עישון מריחואנה בהנקה

סופיה*
הצטרפות: 07 אוגוסט 2009, 11:46

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי סופיה* »

שילוב מנצח-
מריחואנה בהנקה
רטלין ביסודי
ואלכוהול בתיכון!
רוזן*
הצטרפות: 07 ספטמבר 2010, 10:28

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי רוזן* »

_שילוב מנצח-
מריחואנה בהנקה
רטלין ביסודי
ואלכוהול בתיכון!_

וההמשך.....
אופיום לאחר התיכון [כי בצבא לא מקבלים נרקומנים ]
הירואין לכל החיים ...
צוויליך*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 20:35

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי צוויליך* »

_שילוב מנצח-
מריחואנה בהנקה
רטלין ביסודי
ואלכוהול בתיכון!

וההמשך.....
אופיום לאחר התיכון [כי בצבא לא מקבלים נרקומנים ]
הירואין לכל החיים ..._

וכרגיל ההמשך:
התבכיינות יללנית באתר באופן טבעי .
אז ספרו לנו ולקוראים, איך זה לנהל שיחה עם עצמכן?
נסו לנהל שיחה עם אנשים אחרים! מרענן, אני מבטיח. מאתגר, נכון, אך מרענן!

צוויל
עינת_ש*
הצטרפות: 11 ינואר 2009, 17:02

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי עינת_ש* »

_ואכן יש אמהות שמוכרחות לעשן, לא בגלל הכיף שבדבר, אלא באישור רפואי, עקב כאבים בלתי נסבלים שהן חוות מכל מיני סיבות בריאותיות.
מה עליהן?
האם לוותר על ההנקה לחלוטין?
האם יש לכם רעיונות פרקטיים כמו לשאוב את החלב לפני שמעשנת ולהשתמש בחלב שאוב בתקופה שמעשנת, ואז שוב "להתנקות" לשאוב ולחזור לעשן וחוזר חלילה?_

אני מכירה אישה אפילפטית, שלוקחת תרופות מונעות פרכוסים לכל החיים. היא לא יכולה להניק ולכן נתנה תמ"ל או חלב שאוב של אחרות.
אם יש חלילה מצב המחייב כריתת שד, אז גם אי אפשר להניק. זה המחיר של מחלות מסוימות.
עישון מריחואנה מחייב ויתור על הנקה. מה זה משנה מה הסיבה שלו?

לגבי חשיש כשיכוך כאבים, יש אמפולות עם חומר פעיל לא פסיכואקטיבי במריחואנה, שאותן ניתן ליטול בבליעה ללא השפעה פסיכואקטיבית. אולי הן מותרות בהנקה, צריך לבדוק. בכל מקרה לא מדובר בעישון.

לאמא שמעשנת מדי פעם, ורוצה לשמור על החלב, אני מניחה שהיא צריכה לשאוב המון ולזרוק המון, ולבדוק באיזו דרך אם החלב שלה נקי. בהצלחה עם זה. לא פשוט...
חחח_שיש*
הצטרפות: 07 ספטמבר 2010, 18:46

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי חחח_שיש* »

לאמא שמעשנת מדי פעם, ורוצה לשמור על החלב, אני מניחה שהיא צריכה לשאוב המון ולזרוק המון,
למה לזרוק אם אפשר לתת לחברים הסטלנים?

למי שכתבה שראתה את התינוק של חברתה המעשנת מסטול, ראיתי כל כך הרבה
אמהות מעשנות ומניקות אבל אף פעם לא ראיתי תינוק מסטול, או ישן יותר טוב,
את נשמעת כמו פושרית נגד מריחואנה ובהחלט כמו הפרסומות על אנשים מעשנים
שאחר כך מתפשטים וקופצים מהחלון.

ועוד משהו, מכירה לפחות עשרה ילדים שהאמהות שלהם עישנו, בהריון, בלידה
ובהנקה והם אחד אחד ילדים מדהימים, חוץ מאחד בעצם, הוא סתם מעצבן, זה בטח מהמריחואנה שאמא שלו עישנה.
אמור_לא_לנרקומניות*
הצטרפות: 07 ספטמבר 2010, 19:05

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי אמור_לא_לנרקומניות* »

_ועוד משהו, מכירה לפחות עשרה ילדים שהאמהות שלהם עישנו, בהריון, בלידה
ובהנקה והם אחד אחד ילדים מדהימים, חוץ מאחד בעצם, הוא סתם מעצבן, זה בטח מהמריחואנה שאמא שלו עישנה._

אין לך הכלים לדעת איזה נזקים נגרמו "לילדים המדהימים"
וילד יכול להיות מדהים אבל נושא נזקים כאלה או אחרים ולעולם לא תדעי מה הנזק שנגרם לו מהחשיש או המריחואנה שעישנה אימו בהריון ובזמן הנקתו..

אבל חמור מכך בין אם יודו בכך או שלא יודו, כל אלה המנסים להפחית בחומרת הנזק שגורם העישון של החשיש והמריחואנה לעוברים וליונקים עושים זאת מנגיעות אישית, שכן הם עצמם מעשנים ולכן מנסים להפחית ולהמעיט מהנזק שהעישון גורם. שכן אם יודו בכך שהעישון גורם נזק, הרי בכך הם מודים בפשיעה חמורה כנגד הילדים ובאי התאמתם וראויותם לשמש כהורים, כמו גם על היותם נרקומנים.

ותראו לי ילד אחד שרוצה שאימו תהיה נרקומנית עד כדי כך שאפילו למען בריאות עוללה חסר הישע לא מוכנה להיגמל מהנרקומניות שלה ???
אמא_של_נוקי*
הצטרפות: 18 יולי 2009, 02:44
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_נוקי*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי אמא_של_נוקי* »

תודה מי מה, הסמקתני עד מאוד (נא לדמיין אייקון מסמיק) :-)
יפעת*
הצטרפות: 28 יוני 2001, 04:05

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי יפעת* »

ותראו לי ילד אחד שרוצה שאימו תהיה נרקומנית עד כדי כך שאפילו למען בריאות עוללה חסר הישע לא מוכנה להיגמל מהנרקומניות שלה ???
|Y|
שמבדוי*
הצטרפות: 09 פברואר 2008, 19:56

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי שמבדוי* »

אמא שלי סטלנית (עד היום). היא עישנה כשהייתי בבטן שלה ובתקופה שינקתי.
יצאתי אינטליגנטית מעל הממוצע, התפתחתי מהר (דיברתי שוטף בגיל שנה וחצי) ותמיד הצלחתי בכל מה שעשיתי. אם העישון שלה גרע ממני משהו בתוחום הזה, אין בלבי עליה...
אני נוטה לייחס הרבה דברים טובים באופי שלי לדרך המדהימה שבה אמא שלי גידלה אותי, לדוגמה הנהדרת שהיא תמיד היתה בשבילי. והעובדה שהיא סטלנית זה חלק בלתי נפרד מזה.
בקיצור אם אמא שלי לא היתה סטלנית היתה לי ילדות מבאסת והייתי היום בנאדם אחר לגמרי, לרעה.
כנ"ל אם לא הייתי יונקת.

כמובן, אי אפשר להשליך מזה על אף אחד.
אמא_של_נוקי*

עישון מריחואנה בהנקה

[-: לבושתי אודה שלא מצאתי עד כה את הסוגריים המרובעים . את מורה נבוכים אמיתי, יקירתי [-:
חחח_שיש*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי חחח_שיש* »

_אמא שלי סטלנית (עד היום). היא עישנה כשהייתי בבטן שלה ובתקופה שינקתי.
יצאתי אינטליגנטית מעל הממוצע, התפתחתי מהר (דיברתי שוטף בגיל שנה וחצי) ותמיד הצלחתי בכל מה שעשיתי. אם העישון שלה גרע ממני משהו בתוחום הזה, אין בלבי עליה...
אני נוטה לייחס הרבה דברים טובים באופי שלי לדרך המדהימה שבה אמא שלי גידלה אותי, לדוגמה הנהדרת שהיא תמיד היתה בשבילי. והעובדה שהיא סטלנית זה חלק בלתי נפרד מזה.
בקיצור אם אמא שלי לא היתה סטלנית היתה לי ילדות מבאסת והייתי היום בנאדם אחר לגמרי, לרעה.
כנ"ל אם לא הייתי יונקת.
כמובן, אי אפשר להשליך מזה על אף אחד._

עדיף אמא סטלנית מאמא עם דעות נוקשות, אידיאליים מלחיצים, ותחושה עצמית שהיא יודעת הכל יותר טוב בשביל כולם, לילדים של האמא הזאת יעזור לעשן ג'ויינט
[מאחורי הגב כמובן] אם אפשר בגיל שלוש כדי להשתחרר מהדיכוי הספרטני שלה.
צוויליך*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי צוויליך* »

_לילדים של האמא הזאת יעזור לעשן ג'ויינט
[מאחורי הגב כמובן] אם אפשר בגיל שלוש כדי להשתחרר מהדיכוי הספרטני שלה._
לאמא הזאת יעזור ג'וינט (וטיפול מקצועי), אם היא בענייני דיכוי ספרטני כניראה היא בעצמה עדיין בספרטה...
בספרטה היה מותר ג'וינטים - אבל רק בהפסקה.
(ולא היתה הפסקה)

צוויל
חחח_שיש*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי חחח_שיש* »

ולעולם לא תדעי מה הנזק שנגרם לו מהחשיש או המריחואנה שעישנה אימו בהריון ובזמן הנקתו..
בידיוק לעולם לא תדעי, כמו שלעולם לא תדעי איזה נזק נגרם לך מלחיות קצת בחיים האלה, זהירות- נזק בילתי הפיך ובלתי מורגש ובילתי נראה, איזה פחד!

כל אלה המנסים להפחית בחומרת הנזק שגורם העישון של החשיש והמריחואנה
מנסים להפחית בחומרת הנזק אותו הם לעולם לא ידעו- כדברייך, טיעונים הזויים ממשהי שמתנגדת לסמים.

חוץ מזה המילה נרקומנית לא יאה למעשני גנג'ה, זאת מילה המתארת מישהו המכור לסמים מהם הוא מנסה להגמל בידיעה שהם מזיקים לו ולא מישהו שמעשן להנאתו
בלי שום רצון להפסיק או תחושה שהוא עושה משהו מזיק.

_בספרטה היה מותר ג'וינטים - אבל רק בהפסקה.
(ולא היתה הפסקה)_
זה מסביר הכל...היית מאוד רוצה להרשות לעצמך להשתחרר ולהנות אבל אין הפסקה,
מצב עגום.
תודה צוויל
חחח_שיש*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי חחח_שיש* »

ובאמת שמשתוקקת לראות כאן בדף רעיונות ומידע, הרבה יותר מאשר ועדת שיפוט מהיר למי הורה טוב ומי צריך לעמוד בפינה ולהתבייש.

באמת מצטברות פה בפינה כמות נכבדה של אמהות צלובות, שאומרות לעצמן אה..למה להתווכח אם אפשר לעשן ג'ויינט בשקט בחצר, אז אמהות יקרות עזבו רגע את הג'ויינט
ותכנסו בצלבנים, על כל הוכחה של איזה פרופסור במעבדה תביאו הוכחות מהחיים,
נו..ספרו כבר, הילדים שלכן איך הם, דפוקים? קרניים? נזקים בילתי מורגשים?
נורא_ואיום*
הצטרפות: 08 ספטמבר 2010, 12:31

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי נורא_ואיום* »

אצלנו בעיקר
נזקים בילתי מורגשים

כל כך עצוב, רצינו לדפוק את הילדים, מה לא עשינו? עישנו בהריון, עישנו בהנקה והנקנו עד גיל ארבע ועדיין הילדים חכמים, יפים, מאושרים, מה לעשות, אנחנו מאשימים בזה רק את עצמנו, יכול להיות שעישנו יותר מידי?
מי_מה*
הצטרפות: 25 אפריל 2006, 19:47
דף אישי: הדף האישי של מי_מה*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי מי_מה* »

כל כך עצוב, רצינו לדפוק את הילדים, מה לא עשינו? עישנו בהריון, עישנו בהנקה והנקנו עד גיל ארבע ועדיין הילדים חכמים, יפים, מאושרים, מה לעשות, אנחנו מאשימים בזה רק את עצמנו, יכול להיות שעישנו יותר מידי?
צב"ר
חחח_שיש*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי חחח_שיש* »

עזבו זאת לא אשמתכם, קורה גם במשפחות שלא לקחו שאכטה בחיים שלהם,
למרות שאם הילדים שלכם חכמים ומאושרים בצורה יוצאת דופן יכול להיות שעישנתם יותר מידי:-d
צוויליך*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי צוויליך* »

צ"ל
בגלל שאתם ( אתם ) מעשנים, מוטל כושר השיפוט שלכם בספק ואין אלא להבין שהילדים טפשים, עצובים וניראים כמו דובי גל, רק שאתם לא רואים את זה כי אתם רק במירוץ אחרי הפעם הבאה שתישתו לי חשיש.
לא תוכלו לחמוק מידו הארוכה של הטיעון המעגלי!
ויפה שעה אחת קודם

צוויל
דלית_ב*
הצטרפות: 18 נובמבר 2005, 17:43
דף אישי: הדף האישי של דלית_ב*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי דלית_ב* »

עישון מריחואנה מחייב ויתור על הנקה
זו אמירה כל-כך נבובה שממש מצער אותי לחזור ולקרוא אותה כאן שוב ושוב.
אין מספיק מידע, זה כל מה שידוע בודאות.
הדבר היחיד שמחויב הוא להפעיל שיקול דעת וזה עדיף שתעשה כל אישה לעצמה ועדיף שתעשה זו באוירה רגועה.
כלומר בלי לקרוא את כל אלו כאן ששמו להן מטרה לזרוע פאניקה וחרדות (שמבוססים על.... כלום בעצם).

בכל מקרה, עדיף לעשן בלי טבק (שידוע בודאות שמזיק לתינוק) ועדיף חומר ביתי, אבל זה לכולם ולא רק למניקות :-)
חוט_השני*
הצטרפות: 02 פברואר 2006, 11:34
דף אישי: הדף האישי של חוט_השני*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי חוט_השני* »

זו אמירה כל-כך נבובה שממש מצער אותי לחזור ולקרוא אותה כאן שוב ושוב.
אכן
ממש עושה חשק לעשן הדף הזה:-)
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

סליחה על הבורות, אבל מה זה קונטרה-אינדיקציה?
צוויליך*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי צוויליך* »

סמן שסותר משו. רמת עישון מסוימת או עישון חומר X סותר הנקה. ברמת "הרעלת חלב אם" מסוימת עדיף לא להניק.

צוויל
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי פלונית* »

עדיף אמא סטלנית מאמא עם דעות נוקשות, אידיאליים מלחיצים, ותחושה עצמית שהיא יודעת הכל יותר טוב בשביל כולם
פלוני_אלמונית*

עישון מריחואנה בהנקה

אני יודעת שבארה"ב אם מסיבה כלשהי עושים לתינוק בדיקת צואה ומוצאים את זה אצלו אז לוקחים אותו מאמא שלו..
עינת_ש*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי עינת_ש* »

בתור אחת שהיתה מפרקת תולע ביומיים לבדה, אי אפשר להגיד עלי שאני מטיפה נגד סמים.
אני כן מטיפה בעד להגן על הילדים, אם זה מחלב אם עם חומרים פסיכואקטיבים, ברית מילה, שיטת 5 הדקות ועוד.. אני חושבת שלעולם לא אוכל לדעת בוודאות שעישון לא פוגע בתינוק, ולכן לא אקח צ'אנס על המוח שלו. אני מרגישה כך גם לגבי חיסונים, להבדיל כמה הבדלים קטנים.
אני לא מביעה את דעתי בדיון, ב{{}}מטרה לזרוע פאניקה וחרדות_{{}}. אני באה הנה עם הדעה שלי והמידע שיש לי לתת, שממש לא _מבוסס על.... כלום בעצם{{}}, אלא על מחקרים רבי שנים, ודברים שראיתי במו עיניי.
זו הבחירה ההורית שלי. מי שחושב אחרת, לבריאות. כל הטרררם שלכם פה נגד כל המתנגדות לעישון בהנקה, ממש לא עושה חשק להיכנס לדף יותר. המשוכנעים כבר השתכנעו, וזה נשמע כמו עוד דיון חסר עתיד על ברית מילה.

אני אישית לא מתכוונת לעשן יותר כלום, כשאחזור להשתמש במריחואנה זה יהיה בבליעה. זה גם הרבה יותר כיף, ובלי להעמיס על הריאות, וגם באופן טבעי.
אבל זה יהיה אחרי שילדיי יגדלו ויתבגרו מעט, כי בינתיים אני אמא במשרה מלאה, בלי הפסקה{{}}.
דלית_ב*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי דלית_ב* »

עינת ש, אני שמחה שהבהרת את עצמך. אני מסכימה חלקית עם הגישה.
רק שני פרטים קטנים-
מחקרים רבי שנים
אז זהו, שלא. אין אפילו מחקר אחד שמראה כי הנקת תינוק ע"י אישה שמעשנת מריחואנה, פוגעת בו. אם את מכירה משהו כזה או אפילו סתם מחקר שבדק את הנושא, תני את הפרטים שלו.
לגבי דברים שראיתי במו עיניי רוב האנשים פה ראו תינוקות מקסימים ערניים אינטלגנטיים ומפותחים לאימהות מעשנות.
צוויליך*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי צוויליך* »

אם את מכירה משהו כזה או אפילו סתם מחקר שבדק את הנושא, תני את הפרטים שלו.
עינת, אני מצטרף. הבי כיוון כלשהו.
ואת מעלה גם את האישיו של הורה מעשן - ללא קשר להנקה. בטח יש דף שעוסק בנושא, אני זוכר משו...
[אייקון חזיון נבואי] אני רואה... העלאה של דף כזה בעתיד הקרוב לנסיקה קצרה חזרה אל מה חדש ... (-:

צוויל
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

רוב האנשים פה ראו תינוקות מקסימים ערניים אינטלגנטיים ומפותחים לאימהות מעשנות
ראיתי גם תינוקות כאלה אצל אמהות שמאכילות רק באוכל מרוסס ותעשייתי, עם המון סוכר לבן וג'אנק.

בעיניי זה קצת מוזר לטעון ש עדיף חומר ביתי, - למה עדיף? כי הוא לא מרוסס? או מה?
ולהתעלם מהנזק של החומר עצמו, ביתי או לא ביתי.

אף פעם לא ראיתי תינוק מסטול
אני כן ראיתי. כמה כאלה. כולל אחד שאמא שלו הפסיקה לנסוע באופניים(!) מאז שהוא נולד, מחשש לתאונות, והעדיפה לנסוע איתו רק בחשמלית. ליתר ביטחון... אבל הורידה ראשים כאילו אין מחר.
דלית_ב*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי דלית_ב* »

אבל הורידה ראשים כאילו אין מחר.
בעניין הזה, יש משמעות לכמות ולמינון. אין דין ג'וינט פעם בשבוע\כמה ימים כדין עישון מסיבי יומיומי. זה דומה לאלכוהול, קפה, עישון טבק וכד'.

_בעיניי זה קצת מוזר לטעון ש עדיף חומר ביתי, - למה עדיף? כי הוא לא מרוסס? או מה?
ולהתעלם מהנזק של החומר עצמו, ביתי או לא ביתי._
כן, עדיף כי הוא לא מרוסס וכי אפשר לדעת בדיוק מה המקור ומה התהליך. אין התעלמות מהנזק של החומר עצמו חוץ משלא ברור אם יש בכלל נזק ואם יש מהו וכמה צריך לצרוך מהחומר כדי לגרום אותו.
אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי אילה_א* »

נראה לי שחסרה עובדה יבשה אחת מאוד חשובה
24 שעות אחרי העישון מותר להניק שוב
כלומר אם יש אמא שיש בחייה ארוע חשוב ובל יעבור ללא שאכטה
לא תניק האם 24 שעות מרגע השכאטה האחרונה
זה בהחלט לא נורא (אם מדובר בפעוט לא בתינוק קט)
ובא לג'ויינט גואל
>אילה יודעת את החומר רק באופן תאורטי<
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

עישון מריחואנה בהנקה

בעניין הזה, יש משמעות לכמות ולמינון. אין דין ג'וינט פעם בשבוע\כמה ימים כדין עישון מסיבי יומיומי. זה דומה לאלכוהול, קפה, עישון טבק וכד'.
שלוש האמהות שראיתי מעשנות (ובמדינה שבה זה היה מותר לגמרי), עישנו חופשי. כל יום לפחות ג'וינט-שניים. עם תינוקות רכים שניזונו בלעדית מחלב אם. :-/

כן, עדיף כי הוא לא מרוסס וכי אפשר לדעת בדיוק מה המקור ומה התהליך. אין התעלמות מהנזק של החומר עצמו חוץ משלא ברור אם יש בכלל נזק ואם יש מהו וכמה צריך לצרוך מהחומר כדי לגרום אותו.
טוב, אבל זה כמו לטעון שאם כבר אוכלים מרגרינה, עדיף אורגנית. כל דבר עדיף אורגני, אבל הדיון הוא על הנזק שבשומן טרנס...
עינת_ש*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי עינת_ש* »

ob=ArticleURL&_udi=B6T9X-4772742-G&_user=10&_coverDate=04/30/1990&_rdoc=1&_fmt=high&_orig=search&_origin=search&_sort=d&_docanchor=&view=c&_acct=C000050221&_version=1&_urlVersion=0&[/u]userid=10&md5=55cc78087f86390cbf85cefd40c86d35&searchtype=a]מאמר שפורסם בכתב העת Neurotoxicology and Teratology בנושא צריכה אמהית של מריחואנה בתקופת ההנקה, והתפתחות התינוק בשנת החיים הראשונה. צריך לעשות מנוי כדי לראות את כל המקורות ואת המאמר המלא, אבל אפשר לקרוא את התקציר ומסקנותיו. מבטיחה לחפש עוד!
עכשיו, אני רוצה בבקשה להבין- יש כאן הסכמה כללית שTHC עובר לחלב אם? כי למיטב ידיעתי, את זה בדקו והוכיחו מעל כל ספק. אז אני רוצה לדעת אם על זה יש הסכמה כאן גם מהמצדדים בעישון.
אני רוצה גם להוסיף משהו על עצמי,
אני אמא שעושה המון חשבון לדברים האלה, כלומר, לדברים שיכולים להזיק ושאפשר להמנע מהם (כמו חיסונים מסוימים למשל), לדברים שעלולים להשפיע לרעה ואפשר להמנע מהם, כמו עישון מריחואנה למשל. חשוב לי להוסיף שאני נמנעת מעוד סמים קלים חודרי מחסום דם-מוח, כמו קפאין ואלכוהול. מהסיבה הפשוטה שלא נעים לי מהילד שלי. לא נעים לי שבגלל שאני רוצה להרגיש יותר טוב, אז יש סיכון שהוא ירגיש פחות טוב- אם נעזוב את הנזק בצד לרגע..
ואני רוצה להוסיף עוד משהו- לדעתי, אם אמא בוחרת להשתמש במריחואנה, היא צריכה לפחות להקפיד לקחת אותה בבליעה (עוגה, פשטידה, אורז עם עשבי תיבול וכו') או לכל הפחות לעשן ירוק נקי ורצוי הידרו מגידולים ביתיים-
מספיק שהמוח צריך להתמודד עם השפעה של סם אחד מבלי להוסיף ניקוטין ושאר הזבל שיש בסיגריות (סיגריות זה ממש חרא בעיניי, תמיד שנאתי סיגריות זה פשוט גועל של דבר- ותסלחו לי כל המעשנים)
ועוד משהו- מבחינה כימית, THC פועל למעשה כסם מעורר הזיות. אל תתבלבלו- כשנלקח בכמויות קטנות, הוא יכול להטעות ולתפקד כסם מדכא (כמו שאלכוהול הוא סם מדכא אך כשנלקח בכמויות קטנות יכול להטעות ולהיראות כסם מעורר, אך פעולתו היא למעשה מדכאת את מערכת העצבים המרכזית). בנוסף, בגלל הרחבת כלי הדם כתוצאה משימוש, יש שינוי במראה העיניים, שהופכות לאדומות ומבריקות יותר. אצל התינוקות של חברה שלי ראיתי זאת בבירור ובלי שום ספק. המבט המזוגג וההמום בלט עוד יותר מהברק והאדמומיות. אני לא יודעת למה אף אחת כאן לא ראתה דבר כזה, אבל כשאני ראיתי את זה אצל בתה הבכורה עוד לא הייתי אפילו בהריון ועישנתי בעצמי, אז אי אפשר לטעון את הטענות שלכם על ההיסטריה נגד עישונים.
דרך אגב הילדה שלה התפתחה יפה מאוד ובלי שום עיכובים, להפך, אבל היא התמסטלה כהוגן בדרך... בזה אני בטוחה
עינת_ש*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי עינת_ש* »

_כן, עדיף כי הוא לא מרוסס וכי אפשר לדעת בדיוק מה המקור ומה התהליך. אין התעלמות מהנזק של החומר עצמו חוץ משלא ברור אם יש בכלל נזק ואם יש מהו וכמה צריך לצרוך מהחומר כדי לגרום אותו.
טוב, אבל זה כמו לטעון שאם כבר אוכלים מרגרינה, עדיף אורגנית. כל דבר עדיף אורגני, אבל הדיון הוא על הנזק שבשומן טרנס..._
אין שום ספק בעיני שלא צריך לעשן בזמן הריון או הנקה, אבל אם כבר מעשנים אז לפחות לא להוסיף עוד זבל שיש בכל מיני גידולים מרוססים, או חשיש מלא בK600, שאחרי שאכטה אחת יש לך בחילה שבא להקיא ובעלך נהיה צהוב. אני לא מכירה אף אחד שעישן ולא קיבל את הראש הרע, לפעמים משאכטה אחת קטנה. זו רבותיי הרעלה לכל דבר, מי יודע איזה חומרים הזויים דחפו לשם המגדלים של זה, לכן, כמו כל דבר, עדיף לצרוך משהו נקי. אם כבר אוכלים שומן טראנס, אז למה להוסיף עליו חומרי שימור ומייצבים מסרטנים?
ובכלל, הבעייתיות של העישון היא גדולה כי היא מחייבת שימוש בטבק, אלא אם כן מעשנים פייפ, ואז את גם מכניסה לגוף שלך את הזבל שיש בסיגריות- תשתמשי בחושים שלך ותגלי מיד- הסיגריות פי אלף יותר מסריחות מירוק. תנסי להריח בגדים של מישהו שעישן ירוק נקי, ומישהו שעישן סיגריה "נקיה", ותריחי את ההבדלים. סיגריה זה חרא של דבר וכבר כתבתי פה פעם שאם אתם מעשנים סיגריות, אל תתקרבו לילד שלכם בלי להתקלח, לצחצח שיניים ולחפוף שיער. מריחים את זה, ואם מריחים סימן שיש מה להריח! הגוף שלנו חכם והחושים שלנו מזהים דברים שמסוכנים לנו, כל אשה בהריון ואחרי לידה פתאום נגעלת מכל מיני ריחות, בלי תמיד לדעת שהגוף שלה פשוט הפך רגיש לכל הכימיקלים הרעילים שסובבים אותנו.
עינת_ש*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי עינת_ש* »

_נראה לי שחסרה עובדה יבשה אחת מאוד חשובה
24 שעות אחרי העישון מותר להניק שוב_
אפשר לדעת מאיפה המידע הזה?
עד כמה שידוע לי, עקבות THC נשארות בדם שלושה שבועות אחרי העישון,
וכידוע החלב מיוצר מהדם,
אז זה לא כל כך מסתדר לי.
מה גם שאני לא יכולה לדמיין את הבן שלי מוותר על הנקה למשך 24 שעות, נשמע לי המון!
ו-טפו טפו טפו- הוא בן שנה ו-10 חודשים...
דלית_ב*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי דלית_ב* »

הבעייתיות של העישון היא גדולה כי היא מחייבת שימוש בטבק,
אפשר לעשן עם תערובת מרווה ולואיזה, או סרפד ועלי ורדים או כל מיני שילובים אחרים. מסכימה איתך לגמרי בעניין הטבק, זה חומר שבטוח מזיק, לכל מי שבא איתו במגע.

לגבי המאמר, לא הבנתי. האם מדובר בהשוואה לתינוקות שנחשפו לאלכוהול וטבק? האם מדובר על חשיפה בחודש הראשון בלבד ואז בדיקה בגיל שנה? אם למישהי יש גישה למאמר המלא, זה מאוד יעזור להבין איך להתיחס אליו. מעבר למספר הקטן של נבדקים.

אני גם רוצה לציין, שגם בעיני, עישון מריחואנה בהנקה, בחודשי החיים הראשונים הוא מיותר לחלוטין ועדיף להמנע ממנו.
יש בעיני הבדל משמעותי בין תינוק בן חודש לבן תינוק בן שנה. בקיצור, יש הרבה משתנים שכדאי לקחת בחשבון כדי לצאת עם מסקנות והמלצות רלוונטיות ומושכלות.

עד כמה שידוע לי, עקבות THC נשארות בדם שלושה שבועות אחרי העישון, השאלה היא כמה זמן נשאר מינון שמזיק לתינוק ולא כמה זמן נשאר מינון שאפשר לזהות במעבדה.
אילה_א*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי אילה_א* »

אפשר לדעת מאיפה המידע הזה?
מהיועצת הנקה שלי וגם ראיתי בספר של היועצות הנקה
(חשבתי לתת לחברה להניק אותה והיא אמרה לי שהיא מתמסטלת )
עינת_ש*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי עינת_ש* »

אפשר לעשן עם תערובת מרווה ולואיזה, או סרפד ועלי ורדים או כל מיני שילובים אחרים. מסכימה איתך לגמרי בעניין הטבק, זה חומר שבטוח מזיק, לכל מי שבא איתו במגע.
רעיון נחמד ושימושי, אבל עדיין בעיני עדיף לאכול את זה מאשר להכניס עשן לריאות, בגלל תוצרים שונים ומזיקים של השריפה, שנוצרים בעקבות הריאקציה עצמה.
זה מאוד פשוט להכין אוכל מתובל, ונותן סאטלה טובה ונעימה, אם כי -זהירות- נמשכת שעות ארוכות!!

יש בעיני הבדל משמעותי בין תינוק בן חודש לבן תינוק בן שנה. בקיצור, יש הרבה משתנים שכדאי לקחת בחשבון כדי לצאת עם מסקנות והמלצות רלוונטיות ומושכלות
זה נכון לגבי הרבה דברים, בין היתר לדוגמה השפעה של חיסונים על המוח משתנה ברגע שהתינוק מתייצב, עובדה שמעידה על הבשלת מחסום דם-מוח.
אבל לגבי חומרים פסיכואקטיבים משני תודעה ומשני הולכה עצבית, לא הייתי לוקחת שום צ'אנס לפני גיל 3, שעד אז ההתפתחות הנוירולוגית היא עצומה בסדר גודל בלעדי לשנים האלה בחיים. זו לא תקופה שבה אני אעיז לעוות הולכה עצבית במוח.

עד כמה שידוע לי, עקבות THC נשארות בדם שלושה שבועות אחרי העישון, השאלה היא כמה זמן נשאר מינון שמזיק לתינוק ולא כמה זמן נשאר מינון שאפשר לזהות במעבדה.
שאלה רלוונטית מאוד עם תשובה אישית לכל אחד. אני כנראה שונה בעובדה שאני לא לוקחת שום צ'אנס{{}}, גם עם חומרים פסיכואקטיבים יותר "מקובלים" כמו אלכוהול וקפאין. לא שתיתי קפה כמעט 3 שנים.. אני מתארת לעצמי שיש הרבה אנשים שיחשבו שאני ממש מגזימה ומחמירה, אז כנראה שזה נכון.
אז קחו את זה בחשבון לפני שאתם מקשיבים לעצות שלי (-:
דרך אגב, וכפי שכתבתי בעבר, אני נמנעת מכל חומרים האלה לא רק בגלל הנזק שעלול להיגרם, אלא בגלל שאני לא רוצה לכפות על הבן שלי שינויים לא טבעיים ולא נשלטים בתחושות שלו, בלי יכולת לשנות אותם ובלי אפשרות מצדי לדעת בדיוק איך הוא מרגיש.
צוויליך*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי צוויליך* »

חשיש מלא בK600, שאחרי שאכטה אחת יש לך בחילה שבא להקיא ובעלך נהיה צהוב
יאו, איזה קשר זוגי ראוי לקינאה! היא לוקחת שאכטה והוא נהיה צהוב!! (-:
כמו ברדיו בלה בלה של החש"נ, "אני שותה יין ואת משתכרת, לא אני" ...

הבעייתיות של העישון היא גדולה כי היא מחייבת שימוש בטבק,
שמעתי (קראתי ב"לאשה") שיש רבים שמעשנים ירוק נקי, ללא תוספת, ושלמרות שהג'וינט כבה לעיתים מזומנות זה נחשב דוקא חסכוני - אין את תופעת הסטלן הבוהה בעוד הג'וינט "רץ" אל מול עיניהם הכלות של היושבים ("תעביר, יא כלב").
אבל בכל אופן, לשרוף כל צמח ולשאוף לריאות לא יכול להיות בריא מדי. במקרה של עשן מומלץ לזחול על ארבע בכיוון היציאה ולהזעיק את מכבי האש.

צוויל
פלאית*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2010, 02:31

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי פלאית* »

באמת אני מבקשת מכולם להפסיק להשמיץ את החשישניקיות. זה ממש לא יפה איך שאתם מתנפלים עליהן.
תראו איזה ילדים מוצלחים נולדו להן. אז אולי זה בגלל שהן חשישניקיות ?
אז תפסיקו להשמיץ אותן ולקרוא להן נרקומניות כי הן לא נרקומניות. סתם סאטלניות בסך הכל...מניקות חלב עשיר בחשיש ומריחואנה התינוק כבר מסטול עוד בבטן אז אחר כך שהוא נולד חייבים לת לו את המנה שלו אחרת הוא יהיה בקריז.
וזה לא גיל מתאים בשבילו לגמילה. ....מה לא נכון ?

וסך הכל האמהות המחששות האלה רוצות שיהיו להן ילדים יפים חכמים ומוצלחים כמו שרק ילדים שקיבלו תוספת עשירה של חשיש יוצאים יפים חכמים ומוצלחים.
זה בכלל לא מדובר שהן מעשנות בגלל שהן נרקומניות . הן יכולות להפסיק בצ'יק, אבל מה ? הן מקריבות את עצמן קורבן למען התינוקות שלהן כדי שיצאו חכמים מוצלחים וכו' ורק בגלל זה הן כל כך סובלות ומוכנות בשביל זה אפילו לעשן חשיש למרות שהן כל כך סובלות מזה.
אז מה כבר לא עושים למען הילדים ?...נכון ?
צוויליך*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי צוויליך* »

שה...שה...לכי לישון...הכל בסדר עכשיו...זה רק חלום...
די, די...לילה טוב...ששששש.

הכל בסדר.

צוויל
יוטי_בעיר*
הצטרפות: 05 אפריל 2009, 21:21
דף אישי: הדף האישי של יוטי_בעיר*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי יוטי_בעיר* »

אין אפילו מחקר אחד שמראה כי הנקת תינוק ע"י אישה שמעשנת מריחואנה, פוגעת בו. אם את מכירה משהו כזה או אפילו סתם מחקר שבדק את הנושא
מענין למה... :-) (למי שלא הבין, לא בגלל שזה לא עושה, אלא בגלל שלא עושים ניסויים בבני אדם ותינוקות ברמה כזאת).
אבל כן יש מחקרים שמראים על פגיעה, אפילו זמנית, במוח של מעשנים, מה שנקרא, קוגנטיבית, וההגיון של חלק ממשתתפי הדף אומר שזה מין הסתם פוגע במוח קטן ועדין שבדיוק נמצא בתהליך של בניה.
אם זה לא מסתדר עם ההגיון שלכם (שזה בסדר גמור, מבחינתי לפחות) ונראה שעישון עושה סבבה לילדיכם למה להתחיל עם כל ה _עדיף אמא סטלנית מאמא עם דעות נוקשות, אידיאליים מלחיצים, ותחושה עצמית שהיא יודעת הכל יותר טוב בשביל כולם, לילדים של האמא הזאת יעזור לעשן ג'ויינט
[מאחורי הגב כמובן] אם אפשר בגיל שלוש כדי להשתחרר מהדיכוי הספרטני שלה._ ? זה נשמע כמו תירוץ ל"למה אני מעשנת", לא?

(הולכת להטיף קצת דעות נוקשות לילדים אחרי 7 שנות סחיות :-) )
דלית_ב*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי דלית_ב* »

אני חשה צורך להזכיר מה מקורות הדיון כאן.
היו ויש בדף הזה נשים הטוענות כי לאישה עדיף להפסיק להניק את התינוק שלה, אם היא מעשנת מריחואנה .
לא משנה גיל התינוק, לא משנה מינון ומקור המריחואנה, לא משנה הביסוס עליו נשענת האמירה. \
יש כאן אמירות עד כדי כך רחבות וכוללניות. אלה אמירות מאוד חזקות. המשמעות שלהן היא המלצה להאכיל תינוק בתמ"ל בתמל (רק להזכיר, אבקת חלב פרה\סויה מורתחת מיובשת טחונה עם תוספי חלבונים וויטמינים וחומרים שונים אחרים, חלקם סינתטים, כולם מתעשייה כזו או אחרת), רק בגלל עישון מריחואנה.
אשכרה יש כאן נשים שאומרות שעדיף להפסיק להזין תינוקות בחלב האם שלהם (רק להזכיר, מוצר דם שמכיל את כל המרכיבים שדרושים להתפתחות התינוק במגוון מערכות פיסיות ונפשיות, בצורה המדויקת ביותר האפשרית לתינוק) רק בגלל עישון מריחואנה.
אז אמירות כל-כך חזקות צריך לגבות. אחרת זו פשוט זריעת חרדה ופחד ועלול לגרום לתוצאות גרועות בהרבה מהתוצאות של עישון מריחואנה.

אמירות שמתנגדות לאמירה כל-כך נחרצת, לא מנסות לעודד אף אחת לעשן מריחואנה בזמן הנקה, אלא מנסות לעודד נשים להמשיך להניק תינוקות, על אף צריכה של חומר, שאין עליו כמעט מידע רלוונטי לנושא ויש נגדו מערכת השמצה ובורות ענקית וארוכת שנים.

תודה על ההקשבה, סיימתי :-)
ניצן_אמ*
הצטרפות: 28 נובמבר 2005, 19:35
דף אישי: הדף האישי של ניצן_אמ*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי ניצן_אמ* »

אבל כן יש מחקרים שמראים על פגיעה, אפילו זמנית, במוח של מעשנים, מה שנקרא, קוגנטיבית, וההגיון של חלק ממשתתפי הדף אומר ש
קרעת אותי. :-D
עינת_ש*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי עינת_ש* »

המשמעות שלהן היא המלצה להאכיל תינוק בתמ"ל

רק למען הסר ספק, אני לא ממליצה, מעולם לא המלצתי ולעולם לא אמליץ לתת לאף תינוק תמ"ל.

אני ממליצה שאשה מניקה לא תעשן. לא סמים ולא סיגריות. וגם לא תשתה אלכוהול. אם אשה חייבת לעשן, או לצרוך חומרים אחרים שאסורים בהנקה, למה שלא תיתן חלב שאוב של אמא אחרת? יש קומונה בתפוז לתרומות חלב אם, ואני בטוחה שאפשר למצוא פתרונות יצירתיים אחרים, בלי תמ"ל.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

עישון מריחואנה בהנקה

המשמעות שלהן היא המלצה להאכיל תינוק בתמ"ל
חשבתי שהמשמעות שלהן היא להפסיק להתמסטל :-)
נאוה*
הצטרפות: 15 פברואר 2002, 23:31

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי נאוה* »

אשכרה יש כאן נשים שאומרות שעדיף להפסיק להזין תינוקות בחלב האם שלהם (רק להזכיר, מוצר דם שמכיל את כל המרכיבים שדרושים להתפתחות התינוק במגוון מערכות פיסיות ונפשיות, בצורה המדויקת ביותר האפשרית לתינוק) רק בגלל עישון מריחואנה

הזוי ביותר
את מעדיפה ומציעה שהאמא הנרקומנית תמשיך למסטל את התינוק שלה ובלבד שלא תיתן לו תמ"ל ???
הרי תמל נצרך על ידי מליארדים ברחבי העולם.
לא להאמין.....אבל מילא...כנראה שאלו המחששות יחפשו כל דרך להצדיק את המיסטול וההתמכרות שלהן.....
|אוף|
צוויליך*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי צוויליך* »

נאוה, להירגע, אם לא קראת את הדיון בדף, זה הזמן, כדי לתרום לו ולא לטרול לו.
"הזוי" , "נרקומנית" , נא להירגע.
ותיזהרי על הראש שלא יפגע בשפת השולחן שוב. שימי רסקיו.

צוויל
קרוטונית_מהמרק_הגדול*

עישון מריחואנה בהנקה

הרי תמל נצרך על ידי מליארדים ברחבי העולם.
בהחלט, מאז שהמציאו את השוקו של מטרנה עד גיל 5 :-P

וברצינות, באמת הנחת היסוד כאן מוזרה. כאילו צריכת המריחואנה היא הנתון הקבוע, וכל השאר חג סביבה - תמ"ל? לא תמ"ל?. זה כמו שיפתחו דף עם התלבטות, מה לעשות כשאמא הולכת למועדונים ואח"כ לאפטר-פארטי כל יום, האם להשאיר את התינוק בן החודשיים אצל אבא או אצל הדודה. וא זאם מישהי היתה אומרת "אצל הדודה, כי גם אבא עייף מהאפטר פארטי", היו כועסים עליה - את מבינה מה שאת אומרת? להשאיר תינוק כזה רך אצל דודה?!
אננדה*
הצטרפות: 16 ספטמבר 2010, 06:36

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי אננדה* »

את מבינה מה שאת אומרת? להשאיר תינוק כזה רך אצל דודה?!

והשאלה הנשאלת היא האם להשקות את התינוק במריחואנה עד שיתמסטל עם עיניים אדומות זה בסדר ?
או שצריך לאשפז את האם בכפייה לגמילה מהסמים ?
מה עדיף מבין השניים ?
הרי ברור שאמא מכורה לסמים יוצרת נזקים עולמיים לתינוק.
לכן לדעתי או שיאשפזו אותה בכפייה לגמילה מהסמים או שימסרו את התינוק לאימוץ אצל משפחה טובה שבה הילד יגדל באושר ובשמחה.
נאוה*
הצטרפות: 15 פברואר 2002, 23:31

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי נאוה* »

לכן לדעתי או שיאשפזו אותה בכפייה לגמילה מהסמים או שימסרו את התינוק לאימוץ אצל משפחה טובה שבה הילד יגדל באושר ובשמחה

לדעתי גם אם האבא מחשש מריחואנה אז צריך גם אותו לאשפז בכפייה לגמילה מהסמים.
למה שיאשפזו את האמא והתינוק ישאר עם האבא הנרקומן ?
צוויליך*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי צוויליך* »

יפה לצטט את עצמך. פתטי...

צוויל
אננדה*
הצטרפות: 16 ספטמבר 2010, 06:36

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי אננדה* »

_לדעתי גם אם האבא מחשש מריחואנה אז צריך גם אותו לאשפז בכפייה לגמילה מהסמים.
למה שיאשפזו את האמא והתינוק ישאר עם האבא הנרקומן ?_
אולי לא היסברתי את עצמי נכון
אז גם לדעתי האבא צריך לקבל טיפול.
אני לא יודעת אם בכפיה, אבל בכול אופן אסור גם להשאיר את התינוק עם אבא שלוקח חשיש או מריחואנה.
כי זה עישון פסיבי וזה הרבה יותר גרוע מחלב של מניקה כי הוא גם סותם לו את הריאות וגם ממסטל אותו.
שאם אנחנו נאשפז רק את האימא לגמילה אז מה יהיה על התינוק עם האבא שגם הוא מכור לסמים. הם פשוט הופכים את התינוק לנרקומן בכפיה.
אז אין סיבה שלא לאשפז את שניהם ביחד.
אבל השאלה היא איפה יהיה בינתיים התינוק ?
מי_מה*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי מי_מה* »

כמה חבל שאני כבר שנה ומשהו מעשנת רק פארש. אולי אם הייתי מעשנת איזו שאכטה הייתי מצליחה להבין את מה שנהיה מהדף הזה.
דלית_ב*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי דלית_ב* »

כאילו צריכת המריחואנה היא הנתון הקבוע, וכל השאר חג סביבה
על זה הדף :-)

נאמר כאן מלא פעמים שעדיף לא לעשן בכלל בזמן הנקה, לדעתי זה ברור. רוב הדיון היה על מה קורה אם בכל זאת מישהי מעשנת ומניקה.
רויטל_S*
הצטרפות: 20 נובמבר 2008, 22:37
דף אישי: הדף האישי של רויטל_S*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי רויטל_S* »

כמה חבל שאני כבר שנה ומשהו מעשנת רק פארש. אולי אם הייתי מעשנת איזו שאכטה הייתי מצליחה להבין את מה שנהיה מהדף הזה.
חחח :-D
צוויליך*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי צוויליך* »

גיסתנו, צ'ומעת, ת'ולכת ליד המתנ"ס שמה אלברט יגיד לך מי זה דני הקרש תגידי לו צוויליך אמר לך הוא מסדר אותך יביא לך מה את רוצה סמים חשיש לבן קריסטל בולים פטריות רק תכיני מזומן אחותנו לא אשראי ורק בבוקר אחרי הצהריים הוא מעביר חוגים לנוער.
רק אל תפתחי ת'פה זה מקום קטן ואנשים תאמיני לי אין להם לב.

אולי לא היסברתי את עצמי נכון
היסברת, היסברת, ברור לגמרי, טרול.
שלום.

צוויל
מי_מה*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי מי_מה* »

אבל גם סחית לגמרי אני נקרעת מצחוק כשצוויליך כותב.
חן חן על עזרתך ותרומתך הברוכה לקהילה |L|
אמאחראית*
הצטרפות: 18 ספטמבר 2010, 01:02

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי אמאחראית* »

סליחה (בכל זאת ערב יום כיפור)
מאד משעשע הדף הזה. עשה לי חשק לג'וינט.
רק שיש מחסור קשה מאד בירוק והחום שבסביבה-לא משהו
לא חשוב גם ככה אני סחית כבר יותר משלוש שנים מאז ההריון הראשון ועד היונק האחרון.
אני גם יודעת שההודעה שלי לא תורמת פה לדיון יותר מדי ובכל זאת רציתי להגיד שפעם מאד נהנתי לעשן ומאז שהתחלתי להרות וללדת לא עשיתי זאת-אבל אני מנסה להשתדל בעוד כיוונים ומישורים פיזיים ומנטאלים. אתם יודעים דברים שפעם, לפני ההורות אתה לא תמיד נותן עליהם את הדעת, העישון זה רק חלק קטן ממה שאני מנסה לוותר עליו כי יש ימים שבכלל אני לא מכירה את עצמי. אני? אמא? עם אחריות?
צוויליך*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי צוויליך* »

הקול הזה...

צוויל
פלוני_אלמונית*

עישון מריחואנה בהנקה

תגידי עינת ש , את יכולה להגיד לנו מה רשום במאמר הזה שדיברת עליו ב-
Neurotoxicology and Teratology
ניקי_ניים*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2008, 23:04
דף אישי: הדף האישי של ניקי_ניים*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי ניקי_ניים* »

טוב.

הדף מזעזע אותי. (אני נוטה להזדעזע בקלות, אני מודה)

אני שואלת אבל שאלה כזו. ל מי מה. לא בהטפה, ברצון ללמוד.
את טוענת שעישון לא בטוח מזיק.
את אבל אף פעם לא יודעת האם זה כן יזיק או לא.
ומה יקרה אם הילד שלך שייך בדיוק לאותו 1% באוכלוסיה שכן נתקף באיזה התקף ולא יוצא ממנו?
האם תוכלי לסכן את ילדך ולחיות בשלום עם העובדה שאת, גרמת לו נזק?
האם לא יותר טוב לדחות את הסיפוקים שלך לטובתו?
בפרט שזה לא חוקי וזה נותן דוגמא רעה
אני יודעת שהמילים "לא חוקי" לא מעניינות כל כך חלק מאנשי באופן אבל את חלקנו זה כן מעניין.
צוויליך*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי צוויליך* »

ניקי הי,
כדאי לך לקרוא יותר בדף לפני ההוספה... זה בערך כמו להציע ליהודי מדינת ישראל את פתרון אוגנדה. כבר דנו בזה בעבר (-: .

אבל אם יש לך פתק מחלה... אז בקצרה ולדוגמה (" ברצון ללמוד ") :

אכן ישנו דיון, אם עישון מריחואנה מזיק ליונק, לאור מחסור במחקרים המראים על כך.

ומה יקרה אם הילד שלך שייך לאותו שבריר אוכלוסיה הניזוק מחיסונים? (בהנחה שאת אם שבחרה לחסן)

האם תסכני את ילדך בנזק הנגרם מחיסון? האם תחשפי אותו למחלות עבורן קיים חיסון שבחרת לא לתת לו?

לא חוקי? מחר זה יהיה חוקי. ומה אז? המוסריות שלך תשתנה בן לילה?
זהירות מבלבול בין "חוקי" ל"נכון ומתאים לי". מה עם לקבל כסף בשחור, לחצות כביש באדום, לרדת מהשביל המסומן בשמורה, להסתיר ילדי פליטים מבריוני ההגירה, לא לרשום את הכלב אצל הווטרינר העירוני, לסגור מרפסת, לקנות עבודת סמינריון...

המילים "לא חוקי" לא מעניינות רבים מתושבי המדינה. כאלה שגולשים פה וכאלה שלא.

ובקשר לזעזוע, אשריך, רוב האנשים שיזדעזעו פשוט ילכו למקום אחר שלא מאתגר אותם, את בוחרת ללמוד ולהחשף לחשיבה שונה, בין אם תקבלי אותה ובין אם לא.

מקווה שהעברתי את רוח הדברים. אני, אגב, לא עישנתי בהנקה (-: כלומר, הצוויליכית לא עישנה, הפסיקה גם עם הסיגריות, ושמחתי על כך.

צוויל
צוויליך*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי צוויליך* »

רק לתקן -
מחקרים כן מראים שיונק נחשף לכמויות גדולות פי ??( 6? 8? ) מהמעשנת עצמה.
את זה כדאי להזכיר, כי זה מבהיר שהיונק אינו נחשף כמו "מעשן פסיבי" שנושם עשן נשוף.

צוויל
אילה_א*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי אילה_א* »

אם היא מעשנת מריחואנה

להאכיל תינוק בתמ"ל

אלה ואלה הם ניסוי בבני אדם מהסוג הצעיר במיוחד
ושניהם מאוד לא רצויים
עולם_חדש_מופלא*
הצטרפות: 18 יולי 2010, 13:26
דף אישי: הדף האישי של עולם_חדש_מופלא*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי עולם_חדש_מופלא* »

פגשתי כאלו שטוענים שעישון גראס בהנקה תורם להתפתחות של התינוק. בעיקר בפן היצירתי.
<עולם חדש נמנית על הבודדים שעבורם גראס הוא דווקא כן חוקי, אבל בוחרת לא לעשן עד תום ההנקה>
יוטי_בעיר*
הצטרפות: 05 אפריל 2009, 21:21
דף אישי: הדף האישי של יוטי_בעיר*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי יוטי_בעיר* »

כאן בעלה של יוטי שמגיב בשם עצמו...

צוויליך, הדוגמה של חיסונים היא דוגמה לא רלוונטית. בחיסונים יש תועלת לילד - הגנה ממחלות, ותועלת חברתית - הגנה ממגפות. את התועלת הפוטנציאלית הזאת צריך לשקול כנגד הנזק הפוטנציאלי שהזכרת.

בעישון, לעומת זאת, אף אחד לא טוען שיש תועלת פוטנציאלית, רק נזק - אז למה להסתכן?
עפרה_שחר*
הצטרפות: 11 אוקטובר 2007, 23:10
דף אישי: הדף האישי של עפרה_שחר*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי עפרה_שחר* »

ממש לא. בכלל.
צוויליך*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי צוויליך* »

מסכים, בעלה של יוטי,
עיקר כוונתי היה (והבהרתי שאני עצמי נגד עישון בהנקה) להראות שיש פה דיון מורכב וכדאי לקרוא בדף
לפני שמגיבים להוספות האחרונות כמו היה זה מבזק חדשות וטוקבקים.

צוויל
מי_מה*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי מי_מה* »

הי שלום לכולם, הופנתה אלי פה שאלה ולא ראיתי :-P
דוקא יש לי תשובה מנומקת לגמרי. אם הייתי יודעת אז מה שאני יודעת היום (פי 7 בחלב וכל זה...) לא הייתי מעשנת בהנקה. ככה פשוט. השבח לאל הילדים שלי יצאו לגמרי בסדר ואפילו די מצטיינים אבל נזהרת מלהשוויץ. הנס שאותו אני ממשיכה לשאת ומתעקשת עליו, הוא על ראש פתוח ואי התלהמות לגבי בחירות של אחרים. בריאות ואהבה |L|
<מימה סחית כבר כמעט שנתיים ומתגעגעת לשאכטה. אבל מילא>
ניקי_ניים*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2008, 23:04
דף אישי: הדף האישי של ניקי_ניים*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי ניקי_ניים* »

צוויל יקירנו.

אני דווקא כן קראתי.
ובחרתי לממש את זכותי להמשיך ולשאול.
ולגבי שאר הדברים שהזכרת - אני לא עושה אף אחד מהם.

חוצ מזה - הכל מסוכן. אפשר גם להיכנס להריון, לקנח את האף לילד הגדול ולחטוף cmv שפוגע בילד חס וחלילית.

אי אפשר להאשים את עצמך בכל דבר.
אבל לדעתי כן צריך לקחת אחריות או לפחות לברר לעצמך מה המשמעות של הבחירות שאתה עושה והאם אתה מוכן לקחת את הסיכון
וכך גם להיפגע וגם לפגוע באחר (התינוק, שאר המשפחה וכולי).

אני חושבת על זה עכשיו שאולי השאלה של "לא חוקי" באה בעצם מההפתעה.

שאם זה לא חוקי, איך כל המעשנים משיגים אותו?
(מי אמיץ לענות? אפשר להתפלמן לצורך העניין)

אם במחשכים ובמסתרים - יכול להיות שלסחר הזה נלוות עוד תופעות לא רצויות ואז מזינים תעשייה גדולה יותר ושלילית יותר .

שימו לב, אמרתי יכול להיות. לא הכללתי ולא גרפתי. אני לא מכירה את הנושא מקרוב. ותפסיקו לצקצק שם.
עולם_חדש_מופלא*

עישון מריחואנה בהנקה

תגובה לעניין ה"לא חוקי":
א. יש היום יותר ויותר אנשים שזה דווקא כן חוקי להם.
ב. גם לא לשלוח את הילד למסגרת זה דבר לא חוקי (לפחות עד שמשיגים אישור, אם משיגים)
ג. יש מקרים שבהם (לדעתי) ראוי להפעיל שיקול דעת לגבי הרלוונטיות וההגיון של החוק. למשל- בקרוב יהיה לא חוקי לחיות כאן בלי להצהיר על נאמנות לממשל (נקווה שיתירו לנו לחשוב מחשבות לא נאמנות...)
מתפלמנת_לצורך_העניין*
הצטרפות: 20 מאי 2011, 10:15

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי מתפלמנת_לצורך_העניין* »

_שאם זה לא חוקי, איך כל המעשנים משיגים אותו?
(מי אמיץ לענות? אפשר להתפלמן לצורך העניין)_

אנחנו מגדלים בעצמנו חלק מהזמן, וכשלא, קונים ישירות מהמגדלים. (מדי פעם מקבלים פירורי מריפואנה מאנשים שמעשנים חוקי.)
פלוני_אלמונית*

עישון מריחואנה בהנקה

גבירותי. אם אתן. רוצות ילד בלי אסטמה התרופה הכי טובה מריחואנה אני היתי חולה עד גיל 16כרוני. אסטמה.וכבר 8 שנים בלי מאז גילוי הגרסס אמיתי לגמרי
צוויליך*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי צוויליך* »

_שאם זה לא חוקי, איך כל המעשנים משיגים אותו?
(מי אמיץ לענות? אפשר להתפלמן לצורך העניין)_

חלק גדול מהמשתמשים משיגים דרך חברים משתמשים.
החברים רוכשים במיטב כספם ממפיצים מורשים... שקונים ממפיצים גדולים יותר וכו' וכו'.
ככל שאתה עולה יותר במדרג הסחר ה(כמובן) לא חוקי בסמים, כמו בכל יחס קמעונאי-סיטונאי, תשלם פחות עבור המצרך.
לדוגמא, אם קילו יעלה 1000 ש"ח, 50 גרם יעלו200 (סתם זורק מספרים).
התפלצת של ה"לא-חוקי" מערבבת אותנו, הילדים הנורמטיביים, עם מערך הפשע מצד אחד ומערך אכיפת החוק מהצד השני, ובחיי, לא מכיר אנשים שהסתבכו ממש עם עבריינים על הרקע, מקס' הפסידו קצת כסף ויהירות.
עם המשטרה מצד שני, והפרקליטות - נו, עדיף לא להיכנס להם לגרון.

בקיצור,
כל ענין הקריאה ללגליזציה על רגל אחת -
הבעיה עם שימוש במריחואנה היא שזה לא חוקי. אי החוקיות עושה ממך עבריין, וזה הכל. לא פותר כלום, לא עוזר כלום לאף אחד (חוץ מפרנסה לעורכי דין).
מה שכינית תעשייה גדולה יותר ושלילית יותר נוצר ומתוחזק ע"י אי החוקיות הזאת.
לא חוק שנועד לפתור בעיה אמיתית
אלא בעיה שנוצרה ע"י חוק רע וציני.

צוויל
פלוני_אלמונית*

עישון מריחואנה בהנקה

צוויל, העם איתך (או לפחות חלקו).
צוויליך*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי צוויליך* »

צוויל יחלק את הגולן

צוויל
(יחלק את הגולן)
צוויליך*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי צוויליך* »

צד ימין אני אמסור

לחתול אשר אזכור,

חלק שמאל אני אשלח

לחתול אשר אשכח.

והיתר - חור מול חור -

תקבלו לפי התור.
( מקור: קדיה מולודובסקי)

צוויל
אמא_של_נוקי*

עישון מריחואנה בהנקה

:-)
חלק גם איזה פרח, באמא'שך!
עולם_חדש_מופלא*

עישון מריחואנה בהנקה

לא עוזר כלום לאף אחד (חוץ מפרנסה לעורכי דין).
וגם לשוטרים- שזוכים לעשן בחינם את כל מה שהחרימו....
ילדה_לשעבר*
הצטרפות: 23 פברואר 2003, 17:11

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי ילדה_לשעבר* »

בתור בת של מעשנים, אני יכולה לספר לכם שהפן של "לא חוקי" מאוד מעיק ומפחיד לילד. אני זוכרת את עצמי מגיל צעיר למדי מפחדת בגלל זה.
כילדה, ידעתי שמה שההורים שלי עושם הוא לא חוקי וזה היה מאוד מפחיד עבורי. במיוחד אם מגדלים שיחים, בהחלט אפשר להיכנס לכלא. לא מחשבה נעימה לילד.
אלינו הביתה לא הגיעה משטרה כשהייתי ילדה, אבל כשבגרתי אז כן נכחתי כבר ב-2 פשיטות של המשטרה, ואני רוצה להגיד לכם שזה ממש ממש מפחיד ולא נעים. לילד שההורים שלו מושא הפשיטה זאת יכולה בהחלט להיות חווייה טראומטית, במיוחד אם מוצאים משהו. בפשיטות שאני הייתי לא מצאו כלום, אבל זה לא מנע מהמשטרה לנהוג באלימות קלה.
בכל מקרה, שנאתי את העישונים, זה לא נעים לראות את ההורים שלך ואת החברים שלהם מסטולים ומתנהגים כמו אדיוטים. ומה לעשות, ככה נראים אנשים מסטולים ללא מסטולים. חשבתי שהם פתאטים. תצלמו את עצמכם פעם בוידיאו כשאתם מסטולים ותסתכלו אחר כך כשאתם צלולים. ככה הילדים שלכם רואים אתכם.
מעולם לא עישנתי. ראיתי טוב מאוד שהעישון לא מוסיף לאף אחד שום דבר. אנשים תקועים באותו מקום ולא מתקדמים עם החיים שלהם. לא מאושרים יותר ולא טובים יותר. רק מסטולים.
צוויליך*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי צוויליך* »

אכן, לא חכם לערב את ילדיך בגידול מריחואנה, ויותר מסיבה אחת לכך.
רצוי גם לא לערב את הילדים בהעלמות מס שגם בגללן אפשר להיכנס לכלא, לא בשקרים לביטוח לאומי, הברחות קטנות במסלול הירוק במכס וכו'.
הם לא טובים בשקרים, זה כבד עליהם, מי שלא יכול בלי לערב את הילדים עדיף שיקנה מן המוכן.

לא טוב להתנהג כמו אדיוטים ליד הילדים - בן זומא אומר, ובכלל.
אם מחמת עישון מריחואנה מופרז, אם מחמת שוט כפול אחד מיותר של גלנליווט אחר הצהריים ואם זה כי אתה עצבני ואומר דברים שתתחרט עליהם בטון שלא תירצה לזכור אח"כ.

כן כן, אני לא רואה זאת כמוך: חבל שאלה הם זכרונות ילדות שלך, אבל זה הסיפור שלך ושל הוריך , לא של כולם. הם ניראו לך פתאטיים, טוב, אבל נא לקחת אוויר לפני הקפיצה לניסויים בוידאו והצהרות בנוגע להשפעות השליליות של המריחואנה על חיי אזרחי המדינה.
הנה הפקת לך לקח מהוריך: מעולם לא עישנת. יפה לך ומקווה אני שטוב לך בכך. עדיין, צר לי, אין ערך אוניברסלי לקביעות הנ"ל שלך לגבי מה מוסיף העישון למשתמשים, לגבי התקיעות בחייהם, אושרם וכד'. האלו! להירגע שם מאחורי המסך.

צוויל
אורלי_נ*
הצטרפות: 09 ינואר 2011, 10:49
דף אישי: הדף האישי של אורלי_נ*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי אורלי_נ* »

לא יכולתי לומר זאת טוב יותר :-)
האח!
(נמנעת זמנית-זה קורה לי כל כמה שנים...מסיבות ברורות :-) )
כינור_לשירייך*
הצטרפות: 10 יוני 2008, 09:08

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי כינור_לשירייך* »

_צד ימין אני אמסור

לחתול אשר אזכור,

חלק שמאל אני אשלח

לחתול אשר אשכח.

והיתר - חור מול חור -

תקבלו לפי התור._

יסלח לי מר, אבל זו לא מולודובסקי אלא מיודענו אלתרמן. אם לצטט את מאָלאָדאָווסקע חשקה נפשך, שבור במטותא את שיני מקלדתך וגרוס:
און די רעשטע, לאָך אויף לאָך,
ט'אָנקומען די צווייטע וואָך.

(ותרגום פנינה הלפרין, מהזיכרון, ללא אחריות:
והיתר טלאי על טלאי
תקבלו בשעת הפנאי.)
צוויליך*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי צוויליך* »

א. בסדר
ב. מבקש הקלה עקב חלוקת האשמה עם האתר המצוטט
ג. כתבתי: המקור ולא: התרגום
ד. סלחתי
ה. הג'יפ
ו. איחלתי לחייל בהצלחה
ז. בברכה

צוויל (-:
יוטי*
הצטרפות: 23 פברואר 2005, 11:10

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי יוטי* »

אוף! הייתי צריכה לקרוא פעמיים בשביל להבין איך הג'יפ מתקשר פה לענין |אוף|

< יוטי בעיר >
ההולכת_באתרים*
הצטרפות: 21 נובמבר 2005, 11:44
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_באתרים*

עישון מריחואנה בהנקה

שליחה על ידי ההולכת_באתרים* »

זאת קצת צביעות. תמ"ל לא, מריחואנה כן? תעשי טובה לילדים שלך באמא שלך ותני להם מטרנה אם את כל כך רוצה להיות מסוממת. אותי אישית זה דוחה.
שליחת תגובה

חזור אל “סקרים”