הפלה ספונטנית

יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי יעל* »

הי שני,
אין צורך ללכת לבדיקות. בטא מתחת ל-5 = אין הריון.
אמא שלך טועה, היא מדברת מניסיונה עם הפלות קליניות בשלבים מאוחרים יותר שבהן היה שק הריון / עובר.
דימום של הפלה כימית היא בדר"כ כמו וסת. בעיקר שהיה לך איחור רק של 3 ימים, כל הסיכויים שתדממי כמו בווסת רגילה.
מה את צריכה לעשות עכשיו?
לתת לעצמך להתאבל אם את מרגישה צורך. אני שמחה לשמוע שכרגע את לא עצובה. בכל מקרה, תני לעצמך לגיטימציה להרגיש כל דבר שעולה לך.
מעבר לזה - שום דבר מיוחד. מבחינה פיזית את יכולה להתייחס לזה כאל וסת בכל מובן.
שניי*
הצטרפות: 13 ינואר 2024, 00:08

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי שניי* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

הבנתי..אוקי תודה רבה לך יעל:)עזרת לי המוןןןן
במבית*
הצטרפות: 23 מאי 2005, 19:52

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי במבית* »

שלום לכולן...
במבית*
הצטרפות: 23 מאי 2005, 19:52

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי במבית* »

איזה מזל שהדף הזה קיים! מקבלת מכן המון כוחות להמשיך...שלשום עברתי הפלה טבעית בשבוע שמיני. הייתי אצל הרופא וראיתי בבדיקת האולטרסאונד שהרחם שלי ללא שק הריון...רגע שגמר אותי נפשית למרות שידעתי בתוכי שזה נגמר. לפני הבדיקה כבר ראיתי שהדימום מתחזק ויוצאים לי גושים רבים...אחרי הבדיקה כבר ראיתי בבית שיצאה לי חתיכה מוזרה עם חלקים לא ברורים ועם חוט מלופף ומוזר...לא ברור לי איזה חלק זה אמור היה להיות. היום אני עדיין מדממת עם קרישי דם ולא מעוניינת ללכת לעשות גרידה למרות שקיבלתי הפנייה מהרופא שציין שצריך להוציא את כל החומר ההריוני שנשאר אבל אני מעדיפה לתת לטבע לעשות את שלו ולבדוק בעוד כמה ימים אם הכל יצא. האם אתן יודעות כמה זמן הדימום אמור להימשך? וכמה זמן אחרי כדאי להתחיל לנסות להיכנס להריון במידה וכל החומר ההריוני יוצא טבעי? הרופא אמר לי שכדאי לחכות שלושה חודשים אבל זה נראה לי מוגזם אין לי סבלנות לחכות למרות שזה קצת מפחיד שאם הגוף יקלוט מהר הריון ועדיין לא התאושש מההפלה יש סיכוי שתהיה הפלה נוספת ולא נראה לי שיהיו לי כוחות נוספים...יש לכן הצעות?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

אלמוני-ת

איזה נשים חזקות וחכמות יש בדף הזה.. כל כך עוזר ומעודד לקרוא את הסיפורים שלכן... אני כרגע מאושפזת בבית חולים , שבוע 8 ללא דופק. לקחתי ציטוטק ב11 בבוקר , אחרי שעתיים התחילו לי דימומים קלים והתכווצויות , מקוה שיגמר מהר.. מה שמחזק אותי עד עכשיו זה הדף הזה.. תודה לכל אלו ששיתפו.
נטע_לי*
הצטרפות: 20 אוקטובר 2008, 10:57

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי נטע_לי* »

האם גם כשעושים הפלה עם ציטוטק אמורים לראות את הגושים המתוארים ???
מיט*

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי מיט* »

היי בנות

שלשום גיליתי בשבוע ה-9 להריון שלי , שהעובר ללא דופק ולא מתאים לגודל של השבוע (מתאים לשבוע 6) וזאת שלפני שבועיים הרופא אבחן אצל העובר דופק.
ההרגשה באותו יום שגליתי קשה יותר ממה שאפשר לתאר ובכיתי בלי הפסקה.
זה היה הריון ראשון לא מתוכנן, וכל כך שמחנו אני ובן זוגי שזה קרה כל כך מהר והתחלנו לחכות בציפייה ליום הלידה שיגיע כבר.
בסופו של דבר בחדר המיון החלטתי על לקיחת הכדורים לאחר התלבטות מול הגרידה , זה קרה אתמול היו לי התכווצויות וכאבים חזקים וכבר אתמול התחילו הדימומים.
מחכה שכל זה יהיה מאחורי ושבע"ה ההיריון הבא יעבור בהצלחה ובשלום.
הדף הזה מאוד חיזק אותי ועודד אותי לדעת שלא רק אני עוברת את זה , ושזה די שכיח.
הייתי רוצה לדעת האם בעקבות ההפלה של ההיריון הנוכחי זה יכול להשפיע על ההריונות הבאים או שאין קשר?
איטל*
הצטרפות: 10 אוקטובר 2005, 13:23

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי איטל* »

מיט יקרה
צר לשמוע אבל יש צד טוב לסיפור - זה אומר שיכול להיות שהעובר לא היה בריא ולכן לא המשיך להתפתח. זה קורה יותר ממה שחושבים למעשה רק כמות קטנה של הריונות אכן מתגשמים במלואם.
האם את חושבת שהייתה סיבה להפלה? יש סיבות רבות אבל לפעמים הטבע פשוט עושה את שלו.
בדרך כלל אין השפעה על הריון נוסף אלה אם כן יש לך איזושהי בעיה ואת זה מתחילים לברר רק במידה וזה קורה שוב.
נראה שאין לך מה לדאוג
שירי*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 20:47

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי שירי* »

בנות יש לי שאלה, לפני 3 שבועות עברתי הפלה טבעית בשבוע 6 אחרי שבוע של דימום שהתגבר. קיבלתי במיון כדורי ציטוטק (לא עברתי גרידה). לא הרגשתי התכווצויות כואבות אבל מאז אני מדממת. הייתי אמורה לעבור אולטראסאונד כעבור 10 ימים כדי לראות שהרחם התנקה אבל בגלל שהדימום המשיך ביטלתי. כאמור מאז ההפלה עברו 3 שבועות של דימומים (4 שבועות אם סופרים גם את הדימומים שלפני ההפלה). האם תקין? לא בא לי ללכת לרופא שיבדוק אותי שוב. שבעתי מזה בזמן שעברתי את ההפלה. בנוסף האם אתן יודעות תוך כמה זמן אני אמורה לקבל מחזור רגיל (אנחנו משתוקקים לנסות שוב כמה שיותר מהר).
מיט*

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי מיט* »

היי שירי

עברתי את אותו תהליך ממש לפני כמה שבועות ו,עברתי את הביקורת פעמיים וקיבלתי את הכדורים של הציטוטק במיון נשים עד שהרופא אישר לי בפעם השלישית שאין צורך בגרידה.
לכן רצוי שכן תלכי לביקורת לראות שהרחם נקי והכל מאחוריך , מהמלצות של כמה רופאים לפני שרוצים להיכנס שוב להריון , רצוי לחכות לפחות מחזור אחד לתת לגוף ולרחם להתנקות.
את המחזור את אמורה לקבל תוך 4-6 שבועות מסיום הטיפול.
בהצלחההה!!
שירי*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 20:47

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי שירי* »

הי מיט, לא הבנתי קיבלת 3 פעמים ציטוטק? כמה זמן עבר מאז ההפלה ועד שהדימום הסתיים כי אני עדיין מדממת אז אני לא חושבת שיש טעם להיבדק עד שהדימום יפסק אלא אם כן משהו לא בסדר בזה שאני עדיין מדממת???
מיט*

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי מיט* »

לא , שגיליתי שלעובר אין דופק אמרו לי במיון לבחור בגרידה/כדורים-בחרתי בציטוטק , בשלב ה-1 נתנו לי את הכדורים חזרתי לביקורת לבדוק שהכל תקין, שחזרתי אמרו לי שיש צורך במנה נוספת של ציטוטק, בפעם השלישית שבאים לביקורת אם זה לא מסתדר אפילו שיש עדיין דימומים יש צורך בגרידה, למזל שבאתי לביקורת אמרו לי שאין צורך בגרידה ושהכל הסתדר.
לכן כדאי לך ללכת להבדק ולהתייעץ עם רופאר שמבין כי הדימומים לא אמורים להמשך כל כך הרבה זמן.
פלוני_אלמונית*

הפלה ספונטנית

היי בנות , עד היום לא הבנתי למה נשים לוקות כל כך קשה את ההפלות שלהן , הרי אם משהו לא יתפתח זה אומר שהגוף זיהה בעיה ופתר אותה כבר בשלב מוקדם .
אתמול נודע לי סופית שאני עוברת הפלה טביעת
( אני בשבוע 6 ) מאז אני לא מפסיקה לבכות , הצער פשוט ממלא את כל הגוף , זה כמה פרידה מחלום , תקווה , אושר ,וכל מה שהיה חשוב לי בזמן האחרון
ההריון הזה באה אחרי כל כך הרבה חלומות על הורות , אחרי ציפיה כל כך גדולה !!! אפילו לא יכולתי לדמיין לאצמי שזה יהיה כל כך כועב !!!!
אני ממש מקווה שאני וכל הבנות האחרות לא יצטרכו לעבור את הסבל הזה שוב
תהיו חזקות , אולי בפעם אחרת...
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי יעל* »

((-))
מיט*

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי מיט* »

אמן !!! מאחלת לך לי ולכל הבנות שחוו את מה שעברנו הריונות בריאים ומוצלחיםםםם!!!
מקווה_לטוב*
הצטרפות: 31 ינואר 2006, 12:20

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי מקווה_לטוב* »

אני כרגע גם עוברת הפלה "טבעית" (מושג ממש "מנחם") הייתי בשבוע ה7 .. זה ממש ממש טרומתי במיוחד עם זה הריון ראשון
אני מנסה לחשוב חיובי אבל זה ממש קשה ומתפללת שהריון הבא יהיה מוצלח
מחכה_בצער_להפלה*
הצטרפות: 05 אפריל 2012, 22:20
דף אישי: הדף האישי של מחכה_בצער_להפלה*

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי מחכה_בצער_להפלה* »

בשבוע 15 (שלם) גילו עובר ללא דופק, עכשיו אני משלימה שבוע 16, מחכה בפחד, במן חוסר אמונה שזה הולך לקרות, חוסר מוכנות, ובפחד האם אעמוד בזה פיזית ורגשית:
פיזית - אני מאמינה שכן, עברתי 2 לידות טבעיות ומאמינה בגופי ובגופה של כל אשה,
ריגשית והורמונלית - מזה אני מפחדת כי גם ככה בעלי וילדיי סופגים אותי בקושי רב, אני מפחדת להתרוקן מכוחות ושלא יהיה לי מאיפה להתמלא... וזה יצא על ילדי האהובים :(

וגיל העובר גם מטריד אותי...? הפסקת הדופק התגלתה בשבוע 15 (שלם) {17 שלם לפי וסת אחרונה, אבל לפי ביוץ ו-4 אולטרסונדים קודמים - 15 שלם}

בנתיים אני לא בקשר עם אף גורם, מפחדת מהתנגדות... האם אני צריכה להיות באיזה שהוא מעקב?

האם טיפול בבי"ח הוא טיפול בציטוטק?

האם מבחינה הורמונלית זה משנה אם ההפלה טבעית, תרופתית (ציטוטק) או גרידה ?

אשמח לתשובות וגם לתמיכה...
מקווה_לטוב*

הפלה ספונטנית

תהיי חזקה כל נסיון הוא נסיון שניתן לעמוד בו והטיפול בבית חולים מהיר וללא כאבים (פיזיים)
מקווה_לטוב*

הפלה ספונטנית

היום גרידה זה בעצם שאיבה
כאובה_ומרוקנת*

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי כאובה_ומרוקנת* »

היי, אני בת 29 ואם לשני ילדים מקסימים. כעת בתהליך של הפלה טבעית בשבוע 5 לפי גודל שק ההריון. לפי ו.א אמור היה להיות שבוע 11! לא היה דופק עדיין אך מאד נקשרתי למה שהתפתח בתוכי. נקלטתי לאחר כ-8 חודשים של ניסיונות. כעת קשה לי פיזית הדימום מאסיבי מאד מלווה בגושים רבים בגודל של כחצי אגרוף מאתמול בצהריים. עכשיו כבר 5 בבוקר ואני לא מצליחה להרדם שוב. הקושי הנפשי גדול יותר. מקווה לאסוף את עצמי מהר ולהתכונן להריון נוסף, שיזכה אותי באוצר חדש!
פלוני_אלמונית*

הפלה ספונטנית

כל כך עצוב.... גם אני עברתי הפלה טבעית... הייתי אמורה להיות בשבוע ה12 והעובר הפסיק להתפתח בשבוע 8... אחרי שכמעט 3 שנים ניסיתי להיכנס להריון,סוף סוף הצלחנו והיינו כל כך שמחים אבל הגיע היום הגרוע בחיינו...
מה לעשות,זה החיים....
דינדין*
הצטרפות: 03 ינואר 2005, 18:10

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי דינדין* »

שלום בנות , כל כך מרגש לקרוא את כל מה שכתבתן, אני אמא בת 23 עם 2 בנים ונקלטתי להריון שלא כ״כ היה צפוי ובכל זאת הסתכלתי בטבלה הבינית וראיתי שאמורה להיות לי בת וכ״כ שמחתי וכאשר עשיתי בדיקת הריון ביתית יצא לי חיובי אבל מאוד חלש , וכאשר עשיתי את בדיקת הבטא יצא לי 128 ואני הייתי בשבוע 4 וכשבוע לאחר מכן חזרתי שוב על הבדיקה ויצא לי 31 כשדיברתי עם הרופא שלי הוא אמר שזאת הפלה ובעית ושתוך כמה ימים צריכים להיות כאבים ודימומים , כרגע עבר כבר שבוע וכלום, , מה לדעתכן צריך לפנות שוב לרופא או לחכות , וללטף את הבטן בהרגשה שעוד העובר איתי?
מישהי*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2001, 07:42

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי מישהי* »

טוב לדעת שזה טבעי שאני מבואסת כי כולם מסביבי מתפלאים ואומרים לי שטויות לא קרה כלום או סימן שזה לא הזמן.ממש מעצבן ולא מעודד.אני בסיום תהליך של הפלה טבעית ונכון שיש לי ילדה מהממת אבל עדיין מבאס..
לאונור*
הצטרפות: 29 ספטמבר 2012, 22:43

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי לאונור* »

לא יכול להיות שלא קרה כלום
הרי קרה.
זה טבעי וחשוב ובריא לחוות את הצער.
להרגיש.
לי זה עזר יותר מהכל.
חיזוקים ממני.
הפלה להרמה
בעל_מודאג*
הצטרפות: 29 אוקטובר 2014, 13:24

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי בעל_מודאג* »

שאלה. אישתי עוברת הפלה טבעית שהדימום נמשך קרוב ל6 ימים .והיום הייתה ההודעה הרישמית שהיא הפילה. זה כן הלם מטורף כאב אבל אנחנו ממשיכים.. השאלה היא אם אין סיבוכים להמשך, ומתי אפשר שוב לנסות ?
פלוני_אלמונית*

הפלה ספונטנית

היי האם אפשר לעשות הפלה בשבוע 31
פלוני_אלמונית*

הפלה ספונטנית

היי בנות רציתי לדעת אחרי כמה זמן מה הפלה הטבעית מקבלים מחזור?
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי פלונית* »

בד"כ בין 4-6 שבועות אחרי.
תלוי באיזה שבוע הפלת, אם בשבועות מוקדמים ממש, ההפלה מגיעה כמו ווסת כמעט רגילה.
פלוני_אלמונית*

הפלה ספונטנית

אני כרגע עוברת הפלה כל כמה זמן צריך לבדוק עם הבטא ירדה ואם זה שייך לדימום
פלוני_אלמונית*

הפלה ספונטנית

ריכזתי כל המידע שאני יודעת על הפלה טבעית בבית פה:

http://www.limon100.com/%D7%94%D7%A4%D7 ... %99%D7%AA/
פלוני_אלמונית*

הפלה ספונטנית

האם פיטו פימייל וויטמיןcיכולים לעזור להפלה
אישה_צעירה*

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי אישה_צעירה* »

הי בנות,
אני יושבת כבר שעתיים בשירותים... עם צירים ודימום, דימום חזק..
כל השעתיים האלה אני נתמכת במחשבות על הקב"ה שעושה הכל לטובה, ורק מחכה שיראה לי את הטוב שבזה, נתמכת רגשית בבעלי האהוב שהגיע לפני פחות משעה מהעבודה, ונתמכת גם בפורום המדהים הזה!!
בשעתיים האלה הצירים טיפסו לעוצמות בלתי נסבלות, כשבעלי הגיע היתה סידרת צירים מטורפת ובסיומה השתחרר גוש ממש גדול, הרגשתי תחושת שחרור מסוימת, אפילו קצת צחקתי.. מאז היו צירונים קטנים, ועדיין יש מעט דימום ומעט גושים.

כל השעתיים האלה קראתי את הפורום הזה ועוד מידע באינטרנט, זה עזר לי להסיח את דעתי במעט מהצירים הכואבים ולנסות להתמודד איתם, לדעת שהקב"ה ברא את הגוף בצורה חכמה והגוף יכול לשחרר את מה שצריך להשתחרר (נעזרתי בתמצית צמחים ובמרתח עלים, ובכ"ז זו רק עזרה, והקב"ה נתן לגוף את היכולת להשתחרר..)
אני עדיין יושבת... עוקבת אחרי ההרגשה שלי והרגשות שלי. ומטפטפת מידי פעם...
הסיפורים כאן מחזקים ותומכים, ונראה לי שיגיע שלב שאכתוב גם את הסיפור שלי. ברוך ה' יש לנו שתי בנות מתוקות, וביניהן היתה לי הפלה, קלה יותר..
בתקוה ששורת הסיום בסיפור תהיי אופטימית ושמחה (עכשיו עולות לי הדמעות...)
תודה לכולכן!!
ושה' ישמור את כולנו וישמח אותנו!
פלוני_אלמונית*

הפלה ספונטנית

רוצה לחלוק את סיפור ההפלה שלי....
http://bit.ly/1Py0SWs
ליאת*
הצטרפות: 14 אוקטובר 2001, 12:05

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי ליאת* »

הייי בנות איך ניתן חהשיג את כדור הציטוטק? האם צריכה לעבור ועדה בשביל זה או שהולכת לפארם וקונה???
ליאת*
הצטרפות: 14 אוקטובר 2001, 12:05

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי ליאת* »

הייי בנות האם לציטוטק אני צריכה מרשם
מי נותן את המרשם?
והאם צריכה לעבור ועדה לפני כן???
אנסטסיה*
הצטרפות: 08 אפריל 2010, 09:49

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי אנסטסיה* »

אני קוראת את כל מה שנכתב כאן ולא יודעת אם כל העצב הזה מחזק אותי או ההפיך שובר אותי עוד יותר. אני בת 28 בריאה בדרך כלל ולפני מספר שעות גיליתי שלעובר שלי אין דופק והוא הפסיק להתפתח בשבוע 8+5. עד לפני כמה שעות הייתי בטוחה שאני בשבוע 12+3 ורק לפני כמה ימים שמחתי שעברתי טרימסטר ראשון והסיכוי להפלה הינו מינימאלי. כנראה שבחיים שום דבר לא מובן מאליו וברגע שראיתי במיון יולדות נשים שבאו ללדת הבנתי כמה התמזל מזלן להגיע לזמן הזה. רגשות אשם, חוסר ביטחון, פחד, עצב,אבל נוכחים בכל שניה של ערות. עד לפני כמה שעות הייתי ילדה קטנה שהייתה בטוחה שלה זה לא יקרה, לא יאומן איך מספר שעות יכולות לשנות בן אדם ולגרום לילדה להפוך לאישה בוגרת... מאחלת לי ולכל מי שעוברת את החוויה המצמררת הזו להיות חזקה ולא להפסיק להאמין. אשמח אם מישהי שעשתה הפלה באיכילוב תשתף בחוויה.
תמרקה*
הצטרפות: 03 אוקטובר 2010, 15:24

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי תמרקה* »

אני עברתי שלוש הפלות בשנה וחצי.
ברוך השם שיש לי בבית שלשה ילדים בריאים.

רציתי לשתף כי עשיתי את ההפלה השלישית ע"י דיקור סיני. הלכתי לדיקור ועשרים דק אחרי כבר התחילה ההפלה.
כמעט בלי כאבים.

אחרי שתי הפלות בגרידא-שאיבה בניתוח.
זו היתה ההפלה הכי בריאה שהיתה לי וטבעית ונכונה.

ב"ה שאזכה להריון בריא
ושלא תדעו צער
פלוני_אלמונית*

הפלה ספונטנית

הי לכולם חג שמח
אני עוברת בימים אלה הפלה טבעית הערך השבוע 6 או 7 להריון שלא התפתח ודימום התחיל לפני 3 ימים
יש לי הפניה לאשפוז יום לסיום הריון אבל אני לא מוכנה לגרידה אלא רק כדורים כי הגרידה הקודמת פגעה קשה ברחם ונוצרו מלא הידבקויות קשות ( עברתי 4 היסטרוסקופיות כדי להחזיר את הרחם לאיזה שהו תפקןד)
מעניין אם יש סיכוי לעבור הפלה שלמה אחרי כל זה ולא להצטרך שום התערבות חיצונית. אולי משהיא יודעת....
יובל*
הצטרפות: 29 מאי 2003, 17:46

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי יובל* »

שלום לכולן,

עברתי הפלה טבעית בשבוע שישי. לא נצפה שק הריון בפנים או מחוץ לרחם, אך בדיקת הבטא הייתה חיובית. לאחר שהבטא לא הכפילה את עצמה הבנתי שיש בעיה ותוך יומיים הופיע הדימום שהעיד על סיום ההריון.
הימים האחרונים היו מאד עצובים.
הרופאים אינם אינפורמטיביים במידה שהייתי רוצה ועל כן אני שואלת לניסיונכן-

מתי ניתן להרות בשנית? הרופא אמר שבתוך כשבוע אקבל ווסת נוספת ולאחר מכן אוכל לנסות להרות בשנית. האם זה נכון? קראתי שעדיך להמתין מספר חודשים.
האם מדובר בהריון כימי? ידוע לי שזה קורה להמון בנות אך הרופאים לא השתמשו במונח הזה.
האם יש משהו שניתן לעשות כדי למנוע הישנות של המקרה?
דפנה*
הצטרפות: 22 ספטמבר 2001, 18:35

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי דפנה* »

שלום יובל, משתתפת בצערך.
לשאלותייך:
מתי ניתן להרות בשנית?
אני קיבלתי הוראות שונות מרופאים שונים, החל ב"אין בעיה להרות מיד" ועד "מומלץ למנוע חודשיים", והתפשרתי ביני לביני על דבר שראיתי שהומלץ בהרבה מקומות ונשמע לי הגיוני - להגיע אחרי הווסת הבאה לאולטרסאונד, לוודא שאין שום שאריות (הן אמורות להישטף החוצה עם הווסת), ואז לצאת לדרך.
אבל זה היה בחודש רביעי. בשבוע שישי לא הייתי טורחת (ואפילו לא בטוח שהייתי יודעת שאני בהריון ולא בסתם איחור...)
האם מדובר בהריון כימי?
למיטב ידיעתי, כן. הריון מוגדר כקליני אחרי שרואים שק הריון. עד אז הוא מוגדר כימי.
האם יש משהו שניתן לעשות כדי למנוע הישנות של המקרה?
למיטב ידיעתי, לא. רוב הסיכויים שמדובר בעובר עם מום גנטי. עוברים כאלה לרוב לא שורדים... אין מה לעשות נגד זה ((-))
לילוש*
הצטרפות: 12 ינואר 2003, 12:20

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי לילוש* »

אני רואה שהרבה זמן לא כתבו כאן.. יש לי כמה שאלות, אז אנסה את מזלי. אני עוברת כרגע הפלה טבעית בעקבות הריון שלא התפתח. בשבוע 6 נצפה שק הריון ריק, לאחר 3 ימים החל דימום- בדיקה אצל רופא שקבע כי השק יצא בעצמו, בטא יורדת בצורה תקינה ובע"ה מקווה שהכל יעבור בקלות. השאלה שלי היא, איך אני יודעת לחשב וסת אחרונה לפי ההפלה, האם מגיע ביוץ בשבועות שלאחר ההפלה והאם יש מישהי שנקלטה ממש לאחר הפלה טבעית ללא וסת בכלל... מאחלת לכולן הריונות קלים, תקינים ובידיים מלאות בסופם!
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

מה עושה הדף הזה באתר התמיכה
תודה_בנות*

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי תודה_בנות* »

בנות יקרות אני חייבת לשתף אתכן בסיפור שלי, זה פשוט כל כך חשוב והצלחתי למנוע כל כך הרבה כאב וסבל בהפלה השניה שחוויתי שזה חשוב שתדעו לפני שאתן הולכות לגרידה/שאיבה/ציטוטק.

אני ובעלי מנסים כבר שנתיים להיכנס להריון ראשון, התחלנו טיפולי פוריות לפני שנה והצלחתי להיקלט פעמיים אך לצערי פעמיים לעובר לא היה דופק בסביבות השבוע השישי/שביעי וגיליתי את זה רק בשבוע ה-8 בערך.
בפעם הראשונה שזה קרה הרופאה ישר שלחה אותי למיון נשים אך אמרה שאפשר לחכות לסופ"ש, היא ציינה בפירוש שאתעקש שלא יעשו גרידה מכיוון ויש לי מיומה אמנם קטנה אך גרידה הינה פעולה פולשנית ויכולה לפגוע בסיכויי להרות במיוחד שעדיין לא עברתי הריון תקין. כשהגעתי למיון הייתי שבורה מבחינה נפשית ונורא לחוצה הרופא ניסה לשכנע אותי לעשות גרידה והתעקשתי שלא ואפילו נתתי לו לדבר עם הרופאה שלי בטלפון. לבסוף הוא נענה לדרישותיי והכניס לי 2 כדורי ציטוטק לרחם ואז שיחרר אותי הביתה.
כשהגעתי הביתה לקח קצת זמן לכדורים להשפיע אז עשיתי אמבטיה ורק בלילה התחלתי להרגיש התכווציות ולראות דימום.
החוויה הפכה לנוראית מבחינת כאב וכמויות הדם שנשפכו.
ההתכווציות היו נוראיות ואיבדתי מלא דם הרגשתי חולשה של כמעט עילפון, בעלי התקשר למיון הם אמרו לו שיבדוק לי חום ואם זה מעל 38 שאגיע או שאם אני מרגישה שאני מאבדת יותר מידי דם אז להגיע.
העובר לא יצא והכאבים היו בלתי נסבלים ולקחתי אדוויל ונורופן אך זה לא עזר. בשלב מסויים התחילו לצאת גושים ובעלי החליט לתת לי אופטלגין נוזלי את המינון הכי גבוה שאפשר לתת ואז כשהאופטלגין התחיל להשפיע הרגשתי לחץ כזה בבטן הלכתי לשירותים ופלאק זה יצא.
הייתי כל כך שמחה ובכיתי מאושר והקלה כי ברגע שזה יוצא ההתכווציות נרגעות. ובאמת אחרי לילה לבן של סבל הכל נרגע ופשוט המשיך דימום כמו של מחזור.

ועכשיו לחלק החשוב:
בפעם השניה שזה קרה לי (שזה ממש לפני פחות משעה) החלטתי לא לעבור את הציטוטק הזה שוב כי זכרתי את הסיוט וקראתי שאפשר לחכות להפלה טיבעית משהו כמו חודש וחצי, וגם שאפשר לזרז את זה עם כל מיני שיטות.
אז שבוע לאחר הגילוי המצער שאין דופק התחלתי לקחת ויטמין C 1000 מ"ג ללא פקיעת ורדים וקוהוש שחור כל יום, רק שבוע אחרי התחלתי לראות דימום חלש שנמשך 4 ימים ואז אתמול הדימום התחיל להתחזק, החלטתי לעשות אמבטיה חמה (לא רותחת) בערב,
אז הכנתי לי כוס יין אדום, מים קרים לשתיה זמינים ופתחתי טיפה את החלון, בעלי היה בסלון ואמרתי לו שישים לב אם אני צריכה אותו.
ישבתי לי בסבבה באמבטיה ונרגעתי, קראתי איפה שהוא שהגעה לאורגזמה גם יכולה לזרז את ההפלה אז פינקתי את עצמי. לאחר האמבטיה הלכתי לישון ובבוקר כבר ראיתי גושים והרגשתי טיפה כאבי בטן.
אכלתי משהו ולקחתי שוב את ויטמין סי והקוהוש ועשיתי את אותה אמבטיה כמו אתמול, לאחר מכן הלכתי לשכב ואז לאחר בערך שעתיים התחילו ההתכווצויות וידעתי שזה זה.
התחילו לצאת גושים וביקשתי מבעלי שיכין לי אופטלגין נוזלי כמו פעם שעברה, אחרי פחות מחצי שעה באחת הגישות לשירותים הרגשתי לחץ ואז זה יצא, ידעתי שזה זה כי זה היה כבד יותר,
סיפרתי לבעלי ושנינו היינו מופתעים לטובה כמה שזה היה הרבה אבל הרבה יותר קל מהחוויה הקודמת הנוראית שעברנו.
ממש מזל שלא הלכנו למיון לקבל ציטוטק כי חשבנו על זה כמה פעמים.
אחרי כמה דקות ניגשתי שוב לשירותים ונפל עוד גוש גדול אני חושבת שזאת הייתה השלייה.
הדימום נמשך אבל ההתכווציות פחתו והם גם לא היו כל כך נוראיות כמו שהיה עם הציטוטק.
שבוע הבא אני אבדוק שלא נשארו שאריות ברחם וזהו.
נקווה שלא תיהיה פעם הבאה ושבזכות הפוסט הזה פחות נשים יסבלו ויעברו את מה שעברתי בפעם הראשונה.

בהצלחה.

נ.ב - חשוב מאוד
תמיד תיהיו עם היד על הדופק, אל תיהיו לבד, תשתו מלא מים ואם יש חום או חולשה או איבוד דם מוגזם (2 פדים מתמלאים מהר מידי) תגשו מהר למיון. תקחו ברזל אחרי זה.
פלוני_אלמוני*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2001, 19:35
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמוני*

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי פלוני_אלמוני* »

שלום בנות
האם בדיקת סטיק אחרי הפלה ספונטנית בשבוע 4-5 אמורה לצאת חיובית?
מקווה_לטוב*

הפלה ספונטנית

היי אשמח למי יש תשובה בשבילי- בשבוע 7 לפי המחזור האחרון גילו רק שק אחרי שבוע התחיל דימום בדיקה נוספת רק שק וחצי צוואר מחוק שלחו אותי לגרידה אבל התחזקתי לחכות בבית להפעלה טבעית עברתי כמה ימים של דימום ועכשיו אחרי שבוע הדימום הפסיק אבל השק לא יצא אני חשה חולשה איומה להרגשה של הולכת להתעלף אבל מחזיקה מעמד הולכת לעבודה וחוזרת אחרי שעתיים כי אני מרגישה שאני הולכת להתעלף
אני ממש מפחדת מגרידה אבל גם מהחולשה ועל המהלך התייעצתי עם אחות קופת חולים ששלחה אותי לרופאת נשים שבטח תשלח אותי לגרידה אני מציינת שעברו כבר שבועים וחצי מאז הדימום .
השאלה שלי האם להמליץ מהחולשה ולעוף למיון לגרידה או להמשיך לחכות האם זה מסוכן ?
מקווה_לטוב*

הפלה ספונטנית

טוב לא ענו לי אבל למי שתקרא אולי זה יעזור -
ההיתי בבדיקת אולטרסאונד שכולי מוכנה נפשית לסוע לבית חולים לעבור גרידה אפילו תיק עם פיג'מה ושמפו באוטו מכיון שמהאולטרסאונד האחרון עדיין נצפה שק ולא הרגשתי שיצא משהו ואפילו הדימום הפסיק וגם החולשה מטורפת אבל עם כל זה בבדיקה יצא נקי אין שק ואני לא צריכה לסוע למיון הרגשה כך כך טובה כמו לידה לגודל האירוניה. עדיין חלשה מאד נקבעה לי בדיקת דם למחר בבוקר אבל מאד שמחה שאני לא צריכה לעבור גרידה . היה שווה לחכות ולדחות את הגרידה שמבחינת הרופאה כבר הייתי אמורה לעבור לפני שבועיים וחצי.
אלין*
הצטרפות: 13 נובמבר 2013, 07:07

הפלה ספונטנית

שליחה על ידי אלין* »

הי
רק רציתי לתת חיבוק וירטואלי. אני שמחה שאת מרגישה טוב וטוב שאת אחרי ובלי גרידה או ציטוטק. אצלי היתה צניחה בהמוגלובין בגלל הדימומים ולכן הייתי עייפה. קניתי ברזל נוזלי ותוך חודש כבר חזרתי לערכים נורמליים והעייפות השתפרה. ממליצה מהניסיון שלי לשים לב גם לצד הרגשי ולטפל אם את מרגישה שאת צריכה. תרגישי טוב
שליחת תגובה

חזור אל “תכנון הריון”