אמא ללי

פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

אמא ללי

שליחה על ידי פלונית* »

ראיתי שמחקת את בקשתי בקשר ללימודי ימימה. מבינה אותך, זה קצת מרתיע . ובאתי בעצם להתנצל על הפלוניות בהודעה.
(מצאתי משהו טוב יותר, לימודי ימימה מהבית :-). כל טוב
אמא_ללי*
הצטרפות: 19 נובמבר 2007, 06:48
דף אישי: הדף האישי של אמא_ללי*

אמא ללי

שליחה על ידי אמא_ללי* »

מה?
זו ממש לא אני מחקתי! אין לי מושג מי עשה את זה.
אבל בכל מקרה אני אענה בשמחה, יש לך זכות מלאה לפלוניות וזה בכלל לא מפריע לי :-)

שאלתי בזמנו בדף של לימודי ימימה וענו לי שיש שתי מדריכות ברחובות, אני אנסה לקשר לך לשם אבל אם לא אצליח תחפשי את השאלה שלי שם.
לימודי ימימה (2010-01-04T14:21:08)
הקבוצה של אילנה היא בימי שלישי ב- 18:30 בערב אם אני לא טועה, והשיעור שאני הלכתי אליו הוא של אורנה, והוא מתקיים בימי רביעי ב- 11 בבוקר. שניהם ברחובות.
אם יש לך עוד שאלות את מוזמנת, כאן או במייל.
שבוע טוב {@
טלי_מא*
הצטרפות: 14 דצמבר 2005, 10:27
דף אישי: הדף האישי של טלי_מא*

אמא ללי

שליחה על ידי טלי_מא* »

לא ראיתי שם שום דבר מאלה שצומחים לנו בחצר
מעניין ומפתיע.
אני סקרנית מה צומח לך שם אם לא כל אלה.
את יכולה להעלות תמונות, יש בתפוז פורום צמחי בר והם שמחים לסייע בזיהוי.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

אמא ללי

שליחה על ידי פלונית* »

תודה יקרה. אולי אפילו לא נמחק. אולי פשוט לא ראיתי, או שכחתי איפה שאלתי:-)
שבוע משגשג :-)
הגבירה_בחום*
הצטרפות: 30 יוני 2007, 17:29
דף אישי: הדף האישי של הגבירה_בחום*

אמא ללי

שליחה על ידי הגבירה_בחום* »

הי יקירתי,
שנים רבות... מה שנים, יובלות.. (-:
רציתי לומר לך תודה על שהזכרת לי את הקטע מתוך שיחות עם אלוהים בבלוג של מימה.
גם אני הייתי מאוד מושפעת ממנו כשקראתי אותו, אגב עם שאר הספרים שלו בסדרה (לפחות עם השניים שניסיתי, לא היתה לי הצלחה)
אבל העיקרון הזה, של להודות גם על משהו שלא נמצא עוד או במיוחד על משהו שרוצים וטרם בא, נשמע לי מאוד נכון ומתואם לכל העבודה עם השפע ולאופן שבו אני קולטת את "חוקי היקום"
ואם דומה מושך דומה, אז חוויה של יש אנרגטי, מושכת אליה יש חומרי או קורמת עור וגידים חומריים
תודה ו (())
אום_שלום*
הצטרפות: 15 ינואר 2006, 19:11
דף אישי: הדף האישי של אום_שלום*

אמא ללי

שליחה על ידי אום_שלום* »

יקירה יש לך המלצה על מטפל/ת אייפק בעמק יזרעאל?
תזמורת_הים*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2003, 11:13
דף אישי: הדף האישי של תזמורת_הים*

אמא ללי

שליחה על ידי תזמורת_הים* »

הי, תודה!
סלט_פירות*
הצטרפות: 14 נובמבר 2004, 14:09
דף אישי: הדף האישי של סלט_פירות*

אמא ללי

שליחה על ידי סלט_פירות* »

הי תודה!! @}
איך היתה הלידה? תראי פה: סלט פירות בריבוע סיפור לידה
:-)
ריש_גלית*
הצטרפות: 14 יולי 2007, 01:22
דף אישי: הדף האישי של ריש_גלית*

אמא ללי

שליחה על ידי ריש_גלית* »

תודה! התגובות פה באתר הן הכי כיפיות בשבילי, את מאמינה? @}.
ריש_גלית*

אמא ללי

שליחה על ידי ריש_גלית* »

שוב תודה גדולה! (-: דווקא יהיה נחמד אם תכתבי גם שם, בשביל היח"צ, את יודעת P-:.
בכל אופן, את יכולה לשלוח לי למייל? ktantana2011 בג'ימייל. אין לי את שלך ורציתי לשאול משהו. @}
שיר_ה*
הצטרפות: 15 אוגוסט 2006, 13:50
דף אישי: הדף האישי של שיר_ה*

אמא ללי

שליחה על ידי שיר_ה* »

הי, תודה, אבדוק.
גילית_ט*
הצטרפות: 20 דצמבר 2006, 13:10
דף אישי: הדף האישי של גילית_ט*

אמא ללי

שליחה על ידי גילית_ט* »

תודיעי לי אם כן, אני צריכה העברה של סל קל מלימור ליומעיון, תודה
קרן_שמש_מאוחרת*
הצטרפות: 14 מרץ 2007, 22:57
דף אישי: הדף האישי של קרן_שמש_מאוחרת*

אמא ללי

שליחה על ידי קרן_שמש_מאוחרת* »

אהלן, מישהי כתבה פה לא מזמן על חנות של כיתן נדמה לי באבו גוש. אם אני זוכרת נכון. בהצלחה וחג שמח :-)
איילת_א*
הצטרפות: 22 נובמבר 2005, 00:26
דף אישי: הדף האישי של איילת_א*

אמא ללי

שליחה על ידי איילת_א* »

ממליצה על חנות מצעים במתחם אלונית, מול קיבוץ העוגן. המחירים זולים בהשוואה לכל מקום אחר שבדקתי, והמצעים נראים איכותיים ויפים.
אמא*
הצטרפות: 02 ספטמבר 2001, 23:05

אמא ללי

שליחה על ידי אמא* »

http://www.arliktex.co.il/Page.asp?page=184
זו האיכות הטובה ביותר שקניתי. מחזיק שנים ונשאר כמו חדש למרות הכביסות.
פולנית_על_מונית*
הצטרפות: 12 יוני 2011, 00:24

אמא ללי

שליחה על ידי פולנית_על_מונית* »

אני קניתי לאחרונה מצעים לילדים באיקאה. ציפות וציפיות אצלנו כבר מעל חצי שנה, יפות ושורדות בגבורה כביסות של 40 מעלות. סדיני גומי גם הם מאיקאה, יחסית חדשים, לכן עדיין מוקדם מדי להסיק מסקנות, פרט לעובדה שהם זולים יחסית (כ-40 ש"ח לבודד) ונעימים.
סדינים של כיתן טובים, אבל מאוד יקרים (100 ש"ח לבודד), אלא אם זה מעודפים או במבצע. שורדים בכבוד ונראים צעירים מכפי גילם.
אי המלצה: סדין יקרררר של ורדינון, בקושי בן 3 והגומי שלו על הפנים...
אמא_ללי*

אמא ללי

שליחה על ידי אמא_ללי* »

תודה רבה על ההמלצות!
האזהרה על ורדינון הגיעה בזמן, כי בדיוק חמותי אמרה לי שיש לה קופונים לשם ושקלתי אם כדאי לקנות למהם.....

שבוע טוב {@
הקוסמת_מארץ_עוץ*
הצטרפות: 01 יוני 2005, 21:40
דף אישי: הדף האישי של הקוסמת_מארץ_עוץ*

אמא ללי

שליחה על ידי הקוסמת_מארץ_עוץ* »

נראה לי ש1500 ש"ח.
שווה. לא?
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

אמא ללי

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

ממליצה על סמדר בכליל, לא מבנה אבן אבל מקום יפה, אנשים נהדרים
http://www.clil10.co.il/
ציפורי*
הצטרפות: 19 אוקטובר 2004, 22:25

אמא ללי

שליחה על ידי ציפורי* »

בכליל חם נורא בקיץ. אני לא חושבת שיש שם מזגן, כי אין חשמל :-)

במתת יש צימרים מאוד יפים, נדמה לי מאבן. של רונית וגיל- לא זוכרת את שם המשפחה. תכתבי צימרים מתת ותגיעי אליהם בטוח.

לא זול, (המחירים הרגילים אני חושבת..), וגם לא ממש גליל מערבי, אבל שווה.
(())
חוט_השני*
הצטרפות: 02 פברואר 2006, 11:34
דף אישי: הדף האישי של חוט_השני*

אמא ללי

שליחה על ידי חוט_השני* »

ממליצה על אחוזת השחר בכליל . בית אבן מקסים , נדמה לי שישמזגן לפחות עד אחת בלילה אבל כדאי לברר. יש להם שני בתים מאחד ניתן לראות גם את הים. כמובן שבחורף המקום הרבה יותר שווה.
יש עוד אחד מאבן בכליל, לא זוכרת שם אבל אאלט יש שם גם בריכה נחמדה.
אמא_ללי*

אמא ללי

שליחה על ידי אמא_ללי* »

תודה!
בסוף מצאתי מקום באבן מנחם שנראה אחלה, מקווה שיהיה מוצלח....
שבוע טוב {@
הילהלה_לנד*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2010, 11:53
דף אישי: הדף האישי של הילהלה_לנד*

אמא ללי

שליחה על ידי הילהלה_לנד* »

בקשר לעודה-את יכולה לתקוע בה קיסמים ועל שה לעטוף בניר כסף,ככה את יוצרת מן הגבהה מהעוגה והניר לא ייגע בקצפת...
אבל לדעתי הכל מקרה עדיף להכין את הקרם בנפרד ולצפות רק ברגע האחרון
בתאבון.
מיה_גל*
הצטרפות: 07 דצמבר 2002, 09:46
דף אישי: הדף האישי של מיה_גל*

אמא ללי

שליחה על ידי מיה_גל* »

אני גם חושבת ש{{}}עדיף להכין את הקרם בנפרד ולצפות רק ברגע האחרון
אבל עוד אפשרות היא לשים מעל העוגה קערה גדולה הפוכה (או גיגית קטנה),
כזו שלא תיגע בשולי העוגה אבל כן תכסה אותה מכל הצדדים.
יומולדת שמח!
אפרת_מ*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2003, 22:08
דף אישי: הדף האישי של אפרת_מ*

אמא ללי

שליחה על ידי אפרת_מ* »

למה צריך בכלל נייר כסף?
בשביל לילה אחד במקרר, את לא צריכה לשים סביבה או מעליה שום דבר. באמת.
אם זה קרם שוקולד, ולא קצפת, ואנחנו מדברות רק על לילה (ולא על צהרים של חום יולי-אוגוסט), אז אפשר אפילו להשאיר מחוץ למקרר. זה מה שעושים עם עוגות בצק סוכר, באמת.

ותמיד הכי טוב לצפות יחסית קרוב לארוע. אבל גם זה בכלל לא קריטי.

בהצלחה!
אמא_ללי*

אמא ללי

שליחה על ידי אמא_ללי* »

לא יהיה לי רגע אחרון, יום ההולדת הוא מחר בבוקר בגן ואני עוד צריכה לקשט אותה.
אבל אולי באמת לילה מחוץ למקרר (בתוך התנור הסגור כדי שלא נמצא בה זבובים מתים בבוקר :-P) זה רעיון טוב.

בכל מקרה תודה רבה לכן! ושבוע טוב :-)
אלה_חורי*
הצטרפות: 04 דצמבר 2005, 21:14
דף אישי: הדף האישי של אלה_חורי*

אמא ללי

שליחה על ידי אלה_חורי* »

מקווה שעדיין יוכל לעזור לך
ואם לא- אז לפעם הבאה
את יכולה לשים על העוגה 3-4 קיסמים לנעוץ אותם כך שיבלטו בכ2 ס"מ
ואז הנייר מעל העוגה ולא נוגע בה.
אפשרות נוסת היא להניח מכסה בדמות קערה רחבה וגבוהה שלא נוגעת בעוגה
בהצלחה
הגבירה_בחום*
הצטרפות: 30 יוני 2007, 17:29
דף אישי: הדף האישי של הגבירה_בחום*

אמא ללי

שליחה על ידי הגבירה_בחום* »

שבוע טוב גם לך מותק (())
ענת_ג*
הצטרפות: 10 אוגוסט 2001, 16:57
דף אישי: הדף האישי של ענת_ג*

אמא ללי

שליחה על ידי ענת_ג* »

היי, אני ב anatia100 בג'ימייל את מוזמנת לכתוב לי את הכתובת שלך ואשלח בשמחה.
אום_אל_קיצקיצ*
הצטרפות: 21 ינואר 2007, 22:53
דף אישי: הדף האישי של אום_אל_קיצקיצ*

אמא ללי

שליחה על ידי אום_אל_קיצקיצ* »

הי אמא ללי. מה שלומך?כמה נשאר?
נתקלתי בשמך באיזה דף ונזכרתי שבצעם רציתי לשאול אותך משהו.
להזכירך גם ההריון שלי מגיע לחלקו האחרון, כרגע מתוכנן ללדת בבי"ח בפרינסטון עם קבוצת המיילדות, שנקראת דלאוור וואלי או משהו כזה.
לאחרונה נפגשתי כאן עם אמא שחזרה לפרינסטון מישראל אחרי כמה שנים וכשסיפרתי לה איפה אני מתכוונת ללדת אמרה ששמעה בזמנו (לפני 4 שנים) הרבה דברים רעים על בהי"ח הזה. בעיקר שבאופן רוטיני היו מוצאים סיבות להעביר תינוקות לאינטנסיב קר אחרי הלידה, אפילו על סיבות שטוטיות ביותר. אני הסיוט שלי הוא היקחו לי את הילד אחרי הלידה.
היות ואני יודעת שילדת שם, יש לך משהו להגיד על זה? או בכלל על בית החולים? או על קבוצת המיילדות? אשמח לעוד קצת נקודות מבט.
ריש_גלית*

אמא ללי

שליחה על ידי ריש_גלית* »

כבר מזמן רציתי לספר על מרכז הלידה שפתחה חברה מאוד טובה שלי (יחד עם עוד מיילדת) בגדרה. http://bet-yoldot.co.il
אמנם ראיתי שאת חברה שלהם בפייסבוק, אבל אולי את לא יודעת שהיא (תמי) חברה קרובה שלי בחיים הלא-וירטואליים, היתה בשתי הלידות שלי (לא כמיילדת אמנם, לצערי - ילדתי לפני ההסמכה שלה) ועזרה לי מאוד בשתיהן, ובכלל קירבה אותי לתפיסת ההריון והלידה, ההנקה והאמהות בצורה טבעית ו"באופנית" - אף ששתינו לא היינו באתר אז, והיא לא פה עד היום...
@}
אמא_ללי*

אמא ללי

שליחה על ידי אמא_ללי* »

אהלן אום אל קיצקיצ :-) שלומי טוב, אמורה ללדת מתישהו בנובמבר... מתי את?

אני עשיתי את מעקב ההריון ב delaware valley ואכן גם ילדתי איתן בבית החולים בפרינסטון. אני זוכרת שבזמנו לפני הלידה רוני טל (שגרה באיזור הרבה שנים והיא יועצת הנקה) כתבה לי שהיא יודעת דברים לא טובים על בית החולים, אבל חוץ מזה לא שמעתי דברים שליליים. לנו בכל אופן היתה חוויית לידה נהדרת שם. המיילדת היתה זו שהכרתי הכי טוב במהלך ההריון (שמה אורסולה), כל מי שפגשנו מצוות בית החולים היה נחמד, מכבד, ולבבי, ומאיה לא הופרדה ממני לשניה אחת. רגע לפני שהיא יצאה היו מים מיקוניאליים סמיכים אז קראו לרופא ילדים שיהיה נוכח כשהיא יוצאת, וגם הוא הספיק להציג את עצמו בנעימות וללחוץ לאיש את היד. ואת כל מה שהיה צריך לעשות עשו לידי, גם מייד אחרי הלידה וגם ביממה שבה שהינו שם. כולל רופא הילדים שלנו (שסיכמנו איתו מראש) שבא לבדוק אותה אחרי הלידה ואישר לנו להשתחרר מוקדם אחרי 24 שעות, כולל המיילדות שהכרתי שבאו לבדוק אותי, האחות שבדקה את מצב משכחי הכאבים, ושתיים או שלוש יועצות הנקה שהגיעו אליי לחדר (כל אחת במשמרת שלה) לראות ולהציע עזרה.
פעם אחת ביקשו שאני אגיע איתה ל"תינוקיה" (מספר מאד קטן של תינוקות כי זה בי"ח פצפון, חלקם מוחזקים על הידיים אצל האחיות) כדי שיעשו לה בדיקות, אבל גם את זה עשינו ביחד. והיתה בדיקת שמיעה אחת שרצו לקחת אותה לאיזה חדר מיוחד בלעדיי לחצי שעה, בהתחלה התנגדתי, אחר כך הסכמתי אבל הם לא הצליחו לבדוק, ובסוף גם את הבדיקה הזאת עשו כשהיא בידיים שלנו.

החדר שבו ילדנו הוא גם החדר שבו נשארנו אחר כך אז זה היה מאד נוח, חדר מרווח עם מקלחת פרטית ומיטה נפתחת לאורחים (אמא שלי הגיעה אלינו לארה"ב וישנה איתי את הלילה שביליתי בבי"ח), באמת יש לי רק דברים טובים להגיד על כל חווית הלידה שם.

מבחינת המעקב, בזמנו לפחות עבדו שם 4 מיילדות, שאת אמורה לפגוש את כולן במהלך ההריון (יש שתיים יותר ותיקות, שעובדות יותר, ושתיים יותר צעירות) כך שבטוח תכירי את מי שתהיה במשמרת כשתבואי ללדת. וגם לפני שאת מגיעה לבית החולים את מתקשרת אליהן ליידע ויכולה להתייעץ איתן מתי כדאי לבוא. לי חסכו ככה ביקור מיותר אחד.... כולן מאד בעד לידה טבעית ואם זה מה שאת רוצה הן לא תעמודנה בדרכך ולא ינסו לשכנע אותך למשהו אחר. אני לא ראיתי אף רופא במהלך ההריון, וגם בלידה היה רק את הרופא שנכנס לרגע בגלל המים.

מה שכן, מכיוון שרופא הילדים שאת מביאה "מטעמך" הוא זה שקובע מתי התינוק יכול להשתחרר (בהנחה שאת במצב טוב :-) ), זה משהו שכדאי לבדוק אותו מראש כשאת מראיינת רופאים. אני פגשתי רופאה אחת שאמרה שהיא לא מסכימה, וגם נתנה לי כזאת הרצאה על חיסונים שהבנתי שאני לא חוזרת אליה. והרופא שמצאנו אחר כך ישר הבין את הראש - שחרור מוקדם, בלי חיסונים וכו'. לא שהוא היה בעד לא לחסן חס וחלילה, אבל הוא לא ניסה להתווכח איתי או לשנות את דעתי.... וגם - אם יש דברים שאת לא רוצה שיעשו - ויטמין K, חיסון לצהבת B (וגם ברית!!!! הדיפולט שלהם בבית החולים זה למול את התינוק מייד אחרי הלידה, אז תבהירו את הנקודה הזאת היטב) צריך להגיד את זה מראש, ואז הם לא יעשו שום דבר בניגוד לרצונכם.

באופן כללי, היחס שאני חוויתי שם מהמערכת הרפואית היה הרבה יותר מכבד ונעים מזה שאני מכירה מהארץ....
ואו, איזה נאום! מקווה שזה עוזר, אם יהיו לך שאלות יותר ספציפיות את מוזמנת בכיף, כאן או במייל :-) בהצלחה!
אמא_ללי*

אמא ללי

שליחה על ידי אמא_ללי* »

הי גלית,

האמת שלפני שנה בערך ליוויתי את אחותי בלידה אצל מינדי והיא סיפרה לי שאמור להיפתח המרכז הזה בגדרה. היוזמה מבורכת בעיני, לפי מה שהבנתי מהאתר שלהן הן לא מציעות ליווי בלידת בית כאחד השירותים של המרכז וזה דווקא חבל... הרעיון של ליווי המשכי משלב יחסית מוקדם בהריון ועד הלידה הוא מאד משמעותי (אפרופו המגילה שכתבתי לאום אל קיצקיצ...).

אנחנו הולכים הפעם על לידת בית :-) עם מיכל בונשטיין, בדיוק היום היתה לי פגישה איתה ואני מאד נרגשת, זה הולך ומתקרב....

בכל אופן באמת לא ידעתי שאתן חברות (אני גם לא מכירה אף אחת מהן באופן אישי), ונעים שחשבת עליי (()) תודה {@
ריש_גלית*

אמא ללי

שליחה על ידי ריש_גלית* »

אני שמחה (-: לשמוע שאת הולכת על לידת בית, זאת אפשרות מבורכת בעיני, כמובן (לא אגיד "הכי טובה" כי כל אחת ומה שטוב לה). @}

אני מניחה שהן לא מציעות ליווי ללידת בית כי זה סותר את הרעיון של מרכז לידה, לפחות בסדר גודל הנוכחי של ההתחלה... אולי כשהמקום יגדל ויצדיק את קיומו מבחינה כלכלית - אז זה יתאפשר.

מתרגשת בשבילך (()).
ענת_ג*

אמא ללי

שליחה על ידי ענת_ג* »

היי, סליחה, שכחתי לשלוח את הדיסק. את עדיין רוצה? אם כן בבקשה שלחי לי שוב את הכתובת למייל (כתוב לך כאן במעלה הדף) .
אום_אל_קיצקיצ*

אמא ללי

מה שכן, מכיוון שרופא הילדים שאת מביאה "מטעמך" הוא זה שקובע מתי התינוק יכול להשתחרר
מה? בכלל לא ידעתי על דבר כזה. למעשה בכלל אין לי רופא ילדים... סיפור ארוך. אנחנו כבר כמעט שנה כאן (בנובמבר)ובכלל עוד לא מצאתי מישהו שאני קוראת לו רופא הילדים "שלנו". איך שהגענו הלכתי לתת איזה חיסון לקטנה במרפאה רגילה כאן, ולאחר שהבינו שאנחנו מחסים באופן סלקטיבי (רק פוליו וטטנוס) גורשנו בנימוס.... למעשה בכלל לא היינו זקוקים לרופא במשך השנה הזאת, אבל לפני כמעט חודש התחלנו לחשוד שלגדולה יש ליים-דיזיז, אז הלכנו לרופא, עשינו בדיקת דם, וצדקנו (לצערינו... חודש עם אנטיביוטיקה, לראשונה בחייה). טוב הקיצר אני מבינה שזה עוד משהו שאני צריכה לסדר עכשו, הרופא הזה. הוא מאשא את העזיבה בטלפון או שהוא צריך לבוא ולהסתכל על הילד? כי אנחנו באים מרחוק ומן הסתם גם הרופא שלנו. בעצם, אולי יש לך איזה רופא להמליץ לי? מישהו שמשוחרר מלחץ חיסונים? גם נשמע לי מוזר. אם אני אגיד שאני רוצה פשוט ללכת לא יתנו לי? יאסרו עליי? יאסרו אותי?
שמחה לשמוע את הסיפור המוצלח. יש לנו כאן חברה שילדה שם שבוע שעבר וגם סיפרה רק דברים טובים. באמת זאת שאמרה לי דברים לא טובים היתה רוני טל.
בקשר למילה... וואו המועד מתקרב (אמצע נובמבר) ועוד לא סגרנו את הקטע הזה. אוף, כל כך קשה. גם לכם יהיה בן?

גם אני ילדתי את קטנתי עם מיכל, ויש לי אליה פינה חמה בלב. איזה כיף לך!
אמא_ללי*

אמא ללי

שליחה על ידי אמא_ללי* »

את עושה מעקב כרגע? כי את כל הדברים האלה המיילדת שעושה לך את מעקב ההריון אמורה להסביר לך.
גם את הרופא "שלנו" לא ראינו יותר מידי, אם כי כן הייתי באה עם מאיה לשקילות וכאלה בשנה הראשונה בערך. וגם פעם אחת כששירה היתה חולה. קוראים לו Dr. Somasundaram (מקווה שאני מאייתת נכון) רופא הודי חביב והקליניקה שלו היא ב- Plainsboro, שזאת העיירה שבה גרנו. אני לא יודעת אם זה ריאלי מבחינת המרחק בשבילכם. וגם - זאת תלוי בביטוח הרפואי, לכל ביטוח יש רשימת רופאים שעובדים דרכו.

בקשר לשחרור על דעת עצמך, העניין הוא שבגלל שהביטוח הרפואי שם הוא מבוסס חברות פרטיות ולא משהו ממשלתי, אם את פועלת בניגוד להמלצת המערכת, יכולים אחרי זה לסרב לטפל בכם (בך או בתינוק) או לסרב לממן לכם טיפולים בגלל זה. כמובן שהסיכוי קלוש, אבל אני לא רציתי לקחת אותו. זה שונה מאיך שזה עובד בארץ וזאת ממש מערכת שלא רציתי להסתבך איתה, בטח לא במקרה שבו חס וחלילה מתעוררת איזו בעיה ואני צריכה שירות רפואי כזה או אחר.

הרופא צריך להגיע ולבדוק את התינוק (זה בעצם מקביל לבדיקה של רופא ילודים בבי"ח בארץ, שם ביה"ח פשוט לא מספק את השירות הזה כי כל אחת מביאה את הרופא שלה. הם כן יספקו טיפול חירום במידה שהוא נדרש כמובן) ועל סמך זה לאשר שחרור מוקדם. כדאי לך שזה יהיה מישהו שקרוב לאיפה שאת גרה, כי אחר כך להחליף רופא בביטוח זאת פרוצדורה (לפחות ככה זה היה בביטוח שלנו), ולא משהו שיש כח להתעסק איתו מייד אחרי לידה. הוא ביקש שאבוא עם מאיה למרפאה בגיל 4 ימים לשקילה ובדיקה ראשונית וכו', לא הייתי רוצה לנסוע רחוק בשביל זה.... מצד שני בטח גם אפשר לוותר על זה אם בטוחים שהתינוק עולה והכל בסדר.... זה כבר עניין אישי.

גם אצלנו זה בן, גם אנחנו עוד לא מצליחים להחליט על הברית. מה שכן, אני מניחה שבכל מקרה אתם לא רוצים שהם יבצעו את זה מייד אחרי הלידה, כך שכדאי להבהיר.
אפרת_מ*
הצטרפות: 04 אוקטובר 2003, 22:08
דף אישי: הדף האישי של אפרת_מ*

אמא ללי

שליחה על ידי אפרת_מ* »

בטח שאני רוצה!
(בבקשה הוא גם ללא מוצרי חלב. הקטנה לא אוכלת מוצרי חלב, לא טוב לה, ואני אחרי ההרצאה של גארי יורופסקי קיבלתי בחילה רק מלחשוב להכניס לפה מוצרי חלב).
דניאלה*
הצטרפות: 21 ינואר 2002, 15:27

אמא ללי

שליחה על ידי דניאלה* »

הי אמא ללי.
אני ילדתי לפני כמעט שלוש שנים ובאה לבדוק אותי רופאת ילדים מקסימה בשם אורלי.
אהבתי את הגישה שלה, בעיקר בנושא חיסונים (מתונה, לא משהו פורץ דרך אבל בהחלט שינוי מרענן ממה שאני רגילה לפגוש בקופות חולים)
ולכן מיניתי אותה מיד לרופאת הילדים שלנו, מה שהתברר כמוצלח מאוד, עד שעזבנו את האזור.
עד כמה שידוע לי יש תעריף אחיד פחות או יותר, נדמה לי שביקור שלה עלה 450 ש"ח, לא זוכרת בדיוק.
אם זה מתאים ועדיין רלוונטי אמצא לך את הפרטים שלה.

שתהיה לידה קלה ומזל טוב
אמא_ללי*

אמא ללי

שליחה על ידי אמא_ללי* »

אהלן דניאלה
מה שלומכם?
בהחלט רלוונטי, אשמח לקבל את הפרטים שלה :-)

תודה!
אמא_של_דגיגונת*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2007, 11:58
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_דגיגונת*

אמא ללי

שליחה על ידי אמא_של_דגיגונת* »

הי ללי
יש לי פרטים של רופאה מקסימה מגדרה שמגיעה אחרי לידות בית.
שאשלח לך?
רסיסים_של_אור*
הצטרפות: 21 אפריל 2004, 20:42
דף אישי: הדף האישי של רסיסים_של_אור*

אמא ללי

שליחה על ידי רסיסים_של_אור* »

נכנסתי לדף על הלידות מתוך מחשבה שאולי כבר ילדת... זה כבר קרוב או שאני ממש לא בכיוון ? בכל מקרה שיהיה המשך הריון טוב ולידה קלה וטובה {@ {@
אפ_צ'י*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2011, 12:29
דף אישי: הדף האישי של אפ_צ'י*

אמא ללי

שליחה על ידי אפ_צ'י* »

ללי, הרבה תודה על תגובתך המקסימה והמעודדת בנוגע לחיסונים והאחריות ההורית... התרגשתי לקרוא ואפילו פעמים!
הבנתי מכאן שתעזרי במיכל בונשטיין בקרוב. לפני שבעה חודשים היתה לי לידת בית טובה ומרגשת איתה! היא בעלת אינטואיציה מדהימה לדעתי!
הרבה אושר!!!
שירה
סלט_פירות*
הצטרפות: 14 נובמבר 2004, 14:09
דף אישי: הדף האישי של סלט_פירות*

אמא ללי

שליחה על ידי סלט_פירות* »

ללי מזל טוב!! התרגשתי לשמוע.(()) @}
תמי_גלילי*
הצטרפות: 17 מרץ 2006, 17:18
דף אישי: הדף האישי של תמי_גלילי*

אמא ללי

שליחה על ידי תמי_גלילי* »

מזל טוב מזל טוב! מחכה בכיליון עיניים לקרוא את סיפור הלידה!
מתחדשת*
הצטרפות: 08 יולי 2005, 01:54

אמא ללי

שליחה על ידי מתחדשת* »

מזל טוב (())
פלוני_אלמונית*

אמא ללי

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

מזל טוב. שם נהדר. יש לנו אותם הפרשים בין הילדים.
כיף גדול, תהני.
דג_חתול*
הצטרפות: 09 אוגוסט 2010, 00:28
דף אישי: הדף האישי של דג_חתול*

אמא ללי

שליחה על ידי דג_חתול* »

מזל טוב! מזל טוב! תודי שגם בפרסומות את בוכה אז זה לא חוכמה , אבל איזה יופי, מזל טוב |L|
אמא_ללי*

אמא ללי

שליחה על ידי אמא_ללי* »

אם היו לי פרסומות ברור שהייתי בוכה! אין תקופה שבה הטלוויזיה חסרה יותר מאשר בסוף הריון ואחרי לידה....

תודה על כל הברכות!! הלידה היתה נהדרת, עוד לא הגעתי ללכתוב את הסיפור. מקווה שבקרוב... אין כמו ללדת בבית!
הדס_צומחת*
הצטרפות: 19 ינואר 2011, 11:19
דף אישי: הדף האישי של הדס_צומחת*

אמא ללי

שליחה על ידי הדס_צומחת* »

אין לי תמונה כרגע.
אם את רוצה, אצלם ואשלח לך במשך היום...
:-)
הדס
הדס_צומחת*

אמא ללי

אה, ומזל טוב!!! ;-)
הדס_צומחת*

אמא ללי

הי.
מצאתי תמונות שלי ושל בעלי עם המנשא, מלפני שנתיים אמנם, אבל בעצם מאז נעשה בו שימוש אולי עוד פעם או פעמיים...
מצרפת לך קישור לפיקסה:
https://picasaweb.google.com/1033995547 ... v1sRgCKfBr 2f55 e4gE[/po]#
שבת שלום, :-)
הדס
הדס_צומחת*

אמא ללי

נזכרתי - יש גם כובע קטן בצבע אפור, שמתאים לראש של התינוק ומתחבר עם תיקתקים. :-)
הדס_צומחת*

אמא ללי

לי היה מאוד נוח גם כשהוא היה קטנצ'יק.
עכשיו אני נזכרת שיש עוד תמונה, ממתי שקנינו (חנוכה לפני3 שנים - כשהוא היה בן חצי שנה בערך).
אני אעלה את זה עוד מעט לאותו מקום בפיקסה. :-)
דברי איתי. אולי אוכל לעזור לך להחליט. ;-)
052-3601543
אום_אל_קיצקיצ*

אמא ללי

האמת שהיתה לידה ממש מוצלחת. הופתעתי מאוד לטובה, חוץ מהקטע של האשפוז אח"כ. כמה הטרדות יואו! לא נורמלים האמריקאים האלה. מקוה לכתוב סיפור לידה בקרוב
שריתה_ראני*
הצטרפות: 12 נובמבר 2007, 22:23
דף אישי: הדף האישי של שריתה_ראני*

אמא ללי

שליחה על ידי שריתה_ראני* »

הי,
מטפלת ברמת גן- יש את עדי שפץ המקסימה, מטפלת בביוסינתזה ופשוט טובה עם אנשים. אם את צריכה פרטים שלה- תשאירי לי מייל או טלפון ואעדכן אותך (לא רוצה לפרסם פרטיה ללא אישורה, אבל אני חושבת שתמצאי אותה באתר של ביוסינתזה ישראל)
הרבה טוב
אנה*
הצטרפות: 30 יולי 2002, 22:56

אמא ללי

שליחה על ידי אנה* »

אמא_ללי*

אמא ללי

שליחה על ידי אמא_ללי* »

תודה לשתיכן על ההמלצות :-)
ריש_גלית*

אמא ללי

שליחה על ידי ריש_גלית* »

יש אצל ידידה שלי בתל אביב מנשא צמד פנוי (בתקווה שהיא שמרה עליו כי אמרתי לה שארצה להעביר אותו הלאה). אני יכולה לסמס לך את הטלפונים שלה אם זה רלוונטי. אה, וחברתנו המשותפת לקחה אתמול את החיתולים, מקווה שתיפגשו בקרוב (-:
ריש_גלית*

אמא ללי

שליחה על ידי ריש_גלית* »

אתקשר אליה ואודיע לך. בתקווה שזה לא יפרח מזכרוני. את מוזמנת לסמס לי/ לשלוח מייל אם את לא שומעת ממני עד מחר בערב, נניח.
אמא_ללי*

אמא ללי

שליחה על ידי אמא_ללי* »

מפרסמת פה על מנת שלא לעבור על חוקי ככר השוק

ערב היכרות עם הגנים האנתרופוסופיים ברחובות יתקיים ביום חמישי הבא, 19.1 בשעה 20:30
פרטים על הגנים ופרטים ליצירת קשר אפשר לראות באתר:
http://antrorehovot.co.il

הבנות שלנו בשני הגנים ואנחנו מרוצים מאד, אשמח לענות על שאלות כאן או באופן פרטי....
ב_שאיפה*
הצטרפות: 14 דצמבר 2011, 10:49
דף אישי: הדף האישי של ב_שאיפה*

אמא ללי

שליחה על ידי ב_שאיפה* »

היי,
קשור למודעה אבל לא בדיוק... אולי את יודעת איך אפשר "להביא"\להזמין\ להקים גן כזה?
אנחנו באיזור ראשון ויהיה לנו רחוק להסיע לרחובות או נס ציונה, וזה נשמע כמו חלום...
מוזמנת לענות לי (אם את יודעת) איפה שנוח לך.
ב_שאיפה*

אמא ללי

שליחה על ידי ב_שאיפה* »

תודה אמא ללי. אני מבינה שבעיקר, מעבר לסוג החינוך, מדובר בקהילה ובמחויבות. אני אצטרך לברר עם עצמי איך אני מתגייסת לעניין
אמא_ללי*

אמא ללי

שליחה על ידי אמא_ללי* »

אני חושבת שהקהילה היא משהו שמגיע ונבנה מאוחר יותר, אחרי שהמסגרת כבר קיימת ויש משפחות שנאספות אליה. אבל המחויבות והנחישות להקים משהו כזה צריכות להיות שם מההתחלה....
ההולכת_בדרכים*
הצטרפות: 27 אוקטובר 2004, 19:00
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_בדרכים*

אמא ללי

שליחה על ידי ההולכת_בדרכים* »

תודה רבה @}
בגוגל מצאתי את בית הטבע אלומות.... מכירה?
או שהנשיא כל כך סבבה שחבל"ז לבדוק עוד אופציות? :-)
רסיסים_של_אור*
הצטרפות: 21 אפריל 2004, 20:42
דף אישי: הדף האישי של רסיסים_של_אור*

אמא ללי

שליחה על ידי רסיסים_של_אור* »

בטח שאפשר !!!! {@
רינת*
הצטרפות: 07 אוגוסט 2001, 15:14

אמא ללי

שליחה על ידי רינת* »

לאמא ללי..
אני מאוד אשמח שתיכנסי לדף "נוער בבית דתי"ותנסי לפתור לי אתצ הבעיה..0מכיוון שיש לך בטח ניסיון...)
תודה רבה !
אום_אל_קיצקיצ*

אמא ללי

הי אמא ללי. זאת המקבילה שלך בצד השני של העולם. כל כך הרבה דברים משותפים! גם אני עכשו עם בן (גדול משלך בשלושה שבועות נראה לי) עם שתי אחיות גדולות יותר. קראתי על הדילמה עם הברית ומעניין אותי מה נגמר. אצלינו היה אותו דבר. אני התנגדתי אבל בעלי רצה לעשות. היו שבועות קשים. בסוף הרגשתי שאם בעלי לא איתי בעניין הזה זה יהיה בלתי אפשרי לי. הרגשתי שאם הוא מרגיש השהילד יהיה מסכן ומבויש באברו הלא נימול, אז זה לא פייר כלפי הילד גם לא למול אותו וגם שלא יקבל גב מלא לכך מאביו. היה קשה מאוד. אבל כמוך, שמחתי על הדיאלוג עם הבעל. לגלות על עצמי שיש בי את היכולת לאפשר גם לבנזוג להיות בעל המילה האחרונה. מלנו בגיל שלושה שבועות. הברית היתה פשוט ארוע מזעזע. כאמא לשתי בנות גם נדהמתי פעם ראשונה לעבור דבר כזה, שכולו פצע וחולי, עם יצור שרק נולד. הערבוב של הרגשות האלה באמצע חגיגת ההגעה לעולם נראו לי כל כך לא שייכים. היה ממש ממש נורא. הקיצר, אשמח לשיתופים.
אום_אל_קיצקיצ*

אמא ללי

eilatservi בג'ימייל
פלוני_אלמונית*

אמא ללי

לגבי מזרון פעילות- אני מצאתי שהכי זול ונוח זה למצוא מזרון סטנדרטי של לול (תמיד יש מי שמוסר), או להזמין כזה אצל רפד, ולקנות סדין ללול או שניים. זה בדיוק כמו מזרון פעילות וכביס (גם מזרוני הפעילות כביסים אבל להוריד ולהחזיר את הכיסוי עם הריצ'רץ' זה סיוט).
אם את רוצה מזרון פעילות סטנדרטי יש מבצעים בקופונים אחת לכמה זמן (של מילגה או תינוכיס וכל מיני כאלה, והם יפים ונעימים לעין בלי דמויות וקשקושים), ולמעש בדיוק היום יש ב"איזה כיף" מזרון ב-140 ש"ח. נראה די יפה.
http://www.ezekef.co.il/offer.php?id=500&ref=2&[po]utm source[/po]=%D7%94%D7%94%D7%A6%D7%A2%D7%94+%D7%94%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%AA+%D7%9E%D7%90%D7%99%D7%96%D7%94+%D7%9B%D7%99%D7%A3&utm campaign=ddad1ec7d6-%D7%9E%D7%96%D7%A8%D7%9F-%D7%9E%D7%99%D7%A7%D7%95-%D7%9E%D7%99 15 4 2012&utm medium=email
פלוני_אלמונית*

אמא ללי

התולעים נשעות כמו רימות בוגרות של זבובים שמחפשות מקום להתגלם בו.
יש ערימת זבל או פירות מרקיבים בסביבה?
טליה_אלמתן*
הצטרפות: 21 ינואר 2005, 21:41
דף אישי: הדף האישי של טליה_אלמתן*

אמא ללי

שליחה על ידי טליה_אלמתן* »

תולעים לבנבנות שמנמנות באורך של בערך 1 ס"מ. יש להן שפיץ שחור
גם אני ישר חשבתי על רימות.
חפשי משהו התגלגל לאנשהו.
ותהיי חזקה! (())
אמא_ללי*

אמא ללי

שליחה על ידי אמא_ללי* »

אין שום דבר חשוד באיזור הזה.
אנסה לחפש... פינינו כמה שהסתתרו באיזו פינה וניקינו את הפינה, בינתיים לא נצפו עוד. טפו טפו טפו.
תודה!
גילית_ט*

אמא ללי

שליחה על ידי גילית_ט* »

תולעים שרשמת בקומפוסט קוראים להם בלאק סולדגייר
גילית_ט*

אמא ללי

שליחה על ידי גילית_ט* »

שכחתי להגיד, תודה החבילה הגיעה, האם את צריכה אותם אחכ בחזרה?
סגו_לה*
הצטרפות: 31 מאי 2008, 22:41
דף אישי: הדף האישי של סגו_לה*

אמא ללי

שליחה על ידי סגו_לה* »

תודה יקרה ! @}
בשורות טובות
יעל_ש*
הצטרפות: 17 ינואר 2009, 23:56

אמא ללי

שליחה על ידי יעל_ש* »

איה יופי של רעיון תחפושת חד קרן!
הנה הדרכה פשוטה שיכולה לעזור (אם היא בעניני ורוד לבן ותכלת פשוט תחליפו את הצבעים...) http://www.twindragonflydesigns.com/201 ... stume.html
ועוד וריאציה http://deannasstuff.blogspot.co.il/2011 ... orial.html

שתיהן קלות ולא מצריכות מכונת תפירה.

ואחת צבעונית על אוברול פיג'מה http://www.impatientlycrafty.com/2012/1 ... ith-bling/

בעיני פרסות מאוד משדרגות, תראי כאן: http://2.bp.blogspot.com/_[po]iD3Dnj 1Jf0[/po]/TKNryZKrXYI/AAAAAAAAAZY/CS-qVeljfGM/s400/unicorn-costume-halloween-craft-photo-260-FF1010COSTA08.jpg

בהצלחה.
מוריה_הר*
הצטרפות: 11 ספטמבר 2012, 21:28
דף אישי: הדף האישי של מוריה_הר*

אמא ללי

שליחה על ידי מוריה_הר* »

היי יקירה.
שלחי לי למייל moria segal בהוטמייל . קום את מספר הטלפון שלך כדי שאוכל לתאם איתך ולכתוב לך כמה פרטים במייל על הפרויקט של צילומי ההנקה.
יעל_ש*

אמא ללי

שליחה על ידי יעל_ש* »

אשמח לשמוע איך יצא.
המלצת הבית שלי: לעבוד עם פליז.
בד סלחני שלא מצריך גימורים בשוליםם כיוון שאינו נפרם. (ויש לו אחלה גווני פסטל...)
יעל_ש*

אמא ללי

שליחה על ידי יעל_ש* »

אפשר החל מחצי מטר. בכל חנות בדים.
הוא כיפי ממש לגזירה (מספרי בד טובות שדרגו את חיי..) ולתפירה ביד. משערת שגם במכונה אבל לא ניסיתי.

רגע לפני שאת קונה, מצרפת לך אתר נהדר עם גזרות חינמיות. אולי תתפתי לקנות כמות טיפה יותר גדולה...
ממליצה על הכובעים: http://www.fleecefun.com/halloween-hat-pack.html
(כל גזרה ניתנת להדפסה ויש בוריאציות של תינוקות, ילדים ומבוגרים.)

אחלה אתר לפורים ובכלל...תהני...
תינוקי_בא*
הצטרפות: 30 אפריל 2011, 09:42
דף אישי: הדף האישי של תינוקי_בא*

אמא ללי

שליחה על ידי תינוקי_בא* »

שלום אמא ללי
יש סיכוי שאפשר להתייעץ איתך טלפונית בעניין הליידי קומפ?
אני לא יודעת אם את בעיניינים , אבל הייתי שמחה לשמוע ממישהו מכאן
וגם לשאול לגבי הקישורים שהפנית בעבר הרחוק :)
תודה רבה
פלוני_אלמונית*

אמא ללי

היי
אדי טייאר
מדביר חכם, מקצועי, אמין ונחמד
ההמלצה היא לאחר
ניסיון של שנים שלי ושל חברים..
תמצאי אותו באינטרנט בקלות.
בהצלחה
עדי ל
ענת_ג*

אמא ללי

שליחה על ידי ענת_ג* »

אולי צריך לכידה ולא הדברה? אני לא נתקלתי בחפירות באדמה אלא רק הסתתרויות במבנים קיימים. בעל ניסיון ידע צ'יק צ'ק באיזו חיה מדובר. תתייעצי. בהצלחה. ואל תצטערי. אם אלה חולדות, פשוט אין מקום לרחמים. הן חזקות וחכמות וקשה להיפטר מהן ויפה שעה אחת קודם מה שנקרא.
אמא_ללי*

אמא ללי

שליחה על ידי אמא_ללי* »

תודה :-)
בדיוק מעל מה שכתבת לי יש המלצה על מדביר בעקבות בקשה שלי על ענייני ג'וקים (מסתבר שזאת תמה חוזרת בקיץ הזה...) אז דיברתי איתו ונראה מה הוא יגיד. הלוואי שאפשר לפנות אותן מכאן בלי להרוג.
אמא_של_דגיגונת*
הצטרפות: 23 ספטמבר 2007, 11:58
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_דגיגונת*

אמא ללי

שליחה על ידי אמא_של_דגיגונת* »

אוי, היינו בסיפור הזה. ניסינו כל אמצעי טבעי עד שלא היתה ברירה אלא להשתמש בארטילריה כבדה :(
אצלנו הן היו בבית ובגג :( ויום אחד עשו עלינו עליהום ונכנסו איזה שבעה לבית ותקפו אותנו
אז אני גם ממליצה לא לנהוג ברחמים :(
פלוני_אלמונית*

אמא ללי

אנחנו הזמנו מדביר אחרי שתפסנו כ-20(!) חולדות קטנות בתוך המטבח בתוך מלכודות. הם היו יוצאים בלילה לאכול ולשתות ואפילו הסתכלו עלינו מתוך הארון בלי חשש....
עזבתי את הבית עם הילדים, פירקנו את כל המטבח ארונות+שיש ולא התייאשנו עד שהכל עבר.
לא לרחם - חולדות הם עם מטורף )-:
טדליק_נהנאנע*
הצטרפות: 05 נובמבר 2008, 00:10
דף אישי: הדף האישי של טדליק_נהנאנע*

אמא ללי

שליחה על ידי טדליק_נהנאנע* »

תודה לך על כל העזרה והתמיכה. (()) (()) (())
ב_שאיפה*

אמא ללי

שליחה על ידי ב_שאיפה* »

תודה על ההמלצה!
פ*
הצטרפות: 28 מאי 2005, 15:49

אמא ללי

שליחה על ידי פ* »

הי אמא ללי
אני מגיעה אליך מהדף של אמצעי המניעה ..
כתבת שקנית ומשתמשת במכשיר הליידי קומפ..
אני מתלבטת אם לקנות אותו. את ממליצה?
ומה הפתרון בימים הפוריים? דיאפרגמה?
תודה רבה
מיכל_בז*
הצטרפות: 14 יוני 2010, 16:49
דף אישי: הדף האישי של מיכל_בז*

אמא ללי

שליחה על ידי מיכל_בז* »

היי ללי, קראתי עכשיו... עלמה חולה אז אני לא מפסיקה לעשות כלום. אחזור אלייך ברגע שהיא תבריא.
את נשמה טובה, תודה.
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”