לא העליתי בדעתי שהתינוקת שלי תרצה לישון כשהיא צמודה ממש אליי ולא במיטה שלה.
בדיעבד למדתי שככל שהענקתי לבנות שלי יותר בטחון וקירבה פיסית בינקות הן גדלות להיות עצמאיות יותר.
שתיהן היו זקוקות לישון כשהן ממש במגע פיסי איתי. (אח הריח המתוק שלהן...)

לכן אני ממליצה לפני רכישה יקרה לבדוק מה הן הצרכים של התינוק.
אפשר לבלות חודש ראשון במחיצת התינוק במיטה הזוגית ורק אז להחליט מה מתאים.
מיטונת*
הצטרפות: 09 יולי 2006, 01:43

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי מיטונת* »

שלום,
מזמינים אתכם לבקר באתר החדש שלנו
www.wood.signonot.com
אנחנו מייצרים מיטות תינוק נצמדות מעץ
לפי שני גדלי מזרונים סטנדרטים וגם לפי הזמנות מיוחדות.
עוד המון פרטים באתר
שינה טובה!
דורון והדס
שמש_נעימה*
הצטרפות: 01 פברואר 2005, 17:12

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי שמש_נעימה* »

שלום
בן זוגי המוכשר בונה מיטות תינוק הנצמדות למיטות ההורים,
בהתאמה מיוחדת לצרכי ההורים ובמחירים נוחים.
רני 0546311176
אלומה*
הצטרפות: 04 יולי 2003, 16:39

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אלומה* »

אנחנו קנינו מיטת תינוק רגילה. 400 ש"ח. הוצאנו את הגלגלים ואת המעקה שעולה ויורד. את המעקה שמתי מתחת למזרון כדי שהמיטה תהיה בדיוק באותו גובה של המיטה שלנו. עובד נהדר. היא יודעת שזאת המיטה שלה והיא צמודה לאמא.
מחפשת_מיטה_דחוף*
הצטרפות: 13 מרץ 2007, 12:30

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי מחפשת_מיטה_דחוף* »

הי מישהי יכולה לתת חוות דעת על המיטה של רמנמה?
איה*
הצטרפות: 10 יוני 2004, 21:51

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי איה* »

יש לנו מיטת תינוק צמודה והילד (בן שבועיים) מסרב לישון בה, ורוצה רק על אמא. אמא לא ישנה כ"כ טוב עם תינוק עליה.. יש למישהו רעיון איך לשכנע את הינוקא שמיטת תינוק צמודה זה לא לישון לבד?
אום_אל_קיצקיצ*
הצטרפות: 21 ינואר 2007, 22:53
דף אישי: הדף האישי של אום_אל_קיצקיצ*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אום_אל_קיצקיצ* »

יש למישהו רעיון איך לשכנע את הינוקא שמיטת תינוק צמודה זה לא לישון לבד?
כנראה שבישבילו זה כן לבד...
ממרומי גידול של ילדה בת שבעה חודשים הדבר המרכזי שלמדתי זה שהכל משתנה כל הזמן. היום זה ככה, מחר זה אחרת. כל מיני קבעונות שחששנו מהם נעלמו כלא היו. מה שהיא אהבה אתמול היום היא כבר לא אוהבת וההיפך. הוא כולה בן שבועיים. זה לא יהיה ככה לנצח, אבל דבר נוסף שלמדתי הוא שככל שתעוררי בתוכך פחות התנגדות לדפוס מסוים שלו, גם יהיה לך יותר קל, וגם התינוק יפרד ממנו יותר מהר.
קצה_הקרחון*
הצטרפות: 18 אוגוסט 2006, 02:22
דף אישי: הדף האישי של קצה_הקרחון*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי קצה_הקרחון* »

מצטרפת ל אום אל קיצקיצ
גם אני ישנתי עם בת שבועיים הרבה על הבטן שלי ולא מי יודע מה נהניתי... אח"כ נהניתי כהוגן מכמה חודשים טובים עם מיטת תינוק צמודה
(אחרי חצי שנה כבר עברנו לכריתת רגלי המיטה שלנו וירדנו לגובה 40 ס"מ עם המזרון מה מיטת תינוק צמודה על הרצפה - אבל זה כבר סיפור אחר...)
אום_אל_קיצקיצ*

מיטת תינוק צמודה

ואני דוקא ההיפך. הייתי מתה שהתינוקת שלי תישן לי על הבטן, או תישן על הבטן שלה בכלל, אבל היא פשוט לא ידעה איך לעשות את זה. חשבנו שזה לעולם לא יקרה, אבל הנה, פתאום בגיל 7 חודשים זה פתאום הסתדר לה והיא ישנה על הבטן בכיף, וכשאנחנו ישנות בטן על בטן בשבילי זה בכלל כיף גדול כי הגוף הרפוי שלה משרה איזו נינוחות מדבקת...
זה לא קשור לנושא (אם כי גם לנו מיטת תינוק צמודה שמשמשת אותה רק לפעמים. רוב הזמן נדחקת בינינו בזרועות פרוסות ואנחנו מכווצים כמו סרדינים...) אבל זו דוגמא לכך שהכל נורא דינאמי ומשתנה עם הגורים האלה.
חגית_ל*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2001, 17:35
דף אישי: הדף האישי של חגית_ל*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי חגית_ל* »

תינוקות כ"כ קטנים זקוקים לחום גופה של האם.
מיכל_בר*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2005, 22:41
דף אישי: הדף האישי של מיכל_בר*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי מיכל_בר* »

איילי כבר כמעט בן חצי שנה. הוא ישן במיטת תינוק שהורדנו ממנה דופן אחת והצמדנו למיטה המשפחתית (שמארחת אותנו ההורים ואת האח הגדול). לאחרונה איילי נהיה קפצון, מקפצץ לו ברדיוס כשני מטר. בקרוב גם יתחיל לזחול.
מדאיג אותי שבאחד מקיפצוציו הוא עלול ליפול מהמיטה המשפחתית.
או שמא לפי עקרון הרצף הוא ישכיל לשמור על עצמו?...
אום_אל_קיצקיצ*

מיטת תינוק צמודה

הבת שלנו התגלגלה לה מהמיטה (מתוך שינה) כבר פעמיים. אל דאגה, לילדה שלום, המיטה נמוכה. אבל נראה לי שאחרי ההתנסויות האלה היא לא תיפול (אפילו אם הן היו מתוך שינה) כי הגוף הפנים איך זה מרגיש להיות "על פי תהום". העצה היחידה שלי: להנמיך את כל הקומפלקס.
רונה*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2001, 10:59

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי רונה* »

לפני שלושה חודשיים נולד בני ורכשתי 'מיטחברים' http://www.noga-woodshop.co.il
אני מאד מרוצה כי למרות שזה הקטן גדול הוא ויונק בשצףקצף במשך הלילה אני נהנית באופן יחסי מלילות רגועים כשהוא לידי ואיני קמה אליו אלא רק מקרבת אותו אלי.
מומלץ בחום
שלומית*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 16:37

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי שלומית* »

אני מחפשת לקנות כזו מיטה יד שניה. למישהו יש רעיונות איפה אפשר לחפש?
[email protected]
בקרוב_אמא*
הצטרפות: 24 אוגוסט 2003, 19:01

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי בקרוב_אמא* »

רציתי לשאול לגבי פתרון של מיטת יחיד צמודה למיטה הזוגית... נראה לי פתרון לטווח ארוך יותר, נוח יותר וגם בטיחותי יותר, אבל האם מתאים לחודשים הראשונים, או שהמרחב גדול מדי עבור הקטנטן?
אשמח גם אני, כמו שלומית לשמוע אם מישהו רוצה למכור תוספת קטנה ביד שניה, או שלמישהו יש קישור לנגר שיכול לבנות בזול. המון תודה ויום טוב...
רסיסים_של_אור*
הצטרפות: 21 אפריל 2004, 20:42
דף אישי: הדף האישי של רסיסים_של_אור*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי רסיסים_של_אור* »

אנחנו עשינו את אותו דבר עם מיטת התינוק הסטנדרטית שקנינו לראשון ב"רב-קט". פשוט הפרדנו את הדופן עם החלק שאמור לעלות ולרדת וצמדנו למיטה שלנו. זה הרבה יותר מוצלח ממה שעשינו עם שני הגדולים אבל אני גם כבר מתחילה לחשוב על מיטת יחיד כיוון שמיטת התינוק מוגבלת באורך שלה ולכן כשמתכרבלים זה צריך להיות צמוד לאמא ולא אפשרי במיטת התינוק (האורך...). לא נראה לי שמיטת יחיד על ההתחלה צריכה להוות בעיה, אפשר לתחום אותה עם כרית הנקה או כריות אחרות ואח"כ להסיר.
שיהיה במזל טוב {@
הדס*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 18:28

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי הדס* »

אתר חדש ל"מיטונת"
מוזמנים בשמחה
http://www.mitonet.co.il
גברת_פלפלת*
הצטרפות: 26 אפריל 2005, 14:41
דף אישי: הדף האישי של גברת_פלפלת*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי גברת_פלפלת* »

בקרוב אמא- מ"מרום נסיוני" אני מציעה לך לחכות קצת בקניית המיטה. אנחנו קנינו מיטת תינוק צמודה, ועכשיו התינוק ישן איתנו (בן יותר משלושה שבועות)- הוא פשוט לא מוכן לישון במיטה שלו משום מה. אז תבדקי, אולי יהיה לכם נוח איתו במיטה, הם הרי כל כך קטנים... ואל תדאגי, את לא תמעכי אותו...
אמא_ללי*
הצטרפות: 19 נובמבר 2007, 06:48
דף אישי: הדף האישי של אמא_ללי*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אמא_ללי* »

בקרוב אמא - מהניסיון שלנו אני חושבת שזה גדול מידי בשביל החודשים הראשונים. מה גם שזה עלול להיות לא בטיחותי אלא אם כן המזרונים ממש צמודים ובדיוק באותו גובה. אנחנו מתכננים להתחיל עם מיטת תינוק צמודה בלי דופן (ומן הסתם בשבועות הראשונים היא תישן רק עלינו בכל מקרה), ובדיוק עכשיו גם מרחיבים עם מיטת יחיד מהצד השני, אבל בשביל ביתנו הגדולה יותר, בת שנתיים ומשהו שכבר לא נופלת וגם הפרשי גבהים לא ממש מזיזים לה.....
מצד שני, אם התינוק לא בהכרח ישן על המיטת יחיד אלא פשוט מתייחסים לזה כאל מרחב שינה גדול יותר לכולם והוא צמוד לאחד מכם כל הזמן, אולי זה כן בסדר..... רק צריך יהיה לתחום איך שהוא את הכיוונים שלא צמודים לקיר כשהוא מתחיל להתהפך, לזחול ולזוז מתוך שינה....
בכל מקרה שיהיה במזל :-)
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי פלונית* »

האם מיטת תינוק צמודה גם מספקת את הקירבה שצריך התינוק? או שגם מה"מרחק" הזה הוא מרגיש את אמו לידו?
מתלבטת לגבי מה לעשות כשהוא יגיע... בקרוב!!
אום_אל_קיצקיצ*

מיטת תינוק צמודה

היתרון הגדול הוא שאפשר לשחק עם זה. חלק מהלילה בתוספת שלו, חלק ביניכם, חלק צמוד אליך אבל לא ביניכם. הרי אם לא היתה מיטת תינוק צמודה לא היתה אפשרות לשים אותו בצד החיצוני של המיטה הזוגית מחשש שיפול אבל אם יש מיטת תינוק צמודה אז גם החלק הלא ממומש הזה ממומש. מקוה שאני מובנת. מניסיון, כשהתינוק באמצע זה משאיר מעט מידי מקום לשאר האנשים. בד"כ הם פורשים איברים בפנאן והשאר מתכווצים.
אמא_ללי*
הצטרפות: 19 נובמבר 2007, 06:48
דף אישי: הדף האישי של אמא_ללי*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אמא_ללי* »

מניסיון, כשהתינוק באמצע זה משאיר מעט מידי מקום לשאר האנשים. בד"כ הם פורשים איברים בפנאן והשאר מתכווצים.
:-D
ויז'ן של עצמי בעוד כמה שבועות: בת שנתיים וחצי פרושה בפנאן באמצע המיטה, תינוקת ישנה על החזה של אבא שלה, ואני מכווצת ומעוכה ב מיטת תינוק צמודה .....
מבטיחה לדווח מהשטח כשיהיה לי קצת ניסיון. אבל מסכימה עם זה ש אפשר לשחק עם זה - למשל להרדים אותו על אחד ההורים ואז להניח במיטה הצמודה, לשלוח יד ללטף ולהרגיע (את עצמו ואותך...) להניק בשכיבה וכו'.
אום_אל_קיצקיצ*

מיטת תינוק צמודה

ואני מכווצת ומעוכה ב מיטת תינוק צמודה .....
D-:
כן, גם לי זה קרה יותר מפעם אחת. כמו שאמרתי... לשחק עם זה...
גברת_פלפלת*
הצטרפות: 26 אפריל 2005, 14:41
דף אישי: הדף האישי של גברת_פלפלת*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי גברת_פלפלת* »

אם את קונה מיטת תינוק אני מציעה לך לקנות את המיטות הגדולות יותר, כי כשאני מניקה את הגוזל מאוד לא נוח לי שבאמצע הגוף תקוע לי חלק מהמיטה.אבל הכי טוב אם את יכולה להרשות לעצמך זה לקנות מיטה או מזרן king size, ואז יש מקום לכולם..
גילי*
הצטרפות: 25 יוני 2003, 23:25

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי גילי* »

היתרון הגדול הוא שאפשר לשחק עם זה. חלק מהלילה בתוספת שלו, חלק ביניכם, חלק צמוד אליך אבל לא ביניכם. הרי אם לא היתה מיטת תינוק צמודה לא היתה אפשרות לשים אותו בצד החיצוני של המיטה הזוגית מחשש שיפול אבל אם יש מיטת תינוק צמודה אז גם החלק הלא ממומש הזה ממומש.

בדיוק!
לי זה פשוט עשה את ההבדל. הוא היה נרדם לידי בהנקה וגם אני הייתי נרדמת,
באיזה שהוא שלב הייתי פוקחת עין ו"מפנה" אותו למיטה הצמודה שלו שהיתה בדיוק באותו גובה של שלנו ומוצמדת בלי רווח- כך שדחיפה עדינה הספיקה.
בשבועות הראשונים זה היה יותר בקטע של שלוות הנפש שלי (כנראה מתוך שינה לא העזתי לזוז פן אמעך אותו)
ואח"כ כבר נהיה יותר עניין של "מלחמת טריטוריה" :-).
הבן שלי ישן איתנו במיטונת עד לפני חודשיים ואז עברנו למיטת יחיד שהתאמנו לגובה של המיטה שלנו
וככה בלילות קשים, אנחנו "מגלגלים" לשם את אבא...:-)
אמאבא_של_רמה*
הצטרפות: 04 דצמבר 2005, 23:24
דף אישי: הדף האישי של אמאבא_של_רמה*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אמאבא_של_רמה* »

היתרון הגדול הוא שאפשר לשחק עם זה. חלק מהלילה בתוספת שלו, חלק ביניכם, חלק צמוד אליך אבל לא ביניכם. הרי אם לא היתה מיטת תינוק צמודה לא היתה אפשרות לשים אותו בצד החיצוני של המיטה הזוגית מחשש שיפול אבל אם יש מיטת תינוק צמודה אז גם החלק הלא ממומש הזה ממומש.
מסכימה עם כל מילה
מהניסיון שלנו אני חושבת שזה גדול מידי בשביל החודשים הראשונים
המיטה הנצמדת בגודל של מיטת התינוק הסטנדרטית היא אכן מעט גדולה בהתחלה אבל ע"י שמיכה מגולגלת או "נחש" או כרית מילגה כל אחת ועזריה, ניתן להקטין את המרחב של התינוק ובכך להעניק לו תחושה בטוחה ונעימה. ולהורים שינה רגועה יותר.
קרוב ל3 שנים אנחנו מייצרים את מיטת ramanama נשמח מאוד לשתף מניסיונינו
אבא_של_רותם_לאה*
הצטרפות: 21 ינואר 2008, 21:56

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אבא_של_רותם_לאה* »

רכשנו מיטת מטחברים של חברת נוגה,ביקשנו שהמיטה תהיה גם עריסה וגם שתתחבר ואכן קיבלנן מיטה עם צלע מתפרקת וגלגלים.אנחנו משתמשים במיטה כבר חודשיים ומרוצים עד הגג.
המיטה מטיילת בין הסלון לחדר השינה ומתפרקת בקלות ומתחברת למיטה שלנו בעזרת קליפסים,מומלץ בחום !!!!!!!!!!!!
אמא_לתמרה*
הצטרפות: 25 יולי 2007, 16:14
דף אישי: הדף האישי של אמא_לתמרה*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אמא_לתמרה* »

וככה בלילות קשים, אנחנו "מגלגלים" לשם את אבא

:-) :-) :-) כ"כ מוכר עד כדי צחוק..לילה טוב
שיריק*
הצטרפות: 09 יוני 2006, 17:19

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי שיריק* »

במיטונת התחילו להשכיר את המיטה שלהם - מישהו יודע על זה פרטים?
רובי*
הצטרפות: 21 אוקטובר 2007, 19:52

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי רובי* »

"מיטונת"www.mitonet.co.il
בטח יש שם פרטים ואם לא אז בטלפון
הם נחמדים לאללה- תנסי
גילי_נגה_וודשופ*
הצטרפות: 24 אוגוסט 2008, 21:22

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי גילי_נגה_וודשופ* »

מוזמנים מאד לבקר אצלנו באתר החדש.
אנו בונים בעצמנו ומוכרים מיטה לתינוק נצמדת למיטה של ההורים ועוד דברים יפים מעץ מלא,
שמתאימים לתינוקות ופעוטות.
הכל באתר...
http://www.noga-woodshop.co.il/
כל טוב ולהתראות.
נון_מאם*
הצטרפות: 14 יולי 2009, 01:54

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי נון_מאם* »

אהלן,
לא יודעת אם זה לדף הזה או לדף הנקה אבל אנסה כאן
אני אמא לגפנון בת ה5 חודשים,ישנה לידינו במיטת תינוק שהורדנו לה את הדופן ובכך הפכה למיטחברת
הבעיה שלי היא שהמזרון שלה בכמה סנטימרים גבוה יותר משלנן
ובהנקות לילה אני צריכה להרים אותה אלי ואחרי שהיא גומרת מרימה אותה חזרה למיטתה
מחד היא מגיבה לזה די בסדר וממשיכה לישון
אבל זה די נראה לי שלא כיף לה ההרמה הזאת, משהו עם הצוואר נראה שם לא נכון
אוף אני לא מצליחה להסביר את עצמי היטב
מקווה שמישהי הבינה ותוכל לייעץ לי מה לעשות
נון_מאם*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי נון_מאם* »

אהלן
לא יודעת אם זה מתאים לדף הזה או לדף הנקה אבל אנסה כאן
אני אמא לגפנון בת ה-5 חודשים
ישנה לידנו במית תינוק שהורדנו לה את הדופן ובכך הפכה למיטחברת
מאוד מרוצים מהסידור
ואם זאת קיימת בעיה בהנקות לילה
המזרון שלה גבוה במעט משלנו
וכדי להניק אותה אני צריכה להרים אותה אלי ואחרי שהיא גומרת להרים אותה חזרה למיטתה(לפעמים פשוט נרדמות מכורבלות בנעימים)
בדרך כלל היא מקבלת את זה די יפה וממשיכה לישון אך עם זאת משהו בהרמה נראה לי לא נעים לה כל כך
משהו עם הצוואר לא נראה לי טוב
אוף אני לא מצליחה להסביר את עצמי היטב
אני מקווה שמישהי הבינה ותוכל לשפוך אור מניסיונה
איך להעביר מהמיטחברת למיטה שלנו בלי להציק לה?
האם פשוט לגלגל אותה?
תודה ולילה טוב
נון_מאם*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי נון_מאם* »

אופס רק עכשיו ראיתי שזה נשלח פעמיים מוזר מאוד
אילה_בשדה_הדגן*
הצטרפות: 16 אוקטובר 2006, 18:24
דף אישי: הדף האישי של אילה_בשדה_הדגן*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אילה_בשדה_הדגן* »

לתינוקת זה לא מפריע.
אני אוחזת בשתי נקודות הכובד:אגן וכתפים+עורף.

לפי דעתי וניסיוני, יותר טוב מיטה גדולה ואז זה גם חוסך לך את המאמץ להעביר.
נון_מאם*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי נון_מאם* »

תודה רבה
מנסה_להחליט*
הצטרפות: 22 מרץ 2009, 07:58

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי מנסה_להחליט* »

שלום - אני צריכה לקנות מזרון למיטת תינוק שתצמד למיטה שלנו - אני צריכה מזרון איכותי וטוב לפי מידה (גודל המיטה אינו סטנדרטי) - האם יש למישהו מושג איפה אפשר להזמין מזרון לפי מידות שהוא גם באיכות שמתאימה לתינוק שרק נולד?
אילה_בשדה_הדגן*
הצטרפות: 16 אוקטובר 2006, 18:24
דף אישי: הדף האישי של אילה_בשדה_הדגן*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אילה_בשדה_הדגן* »

המזרן צריך להיות קשה. אם לא מספקים מזרן יחד עם המיטה או שהוא לא מספיק טוב לדעתך,את יכולה לפנות לקיבוץ זיקים, ל'גומאויר ' בכ"ס .
אם את באזור רמלה ,יש ילד השוק מפעל מזרונים שמתמחים במזרן קשה.
תותים_עכשיו*
הצטרפות: 17 נובמבר 2008, 19:31
דף אישי: הדף האישי של תותים_עכשיו*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי תותים_עכשיו* »

אנחנו כנראה בונים מיטת תינוק צמודה בעזרת קרוב משפחה נגר. מי יודע איפה אפשר לקנות מזרון לא יקר למיטה כזאת? ומה הגודל של מזרון סטנדרטי?
ניר*
הצטרפות: 16 ינואר 2005, 17:16

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי ניר* »

מעוניינים למכור מיטה נצמדת+מזרון (אשר נקנה בשילב ).המיטה מ עץ מלא ,דופן רביעית ניתנת לסגירה אם לא בשימוש, מתאימה גם לתינוקות בוגרים .
המיטה לא היתה בשימוש והינה חדשה לגמרי ,מסתבר כי מיטתנו רחבה מספיק ולפיכך ביתנו ישנה איתנו ולא נזקקנו לנצמדת: :) .
לפרטים נוספים ניתן לפנות אלי ל [email protected]
תותים_עכשיו*
הצטרפות: 17 נובמבר 2008, 19:31
דף אישי: הדף האישי של תותים_עכשיו*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי תותים_עכשיו* »

שלום לכל הנצמדים לעתיד
בסוף בנינו לבד מיטה נצמדת וזה היה קל משחשבנו.
הכנתי "מדריך מצולם לבנייה של מיטה נצמדת פשוטה".
מי שמעוניין לקבל את הקובץ במייל, שיכתוב לי את המייל שלו בדף בית שלי, ואשלח לו.
בהצלחה!
דפנה*
הצטרפות: 22 ספטמבר 2001, 18:35

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי דפנה* »

רציתי לשאול לגבי המזרן - למה הוא חייב להיות קשה? אני משכיבה את התינוקת (בת 6 שבועות) על שתי כריות קש שטוחות שמעליהן שמיכה מקופלת. כל הקונסטרוקציה הזו נמצאת בין הקיר למיטה שלנו. מה, זה באמת עושה לה נזקים לדעתכם? מישהי מבינה בזה?
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

מיטת תינוק צמודה

המזרן - למה הוא חייב להיות קשה?
לא בהכרח קשה - שטוח, ישר ואחיד. בלי "בורות" (נדמה לי שזה לא טוב אורתופדית) ובלי קפלים/כרבולים רבים מדי (סכנת חנק, בגיל שהיא עדיין לא מסוגלת להשתחרר מקפלי שמיכה מכבידים מדי).
דינה_לענין*
הצטרפות: 12 מרץ 2010, 15:37
דף אישי: הדף האישי של דינה_לענין*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי דינה_לענין* »

מחפשת לקנות יד שניה מיטונת (מיטת תינוק שמתחברת למיטת ההורים), אפשר להתקשר אלי 0545372737
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

גם אני אשמח לקנות מיטת תינוק נצמדת למיטת ההורים, יד שנייה.
תודה, נגה
054-4560098
או noga.kadman בג'ימייל
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אום_שלום* »

אשמח לקבל המלצות או הסתייגויות לגבי שימוש במיטונת (מיטת תינוק צמודה למיטת ההורים ללא חציצה).
האם היה לכם נוח? האם מצאתם פתרון שהיה בשבילכם יעיל יותר?
לאיזה תקופה שימשה אתכם המיטונת?
תודה @}
חלוקית_נחל*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2007, 08:01
דף אישי: הדף האישי של חלוקית_נחל*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי חלוקית_נחל* »

אנחנו הצמדנו מיטת תינוק רגילה שהורדנו לה את המעקה כלפי מטה וקיבלנו מיטת תינוק שצמודה למיטה שלנו ללא חציצה. הידקנו את רגלי המיטות באזיקונים.
גם_יעל*
הצטרפות: 21 אפריל 2009, 19:58
דף אישי: הדף האישי של גם_יעל*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי גם_יעל* »

אנחנו התחלנו את דרכנו כהורים עם עריסה רגילה שלא נצמדת ולא כלום (כי זה מה שקיבלנו מקרובי משפחה וכי היינו, ואנחנו עדיין, בראש של "נשתמש במה שקיבלנו" למרות שבעצם היה לי ברור מההתחלה שאני רוצה לינה משותפת...).
אחרי חודש וחצי או חודשיים, לבטים רבים וויכוחים מתונים עם בן הזוג עשינו צעד ושכרנו מיטונת.
אחרי שלושה חודשים החזרנו אותה. למה?
כי לא היה לי נוח להניק איתה (כלומר לא היה לי נוח להיות בגבול בין המיטה שלנו למיטונת כשאני מניקה, הראש היה נתקע בראש המיטונת ובאופן כללי היו נוצרים כאבי גב ועניינים) ומאידך צ'וקי היה מתעורר נורא בקלות מדברים פשוטים כמו העברתו מהמיטה למיטונת... כך שפתרונות בסגנון "להניק ואז לגלגל בעדינות למיטונת" לא באו בחשבון. בקיצור, יצא שגם עם המיטונת, הילד בילה את רוב הלילה במיטה שלנו.:) המיטונת הפכה לסוג של מגן מפני נפילות. שזה סבבה, אבל צפוף. לפעמים הרגשתי נמעכת בין שני הגברים בחיי ומתקשה לישון בשל הצפיפות. וכאמור, לא רוצה להעיר כדי להזיז...
לפני שהחזרנו את המיטונת לחברה והזדכינו עליה, ניסינו לחשוב על פתרון שיתאים גם לשלבים הבאים - כלומר כשהוא כבר יתחיל לזחול ולהיות מסוגל ליפול/לרדת מהמיטה באמצע הלילה וכאלה. יש לציין שאם לא היה לנו מזרון זוגי שקנינו בהרבה כסף רק לפני שנה ומשהו (לפני שידענו שנהיה הורים כלכך מהר) הייתי פשוט מכסה את הרצפה במזרוני יחיד או קונה מזרון דק ורחב שיכסה את רצפת החדר כך שלא יהיה ממה ליפול.
בכלמקרה, בהיות מזרון (אנחנו ישנים על מזרון עבה בלי בסיס, כלומר בגובה של 60 ס"מ בערך), ובהיות חדר השינה שלנו כה קטן שהוא לא מכיל יותר מאת המזרון שלנו+מזרון של תינוק (בדיוק!) בנינו קונסטרוקציה ממזרון יחיד, שני מזרוני תינוק ועוד בסיס של מיטת תינוק רגילה (שקיבלנו מהמשפחה שלנו) ומה שיצא הוא מזרון קטן ומוגבה שמגיע לגובה של המזרון שלנו - כלומר "הרחבה" כזאת. כעת המצב הוא בעצם מיטה מקיר לקיר... עדיין לא נוח לשכב על התווך שבין מיטתנו ומיטתו, אבל אני יכולה להניק אותו במיטה "שלו" ואז לחזור לשלנו, והראש לא נתקע בשום דבר... ללא ספק עדיף על המיטונת מבחינתנו (פחות בטיחותי, עם זאת, צריך לקחת בחשבון שלפעמים כשאנחנו לא בסביבה והוא ישן בחדר הוא מחליט לרדת מהמיטה ונופל, אבל הגובה נמוך והנפילות, הנדירות, לא קשות יותר מנפילות שהוא נופל תוך כדי משחק "בטוח").
אגב, עדיין הוא לא מבלה את כל הלילה ב"חלק" שלו. בין ההתעוררויות אני מעבירה אותו לפעמים לינוק מהצד השני ולרוב הוא מתעורר בבוקר במיטה שלנו. אבל אני כבר לא מרגישה את הצפיפות ההיא, וזה מבחינתי מה שחשוב.
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי מיכל* »

גם אנחנו עשינו את זה... זה היה מצויין
נקודות_ורודות_אגדיות*
הצטרפות: 19 יוני 2007, 18:46
דף אישי: הדף האישי של נקודות_ורודות_אגדיות*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי נקודות_ורודות_אגדיות* »

אום,
אנחנו הוספנו מיטת יחיד צמודה. במיטה הזוגית - הקטנה ישנה (צמוד לקיר) ואיתה במיטה הזוגית אני (בגילאים המאוד קטנים מאוד הקפדתי על זה שרק אני ישנה ליד התינוקות כי...נראה לי שמתוך שינה האינסטינקט הנשי עובד יותר טוב, (זה לא יפה אני יודעת) ובמיטת היחיד, היה הבנזוג.
גם מזרנים על הריצפה לכולם זה סידור מאוד נוח (ככה אנחנו ישנים אצל אמא שלי, שלושתנו וזה ממש כיף: אפשר להשתולל, להתגלגל, לקפוץ על המזרנים , לפרוש ידיים ורגליים לכל הכוונים (מזרון זוגי +שני מזרוני יחיד).
איזה שבוע את כבר?
אום_שלום*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אום_שלום* »

איזה שבוע את כבר? 30

במיטת היחיד, היה הבנזוג. כרגע זאת לא נראית לי אופציה, אני אוהבת לישון איתו במיטה וממש לא מזמן רכשנו מיטה חדשה ומזרן חדש ואיכותי ואני לא רוצה "להגלות" אותו מהם.
האמת היא שיש לנו מיטה גדולה למדי ואני מניחה שנוכל לישון בה שלושתינו יחד אבל עדיף שיהיה "מרחב מוגן" לתינוקת, לפחות כהגנה מנפילות.
כרמית*
הצטרפות: 24 יולי 2001, 22:34

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי כרמית* »

אנחנו השתמשנו קצת במיטונת שקיבלנו בהשאלה וזה היה מאד נוח - עם זאת הקטנה שלי לא היתה רגישה למעברים אחרי הנקה וכו'...בכל מקרה אחרי חדשיים בערךעברנו למזרנים על הרצפה שיהיה מקום נוח לכולם,הקטנה הכי קרובה לקיר ואפשר להגן סביבה עם כרית הנקה גדולה או כריות נקניק כאלה - משהו מספיק כבד וקצת קשיח שלא זז בקלות,עושה את העבודה.
שתהיה לידה טובה ושמחה בבריאות
גלי_לבנדר*
הצטרפות: 25 מאי 2009, 14:26
דף אישי: הדף האישי של גלי_לבנדר*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי גלי_לבנדר* »

הי אום
אנחנו <ז"א הבנזוגי> בנינו מיטה גדולה במיוחד, אבל כזו שלא צריך לתפור בשבילה מצעים מיוחדים
ואליה צרפנו <ז"א צרף> מזרון של מיטת תינוק, באותו הגובה מצליח לנו מאוד.

ובאותו עניין,
הבנזוגי בונה מיטות משפחתיות עם ארגז או בלי, עם ראש או בלי, עם מיטת תינוק נצמדת או בלי...
ארנון - 0506433022

בהצלחה בכלאופן
אום_שלום*

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי אום_שלום* »

גלי, מה הכוונה צרפנו מזרון של מיטת תינוק ?
ליד המיטה שלכם? בתוך המסגרת של המיטה הגדולה?
יש מצב שתשלחי לי תמונה של מיטה מתחברת כזאת שבנזוגך בונה?
עדי*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 22:19

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי עדי* »

במקום מיטונת שלא התאימה לתקציב,
קנינו עריסת עץ רגילה והרכבנו ללא אחת הדפנות.
קשרנו למיטה שלנו וזהו.
אחרי שהקטנטונת גדלה שמנו מיטת יחיד ליד המיטה שלנו וזה היה קצת יותר נוח כי היא נרדמה בהנקה -
אז הייתי מניקה במיטה שלה וחוזרת לשלנו וכל זה בלי ממש להתעורר..
ציל_צול*
הצטרפות: 19 יוני 2008, 11:17

מיטת תינוק צמודה

שליחה על ידי ציל_צול* »

_במקום מיטונת שלא התאימה לתקציב,
קנינו עריסת עץ רגילה והרכבנו ללא אחת הדפנות.
קשרנו למיטה שלנו וזהו._

הבעיה שיכולה להתעורר היא שלא תמיד גובה המזרון של העריסה מתאים לגובה המזרון שלכם.
שליחת תגובה

חזור אל “שינה וילדים”