עריכה בצ'יק צ'ק

אנונימי

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי אנונימי »

אתם מוזמנים לתרום לאתר לא רק ככותבים, אלא גם כעורכים. כך תוכלו לשפר לא רק את התוכן, אלא גם את הארגון והצורה הכללית. כמו בכל אתר, אחרי תקופת מה של שימוש מגלים דברים שאפשר היה לעשות בצורה טובה יותר. כאן, האתר מצפה שתתקנו אותו בעצמכם, שתשתתפו גם בעריכה.

בשביל לערוך דף, לחצו על הקישור עריכת כל הדף למטה משמאל (בתוך השטח הצהוב). תקבלו את כל תוכן הדף בתוך תיבת טקסט שניתנת לשינוי. שימו לב שכל הערה שנוספה לדף מופעיה בתור קטע בתור צומדיים (סוגריים מסולסלים) וכשאתם עורכים שימו לב לא למחוק את הצומדיים האלה בטעות, אחרת הדף יראה מוזר.

מתחת לתיבת העריכה, בצד שמאל, אפשר לבחור הצג גרסאות בשביל לראות איזה גרסאות קודמות של הדף נשמרו. אם תבחרו אחת הגרסאות, תקבלו לעריכה את הטקסט של אותה גירסה. ניתן לראות גירסאות קודמות גם בדף שנמחק, וכך לשחזר את תוכנו או חלקים ממנו.

כשאתם עורכים דף אתם אחראים לא רק על דבריכם שלכם אלא גם על דברי שאר הכותבים בדף. גם אם נראה קל לשנות, למחוק או לשפר את הדברים, זכרו שעדיין עומד מאחוריהם בן-אדם שאותו אין ביכולתכם לשנות. הדרך בה אתם מתייחסים לדבריו היא מבחינתו הדרך בה אתם מתייחסים אליו, ויתכן שהיא תשפיע על היחס שלו לדבריכם שלכם. לכן כשאתם עורכים, נסו לנהוג בדברי אחרים בכבוד, התחשבות ורגישות:
  • העבירו במקום למחוק. במקום למחוק דברים לא מתאימים, העדיפו להעביר אותם לדף אחר, ותנו לו שם דף מתאים.
  • הפרידו סיכום מדיון. גם כשיודעים כבר לאן הגענו, לפעמים עדיין מעניין לראות את הדרך. אפשר לכתוב את הסיכום בראש הדף, ולהשאיר מתחתיו את הדיון, או להעביר את הדיון לדף אחר, כמזכרת.
  • תנו קרדיט. אם אתם עושים סדר ומצרפים יחד דברים של כמה כותבים, אל תשכחו להזכיר את שמותיהם.
  • תנו לדיון לחיות. כשמתקיים בדף דיון ער וחי, כדאי לחכות ולא לערוך אותו. כשהדיון שוכך - זה הזמן לעשות סדר ולערוך את הדברים.
ללמוד על טכניקות עריכה ראו: באופן:פירוק לגורמים.
עשרת הדפים הארוכים ביותר באתר, ואורכם (בבייטים):

[->lengths.pl?n=10]
אנונימי

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי אנונימי »

אתם מוזמנים לתרום לאתר לא רק ככותבים, אלא גם כעורכים. כך תוכלו לשפר לא רק את התוכן, אלא גם את הארגון והצורה הכללית. כמו בכל אתר, אחרי תקופת מה של שימוש מגלים דברים שאפשר היה לעשות בצורה טובה יותר. כאן, האתר מצפה שתתקנו אותו בעצמכם, שתשתתפו גם בעריכה.

בשביל לערוך דף, לחצו על הקישור עריכת כל הדף למטה משמאל (בתוך השטח הצהוב). תקבלו את כל תוכן הדף בתוך תיבת טקסט שניתנת לשינוי. שימו לב שכל הערה שנוספה לדף מופעיה בתור קטע בתור צומדיים (סוגריים מסולסלים) וכשאתם עורכים שימו לב לא למחוק את הצומדיים האלה בטעות, אחרת הדף יראה מוזר.

מתחת לתיבת העריכה, בצד שמאל, אפשר לבחור הצג גרסאות בשביל לראות איזה גרסאות קודמות של הדף נשמרו. אם תבחרו אחת הגרסאות, תקבלו לעריכה את הטקסט של אותה גירסה. ניתן לראות גירסאות קודמות גם בדף שנמחק, וכך לשחזר את תוכנו או חלקים ממנו.

כשאתם עורכים דף אתם אחראים לא רק על דבריכם שלכם אלא גם על דברי שאר הכותבים בדף. גם אם נראה קל לשנות, למחוק או לשפר את הדברים, זכרו שעדיין עומד מאחוריהם בן-אדם שאותו אין ביכולתכם לשנות. הדרך בה אתם מתייחסים לדבריו היא מבחינתו הדרך בה אתם מתייחסים אליו, ויתכן שהיא תשפיע על היחס שלו לדבריכם שלכם. לכן כשאתם עורכים, נסו לנהוג בדברי אחרים בכבוד, התחשבות ורגישות:
  • העבירו במקום למחוק. במקום למחוק דברים לא מתאימים, העדיפו להעביר אותם לדף אחר, ותנו לו שם דף מתאים.
  • הפרידו סיכום מדיון. גם כשיודעים כבר לאן הגענו, לפעמים עדיין מעניין לראות את הדרך. אפשר לכתוב את הסיכום בראש הדף, ולהשאיר מתחתיו את הדיון, או להעביר את הדיון לדף אחר, כמזכרת.
  • תנו קרדיט. אם אתם עושים סדר ומצרפים יחד דברים של כמה כותבים, אל תשכחו להזכיר את שמותיהם.
  • תנו לדיון לחיות. כשמתקיים בדף דיון ער וחי, כדאי לחכות ולא לערוך אותו. כשהדיון שוכך - זה הזמן לעשות סדר ולערוך את הדברים.
ללמוד על טכניקות עריכה ראו: באופן:פירוק לגורמים.
אנונימי

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי אנונימי »

טיפ: עדיף לערוך דפים שאכפת לכם מהם. כך סביר שתעשו עבודה איכותית. מצאתם דף שדורש עריכה אבל התוכן שלו לא מעניין אתכם? תשאירו לעורך אחר, שנושא הדף קרוב יותר ללבו.

בשביל לערוך דף, לחצו על הקישור עריכת כל הדף למטה משמאל, בתוך השטח הצהוב (הקישור הזה מופיע רק אם כתבתם משהו באתר תחת שם משתמש שאינו פלוני אלמונית, כלומר: בחרתם לכם שם משתמש משלכם והשתמשתם בו). תקבלו את כל תוכן הדף בתוך תיבת טקסט שניתנת לשינוי. שימו לב שכל הערה שנוספה לדף מופעיה בתור קטע בתור צומדיים (סוגריים מסולסלים) וכשאתם עורכים שימו לב לא למחוק את הצומדיים האלה בטעות, אחרת הדף יראה מוזר.

עריכה תוך שמירה על דרך ארץ בצ'יק צ'ק:
א. זה בסדר לשפר כל עוד לא משנים את המשמעות, הסגנון, ורוח הדברים.
ב. הזמן הוא המלך. אם עבר מספיק זמן, סביר שבמילא לא יזכרו מה כתבו. תמיד אפשר למחוק ואחר כך להחזיר אם מישהו מתעצבן. לעתים יש באמת כאלה שכל מילה שלהם חשובה בשביל להבין נושא מסויים, ואז כדאי אולי להשאיר את מה שכתבו, או לבקש מהם להיות מעורבים בתהליך הסיכום (עדיף שיטענו איתך מאשר שיטענו נגדך...).

כשאתם עורכים דף אתם אחראים לא רק על דבריכם שלכם אלא גם על דברי שאר הכותבים בדף. גם אם נראה קל לשנות, למחוק או לשפר את הדברים, זכרו שעדיין עומד מאחוריהם בן-אדם שאותו אין ביכולתכם לשנות. הדרך בה אתם מתייחסים לדבריו היא מבחינתו הדרך בה אתם מתייחסים אליו, ויתכן שהיא תשפיע על היחס שלו לדבריכם שלכם. לכן כשאתם עורכים, נסו לנהוג בדברי אחרים בכבוד, התחשבות ורגישות.
  • העבירו במקום למחוק. במקום למחוק דברים לא מתאימים, העדיפו להעביר אותם לדף אחר, ותנו לו שם דף מתאים: פירוק לגורמים על ידי העברה לדף.
  • הפרידו סיכום מדיון. גם כשיודעים כבר לאן הגענו, לפעמים עדיין מעניין לראות את הדרך. אפשר לכתוב את הסיכום בראש הדף, ולהשאיר מתחתיו את הדיון, או להעביר את הדיון לדף אחר. ראו גם _מצב סיכום.
  • חוויות איך לערוך חוויות?
  • להעתיק את המלל כמות שהוא
  • למחוק אם זה לא משהו שעשוי לעניין קורא עתידי;
  • אם יש מספר חוויות דומות אז אפשר לצטט אחת ולמחוק את השאר, ולכתוב "חוויות דומות תוארו על ידי מספר אנשים" או משהו כזה;
  • להעביר לדף חדש (או לדף קיים מתאים), בעיקר אם החוויה ארוכה;
  • לא לסכם, ופשוט להשאיר את החוויה מתחת לסיכום בתוך מקטע בצומדיים.
  • יש הרבה חוויות שאנשים כתבו שכדאי לשמור בצורה שתהיה יותר נגישה: לרכז תחת דף אחד או לשים קישורים מדף אחד מרכזי. דוגמא: בפורום "חינוך אחר" לגבי חוויות של אנשים שעזבו תיכון (תבדקו: http://ootips.org/horut/otheredu).
  • כדאי לתת לדברים להתיישן לפני שמסכמים (שבועיים נשמע טוב).
פירוק לגורמים על ידי העברה לדף צריך הרבה פעמים לעשות מהר ברגע שהדיון מתארך, כי אחרת פשוט נעשה בלתי אפשרי לקרוא/להגיב/להיות מעורב בדיון. פירוק זה לא דורש בדרך כלל עריכה של ההודעות עצמן, אלא רק גזירה והדבקה שלהן. לעתים צריך לערוך קצת מקטע, בעיקר אם הוא מכיל מספר נושאים שונים -- אבל זו בדרך כלל עריכה פשוטה מאד.

לגבי הודעות מראש -- זה מסובך, איטי, ולא מתאים לדינמיקה של אתר כזה. ב-wiki אחרים שהתלבטו בשאלה הזו בדיוק, העדיפו בסופו של דבר ללכת עם החלטת היחיד* ולא עם החלטות קבוצתיות (אפילו לא של שניים). מאחר שכל אחד יכול להגיב, וכל אחד יכול לערוך, זאת הדרך הפשוטה והמיידית ביותר ליישום. יש לי חבר שאומר תמיד ש"עדיף לבקש סליחה מלבקש בבקשה". :-) (רועי שרון )

עוד כלי לעריכה: דף ערך
ממצים מתוך דף דיון את מה שנראה העיקר, ומתייחסים לדף המקורי כאל דף דיון בדף הערך.

כשעורכים את דף פתיחה, על מנת שרשימת האינדקסים תשאר בשני טורים, צריך לשמור שכמות האותיות (כולל רווחים וסימני פיסוק) בכל שורה תהיה קטנה ממספר כלשהו (נדמה לי 49).

האם לתקן שגיאות כתיב?
שגיאות כתיב/הקלדה רצוי לתקן, בעיקר כאלה שמשנות את משמעות הנאמר, זה יקל על אחרים לקרוא.
שגיאות ניסוח - לא. אפילו אם זה מדגדג באצבעות... (אמא של יונת)

אם זה לגיטימי להעביר דף ל _מצב סיכום, דבר הכרוך בשינויים עצומים בכל הניסוח, קל וחומר שלגיטימי לעשות שינויים קטנים בניסוח, כמו לתקן שגיאות.
ובאמצע הדרך בין תיקון שגיאות להעברה למצב סיכום - לגיטימי גם לערוך שינויים גורפים בניסוח.
מה שכן, אם יש סיכוי לשינויי משמעות, אז חשוב לציין מי ערך, כדי שהאחריות לשינויי כוונה (או לאובדן הערך האומנותי העצום שכל כותב מייחס למלים של עצמו) לא תהיה על המנסח המקורי. (עודד לבנה)

ושגיאות כתיב של ילדים?
יש איזה חן (לא בדיוק חן. תחושה של "לא לגעת - זה חי") בהתפתחות הכתיבה מכתיבה משמיעה בלבד לכתיבה נכונה.
עדיף לשאול את הילד עצמו אם הוא רוצה שיתקנו או לא..

האם לתקן שגיאות כתיב בבלוג?
אם זה נראה כמו שגיאת-הקלדה - כן. שגיאות כתיב - לפעמים.
באופן כללי - אפשר תמיד לשאול.

ללמוד על טכניקות עריכה ראו: פירוק לגורמים.
לרשימת דפים שמחכים לעריכה ראו: _דף לעריכה.
עוד הסברים ודיונים: מדור עריכה.

אף_חצוף*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 21:08
דף אישי: הדף האישי של אף_חצוף*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי אף_חצוף* »

לא יודעת אם זה המקום להציע הצעות לעריכה, אבל חשבתי שאולי כדאי לאחד את חוויות מהתינוקיה עם סיפורים מבתי יולדות שנראה לי שהם די עוסקים באותו נושא.
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

אף, חצוף, את יכולה להציע את ההצעה בדף עצמו, ואז תראי לפי התגובות אם אנשים חושבים שכדאי לאחד.
אני בעקרון מקפידה לא לערוך ולהזיז דיונים פעילים. אחרי שעשיתי את זה כמה פעמים שמתי לב שזה עוצר את הדיון, איכשהו.
אישית, נראה לי שהדפים עוסקים בנושאים דומים, אבל לא זהים.

דווקא ב-מה חדש מחודש יותר קשה (לי) לעקוב אחרי דפים שכבר ביקרתי בהם, כי אין בכלל קישורים כתומים (אבל כפיצוי הדף קופץ להודעה החדשה :-) ).
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי יונת_שרון* »

אז תשני את האפשרויות ל-"קיבוץ ראשי" לפי "תאריך ביקור אחרון".
מחשבות*
הצטרפות: 08 דצמבר 2004, 13:49

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי מחשבות* »

הי,

מה עושים עם דפי מאמרים? למשל אלו של דוד רובנר (ילדים אינם תפוזים ליצוא , בית ספר ללא פריבילגיות) ושל האזרח דרור
הם שונים במהותם מדפי דיון אחרים, ואולי מגיע להם מדור נפרד, למשל מדור דפי עמדה

<לא בטוחה, מתייעצת>
יונת_שרון*

עריכה בצ'יק צ'ק

אם הם טובים ולעניין -- להשאיר. אם לא -- להציע למחיקה.
נבט_חיטה*
הצטרפות: 14 מאי 2005, 23:13
דף אישי: הדף האישי של נבט_חיטה*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי נבט_חיטה* »

איך מצרפים תמונה?
ואיך עושים קישור בתוך הודעה לאתר מסויים ע"י מילה ולא ע"י כתובת האתר, אם אני רוצה להפנות מישהו
למאמר מסוים ולאו דווקא לדף הבית של אותו אתר.
קראתי שוב ושוב ולא ממש הבנתי. [-:
תודה.
יונת_שרון*

עריכה בצ'יק צ'ק

נבט, מתחת לתיבת ההוספה כתוב "הצג עזרה". אם תחצי שם תוכלי לראות אתת ההוראות לכל הדברים האלה.
בשביל להציג תמונה צריך לכתוב את הכתובת שלה -- בהנחה שהיא נמצאת איפשהו ברשת. אם היא לא ברשת אלא במחשב האישי שלך אז תצטרכי קודם להעלות אותה לאיזשהו שרת ברשת.
בשביל לעשות קישור כותבים את כותרת הקישור במרכאות (למשל "אתר באופן טבעי") ואחריה את הכתובת של האתר (למשל http://www.beofen-tv.co.il). מה שמתקבל הוא אתר באופן טבעי
נבט_חיטה*
הצטרפות: 14 מאי 2005, 23:13
דף אישי: הדף האישי של נבט_חיטה*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי נבט_חיטה* »

אם היא לא ברשת אלא במחשב האישי שלך אז תצטרכי קודם להעלות אותה לאיזשהו שרת ברשת.
הבנתי, תודה. מסובך יותר ממה שחשבתי (-:
בשביל לעשות קישור כותבים את כותרת הקישור במרכאות (למשל "אתר באופן טבעי") ואחריה את הכתובת של האתר (למשל http://www.beofen-tv.co.il). מה שמתקבל הוא אתר באופן טבעי.
את זה דווקא ניסיתי ולא הצליח משום מה, ננסה שוב.
רוב תודות!
שקיעות_של_פטל*
הצטרפות: 07 מרץ 2005, 01:20

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי שקיעות_של_פטל* »

הלך לי לאיבוד כפתור העריכה...
היתכן???
שקיעות_של_פטל*
הצטרפות: 07 מרץ 2005, 01:20

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי שקיעות_של_פטל* »

פתאום אני חושבת לעצמי - הייתכן שכל עוד המחשב מולו אני יושבת נחשב כפלוני אלמוני לא היתה לי אפשרות לערוך?
יונת_שרון*

עריכה בצ'יק צ'ק

בדיוק כך. :-)
עודד_המחפש*
הצטרפות: 19 יולי 2003, 21:25
דף אישי: הדף האישי של עודד_המחפש*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי עודד_המחפש* »

לא הבנתי מה לעשות עם קישורים שבורים?
ראי בדף קישורים שבורים.

אגב, באופן מפתיע ואולי פרדוקסלי, דווקא אם כותבים את המילים דף_ למחיקה בדף שהוא קישור שבור, זה יגרום לדף הזה להיווצר. בדיוק כמו שכל טקסט אחר יגרום לדף להיווצר.
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

איך אפשר שם של דף שכתבתי? רק את השם, ובעצם להפוך אותו מדף בית לבלוג.
אבא_של*
הצטרפות: 08 נובמבר 2005, 00:09
דף אישי: הדף האישי של אבא_של*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי אבא_של* »

גם אני וגם אשתי (וויני הפו) כותבים מאותו המחשב. איך הוא יודע מי מאיתנו ערך? האחרון שכתב?
עומר_ס*
הצטרפות: 20 פברואר 2004, 11:51
דף אישי: הדף האישי של עומר_ס*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי עומר_ס* »

איך הוא יודע מי מאיתנו ערך? האחרון שכתב?
כן
יש לנו אותה בעיה, ולכן אנו עובדים בשני דפדפנים שונים (היא IE ואני FF)

(יצא לי: "כולנו משפחה אחת". קורא מחשבות המרגיעון...)
אבא_של*
הצטרפות: 08 נובמבר 2005, 00:09
דף אישי: הדף האישי של אבא_של*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי אבא_של* »

תודה
עכשיו שמתי לב שיש למעלה מקום לשנות עורך
ואשתי ממילא מפחדת פחד מוות מעריכה
ככה שזה לא מאוד חשוב

(יצא לי: "כולנו משפחה אחת". קורא מחשבות המרגיעון...)
LOL
לי יצא "כשעולה התנגדות - שימו לב" - כנראה שהמרגיעונים מכוונים במיוחד לדף הזה...
אשה_במעבר*
הצטרפות: 11 ינואר 2006, 11:52
דף אישי: הדף האישי של אשה_במעבר*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי אשה_במעבר* »

איך מקטינים את האותיות?
אם יש כבר דף של טיפים על משחקים עם הטקסט, בבקשה תפנו אותי. חיפשתי, אבל לא ראיתי.
תודה
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

איך מקטינים את האותיות?
משתמשים במקש ~ (נמצא לרוב בצד שמאל למעלה של המקלדת לפני הספרה 1) או ב- ^ (מקש 6+shift).
"ממסגרים" את הטקסט בהתחלה ובסוף שלו באחד הסימנים האלה, להקפיד שלא יהיה מרווח בין הסימן לבין הטקסט.
מחפשת_תשובות_ב'*
הצטרפות: 13 דצמבר 2006, 23:19

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי מחפשת_תשובות_ב'* »

מישהו בכלל (עדיין) קורא כאן?
אם כן, בקשה קטנונית לי אליכם, העורכים הכבודים.
משהחלטתי להתחיל ולהשתתף באתר באופן פעיל (שכן תקופה מ-א-ד ארוכה הייתי אך קוראת סמויה) בחרתי לי ניק כנראה לי כהולם אותי ביותר: מחפשת תשובות. אלא מאי? שמיד נתגלה לי שכבר יש מישהי כזאת (ולפיכך נאלצתי להפוך את עצמי למס' ב'). יחד עם זאת, אותה מישהי לא ביקרה בדף הבית שלה מ- 2004 ואני בכל אופן לא נתקלתי בה באתר בשמה זה.
לפיכך - יש מצב לרשת את הניק שלה (ולהיפטר מה-ב' המעצבן)?
מיכלי*
הצטרפות: 23 ינואר 2002, 18:47

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי מיכלי* »

מחפשת ב', ברכות על תחילת ההשתתפות הפעילה {@

יש מצב לרשת את הניק שלה (ולהיפטר מה-ב' המעצבן)?
לי אישית זה לא נראה מתאים.
מה דעתך לחפש לך ניק אחר?
רועי_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 18:34
דף אישי: הדף האישי של רועי_שרון*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי רועי_שרון* »

כבר כמה שבועות שיש בעיות בעריכת דפים ארוכים כשהשרת עמוס. אנחנו עדיין לא יודעים למה, אבל עובדים על זה. לפעמים זה מצליח בשעות לא עמוסות (לילה ובוקר מוקדם).
ציפ_ציף*
הצטרפות: 05 מרץ 2006, 14:45

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

מדוע אין יותר קישורים ל הבעות בצ'יק צ'ק והדרכה כמו שהיה קודם מתחת להוספת הערה?
שוכנת_הצוק*
הצטרפות: 11 מרץ 2007, 14:47

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי שוכנת_הצוק* »

נראה לי שפשוט צריך לסמן את "הצג עזרה" ב-V (לחיצה על הריבוע)
ציפ_ציף*
הצטרפות: 05 מרץ 2006, 14:45

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי ציפ_ציף* »

שוכנת,תודה!
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

לא מופיעה אצלי האפשרות לעריכה או למחיקה, משהו קרה?
עורכת_עם_ערכים*
הצטרפות: 08 יוני 2007, 02:34
דף אישי: הדף האישי של עורכת_עם_ערכים*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי עורכת_עם_ערכים* »

האפשרות לא מופיעה עבור פלוני אלמונית. אם תכתבי משהו בניק אחר, האפשרות תופיע אחרי כן.
דליתוש_ב*
הצטרפות: 14 דצמבר 2004, 11:40
דף אישי: הדף האישי של דליתוש_ב*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי דליתוש_ב* »

יש דפים שמאונדקסים כבר למדור מסוים, ונראים לי מתאימים גם במדור אחר. לאנדקס אותו דף ביותר ממדור אחד תורם או מבלבל?
רועי_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 18:34
דף אישי: הדף האישי של רועי_שרון*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי רועי_שרון* »

אם זה יקל על מציאתם למי שמחפש את התחום של המדור השני, זה תורם, לדעתי.
נעמה_סלע*
הצטרפות: 11 אוגוסט 2003, 21:06
דף אישי: הדף האישי של נעמה_סלע*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי נעמה_סלע* »

ערכתי את הדף שלי ואנשים הגיבו בינתיים ולא הצלחתי לשמור את מה שהוספתי אפילו שלא בחרתי את האפשרות הראשונה בדף שנפתח בגלל זה. למה? מה הייתי אמורה לעשות?
דליתוש_ב*
הצטרפות: 14 דצמבר 2004, 11:40
דף אישי: הדף האישי של דליתוש_ב*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי דליתוש_ב* »

יש לי שאלה :-) זה בסדר לעבור על הודעות ב ככר השוק ולהדגיש " מילים חשובות " ? או לנסות לנסח מתוך ההודעה "מילים חשובות" ולכתוב מודגש בתחילת הודעה?
זה קטע להחליט מה למישהו (לפעמים הרבה מישהויים, בעיקר בכיכר) זה "מילים חשובות"... אבל לי מאוד עוזר שיש כותרת מודגשת או משפטים מודגשים עם מספיק פרטים להחליט אם להתעמק או לא...
ה_מערוך*
הצטרפות: 02 מאי 2006, 22:45
דף אישי: הדף האישי של ה_מערוך*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי ה_מערוך* »

זה בסדר לעבור על הודעות ב ככר השוק ולהדגיש " מילים חשובות " ?

לדעתי זה ממש בסדר, ואני חושבת שאנשים אפילו יודו לך על כך. לפעמים הם לא יודעים להדגיש ולפעמים הם שוכחים.
סה"כ הם רק ייצאו נשכרים מזה.

גם אני עשיתי זאת כמה פעמים בעבר. והייתי עושה גם עכשיו, לו הגעתי לזה.

בעיניי, מבורך. |Y|
_ידי_אור_*
הצטרפות: 31 ינואר 2008, 16:43
דף אישי: הדף האישי של _ידי_אור_*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי _ידי_אור_* »

אני חדשה פה באתר ולא יודעת איך אני אמורה להפטר מסימן השאלה שמתלווה אל שמי?
וגם: אודה למי שיכול לעזור לי לערוך את הדף כך שיהיה קישור אוטומטי מהשם שלי לדף _סוד האור ומסתורין הים כלומר:שזה יהיה דףהבית שלי

תודה
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי בשמת_א* »

איך אני אמורה להפטר מסימן השאלה שמתלווה אל שמי?
סימן השאלה הוא קישור שבור, כי אין דף בשם "ידי אור".
את רוצה דף בית, אבל בשם אחר.
את זה יכולות לעשות העורכות הטובות (-:
בשמת_א*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי בשמת_א* »

אוקיי, דרושה עזרה:

פתחתי דף בשם דף עריכה של בשמת, שאליו אני מכניסה קטעים מדפי ארכיון של בשמת א בפירוק לגורמים.
אני צריכה עצה מהעורכות/ים היקרות:
לאיזה מהדפים הבאים מתאים הדיון שהעתקתי לשם בכותרת "החלמה מהלידה":
קושי אחרי הלידה
לא פשוט אחרי לידה
סיפורי פוסט פרטום
ספרו על הימים שאחרי הלידה

שינויים לאחר לידה
מה השתנה בי
?

כמו כן, נראה לי שארבעת הראשונים צריכים להתאחד לדף אחד,
ושני האחרונים אולי צריכים להתאחד לדף אחד?

אח"כ יש קטעים על תקשורת אסרטיבית בעניין אמהות (עם עץ התמר). לא יודעת לאיזה דף זה מתאים. יש רעיונות?
תקשורת אסרטיבית בהכנה להורות?

ולבסוף, הדיון האחרון - האם לא צריך פשוט לשלב אותו בדף שגרם לדיון, השתלבות במפגשי חינוך ביתי?

אפשר לענות ולהציע הצעות עריכה גם בדף דף עריכה של בשמת. (האזהרה בראש הדף נועדה למנוע התחלת דיוני תוכן, כי זה "דף בעבודה" ולא דף תוכן).
טרה_רוסה*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

_סיפורי פוסט פרטום
ספרו על הימים שאחרי הלידה_
הולכת עכשיו לבדוק אם לאחד את שני אלה.
בשמת_א*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי בשמת_א* »

ולאיזה מהם את חושבת שכדאי להכניס את הקטע ששמתי ב דף עריכה של בשמת?
תחליטי אחרי הבדיקה?
טרה_רוסה*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

ולאיזה מהם את חושבת שכדאי להכניס את הקטע ששמתי ב דף עריכה של בשמת?
את מתכוונת לקטע הראשון? נראה לי שאולי לדפי שינויים אחרי הלידה, ולא כל כך לדפים סיפורי פוסט פרטום ולא ל-קושי אחרי הלידה.
בשמת_א*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי בשמת_א* »

אוקיי, הכנסתי את הקטע הראשון ל שינויים לאחר לידה, לפי הצעתך.

לאן כדאי להכניס את שני הקטעים הבאים ב דף עריכה של בשמת?
מאמא_אפריקה*
הצטרפות: 06 מרץ 2008, 22:16
דף אישי: הדף האישי של מאמא_אפריקה*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי מאמא_אפריקה* »

שאלה בבקשה, אם כתבתי משהו בדף כלשהו ואני רוצה לצרף אותו לדף _האישי שלי, מה עלי לעשות?
יונת_שרון*

עריכה בצ'יק צ'ק

להעתיק ולהדביק.
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

קיבלתי, תודה לך @}

אם ניסית את האופציה שהצעתי ועדיין לא השתנה כלום, אולי פשוט נמחקות לך העוגיות של האתר מהמחשב מדי פעם, זה קורה גם לי ואין לי הסבר לזה.
אבא...*
הצטרפות: 12 יוני 2008, 00:19

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי אבא...* »

שלום לכולם!
טליה_אלמתן*
הצטרפות: 21 ינואר 2005, 21:41
דף אישי: הדף האישי של טליה_אלמתן*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי טליה_אלמתן* »

עשיתי דף תיוג של דפים פוליטיים. למה חלק מהדפים הפוליטיים מופיעים ואחרים לא? למרות שבכולם מופיע התיוג?
לעזרה אודה
טליה_אלמתן*
הצטרפות: 21 ינואר 2005, 21:41
דף אישי: הדף האישי של טליה_אלמתן*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי טליה_אלמתן* »

אוי הבנתי מה היתה הבעיה תודה
תמר_מסיני*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2007, 00:36
דף אישי: הדף האישי של תמר_מסיני*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי תמר_מסיני* »

איך אני מוסיפה את כתובת האתר שלי בראש הדף?
יונת_שרון*

עריכה בצ'יק צ'ק

פשוט לחצי על הקישור "עריכת כל הדף" משמאל, ואז תוכלי להוסיף מה שאת רוצה היכן שאת רוצה.
גמ_גמדית*
הצטרפות: 24 ינואר 2009, 18:20

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי גמ_גמדית* »

מה עם הדף נועה לי?
פתחה אותו ילדה, שכתבה הודעה אחת בלבד, ואז ילדה אחרת כתבה שם דף_ למחיקה ... למחוק או לשנות את הכתוב?
גמ_גמדית*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי גמ_גמדית* »

סליחה על הבורות, אחרי שמחקתי כמה דפים...
בדפים על מחיקת דפים נכתב שברגע שהדף מרוקן מתוכן, הוא בעצם מחוק, ואין צורך בפעולה נוספת. מצד שני, הרגע נתקלתי בזה:

(((ה עוגיה* (2009-01-25T11:07:46):
יש דף שמסביר איך לשנות שם. שינוי שם דף
כשרוקנת דף ואת רוצה למחוק אותו (אחרי שבדקת קישורים אליו וכל היתר, כדי לא להשאיר בורות ברחבי האתר) את מוחקת את תוכנו וכותבת במקום דף_ למחיקה. הגמדים ימחקו.)))

אבל לפי מה שהבנתי מהדפים של העריכה, בעצם הדף היה מחוק לפני שכתבו בו דף למחיקה, ואם כותבים דף_ למחיקה זה רק מחייה אותו, לא?

מקווה שלא הסתבכתי לגמרי...
יונת_שרון*

עריכה בצ'יק צ'ק

הבנת נכון, ההסבר של העוגיה בעייתי.
גמ_גמדית*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי גמ_גמדית* »

אחרי מחיקת דפים למחיקה, אני מנסה את השלב הבא: אינדוקס ועריכת מדורים (בנוסף לעריכת דפים מסויימים)
צריכה הסבר לגבי: מדור מול דף אינדקס.
אני יודעת שבראשון מאוגדים שמות של דפים מאותו נושא, והשני הוא הגדרה לאותו סוג של דף.
אני יודעת שאם יש דף המוגדר כאינדקס (למחיקה, לעריכה, הזוי, וכחני, פוליטי וכו')- אזי כתיבה בדף "רגיל" את שם דף האינקס תגדיר אותו ככזה- כלומר הדף יופיע ברשימת הדפים המתאימה, וישתייך לסוג הזה של הדפים.
השאלה: איך זה עובד עם מדורים? שמתי לב שיש מדורים שהם גם דפי אינדקס, ויש כאלה שלא מוגדרים כדפי אינדקס.
האם מדורים זה רק לקבץ את הדפים תחת קורת גג אחת, ללא קשר לאינדוקס? ז"א שגם אם יש דף מאונדקס כדאי לבדוק האם הוא משוייך למדור? ולהיפך- דפים שנמצאים במדור מסויים צריך לבדוק האם הם מאונדקסים בנוסף?

מה בת'כלס יותר חשוב- שיהיה מאונדקס, או שיהיה ממודר, או שזה באותה רמת חשיבות כי המטרה בסוף היא להקל על מציאת דף רלוונטי?

תודה @}
יונת_שרון*

עריכה בצ'יק צ'ק

מדור ודף אינדקס הם מונחים נרדפים. בהתחלה קראנו לזה דף אינדקס, ואחר כך החלטנו להוסיף את המלה "מדור" בכותרת כדי שיהיה יותר ברור. בתכל'ס, בכל מדור אמורות להופיע המלים _דף אינדקס.
עורכת_עם_ערכים*
הצטרפות: 08 יוני 2007, 02:34
דף אישי: הדף האישי של עורכת_עם_ערכים*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי עורכת_עם_ערכים* »

גמ גמדית, את מתבלבלת בין דף אינדקס ו{{}}דף תיוג. מציעה לך להיכנס לשני הקישורים ופשוט לקרוא מה כתוב.

בהזדמנות זו, |Y| |Y| |Y|
עינת_גל*
הצטרפות: 14 נובמבר 2006, 14:58
דף אישי: הדף האישי של עינת_גל*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי עינת_גל* »

רציתי להתייעץ - בדף מידע ירושלמי יש דיון קצר לגבי רישום לגן ליום חלקי. אני מתלבטת האם שווה להעביר אותו לדף אחר (חשבתי על שילוב גן וחינוך ביתי) ואם כן, איך עושים את זה - איפה בדף החדש מדביקים את הקטע שמועבר וכו'.
תודה!
יער_ה*
הצטרפות: 12 מאי 2006, 11:47

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי יער_ה* »

עינת, לא הבנתי את השאלה. את שואלת איך מעבירים, או לאיזה חלק בדף מעבירים?
איך - "עריכת כל הדף" וגזירת החלק הרלוונטי
איזה חלק - בסוף. אפשר לשים קו - - - (3 מקפים אמצעיים בלי רווחים), לכתוב אחריו הועבר מדף X X ואז להדביק את הקטע.
עינת_גל*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי עינת_גל* »

התכוונתי לאיזה חלק בדף - תודה.
גמדה_קטנה*
הצטרפות: 18 אוקטובר 2008, 09:06

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי גמדה_קטנה* »

כשאני עורכת אני מוסיפה לפי סדר התאריכים, או אם הדף מחולק לפי תת נושאים - בנושא המתאים.
נגיד בדף שרשמת ( שילוב גן וחינוך ביתי) ההודעה האחרונה היא מ- 31.8.2006. את ההודעות מהדף מידע ירושלמי (שאני מניחה שנכתבו אחרי 31.8.2006, לא בדקתי) אעביר מייד אחרי ההודעה שנכתבה ב-31.8.2006.

אפשר לשים קו - - - (3 מקפים אמצעיים בלי רווחים), לכתוב אחריו הועבר מדף X X? ואז להדביק את הקטע.
באופן אישי אני אוהבת שהעריכה "חלקה", בלי קטיעה מלאכותית מאיזה דף הועברו אילו הודעות. אם הנושא מתאים, זה לא כ"כ חשוב שהן הועברו מדף אחר, חבל לי לקטוע רצף נושאי.

אם בקריאה רציפה קשה לדעת היכן (אם בכלל) בוצעה עריכה, לטעמי היא טובה.
עינת_גל*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי עינת_גל* »

תודה גמדה קטנה. שכנעת אותי, פשוט העברתי בלי לציין מאיפה.
(משום מה דף הבית שלך לא עולה אז אני כותבת לך כאן. תוכלי להעביר אח"כ (-: )
יער_ה*
הצטרפות: 12 מאי 2006, 11:47

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי יער_ה* »

אם בקריאה רציפה קשה לדעת היכן (אם בכלל) בוצעה עריכה, לטעמי היא טובה. |Y|
צודקת..
מנטרה*
הצטרפות: 10 אוגוסט 2009, 20:07

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי מנטרה* »

לא מוצאת את כפתור העריכה...
ייתכן כי חל שינוי בעיצוב העמוד מאז שהוראות אלו נכתבו?
תודה רבה.
מנטרה*
הצטרפות: 10 אוגוסט 2009, 20:07

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי מנטרה* »

חוזרת בי... מצאתי, פשוט נכנסתי בלי השם שלי... כנראה שזו הסיבה...
תודה בכל זאת!
#*
הצטרפות: 04 ינואר 2010, 16:41
דף אישי: הדף האישי של #*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי #* »

מנסה לערוך דף אבל אני לא מוצא כפתור לשמר את העריכה
כלומר בהתחלה יש "ערוך את כל הדף" אבל אחרי שאני עושה את השינויים הרצויים איך שומרים?
מה_איתי*
הצטרפות: 06 מרץ 2010, 21:48

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי מה_איתי* »

שלום לעורכים ,
יש לי בעיה עם הדף בית שלי , לא מצליחה לערוך אותו.
אני מניחה שאחת הבעיות שבטעות הוא לא מוכרז כדף בית אישי.

אפשר עזרה?
עינת
קוראת*
הצטרפות: 26 מאי 2003, 23:12

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי קוראת* »

הי עינת,
אין שום קשר בין תיוג דף (כדף בית אישי, או כל תיוג אחר) לבין האפשרות לערוך אותו.
למה את מתכוונת, שאת לא מצליחה? מה קורה כשאת מנסה?
זוג_צעיר*
הצטרפות: 06 אוקטובר 2007, 15:19
דף אישי: הדף האישי של זוג_צעיר*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי זוג_צעיר* »

גם לי יש את אותה הבעיה: אני מתחילה לערוך, ואז נעלמים לי כפתורי שמירת השינויים, שהיו שם לפני שניה. הם לא חוזרים...
מישהו/י יודע/ת איך לפתור את הבעיה?
אמל_ית*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2008, 21:48
דף אישי: הדף האישי של אמל_ית*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי אמל_ית* »

גם אני שואלת את אותה שאלה- כפתור שמירת השינויים נעלם ברגע שאני מכניסה שינוי. מה עושים? לא רוצה לפתח תלות בגמדים...
תודה!
יונת_שרון*

עריכה בצ'יק צ'ק

זה קורה למי שמשתמש בכרום. לא הצלחתי לגלות למה, וגם לא איך להתגבר על זה. לכן כרגע הפתרונות היחידים שאני יכולה להציע הם שואש או סאפארי .
אמל_ית*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2008, 21:48
דף אישי: הדף האישי של אמל_ית*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי אמל_ית* »

תודה. אני פשוט אלך לערוך באקספלורר ואחזור. (-:
הילהלה_לנד*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2010, 11:53
דף אישי: הדף האישי של הילהלה_לנד*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי הילהלה_לנד* »

גם לי יש את אותה הבעיה: אני מתחילה לערוך, ואז נעלמים לי כפתורי שמירת השינויים, שהיו שם לפני שניה. הם לא חוזרים...
גם לי זה קורה,עד שגיליתי שאם אני מקטינה את הדף (לוחצת בו זמנית על ctrl במקלדת וגוללת עם העכבר למטה) הריבוע של עריכת השינויים קטן ומתגלים שוב הכפתורים של "שמור שינויים" ו "בטל עריכה"
נסו ודווחו אם עבד.
נעמה_סלע*
הצטרפות: 11 אוגוסט 2003, 21:06
דף אישי: הדף האישי של נעמה_סלע*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי נעמה_סלע* »

הי, יש לי אתר חדש מבוסס צ'יק צ'ק שיונת פתחה לי בשביל אנשי מקצוע בתחום ההנקה. לא מצליחה להתאים את הנוסחא לשינוי שם דף לאתר החדש. מישהו יכול לעזור לי?
זוהי כתובת האתר והדף שאני רוצה לשנות הוא את "התייעצות סיפורי מקרה" ל דף התייעצות

http://www.beofen-tv.co.il/cgi-bin/chiq ... aka:[po]דף פתיחה[/po]
פלוני_אלמונית*

עריכה בצ'יק צ'ק

סידרתי לך.
הנוסחה צריכה להיות:
{{http://www.beofen-tv.co.il/cgi-bin/chiq ... aka:[po]שם ישן[/po]&to=שם חדש}}

רוצה שאעדכן לך אותה בדף שינוי שם דף שאצלך באתר?

ע ע ע
עצם_מעצמי*
הצטרפות: 08 נובמבר 2010, 04:02
דף אישי: הדף האישי של עצם_מעצמי*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי עצם_מעצמי* »

אשמח מאד אם מישהו יעזור לי לסמן את הבלוג שלי מהות החיים בסימון הוורוד של חינוך ביתי

תודה
טלי_מא*
הצטרפות: 14 דצמבר 2005, 10:27
דף אישי: הדף האישי של טלי_מא*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי טלי_מא* »

הכנסתי את הבלוג שלך לרשימת הבלוגים במדור חינוך ביתי, וכך הבלוג מסומן בוורוד.
בשמת_א*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי בשמת_א* »

התייעצות עם העורכים/ות:

הדף עב''ם בשמי ירושלים לדעתי צריך לעבור לבמה אחרת, לא באופן. זה בעקבות הדיון בדף איפה כאן מדברים עם העורכים.
(נכנסתי במקרה, יש עוד עשרות כאלה)

מה אתם חושבים?
אם אתם מסכימים איתי, איזה ניסוח מתאים?
טוהר_אהבה*
הצטרפות: 24 מרץ 2011, 05:51
דף אישי: הדף האישי של טוהר_אהבה*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי טוהר_אהבה* »

מבקשת עזרה בשינוי שם הדף שפתחתי מודעות העידן החדש ותודעת על
התברר לי שיש בעיה עם שימוש בשם תודעת על בגלל זכויות יוצרים
ודף אחר בשם מודעות העידן החדש כבר קיים (אם כי לדעתי זהו דף למחיקה, מהיכרות עם הכותבת שלו,אבל צריך לבדוק את זה איתה)
לכן אודה לגמדי האתר אם תוכלו לשנות את שם הדף ל שינוי תודעתי בעידן החדש
וגם לעשות העברה אוטומטית משם הדף הישן כדי שמי שכבר מכיר אותו,ידע לאן נעלם

אם תרצו ללמד אותי איך שיניתם,יהיה שיעור נחמד

תודה
טלי_מא*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי טלי_מא* »

טוהר אהבה,
מה עם מיזוג עם הדף סוף העולם כפי שאנו מכירים אותו, שם כבר החל דיון כזה?

לגבי שינוי שם דף, בדף שינוי שם דף כתוב כיצד עושים זאת.
שינוי שם דף עושה גם העברה אוטומטית מהדף הקודם.
בהצלחה.
טלי_מא*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי טלי_מא* »

התברר לי שיש בעיה עם שימוש בשם תודעת על בגלל זכויות יוצרים
בעצם יש לי עוד שאלה, איך יכולות להיות זכויות יוצרים על קבוצת מידעים?
האם מי שאוחז את זכויות היוצרים יצר את "תודעת על"?
טוהר_אהבה*
הצטרפות: 24 מרץ 2011, 05:51
דף אישי: הדף האישי של טוהר_אהבה*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי טוהר_אהבה* »

הדף שפתחתי איננו דף נושאי לדיון כללי אלא דף בלוג אישי שמשתף בתהליך הלמידה שלי ולכן לא מתאים לי למזג אותו עם שום דף אחר
אפשר להוסיף לדף ההוא הפנייה לדף נוסף שקשור בנושא

תודה על הוראות ההפעלה, התואילי לעשות זאת עבורי,רק הפעם? אחרונה ודי?
לא הצלחתי להבין לאן אני מדביקה את המשפט שצריך להדביק? הרי הכותרת היא מחוץ לריבוע שבו עורכים

לגבי שאלתך בעניין זכויות היוצרים: אינני יודעת, רק העירו לי על כך והסכמתי לשנות כדי שלא אצטרך להיות מחוייבת באיזהשהוא אופן למי שהזכויות שלו ואוכל לבטא עמדותיי האישיות בחופשיות
טלי_מא*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי טלי_מא* »

אינני יודעת, רק העירו לי על כך והסכמתי לשנות כדי שלא אצטרך להיות מחוייבת באיזהשהוא אופן למי שהזכויות שלו ואוכל לבטא עמדותיי האישיות בחופשיות
חבל.
זה דווקא דיון שמעניין אותי.
קצת כמו שמשה או אברהם יוציא זכויות יוצרים על אלוהים.

אשנה בשמחה.
את השורה מעתיקים אל שורת הכתובת בדפדפן, אכן, מחוץ לעמוד העריכה.
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי יעלי_לה »

זה דווקא דיון שמעניין אותי
גם אותי
פלוני_אלמונית*

עריכה בצ'יק צ'ק

כבר כמה זמן שלא מופיעה לי אפשרות לעריכת הדף ולמחוק דברים שאני כותבת,
אשמח לדעת מדוע זה ואיך מחזירים את הפונקציות האלה.
תודה.
ע_ע_ע*
הצטרפות: 07 מרץ 2008, 17:36
דף אישי: הדף האישי של ע_ע_ע*

עריכה בצ'יק צ'ק

שליחה על ידי ע_ע_ע* »

זה מפני שאת כותבת כ{{}}פלוני אלמונית.
ברגע שתכתבי משהו בניק כלשהו (לא חייב להיות מקושר לדף בית, יכול להיות גם סתם "פלונית"), הפונקציה הזאת תחזור.
שליחת תגובה

חזור אל “צ'יק צ'ק”