המלצות מובילים

neon*
הצטרפות: 13 מאי 2003, 17:30

המלצות מובילים

שליחה על ידי neon* »

אני קיבלתי שרותים מספר פעמים מש.ה.ם הובלות (טל. 03-9699212). העברתי איתם דירה לפני 4 שנים והשתמשתי בשירותיהם עוד מספר פעמים להובלות קטנות. הם לא הכי זולים אבל מאד יעילים ומאד אמינים. שווה לקבל מהם הצעה.
שיעבור (תרתי משמע) בקלות!
יהודית_שפמן*
הצטרפות: 12 יוני 2002, 21:42
דף אישי: הדף האישי של יהודית_שפמן*

המלצות מובילים

שליחה על ידי יהודית_שפמן* »

אנחנו הובלנו ואיחסנו את הרהיטים אצל אחים יששכר מאוד מקצועיים אמינים, דייקנים, ואיך הם נזהרו! הם הגיעו לבית עם הריח של הצבע.. ושהיה שבר במראה קיבלתי חליפית.
ועכשיו נראה עם מי נארוז אוטוטו .
ענת_שן_לוי*
הצטרפות: 26 ספטמבר 2001, 22:10
דף אישי: הדף האישי של ענת_שן_לוי*

המלצות מובילים

שליחה על ידי ענת_שן_לוי* »

יש את דוד הובלות מרעננה, שמעסיק פועלים מדהימים גם בחביבותם וגם בחזותם שגובלת באלילות יוונית. הוא לא מהזולים אבל פשוט חוויה לעבור איתו/איתם דירה.
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

המלצות מובילים

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

לפני חודש עברנו עם קוסטה שנתן לנו את ההצעה הזולה ביותר
הבעיה עם ההובלה היתה שהוא שלח שני בחורים בלבד, עם משאית קטנה מדי.
כתוצאה מכך לקח להם בערך 3 שעות להעמיס את הבית (וזה ה-מון זמן. בבית הקודם לקח להם חצי זמן וזה כלל גם אריזה. בגלל שהם היו 4!).
גודל המשאית שיחק תפקיד חשוב מאוד כי היא פשוט לא הספיקה... והם היו צריכים להשקיע המון זמן בלהנדס את הכל שיכנס.
(נסענו עם בגז' מלא בגלל זה. כלכך לא היה מקום במשאית...)

פשלה כזאת יכולה לקרות לכל אחד ואני לא ממש יודעת איך אפשר למנוע אותה....

ולעניין אחר -
ראיתי היום המלצה של מישהי (בפורום הורים YNET) על חברת הובלות שגם אורזת, גם מובילה וגם פורקת.
זאת אומרת - בסופו של תהליך אין ארגזים בבית וכל הצלחות מונחות כבר בארון!
היא נשמעה מאוד מרוצה.
מעברים 1.800.375252
אלה*
הצטרפות: 07 פברואר 2002, 12:31

המלצות מובילים

שליחה על ידי אלה* »

האחים יששכר הם מאיזור רחובות. אנחנו מרמת גן ועוברים לעמק חפר וסגרנו איתם. נראה שהם מסודרים ואמינים, מבטיחה לדווח לאחר המעבר בעוד ימים מספר. לעת עתה הנה הטלפון 08-9220007 .
בקשר לקיבוצניקים, גם אני שמעתי רק התנסויות גרועות איתם...
רסיסים_של_אור*
הצטרפות: 21 אפריל 2004, 20:42
דף אישי: הדף האישי של רסיסים_של_אור*

המלצות מובילים

שליחה על ידי רסיסים_של_אור* »

גם אנחנו ממליצים בחום על "האחים יששכר" הם עובדים בכל הארץ והעבירו אותנו לפני מס' חודשים. הם הביאו המון ארגזים מבעוד מועד וההובלה היתה ממש בסדר. יש להם גם שירות נגרות לפירוק והרכבה של רהיטים במידת הצורך.
בהצלחה ומעבר קל ומהיר {@
עומר_ס*
הצטרפות: 20 פברואר 2004, 11:51
דף אישי: הדף האישי של עומר_ס*

המלצות מובילים

שליחה על ידי עומר_ס* »

אני ממליץ בחום על הובלות גב ההר . מאיר ספרא ואחיו: 050-8452383 02-9978757.
לאחר מספר הצעות מחיר בחרנו בהם, היה להם מחיר זול ואטרקטיבי.
צוות של 4 חברה צעירים עם משאית גדולה הגיע בדיוק בזמן שקבענו. הם היו נחמדים !!!, ועדינים מאוד (הם אמרו שלא צריך לכתוב "שביר", כי כל ארגז נחשב לשביר). הם לא זורקים ארגזים ומעבירים הכול בזהירות ובשכל. הצליחו להתקרב ממש עד הבית ועבדו מהר ויעיל. לא שברו ולא לקחו דבר.

הם לא הסכימו לקחת את הטיפ שהצעתי והתפשרנו בסוף על חצי מהסכום. כששאלתי למה, הם ענו לי שהם מנסים לשנות את התדמית של המקצוע ולהראות שאפשר אחרת.
אנונימי

המלצות מובילים

שליחה על ידי אנונימי »

ראו גם: מדור הבית במרכז, טיפים למעבר דירה

דף מוצנע

שימו לב: זהו דף קהילתי המיועד לשיתוף של חברי הקהילה לטובת חברי הקהילה. המלצות של גורמים אנונימיים שאינם חברי קהילה, וחשודות כפרסומת - יימחקו. תודה.

אזהרה: לא להאמין להמלצות מניקים שאינם מוכרים באתר!
סוגיות הובלה כלליות:}

• לגבי ארגזים - זה סטנדרנט שמביאים לך קרטונים לאריזה.
  • יש אפשרות לבקש גם אריזה. הם באים ותוך שעתיים אורזים לך את כל הבית לקרטונים, ואת הדברים השבירים לארגזים.
  • מחיר ההובלה נקבע לפי המרחק בין 2 היעדים, לפי הקומה בה נמצאות הדירות, לפי מספר הארגזים שיש להוביל, ריהוט כבד (רהיטי סלון ומטבח, מכשירי חשמל כבדים דוגמת מכונת כביסה).
  • יש חברות שבאות לפני לראות את הבית ונותנות הצעת מחיר, יש כאלה שעושים את זה בטלפון לפי מה שמספרים להם.
  • צריך לשים לב לעניין הביטוח (כולם אומרים שיש אבל אם יש משהו חשוב באמת שצריך להוביל - כדאי לברר טוב טוב ולקרוא מה הוא באמת מכסה)
  • צריך לוודא שהצעת המחיר שניתן בטלפון כן/לא כוללת מע"מ.
  • אם אפשר, כדאי לעבור בחורף, או לפחות לא בחופש הגדול. המחירים "מחוץ לעונה" זולים בצורה מדהימה.
  • טיפ: יש כאלה שאצלם זה כלול במחיר (הובלות גב ההר, 2006). סכומים אחרים שנרשמו: 100, 150 לכל אחד.
(תרמו: ה עוגיה, הילה, תמר ס, שי רי)

אזהרות מובילים - כללי:}

• "הקיבוצניקים"
  • חברת הובלות שרון
  • תפוז הובלות
  • ויקטור הובלות
  • "המסבל"
  • "ארבלי הובלות"
  • "אדי הובלות"
  • בוריס, "הובלות אביבה"
  • גאמא שיפינג (ימי)
  • מיקי הובלות
  • הובלות אבשלום
  • הובלות ליאוניד
  • איתן הובלות ממושב אביאל
  • אילן הובלות
  • אחים יששכר
  • הובלות גב ההר
  • א.א. מובילים
  • עודד ארז- nice move
פירוט:
שגי_בגי*
הצטרפות: 23 אוגוסט 2005, 11:09

המלצות מובילים

שליחה על ידי שגי_בגי* »

בחיים אל תקחו את "ארבלי הובלות". כמעט כל הרהיטים נדפקו (מיטות, שידות, ארון, ספריות). הארגזים הגיעו מקומטים וקרועים כאילו עברו מסע רגלי.
ובנוסף- הנהג שלהם "התבלבל" ונסע לעיר אחרת - מרחק שעה נסיעה.
בקיצור- ממש לא!!!!
מצדה_ואלעד*
הצטרפות: 26 אוגוסט 2005, 14:57

המלצות מובילים

שליחה על ידי מצדה_ואלעד* »

אני רוצה להמליץ על שירות הובלות א.ב. אני בא. לפני שבוע עברנו אני ושיחיה לגור ביחד, והם החברה שהובילה את רכושנו לבית החדש. הם היו מקצועיים, זולים יחסית ואדיבים מאד. מומלצים! (03-6422338, אני חושבת שהם עושים העברות בכל הארץ).

לעומת זאת, חברת הובלות שרון (מהמומלצים במד"ס) - קבעו איתי זמן ונעלמו בלי להודיע (ראו הוזהרתם).
רפאל_נאמן*
הצטרפות: 03 ספטמבר 2005, 09:53

המלצות מובילים

שליחה על ידי רפאל_נאמן* »

השתמשתי בשרותי "אדי הובלות". סוכן נשלח אלי על מנת להעריך את התכולה ולתת הצעה. הוא העריך כי כל התכולה תיכנס למשאית אחת והסכמנו על מחיר. ביום ההובלה התכולה לא נכנסה למשאית. הוא התקשר והציב בפני ברירה: להוסיף עוד 3000 שקל (!!!!) למשאית נוספת, או להשאיר את התוכלה בבית ובמשאית. אקדח לרקה.

אל תתקרבו לחברת נוכלים זו. ראו הוזהרתם.
לוונדר_סגול*
הצטרפות: 24 ספטמבר 2004, 16:05
דף אישי: הדף האישי של לוונדר_סגול*

המלצות מובילים

שליחה על ידי לוונדר_סגול* »

לילה טוב מדווחת:
שלא תעזו לקחת את בוריס, הובלות אביבה, ושתספרו לכל חבריכם.

_המוביל צריך לבוא ב-12:00. ב:11:30 הכול מוכן. מתקשרים למוביל. אתה מגיע בזמן? כן. אני נוסעת לילדות. הזוגי מחכה למוביל.
עד 15:30, כל רבע שעה הוא מגיע. מגיע, שותה קפה. לוקח את הכסף. נוסע.
העובדים לא עובדים. המשאית קטנה ומצ'וקמקת. לא מורידים ציוד מהקומה העליונה. הזוגי מתעצבן וכך רוב הציוד נכנס למשאית. עדיין צריך להעביר חלק באוטו שלו, בשתי נגלות (למחרת בבוקר גילינו שחלק מהציוד הוחבא ונשאר בבית. נגלה שלישית). מגיעים רק לקראת שבע בערב לבית החדש.
מעבירים חלק מהציוד ששמרנו עבור קרוב משפחה. מגיעים אליו ומודיעים לו שאם הוא לא מוסיף עוד 150 ש"ח לא מורידים לו את הציוד. אני מתקשרת למוביל. הוא מנתק._

הועבר מהדף סדרת הטלוויזיה עמוק באדמה.
הילה*
הצטרפות: 29 דצמבר 2001, 17:10

המלצות מובילים

שליחה על ידי הילה* »

הובלות גב ההר . מאיר ספרא ואחיו: 050-8452383 02-9978757

לעבור רק איתם!

הגיעו בדיוק בזמן שקבענו
ארזו הכל בעדינות עם הרבה רגש. אחרי כמה דקות שלחו אותי לבית קפה
(עד שיסיימו לארוז ולשים במשאית).
נחתי עד שהגיעו לבית. פרקו הכל ב צ'יק צ'ק,
כמובן בעדינות.
הרכיבו את מה שצריך .
על כל ארגז רשמו בצורה ברורה מה נארז ומאיפה
(ספרים חדר ילדים שני מדפים עליונים, מה שהיה על השולחן בפינת האוכל, וכו').
אני מקוה שיותר לא אעבור לשומקום -אבל אם כן, אז רק איתם.
שי_רי*
הצטרפות: 16 אוקטובר 2005, 10:31
דף אישי: הדף האישי של שי_רי*

המלצות מובילים

שליחה על ידי שי_רי* »

הזמנתי הובלה מ"עוברים בירוק" על פי המלצות פה באתר והיה גרוע!
הם החליפו בעלים לפני כמה שבועות אז אולי זה בגלל זה.
רינ_צ'י*
הצטרפות: 31 מרץ 2003, 09:12
דף אישי: הדף האישי של רינ_צ'י*

המלצות מובילים

שליחה על ידי רינ_צ'י* »

במקרה שאתם צריכים לעשות שילוח ימי, בשום אופן לא כדאי להעזר בשירותי גאמא שיפינג - אורזים גרוע (ממלאים ארגזים רק עד למחציתם, לא שומרים על דברים שבירים), עושים פרצופים על טיפים סופר-נדיבים (בסוף נתנו 250 ש"ח לכל אחד משלושת העובדים!).
בסופו של דבר קיבלנו את חפצינו בארץ היעד במצב גרוע מאד - מלאים בלשלשת ציפורים ועוד כל מיני דברים שממש לא כדאי לפרט (ככה הטרמפולינה של הילדים, ככה כיסאות), נשברו רגליים של שולחנות וחלקים במקרר, ועוד ועוד.
ואז הסתבר שהם גם לא טרחו לשלם את הפרמיה לחברת ביטוח. אבל לגבות אותה מאיתנו לא שכחו.
בקיצור - ממש ממש לא.
טליה_טקאוקה*
הצטרפות: 04 מאי 2006, 08:27
דף אישי: הדף האישי של טליה_טקאוקה*

המלצות מובילים

שליחה על ידי טליה_טקאוקה* »

אנחנו עוברים לטוקיו אם למישהו יש המלצות על דרך לא מאד יקרה להעביר בגדים, צעצועים, כלי מטבח וזהו בערך.
בדקתי עם חברה בשם vasm רצו כמעט 2000$...
אמא_של_מוגלי*
הצטרפות: 21 יוני 2006, 23:16
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_מוגלי*

המלצות מובילים

שליחה על ידי אמא_של_מוגלי* »

אני גרה בטבעון ונעזרתי פעמיים ב"הובלות סלבה"
0505535752
0523408107
048100794
מעולים! מחירים זולים, זריזים לאללה . כדאי לסגור איתם כמה שיותר מהר כי הם עמוסים
אם אתם לוקחים אותם להובלה, קחו מהם הרבה כרטיסי ביקור ותעבירו הלאה - הם שווים את זה.
אמא_של_ליה*
הצטרפות: 05 אוקטובר 2005, 12:35
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_ליה*

המלצות מובילים

שליחה על ידי אמא_של_ליה* »

אני ממליץ בחום על הובלות גב ההר . מאיר ספרא ואחיו: 050-8452383 02-9978757.

הובילו גם לנו. הם הגונים, נחמדים ואחראיים. את יכולה אפילו לוותר על סקר שוק.
אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

המלצות מובילים

שליחה על ידי אילה_א* »

יש הזהרה מיקי הובלות שהוא אגם קנה מאיזי הובלות את המספר שלו בדפי זהב. האנשים הכי לא הגונים ורציניים שיצא לי לעבוד איתם בזמן האחרון
הדס_מצוי*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2005, 15:02
דף אישי: הדף האישי של הדס_מצוי*

המלצות מובילים

שליחה על ידי הדס_מצוי* »

"מובילים בירוק"
הובילו לי את תכולת הדירה לפני מס' חודשים. היו הכי זולים ויחד עם זאת עם ביטוח מספק. אדיבים, זריזים ויעילים. מאז המלצתי עליהם לעוד 3 חברים שהשתמשו והיו מרוצים. לדעתי הם מובילים בכל הארץ.
052-6006262
רות_חיים*
הצטרפות: 27 פברואר 2007, 14:32

המלצות מובילים

שליחה על ידי רות_חיים* »

עברתי דירה לפני שבוע היה סיוט אני לא מאחלת לאף אחד דבר כזה מובילים לא נחמדים מוסיפים כסף באמצע העבודה
הובלות אבשלום
סלעית*
הצטרפות: 28 יולי 2003, 05:24

המלצות מובילים

שליחה על ידי סלעית* »

יש לי אי-המלצה חמה על הובלות ליאוניד. בחרתי בהם בעקבות המלצות שקיבלתי, גם כאן באתר, אבל לצערי איתנו היו גרועים במיוחד.
הזמנו אותם כולל אריזה. על רוב הארגזים שהם ארזו הם כתבו רק את שם החדר ממנו לקחו הדברים, ולא מה יש בארגז (בגדים? ספרים? צעצועים?) וזה גרר כאבי גב מיותרים לנו בפירוק. הם לא הפעילו שיקול דעת באריזה, ולכן מצאנו את עצמנו בבית החדש עם קרטון ביצים ריק, בקבוקי שתייה ריקים וכד'. מצד אחד הם עטפו בזהירות את כלי המטבח, אבל לא דברים קטנים ושבירים כמו בובות קישוט של הילדים. חלק נשברו כמובן.
לרוע המזל החתולה שלנו נבהלה מהם וברחה על ההתחלה, ובילינו כ 3 שעות בחיפושים אחריה, כך שלא יכולנו להיות צמודים אליהם באריזה. הם העבירו פוסטרים של הילדים באחת משתי דרכים מתוחכמות: קיפלו לשניים ושמו בארגז (ניסיתם להוציא קפל מפוסטר? לא הולך) או פשוט דחפו לארגז כך שיצא קווץ' מקומט. הם העבירו מזרונים בלי לעטוף אותם, וגם הניחו אותם על הכביש. הם לא עטפו מיטות מסביב, ולכן יש לנו קישוטים שחורים וקילופי צבע על מיטה בהירה. וזה בלי לספר על הדפיקה במיטה, שריטות בצבע של המקרר, והעובדה שאחרי שהם הודיעו לנו שהמיטה לא עוברת בחדר המדרגות של הבית החדש, וגם לא דרך החלון, היינו צריכים להתעקש איתם ולהראות להם ע"י סרט מידה שהיא כן עוברת אם עושים את זה באלכסון.
שיא השיאים: אני במקרה נמצאת ליד דלת הכניסה לבית החדש, שומעת בום חזק, קללות, ואז "פסססססססס" קול יציאה של גז. נכנסים המובילים עם המקרר. לתומי אני מחכה שיגידו משהו. נאדה. הם מתחילים לרדת להביא עוד דברים.
אני יורדת אחריהם ואומרת "סליחה, דפקתם לנו את המקרר"
המוביל: "אה?"
אני: "כן, שמעתי בום, שמעתי את הגז בורח"
המוביל: "מאיפה את יודעת שהוא לא בסדר? אולי הוא כן עובד?"
אני: "אתה מכיר מקרר שעובד בלי גז???"
המוביל: "בסדר, תזמיני טכנאי, מה הסיפור?"
אני: "מן הנימוס שתגיד לי שקרה משהו, שאני אדע, ולא שאני אגלה בעצמי. אתה לא צריך להסתיר ממני. זה לא בסדר."
המוביל: "זה לא בסדר??? זה שאנחנו עובדים כאן קשה זה לא בסדר!!!"
אני:"???"
התקשרתי למרכז שלהם. חייבת לומר ששם ענו לי בנימוס. ביקשו שאברר כמה עולה טכנאי (570 שקל!) ואמרו שאוריד את הסכום ממחיר ההובלה. לא הציעו פיצוי חלילה. ואני רק מדמיינת לעצמי מה היה קורה אילו הייתי בדיוק בחדר אחר. איך היינו מחברים את המקרר, קונים אוכל, מחכים, ולא מבינים למה הוא לא מקרר. ומזמינים טכנאי, מחכים שיגיע, זורקים את האוכל, ומשלמים בעצמנו, ולך תוכיח שזה קרה בהובלה.
ממליצה בחום - שומר נפשו, בריאותו הנפשית ורכושו - ירחק.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

המלצות מובילים

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

נסי את האחים יששכר, לי העבירו בתל אביב אבל אולי יבואו גם לירושלים?
היו הכי זולים ועשו עבודה טובה, בהצלחה.
1800224541
דו*
הצטרפות: 06 יולי 2006, 13:12

המלצות מובילים

שליחה על ידי דו* »

היזהרו מאד מאיתן הובלות ממושב אביאל! יגיע אליכם בחור נחמד (איתן או ארז) שמדבר נורא יפה. גם העובדים שלהם נחמדים ואדיבים. אבל!!! הם גרמו לנו נזקים בסכומים גבוהים למדי (מזרון הרוס מבנזין, טלוויזיה שצורתה התעוותה - גם מבנזין.,.., ארונות דפוקים שהורכבו זוועה והושחתו, ועוד ועוד). הם גם גרמו לנו לעגמת נפש - העברת הדירה נמשכה עד שלוש בלילה (!!!) אי נעימות רבה מהשכנים, כמובן, ולילות רבים של שינה על מזרון קמפינג עד שהם ינסו לנקות את המזרון (מה שכמובן לא הצליח).
בסופו של דבר, הם קיבלו את כל הכסף שלהם עד השקל האחרון, ואנחנו נותרנו עם הנזקים והבאסה.
לא כדאי!!!
פלונית_כרגע*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2004, 14:10
דף אישי: הדף האישי של פלונית_כרגע*

המלצות מובילים

שליחה על ידי פלונית_כרגע* »

טוב עידכון:
לאחר שההובלה הבריזה לנו פחות משבוע לתאריך הפינוי,לקחנו בסוף את "הובלות בר" (דרך אתר מידרג) על סמך זה שהיה ממש רגוע בטלפון ונתן הצעה שהיתה נמוכה גם מאלה שסגרנו איתם במקור.קבענו איתם לצהריים ובסוף הוא צילצל שעתיים יותר מוקדם ושאל אם אפשר לבוא- סיימו יותר מוקדם במקום הקודם.. הוא הגיע עם עוד 3 פועלים ותוך שעה וחצי הכול הסתיים!!!! כולל עצירה בדרך לאיסוף מעוד מקום. היו מיקצועיים ומהירים. אחד העובדים העמיס על הגב מלא ארגזים- עם ספרים.. וקשר ברצועה והרים. השמנדריק התלהב ואמר " תראי אמא כמו מנשא". בקיצור היה אחלה מומלצים מאוד מבחינתנו!
אמאשל_טל*
הצטרפות: 09 יוני 2007, 22:17

המלצות מובילים

שליחה על ידי אמאשל_טל* »

מצטרפת לאזהרה מ{{}}הובלות ליאוניד. עברנו איתם שבוע שעבר והיה מ-ז-ע-ז-ע.
קודם כל הם עבדו באיטיות איומה, בכל רגע נתון מישהו מהם נח. כל שעה יצאו לרבע שעה הפסקה. הובלה של דירת 3 חדרים (ללא אריזה) לקחה 12 שעות!! המובילים אמרו שהם עייפים, כי הובילו אתמול דירה גדולה..
הם עשו לנו המון נזקים - כולל שבירת גלגל של המקרר וסירבו להודות בזה. כל מיני דברים קטנים נשברו, הארונות נשרטו ועוד לא מעט נזקים.
בערב התלוננו ובמשרד אכן היו נחמדים, אך לא הציעו פיצוי הולם על כל הנזקים

בקיצור - להתרחק!.
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

המלצות מובילים

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

חוב:
עברנו עם רוזנבאום (חיפה) לפני כחודשיים.
בטלפון היו עניניים ומעט חסרי סבלנות, קיבלתי הצעת מחיר בדוא"ל (ממלאים טופס באתר).
לא נתתי להם לארוז (כי הם הגדירו את הסימון שלהם כ "רושמים מאיזה חדר ולאיזה חדר", וכי התרשמתי שהם עובדים מהר ולא תהיה להם סבלנות לאפשר לי לרדוף אחריהם עם מחברת ולרשום),
את ההובלה עשו מצוין ובזריזות, עשו מאמץ שהכל יכנס בנגלה אחת, הארגזים שסומנו במדבקות צבעוניות נכנסו לחדרים הנכונים, וגם - בונוס - היו נחמדים.

סיכום: |Y|
חלוקית_נחל*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2007, 08:01
דף אישי: הדף האישי של חלוקית_נחל*

המלצות מובילים

שליחה על ידי חלוקית_נחל* »

עברנו עם אחים יששכר - לא ממליצה.
הגיעו באיחור, במשרד לא התייחסו אלינו, למרות התשלום וההזמנה לא שלחו נגר לפירוק רהיטים, ולא להרכבתם בסיום, למרות שתמחרו זאת, כשכבר הצליחו להרכיב, לא הרכיבו כמו שצריך ונאלצנו לרדוף אחריהם כשבועיים עד ששלחו משהו לחבר את הראש מיטה, הצענו למובילים טיפ של 150 ש"ח לאחד, הם ביקשו יותר, וכשהוספנו דרשו שנוסיף עוד כי הסכום לא מתחלק במספר העובדים :-(
חלוקית_נחל*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2007, 08:01
דף אישי: הדף האישי של חלוקית_נחל*

המלצות מובילים

שליחה על ידי חלוקית_נחל* »

עשינו הובלה קטנה עם קוסטה וממליצה בחום. הגיע בזמן, עבד בזריזות וביעילות וגם לא ניסה לסחוט @}
פלוני_אלמונית*

המלצות מובילים

אי-המלצה על גיא מאולימפוס. פניתי אליהם בעקבות המלצה פה ו"נפלתי קשה". עשו את כל הטריקים הידועים, התנהגו בעבריינות וזה היה סיוט.

ממליצה למי שמזמין הובלה לשים לב שישלח נציג מהמובילים לפני ההובלה לראות את הבית ולהעריך את המחיר של ההובלה.
צילי*
הצטרפות: 07 יוני 2006, 10:08

המלצות מובילים

שליחה על ידי צילי* »

אזור נהריה, יש את חברת רוזנבאום, http://www.rozenbaum.co.il/ , שהם פשוט אלופים בכל רמה. זו הובלה רצינית ולא איזה חאפר. הם גם אורזים אם צריך ומפרקים ומרכיבים רהיטים. אנחנו היינו מרוצים עד הגג. יחסית לחברות רציניות הם לא יקרים, משהו באמצע. לדעתי שווים כל שקל.
אם את זקוקה לעוד פרטים אני ב [email protected]
שיהיה לך בהצלחה
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

המלצות מובילים

שליחה על ידי פלונית* »

באזור פרדס חנה יש את שביט לוגיסטיק, חברה נחמדים ואמינים. אני לא יודעת לגבי מחירים של הובלה כוללת, אבל אנחנו עשינו איתם דיל של השכרת משאית (ז"א - אנחנו מעמיסים ופורקים ,הם רק מספקים משאית ונהג) ב-120 ש"ח לשעה, יצא לנו 400 ש"ח שזה מעט מאד להובלה של חצי שעה מרחק. אם יש חברה שיעזרו להעמיס אפשר לעשות את הכל צ'יק צ'ק ויחסית בזול. אם תרצי טלפון אוכל להשיג. מעבר נעים.
יערת_דבש*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2003, 00:10
דף אישי: הדף האישי של יערת_דבש*

המלצות מובילים

שליחה על ידי יערת_דבש* »

המליצו לי:
יש לי מוביל מקסים :סרגיי 050-856-1501
יערת_דבש*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2003, 00:10
דף אישי: הדף האישי של יערת_דבש*

המלצות מובילים

שליחה על ידי יערת_דבש* »

ועוד אחד:
_המלצה על מוביל: יורי 0522-354243 גם זול מאד, וגם נחמד מאוד וענו. ואמין. העברתי איתו מקרר שקיבלתי מאתר "אגורה", הוא לקח איתו עוד מישהו כי זה היה קצת סיפור, נסע לשם (בחיים לא פגשתי אותו קודם\ או את בעלת המקרר) והביא אותו אליי, ולא דרש מחיר יותר גבוה משסוכם למרות שההעברה קצת הסתבכה (ענייני משקופים), וגם לא עשה "רגשי", ואפילו סירב לכוס שנייה של מיץ תפוחים (טוב, הוא לא היה קר, בכל זאת לא היה לי מקרר...)
בהצלחה _
הדס*
הצטרפות: 25 ספטמבר 2002, 18:28

המלצות מובילים

שליחה על ידי הדס* »

מוביל ברמת-גן מאד אמין ומומלץ (אנחנו מובילים איתו כבר פעם שניה..)
אפי הובלות - 0505253203
מעבר נעים
מונו_לוגית*
הצטרפות: 12 יולי 2008, 22:34
דף אישי: הדף האישי של מונו_לוגית*

המלצות מובילים

שליחה על ידי מונו_לוגית* »

במרכז הארץ - ארץ הצבי (וגם איחסון-כל): http://www.ichsun.co.il/main.asp
אמינים, עם ביטוח, אולי לא כל כך זולים אבל עם הרבה המלצות שאני קיבלתי עליהם (וגם העברתי איתם)
מיכל*
הצטרפות: 09 אוקטובר 2001, 17:11

המלצות מובילים

שליחה על ידי מיכל* »

פעם שלישית (ואחרונה, אני מקווה) אני עוברת עם איליה ואני ממליצה עליו. מגיעים בזמן (אפילו לפני הזמן), מחיר הוגן, אנשים טובים. גם מפרקים אם צריך וגם אורזים. מאוד אמינים! סומכת עליהם בעיניים עצומות. אפשר לפנות אליו בטלפון: 050-5282916. לדעתי עובדים בכל הארץ.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

המלצות מובילים

שליחה על ידי בשמת_א* »

_מצטרפת לאזהרה מהובלות ליאוניד. עברנו איתם שבוע שעבר והיה מ-ז-ע-ז-ע.
קודם כל הם עבדו באיטיות איומה, בכל רגע נתון מישהו מהם נח. כל שעה יצאו לרבע שעה הפסקה_
ועשו נזקים, והיו לא נחמדים. לא לי, לחברה שלי.
חני_תה*
הצטרפות: 30 אוקטובר 2007, 01:04
דף אישי: הדף האישי של חני_תה*

המלצות מובילים

שליחה על ידי חני_תה* »

עברנו מירושליים קומה שלישית בלי מעלית ורחוק מן הכביש לנווה איתן קומת קרקע, 120 ק"מ נסיעה לכיוון אחד. מדובר בהעברה שמתומחרת יקר בגלל הקומה, בגלל המרחק ובגלל כמות החפצים שמילאה משאית בינונית עד אפס מקום.
קיבלנו הצעות מחיר בטלפון שנעו בין 2800 ל 4000 לפני טיפ ובלי פירוק ארונות והרכבה, כמובן שבלי אריזה, וחלקם גם בלי קרטונים לפני.
בכזה מחיר שווה לי למכור או למסור את תכולת הדירה שלנו ולהתחיל מחדש...
סה"כ כל מה שיש לנו מצאנו בזבל או קיבלנו (אבל דברים טובים).

בסוף החלטנו להוזיל את המחיר ע"י פירוק תהליך ההעברה לגורמים.
אנחנו אספנו ארגזים מהארגזיה בקניון מלחה בירושלים (שעה עבודה של שנינו).
אנחנו פירקנו והרכבנו את הארונות (שעתיים עבודה של אחד מאיתנו).
אנחנו ארזנו (לקח לנו הרבה זמן)

שכרנו בבית שאן משאית עם נהג שהסכים גם לעזור בסבלות וגם לסדר את הדברים במשאית - 1300 ש"ח
שכרנו בירושלים שני סבלים מדהימים שעבדו בפרך וללא לאות ותוך 4 שעות העבירו את כל תכולת הדירה אל המשאית. שום דבר לא נשבר. שילמנו להם 40 שקל לשעה.
בצד של נווה איתן היה יותר קל, שכרנו שני עוזרים וביחד עם ירמי והנהג הם פרקו את המשאית תוך שעה. לעוזרים שילמנו 50 שקל לשעה.
סה"כ אחרי טיפ יצא לנו 1800 להעברה.

ממליצה בחום על שני הסבלים, רוסים, ירושלמים, חזקים וחרוצים ובעלי ניסיון, אמינים ורוצים עבודה.

כזה סידור טוב רק למי שיש לו זמן להתעסק עם ההעברה...
ג'ינ_ג'ית*
הצטרפות: 28 פברואר 2004, 00:23
דף אישי: הדף האישי של ג'ינ_ג'ית*

המלצות מובילים

שליחה על ידי ג'ינ_ג'ית* »

מהאתר הזה מפנים מס' מובילים שמתקשרים בעצמם אליך ונותנים הצעת מחיר. התנסיתי וזה מצוין.
http://www.kolboynik.co.il/
לב_שמח*
הצטרפות: 28 פברואר 2008, 21:31
דף אישי: הדף האישי של לב_שמח*

המלצות מובילים

שליחה על ידי לב_שמח* »

מצטרפת להמלצות על המוביל סלבה מטבעון (טלפונים בהודעות לעיל). אמינים, נחמדים, חרוצים ו...זולים באופן משמעותי. גבו 1800 ש"ח על הובלה שעפ"י סקר מקדים עלתה 2500-2800 אצל מובילים אחרים (צ'ופרו בטיפ מרשים שניתן מכל הלב כך שההפרש קוזז קצת אבל מהסיבות הנכונות)
חסרונות שבחינתנו לא היו רלוונטים אבל יכולים להיות רלוונטים לאחרים :
  1. אין להם ביטוח. הוא מציע לחתום על נייר כתוב ביד שבו הוא מתחייב שהוא אחראי לנזק לרכוש אם נגרם במהלך ההובלה. לא מימשתי את ההצעה כך שאני לא יודעת אם היא תופסת חוקית, בכל אופן לא היו לי רהיטים ששווים יותר מ 1000 ש"ח (ההפרש בין מחירו להצעות מחיר של מובילים עם ביטוח) כך שלא היה לי מה להפסיד
  2. הוא לא מספק ארגזים אבל לא הייתי צריכה כיוון שנעזרתי בארגזים שמיכאלה מטבעון בדיוק פינתה. שוב תודה לך ולאתר שקישר ביננו
קיבלתי את ההמלצה מכם ושמחה אם זה יעזור לבאים בתור...
שבוע טוב
אמאשלטל*
הצטרפות: 01 אוקטובר 2004, 12:42

המלצות מובילים

שליחה על ידי אמאשלטל* »

לגבי לאוניד הובלות, אם לא מאוחר מדי כבר, לנו הייתה חווייה מאד שלילית איתם. היו מזעזעים. לא להתקרב!
ר_ו_ב_י_נ_א*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2005, 14:42
דף אישי: הדף האישי של ר_ו_ב_י_נ_א*

המלצות מובילים

שליחה על ידי ר_ו_ב_י_נ_א* »

ממליצה מאד מאד מאד על הובלות ולדימיר - עשינו איתם הובלה כבר די מזמן מתל אביב לפרדס חנה ומאז רבים מחברינו נהנו מהשירות המעולה שהם נותנים. מאד ישרים, מקצועיים הגונים ונחמדים. 052-2508533
ריחות_של_יסמין*
הצטרפות: 20 יולי 2006, 19:00
דף אישי: הדף האישי של ריחות_של_יסמין*

המלצות מובילים

שליחה על ידי ריחות_של_יסמין* »

אנחנו עברנו בתחילת החודש עם קונוטופ הובלות
היו מאד מקצועיי, היינו מרוצים
ויקטור קונוטופ
050-5439258
אליס_מיאו*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2007, 00:28
דף אישי: הדף האישי של אליס_מיאו*

המלצות מובילים

שליחה על ידי אליס_מיאו* »

עברתי עם הובלות סטודנטים בשבוע שעבר, אומנם העברתי רק מיטה ושידה אבל הם היו נחמדים והגיעו בזמן, מבחינת מחירים הם די ממוצעים.
עוברת_סידרתית*
הצטרפות: 11 פברואר 2009, 05:09

המלצות מובילים

שליחה על ידי עוברת_סידרתית* »

עוברים מהרצליה לחבצלת השרון אחרי שנה בלבד... לכאן עברנו עם אילן הובלות וממש לא אהבנו אותם! זריזים מאד אבל חצופים וגם לא מספיק זהירים - שברו לנו מנורה - ופירצפו לא מעט.
טליה_טקאוקה*
הצטרפות: 04 מאי 2006, 08:27
דף אישי: הדף האישי של טליה_טקאוקה*

המלצות מובילים

שליחה על ידי טליה_טקאוקה* »

ממליצה על כרמי מקבוץ מענית.
"שביט הובלות"
http://www.slo.co.il/HTMLs/Home.aspx

מתייחס בכבוד אלינו ולחפצינו.
עשה את ההובלה שלנו וגם לחברה שלי שהיתה מאד מרוצה.
לב_שמח*
הצטרפות: 28 פברואר 2008, 21:31
דף אישי: הדף האישי של לב_שמח*

המלצות מובילים

שליחה על ידי לב_שמח* »

אהלן,
עברו 10 חודשים
חוזרים לצפון
שוב העברנו עם סלבה
שוב ממליצים בחום
פירוט בהודעות שלעיל מהשנה שעברה
גילית_ט*
הצטרפות: 20 דצמבר 2006, 13:10
דף אישי: הדף האישי של גילית_ט*

המלצות מובילים

שליחה על ידי גילית_ט* »

אנחנו הובלנו כבר פעמיים עם הרצל 0505372397
מיכל_א*
הצטרפות: 14 נובמבר 2009, 14:10
דף אישי: הדף האישי של מיכל_א*

המלצות מובילים

שליחה על ידי מיכל_א* »

מישהו עבד לאחרונה עם "הובלות ולדימיר", שהומלץ כאן, ויכול לדווח שההמלצה בעיינה עומדת? למדתי מהדף שאנשים משתנים, או שמאחורי השם עומד כבר מוביל חדש ושונה, ומכאן השאלה. רוב תודות!
ג'ולי_ודניאל*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2009, 07:56

המלצות מובילים

שליחה על ידי ג'ולי_ודניאל* »

עברנו לפני כחודש עם סלבה, שמאוד מומלץ פה בדף
נכון שמחיר מצויין, והם עבדו מאוד טוב, היגיעו בזמן
הכל טוב מאוד, רק שימו לב, לנו נעלם המברגה החשמלית
אני בטוחה שהיא היתה במשאית,,,,והיא לא הגיע לבית החדש
הם לא לוקחים שום אחראיות...אז רק שימו לב מיוחד לדברים כאלה...
כי חוץ מי זה הם היו מאוד בסדר.
מיכל_א*

המלצות מובילים

שליחה על ידי מיכל_א* »

אי המלצה על "הובלות בוריס- בס בוריס". לא יודעת אם זה אותו אחד שכבר הזהירו מפניו כאן. בטלפון היה מאוד נחמד.
בשטח היו צריכים להעביר ספות מחברה אלי. הגיע למקום האיסוף חצי יום לפני המועד שנקבע - לא נורא. אלי לא הגיע. התחילו סיפורים שלא נדע. למחרת בצהריים (!!!) כשאיימתי שאם הוא לא אצלי אני ע כ ש י ו הולכת למשטרה נאות להגיע. דרש מחיר גבוה ממה שסוכם ואם את לא מסכימה- הופה שלושת בריוניו זורקים את הספות החוצה. ממש כך עמדתי מולם עם תינוקת. היתה לי ברירה? אל תנסו!
אהבה_לי*
הצטרפות: 01 מאי 2008, 22:48
דף אישי: הדף האישי של אהבה_לי*

המלצות מובילים

שליחה על ידי אהבה_לי* »

גם אני ממליצה בחום על ולדימיר. הנה הסיבות:
נתן מחיר מאוד אטרקטיבי בטלפון, 700 ש"ח בממוצע פחות מהצעות אחרות, וגם עמד בו ולא דרש תוספות.
הוא בעצמו לא הגיע, אבל הגיעו 5 (!) מובילים שעובדים בשבילו - עדינים, אדיבים, קשובים.
הובלנו מאבן יהודה לפרדס חנה. לא נשבר כלום למעט שני מקרים: התפרק ארון (איקאה - איך לא??) כשהורידו מהמשאית ולא עזבו אותו עד שתוקן וחוזק כליל.
כשהכניסו את אותו ארון (גדול מאוד) לחדר המיועד - פצעו קיר. אני לא ראיתי אבל העובד שגרם לזה, הזמין אותי להראות לי והתנצל מעומק ליבו.
נתתי 100 ש"ח טיפ לכל אחד, הם לא ציפו לזה בכלל ושמחו עד הגג. היה ממש ממש נעים מעבר שכזה בלי המתחים האופייניים של הובלה.
פלונית_כרגע*
הצטרפות: 04 אוגוסט 2004, 14:10
דף אישי: הדף האישי של פלונית_כרגע*

המלצות מובילים

שליחה על ידי פלונית_כרגע* »

סתם ניכנסתי לדף ולמרבה הפלא אני רואה שמחקו הודעה שלי!
וההודעה הזו היתה אי המלצה גדול מאוד על הובלות גב ההר
שהבריזו לנו שבוע לפני ההובלה ובאופן כללי התנהגו מגעיל ביותר!
נשארה רק ההודעה על כך שבסוף הסתדרנו אבל נעלמה כול התכתובת על החיפושים האינטנסיבים של חברת הובלה אחרת. סתם שתיקחו לתשומת לב.
האם הגיעו לפה אינטרסנטים?
אגב הגענו אליהם מלכתחילה בעקבות המלצות בדף..
אני*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2001, 17:25

המלצות מובילים

שליחה על ידי אני* »

לאחרונה השתמשנו בשירותיהם של "סלבה" ו"שביט לוגיסטיק"- הפרטים שלהם כבר רשומים מעלה.
"סלבה" היו בסדר גמור ו"שביט לוגיסטיק" היו ממש אחלה, ממליץ בחום.
מצטרף להמלצות מן העבר!
כאן_ועכשיו*
הצטרפות: 24 אוגוסט 2008, 12:21
דף אישי: הדף האישי של כאן_ועכשיו*

המלצות מובילים

שליחה על ידי כאן_ועכשיו* »

מצטרפת להמלצה על סלבה הובלות. לי אין את הפרטים אך מסתבר שרשומים כבר כאן למעלה..
נתנו לנו שירות איכותי, פרקטי במחיר סבבה..
סלעית*
הצטרפות: 28 יולי 2003, 05:24

המלצות מובילים

שליחה על ידי סלעית* »

רוצה להמליץ בחום על גולני הובלות. הגיעו בבוקר בזמן, עבדו ביעילות אבל בזהירות. פירקו והרכיבו ארון כמו שצריך. חסכו לנו פרוק של מיטה קינג-סייז, כשהצליחו להשחיל אותה לחדר המיועד אחרי שאנחנו כבר התייאשנו. כשחשבנו שחלק של רהיט נעלם בהובלה הציעו מייד להכין לנו אחד במקומו (בסוף נמצא שהוא נשאר בדירה הקודמת). יחס נעים ועבודה טובה. חבל רק שגילינו אותם אחרי שני מעברי דירה עם מעבירים גרועים ("ליאוניד הובלות" היו גרועים במיוחד).
פלונית*

המלצות מובילים

שליחה על ידי פלונית* »

מבטיחה לעדכן....
פלוני_אלמונית*

המלצות מובילים

אזהרה חמורה על א.א.מובילים!
לא די בכך שמיד עם הגיעם אמרו לי שהם לא לוקחים הכל אלא רק את הפריטים המדוייקים עליהם דיווחתי (ואני מדברת על כסאות של שולחן אוכל כשדיווחתי על שולחן אוכל ולא על כסאות)
ורצו 200 ש"ח נוספים על כך
הם המשיכו שרוצים תוספת מוגזמת מאוד על קרטונים שהיו אקסטרא
ובסך הכל היו איטיים מאוד ולא מקצועיים בכלל.
ויותר מכל אלה
כ 7 שעות לאחר שהסתיימה ההובלה התקשר אבי המנהל ואמר ששטר אחד של 200 ש"ח מאלה שנתנו לו, מזוייף ושהוא מגיע אלינו כדי שניתן לו אחר.
בעלי אמר שהוא מצטער מאוד אבל שהיה צריך לבדוק את זה במקום, כי עכשיו אין לנו יכולת לדעת שהשטר אכן שלנו.
אבי הזה ענה שהוא מגיע אלינו תוך 10 דקות עם עוד שני אנשים ושאם לא נחליף לו את השטר אז הם ישברו לבעלי את כל העצמות בגוף!
נבהלתי!
בעלי רצה להתנגד אבל אני רק רציתי שהפושע הזה שיודע את כתובתי ילך משם וביקשתי שיתן לו את 200 השקלים. השטר המזוייף שלכאורה אנחנו נתנו לו, היה ברמת זיוף כל כך נמוכה שאין סיכוי שזה בא מאיתנו.
אבא שלי טוען שהייתי צריכה להגיד לו שנלך יחד למשטרה שם יבדקו אם יש טביעות אצבע שלי על השטר ורק אז לתת להם אחד במקום אבל אני פחדתי מדי.
פלונית_אלמונית*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2001, 07:34
דף אישי: הדף האישי של פלונית_אלמונית*

המלצות מובילים

שליחה על ידי פלונית_אלמונית* »

_צריכה להוביל אי אילו דברים מאזור משגב לפרדס חנה אבל משאית זה קצת גדול מידי,
יודעים על מוביל שגם מומלץ וגם עובד עם טנדר או עגלה או משאית קטנה???_

נעמה הובלות (חברת הובלות שהיא אשה אחת עם משאית קטנה)
050-8565143 עובדת באזור הצפון
פלוני_אלמונית*

המלצות מובילים

כדאי להוסיף את אא הובלות ואזהרה בהתחלה כי לא כולם יעברו על כל הרשימה - הרבה טוב
פלוני_אלמונית*

המלצות מובילים

באזור ירושלים (עברתי לפני חודש),
מוסיפה המלצה על "ולדימיר הובלות". העביר לי את הדירה באחריות רבה, בלי לחץ, בסבלנות ועם תשומת לב לפרטים.
הגעתי אליו דרך ההמלצות כאן, ב-באופן, ושמחה שפניתי ישירות אליו.
באתר שלו אפשר לקבל הצעת מחיר טרם שיחה איתו.
בשמת_א*

המלצות מובילים

שליחה על ידי בשמת_א* »

לנו הובילו אחד הצוותים של אדי, מהובלות ארץ הצבי.
בסוף אפריל השנה.
הנייד של אדי: 054-7651097

היו ממש מקצועיים, מהירים, הגיעו בדיוק בזמן, הנגר שלהם פירק והרכיב הכל במומחיות, וכשהיה צורך לפרק עוד דברים (ארונות שלא עברו בחדר המדרגות, שולחן שאי אפשר היה להכניס לממ"ד בלי לפרק לו שתי רגלים) הבהיר לנו מראש ונתן מחיר הוגן ביותר.
גם היו הכי זולים מבין אלה ששאלנו.
הם בטוח באיזור המרכז, לא יודעת אם גם בשאר הארץ.
קיבלנו עליהם המלצות מבני משפחה שעברו איתם כבר כמה פעמים.
שרון*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2002, 14:27

המלצות מובילים

שליחה על ידי שרון* »

לא ממליצה על האחים יששכר. חוץ מדברים מעצבנים שניתן אולי "להחליק", גרמו נזקים ממשיים לציוד: לארון שהרכיבו נשבר הגב, מכונת הכביסה הושבתה, כוננית עץ שנחבלה ועוד.
במסגרת הדברים הקטנים: מיד כשנכנסו שאלו מה יש לשתות ולאכול, היו בקבוקי מים ועוגיות, המים לא היו קרים (כזכור- אין מקרר לקרר בו את המים). אמרו ששותים רק פנטה קרה ואוכלים בורקסים. הלכנו לקנות להם פנטה, באין בורקסים בשתי המכולות הסמוכות קנינו עוגיות מלוחות ורוגלך.
גמרו להעמיס, מסתבר שאין מקום בקבינה של המשאית לאחד המובילים. דרשו שניקח אותו עמנו ברכב שהיה כבר עמוס בדברים עדינים שלא תכננו לשלוח במשאית. פרקנו את הדברים מהרכב לפנות מקום למוביל ויצאנו לדרך. מיד כשהגענו, שוב ביקשו בורקסים ומים קרים, קנינו להם כמובן. היה עוד המשך, אבל נראה לי שזה די כדי לקבל את התמונה הכללית...
ולריה_י*
הצטרפות: 24 מאי 2009, 11:08
דף אישי: הדף האישי של ולריה_י*

המלצות מובילים

שליחה על ידי ולריה_י* »

תודה למי שהמליצ/ה על רמי הובלות (אליצור הובלת)
הם היו מעולים ממש, מקצועיים, נעימים, שום דבר לא נשבר
משאירה פה מספר למי שיצטרך, מגיע להם
050-4777058
נועה_ברוך*
הצטרפות: 18 יוני 2004, 15:22
דף אישי: הדף האישי של נועה_ברוך*

המלצות מובילים

שליחה על ידי נועה_ברוך* »

קיבלתי המלצה מ אם אוהבת, קיבלתי מחיר הוגן ושרות אמין ומסור, ולכן באתי להמליץ
אורי - אמינות, הובלות קטנות
הובלות קטנות לפריטים בודדים וגם השכרת משאית למספר שעות 050 4607760
אזור ת"א
פלוני_אלמונית*

המלצות מובילים

על פי הרשום מעלה, הובלות ולדימיר..... עדיין מומלץ? מישהו עבר איתם לאחרונה?
הדר_נול*
הצטרפות: 05 אוגוסט 2010, 12:08
דף אישי: הדף האישי של הדר_נול*

המלצות מובילים

שליחה על ידי הדר_נול* »

כן אנחנו עברנו איתם והיה בסדר גמור.
פלוני_אלמונית*

המלצות מובילים

תודה הדר טל.... יש לך מספר טלפון מעודכן? משום מה לא הצלחתי לתפוס...
מיכל_א*

המלצות מובילים

שליחה על ידי מיכל_א* »

הובלות ולדימיר..... עדיין מומלץ? מישהו עבר איתם לאחרונה

אני עברתי איתם לפני יותר משנה. היו מאוד נחמדים, אבל הגיעו באיחור רב (כנראה שהיתה בינינו אי הבנה, אבל זה גרם לקשיים רבים עם התקנות של בזק). לא הצליחו לפרק תנור אמבטיה מהקיר, למרות שהודעתי מראש שיהיה בכל צורך. בסוף חבר פירק אותו, כך שלא ידוע לי מה היתה הבעיה. אני חושבת שהם פשוט מיהרו וגם היו רעבים (אמרו לי והצעתי שיאכלו קודם, אבל התעקשו לסיים). המקרר הגיע עם דפיקה קטנה בדלת וכוננית אחת קצת התפרקה (תיקנו במקום). המשאית לא הצליחה להכיל את כל הציוד ואת המחשב סחבתי איתי ביד (אין לי רכב וזה היה רק מס' רחובות).
סה"כ באמת נחמדים והמחיר היה הוגן, אבל אני לא חושבת שאעבוד איתם שוב. להובלות קטנות עשויים להתאים.
פלונית*

המלצות מובילים

שליחה על ידי פלונית* »

רמי הובלות (אליצור הובלת)
הם היו מעולים ממש, מקצועיים, נעימים, שום דבר לא נשבר
משאירה פה מספר למי שיצטרך, מגיע להם
050-4777058
הרגע_שלפני*
הצטרפות: 19 דצמבר 2006, 22:04
דף אישי: הדף האישי של הרגע_שלפני*

המלצות מובילים

שליחה על ידי הרגע_שלפני* »

מישהו יודע כמה נהוג לתת טיפ למובילים
אני משלמת על ההובלה הרבה מאד כסף, אני לא מבינה למה אני צריכה להוסיף כסף למובילים, זה כלול בתשלום לא? אם יופעל עלי לחץ אני פשוט אגיד מצטערת אין עלי מזומן מה לעשות, זה סתם עושק לקחת טיפ.
גוונים*
הצטרפות: 23 מרץ 2010, 16:12

המלצות מובילים

שליחה על ידי גוונים* »

מחפשת בדחיפות המלצות עדכניות על מובילים אמינים וזולים ברחובות
אנחנו העברנו בסוף עם שביט לוגיסטיק (יש להם אתר) והיינו מאד מרוצים.
לא יודעת אם הם עושים גם הובלות קטנות.
גוונים*
הצטרפות: 23 מרץ 2010, 16:12

המלצות מובילים

שליחה על ידי גוונים* »

אני אשמחל המלצה על הובלה במרכז, מלבד המקצועיות אני מחפשת מובילים שיהיו נחמדים, נתקלתי בכאלה עצבניים/אגרסיביים/משתרכים שזה הופך את המעבר למבאס.
אנחנו עברנו לפני חודש בערך עם שביט לוגיסטיק, היו מאד מאד נחמדים.
.*
הצטרפות: 18 ינואר 2005, 18:25
דף אישי: הדף האישי של .*

המלצות מובילים

שליחה על ידי .* »

אה! מחר אני וברת דירה.

מה עושים עם הציוד במידה ולא עובר בדלת? יש משהו בדלת שם ובארון שבנו מעליה ובפרוזדור הצר שבנוי מאוזן לה שעלול לגרום לספה הגדולה שלי להישאר בחוץ.
יש למישהו רעיון מה עושים במצב כזה? משאירים למובילים? מורידים לרחוב? אין לי כסף להובלה נוספת באותו ערב וצריכה למסור את הדירה בו ביום.
והאם צריך לשלם להם תוספת על כך שיורידו אותה שוב?

וגם - כמה טיפ מקובל היום לתת למובילים?
תודה :)
גילית_ט*
הצטרפות: 20 דצמבר 2006, 13:10
דף אישי: הדף האישי של גילית_ט*

המלצות מובילים

שליחה על ידי גילית_ט* »

שמים ברחוב, עם פתק למסירה, עד שתסיימי להעביר את הכל, יקחו אותה, או מוסרת באתר אגורה וכו, מעבירים באלכסון, מובילית יודעים איך להוציא מכל פינה, אפשר גם מהחלון
טיפ 50 שח לכל עובד
קצה_הקרחון*
הצטרפות: 18 אוגוסט 2006, 02:22
דף אישי: הדף האישי של קצה_הקרחון*

המלצות מובילים

שליחה על ידי קצה_הקרחון* »

שמעתי מחברה סיפורי זוועה שגובלים בסגנון מאפיונרי על הוריקן הובלות. ראו הוזהרתם
יעל*
הצטרפות: 30 יוני 2001, 20:34

המלצות מובילים

שליחה על ידי יעל* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

עברנו לפני שבועיים - קיבלנו המלצות באתר זה על הובלות לרנר (בירושלים) ואכן קיבלנו ממנו הצעת מחיר הגונה והיה נראה לנו אמין ונחמד. בתום ההובלה (החבר'ה היו בסדר - עבדו מהר, הריהוט נשמר) בבואנו לשלם לחבר'ה - גילינו שבמעטפה שבה השארנו את המזומנים נותרו 150 ש"ח וצ'ק - כשבתחילת היום היו בה מעל 1000 ש"ח. המעטפה ובה הכסף הושארה (נכון - ללא השגחה) על כוננית שלא השתתפה בהעברה (נשארה בדירה הישנה). ערכנו חיפוש מדוקדק בשתי הדירות ובכל הארגזים ולא מצאנו את יתרת המזומנים. פנינו ללרנר ששלל מכל וכל אפשרות שאחד מעובדיו "לקח" את הכסף, אבל הבטיח לברר. לנו נראה "קצת מוזר" שרק חלק מהמזומנים אבדו מהמעטפה והצ'ק ו-2 שטרות נותרו בה. בקיצור - מתאים מאוד שאחד מהעובדים החליט לקחת את הכסף... נכון שהשארנו את המעטפה ללא השגחה אולם חשבנו שאנחנו סומכים ומאמינים במי שמעביר לנו את הדירה ואת כל החפצים היקרים לליבנו. למרות רצונו של בעלי להגיש תלונה במשטרה - אני מסרבת, כיוון שלא נראה את הכסף בין כה וכה. אז אני כותבת פה - כדי למנוע מאחרים עוגמת נפש דומה.
מיה_גל*
הצטרפות: 07 דצמבר 2002, 09:46
דף אישי: הדף האישי של מיה_גל*

המלצות מובילים

שליחה על ידי מיה_גל* »

עברתי לאחרונה מפר"ח לגבעת עדה עם דורון הובלות. היה נורא ואיום!!!
מכל בחינה אפשרית, מנעו מעצמכם עוגמת נפש רבה ויקרה...
פלוני_אלמונית*

המלצות מובילים

טיפ להובלה נכונה
1)לא לסגור עם מוביל שרושם את התכולה
מקסימום שירשום מה לא עובר
(זה נותן לגיטימציה להוסיף מחיר על מוצרים לא רשומים)
2)לא לשאול את המוביל עם יש ביטוח
(זה נותן לגיטימציה להגיד שהביטוח מי 200 $ ואין אחריות על זכוכיות
אגב למוביל יש השתתפות עצמית של 5000 עד 10000שח וזה לא צריך לעניין את הלקוח
וגם אם חתמת על המיסמך זה לא תופס במישפט המוביל יפצה אותכם מהשקל הראשון
3)על המוביל לקחת על עצמו מחיר המנוף
לא לפי שעות
(במידה והמוביל מצליח לקחת לפי שעות הוא יחול לעבוד כול היום אם המנוף)
4)ברגע שהמוביל מגיע יש לודא שהוא שייך למשרד
(היו מקרים שהגיעו מובילים וגנבו את התכולה)
5)על המוביל לציין שהוא מספק קרטונים כנידרש
(במידה והוא מספק נניח 50 קרטונים אוה יחול להוסיף כסף עבור קרטונים נוספים
6)לברר לא רק שעת הגע אלה גם שעת גמר
וגם מספר הפועלים
(מספר נמוך של פועלים אתם ניגררים ללילה)
7)בקשר לאריזת התכולה לדרוש מחיר זלובלי
(ברגע שתסגרו לפי קרטון רק המוביל יודע כמה קרטונים יש זה גם קשור לגודל הקרטון(הסטנדרט הוא 60/4040)
8)ודא באיזה חומרים משתמש המוביל לאריזת הרהיטים המיזרונים הצלחות וכו
(היה משפט לבוביל שהמיזרון מסריח מהזעה של הועלים בגלל שלא נעטף בניילון והמוביל הפסיד)
9)לא להסקים תשלום עבור משאית(נגלה)
(אתם לא יכולים להאריך כמה נגלות רק המוביל יודע)
10)בקשר לטיפ לסקם מרוש
ואים אתם חושבים לשלל יותר תנו את ההפרש למוביל כי רק המוביל הפסיד
עוברים_בית_סופסוף*
הצטרפות: 02 יולי 2012, 11:58

המלצות מובילים

שליחה על ידי עוברים_בית_סופסוף* »

מחפשים מוביל למעבר בית באזור עמק יזרעאל.
חשוב לנו יותר מכל שיהיה בנאדם טוב, אמין, לא סתם נחמד בשביל הלקוח אלא באמת מישהו שנרגיש בנוח איתו, נעים, וכמובן מקצועי ושאפשר לסמוך עליו.
אנחנו אנשים מאד מאד פדנטיים וממש ייקים בקשר לבית שלנו, והסטנדרטים שלנו מאד גבוהים, וחשוב לנו מישהו שיבין את זה ויעשה את ההובלה הכי טוב ולא בשיטה ה"ישראלית" הרגילה. גם אם זה עולה יותר זה שווה לנו.
האם יש לכם מישהו להמליץ, מה תוכלו לספר עליו, ממי להתרחק גם נשמח לדעת, והאם מישהו שמע ויכול להמליץ/להזהיר על/מפני עודד ארז מעפולה?

תודה!
ג'וניפר_והמשפחה*
הצטרפות: 01 אפריל 2009, 22:30
דף אישי: הדף האישי של ג'וניפר_והמשפחה*

המלצות מובילים

שליחה על ידי ג'וניפר_והמשפחה* »

מחזירה את הדף למה חדש, כי מחפשת המלצות עדכניות למעבר רחוק במיוחד (מהמרכז לקרית שמונה).

על הדרך מביאה מידה מסוייג על אב גב הובלות - קיבלנו עליהם המלצות חמות, והם באמת באו בזמן, היו בסדר גמור, העבירו בזריזות ולא היו להם כל מיני דרישות מפוקפקות אבל אחרי שעברנו איתם לדירה הנוכחית מסתבר שהמעבר עשה נזק כלשהו למכונת הכביסה.
אפרת*
הצטרפות: 08 יולי 2003, 12:18

המלצות מובילים

שליחה על ידי אפרת* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

מאד לא ממליצה על עודד ארז מ- NICE MOVE.

אחרי המלצות שקיבלתי עליו פה ובאתרים אחרים- הזמנו אצלו הובלה... איום ונורא.
אל תתפתו לחיוך הרחב (מידי) ולפנים היפות... גם לא להבטחות שהוא מפזר ולסיפורים על ארה"ב וכו'.
נכון, הוא נחמד, נחמד מאד, החבר'ה שלו כל כך נחמדים שיש הרגשה שהם כמו חברים שלנו שבאים לעזור בהובלה ולא חברה עסקית... אבל ממש ממש התאכזבנו.
כולם שם חצי מסוממים, מעשנים צינגלות בכל הזדמנות, דורשים (!!) כל שעה קפה לכולם, ומשהו מתוק ליד... ואחר כך גם מבקשים שנקנה להם ארוחת צהרים על חשבון התשלום בסוף היום (ממש...), מזלזלים בציוד, בנקיון, בבקשות שלנו לשמור ולהשגיח, צוחקים מאחורי גבנו, חושבים שאנחנו סתם נובורישים מטומטמים...
עודד הבטיח שהתשלום שסיכמנו יהיה סופי, אחרי ששלחתי לו רשימה סופר מפורטת של דברים להובלה והרכבה, והצהיר שהוא לא אוהב בעלי מקצוע שתוקעים פתאום מחיר אחר בסוף היום... בסופו של דבר שילמתי 2500 ש"ח יותר (כולל טיפ) לבקשתו ("כן, היו לי הוצאות... תביני... אם את לא יכולה אל תשלמי... " וכו' וכו'), קיבלתי 3 ארונות שבורים שהוא "כאילו" תיקן אחרי שהערתי לו, כל החבר'ה שהבטיח שיגיעו לא הגיעו, ובמקומם הגיעו ילדים לא מנוסים, והמון ריהוט הגיע פגום, משופשף, מלוכלך בבוץ, שבור...
בקיצור- נחמדים, מבטיחים מחיר זול, כאילו מושבניקים קרביים "משלנו", מלאי הבטחות וחיוכים של "סמוך", בפועל- הכל אחיזת עין ופקה פקה. ועברתי הרבה בתים, ושילמתי הרבה כסף- אצל האחרים זה לפחות היה שווה את המחיר. כאן- ממש ממש לא!!! בפעם הבאה גם בחינם לא אקח אותם.

אני יודעת שיש פה הרבה המלצות חיוביות עליהם... גם אני התפתיתי בגלל זה... היזהרו!
בשמת_א*

המלצות מובילים

שליחה על ידי בשמת_א* »

ולעומת זאת אני ממליצה על ניסים ממצליח הובלות, צורן: גם התגייס באמצע היום להציל משפחה עם ילדים קטנים שהמוביל שהם קבעו איתו הבריז לה, גם עשה הובלה סופר מקצועית ומיומנת ואדיבה ונעימה, וגם לקח מחיר לגמרי סביר.
עירית_לוי
הצטרפות: 13 יוני 2004, 20:33
דף אישי: הדף האישי של עירית_לוי

המלצות מובילים

שליחה על ידי עירית_לוי »

אשמח לקבל המלצות עדכניות על מובילים באיזור עמק חפר (נתניה, חדרה והסביבה).
תודה!
אחת*
הצטרפות: 15 יולי 2001, 00:00

המלצות מובילים

שליחה על ידי אחת* »

אני מחפשת ארגזים למעבר באיזור באר שבע , לקנייה או למסירה , וגם המלצה על מובילים באיזור.
תודה!
פלוני*
הצטרפות: 14 נובמבר 2001, 21:52

המלצות מובילים

שליחה על ידי פלוני* »

לעירית-
אי המלצה: על עודד מנייס-מוב. היה מזעזע. באזור עמק חפר ופרדס חנה תיתקלי בודאי בשם שלו הרבה... מציע לך לברוח.
ג'יס_בכיס*
הצטרפות: 22 אפריל 2012, 20:57
דף אישי: הדף האישי של ג'יס_בכיס*

המלצות מובילים

שליחה על ידי ג'יס_בכיס* »

מחפשים מוביל מהמרכז לקרית שמונה - המלצות יתקבלו בברכה רבה, וגם קווים מנחים - לחפש במרכז? בצפון? באמצע?
לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

המלצות מובילים

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

באמצע. ממליצה בחום רב על מוטי הובלות מעפולה. מחירים הוגנים, צוות מיומן ושירות מצויין. הזמנתי אותם להובלה בתוך חניתה, הם עובדים בכל הארץ. ממש ממש נחמדים!
שליחת תגובה

חזור אל “דיונים/ויכוחים על עריכות והתנהלות באתר”