מפגש בפארק הירדן 2018

אנונימי

מפגש בפארק הירדן 2018

שליחה על ידי אנונימי »

כמדי שנה (זו השנה ה-19) אנו נאספים בפארק הירדן לחופשה (והמנוחה) השנתית. השנה יימשך המפגש הרשמי מיום רביעי 3.10.2018 ועד יום רביעי 17.10.2018.
הכינו את עצמכם לחמישה-עשר, אבל אפשר כמובן להגיע רק לחלק, ואפשר להישאר גם אחרי או לבוא לפני (לא מומלץ יהיה צפוף). כל מקרה כדאי לבוא לפחות לשלושה ימים כדי להיכנס לאווירה וליהנות ממנוחה עמוקה.
מי שפוחד מתנאי קמפינג, יכול לשכור חדרי נופש ממוזגים המתאימים ל-5 אנשים במחיר של כ-500 ש"ח ללילה. להזמנה יש להתקשר למשרד של פארק הירדן.
אפשר לקרוא קצת על המקום ב אתר של פארק הירדן
אפשר גם להתרשם מהמפגשים הקודמים ב מדור מפגשים ובקישורים כאן למטה.
גם השנה יהיו מעט מים והרבה צל. בואו בהמוניכם!
מודל התשלום לפארק כמו בשנה שעברה. עלות הכניסה לפארק - 70 ש"ח למשפחה ליממה לבאים מ-3 לילות ומעלה, ו-80 ש"ח ליממה לבאים ללילה אחד או שני לילות. התשלום הוא עבור אחזקת המקום והשירותים שאנו מקבלים מהפארק, ולא עבור חנייה, ולכן גם הוא מוגדר כתשלום "משפחתי". התשלום מתבצע בכניסה לפארק, והוא עבור כל תקופת השהייה מראש. במקרה של קיצור השהייה אפשר יהיה לקבל החזר כספי מול הקבלה (לכן כדאי לשמור על הקבלה).
דמי השתתפות (למארגני באופן טבעי) ישולמו גם השנה בשיטת "כובע הקסמים", כלומר כל-אחד ואחת [אם יחפצו בכך, כמובן] יוזמנו לתרום את חלקם באופן דיסקרטי אל תוך התרמיל הצבעוני שתלוי על אקליפטוס מס' 354 ליד המאהל של משפחות כשר-שפרון.

בתודה, המארגנים.

[עודכן ע"י רני כשר 2.9.18]
בלבוסטה*
הצטרפות: 04 יוני 2008, 13:16

מפגש בפארק הירדן 2018

שליחה על ידי בלבוסטה* »

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 03,00.html

יש עכברת בפארק הירדן. אולי תשקלו להזיז.
יולי_קו
הצטרפות: 03 אוגוסט 2014, 09:09
דף אישי: הדף האישי של יולי_קו

מפגש בפארק הירדן 2018

שליחה על ידי יולי_קו »

יש בעיה בתאריך... זה כבר היה.
רני_כשר*
הצטרפות: 15 יוני 2001, 01:21
דף אישי: הדף האישי של רני_כשר*

מפגש בפארק הירדן 2018

שליחה על ידי רני_כשר* »

יש בעיה בתאריך... זה כבר היה.
תיקנתי. תודה.
רני_כשר*

מפגש בפארק הירדן 2018

שליחה על ידי רני_כשר* »

יש עכברת בפארק הירדן. אולי תשקלו להזיז.
עד אז יזרמו הרבה מים בירדן, וישטפו את העכברת. בכל מקרה, כרגע לפחות, אנחנו לא מצטרפים לפאניקה הכללית.
אמא_של_יונת*
הצטרפות: 23 דצמבר 2002, 00:39
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_יונת*

מפגש בפארק הירדן 2018

שליחה על ידי אמא_של_יונת* »

לפי היומן שלי 3.10.18 הוא יום רביעי, וכך גם 17.10.18.
מה נכון - ימי השבוע או התאריכים?
רני_כשר*

מפגש בפארק הירדן 2018

שליחה על ידי רני_כשר* »

לפי היומן שלי 3.10.18 הוא יום רביעי, וכך גם 17.10.18.
כרגיל, צודקת. שיניתי. התאריכים נכונים.
ע_כ_ברת*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2018, 13:10

מפגש בפארק הירדן 2018

שליחה על ידי ע_כ_ברת* »

מישהו מעודכן לגבי מצב העכברת?

רוצים לבוא אבל חוששים
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

מפגש בפארק הירדן 2018

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

הנה תשובת פארק הירדן (המרתיחה, יש לומר) לשאלת העכברת, שהתקבלה אתמול בפייסבוק מהנהלת הפארק:
"ישנה רשימה המפורסמת באתר הרטג, בנוגע לחשש לזיהום במקורות מים בגולן יש להתעדכן מול משרד הבריאות. הרחצה בפארק הירדן אסורה תמיד ויש שילוט המורה על כך, הפארק אינו מקום רחצה מוכרז ומגיעים אליו לטיולים וקמפינג. חג שמח"

העדכון האחרון מרט"ג/משרד הבריאות הוא מה13/9 ושם פארק הירדן עדיין מוזכר כנגוע בעכברת.
גשם שיבוא וישטוף הכל לא נראה באופק.
רני_כשר*

מפגש בפארק הירדן 2018

שליחה על ידי רני_כשר* »

שלום לכולם!
ביום רביעי הבא, 3.10, אנחנו פותחים את הקמפינג השנתי של קהילת "באופן טבעי", למשך 15 יום סה"כ, שייסתיים ביום רביעי 17.10.

אני מניח שבהלת העכברת תגרום לחלק מהמשתתפים הפוטנציאליים לוותר השנה. אני מאד מקווה שכמה שפחות. אנחנו (כלומר משפחת כשר-שפרון-לבנה) לא מתחברים לבהלה הנ"ל, ומבחינתנו עסקים כרגיל. אמנם פארק הירדן מופיע ברשימת האתרים שחשודים בעכברת, אבל על פי הידיעות שלי מתאופיק, זה לא נובע מבדיקות שמתבצעות שם בכל יום. בכל מקרה בחרנו להתעלם מהעכברת, אנו מניחים ומקווים שאין הבדל משמעותי באיכות המים השנה משנים קודמות, הזרימה בירדן יפה (לאחר שהפסיקו להשקות את המטעים באצבע הגליל), והמפגש באוקטובר אמור להיות חווייתי כתמיד (אפילו יותר מהמפגשים בספטמבר, בשל זווית השמש הנמוכה יותר, והטמפרטורות הנוחות יותר).

במקביל, מתארגנת קבוצת חנ"ב לקמפינג חלופי על חוף גופרה שעל הכנרת. מוזמנים להצטרף לקבוצת הוואצאפ: https://chat.whatsapp.com/KLG0eATuNUHJ3Hcr2ITFuI , לבחון את החלופות השונות, ולהחליט מה מתאים לכם יותר. אפשר גם לקפוץ על שתי החתונות - זה לא מאד רחוק!
אינני יכול להבטיח כמובן היעדר עכברת, בדיוק כפי שמעולם לא לקחתי אחריות על הצרעות, הנחשים, התנים, החזירים והקרציות, ובטח לא על החום, השריפות והקבוצות הרעשניות שבאות לעתים לפארק (אולי הפעם נמנע מקבוצות רעשניות כאלו).
אחרי 18 שנים של מפגש שנתי מאד חווייתי, המקום הפך עבורנו לבית שני, והפעלנו עליו את "חוק הלאום" ו"חוק השבות" - שום עכבר ושום עכברת לא יגרשו אותנו מהבית!!
להשקפתי בהלת העכברת היא פיקציה - העכברת היתה תמיד ותהיה תמיד, כמו עוד מיליון ואחד חיידקים ושאר פרזיטים ופתוגנים שנמצאים תמיד במים בכמות כזו או אחרת [גילוי נאות: הכותב אינו רופא אלא רק בן של רופא (משפחה, בדימוס, אבל גם הומאופת, אז אולי זה לא נחשב...)].
אני בטוח שלא כולם מסכימים עמי, זו השקפתי הפרטית. יש חברים שפתחו חלופה שנראית לי סבירה בהחלט ועשויה לפתור חלק מהחששות. אמנם זה לא נעים שהקהילה מתפצלת, אבל כנראה שהשנה יש נסיבות שמחייבות זאת...
אני בקשר רצוף עם תאופיק, וברגע שיהיו בידיי ידיעות חדשות אכתוב אותן כאן ובקבוצת הוואצאפ של הפארק, כאן: https://chat.whatsapp.com/4778eB9AcH05Vhmur0J1Ns , כמובן.
להתראות!
רק בריאות!
רני_כשר*

מפגש בפארק הירדן 2018

שליחה על ידי רני_כשר* »

בוקר טוב לכולם,
דיברתי עכשיו עם תאופיק. אין לו ידיעות נוספות על מה שמתפרסם מטעם רשות הטבע והגנים או מטעם משרד הבריאות. מבחינתם פארק הירדן נמצא עדיין בתוך הרשימה השחורה. אין לי מושג (וגם לא לתאופיק) מי בודק ומתי בודקים ואיפה בודקים.
היות שאנחנו לא מתחברים להחלטות הללו של משרד הבריאות, החלטנו פשוט להתעלם מהן. הזרימה בפארק איננה שונה משנים קודמות.
האיסור על הכניסה למים קיים מאז ומתמיד מסיבות של "חוסר מציל" או "כל אחד על אחריותו בלבד", והשנה גם נוספה האזהרה לגבי העכברת. מצד שני, אנשי הפארק לא מוציאים אף אחד מהמים כפי שלא עשו מעולם, ואין שום שלטים חדשים שנוספו בעניין.
מי שלא שמע חדשות בחודשיים האחרונים, יכול בהחלט להניח שהכל כרגיל.
אנחנו לא שמענו חדשות בחודשיים האחרונים...
אני מציע לקחת את העניינים כפי שלוקחים את ההמלצה הגורפת של משרד הבריאות בכל שנה להתחסן נגד שפעת, בדרך כלל בעקבות "התפרצות" או הצטברות ידיעות חדשותיות (?) על הסתבכויות של שפעת. אני באופן אישי לא מחזיק מההמלצות הללו...
השקפת החיים שבחרנו, חברי קהילת "באופן טבעי", היא כזו שהאחריות על חיינו וחיי משפחתנו היא עלינו בלבד, ואף אחד לא בוחר עבורנו. לא משרד החינוך, לא משרד הבריאות, לא רשות הטבע והגנים, ו... בטח לא אלו שמארגנים את המפגש. לכן אני לא ממליץ לאף אחד להגיע או לא להגיע - אני רק מודיע שאנחנו בפארק כמו כל שנה, ונשמח לראות את כ-ו-ל-כ-ם.ן!!!
רק בריאות, ולהתראות!
רני_כשר*

מפגש בפארק הירדן 2018

שליחה על ידי רני_כשר* »

כולם חזרו בשלום?
שליחת תגובה

חזור אל “דפים למיון”