קו פרשת המים

סיגל_ב*
הצטרפות: 29 פברואר 2004, 08:57
דף אישי: הדף האישי של סיגל_ב*

קו פרשת המים

שליחה על ידי סיגל_ב* »

(())
סיגל_ב*
הצטרפות: 29 פברואר 2004, 08:57
דף אישי: הדף האישי של סיגל_ב*

קו פרשת המים

שליחה על ידי סיגל_ב* »

(())
תמר_ס*
הצטרפות: 30 יוני 2003, 10:48
דף אישי: הדף האישי של תמר_ס*

קו פרשת המים

שליחה על ידי תמר_ס* »

@}
תמר_ס*

קו פרשת המים

שליחה על ידי תמר_ס* »

@}
במבי_ק*
הצטרפות: 02 אפריל 2005, 11:04
דף אישי: הדף האישי של במבי_ק*

קו פרשת המים

שליחה על ידי במבי_ק* »

גם קוראת_ גם (()) וגם _לבריאות
במבי_ק*

קו פרשת המים

שליחה על ידי במבי_ק* »

גם קוראת_ גם (()) וגם _לבריאות
מפחדת_מאד*
הצטרפות: 26 מאי 2005, 00:05
דף אישי: הדף האישי של מפחדת_מאד*

קו פרשת המים

שליחה על ידי מפחדת_מאד* »

תודה לכולכן. נחמד לראות שאתן עדיין כאן. :-)
מפחדת_מאד*

קו פרשת המים

תודה לכולכן. נחמד לראות שאתן עדיין כאן. :-)
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

קו פרשת המים

שליחה על ידי בשמת_א* »

גם קוראת גם וגם לבריאות
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

קו פרשת המים

שליחה על ידי בשמת_א* »

גם קוראת גם וגם לבריאות
מיצי_החתולה*
הצטרפות: 21 פברואר 2005, 22:27
דף אישי: הדף האישי של מיצי_החתולה*

קו פרשת המים

שליחה על ידי מיצי_החתולה* »

גם קוראת גם (()) וגם לבריאות
מיצי_החתולה*
הצטרפות: 21 פברואר 2005, 22:27
דף אישי: הדף האישי של מיצי_החתולה*

קו פרשת המים

שליחה על ידי מיצי_החתולה* »

גם קוראת גם (()) וגם לבריאות
תמרוש_רוש
הצטרפות: 18 יוני 2005, 03:48
דף אישי: הדף האישי של תמרוש_רוש

קו פרשת המים

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

אני לא רוצה לתת לך עיצות שלא יועילו.

גם אני לא. אני כותבת בחיל ורעד. כי אני לא מכירה אותך, ובכלל...
אבל: הספרים של מאיר שניידר. לספר הראשון קוראים החיים כתנועה (שם הוא מספר על ההחלמה שלו מעיוורון ועל השיטה שהוא פיתח לטיפול בבעיות של תנועה מכל סוג שהוא, הוא עבד גם עם אנשים עם טרשת נפוצה). אני קראתי אותו בתור סטודנטית (לריפוי בעיסוק) והתרשמתי ממנו מאוד. הייתי ממליצה עליו לכל אדם בעולם - מין ספר בסיס כזה. הספר השני שלו, שאותו לא קראתי, נקרא Show]ריפוי עצמי בתנועה - המדריך השלם Writer[/po].aspx?Writer ID=23384

מי יודע, אולי הוא יועיל.
תמרוש_רוש

קו פרשת המים

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

אני לא רוצה לתת לך עיצות שלא יועילו.

גם אני לא. אני כותבת בחיל ורעד. כי אני לא מכירה אותך, ובכלל...
אבל: הספרים של מאיר שניידר. לספר הראשון קוראים החיים כתנועה (שם הוא מספר על ההחלמה שלו מעיוורון ועל השיטה שהוא פיתח לטיפול בבעיות של תנועה מכל סוג שהוא, הוא עבד גם עם אנשים עם טרשת נפוצה). אני קראתי אותו בתור סטודנטית (לריפוי בעיסוק) והתרשמתי ממנו מאוד. הייתי ממליצה עליו לכל אדם בעולם - מין ספר בסיס כזה. הספר השני שלו, שאותו לא קראתי, נקרא Show]ריפוי עצמי בתנועה - המדריך השלם Writer[/po].aspx?Writer ID=23384

מי יודע, אולי הוא יועיל.
ורד_לב*
הצטרפות: 24 יולי 2002, 23:08
דף אישי: הדף האישי של ורד_לב*

קו פרשת המים

שליחה על ידי ורד_לב* »

גמני הגעתי לכאן רק עכשיו.
(())
שמחה לקרוא על גישתך הבריאה, זה כ"כ חשוב.
ראיתי שהזכרת באיזשהו שלב את תוספי האומגה 3, עד כמה שזכור לי זה ממש יכול לעשות פלאות.
לא יודעת אם יצא לך ליצור קשר עם אייל מסד (ההוא מההצגה), כי כתבת שאת לא כ"כ בעניין של לפגוש ולדבר עם אנשים החולים במחלה. הוא עשה עליי רושם של מישהו שמאד נכנס לכל העניין התזונתי+ תוספים ואם אינני טועה, זה השפיע עליו ממש ממש לטובה.
יש לי אפילו מייל שלו, למקרה ש...את יודעת!
חוצמזה, מעבר לקטע הפרקטי רק רציתי שתדעי שגמני קוראת, מקשיבה ונפעמת מכוחותייך ומיכולותייך ומקווה איתך שאלו לא ייגרעו. נהפוך הוא {@
ורד_לב*
הצטרפות: 24 יולי 2002, 23:08
דף אישי: הדף האישי של ורד_לב*

קו פרשת המים

שליחה על ידי ורד_לב* »

גמני הגעתי לכאן רק עכשיו.
(())
שמחה לקרוא על גישתך הבריאה, זה כ"כ חשוב.
ראיתי שהזכרת באיזשהו שלב את תוספי האומגה 3, עד כמה שזכור לי זה ממש יכול לעשות פלאות.
לא יודעת אם יצא לך ליצור קשר עם אייל מסד (ההוא מההצגה), כי כתבת שאת לא כ"כ בעניין של לפגוש ולדבר עם אנשים החולים במחלה. הוא עשה עליי רושם של מישהו שמאד נכנס לכל העניין התזונתי+ תוספים ואם אינני טועה, זה השפיע עליו ממש ממש לטובה.
יש לי אפילו מייל שלו, למקרה ש...את יודעת!
חוצמזה, מעבר לקטע הפרקטי רק רציתי שתדעי שגמני קוראת, מקשיבה ונפעמת מכוחותייך ומיכולותייך ומקווה איתך שאלו לא ייגרעו. נהפוך הוא {@
מפחדת_מאד*

קו פרשת המים

תמרוש רוש ו ורד לב - תודה על הרעיונות. ותודה שאתן קוראות.
אני מאד מאד עסוקה בימים אלה, וזה כמובן טוב, אבל כרגע לא משאיר לי כל כך זמן לדברים נוספים. זה גם סימן שאני מרגישה טוב. אני אפילו חושבת שלא אלך לביקורת בשבוע הבא. אני הרי החלטתי שאני לא מעוניינת בשלב זה בבדיקת MRI חוזרת ולא בשום טיפול, אז מה יש לי להפגש עם הפרופסור?
מפחדת_מאד*

קו פרשת המים

תמרוש רוש ו ורד לב - תודה על הרעיונות. ותודה שאתן קוראות.
אני מאד מאד עסוקה בימים אלה, וזה כמובן טוב, אבל כרגע לא משאיר לי כל כך זמן לדברים נוספים. זה גם סימן שאני מרגישה טוב. אני אפילו חושבת שלא אלך לביקורת בשבוע הבא. אני הרי החלטתי שאני לא מעוניינת בשלב זה בבדיקת MRI חוזרת ולא בשום טיפול, אז מה יש לי להפגש עם הפרופסור?
תמרוש_רוש

קו פרשת המים

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

אז מה יש לי להפגש עם הפרופסור?
מזכיר לי את אמא שלי שיש לה בעיות במפרקים, ויום אחד היא הכריזה שכל כך נמאס לה להתעסק בזה וללכת לרופאים ולחשוב על פתרונות. היא רוצה לחיות! ולא למצוא פתרון כרגע כי עצם החיפוש מכביד עליה. נורא הזדהיתי אתה כשהיא אמרה את זה.
תמרוש_רוש

קו פרשת המים

שליחה על ידי תמרוש_רוש »

אז מה יש לי להפגש עם הפרופסור?
מזכיר לי את אמא שלי שיש לה בעיות במפרקים, ויום אחד היא הכריזה שכל כך נמאס לה להתעסק בזה וללכת לרופאים ולחשוב על פתרונות. היא רוצה לחיות! ולא למצוא פתרון כרגע כי עצם החיפוש מכביד עליה. נורא הזדהיתי אתה כשהיא אמרה את זה.
אמא_של_ליה*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2005, 12:35
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_ליה*

קו פרשת המים

שליחה על ידי אמא_של_ליה* »

לא יודעת אם זה לעניין, אבל נשמע לי כמו משהו שיכול להתאים לך קצת יותר מטיפולים ובדיקות:
המורה שלי ליוגה מחזיקה בסטטיסטיקה מרשימה של עצירת M.S. (ראיתי תמונות. שמעתי הסברים. לא בטוחה על איזה סוג דובר).
אם את גרה במרכז, הנה לינק (?)
http://yoganow.co.il/
ואם לא - יוגה מכל סוג זה תמיד טוב. את יכולה רק להרוויח. (()).
לבריאות.
אמא_של_ליה*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2005, 12:35
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_ליה*

קו פרשת המים

שליחה על ידי אמא_של_ליה* »

לא יודעת אם זה לעניין, אבל נשמע לי כמו משהו שיכול להתאים לך קצת יותר מטיפולים ובדיקות:
המורה שלי ליוגה מחזיקה בסטטיסטיקה מרשימה של עצירת M.S. (ראיתי תמונות. שמעתי הסברים. לא בטוחה על איזה סוג דובר).
אם את גרה במרכז, הנה לינק (?)
http://yoganow.co.il/
ואם לא - יוגה מכל סוג זה תמיד טוב. את יכולה רק להרוויח. (()).
לבריאות.
ממשיכה_קדימה*
הצטרפות: 30 יוני 2006, 13:54

קו פרשת המים

שליחה על ידי ממשיכה_קדימה* »

אני עדיין כאן, והחלטתי לשנות את הניק, כך שישקף טוב יותר את מצבי כיום.
אני מרגישה טוב, ולמעשה כרגע חופשיה מכל תלונות.
אני הולכת למעקבים אצל הפרופסור, אך מסרבת לעשות MRI חוזר, שיוכל לתת תשובה אם יש התקדמות של המחלה, למרות שאני מרגישה טוב, או שהכל תקין. אם הייתי עושה את הבדיקה והיא היתה יוצאת תקינה, זה אומר שיש סיכוי גבוה מאד שאיני חולה כלל. אבל אם יהיו ממצאים, זה סימן שהמחלה קיימת, מתקדמת בשקט וגורמת נזק, ושרצוי (לשיטת הרפואה הקונבנציונלית) להתחיל טיפול.
מאחר ואיני מתכוונת להתחיל שום טיפול מהסוג שיש להם להציע, הרי שאין לי גם כל צורך לדעת שהמוח שלי מפתח חורים כמו גבינה שוייצרית...
אני מרגישה מצוין, פעילה יותר מאי פעם, עובדת, לומדת, נהנית מכל יום, עוד יותר מאשר לפני כל הפרשה. אני חשה שאני מסוגלת להתמודד עם מה שהעתיד יביא. אני כמובן לא יודעת איך ארגיש אם באמת תהיה התפרצות נוספת, אולי הכל יתמוטט, אבל לפחות כרגע הרושם שלי שאני מסוגלת להתמודד עם כל מה שיבוא.
ולא מעט בזכות הדף הזה.
הסיבה שאני כותבת את כל זה היא שאם יכנו לכאן אנשים אחרים במצב קשה כמו שהייתי בהתחלה הם יוכלו אולי לראות שהזמן יכול לשנות המון ושיש תקווה. אם כי אני מודה שאני לא הייתי מאמינה אם היו אומרים לי בהתחלה שזה מה שיהיה.
ממשיכה_קדימה*
הצטרפות: 30 יוני 2006, 13:54

קו פרשת המים

שליחה על ידי ממשיכה_קדימה* »

אני עדיין כאן, והחלטתי לשנות את הניק, כך שישקף טוב יותר את מצבי כיום.
אני מרגישה טוב, ולמעשה כרגע חופשיה מכל תלונות.
אני הולכת למעקבים אצל הפרופסור, אך מסרבת לעשות MRI חוזר, שיוכל לתת תשובה אם יש התקדמות של המחלה, למרות שאני מרגישה טוב, או שהכל תקין. אם הייתי עושה את הבדיקה והיא היתה יוצאת תקינה, זה אומר שיש סיכוי גבוה מאד שאיני חולה כלל. אבל אם יהיו ממצאים, זה סימן שהמחלה קיימת, מתקדמת בשקט וגורמת נזק, ושרצוי (לשיטת הרפואה הקונבנציונלית) להתחיל טיפול.
מאחר ואיני מתכוונת להתחיל שום טיפול מהסוג שיש להם להציע, הרי שאין לי גם כל צורך לדעת שהמוח שלי מפתח חורים כמו גבינה שוייצרית...
אני מרגישה מצוין, פעילה יותר מאי פעם, עובדת, לומדת, נהנית מכל יום, עוד יותר מאשר לפני כל הפרשה. אני חשה שאני מסוגלת להתמודד עם מה שהעתיד יביא. אני כמובן לא יודעת איך ארגיש אם באמת תהיה התפרצות נוספת, אולי הכל יתמוטט, אבל לפחות כרגע הרושם שלי שאני מסוגלת להתמודד עם כל מה שיבוא.
ולא מעט בזכות הדף הזה.
הסיבה שאני כותבת את כל זה היא שאם יכנו לכאן אנשים אחרים במצב קשה כמו שהייתי בהתחלה הם יוכלו אולי לראות שהזמן יכול לשנות המון ושיש תקווה. אם כי אני מודה שאני לא הייתי מאמינה אם היו אומרים לי בהתחלה שזה מה שיהיה.
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

קו פרשת המים

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

כמה טוב לשמוע!
תבשיל_קדרה*

קו פרשת המים

כמה טוב לשמוע!
במבי_ק*

קו פרשת המים

שליחה על ידי במבי_ק* »

כמה טוב לשמוע!

כבר כמה פעמים בזמן האחרון רציתי לשאול מה נשמע, אבל לא ידעתי אם את רוצה לעורר את הדף. אני כל כך שמחה לקרוא את דברייך!
במבי_ק*

קו פרשת המים

שליחה על ידי במבי_ק* »

כמה טוב לשמוע!

כבר כמה פעמים בזמן האחרון רציתי לשאול מה נשמע, אבל לא ידעתי אם את רוצה לעורר את הדף. אני כל כך שמחה לקרוא את דברייך!
תמר_ס*

קו פרשת המים

שליחה על ידי תמר_ס* »

@}
תמר_ס*

קו פרשת המים

שליחה על ידי תמר_ס* »

@}
אמא_בהתחלה*
הצטרפות: 19 יוני 2006, 14:34
דף אישי: הדף האישי של אמא_בהתחלה*

קו פרשת המים

שליחה על ידי אמא_בהתחלה* »

ממשיכה קדימה - המון בריאות והצלחה !!!!

המרגיעון רושם לי עכשיו: "קושי אינו בהכרח סבל"....צמרמורת.

רציתי את עזרת כל האנשים הטובים שכתבו כאן באתר ותכף תביני למה דווקא נדחפתי לדף שלך: בעלי חולה בטרשת נפוצה
(ארבע שנים) ובימים אלו עובר התקף קל, תוך כדאי קריאת הדף שלך מס' אנשים הציעו כל מיני שיטות או טיפולים אלטרנטיבים אותם אנו מעונינים לנסות/ לבחון: דיקור סיני, תזונה נכונה ולמעשה כל טלפון כתובת או עיצה בנושא יתקבלו בשמחה, כמובן שאשמח אם תכתבו/תענו לי בדף בית "אמא בהתחלה" למען הסדר הטוב אה...גם אשמח לקבל את הטלפון של ההילר שהוזכר כאן....תודה מראש ואפשר בעוד מס' ימים למחוק את ההודעה הנ"ל, לשיקול דעתך. תודה
אמא_בהתחלה*
הצטרפות: 19 יוני 2006, 14:34
דף אישי: הדף האישי של אמא_בהתחלה*

קו פרשת המים

שליחה על ידי אמא_בהתחלה* »

ממשיכה קדימה - המון בריאות והצלחה !!!!

המרגיעון רושם לי עכשיו: "קושי אינו בהכרח סבל"....צמרמורת.

רציתי את עזרת כל האנשים הטובים שכתבו כאן באתר ותכף תביני למה דווקא נדחפתי לדף שלך: בעלי חולה בטרשת נפוצה
(ארבע שנים) ובימים אלו עובר התקף קל, תוך כדאי קריאת הדף שלך מס' אנשים הציעו כל מיני שיטות או טיפולים אלטרנטיבים אותם אנו מעונינים לנסות/ לבחון: דיקור סיני, תזונה נכונה ולמעשה כל טלפון כתובת או עיצה בנושא יתקבלו בשמחה, כמובן שאשמח אם תכתבו/תענו לי בדף בית "אמא בהתחלה" למען הסדר הטוב אה...גם אשמח לקבל את הטלפון של ההילר שהוזכר כאן....תודה מראש ואפשר בעוד מס' ימים למחוק את ההודעה הנ"ל, לשיקול דעתך. תודה
חג_ית*
הצטרפות: 01 יוני 2007, 23:35
דף אישי: הדף האישי של חג_ית*

קו פרשת המים

שליחה על ידי חג_ית* »

שלום...
אני רואה שהדף כבר לא פעיל,
אבל אם במקרה את עוד באיזור אשמח לשמוע מה איתך...
גם אני חולת טרשת נפוצה.
כבר 9 שנים כמעט......
ואם לא, אני רק מקווה שאת חשה בטוב ושהתחזקת נפשית!
חיבוק גדול
חג_ית*
הצטרפות: 01 יוני 2007, 23:35
דף אישי: הדף האישי של חג_ית*

קו פרשת המים

שליחה על ידי חג_ית* »

שלום...
אני רואה שהדף כבר לא פעיל,
אבל אם במקרה את עוד באיזור אשמח לשמוע מה איתך...
גם אני חולת טרשת נפוצה.
כבר 9 שנים כמעט......
ואם לא, אני רק מקווה שאת חשה בטוב ושהתחזקת נפשית!
חיבוק גדול
תבשיל_קדרה*

קו פרשת המים

גם אני אשמח לשמוע מה איתך
תבשיל_קדרה*

קו פרשת המים

גם אני אשמח לשמוע מה איתך
שלונצ'ו*
הצטרפות: 22 דצמבר 2007, 16:00

קו פרשת המים

שליחה על ידי שלונצ'ו* »

סליחה עלהבורות. אני מבין את התופעות , אבל מה הגורמים למחלה?
שלונצ'ו*
הצטרפות: 22 דצמבר 2007, 16:00

קו פרשת המים

שליחה על ידי שלונצ'ו* »

סליחה עלהבורות. אני מבין את התופעות , אבל מה הגורמים למחלה?
אלודאה_בלבן*
הצטרפות: 13 ספטמבר 2005, 00:47
דף אישי: הדף האישי של אלודאה_בלבן*

קו פרשת המים

שליחה על ידי אלודאה_בלבן* »

רק קפצתי לעדכן כי פורסם היום מחקר מעניין לגבי שימוש בתאי גזע עובריים בחולי MS -
http://www.thelancet.com/journals/laneu ... 1/fulltext
}ודמות שלנו עם המומחה בעיניין התזונה של בעלי, שעניין התזונה לא יהיה פשוט בישבילי. הוא בהחלט אמר שלא חייבים לעמוד בכל ההמלצות, ושאעשה רק מה שטוב לי. הקושי לא היה שהוא הטיל עלי הוראות, בכלל לא. והאמת - התזונה עצמה לא ממש חשובה לי, וזה יהיה בסדר.

מה שהפריע לי היה שהוא לא התייחס לקושי הנפשי שלי עם המצב, ולמעשה הייתי צריכה מיוזמתי להסביר כמה קשה לי, ושאחר כך היה דיון גדול מידי על הצורך שלי לשנות את ההתיחסות שלי לעצמי. לאהוב את עצמי יותר. הכל נאמר מכוונה טובה, אבל לא התאים לי. אני הייתי בשלה היום לקבלת מידע על התזונה בלבד, וכן לקבל קצת אמפטיה.

שוב דוגמא איך מטפל עושה כמיטב יכולתו, והדברים לא מתקבלים כמו שהוא התכוון. אני ממש לא כועסת עליו, אבל פשוט הרגשתי שעבורי הפגישה לא היתה טובה. התחלת הפגישה עם הודעה משמחת שיש מה לעשות, לא לדאוג, וסיום הפגישה עם דיון על יחסי לעצמי ולסובבים אותי, ואיך המחלה יכולה לעזור לי לשפר את חיי לא התאימו לי היום. היה אגב גם דיון על הקושי שלנו כמטפלים, ודווקא קיבלתי כמה עצות טובות איך להתמודד עם זה.
אלודאה_בלבן*
הצטרפות: 13 ספטמבר 2005, 00:47
דף אישי: הדף האישי של אלודאה_בלבן*

קו פרשת המים

שליחה על ידי אלודאה_בלבן* »

רק קפצתי לעדכן כי פורסם היום מחקר מעניין לגבי שימוש בתאי גזע עובריים בחולי MS -
http://www.thelancet.com/journals/laneu ... 1/fulltext
פותחת_הדף*
הצטרפות: 08 יוני 2010, 00:29

קו פרשת המים

שליחה על ידי פותחת_הדף* »

חזרתי לכאן וחשבתי רק להוסיף את העדכון למען אלו שאולי מגיעים לכאן מידי פעם:
מחלה קשה והתמודדות (2010-06-19T08:50:19)
במבי_ק*

קו פרשת המים

שליחה על ידי במבי_ק* »

תודה שעדכנת! נדמה לי גם שמתחברות לי כמה נקודות (לגבי בעלך)
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

קו פרשת המים

שליחה על ידי מיכל* »

לפותחת הדף. קראתי עכשיו את הדף כולו בנשימה עצורה... תודה על השיתוף. אני בתחילתו של בירור בעקבות ירידה קלה בתחושה, נימול ודקירות באיזורים שונים. בעקבות הקריאה עלה בדעתי לטפל בעניין הביטוח לפני המשך הבירור. יש לי רק ביטוח ציבורי. כבר סיפרתי לרופאת המשפחה על התסמינים, היא הפנתה לנוירולוג להמשך בירור. התסמינים מתועדים... כמובן שלא הוזכר טרשת, יכול להיות שזה לא משהו רציני בכלל. האם אצטרך לדווח על התסמינים בתשאול של הביטוח? זה בטח כבר יעורר חשד ולא ירצו לבטח? ואם לא אספר אולי זו תהיה עילה לביטול הביטוח? אני ככ יודעת איך להתנהל עם זה. אשמח מאד לעצתך. וכולם גם מוזמנים לתרום..
פותחת_הדף*

קו פרשת המים

במקרה ראיתי שמישהו נכנס לדף.
עדכון קצר עלי - הכל בסדר, מאז הארוע הראשון לא היו ארועים נוספים. אני מרגישה מצוין, פעילה, עובדת, עוסקת בספורט. עברו עשר שנים. לא יאומן!

למיכל - מאחר והתסמינים מתועדים בתיק הרפואי ואת נמצאת בתהליך בירור - זה עלול לפגוע בביטוח. גם אם לא תספרי, ועוד שנה חלילה יתגלה שיש לך בעיה ממשית הם יוציאו את התיק הרפואי וינברו בו ביסודיות, ואז יגידו שכבר היו לך בעיות במועד שעשית את הביטוח, ולכן הנושא הזה לא יהיה מכוסה. כאשר את עושה ביטוח את חותמת על ויתור על סודיות רפואית, וכל התיק הרפואי שלך פתוח לפניהם. הם מעסיקים אנשים רבים שזו בדיוק העבודה שלהם - לנבור בתיקים הרפואיים של המבוטחים שתובעים מהם כסף.
מאחלת לך בריאות שלמה ושלא תזדקקי!
מיכל*

קו פרשת המים

שליחה על ידי מיכל* »

ככ משמח לשמוע על מצבך. חוסר התחושה ושאר התופעות נעלמו לגמרי? וכמה החשש מהתפרצות נוספת נוכח? האם התמדת בשינוי התזונתי או שנקטת בטיפול כלשהו אחר חוץ מספורט? ספורט קשור בכלל למחלה הזאת?
לגבי הביטוח, ממש מבאס. איך לא חשבתי על זה?!?! ורק מוודאת: אם אני כן מצהירה על התסמינים והם בכז מבטחים אותי מבלי להחריג טנ, האם לא יהיו מחויבים לכך?
פותחת_הדף*

קו פרשת המים

חוסר התחושה שהיה נעלם אחרי כמה חודשים, היה בהמשך אזור אחר של חוסר תחושה - לא יודעת אם קשור. נעלם אחרי שנתיים. לא התמדתי בשום שינוי תזונתי שעשתיתי אז. אבל בשלוש שנים אחרונות אני משתדלת לאכול דל פחמימות ועשיר בשומנים, כולל הרבה שומן רווי, אבל זה בעיקר מסיבות בריאותיות אחרות. אם כי יש דעה שזה גם טוב לטרשת נפוצה. ספורט לא קשור- אבל בודאי תורם לבריאות כללית וכושר, שזה תמיד חשוב. בודאי אם יש ירידה תפקודית חשוב שיהיה הכושר הכי טוב שאפשר.
לגבי ביטוח - אין לי מושג, אני לא באמת מבינה בביטוח. יש להניח שהם יחריגו את מה שקשור לתלונות.
מיכל*

קו פרשת המים

שליחה על ידי מיכל* »

תודה :-)
שליחת תגובה

חזור אל “עוד עניינים רפואיים והריון”