עפרה עדין

עפרה_עדין*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2007, 14:25
דף אישי: הדף האישי של עפרה_עדין*

עפרה עדין

שליחה על ידי עפרה_עדין* »

לכל המתעניינות באבקת השיקאקי- האבקה ההודית המסורתית(איווארדית) לחפיפת שיער:

בעקבות כתבה בזמנים מודרנים שהועברה אחר כך לאינטרנט
שאלו את דעתי בנושא נשים שלא חופפות שיער והזכרתי שם את האבקה שאני מנסה בהצלחה כבר כמה חודשים.
בעקבות זאת היו פניות רבות לרכישת האבקה ולכן הזמנתי כמות גדולה.

הכנסתי את המוצר לאתר שלי ומי שמעוניינת לרכוש אפשר דרך האתר: עדין זה טבעי בגוגל או לכתוב אבקת שיקאקי. תקבלו גם הוראות שימוש.
אם יהיה ניסיון טוב ויהיו הרבה הזמנות אוכל להוזיל את המחיר שכיום מורכב ברובו מעלויות משלוח מהודו, מכס ובדיקת הגנת הצומח.
אמא_של_פיצית*
הצטרפות: 25 נובמבר 2012, 02:23

עפרה עדין

שליחה על ידי אמא_של_פיצית* »

הי עופרה!
נראה לי ששאלתי אותך כבר אבל עכשיו מצרפת קישור, אתר של איפור מינרלי.
זה נראה לך בסדר? איך אפשר לדעת?
http://madminerals.org/m/
תודה בכולופן!
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

עפרה עדין

שליחה על ידי פלונית* »

שלום עפרה
לבתי בת השלוש וחצי יש על הלחי נקודת שומן תת עורית לבנה (כמו חצ'קון אבל פנימי, עמוק)
כבר כחצי שנה. נראים שינויים, כאילו "מבשיל" וקצת מתייבש אך לא נעלם. יש מה לעשות?
לבנדר, משהו? האם יעבור מעצמו?
תודה רבה
עפרה_עדין*

עפרה עדין

אמא של פיצית...לא שאלת אותי אבל הסתכלתי עכשיו ברכיבים שלהם ונראה שהכל בסדר.
אישית אני עובדת עם חברת מינרז הישראלית שגם מאושרת משרד הבריאות (זה חשוב לי מבחינת הביטוח המקצועי) .
עפרה_עדין*

עפרה עדין

פלונית
שמו בישראל "מיליום". קוסמטיקאיות מוציאות את זה בהינף מחט..
זה יכול יום אחד להתייבש כל כך עד שינשור מעצמו ויכול להישאר כך שנים עד שתגיע לגיל שלא תפחד שקוסמטיקאית תדקור את זה ותנקז.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

עפרה עדין

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

הי עפרה!
יש לך המלצה או קרם יעיל בטרוף! ! לסימני מתיחה? גם מניעה וגם טיפול??
יש לי סימנים עוד להיריון הקודם ועכשיו כנראה עוד פעם בהריון...וכבר לחוצה מהעניין... מחפשת משהו מ ע ו ל ה שבאמת יעזור.. עם הוכחות😃😃

תודה רבה רבה!
יבנה*
הצטרפות: 18 פברואר 2015, 21:19

עפרה עדין

שליחה על ידי יבנה* »

לילה טוב עפרה,
שואלת אותך גם פה לגביי סבון מדימיקס, האם יש צורך לנקות את הפנים במיפנים לאחר הסיבון במדימיקס?
איך ניתן לתאם טיפול קוסמטי אצלך? :)
עפרה_עדין*

עפרה עדין

יש לך המלצה או קרם יעיל בטרוף! ! לסימני מתיחה? גם מניעה וגם טיפול??

היי אני מייצרת כאלו קרמים. אפשר להכין לך משהו במיוחד . תוכלי לפנות אלי דרך האתר שלי. יש שם גם טלפון.

סבון מדימיקס

לא מכירה. לגבי השימוש בסבון צריך להבין יותר אם כדאי לך או לא בפגישה. אנא פני אלי אישית.
פלוני_אלמונית*

עפרה עדין

שלום עופרה!
במה את ממליצה להשתמש כסבון /שמפו לתינוקים מגיל אפס, וגם לפעוטה בת 2.5?
תודה!
פלוני_אלמונית*

עפרה עדין

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

ני עפרה אני בן עשיתי החלקת קרטין בשיער ורד הסתפרתי ועשיתי גלח השאלה שלי האם השיר יצמח רגיל בלי שום בעיות?
ציל_צול*
הצטרפות: 19 יוני 2008, 11:17

עפרה עדין

שליחה על ידי ציל_צול* »

הי עפרה, לא הספקתי לכתוב שם ומחקת. אני עצמי דוגמה להפרכת ההשערה שלך, למרות הטענה שזה נכון לכל הלקוחות שלך.
אני אוכלת מן החי על בסיס יומי, כולל צירי עצמות בחורף, ויש לי יחסית מעט פחמימות בכלל או פחמימות ריקות בתזונה.
יש לי עטר יבש מאוד וגם פצעונים מבאסים באזור הסנטר. אחרי מגוון בדיקות ושינויים של התזונה הבנתי שזה פשוט הורמונים. גם הגיל, וגם השלב במעגל הפוריות. אני בטוחה ממש שאני לא היחידה והסבירות של ההשערה שלך נראית לי נמוכה. אני מכירה אישית לא מעט טבעוניות שיש להן עור פנים פי אלף יותר שווה משלי...
בהצלחה!
עפרה_עדין*

עפרה עדין

מחקתי כי לא הייתה ממש היענות והחלטתי שזה סימן שאני צריכה להפסיק להתעסק עם הסקר הזה. כל לקוחה לגופה.
אגב שמתי לב שלצמחוניות/ טבעוניות עם משקל עודף- אין עור יבש, אבל אז גם הכולסטרול הכללי שלהן גבוה מ 200 . ההשערה שלי היא שהגוף שלהן מקבל פחמימות בעודף כך שמהרזרבות הוא מייצר כולסטרול. בגלל שאלו רק השערות יש בי כל הזמן דחף לבדוק את זה בקנה מידה גדול יותר, אבל כאמור את אתאפק בשלב זה :-)
לגבייך-עור יבש/שמן זה גנטי. השאלה אם העור שלך סובל מיובש ברמה המציקה.
עפרה_עדין*

עפרה עדין

לגבי הפצעונים...זה אכן הורמונלי בסנטר , אבל משום מה התשובה הזו יותר לא מספקת אותי כמטפלת. אני כל הזמן רוצה לדעת מה גורם להורמונים להיות בחוסר איזון: תזונה לא מתאימה לגוף? מתח? כימיקלים בקוסמטיקה ולפעמים אפילו מגע עם בן / בת זוג שמשתמשים. פעמים די קרובות יש גם שילוב של כל הגורמים.
ציל_צול*
הצטרפות: 19 יוני 2008, 11:17

עפרה עדין

שליחה על ידי ציל_צול* »

כל לקוחה לגופה
אני ממש לא מסכימה. אני בטוחה שמחקר אמיתי היה מוצא שם דברים מעניינים. ואני ממש בעד שאם יש לך חשק תפני למישהו שעוסק בזה ותענייני אותו או אותה ותציעי נתונים שכבר יש לך ותקדמי מחקר טוב בנושא.
יש בזה המון המון עניין. אני רואה את זה אצל לקוחות שלי ובקבוצות פייסבוק שאני בתוכן. כולם רוצים לדעת למה העור מתנהג כמו שהוא מתנהג והבעיה שאת מתעסקת בה, בעיקר הפצעונים, מעסיקה המון נשים בסביבות גילאי הארבעים. אז היום קוראים לזה רוזשיאה, ויוצרים מן מחלת סל כזו שהכל נכנס לתוכה, אבל בעתיד אולי יהיה לזה מענה יותר טוב.
בכל אופן, זה נושא חשוב ונחוץ ואני בעד מחקר ממשי ואני בעד שמי שיש לה סקרנות אמיתית, כמוך, תקדם את זה ותוביל לפריצת דרך. אני פשוט גם בעד לעשות את זה נכון.

הגוף שלהן מקבל פחמימות בעודף כך שמהרזרבות הוא מייצר כולסטרול
למיטב הבנתי, זה לא הכולסטרול הטוב שכולנו צריכים ולכן אופתע אם משם באה ההשפעה הזו.

מה גורם להורמונים להיות בחוסר איזון
פעמים די קרובות יש גם שילוב של כל הגורמים
מההבנה שלי, בכל פעם שתופעה היא מורכבת להבנה, קורה אחד מהשניים. או המחקר מתעלם ממנה או שהוא מתמקד בגורם אחד בלבד שאפשר לנהל ובעזרתו להקל או לשנות, גם אם לא באופן מוחלט.
את רואה את זה בהשמנה ואת רואה את זה בעור הפנים.
להרבה נשים מציעים הורמונים, או שהן לוקחות הורמונים לתופעות אחרות מציקות יותר, וזה מסדר חלק או את כל הבעיה.
אני חוששת שלא תמצאי את התשובה שאת מחפשת בתזונה, ואם היא בתזונה אז היא לא צפויה להיות איפה שאת חושבת.

אצלי הסיפור של העור התחיל כשעברתי מדינה. היה לי עור מושלם ממש עד לפני שש שנים. עברתי והלך לי העור לגמרי, אפילו שהמעבר היה מוצלח ויחסית קל. והעור שלי לא התאושש מזה לא משנה כמה שינויי תזונה ניסיתי.
אנשים לא כל כך מהר מורידים מתח מהחיים בשביל לתקן את עור הפנים, וגם אם הם רוצים - זה לא תמיד מצליח. ולדעתי סטרס הוא ממש גורם מכריע. אני מכירה כמה חברות טובות ונשים קרובות אחרות שחטפו באותה צורה, אבל כאשר גורם המתח עזב אותן - עזבו גם הפצעים. רובן אוכלות שונה מאוד ממני.

עוד אספר לך שבאופן ממש ממש מפתיע, כשאני מכניסה חזרה לתזונה שלי חיטה לזמן קצר, מצב הפנים שלי משתפר ולא להפך. זה מתסכל, כי זה עושה לי לא טוב באזורים אחרים של הגוף, אבל על הפנים זה די בוודאות משפיע לטובה.
התופעות שאנחנו רואים היום בעור הפנים הן צעירות יחסית. ורוב הדורות לפנינו במאתיים השנים האחרונות לא אכלו פלאו כי לא היה להם כסף לזה ולא היתה זמינות. ומצבם היה טוב בהרבה משלנו בסיפור הזה.

תמשיכי לחקור, עפרה. זה מעניין וחשוב ואת אישה שיש בה סקרנות אמיתית לזה מה שהופך אותך למתאימה במיוחד. אבל אני מציעה לשים בצד את השערת המוצא שלך כי אני חושבת שהיא דוחקת אותך לחקור בצורה שלא משרתת היטב את המחקר הזה.
עפרה_עדין*

עפרה עדין

תודה ציל צול
מאוד מעניין המקרה הפרטי שלך. מתחשק לי לפתור אותו :-)
לגבי כולסטרול: זה הרבה הרבה יותר מסובך מכולסטרול טוב ורע.
כולסטרול, כך הבנתי, מיוצר בגוף מפחמימות. נשים שלא אוכלות מזון מהחי לא מקבלות כולסטרול מבחוץ ולכן הגוף שלהן תלוי לחלוטין בכולסטרול מייצור פנימי. עכשיו אנחנו יודעים כמה נחוץ הכולסטרול הזה בגוף שלנו, לכל תא וכמובן בממברנת תאי העור.
כשמשהי לא מקבלת אותו מבחוץ וגם אוכלת ממש מעט פחמימות מסיבות שונות, אז העור שלה מקבל מעט כולסטרול (מבחינת חלוקת משאבי הכולסטרול בגוף) לבניית העור , כיוון שהעור פחות חשוב מאברים חיוניים או הורמונים למשל. אם היא אוכלת הרבה פחמימות אז אמנם היא יכולה לסבול מבעיות אחרות שקשורות להשמנה וכו אבל מה שראיתי זה שהעור בסדר.
זו התאוריה שלי. בינתיים היא תואמת את מה שאני רואה בשטח.
לגבייך: יכול להיות שכמות הכולסטרול מהתזונה שלך קטנה מידי בשבילך. אני הייתי מגדילה עוד יותר את השומן מהחי. יכול להיות שהפחמימות בלחם הן אלו שנותנות לגוף שלך רזרבות לייצור כולסטרול ואז העור שלך נראה טוב יותר. אשמח מאוד לראות את מדדי השומנים בדם שלך . מאוד! יכול להיות שאת ספציפית צריכה יותר "חומר גלם" ממה שאת מניחה.
דבר נוסף: מה הייתה התזונה שלך כשעברת לחו"ל ובשנה לפני כן?
אופיר*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 15:29

עפרה עדין

שליחה על ידי אופיר* »

אני מבולבלת, מזון מהחי זה פחממות? עד כמה שידוע לי לא
אז למה אם מניחים שחסרה לה פחממות את ממליצה לה לצרוך שומן מהחי?
חשבתי שכולסטרול זה משומן מהחי , לא ידעתי שזה מפחממות
אופיר*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 15:29

עפרה עדין

שליחה על ידי אופיר* »

עפרה
אשמח אם תוכלי לרשום מה את ממליצה לאכול לשמירה על העור
תודה
עפרה_עדין*

עפרה עדין

אופיר...יש כולסטרול שהגוף מייצר בעצמו ויש כולסטרול שהגוף מקבל מבחוץ (רק שומנים מהחי מכילים אותו. החיה עצמה ייצרה אותו בעצמה, אם זו חיה צמחונית).
בשום שומן מהצומח , גם שומן רווי כמו שמן קוקוס אין כולסטרול, והתאוריה שלי מניחה שזה המרכיב העיקרי שחסר בתזונה דלת שומן מהחי.
כשלא אוכלים מספיק שומן מהחי, הגוף תלוי לחלוטין בייצור העצמי של הכולסטרול. (מפחמימות).
זה גם דורש ממנו השקעה (שלא היה צריך להשקיע אם היה מקבל אותו "בכפית").
במידה ואין מספיק פחמימות בתזונה (תזונה בריאה כביכול) וגם אין שומן מהחי או מעט ממנו, מה שאני רואה: בבדיקות הדם יש רמת כולסטרול נמוכה מ 180. אפילו ראיתי 130. בשילוב עם בעיות עור כמו יובש, קמטים או התחלה מוקדמת שלהם ורוזציאה.

אישית אני חושבת שגירסה מתונה של תזונת פליאו (לא מתחברת לאיסור הגורף על כל כך הרבה מזונות אם אין בעיה מיוחדת) היא הכי טובה לעור (ולגוף).
אורלי_יוסף*
הצטרפות: 17 אפריל 2020, 15:57

עפרה עדין

שליחה על ידי אורלי_יוסף* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

היי עופרה א ני בת 50 ורוצה שתמליצי לי על מוצרים טובים שלך להחלקת קמטים הזנה עשירה לעור הבהרה אמיתית של העור . הבנתי שיש שמנים טובים טבעיים מרוכזים לפנים שעובדים על החלקת קמטים וגמישות כגון שמן נר הלילה רוז היפ ארגן וכו כתבי לי אם את מוכרת את השמנים האלו בניפרד אשמח לקישורים לווצאפ שלי 0506731534 אם זה 100 אחוז טבעי בכבישה קרה
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”