ציפור ירוקת כנף

נכדה*
הצטרפות: 02 יולי 2012, 02:59

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

אני יודעת שזה די חוצפה מצידי לפתוח לך את הדף, אבל את יכולה למחוק את ההודעה שתראי אותה, והשם שלך יחזור להיות עם סימן שאלה. א
על הדברים ששאלת קשה לי להרחיב בדף ההוא. אפילו את המילים האלו העדפתי לא לכתוב שם (משם באה חוצפתי).
פשוט אלו דברים שאני כותבת עליהם בהרחבה במקום אחר, אבל לא בא לי לחשוף את זה כאן.
זה היה מעניין אותך?
ציפור_ירוקת_כנף*
הצטרפות: 20 דצמבר 2020, 00:26
דף אישי: הדף האישי של ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי ציפור_ירוקת_כנף* »

תודה נכדה. מאוד מעניי אותי, איך אני מגיעה לאיפה שאת כותבת? ולא רואה במה שעשית חוצפה, ההיפך, אני גם קצת הרגשתי לא נוח להמשיך לכתוב שם דברים שהם כבר חורגים מנושא "קורונה מתמודדים" ושבטח לאנשים יהיה פחות נוח לקרוא אותם, ולקבל אותם. יש לי צמא מאוד גדול לחקור ולהבין מה קורה מתחת לפני השטח. איפה האמת? לקראת מה אנחנו צועדים?
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

לפני שאשלח אותך לשם, כמה הסברים מראש.
קודם כל, גם שם אני משתמשת בשם בדוי.
פתחתי בלוג לפני פחות משנה. בלוג אישי, ולא מקצועי. אני לא בעלת תארים, הכל נלמד באופן עצמאי.
פתחתי את הבלוג, בעקבות הקורונה. לא חשבתי על האפשרות לפני כן. חשבתי דרכו לעזור לאנשים שהתעוררו למציאות חדשה, ורוצים להבין יותר. העניין הוא שככל שעובר הזמן אני קולטת שהדרך בה אני עוסקת בנושאים, היא קצת יותר ל״מתקדמים״. אני משתמשת במושגים, שלמי שחדש בנושא יצטרך לגביהם הסבר יותר מעמיק.

בכל אופן לבינתיים אני מתיחסת לבלוג כטיוטה ראשונית. חוץ מבעית עיצוב, וטעויות כתיב ותחביר, זה כל כך הרבה מידע, שנאסף לאורך המון זמן, לא קל לתמצת את זה, ובטח לא לארגן את זה מסודר כבר בנסיון הראשון. חוץ מזה שלאורך הכתיבה, נאסף לי עוד המון מידע רלוונטי על דברים שכבר כתבתי.
עד עכשיו נגעתי בעיקר ביהדות, וקצת בפמיניזם. יש לי עוד המון טיוטות ורעיונות לטיוטות שמחכים לזמן המתאים להם.

אני אשלח לך לינק בהודעה הבאה.
ותודה ציפור על ההתעניינות, והרצון לשמוע עוד. זה מאוד נדיר מהצד שלי.
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

כתבתי הודעה, ומחקתי הודעה. באמת יש לי פרפרים בבטן לשלוח לך לינק.
אז הנה אחד אחר, שקשור לפמיניזם
https://masashelsheelot.blogspot.com/2020/06/7.html
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

הי, רק באתי לרגע להגיד (בשביל לא להרגיש כמו איזו סטוקרית...), שאני עוקבת אחרי השיח ביניכן.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

תודה נכדה, הולכת להיכנס ללינק ולקרוא ממש בקרוב כשיהיה לי רגע לבד בלי ילדים על הראש. וברוכה הבאה פלונית אלמונית, את מוזמנת להשתתף בשיח.
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

בשביל לא להרגיש כמו איזו סטוקרית...
העלת חיוך ענק על פני. תודה שכתבת.

את מוזמנת להשתתף בשיח.
מאוד מקווה לשמוע ממכן. הבלוג צעיר, ועוד בהתפתחות. אני לא ממש מנסה לפרסם אותו. בכל מקרה, עדיין לא.
מה שכן היה נחמד לשמוע ביקורות, הערות. לדעת אם יצאתי בכלל מובנת.
המסר העיקרי שאני מנסה להעביר דרך הבלוג, הוא החשיבות ללמוד, ושכל אחד יכול לעשות את זה.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

נכדה, הבלוג מרתק, תודה על הלינק אליו. עוד לא קראתי את כולו, אבל מהקצת שקראתי היה מעניין, וגם ברור רעיונית. יש בו הרבה מידע שמאוד חידש לי אישית.
אני כן אגיד שלעיתים קשה שלא תמיד יש תובנות ותשובות חד משמעיות בסוף השאלות, אבל מה שמיוחד באמת בתהליך החקירה שאת עושה, זה שאת לא מתפשרת על האמת וגם לא עושה לעצמך הנחות או מעגלת פינות, וכך באמת אי אפשר תמיד להגיע לתשובות חותכות וחד משמעיות. זה חלק מהתהליך, והוא יפה, וגם חושף לרבדים מאוד עמוקים שקשה למצוא ברחבי הרשת. אז חזק ואמץ!
כבר כתבתי לך, ובטח אמשיך לכתוב תגובות בבלוג.
חיבוק!
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

תודה ציפור.
על המחמאות, ועל עצם התגובות.

אני כן אגיד שלעיתים קשה שלא תמיד יש תובנות ותשובות חד משמעיות בסוף השאלות,
אני יודעת, זה בעצם הקטע של החיים. זה קשה. ללמוד לשחרר שאנחנו לא יודעים הכל, וזה בסדר. אנחנו לא אמורים. אבל זה גם לא אומר שבגלל זה אנחנו צריכים לתת לאחרים להחליט בשבילנו. כמו שאנחנו לא יודעים הכל, כך כולם. למרות שחלק מתיימרים שהם כן, כמו כל המומחים לקורונה.
אנחנו צריכים להיות קשובים לעצמנו ולסביבה, ולא לקחת דברים מובן מאליו.

בגלל זה רוב השאלות שלי נגמרות בשאלות. אני לא יודעת אם התשובות שלי נכונות, אבל יודעת שהשאלות עצמן חשובות. ובגלל המצב הפוליטי אסור להתעלם מהן. זה מסוכן להתעלם בהם

אני עכשיו עסוקה עם פוסט לגבי העמלקים. אני למשל הייתי בטוחה שזאת מצווה שמולאה, ומדובר ביותר במשהו סימלי. הרי אין עמלקים יותר.
מסתבר שלא. יש רבנים שטוענים שיש עמלקים שמסתובבים ביננו, וכשיגיע הזמן נצטרך באמת להשמיד אותם. חזק לשמוע אותם מדברים.
אם את רוצה דוגמא, אני אשלח לינק לסרטונים שאני עובדת עליהם.

חיבוק ענק, ושוב תודה.
קארן*
הצטרפות: 28 דצמבר 2007, 09:02

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי קארן* »

מצטרפת לסטוקרית :-) באופן טבעי אני גם פה. למרות שחשוב להמשיך גם שם לדעתי.
ואני גם בשם אחר מהקבוע שלי פה באתר. מעצבן אותי שצריך להתנהג ככה בנושא הזה. מצד אחד להתחבא ומצד שני לרצות לצעוק בראש חוצות. שיהיה לנו בהצלחה.

נכדה, לגבי הבלוג שלך, רק הערה קטנה - תצמידי הכל לימין בבקשה. לא נוח לקרוא טקסט שמוצמד למרכז ככה. תודה @}
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

מצטרפת לסטוקרית
אחלה. איזה כיף. ופלונית הסטוקרית, מחכה לשמוע ממך שוב.

תצמידי הכל לימין בבקשה. לא נוח לקרוא טקסט שמוצמד למרכז ככה. תודה
תודה קארן. חשבתי שזה יותר נוח בגלל שאני משלבת גם אנגלית לפעמים, וזה יוצר לי סלט, אז אולי גם בקריאה.
לוקחת אבל את המלצתך. אנסה ליישם את זה בפוסט הבא.
בכלל אני צריכה לעבור על העיצוב, כי משום מה הגודל של הפונטים משתנה מעצמו, אז באותה הזמנות אשנה גם את זה. (כל העיצוב בכלל יוצר לי לא מעט כאב ראש. אין לי ממש שליטה על הדברים. הגיוני שבגלל שאני משתמשת בבלוגר בחינם, כשאמצע את רגלי וידי בעולם הזה אטפל גם בזה.

ואני גם בשם אחר מהקבוע שלי פה באתר. מעצבן אותי שצריך להתנהג ככה בנושא הזה. מצד אחד להתחבא ומצד שני לרצות לצעוק בראש חוצות. שיהיה לנו בהצלחה.
גם אני כותבת כאן שנים בשמות אחרים, ומודעת לדמויות הפעילות כאן.
עוד ווידוי, בתחילת הדף כתבתי בכינוי אחר, ואז עזבתי לקצת, וחזרתי שוב, עם השם הזה. לא מסיבה, ככה יצא.
אבל בדיוק בגלל זה התייחסתי לתגובה עם הדעה הלא פופולרית.
בהתחלה רק ניסו לגרום לי להרגיש שדעה כזאת לא מתאימה לאתר הזה. אתר שיש לו מדור עתיק על חיסונים שמדבר הרבה גם על נושאים אלו. יותר מזה, הציעו לי לעזוב את המדינה. לקח זמן שהצטרפו אלי עוד קולות.
למרות שחשוב להמשיך גם שם לדעתי
ראית את ההודעה הלפני האחרונה, בשם עוז. זה כמו תקליט שחוזר על עצמו, רק ביותר צורם. אני רוצה להמשיך, אבל באמת שאין לי מושג איך לענות לדברים כאלו.
בעצם עברתי לכאן, כי כבר גלשנו לנושאים שלא קשורים לקורונה ישיר, אלא באופן עקיף.

תודה לכולכן. אתן מרגיעות את הפרפרים שמעופפות בבטני מאז שקשרתי את הבלוג שלי לפה.
<אני כל הזמן עוצרת את עצמי מלמחוק אותו>
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

נכדה, לא משנה כמה לא יסכימו איתך, הקול שלך חשוב ואל תמחקי שום בלוג. אין לכן מושג כמה חוזק נתן לי לקרוא אותך ואת קארן. לפני שנכנסתי ל"קורונה מתמודדים" נכנסתי עם ציפיות מאוד נמוכות שמה שאני מרגישה וחושבת הוא בגדר המיעוט של המיעוט, של האולי לא קיים. ממש הרגשתי שמעט מאוד אנשים מודעים למה שקורה ושבטח ימשיכו לטמטם את השכל על כמה החיסון הזה נהדר. אחרי שקראתי אותך ואת קארן ממש הרגשתי הקלה, ממש התחזקתי, התחלתי גם יותר לחקור ולקרוא, כי הבנתי שאני לא היחידה עם הדיעות והכיווני מחשבה האלו שהם נחשבים ללא פופולריים, כי הנה עוד שנייה אומרים לנו ש "4 מיליון התחסנו".
אני לא מוכנה בשום מצב בעולם להתפשר על האמת שלי, חלק ממה שאני מרגישה לגבי החיסון הוא לא רק ממחקר ועובדות, עוד לפני שהגעתי למסקנה הלוגית והשכלית ללמה לא להתחסן, אינטואיטיבית הרגשתי שהחיסון הזה רע, רע מאוד, ושכל מה שקורה בעולם בעקבות "מגיפת הקורונה" הוא גם כבר לא קשור לוירוס עצמו. ובכללית יש הרבה שאנחנו לא יודעים וקורה. ואנחנו לא יודעים מה שאנחנו לא יודעים, ולכן צריך להמשיך לחקור ולא למהר להיסחף בזרם ולעשות מה שכולם עושים.
את וקארן היחידות שהרגשתי שמבינות לליבי וחושבות באותו אופן, וזה מאוד חיזק, ונתן תקווה, וגם העשיר אותי ונתן לי ממש אופטימיות.
וגם לי יש וידוי, אני כבר לא מעט שנים קוראת את האתר הזה, אבל לא משתתפת באופן פעיל. רק מאז הקורונה התחלתי, וה"קורונה מתמודדים" היה בין הדפים הראשונים שנכנסתי לכתוב בהם אי פעם. זה פשוט בער בי, והרגשתי שהקול שלי בעניין חייב להישמע גם אם הוא לא פופלארי.
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

נכדה, לא משנה כמה לא יסכימו איתך, הקול שלך חשוב ואל תמחקי שום בלוג.
תודה ציפור. את הבלוג, אין סיכוי שאני אמחוק. אני כותבת אותו בעיקר בשביל לעשות סדר בשבילי, ובשביל ילדיי שיגדלו. דיברתי על למחוק את הלינק מכאן, כי זה יוצר חשיפה יותר גדולה לבלוג שלי. מ- בין 0 ל 5 ביקורים ביום, פתאום היו 50.

אחרי שקראתי אותך ואת קארן ממש הרגשתי הקלה, ממש התחזקתי, התחלתי גם יותר לחקור ולקרוא, כי הבנתי שאני לא היחידה עם הדיעות והכיווני מחשבה האלו שהם נחשבים ללא פופולריים, כי הנה עוד שנייה אומרים לנו ש "4 מיליון התחסנו".
אני כל כך שמחה לקרוא את זה.
הדף אכן נפתח כדי לחפש רעיונות איך להעביר את הזמן עם ילדים.
הצטרפתי אליו שאישה שאלה איך שורדים את התקופה מבחינה נפשית.
אני מאוד מאמינה שהסיבה שלא נלחצתי לאורך כל התקופה, היא בזכות הלימודים שלי, הידע שלי, וכך עניתי לה.
אני כבר זמן מה, אני גם עסוקה עם פוסט שהכותרת שלו היא: העולם בטירוף, איך בכל זאת אני נשארת רגוע?
והתשובה בגדול היא בזכות הידע שלי. הידע שלי עזר לי לגלות מי את השקרים.
המדהים הוא שקיבלתי ביקורת על עודף למידה. באתר על חינוך ביתי, ממליצים להשאר בבורות.
לקח זמן עד שנוספו קולות כמו שלי. חשבתי שאולי אני סתם מבזבזת את זמני. כתבתי לך שאחת הדרכים שלי היא לחפש סימנים אם אני בדרך הנכונה. התשובה שלך היא סימן בשבילי שכן.

זה פשוט בער בי, והרגשתי שהקול שלי בעניין חייב להישמע גם אם הוא לא פופלארי.
זאת בדיוק הסיבה שהתחלתי את הבלוג. גם כתבתי על זה שם.
שנים אני חוקרת את הנושאים האלו, אבל כל השנים פניתי למקורות באנגלית. הקורונה גרמה לבדוק מקורות מישראל, והרגשתי שמשהו גדול חסר. יש המון חומר על פשעי הציונות, ומה באמת עומד מאחורי הרעיון הציוני. מה הקשר שלהם ל״סדר העולמי החדש״ לא מצאתי חומר שמנסה להבין מה עומר מאחורי היהדות.
עניתי לך כבר בבלוג, אבל מחדדת עוד קצת כאן.

אנשים בארץ בשוק מהצנזורה שמתחוללת בימים אלו, הקטע הוא שזה לא דבר חדש, זה פשוט לא נגע בהם עד עכשיו.
כבר כמה שנים שארגונים יהודים משתפים פעולה עם רשתות חברתיות כדי לצנזר כל ביקורת על היהדות.
שמעתן על ארגון פימה? מצאתי אפילו קשר אליהם.
כתבתי פוסט על ההיסטוריה של ארגון אחד. עצם ההקמה שלו, ומדוע מעורר המון סימני שאלה. הכל לגביו מעורר סימני שאלה.

אני חושבת שזה חשוב לגעת בזה, קודם כל בשביל להתעורר מההיפנוט, אבל גם מפני שהגויים שואלים את אותם שאלות, ואסור לזלזל בהן ולא לענות להן.
לגויים זה נהיה יותר ויותר מסוכן לשאול שאלות לגבי היהדות. בימים אלו מדברים על להשתיק את כל מי שרוצה לבקר את הציונות.
כמו שהקורונה זה תירוץ, כך גם האנטישמיות.
עוד דרך להשתיק את האמת, כדי לתת להם מרחב לעשות מה שבא להם.
את האמת זה מטריף אותי איך אנשים לא רואים את זה, ואם הם כן רואים מעדיפים להתעלם מהזה.
קארן*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי קארן* »

באתר על חינוך ביתי, ממליצים להשאר בבורות.
כשנכנסתי לדף הזה, הייתי בטוחה שכבר מדברים פה על הכל. על דרכים טבעיות לחזק את הגוף וכל האלטרנטיבות לטיפול בקורונה עוד הרבה לפני שיצאו ה"חיסונים". הופתעתי לראות שלא.

ציפור, בדף על הקורונה היתה עוד כותבת, קבועה באתר שכתבה בניק הרגיל שלה, שערכה את הדף ומחקה את דבריה משם. תוכלי להכנס שם לעריכה ולקרוא את מה שהיא כתבה.
מכל זה נראה לי שהצנזורה מצליחה להשתיק אנשים. זה די מייאש. מצד שאני אנחנו באמת לא לבד.

לגבי היהדות, הכירופרקט שלי הוא נוצרי שחוקר גם את הברית החדשה וגם את הישנה. הוא רואה אותן כספר אחד. ולמרות שאני בכלל לא מתחברת לדברים האלה, הוא כל הזמן מראה לי על קשרים ואיך ההיסטוריה חוזרת על עצמה, כוחות רשע וכאלה. כרגע זה גדול עלי. כרגע אני מתמקדת במה שקורה בשטח והסתירה של המדיניות לעומת המציאות, אבל לא שוללת לצלול לתוך התאוריות האלה אם יגיע הזמן. האמת? נשמע קצת מפחיד.
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

הופתעתי לראות שלא.
האמת שאותי לא. האתר הזה שינה את מהותו בשנים האחרונות. החלטתי למרות זאת לכתוב את מה שכתבתי, אבל ידעתי שרוב הסיכויים שהכותבות הקבועות שמסתובבות כאן, ממש לא באותו ראש.

מצד שאני אנחנו באמת לא לבד.
אתן ממש לא לבד. בכל דבר, אפילו הכי רע, אפשר למצוא את הטוב.
הקורונה פתחה להמון אנשים את העיניים בזמן מאוד קצר, וזה רק מתגבר. וזה בקטע מסויים יותר קל עכשיו, מכיוון מה שלפני קצת יותר משנה נחשב לתאורית קונספירציה, מדובר כיום בדפי החדשות כאופציה.

נראה לי שהצנזורה מצליחה להשתיק אנשים.
מצד שני, זה גם מעיר הרבה אנשים. (אני תמיד מצליחה לראות את הצד שמלא של הכוס, וגם אוהבת לדמיין שמדובר ביין משובח).
ארועי ספט 2001 , העירו הרבה אנשים, אבל לא בעוצמה שזה קורה היום. לי ולרבים אחרים לקח כמה שנים להתחיל להבין שיש בסיפור הפורמלי משהו דפוק. היום אני יודעת בדיעבד, גיליתי טפח קטן, על ידי אנשים שהסתירו את הטפח החשוב יותר. לקח לי שנים להגיע להבנות, וגם למצוא הוכחות לאמת אותן.

הכירופרקט שלי הוא נוצרי שחוקר גם את הברית החדשה וגם את הישנה.
לפני שנים לקחתי את היוזמה, וקראתי את כל הברית החדשה. בעברית ובאנגלית, במקביל.
כמו כן, הקשבתי להמון נוצרים. אמנם אני עדיין לא מאמינה לסיפור של ישוע מילה ומילה, עדיין למדתי מהם המון.
כתבתי על זה בשאלה על בית המקדש. יש לי דרך הסתכלות על הברית החדשה והתנ״ך בדרך קצת שונה.

אבל לא שוללת לצלול לתוך התאוריות האלה אם יגיע הזמן. האמת? נשמע קצת מפחיד.
אני חושבת שזאת הדרך הכי נכונה. כל דבר מגיע בזמן המתאים לו. ככל שעובר הזמן, אני יותר מאמינה בזה.
זה מפחיד לדעת, אבל הרבה יותר מסוכן לא לדעת. אבל כל אחד בקצב שלו.
כתבתי לפני כן, שבמהלך כתיבת הבלוג הבנתי שהחומר שאני מתעסקת איתו הוא ל״מתקדמים״.
לי לקח הרבה זמן להגיע לפרטים האלו. זה התחיל בקטן, וכל דבר שהיה צריך להגיע בעיתו. כמו שאת כאן עכשיו.
פלוני_אלמונית*

ציפור ירוקת כנף

הי לכולן, זו אני הסטוקרית (-:
אני לא משתתפת בדיון כי
  1. אין לי מה להוסיף
  2. אני לא אוהבת לכתוב (פשוט ככה, באופן כללי)
  3. כרגע עסוקה בלשרוד את החיים...
אבל אני פה, תומכת בדיונים לא מיינסטרימים, מתנגדת לסתימת פיות ומזועזעת מההתקפות, בעיקר על נכדה, בדף ההוא.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

כותבת רק כדי שתדעו שאני עוקבת, כל אף שלא יצא לי עדיין להגיב בצורה מפורטת כמו שאני רוצה. אני פשוט קצת בעומס בחיים, אבל לקרוא אתכן נותן לי אוויר לנשימה ואתנחתא.
אני בינתיים שולחת חיבוקים
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

אבל לקרוא אתכן נותן לי אוויר לנשימה ואתנחתא.
אני מבינה מאיפה אתן באות, אז עלה לי רעיון. אני אשתדל להעלות כאן בעיקר דברים שאפשר למצוא בהם חיובי, אפילו אם נזדקק בשביל זה זכוכית מגדלת, או מיקרוסקופ.

בינתיים שולחת חיבוקים
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

https://twitter.com/i/status/1361829312324902920

תודה נכדה. אני מאוד רוצה להתמקד בטוב, אם זאת חשוב להתכונן גם לרע.
Hope for the best expect the worst. כמו שאומרים....
מצד שני אני זקוקה ל "תחשוב טוב, יהיה טוב..."
צירפתי קישור לווידאו של מארק צוקרברג מפרויקט ואריטאס, בו הוא מדבר על האפשרות שהחיסון משפיע על ה DNA האנושי. מאוד מטריד שהוא מדבר בצורה כזו, בטח לא התחסן, אבל חוסם כל אחד שאומר משהו רע על החיסון בפלטפורמה שלו.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

רק מניחה את זה פה:

מכתב של ד"ר אבני אחרי שלילת רישיונו הרפואי -

הם קראו לי קונספירטור.
בתקשורת, במשרד הבריאות, במשרד ראש הממשלה.
איני היום הקונספירטור היחיד.
יש המונים, ולשם מחיקת דבריהם, שלא ישמעו קולם,
השקיע משרד הבריאות 12.5 מיליון ש"ח (מהמיסים שלנו)
וגם ראש הממשלה הוסיף סכום ל"מבצע (גם הוא מהמיסים שלנו).

למען האמת, לא בדיוק ידעתי
מה פירוש המלה הלא עברית הזו.
הם קראו לי גם מכחיש קורונה,
למרות שכל אחד יודע
שאי אפשר להכחיש קורונה,
ממש כמו שאי אפשר להכחיש חצבת או אדמת או שפעת.
האם באמת נגיף הקורונה קיים?
ברור שכן. אפילו צולם. במיקרוסקופ אלקטרוני.
האם נגיף הקורונה הורג?
בוודאי שלא, למעט את אלו שהולכים למות,
וכל שנחוץ כדי שימותו, היא טיפת זיהום קליל,
כמו שפעת, כמו קורונה.

אז מה פירוש המילה קונספירטור?
קונספירטור הוא מי שקושר קשר, מורד, זומם.

האם אני נראה לכם קונספירטור?
בסך הכול אני ילד טוב ירושלים,
במשרת רופא,
שרואה את הפשעים שמבצעים כל אלו,
המגדירים אותי כקונספירטור.

הם הזוממים, הם קושרי הקשר
נגד כל אזרחי ישראל.
בתחילה למבוגרים,
אחרי זה הנערים והנערות,
ובסוף, נגד ה"מחר של כולנו",
הילדים שלנו. הקטנים.

כמה נוח לשקרן כרוני לשקר,
שצועק שיש מגפה ואין כל מגפה
שצועק כי החיסון משחרר,
ומעניק דרכון ירוק, זמני,
ומבשר על בואן של מוטציות
ושוכח שהמגפה המדומה
ממילא תיעלם כבר באביב. בכל העולם.

את הקונספירטורים של המאה הקודמת שכחנו.
הם היו נציגי תנועות נוער, באירופה, שאמרו בשנות השלושים של המאה הקודמת:
תברחו מאירופה. המוות מזדחל. תהיה השמדה. תהיה שואה.
ז'בוטינסקי צעק: תברחו.
עוד לפני שריפת גופות יהודים בשואה
כתב אורי צבי גרינברג על השואה שתבוא,
על שריפת היהודים.

ואיש לא היה מוכן לשמוע את זעקתם,
כי השואה אוטוטו כבר כאן.
קונספירטורים הם קראו להם.
קונספירטורים.
קושרי קשר. חרשי מזימות.
והם, יהודי אירופה,
נתרו ונורו ברחוב ובקברי אחים.
נותרו ונרצחו.
נותרו ונטבחו.
נותרו ונחנקו.
נותרו ונשרפו.

ולנו השליטים קוראים קונספירטורים!!!
השליטים הם אותם חורשי רע,
הם קושרי קשר נגד בני עמי ובעלי אמונות אחרות בארץ ישראל,
כדי לכלות את כולנו, בתום שבע שנים רעות.

הם הקונספירטורים.
ראש הממשלה וכל נגרריו,
מהקואליציה ועד האופוזיציה,
כל משרדי הממשלה.
והצבא, בו משרתים ילדינו,
שגם עליהם נכפית זריקת התרעלה.

אלוהים עדי
כי שומר עמי אנוכי,
שומר כל אזרחי ארצי
מאישה הרה, ילד, נער ועד סב.
תן לי השם מכוחך, לעמוד מול חבורת רשעים זו.

האמינו לי. אני אחד מכם. משרת העם.

ד"ר אריה אבני -
דור ראשון לניצולי שואה
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

ציפור ראיתי את ההודעה האחרונה שלך בבלוג. באסה, שונאת שזה קורה לי. 3>

מצד שני אני זקוקה ל "תחשוב טוב, יהיה טוב..."
לזה התכוונתי, לא להתעלם מהרע, אלא עדיין למצוא בו את הטוב.
כמו למשל על פרויקט ואריטאס,
עצם העובדה שהפרויקט הזה מוצא את עצמו כאן, מראה את עוצמה ההתעוררות שמתרחשת בימים אלו. זהו לא פרויקט חדש, והוא חשף המון דברים נהדרים, אך אין ספק שהרבה יותר אנשים מודעים אליו בזכות הקורונה. וזה מעלה את רמת האופטימיות שלי.

_ד"ר אריה אבני -
דור ראשון לניצולי שואה_
בדיוק קראתי על שלילת הרשיון, ונכנסתי לכאן. זאת הסיבה שבחרתי את הכינוי נכדה. לא שכחתי. כל שנה הייתי צריכה לעמוד דקה דומיה כדי שלא אשכח. בגלל זה התמדתי ללמוד. בגלל זה מצאתי את עצמי כותבת בלוג, למרות שאין לי שום ניסיון עם כתיבה.
וואו, אין לי מילים. תקופה חזקה. פוליטית אך גם רוחנית.
האם אתן מרגישות את זה?
למשל, האם אתן מרגישות שינוי בעוצמת החלומות, או דברים כאלו?
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

ציפור, איפה פורסם המכתב?
תוכלי אולי לשים לינק?
תודה
קארן*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי קארן* »

האם אתן מרגישות שינוי בעוצמת החלומות
כן, מאוד. יש לי מדי פעם בעיות שינה. אם אני ערה בלילה ואז נרדמת לפנות בוקר, החלומות מאוד עוצמתיים.
ומצד שני, עברה עלי שנה לא קלה ואני בתהליך התמודדות. בנוסף לקורונה ולמצב הגלובלי.
ומצד שלישי, חורף זה זמן לחלומות שכאלה (שאלתי אחד שיודע), אז אולי זו העונה.

איפה פורסם המכתב?
בפייסבוק של אבני.
וגם אני נכדה לניצולים. ולא שוכחת. וכל הזמן מרגישה שההיסטוריה חוזרת ולא מבינה איך אנשים לא רק שלא רואים את זה, אלא משתפים עם זה פעולה. הצדקנות היא המגיפה.
קארן*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי קארן* »

בפייסבוק של אבני.
הבוקר עוד מצאתי את זה. עכשיו אני מוצאת רק ציטוטים של זה, ואת הדף החדש שלו (הקודם נמחק) שלא כולל את זה.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

תודה נכדה. את המכתב המלא מצאתי במספר קבוצות טלגרם:
המדריך לטרמפיסט בגלקסיה
רב הנסתר
מתנגדי חיסון קורונה

לגבי החלומות, גם אני מרגישה את מה שאת מדברת עליו. בהתחלה חשבתי שזה בגלל שאני קוראת יותר מידי ונמצאת מול מסכים, אבל אני חושבת שזה קשור לזה שהנפש שלי לא שקטה מכמות האמת שפתאום נחשפת. ממש קשה לעכל לכמה דברים לא הייתי מודעת. אני גם חושבת שיש משהו קולקטיבי שקורה מתחת לפני השטח. תודעת המונים שמתעוררת ורוצה לשבור את השתיקה.
היום הלכתי לאסיפת הורים בבית ספר של הבן שלי. המורה הכניסה אותי לכיתה שלו, וזו הייתה פעם ראשונה שראיתי את הכיתה, כי הם לא מרשים להכניס הורים. ואז דיברנו, ואיכשהו השיחה הפכה להיות אישית ולא פורמלית, והיא שאלה אם אפשר שהיא תוריד את המסיכה כי קשה לה לנשום, ואני כמובן אמרתי שבטח ואני אשמח להוריד בעצמי את המסיכה, ושמתי אותה רק מתוך כבוד אליה, אבל אני מרגישה שכל העניין הזה הוא בולשיט אחד גדול. ואז גיליתי שהיא חושבת את אותו הדבר, וגם מתנגדת לחיסון שכבר הספיקו להציע לה מטעם הבית ספר. ומפה לשם קלטתי שגם המורה לידה בחדר באותם דיעות, וכמותם רוב הבית ספר, אבל כדי שלא יסגרו אותם הם חייבים ל"עמוד בכללים". בקיצור, זה כל כך חיזק אותי. וכשחזרתי הביתה, פגשתי את השכן בחנייה בדיוק יוצא עם הכלבה שלו, והוא גם סיפר לי שהוא מתנגד לחיסון ולא הולך לקחת אותו. וכל דבר כזה, זה עוד חיזוק גדול, בתקופה אפילה. יש התעוררות המונית. זה בסוף יתפוצץ. אנשים פה בארה"ב קולטים מה קורה בישראל, וקולטים שזה ניסוי אחד גדול על אנשים. מה שקורה בארץ עוד יחקר ויתפוצץ בדיוק כמו פרשת ילדי תימן. זה לא מקרי שהפרוטוקולים של ועדות הקורונה חסויים ל 30 שנה, ובדיוק עבר החיסיון של פרשת חטופי תימן. זה הכי סימן בעולם.
בקיצור אחיות, תמשיכו לשמור על חוסן, אל תתנו לאף אחד לגמור לכם את הכוחות, אנחנו פה במרתון, לא בספרינג. נשמור על סיבולת לב ריאה וננצח את כל העוולות.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

ונכדה, לגבי התגובה בבלוג שנמחקה, אנסה לשחזר את זה מזיכרוני בהזדמנות. יש לי כל כך הרבה מה להגיד, אבל לוקח לי הרבה זמן לכתוב ולנסח דברים בצורה בהירה. הלוואי שהיינו יכולות פשוט לדבר או להקליט אחת לשנייה.
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

אני גם חושבת שיש משהו קולקטיבי שקורה מתחת לפני השטח.
לזה התכוונתי. האנרגיה היא מדהימה. אפשר היה להרגיש אותה מהתחלה. ההתעוררות היא עצומה.
מדובר בתוכנית זדונית, אך ממש לא מושלמת. הפיגועים בספט 2001 העירו הרבה אנשים, אך זה היה תהליך ארוך, אליו הצטרפו לאט לאט עוד אנשים. הקורונה, העירה במהירות שיא, כמות אדירה של אנשים.
ההתעוררות עצמה, יש לה כבר השפעה אדירה. הכי חשוב, להעביר מסר נכון ובונה לילדים. משוחרר מפחד.

וכל דבר כזה, זה עוד חיזוק גדול, בתקופה אפילה. יש התעוררות המונית. זה בסוף יתפוצץ.
לאורך כל השנים, למרות המקומות האפלים שהגעתי אליהם, האמנתי שזאת רק אופציה שהם רוצים, אבל לא שזה יצליח להם עם התוכניות שלהם עד הסוף. השאלה היא רק כמה יתנו להם להתקדם עד שיעצרו אותם.

מה שקורה בארץ עוד יחקר ויתפוצץ בדיוק כמו פרשת ילדי תימן.
פרשת ילדי תימן לא באמת התפוצצה. עדיין רבים מתייחסים לזה כעוד תאורית קונספירציה.
והמחילה הזו לא נגמר באותה פרשה, זה רק עוד חלק מפשעים רבים של ראשי תנועת הציונות לאורך השנים.

יש לי כל כך הרבה מה להגיד, אבל לוקח לי הרבה זמן לכתוב ולנסח דברים בצורה בהירה.
מבינה אותך ביותר. ניסיתי לכתוב כאן מהר. ונתקעתי כמה דקות עם הניסוחים שבאמת קשה לצאת בהירה בלי לכתוב מגילות ארוכות.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

משהו חזק שקראתי וחייבת להניח אותו פה:

ד"ש מהחופש

הפוסט הכי פשוט. הכי שפוי. הכי חכם.
הכי מדויק. שקראתי בשנה האחרונה.
תודה ליואב גוברניק, קוסטה ריקה:

יואב למה אתה לא רוצה להתחסן?
שאלה חוזרת בימים אלו.

לא, אני לא מאמין בקונספירציה, אין שום צ׳יפ שמחדירים בי, לא חושב שיש קנוניה של אלפי רופאים בניסיון חיסול.

למען האמת, אני מעודד אתכם ואת כל חבריי ומשפחתי להתחסן, אני לא מחכה לראות אם תמותו או יצמח זנב.

מי שמכיר אותי, יודע שהזכרון שלי, זכרון פלדה.
לפעמים זה מתנה, לפעמים קללה.
אבל מה שבטוח, שהוא לא מאפשר לי לשכוח.
כשרוב האנשים ישבו בבית והפקירו את משפחתם, אני הפקרתי את שלי וטיילתי בתשע מדינות שונות.
מהיום הראשון של נפילת הבורסה, ועד רגע זה.
הזכרון המצויין שלי, לא יכול להניח בצד את כמות השקרים ששמעתי.

לא יכול לשכוח את השטויות שהריצו לנו בריפיט בטלווזיה.
את האנשים בשדה התעופה של טורקיה מרססים את המדרגות הנעות באלכוהול.
את האנשים בארץ שהלכו עם מסכות אב״כ.
את הדיון על יעילות המסכות, את המנהרה במקסיקו שהשפריצה עלי מים בכל פעם שהגעתי עם המעבורת לאי, את השטיח כלור לרגליים בגואטמלה, אתכם שוטפים ירקות מהסופר בכלור.
את זה שהנגיף הזה חי שלושה ימים על משטח ברזל, את זה שבמקסיקו הגופות שוכבות ברחובות, את זה שכל יום עלה פרופסור אחר והסביר משהו אחר.
את זה שעד סוף השנה ימותו מאות מליונים.
קץ האנושות.

לא שוכח את כל השקרים.

לא שוכח את השנה שבה גילינו שרופא לא יודע כלום.
שהמילה פרופסור זה כינוי לאדם עם דעה.
שמשרד הבריאות הפך להיות הממשלה.
שארגון הבריאות העולמי שולף מהמותן.
שמנגנוני השלטון מעדיפים לשקר מאשר להגיד- אני לא יודע, בואו נראה יחד מה עושים.

לא שוכח את כל הדברים האלו שלא עברה שנה אפילו מאז שהם קרו, אתם שכחתם?

ואז באופן פלא, הגיע החיסון הזה.
חיסון שפותח על ידי חברת תרופות, שהאינטרס שלהן שהציבור יהיה בריא שווה ערך לאינטרס של יצרני הנשק שיהיה שלום עולמי. אם תמותו מהחיסון, אף אחד לא יקח על זה אחריות, אשכרה אף אחד.

מדהים איך בעולם שלאנשים יש ביטוח לכל דבר, שבני אדם נופלים ברחוב ושואלים את מי אני יכול לתבוע, בחברה שבה אין טיפת אחריות אישית יותר, לפתע לאף אחד לא אכפת שיצרן החיסון בעצמו לא מוכן להגיד שהחיסון בטוח ואם יקרה לכם משהו אז לכו תחפשו.

ובנתיים הזמן עבר, ומתו 2 מליון אנשים בעולם בשנה, נשמע לי ממש מעט, אפילו טבעי.
רובם אנשים שכבר זמנם הגיע, לא אני החלטתי, ככה פשוט העולם עובד עוד לפני הקורונה, זוכרים? מתים כשזקנים?

ואז אתם באים, אותם אנשים קלי זכרון, ומבקשים ממני להאמין שהחיסון הזה זה טוב.
עוד לא סיימו לחסן אפילו ארץ אחת וכבר מספרים בכל מקום שתאכלס הוא בכלל לא יעבוד, או שכן? או שפשוט נצטרך כל חודשיים לקחת?

לא תודה, אני מוותר, זכותי.

ועוד בארץ ישראל, לא יאומן.
מפחדים למות ממחלה שהסיכוי למות ממנה הוא שלושה עשר אפסים אחרי האפס הראשון! (0.0000000000013)

אתם שאין לכם בעיה לדחוף שתי קופסאות סיגריות ביום בבית ליד הילדים שלכם, ואל תגידו לי אני לא מעשן כשאתם מגלגלים ג׳וינט פעמיים ביום שיש בו יותר טבק מאשר וויד.

לפתע כל אחד מומחה חיסונים, מסביר לי על חלבונים, וריאנטים, dna, אנשים שעד לפני שלושה חודשים לא ידעו מה ההבדל בין יוד לדיו.

עזבו אותי, תעשו מה שאתם רוצים, זה החיים שלכם ובחיים לא אגיד לכם לא להתחסן או כן, כל אחד מחליט לעצמו.

שחררו אותי מהפחדים שלכם, אתם האנשים שמפחדים ומנסים להפיל את הפחד שלכם על כולם, תעשו חשבון נפש עם עצמכם מדוע אתם כל כך מפחדים למות?

מה עוד לא הספקתם בחיים? אם מה אתם לא שלמים?
כי אני מוכן למות עכשיו גם אם ככה יקרה.
זה בכלל לא בשליטה שלי.
זה בכלל לא בשליטתכם.
ושום חיסון לא יציל אותכם מהפחד שלכם.

ד״ש מהחופש
יואב
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

תודה על השיתוף, ציפור.
איכשהו גם אלי הגיע הודעה של מישהו שעזב את הארץ בגלל הקורונה.
מה שהכי חזק היה שהוא תיאר את עצמו כפליט, ואכן זה נכון.
הוא עזב את המדינה שלו, והוא מרגיש שזה מסוכן לחזור אליה.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

גם מכירה כמה שעזבו לאחרונה, הם כל כך מאוכזבים מהמדינה. מספרים שישראל הפכה בחמש שנים האחרונות לדיקטטורה ונעשה לא פשוט לחיות בה. זה מעציב אותי מאוד לראות את הרמיסה של זכויות הפרט, ואת כל השיח האלים, השיסוי, הפילוג, האלימות. פשוט מאכזב.
אני מרגישה שבארה"ב יש יותר חופש במגיפה הזו, יש יותר כבוד גם לדיעות אחרות. אולי אני תמימה ובקרוב זה ישתנה ויהיה פה יותר גרוע, לא יודעת. בינתיים יותר שפוי.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

עוד משהו טוב שקראתי ומניחה פה לטובת הכלל:

פוסט חשוב של טליה שביט

בס"ד
שנה שלמה שאנחנו עומדים יחד בתור לסופר.
בין הסגרים גם בתור לחנויות בגדים, בתור לטייק-אווי ובמקומות העבודה.
אז איך זה שדווקא עכשיו, אחרי שהתחסנתם, כשאתם אמורים להיות לכאורה יותר מוגנים ויותר בטוחים ממקודם, אתם כל כך בלחץ ממי שלא התחסן?
עכשיו פתאום הפכנו להיות מסוכנים? (או לפי אברי גלעד "רוצחים")?
בחיי שלא מבינה את זה..

שנאת חינם בחסות הפארמה.
עכשיו שימו לב שני "הצדדים":
מצרפת קישור להרצאה של עו"ד ולנטינה נלין, שעוברת סעיף סעיף של ההסכם עם חברת פייזר, מתרגמת אותו ומסבירה את משמעותו.
גם אם התחסנתם וגם אם לא, מומלץ להבין מה בעצם מספקת חברת פייזר ולמה התחייב משרד הבריאות בהסכם הזה.

https://youtu.be/6n3sYfJr1Z8

מכאן תבינו למה בעצם הלחץ הזה למלא את מכסת החיסונים.
מסתבר שזה לא חוזה רגיל של קניית תרופה, שבו יצרן מתחייב לספק למדינה מוצר והוא גם אחראי על איכות המוצר.
מדובר בחוזה שבו משרד הבריאות התחייב להשתתף בניסוי של פייזר ולספק נתונים שיגלו האם המוצר באמת מעניק חיסון העדר (דבר שעל פי החוזה כלל לא וודאי ולצורך כך ישראל גוייסה לניסוי).
אגב, על פי החוזה ממשלת ישראל התחייבה לתת את המוצר לכמות מסויימת של אנשים ולספק מידע על השפעת התכשיר עליהם.
ישנו סעיף שמאפשר ביטול ההסכם רק במידה ותהיה "קטסטרופה" כתוצאה מהשימוש בתכשיר - מצב אפשרי על פי פייזר - כך בהסכם!
לא פלא שהמספר הגדול של נפטרים מחוסנים מדום לב בחודשים ינואר- פברואר, נדחה מיד כ"לא קשור לחיסון" - אחרת זו עילה לביטול החוזה.

ולמה משרד הבריאות לא מעונין לבטל את ההסכם למרות תופעות הלוואי שמתגלות (דום לב, פציאליס, דימומים ואגינלים ועוד)? כתוב בחוזה שהידע שייתקבל מהניסוי יחשב קנין רוחני משותף לפייזר ולמשרד הבריאות הישראלי וייתכן שזה מה שעומד מאחורי הדחיפה האגרסיבית הזו. אם הניסוי יצליח משרד הבריאות ואולי אנשים פרטיים בכירים, ייגזרו קופון ענק מהקנין הרוחני הזה.
עכשיו אתם מבינים למה משסים אותנו אלו באלו ומאיימים לשלול זכויות יסוד בסיסיות למי שלא ייתחסן?

הכל כתוב בחוזה. תקראו בעצמכם.

אגב, עוד עובדה שפורסמה.. פייזר מעניקה מימון למכון וייצמן ולחברות הבת שלו מכון דווידסון ומכון מדעת - מבכירי התעמולנים למען החיסון.
בהחלט כדאי לבדוק פעמיים לאלו מדענים להקשיב..
מבקשת מכל מי שמגיב, ולא משנה מה דעתו, לקחת אויר ולהתנסח בכבוד, כמו בן אדם 🙏
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

ציפור, מציעה לא להתרכז בנושא המדעי. זה כמעט כמו ויכוח דתי. תלוי באיזה רבי על אחד מאמין.

מה שחשוב כרגע זה הפאשיזם הרפואי. זכות הבחירה באיזה הליך רפואי אני רוצה, וזכות לשמור בסודיות מה כן בחרתי.
שימי לב, שהן לא עונות על הנושא הזה. יותר קל לזלזל במאמר שאת קישרת ולקשר למאמר אחר, במקום לענות עד כמה מוכנים ללכת רחוק בשביל להשתיק את הפחד שלהן.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

תודה נכדה, אני כל כך מסכימה איתך. בגלל זה הפסקתי לכתוב ולענות בקבוצה של החיסונים. זה מתיש, וגם בזבוז זמן. אני מעדיפים לנסות להעיר אריות ישנים מכבשים ערות. אין לי את הזמן והאנרגיה לשיח מהסוג שעלה בקבוצה השנייה. מעדיפה להשקיע אותו בדברים אחרים.
לא הרבה אנשים מבינים מה קורה גם מתחת לפני השטח, יש פערים בהבנת המציאות, ויש גם ציות עיוור ואמון בממסד ובממשלה. אני מצד שני גם מאוד מבינה אותן, כי הייתי בצד השני. אני מבינה שאנשים מונעים מפחד, בלבול, אי ודאות, ובעיקר האשליה שמוכרים לנו, שהנה אם רק ניקח את החיסון הארור הזה ננצח את הקורונה ונחזור לחיים הנורמליים שהיו לפני. מציגים את זה כאילו מה הביג דיל? כולה חיסון... אני כבר לא מאמינה יותר למדע מטעם הממסד. לצערי כמו בסרט המטריקס כבר בלעתי את הגלולה האדומה והם בחרו לקחת את הכחולה ולהמשיך להאמין שהם במציאות אחרת( נראה לי שזו האדומה, ולא הכחולה, אבל לא סגורה כי ראיתי את הסרט מזמן חח).
יכולה לשתף שהיום כשאספתי את אחד הילדים שלי מהגן ההורים התכנסו וגיליתי שכמעט כולם כבר התחסנו והצליחו להשיג תור לחיסון למרות שהם לא בקבוצת הגיל המבוגרת לחיסון. כאן אין חיסונים לצעירים. כששאלתי את אחת מהן למה היא מיהרה להתחסן היא אמרה שהיא ועוד הרבה הורים רוצים לנסוע בקיץ לבקר את הארץ והם קראו בחדשות שרק למי שהתחסן יהיה פטור מבידוד. ואז שאלתי בתחומי, ולא עדיף בידוד על חיסון? הייתי בשוק כי רגע לפני היא אמרה לי שהיא לא מאמינה בחיסון הזה ונראה לה שהוא מזיק לטווח הארוך. אז איך זה שרק הטווח הקצר חשוב?
איך בדבר שהוא כל כך חשוב כמו בריאות, אנשים עושים החלטות בגישה של "יהיה בסדר".
לא מבינה. כבר הפסקתי לנסות להבין.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

ולנושא אחר, טקסס החליטה לבטל את חובת עטיית מסיכה בציבור, וגם החזירה לעסקים אפשרות תפוסה מלאה של 100%, ממש כמו לפני ה "מגיפה". הם חזרו לשגרה 100%.
מנה ראשונה קיבלו 13%
מנה שנייה 7%
אין דרכון ירוק

ובינתיים בישראל עדיין מאמינים שישראל תהיה הראשונה לצאת מהמשבר אם רק כולם יתחסנו.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

https://rotter.net/forum/scoops1/685269 ... N1nEi6MTNg

משרד הבריאות חסם את הגישה לתרופה יעילה נגד הקורונה איברמקטין.
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

לצערי כמו בסרט המטריקס כבר בלעתי את הגלולה האדומה והם בחרו לקחת את הכחולה ולהמשיך להאמין שהם במציאות אחרת( נראה לי שזו האדומה, ולא הכחולה, אבל לא סגורה כי ראיתי את הסרט מזמן חח).
הכדור האדום. קישרתי לסצנה הזו בפוסט המבוא שלי. זה סצנה מאוד מאוד מדוברת.
אני כבר שנים בנושא, ואני יכולה להגיד לך שהסיכוי להעיר אנשים הוא אפסי.
תיארתי את זה פעם לחברה שלי, שזה כמו אלכוהליסטים שצריך לחכות לאיתות מהם. השינוי צריך לבוא מהם, ורק אז אפשר לעזור להם. ככה ראיתי את זה כל השנים, אבל היא לקחה את זה למקום יותר יפה. אסור להפריע לתינוק כשהוא ישן, אך יש להיות לידו ולרשותו כאשר הוא מתעורר.
"הגענו לבידוד מתוך חשיפה של אחד מצוות ההוראה בבית הספר. בעצם מורה שלא היה מחוסן, לא הדביק אבל חשף שלוש כיתות."
זה ציטוט מכתבה מווינט. שימי לב לניסוח החסר הגיוון. לא אמרו שהוא היה חולה, הוא פשוט לא מחוסן. הוא גם לא הדביק, אז למה הוא בדיוק חשף אותם.
אנשים לא עוצרים לשניה לעכל ולהבין. הם מרפרפים ונשארים עם היסטריה בלי שום הגיון מאחוריה.
לכל אחד זה קרה או יקרה בזמן המתאים לו. הרבה אנשים שהתעוררו לפני הרבה שנים, התכוננו והם מוכנים עם הרבה מידע לאלו שמתעוררים עכשיו. לבינתיים אם שמת לב, בדף על החיסונים לא כל כך מגיבים על נושא הפוליטיקה. כי לגעת בזה, הוא לגעת באמת בנקודות רגישות.
בגלל זה חשוב להמשיך ללמוד. עצם הלמידה והחקירה, משחררת את התודעה.

כששאלתי את אחת מהן למה היא מיהרה להתחסן היא אמרה שהיא ועוד הרבה הורים רוצים לנסוע בקיץ לבקר את הארץ והם קראו בחדשות שרק למי שהתחסן יהיה פטור מבידוד. ו
מישהו מישראל אמר, שכאשר שואלים אותו אם הוא התחסן, הוא שואל חזרה למה הם התחסנו. הוא סיפר שאף אחד לא עונה בגלל הקורונה. או בגלל העבודה, או בגלל טיסה. בגדולף הרצון לחזור לשגרה. הם לא זוכרים שהמנטרה הראשונה שמדובר על שגרה חדשה.
הקטע שיש כאלו סתירות, שלא בטוח שחיסון באמת ימנע מאותה אישה בידוד.
הדרכון הירוק לא התחיל, והנה הוא כבר מוגבל לחצי שנה, ולא באמר שחרר אותם ממסכות או מבידודים.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

"ואני יכולה להגיד לך שהסיכוי להעיר אנשים הוא אפסי."
מסכימה, למרות שאני חייבת לציין שכשאני פוגשת מישהו שכבר כן מבין מה קורה, הלב שלי מתמלא בתקווה. חמותי שנים קוראת ולומדת מה קורה סביבה. היא כל הזמן מדברת איתי ועם בעלי על המצב ואיך מוליכים אותנו שולל וזה חלק מתוכנית גדולה יותר. עוד לפני הקורונה היא דיברה איתנו על זה ומפאת חוסר עניין אף פעם לא חקרנו והתעניינו. מיד איך שהקורונה פרצה היא אמרה שזה נוצר במעבדה, עוד לפני שעוד דיברו על זה במיין סטרים מדיה ועוד כשזה נחשב לקונספירציה. אחרי זה כבר שמעו את מזכיר ההגנה האמריקאי מייק פומפאו אומר שיש להם חשד סביר שהנגיף דלף מהמעבדה. בהתחלה זה נשמע לכולנו כמו מדע בדיוני, אבל כשהתחלנו לקרוא וסתם לשים לב לאופי הכתבות ולצורה שבכלל כל התקשורת מתנהגת כבר התעוררנו. הם מזמן לא תקשורת שמזרים מידע, הם שופר לפרופוגנדה. אין כתבה אחת שלילית על החיסון, קול אחד עם ספק. זה לא תקין בדמוקרטיה. ומי שכבר כן מעיז לדבר בתקשורת, בולעים אותו חי ומחרימים אותו. והוא איזה מוקצה.
זה כשלעצמו צריך להעיר אנשים, וזה לא מעיר כי זרעו בהם כל כך הרבה פחד ופאניקה.
"תיארתי את זה פעם לחברה שלי, שזה כמו אלכוהליסטים שצריך לחכות לאיתות מהם. השינוי צריך לבוא מהם, ורק אז אפשר לעזור להם. ככה ראיתי את זה כל השנים, אבל היא לקחה את זה למקום יותר יפה. אסור להפריע לתינוק כשהוא ישן, אך יש להיות לידו ולרשותו כאשר הוא מתעורר."
אהבתי. ביג לייק. ממש כך, רק שהתינוק הישן הזה גודל למבוגר ישן ואז כבר ספק אם יתעורר אי פעם.
"לבינתיים אם שמת לב, בדף על החיסונים לא כל כך מגיבים על נושא הפוליטיקה. כי לגעת בזה, הוא לגעת באמת בנקודות רגישות."
לגמרי. גם לא פשוט לאנשים לקשר בין כל הנושא של הקורונה לפוליטיקה, הם חושבים שצריך להפריד בין הדברים כי הנה זה קורה בכל העולם ו"אובייקטיבית" זה משבר. אבל זה כל כך פוליטי ובשירות הפוליטיקה.
אני כל כך מאושרת שמדינות מסוימות פה בארה"ב פותחות את הכל ומפסיקות עם הבולשיט של המסיכות. זה הפך להיות כמו דת לשים מסיכה.
בעלי לפני כמה ימים אמר שהוא קרא מאמר שבו דיברו על זה שיש אנשים שהתכלית שלהם היא להרגיש צודקים ולהטיף לכולם איך להתנהג ולשים מסיכה, ובכך הם מרגישים שהם מעל כולם, וזה נותן להם תחושה של ערך עצמי גבוה ושליחות.
נראה לי שהמילה באנגלית לזה היא righteous.
בכל אופן, אותם אנשים בבעיה אם תיגמר המגיפה, מה תהיה תכליתם אם הם לא יכולים לצעוק על מישהו לכסות את האף שלו עם המסיכה או לעמוד יותר רחוק אחד מהשני?
"הדרכון הירוק לא התחיל, והנה הוא כבר מוגבל לחצי שנה, ולא באמר שחרר אותם ממסכות או מבידודים."
אני גם תוהה איך כל חצי שנה הולכים לחסן את האוכלוסייה, זה ממש הזוי. למה בכלל להתחיל אם זה אם זה כל כך לא ישים? איך אנשים מוכנים לזה? לתת יד לכל חצי שנה חיסון עם תופעות לוואי שיכולות לגרום למוות.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

מאת מרטין גודג '
אתם חופשיים להתחסן, פשוט תסכימו להתחשב גם באלה שלא חושבים כמוכם.

"אספתי את כל המרכיבים של החיסונים ברשימה ויצרתי קשר עם שירות בקרת הרעלים. אחרי הכרות קצרה, וביקשתי לדבר עם מישהו קבוע ובקיא, הנה תמצית מהשיחה:
אני: השאלה שלי היא כזאת, איך מסווגים את המרכיבים הבאים? כחומרים כשרים או כרעלים ? (ניתחתי כמה מרכיבים, פורמלדהיד, Tween 80, כספית, אלומיניום, פנוקסיאנול, אשלגן פוספט, נתרן פוספט, סורביטול וכו ').
הוא: ובכן, זו חתיכת רשימה ... אבל אני יכול לומר בקלות שכולם רעילים לבני אדם ... משמשים בדשנים ... חומרי הדברה ... כדי לעצור את הלב ... כדי לשמר גופה. .. הם רשומים אצלנו בקטגוריות שונות, אך הם בעיקר רעלים. למה ?
אני: אם הייתי מאכיל או מזריק לילד שלי את המרכיבים האלה לעתים קרובות, כמו לוח זמנים, ברור שהייתי מסכנת את בתי ... אבל מה היה קורה לי בפאן חוקי?
הוא: שאלה מוזרה ... אבל את בטח תואשמי ברשלנות פלילית ... אולי בכוונה להרוג ... וכמובן התעללות בילדים ... הילד שלך ילקח ממך ... את מכירה מישהו שעושה את זה לילד שלו? זה מעשה פלילי ...
אני: כן אני מכירה תעשייה כזאת... אלה המרכיבים המשמשים בחיסונים ... עם חומרי קשירה כדי להבטיח שהגוף לא יחסל אותם ... לשמור על רמות נוגדנים ללא הגבלת זמן ...
הוא: מה ?!

המסקנה שלך? האיש היה מזועזע. הוא שאל אותי אם אוכל לשלוח לו את כל המידע הזה בדוא"ל. הוא רצה לחלוק אותם עם ילדיו הבוגרים שהם הורים. הוא נחרד והרגיש רע על שלא ידע ... ילדיו מחוסנים ויש להם בעיות בריאות ... "

הנה רק כמה ממרכיבי חיסון, הם מוזרקים לילדים שלך;
Ormal פורמלדהיד / פורמלין - רעל שיטתי רעיל מאוד ומסרטן.
Ap בטפרופיולקטון - כימיקל רעיל ומסרטן. עלול לגרום למוות או לפציעה קבועה לאחר חשיפה קצרה מאוד לכמויות קטנות.

ExHexadecyltrimethylammonium bromide - עלול לגרום נזק לכבד, למערכת הלב וכלי הדם ולמערכת העצבים המרכזית. עלול לגרום להשפעות רבייה ומומים מולדים.
◾ אלומיניום הידרוקסיד, פוספט אלומיניום ומלחי אלומיניום - נוירוטוקסין. סיכון לדלקת / נפיחות במוח לטווח ארוך, הפרעות נוירולוגיות, מחלות אוטואימוניות, אלצהיימר, דמנציה ואוטיזם. הוא נכנס למוח שם הוא נמשך ללא הגבלת זמן.
Imer תימרוסל (כספית) - נוירוטוקסין. גורם נזק לתאים, מפחית פעילות הפחתת חמצון, ניוון תאים ומוות תאים. קשור להפרעות נוירולוגיות, מחלת אלצהיימר, דמנציה ואוטיזם.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

משהו יפה שקראתי:

בישראל, להתחסן זה כמו להצביע בבחירות:
כולם מנסים לשכנע אותך שזה הדבר הכי חשוב שצריך לעשות ושאם לא תעשה את זה יקרה כאן אסון.
אבל שנייה אחרי זה, כבר לא ברור לך למה עשית את זה ומה זה מביא לך.
ופתאום אתה בכלל מגלה שזה תקף רק לחצי שנה.
שקטה*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2012, 14:14

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי שקטה* »

גיבוב של שטויות... אין כספית בחיסונים כבר המון זמן ושאר המרכיבים שהזכרת לא נמצאים בחיסון של פייזר. את לא רוצה, אל תתחסני. אבל למה כל כך חשוב לך לשכנע את עצמך ואת כולם בכל האמצעים ומכל הזוויות בתיאוריות שלך? מה יוצא לך מזה? כנראה תחושת עליונות שאת יודעת משהו שאחרים לא יודעים כמו ידידתך נכדה.
גם אם הייתה איזו בעיה עם החיסון הזה שאפשר להצביע עליה כבר כיום, לא היית מצליחה לשכנע אותי בזה. את יודעת למה? כי זה נורא לא אמין איך שאת ונכדה מנסות מכל כיוון אפשרי - בהתחלה זה היה השבב, עכשיו כבר די ברור שזה בולשיט אז ירדתן מזה ועברת להפחדות על כך ש 6 חודשים אחרי החיסון כולנו נשבוק חיים או נחטוף מחלה כלשהי, לא משנה איזה. כשהוכחתי לך שגם זה בולשיט את עוברת לרשימת המרכיבים שגם בכלל לא קשורה לחיסון הספציפי הזה. נראה מה הדבר הבא שתמציאו לנו.
קארן*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי קארן* »

שקטה, מי ומתי דיבר על שבב?
כספית קיימת בחלק מחיסוני השפעת, גם היום.
ולגבי החיסון הזה, הוא אפילו לא מוגדר כחיסון. הוא טיפול גנטי (לפי ההגדרות הרשמיות), נסיוני (כנ"ל) ובכל זאת יש כפייה. זה מטריד ממש.

נראה לי שהמילה באנגלית לזה היא righteous.
מגיפת צדקנות.
שקטה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי שקטה* »

טיפול גנטי? יש לך סימוכין להגדרה הרשמית הזו?
קארן*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי קארן* »

הטכנולוגיה הזאת היתה כבר בשימוש, בטיפולים ספציפיים לסרטן. רק השנה עם פיתוח הזריקות לקוביד, קראו לה "חיסון" למרות שזו לא ההגדרה הקלאסית של חיסון.
למשל:
https://medicalxpress.com/news/2020-05- ... ancer.html
https://medium.com/swlh/mrna-therapy-a- ... d859dadd1e
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

את לא רוצה, אל תתחסני.
שקטה, את באמת לא רואה מה קורה בשטח?
דרכון ירוק, סנקציות כלכליות. זאת רק ההתחלה. וכבר מדברים על העברות חוק יותר רציניות.
אף אחד לא מנסה להתערב לך בחיסון, אנחנו מנסות לשמור על הזכות שלנו לא להתחסן. על הזכות לשמור על פרטיות רפואית.

אשאל אותך ככה, יש לך הוכחות להראות לי שזאת לא הכוונה של הממשל, וזה לא מה שהוא עושה?
כי לי יש המון ראיות שמראות אחרת.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

שקטה אני ממש לא מנסה לשכנע אותך. חוצמזה שכבר עשית את החיסון, מה יש לשכנע?
אני מפיצה את המידע הזה שבעיניי הוא נכון ועובדתי כדי שאנשים יהיו מודעים, כי בעיניי זה יכול להציל אנשים וגם זה יכול לגרום לאנשים לעשות החלטות שבעיניי ישמרו על בריאותם יותר, וזו המטרה שלי. אני מאוד הודיתי לאנשים שחשפו את המידע הזה בפניי, וככל שאני חוקרת יותר ומגלה דברים אני מרגישה שיש לי חובה מצפונית כן לשתף את זה עם אנשים שמתלבטים. את לא רוצה לדעת מזה, את לא חייבת להיכנס לדף הזה ולקרוא. מאיפה תחושת העליונות שלך שכל מה שאנחנו אומרים זה גיבוב של שטויות ורק את צודקת? למה כל כך מטריד אותך שאני מפרסמת את המידע הזה? לי דווקא נשמע מטון דברייך שאת לא בטוחה בהחלטה שלקחת להתחסן. אם התחסנת וטוב לך, למה כל כך מפריע לך שאני לא רוצה להתחסן?
אני לא מנסה לשכנע אותך, ואם שמת לב אני לא מפרסמת את זה בדף של "חיסונים", אני מפרסמת את זה בדף שלי, בשם חופש הביטוי שיש לי בדיוק כמו שלך יש.
קארן, תודה לך על התמיכה. מזל שיש אנשים כמוך וכמו נכדה. אי של שפיות.
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

ופתאום אתה בכלל מגלה שזה תקף רק לחצי שנה.
ציפור, אהבתי ביותר, בטוח עוד אשתמש בזה.

כי זה נורא לא אמין איך שאת ונכדה מנסות מכל כיוון אפשרי - בהתחלה זה היה השבב,
שקטה עשית קצת בלגן, וערבבת בין דברים.
כאשר אני כתבתי על שבב המוסתר בתוך חיסון, כתבתי שמדובר בתאוריה, ושזו לא תאוריה חדשה. זה הכל.
אני אישית לא מאמינה בה.
אבל זה לא אומר שאין דיבור על שבבים. הרעיון הוא לעבור לכסף אלקטרוני, ואז בידיעתו של הבן אדם להחדיר לו שבב, שאיתו הוא יוכל לשלם ולפתוח דלתות, ואפילו להשתמש במכונת צילום של המשרד. זאת לא תאוריה, אלו דברים שכבר יש אנשים שמשתמשים בזה באופן יומיומי. אני יודעת שיש אנשים בארצות הברית ובשבדיה, לא יודעת איפה עוד.
אני מקווה שזה יותר מובן עכשיו.
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

מה קשור בכל זאת השבב לחיסונים?
שבב לא חייב להיות משהו בגוף, יש גם שבב על הכרטיס ויזה.
אם לא יהיה כסף מזומן, יהיה יותר קל לשלוט באנשים.
הסתבכות קטנה עם השלטון, ומבטלים לך את הגישה לחשבון הבנק, ונשארת בלי יכולת לכלכל את משפחתך.
לא התחסנת? אותו הדבר.
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

מיד איך שהקורונה פרצה היא אמרה שזה נוצר במעבדה, עוד לפני שעוד דיברו על זה במיין סטרים מדיה ועוד כשזה נחשב לקונספירציה. אחרי זה כבר שמעו את מזכיר ההגנה האמריקאי מייק פומפאו אומר שיש להם חשד סביר שהנגיף דלף מהמעבדה.
אני מתארת לעצמי שהיא לא לרגע היא לא נלחצה מוירוס עצמו?
זה הכוח של ידע וללמוד, אמנם זה ידע הרבה יותר מטורף, אבל האמת באמת משחררת.
אבל אני כן מודעת לקושי העצום שאנשים חווים, כי הם באמת מפחדים מקורונה. הם באמת מפחדים מקירבה ומגע. זה נורא לחיות ככה.
חברה שלי ראתה מכרה שהן לא נפגשו הרבה זמן, ובאופן אוטומטי חיבקה אותה. האישה לרגע נרתעה, ואז חיבקה חזרה. היא אמרה לחברה שלי תודה, שהיא לא ידעה כמה היה חסר לה המגע. במפגש הבא היא כבר דרשה חיבוק משפחתי.
חמותך הכינה את השטח בשבילך, ואת מכינה לאחרים. אז אני כאן, מעודדת אותך להמשיך.
קארן*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי קארן* »

מיד איך שהקורונה פרצה היא אמרה שזה נוצר במעבדה
כשהכל התחיל איכשהו שמרתי את הלינק הבא מתוך האתר של גל"צ, עושים צהריים עם יעל דן.
https://glz.co.il/%D7%92%D7%9C%D7%A6/%D ... -2020-1301
לחצי על "התפשטות נגיף הקורונה: תולדה של פיתוח נשק ביולוגי-כימי?" כדאי לשמוע.
זה מינואר לפני שנה. כשהכל התחיל בסין. מישהו זוכר את זה בכלל? הרי תוך חודשיים אסור היה להגיד שומדבר בכיוון הזה. סתימת פיות מערכתית. רק עכשיו מתחילים לדבר על זה שוב, וזה נשמע אותו הדבר.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

תודה לך על הלינק קארן.
לגבי מה שנכדה אומרת: "אבל זה לא אומר שאין דיבור על שבבים. הרעיון הוא לעבור לכסף אלקטרוני, ואז בידיעתו של הבן אדם להחדיר לו שבב, שאיתו הוא יוכל לשלם ולפתוח דלתות, ואפילו להשתמש במכונת צילום של המשרד. זאת לא תאוריה, אלו דברים שכבר יש אנשים שמשתמשים בזה באופן יומיומי. אני יודעת שיש אנשים בארצות הברית ובשבדיה, לא יודעת איפה עוד." הנה לינק שבדיוק מדבר על זה. זה קיים וכבר בשימוש בהיקף קטן במדינות כמו שוודיה.
https://youtu.be/lJUEmn8XjMA
אני לא אתפלא אם יתחילו להשתמש בזה בארץ בעתיד כתחליף לצמיד האלקטרוני שעכשיו דורשים מכל מי שנוחת בארץ.
" אני מתארת לעצמי שהיא לא לרגע היא לא נלחצה מוירוס עצמו?"
היא הייתה הבנאדם הכי רגוע ושפוי כשפרצה הקורונה, היא ממש התעקשה לא לשים מסיכה אם לא חייב, ועד היום היא מנסה להימנע מלשים מסיכה בעבודה שלה, היא אומרת לאנשים שאם הם מפחדים הם מוזמנים לעמוד רחוק ממנה והם גם ככה עם מסיכה אז שלא ילחצו ממנה.
" זה הכוח של ידע וללמוד, אמנם זה ידע הרבה יותר מטורף, אבל האמת באמת משחררת."
האמת כרגע יותר מפחידה משחררת, לפחות כרגע עבורי. אני לפעמים מרגישה כל כך חסרת אונים. לדוגמה אני מאוד רוצה לבקר את המשפחה שלי בארץ בקיץ, ולא יודעת אם זה יתאפשר בגלל כל החוקים שמשתנים כל שנייה ונוגסים עוד ועוד מזכויות הפרט. מי יודע אם לא תהיה עד הקיץ עוד מוטציה שמוטציה שתסגור את נתב"ג. ואני לא מדברת על להיות בבידוד ולשים אזיק אלקטרוני כאחרונת הפושעים או להיות לא במגבלת תנועה וכניסה למקומות ללא הדרכון הירוק. אני בשוק עדיין מהמציאות שהגענו אליה.
שקטה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי שקטה* »

שקטה עשית קצת בלגן, וערבבת בין דברים.
D-:
אוי, האירוניה.
פלוני_אלמונית*

ציפור ירוקת כנף

שקטה, לא ברורה לי הרגישות והתוקפנות הגבוהה הזו לנושא. שלך, ובכלל.
למה זה בעצם מפריע לך כל כך?
גם אם יש אנשים שלא רוצים ללבוש מסיכה או להתחסן, הרי זה לא מה שיביא עלינו את האסון.
אז נכון, אולי זה לא בסדר ולא מוסרי ולא פייר, לשיטתך, אבל ראבק, חופש בחירה וחופש דיבור זה גם עניין די חשוב, לא?
יש כאן נשים שמתדיינות בצורה יפה ונעימה על נושאים שנוגעים לליבן, ואת באה עם ה "גיבוב של שטויות" שלך.

אני כותבת את זה באמת מבלי לקחת שום צד בדיון, כי אני, הקטנה, הקטנטנה, באמת שלא מבינה כלום ממגפות ואירגונים ותיאוריות ומחלות ולכן שמחה לקרוא גם את הדעות של ציפור ונכדה וחברותיהן.
שקטה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי שקטה* »

יש לי רגישות גבוהה להפצת דברים לא מדוייקים, מסולפים או שקריים. שכל אחת תבחר מה שנוח לה ותדבר על מה שהיא רוצה ומעדיפה, אבל מפריע לי להיתקל בדברים שמוצגים כאמת שמוסתרת מהציבור כאשר בדיקה קצרה מגלה שמדובר בפייק. זה מרגיז ולא הוגן כלפי אנשים שאין להם את הזמן, הסבלנות או היכולת להבחין בין אמת לפייק ועלולים לקבל החלטות על סמך "מידע" שגוי.
פלוני_אלמונית*

ציפור ירוקת כנף

הבנתי.

סתם מתוך סקרנות (אמיתית, באמת לא מתוך רצון לוויכוח), איך את יכולה להיות כל כך בטוחה שהאמת בצד שלך והפייק בצד השני? איך את יכולה לקחת על עצמך את האחריות הזאת?
שקטה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי שקטה* »

מחזירה אלייך את השאלה - איך את יכולה להיות בטוחה במשהו בכלל מכל הדברים שלמדת? למשל, שבכלל יש דברים כמו תאים בגוף, או אטומים? או שהשמש לא סובבת סביב כדור הארץ ושהירח לא עשוי מגבינה ירוקה.

אין לי זמן וסבלנות לקרוא את כל מה שנכדה וציפור כותבות כי הן כותבות הרבה, אבל אתן לך דוגמה אחת ממה שכן בדקתי והתייחסתי אליו. כשאחת מהן מנסה להשתמש בטיעונים מדעיים כביכול על תופעת ADE אבל כל מה שהיא כותבת על התופעה הזו מוטעה ולא מדוייק ונועד רק להפחיד, וכסימוכין היא נותנת טקסט עילג וכתוב רע של רופא כלשהו שבעצמו הודה שהוא טעה והטעה ושבעצם "הקופים לא מתו" והטקסט הוא "רק טיוטה ולא יודע איך זה הגיע בכלל הלאה"... אז כן, אני די בטוחה שזה פייק.
לגבי האם אני בטוחה שאין מזימה כלל עולמית לשעבד אותנו, לא, אני לא בטוחה כמו שאי אפשר להיות בטוחים שאין חייזרים או כל דבר אחר שאין הוכחות שהוא לא קיים לכאן או לכאן. זה כמו להוכיח שאין לי אחות. אז לא, אני לא בטוחה כמו שאני לא בטוחה שאין לי אי שם אחות שאני לא יודעת עליה. אני בעיקר חושבת שקל לחשוב שכל מיני דברים מתחברים לאמת אחת גדולה, זה בדיוק כמו אמונה דתית. זה נותן תחושה שאת מבינה את הכאוס. וזו לא תפיסת עולם שאני מתחברת אליה.
כל ההשגות שעולות פה על מה שנאמר בתחילת המגיפה על הוירוס ומה שנאמר עכשיו. חשבתן לרגע שאולי פשוט לא באמת ידעו בהתחלה, אז אמרו דברים שאחר כך התבררו כשגויים או הנחיות שלא באמת היו הכרחיות, ועכשיו יודעים כבר יותר, אם כי לא הכל? הרבה יותר סביר בעיני שזה מה שקרה ולא שזה חלק מאיזו מזימה מתוחכמת.
שקטה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי שקטה* »

בכל אופן, ביזבזתי כבר יותר מדי זמן על הנושא הזה. אולי תמרוש או מישהי אחרת תרצה להמשיך להגיב פה, אני פורשת בינתיים. תיהנו אחת מהשניה;-)
שקטה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי שקטה* »

אגב, עוד משהו לפני שאני מניחה לכן סופית. ההודעה שלי שהתחילה במילים "גיבוב של שטויות" התייחסה להודעה של ציפור לגבי מרכיבי החיסון. הרשימה הזו פשוט לא קשורה לחיסון של פייזר או מודרנה (לא ממש בטוחה לאיזה חיסון עדכני היא קשורה אם בכלל). אז מה זה אם לא פייק ניוז? לבוא ולשפוך כאן משהו שלא קשור תוך מתן רושם מוטעה שאלו מרכיבי החיסון שעליו אנחנו דנות פה. לכן קראתי לזה גיבוב של שטויות כי זה מה שזה והגיע הזמן שגם אחרות ייקחו אחריות על מה שהן כותבות ומפיצות.
תגידי לי את עד כמה זה מוסיף לאמינות שלהן כשכל פעם שאני בודקת אם המידע שהביאו נכון מתברר לי שהוא חלקי, מוטעה, מסולף או לא עדכני.
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

אוי, האירוניה.
עוד דרך להתחמק מהנושא.
אין לי זמן וסבלנות לקרוא את כל מה שנכדה וציפור כותבות כי הן כותבות הרבה,
מרגישים את זה, ובכל זאת את טורחת לענות, אפילו כאן שזה בעצם דף בית.
את החלטת שאנחנו טועות ומסלפות את האמת. זכותך. מפריע לך שאנחנו כותבות על זה גם זכותך.
להמשיך לדבר על זה זאת הזכות של כולנו. וזאת זכות שמתחילה להצטמצם לחלקנו.

זה כמו להוכיח שאין לי אחות.
מה שאני הצגתי לגבי כסף אלקטרוני, זה לא תאוריה, אפשר למצוא על זה המון חומר בהמון עיתונים כלכליים. מדברים על זה שנים. ממשלות, האו״ם, ארגונים כמו הפורום הכלכלי, פועלים לכיוון הזה.
לגבי הפרשנויות לגבי ההשלכות של זה אפשר להתווכח, אבל זאת המציאות.

תגידי לי את עד כמה זה מוסיף לאמינות שלהן כשכל פעם שאני בודקת אם המידע שהביאו נכון מתברר לי שהוא חלקי, מוטעה, מסולף או לא עדכני.
באמת בדקת כל פרט ופרט, או שנכנסת למה שנוח לך, וזה מספיק לך כדוגמא?
הרי כתבת שאין לך סבלנות לדברים האלו.
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

האמת כרגע יותר מפחידה משחררת, לפחות כרגע עבורי.
זה לכולם, אבל זה שלב שעובר.
יש משפט שנשמע גרוע ביותר בעברית. האמת משחררת, אבל היא קודם תעצבן אותך.
חופש*
הצטרפות: 01 נובמבר 2004, 20:24

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי חופש* »

Google:
רופא משפחה: בטיפול במחלת הקורונה – הכול פוליטי
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

תודה לך נכדה. אין לך מושג כמה את מחזקת ומעצימה. אני כל כך שמחה לקרוא את הדברים שאת וקארן כותבות. נותן כח ותקווה להמשיך להשמיע קול ולהילחם על האמת שלנו.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

תוכנית "מגן חינוך"❗
אנא תקראו עד הסוף !!! 🙏🙏🙏
בימים האחרונים אנו הורים של ילדים הלומדים בתיכונים וחטיבות ביניים קיבלנו מיילים ווטסאפים בהם אנו מתבקשים לשקול להצטרף את שבילים לתוכנית הממשלתית "מגן חינוך" - בדיקת קורונה שבועית לתלמידי החטיבות והתיכונים.
קיבלנו גם זימון לוובינר בו נציג משרד הבריאות מספר לנו כמה זה כדאי וכמה זה הולך לשמור לנו על הילדים ולאפשר להם ללמוד.
נוכחתי בוובינר הזה, ואתיחס אליו בהמשך.

ברשותכם אני רוצה לצייר לפניכם איך תראה המציאות בבית הספר אם אכן נצטרף לתוכנית "מגן חינוך".
ולא, העניין הוא לא בזה ש"ידחפו לילדים מטוש לפה" וזה לא נעים. ממש לא, הלוואי שזאת היתה הביעה.
העניין הוא אחר לחלוטין - ובשביל להסביר נכנס טיפה לביו-סטטיסטיקה:
אחוז החיוביים לקורונה בבדיקות ארציות נע בין 3-7%. בחישוב קצת יותר מדויק נגיע לנתון של 5.5% חיוביים לקורונה בבדיקות PCR.
אם מוריד מהנתון הזה את האוכלוסיות ה"אדומות" כגון חרדים, נגיע ל4% מאומתים.
בואו נתחשב גם בכך שחלק מהאנשים שהולכים להבדק מרגישים סימפטומים, ונוריד גם אותם ונתרכז באוכלוסיה בריאה. בסוף נגיע לכך ש2-3% מאוכלוסיה בריאה לחלוטין, ללא סימפטומים, יצאו חיוביים לקורונה בבדיקות רנדומליות.
כלומר אותם הילדים הבריאים שאתם שולחים אותם לבית הספר וחותמים על הצהרת בריאות כל בוקר (טוב, לא כל בוקר, אלא באותם הבקרים הנדירים שאין סגר).
זה אומר שמתוך קפסולה של 20 תלמידים בריאים, באופן סטטיסטי, יהיה כל הזמן חצי אדם חיובי.
או אם נתרגם את זה נכון בחצי מהזמן יהיה לפחות תלמיד אחד שיצא חיובי לקורונה!
כלומר - כל שבועיים-שלוש בממוצע הילדים שלנו יכנסו לבידוד, וכ 40-50% מן הזמן כל הילדים בקפסולה יהיה בבידוד!!

ולא, זאת לא קונספירציה, זה מה שאומר הגיון בריא וחישוב סטטיסטי פשוט.

אז אם אתם עדיין חושבים שמטרת התוכנית "מגן חינוך" זה לאפשר לילדים שלנו ללמוד - תחשבו שוב.

עכשיו, תרשו לי לנבא לכם מה יקרה הלאה.
כאשר אנחנו נחיה במציאות הבלתי נסבלת שהילדים שלנו נמצאים חצי מהזמן בבידוד, כולנו נרצה לפתור איכשהו את הבעיה. ומה יכול לפתור בעיה כזאת? (בעיה שחלילה ניצור במו ידינו)
אני מניחה שחלקכם כבר ניחשתם - יציעו לנו לחסן את הילדים.
יווצר גם לחץ חברתי צדקני והיסטרי, ויהיו כאלה שיגידו שבגלל תלמידים ותלמידות איקס ווואי שלא רוצים להתחסן ילדינו שוב צריכים להכנס לבידוד.

לכן, שלא יעבדו עליכם, תוכנית "מגן חינוך" לא נועדה להגן על הילדים שלכם, אלא אמורה להכין את הקרקע ואת דעת הקהל למבצע חיסונים של הילדים.
לא מאמינים לי? - חכו כמה חודשים ותראו מה יקרה בבתי ספר אחרים שיאמצו את התוכנית.

ולגבי החיסונים נגד קורונה, גם כאן תרשו לי להגיד את עמדתי בתור מישהי שיש לה תואר שני במדעי הרפואה ומישהי שעבדה במעבדות של ביולוגיה מולקולרית ומיקרוביולוגיה.
כאשר ביבי בגאווה הציג את זה שהוא מביא לארץ מיליוני חיסונים, הבנתי שישראל הולכת להיות מעבדת הניסויים הקליניים של פייזר ואזרחי ישראל מקבלים את תפקיד הכבוד של שפני ניסיונות וחולדות מעבדה.
כמובן שקראו לי קונספירטורית הזויה. היום כאשר ההסכם עם פייזר נחשף, וזאת בדיוק המהות שלו, כבר הרבה יותר אנשים מתחילים לפקוח עיניים.
אני אספר לכם קצת איך עובדות ענקיות הפארמה העולמיות. בדרך כלל, כאשר רוצים לבדוק חיסון חדש, רוצים לעקוף את הרגולציות הנוקשות, וגם להרוויח טריליונים, מנסים את החיסון על ילדים במדינות העולם השלישי.
מבחינת חברות פארמה זה מאוד נוח, כי הסיכוי שיתבעו אותם בסכומים גדולים הוא נמוך, המעקב הרפואי במקומות נידחים לא רציף, וקשה להוכיח משהו.
כך בהודו מאות אלפי ילדים קיבלו שיתוק לאחר חיסון פוליו. באינדונזיה מאות ילדים מתו מתגובה חיסונית מוגברת כאשר נחשפו למחלת דנגה לאחר שחוסנו נגד דנגה.

ועכשיו לענייננו, בקבוצת גיל של הילדים הסיכונים של החיסון מסוג mRNA עולה עשרות מונים על הסיכון של המחלה עצמה!
הנתונים הכי יקרי ערך מבחינת חברות פארמה - אלו נתונים על ילדים.
חשוב להבין שמה שקורה כאן בארץ בימים אלו ממש, הוא לא רק ניסוי של חיסון קורונה, אלא בדיקה וכיול של מערכת mRNA.
זאת מערכת שמאפשרת, בדומה לוירוס, להשתמש במערכות התא כדי לגרום לו לייצר כל חלבון שרק ירצו להכניס. כמו שאדיר הפוטנציאל הטיפולי של הפלטפורמת mRNA, כך אדירות גם הסכנות שלה והיכולות ניצול שחברות פארמה יכולות להגיע אליהן בזכותה
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

פרסמתי את המידע מעל לטובת כל ההורים פה.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

המשך לפוסט האחרון:
חשוב גם להבין שנעשו לא מעט מחקרים ב30 שנה האחרונות שניסו לנצל את המערכת הזאת לטיפול במחלות, ורובם נתקלו בתופעת לוואי כל כך חמורות שלא איפשרו את המשך המחקר.
החיסון שכל כך משבחים אותו בפנינו הוא לא פחות מתיבת פנדורה שאף אחד לא יודע מה יצא ממנה. הוא שעלול לגרום נזק בילתי הפיך לבריאות ילדינו לכל החיים, ולהפוך אותם לתלותיים בתרופות. ולעולם אל תשכחו ש חברות פארמה מרוויחות מאנשים חולים.

נוכחתי בוובינר בו האחראי על מבצע מגן חינוך הסביר על המבצע.
נציג משרד הבריאות הראה לנו מצגת שכביכול משבחת את המבצע.
לצערי היה ניכר שלאותו הבן אדם אין ידע מעמיק בנתונים שהוא מראה.
הוא לא הצליח לענות על אף שאלה שלי, ואפילו דיבר על נתונים שכלל אינם קיימים.
במהלך הוובינר הוא גם הודע בכך שאין לו שום השכלה רפואית והוא עשה דוקטורט במשהו לא קשור לחלוטין.
מה שמעניין שבתוך המצגת שלו הוא הביא נתונים שמאמתים את החישובים שלי. כך הוא הראה שבקבוצת החדשות שמצטרפות למבצע, ב8 מתוך 17 קבוצות נמצאו תלמידים חיוביים לקורונה.
בקבוצות שכבר משתתפות זמן מה במבצע מגן חינוך - ב12 מתוך 34 קבוצות נמצאו מאומתים. שזה מביא אותנו בדיוק ל50-40% זמן בידוד בממוצע כפי שהסברתי מקודם.
ולסיכום - כמו שציינתי, תוכנית "מגן חינוך" היא תוכנית מסוכנת שמטרתה האמיתית היא להכין את דעת הקהל לחיסון ילדינו, ולהכניס גם אותם למאגר הנתונים של חברות פארמה. היא לא נועדה להגן על אף אחד, ולא הולכת לאפשר לילדינו ללמוד בבית הספר. בדיוק ההיפך, היא נועדה למנוע מילדינו חינוך והשכלה, נועדה לתרץ ולעודד חיסונים לא בדוקים ועלולים להיות מסוכנים לילדינו, ולהפוך את ילדינו לשפני ניסיונות של פייזר.

אם אתם מצביעים בעד התוכנית הזאת - במו ידיכם אתם מכניסים לגוף של הילדים שלכם מערכת ביולוגית מהונדסת שלא עברה בדיקות ושההשלכות שלה לטווח ארוך אינן ידועות, ועלולה לסכן את בריאות ילדיכם.
ראו הוזהרתם.

תודה על זמנכם,
לריסה דיקובסקי.
הפוסט הועתק מכאן
https://www.facebook.com/636538680/post ... /?sfnsn=mo
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

הסרטון הוא לא קצר , אבל... מי שיצפה בו עד הסוף , יבין בוודאות : 1) מה קורה בבתי חולים . 2) האם אנחנו מפיצים "פייק ניוז"? . 3) איך מטייחים מתים לאחר החיסון , וטוענים שזה "צירוף מקרים" . 4) לקט קצר של עדויות שהתפרסמי בתקשורת , שהחיסון גרם לדום לב אצל מאות אנשים . 5) משרד הבריאות אמרו שיבחנו את מקרי המוות לאחר החיסון , ולבסוף? הם החליטו שאין צורך לבחון . 6) בנורווגיה עשו ניתוח לאחר המוות לקשישים שמתו לאחר החיסון , והוכח מדעית שהם מתו מהחיסון . 7) תוכלו לראות את אלה נווה , בעלת תואר שני באפדימיולוגיה (מומחית למגיפות) , איך היא עושה בית ספר למראיין של ynet, אטילה. *חובה צפייה עד הסוף . חובה , חובה , חובה!!!
מקור - הרבשלום בראל
https://www.facebook.com/permalink.php?[po]story fbid[/po]=430695008162915&id=100036672582986
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

תודה לך נכדה. אין לך מושג כמה את מחזקת ומעצימה.
תודה ציפור. היו לי שאלות למה אני ממשיכה לכתוב כאן, אז מאוד מחזק לקרוא. מחזק גם לראות כמה קולות נוספו כדי לשתף מידע.

בדיוק גמרתי את הסרטון שקישרת. מדהים איך עיתונאי חוטף קריזה עליה, כי היא בעצם היא אומרת דברים שהוא לא רוצה לשמוע.
זה הפרצוף האמיתי של העיתונות. דרך למכור לנו פרופגנדה.
קארן*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי קארן* »

למטיבות לכת, סרטון לא קצר (45 דקות) ומרתק על ה great reset וועידת דאבוס האחרונה. גרם לי לכעס גדול ותחושת חוסר אונים.
https://www.bitchute.com/video/aKvH7iFrPwLd/
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

"בדיוק גמרתי את הסרטון שקישרת. מדהים איך עיתונאי חוטף קריזה עליה, כי היא בעצם היא אומרת דברים שהוא לא רוצה לשמוע.
זה הפרצוף האמיתי של העיתונות. דרך למכור לנו פרופגנדה."
זה בדיוק מה שרוב האנשים לא מבינים, התקשורת היא מזמן לא אובייקטיבית, היא שופר של אג'נדה מאוד ברורה ומסוימת. היא אומרת לאנשים מה לחשוב ורוב האנשים נופלים בפח. אנחנו לצערי המיעוט המפוקח.
" תודה ציפור. היו לי שאלות למה אני ממשיכה לכתוב כאן, אז מאוד מחזק לקרוא. מחזק גם לראות כמה קולות נוספו כדי לשתף מידע"
בבקשה תמשיכי כי את כל כך מחזקת. אני ממש שמחה לקרוא הודעות ממך וקארן. שתיכן מחזקות וגם עוזרות לעוד אנשים להבין מה קורה. הקול שלכם במיוחד חשוב בימים האלו כשיש כל כך הרבה בריונות מחשבתית וסתימת פיות.
קארן, תודה על הלינק, אני מחכה לערב לצפות בסרט, בטח אתעצבן כמוך. לפעמים אני שואלת את עצמי האם עדיף לא לדעת ולהיות ביותר שלווה עם עצמי...
אבל קשה לא לרצות לדעת מה קורה מאחורי הקלעים של העולם הזה.
למדתי משהו יפה: המילה "עולם" היא בעלת השורש ע. ל. מ, כלומר המציאות שלנו פה עלומה, ולעיתים נעלמת ואינה מתגלה כפי שהיא.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

https://docs.google.com/document/u/0/d/[po]1X 7UPm1kUpPvGO7JjTpwc13FC06rhotkf3izDif4qxg[/po]/mobilebasic

עדות של ביולוגית שחוקרת את התא מעל 20 שנה
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

גרם לי לכעס גדול ותחושת חוסר אונים.
כשהתחלתי את הבלוג חשבתי על אנשים כמוכן. אנשים שמתעוררים בגלל הקורונה בלי זמן לעכל את כל המידע החדש.
לי היה שנים להבין, זמן ללמוד עוד ולהבין כמה לא הבנתי, ולהמשיך ללמוד בלי להבין עד כמה לא הבנתי.
המחילות הן מרובות ומאוד עמוקות.
לקראת סוף הסרטון שקישרת, הוא שם ראיון עם אהרון רוסו. מאוד ממליצה לראות את כולו. הוא נוגע בהמון נקודות.
הראיון שיש צורך להמשיך ללמוד, לא רק בשביל להבין, אלא כדי לאמן את המוח לאתר חרטות. כתבתי על זה פוסט אם בא לכן להציץ. למה חשוב להמשיך ללמוד. יש שם גם 14 עקרונות שמפרידים בין בתי ספר ממשלתים, לבין בתי הספר שמהם יוצאים המנהיגים. רק מזה אפשר ללמוד הרבה. אנחנו ביזבזנו שנים בלימודים חסרי תועלת, בזמן שהם למדו איך אפשר לשלוט בבני אדם.

צריך להיות זהירים גם בין חושפי האמת, יש לקחת הכל בערבון מוגבל. אחת מהשיטות הן לגלות קצת אמת, ואז להאכיל הרבה זבל. קיו-אנון הוא הדוגמא הכי קיצונית של השיטה הזו.
עוד אחת מהשיטות שלהם היא לחדור לארגונים תמימים, ולהפוך אותם מבפנים. להפוך הפגנות שקטות לאלימות.

קארן, תודה על הלינק, אני מחכה לערב לצפות בסרט, בטח אתעצבן כמוך. לפעמים אני שואלת את עצמי האם עדיף לא לדעת ולהיות ביותר שלווה עם עצמי...
the truth will set you free, but first it will piss you off
נשמע טוב יותר באנגלית, נכון?
זה חלק מהתעוררות, ללמוד את כל הזוועות שקרו ועדיין קורים בעולם.
מצד שני זה חושף את הכח הטמון בנו. את הפחד שלהם מאיתנו. הכוח שלהם זה הפחד שלנו, כי אם נפסיק לפחד, ונהיה מודעים באמת לעצמנו ולסביבה שלנו, אין להם סיכוי עלינו.
אז טוב לקחת נשימה. לתת לנשמה מנוחה, אבל גם חשוב לדעת שבדיוק בגלל הקושי, והחוסר רצון ללמוד, הוא זה שהוביל את האנשים למצב הזה.

למדתי משהו יפה: המילה "עולם" היא בעלת השורש ע. ל. מ, כלומר המציאות שלנו פה עלומה, ולעיתים נעלמת ואינה מתגלה כפי שהיא.
אהבתי.
מה שכן מי יודע, אולי אני בתחילתו של עידן חדש באמת, רק שיהיה לטובתנו ולא לפי התוכניות הזדוניות שלהם.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

"לקראת סוף הסרטון שקישרת, הוא שם ראיון עם אהרון רוסו. מאוד ממליצה לראות את כולו. הוא נוגע בהמון נקודות"
צפיתי, ובאמת החלק שלו מעניין ופוקח עיניים. הרעיונות ידועים לי כבר ממקומות אחרים, אבל זה עוד עדות לתכנית המסטר שלהם.
"הראיון שיש צורך להמשיך ללמוד, לא רק בשביל להבין, אלא כדי לאמן את המוח לאתר חרטות. כתבתי על זה פוסט אם בא לכן להציץ. למה חשוב להמשיך ללמוד"
ממש כך, מחכה בשקיקה לקרוא את הבלוג שלך על זה.
" קיו-אנון הוא הדוגמא הכי קיצונית של השיטה הזו."
גם אני חשדתי בו. אני מצד אחד רואה בדברים שלו חצאי אמיתות, מצד שני יש שם הרבה זבל.
“הכוח שלהם זה הפחד שלנו, כי אם נפסיק לפחד, ונהיה מודעים באמת לעצמנו ולסביבה שלנו, אין להם סיכוי עלינו."
לגמרי, אבל כן מפחיד להיות מיעוט, ובמיוחד מיעוט נרדף. וכן מטריד שרואים בנו כמפיצי קונספירציה כשאנחנו מביאים עובדות. ראיתי שהשוו מתנגדי חיסונים לפדופילים בטיעון שכמו שפדופילים מסכנים את הילדים, כך גם מתנגדי חיסונים מסכנים ילדים...
עד כמה נמוך עוד אפשר לרדת? מה השלב הבא של כל זה?
ידע זה כוח, וכוח עוזר לנצח את הפחד.
אם קוראים את המילה "פחד" מהסוף להתחלה, קוראים "דחף".
קארן*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי קארן* »

ראיון עם אהרון רוסו. מאוד ממליצה לראות את כולו. הוא נוגע בהמון נקודות
יש לך קישור לראיון המלא?

הכעס הגדול הוא לא בגלל שהסרט חידש לי המון. היו הרבה פיסות מידע שידעתי, ובכל זאת זה קורה כל פעם מחדש. מצטבר שכזה, ככל שהתמונה מתבהרת וככל שהתקנות והחוקים (בכל העולם, לא רק בישראל המטורללת) נהיים יותר דרקוניים ומגוחכים ולא קשורים למציאות, שם תחושת חוסר האונים. כולי תקווה שתהיה התעוררות גדולה יותר עם הזמן. אני רואה שזה קורה. אני רואה שבישראל כבר מדברים על סיפור המסיכות באויר הפתוח (כאילו דא!). לגבי החיסונים זה רק נהיה יותר גרוע... מנסה לאסוף סבלנות ובאמת לחכות עד יעבור זעם.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

"יש לך קישור לראיון המלא?"
אני ראיתי את הראיון כחלק מהסרט של ה 45 דקות ששלחת. אני תוהה גם איפה אפשר לצפות בו יותר. יוטיוב בטח צינזרו אותו. ישנו אתר בשם
knowheretoknow.Com
שבו יש הרבה סרטים וחומרים על הסדר העולמי החדש, אג'נדה 21, G5, קורונה וכו'
חלק מהסרטים מאוד מלחיצים, וחושפים המון מידע שקשה לעכל. אני לא יודעת עם העל נכון, אבל הרבה מהדברים שראיתי שם לגמרי הגיוניים.
"כולי תקווה שתהיה התעוררות גדולה יותר עם הזמן"
מצטרפת לתקווה שלך, מאמינה שבסוף האמת תצא לאור, כי כמה אפשר להמשיך לשקר, בסוף מגלים הכל. אבל עד אז מאוד מזדהה עם תחושת חוסר האונים שלך. אפילו שאני לא בישראל כרגע, יש תחושה שמשהו לא טוב עובר על החברה בישראל.
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

https://www.youtube.com/watch?v=owXtjrWACLg
מצאתי עם תרגום לצרפתית. אין יותר, אז כנראה מחקו.
קארן*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי קארן* »

תודה נכדה. @}
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

גם אני חשדתי בו. אני מצד אחד רואה בדברים שלו חצאי אמיתות, מצד שני יש שם הרבה זבל.
כן, ויש לך הרבה דוגמאות. אנשים בוחרים דרכים שהם בטוחים שהם יוצאים נגד הממסד, אבל גם שם נמצאת מלכודת.
קחו לדוגמא את בתי ספר אנתרופוסופיים. זה אופנתי, זה נשמע מעניין, אז אנשים זורמים. הם לא מודעים שמדובר בדת שגם כן קשורה לאנשים מאוד מפוקפקים.
כתבתי על זה כאן:
https://masashelsheelot.blogspot.com/20 ... -post.html
מה הקשר בין מכשפות ופמיניזם?

על למידה כתבתי בפוסט הזה:
https://masashelsheelot.blogspot.com/2020/07/13.html
וגם כאן
https://masashelsheelot.blogspot.com/20 ... -post.html

אם קוראים את המילה "פחד" מהסוף להתחלה, קוראים "דחף".
מעניין. פחד יכול לדחוף אותנו לעשות מעשי גבורה מצילי חיים, ובאותה מידה יכול לדחוף אותנו לעשות שטויות.

בפוסט האחרון נגעתי בסיפור של יעקב ועשיו. הצגתי פירוש שונה לסיפור.
דרך אחת שלראות את הסיפור בינהם היא שהם מייצגים שני צדדים מתוכנו. נהוג לראות את זה כצד בהמי מול הצד הרוחני, אלוהי, ויש צורך להשמיד את הצד הבהמי. אני לא רואה את זה ככה. הם מייצגים את הצד החומרני והרוחני ובשניהם יש טוב ויש את הרע אם לא שומרים על האיזון הנכון.
אני מאוד מאמינה שיש צורך לשלב בינהם לא להשמיד אחד מהם. ברור שלא צריך להתרכז בחומרי, אבל להתרכז רק ברוחני ולהתלות על אחרים כדי שיספקו את הצרכים הגופניים, זה גם לא הוגן, ולא לדעתי לא נכון.
https://masashelsheelot.blogspot.com/2021/02/24.html
בשאלה הזו אני בודקת אם המושג עם סגולה מתאר רק את העם היהודי.
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

אז גם בלימודים אני מאמינה שיש צורך לשלב לימוד ״החומרי״, כמו היסטוריה, פוליטיקה, ובמגביל לימוד ״רוחני״ ואני לא מתכוונת ללמוד דתות, אלא ללמוד יותר להקשיב ולהתחבר למקור, או לאיך שבוחרים לקרוא לכוח העליון שברא על הכל

ציפור, שוב תודה על המחמאות החמות. ראיתי את התגובה המקסימה בדף ההוא, אבל מעדיפה להגיב לה כאן. 3>
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

מצטערת על הטעויות כתיב, יש המון רעש ודיבורים סביבי...
קארן*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי קארן* »

צורך להמשיך ללמוד, לא רק בשביל להבין, אלא כדי לאמן את המוח לאתר חרטות. כתבתי על זה פוסט אם בא לכן להציץ
תודה נכדה. קראתי והזדהיתי עם המון מהרעיונות האלה. עוד לא צפיתי בסרטונים שמצורפים לפוסט.
כל עניין ניפוץ האמונות הקטנות שעל פיהן פעלתי, שחרור מעקרונות שפעם חשבתי שאי אפשר לשבור, זה קורה כל הזמן וממשיך לקרות בעיקר בתקופה הזאת.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

נכדה, קראתי קצת דפים מהבלוג מאוד התחברתי לדברים שכתבת. במיוחד אהבתי את הפוסט על הלמידה, וגם את הפוסט על איך התחלת את המסע שלך ומה גרם לך להתחיל לכתוב. מאוד עודד אותי לקרוא וגם מעורר השראה. ניכר שיש לך ידע ועומק מחשבה עמוקים.
אני מרגישה טירונית לידך, ואני גם מרגישה שמאז שהתחלתי לחקור ולשאול יותר שאלות, וגם לבדוק יותר לעומק דברים ולא לקבל את הנרטיבים המקובלים של מה שמפרסמים במיין סטרים, התחזקה בי תחושת הביטחון והאמונה בבורא עולם. אני לא בנאדם דתי, כן רוחני וכן מחובר ליהדות. אני כן מרגישה שהיהדות היא חלק מהזהות שלי אפילו שאני לא בנאדם דתי באורחי חיי.
אני חושבת שבלי אמונה בבורא או בכח עליון אפשר להשתגע בעולם שלנו. מאוד התחברתי להצעה שלך להתחבר ללימוד רוחני.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

https://www.facebook.com/newsipur.org/v ... 802516550/

זה משהו לא קשור לקורונה ולחיסונים. פשוט הפוסט על הלמידה שקראתי בבלוג הנפלא של נכדה מאוד הזכיר לי את המידע בסרטון הזה על הבעיות הגדולות של מערכת החינוך.
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

מאוד עודד אותי לקרוא וגם מעורר השראה. ניכר שיש לך ידע ועומק מחשבה עמוקים.
תודה ציפור.

ואני גם מרגישה שמאז שהתחלתי לחקור ולשאול יותר שאלות, וגם לבדוק יותר לעומק דברים ולא לקבל את הנרטיבים המקובלים של מה שמפרסמים במיין סטרים, התחזקה בי תחושת הביטחון והאמונה בבורא עולם.
זה קורה להמון, אחרי שהם נפתחים לאמת. בגלל זה אני שוב ושוב חוזרת, אמנם בהתחלה קשה להכיל את המידע, אבל במקביל זה פותח פתח לאפשרות אחרת שלא חשבנו עליה.
לא מזמן שמעתי אחד שאהבתי את ההסבר שלו. הוא אמר שרק מלהבין כמה כסף ומאמץ הם מבזבזים כדי לגרום לנו לחשוב שאין כוח עליון, רק זה גרם לו לחשוב שכנראה כן יש כוח עליון. באופן עקרוני מאוד מסכימה איתו. (מה שכן אותו הדבר נכון לגבי היהדות. חוסר היכולת לבקר את היהודים, וכמות הכסף וזמן שמושקע בשביל לסתום פיות, מעלה לי המון ספקות לגבי תמימותה)
מה שכן, עם השנים הבנתי שהיה לי ״מזל״. אמנם חונכתי בבית חילוני לחלוטין, אבל מקרה שקרה לי בינקות גרם לי להבין מבפנים, שיש הרבה יותר בחיים ממה שהחושים שלנו קולטים. כוח עליון, אלוהים היו חלק בלתי נפרד בחיי, זאת הסיבה נראה לי שבגלל זה אף דת או תורה רוחנית הצליחו לעשות לי וואו. התעסקות עם הרוחניות הייתה חלק טבעי ובלתי נפרד מחיי.
בשלב מסוים הבנתי שאנשים מדברים על הפרדת הדת והמדינה, שזה נושא חשוב, אבל יש צורך עצום להפריד בין הדת ואלוהים. כאן יש פספוס אדיר.

אני חושבת שבלי אמונה בבורא או בכח עליון אפשר להשתגע בעולם שלנו. מאוד התחברתי להצעה שלך להתחבר ללימוד רוחני.
אני חושבת היום בדיעבד, שההתחברות הרוחנית שלי התחזקה בזכות השילוב בין החומרי לרוחני.
למשל עולם העסקים, לימד אותי המון על אנשים, הקשרים בין זרים, ועזר לי לפתח את עצמי בהתאם. לימודי ההיסטוריה והפוליטיקה עזרו ללמוד איזה שטויויות האכילו אותי לאורך השנים.

זה קורה כל הזמן וממשיך לקרות בעיקר בתקופה הזאת.
גם לי התקופה הזאת חידדה המון דברים.
קומיקאי אמריקאי תיאר את המצב בצורה נהדרת. הוא דיבר על הממש התחלה, שהעולם נכנס להיסטריה ופשוט נסגר.
בעצם כל בן אדם ונאלץ לעצור להתמודד עם הבחירות שלו בחיים. יותר אי אפשר היה לברוח מזה. לטוב ולרע. אנשים רצו סביב הזנב, בלי לעצור ולהבין לאן ופתאום בבת אחת הם קיבלו הזדמנות לבדוק את מצבם האמיתי.
פתאום הם מצאו את עצמם בבית, להתמודד עם מערכות היחסים שהם יצרו, מצב כלכלי, או מה שזה לא יהיה. הם קיבלו ״אישור״ לקחת פסק זמן מההשגים, בלי להרגיש רע עם זה.
תכלס מתנה.
בלי קשר לתאוריות, אנרגטית אני מרגישה שבאמת התחלף עידן בעולם. אני מאמינה שמי שפותח את הערוצים שלו, הקליטה בימים אלו הרבה יותר חזקה.
נכדה*

ציפור ירוקת כנף

שליחה על ידי נכדה* »

https://www.youtube.com/watch?v=oDxYWspiN-8&t=3s
Schooling the World 2010 Watch the Full Documentary Online

הסרט הזה מסביר שני דברים מאוד חשובים, בין יתר הדברים. אחד הוא איך הבית ספר מנתק אותנו ממידע שבאמת יעזור לנו בחיים. הדבר השני הוא איך אנשים עם כוונות טובות, לא שמו לב ובעצם הרסו את החיים של הילדים.
זאת עזרה שבעצם באה מתוך התנשאות. אנחנו יודעים יותר טוב מה טוב בשבילכם. אנחנו רוצים להפוך אתכם שתהיו כמונו.
ציפור_ירוקת_כנף*

ציפור ירוקת כנף

תודה נכדה על הקישור וגם על השיתוף. אני ממש מזדהה עם העניין של התחושה שיש כח עליון וגם עם התחלפות עידן בעולם.
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”