דברים שלא מקובל לעשות באתר

מיכל_שץ*
הצטרפות: 28 אוקטובר 2003, 20:13
דף אישי: הדף האישי של מיכל_שץ*

שליחה על ידי מיכל_שץ* »

עשרה דפים. עשרה.
א' - עד שחיפשת, כבר נמחקו לא מעט כאלה (לשלי היתה סיומת "שהיתה" - היית מנחשת?)

עדיין שאלתי בעינה עומדת: היה לכן שווה לפגוע, לגרום לכעס, למרמור (כי שמתי לב שלא רק אני לא ממש שמחה למחוק את הדף שלי), לתחושות לא נעימות בעליל, כל זה בשביל למחוק עשרה (או עשרים, או שלושים) דפים?
לא הבנתי למה זה גרם לך לכעס ומרמור. סה"כ מדובר בנסיון לקבוע כללי התנהגות שיהיו מקובלים על כולם (או לפחות על הרוב), כמו בכל חברה מתוקנת, כדי שלכולם יהיה יותר נעים (גם למי שיבוא בעוד שנה). ההבדל הוא שפה עדיין יש את החופש לבחור האם לבצע או לא.

כבר אמרתי שימי לב שבכל מקרה מדובר בבקשה ולא ב דרישה
מיכל_שץ*
הצטרפות: 28 אוקטובר 2003, 20:13
דף אישי: הדף האישי של מיכל_שץ*

שליחה על ידי מיכל_שץ* »

ואליס - לי באופן אישי לא שווה לפגוע באף-אחת. ונראה לי שגם למשתתפות האחרות בדיון לא רצו לפגוע.
אליס_בארץ_המראה*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2004, 18:13
דף אישי: הדף האישי של אליס_בארץ_המראה*

שליחה על ידי אליס_בארץ_המראה* »

כבר ציינתי שיכול להיות שיש לי רגישות מיוחדת. הכל יכול להיות. והנקודה היא בדיוק זו - מן הסתם אף אחד לא רצה לפגוע באף אחד. אבל איכשהו תמיד הכוונות הכי טובות מתפקששות פה בדרך, לא? (וראי את כל דפי הנבירה העצמית, שתמיד מעליבים את מי שלא אמור להעלב).
כל מה שאני אומרת הוא, שהתקיים כאן דיון שלא הייתי מודעת אליו, פתאום אני מקבלת הודעה די גועלית בדף שלי (אמנם בקשה, אבל מנוסחת באופן די "דרישתי"), אין מבחינתי עם מי לדבר (אפילו לא אמרו לי מי זה "החליטו"), ועכשיו אני גם אמורה למחוק דף שיש לו עבורי ערך רגשי גבוה, בשם מטרה שאני יודעת שמחיקת הדף בכלל לא תקדם (כמה זה לא מעט? עברנו את השלושים?).
בקיצור, אפשר לדעת למה דווקא דפי ארכיון, ולא נניח לבדוק את כל הדפים מ-2001 ו-2002 ולראות אם הם עוד רלוונטיים/מעניינים/חיים?

<'שהיתה'? באמת לא היתי מנחשת...>
טרה_רוסה*
הצטרפות: 08 ינואר 2004, 15:33
דף אישי: הדף האישי של טרה_רוסה*

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

אפשר לדעת למה דווקא דפי ארכיון, ולא נניח לבדוק את כל הדפים מ-2001 ו-2002 ולראות אם הם עוד רלוונטיים/מעניינים/חיים?
באמת מוחקים דפים שהם לא מעניינים, בלי קשר למתי הם נכתבו.
למה דווקא דפי ארכיון - אני חושבת שזה "מחוסר עניין לציבור" כלומר, מה שבדרך כלל כתוב בדפי בית אישיים זה באמת דברים אישיים, התכתבויות פרטיות למיניהן, שאינן חומר קריאה לגולשים באתר, אלא רק למי שזה שלו. לכן הרעיון לשמור אותם במחשב.
כל מה שאני אומרת הוא, שהתקיים כאן דיון שלא הייתי מודעת אליו,
אולי צריך לצרף להודעה הפניה לדף הזה?
פתאום אני מקבלת הודעה די גועלית בדף שלי (אמנם בקשה, אבל מנוסחת באופן די "דרישתי")
הנוסח החדש של יונת פחות גועלי?
תזמורת_הים*
הצטרפות: 22 אוגוסט 2003, 11:13
דף אישי: הדף האישי של תזמורת_הים*

שליחה על ידי תזמורת_הים* »

?) בקיצור, אפשר לדעת למה דווקא דפי ארכיון, ולא נניח לבדוק את כל הדפים מ-2001 ו-2002 ולראות אם הם עוד רלוונטיים/מעניינים/חיים?
לאו דווקא דפי ארכיון. הכוונה באמת לבדוק את כל הדפים שעבר זמנם.
תבשיל_קדרה*
הצטרפות: 10 נובמבר 2001, 08:15
דף אישי: הדף האישי של תבשיל_קדרה*

שליחה על ידי תבשיל_קדרה* »

אולי צריך לצרף להודעה הפניה לדף הזה?
יש שם.

נראה לי שהפתרון הוא לא להשתמש בנוסח הקבוע, אלא לכתוב "ביד חופשית".
סיגל_ב*
הצטרפות: 29 פברואר 2004, 08:57
דף אישי: הדף האישי של סיגל_ב*

שליחה על ידי סיגל_ב* »

_הבנתי שחטאו הוא בכך שהוא
תופס מקום בשרת_
דווקא הסיבה העקרית היא לא כל כך המקום שהוא תופס, כמו המגמה שהולכת ומסתמנת:
לגבי כמות הדפים האלה: כפי שנאמר כבר, הבעיה היא לא הכמות אלא המגמה – כמה אנשים התחילו עם דפים כאלה, ואחרים ראו ועשו גם. עדיף לעצור מגמות כאלה לפני שהן גדלות. (יונת שרון).
מ_י_כ_ל*
הצטרפות: 08 דצמבר 2003, 10:54

שליחה על ידי מ_י_כ_ל* »

כבר ביצעתי התאבדות פוליטית היום בכמה דפים (ובכל זאת נשארתי לספר על זה...), אז אני עומדת לעשות אותו דבר כאן...
אני מתנצלת מראש בפני כל מי שעשויה להפגע מדברי. הם אינם מכוונים כנגד אף אחת (חליק, אני מחשיבה את מרבית הנשים שיזמו את מהלך המחיקה לחברותי, ורק מקווה שהן ימשיכו להחשיבני ככזו לאחר שיקראו כאן :-P)

ראשית, ניסוח הבקשה - שלא תגידו שלא התרעתי (כמה נפגעים/נלחצים/נעלבים נרשמו עד עכשיו?). ואין מה לעשות, גם עם הניסוח המתון יותר של יונת, הבקשה לא נשמעת כבקשה. לפחות לא באזנים, המסתבר-לא-יותר-רגישות-מן-הממוצע, שלי.

מה שבדרך כלל כתוב בדפי בית אישיים זה באמת דברים אישיים, התכתבויות פרטיות למיניהן, שאינן חומר קריאה לגולשים באתר, אלא רק למי שזה שלו.
וכאן מגיע החלק הארי של דברי. רועי ויונת כבר שמעו זאת מפי באופן אישי, אז הפעם (ומשנפתחה הדלת) אני אוזרת אומץ ומשמיעה את עמדתי כאן: "אודה לדפי בית" ניתן לכנותה...
<מיכל פיוטית>

בימי הראשונים באתר קראתי אין ספור דפי בית אישיים. כן, את כל אותן שיחות חולין בין גילה (שאז עוד היתה בלי 'חורש') לבין בשמת (שאז היתה בלי 'א'), לבין ענת, לבין יונת, לבין רועי, לבין צפריר, לבין סמדר, לבין...
בכל פעם שקראתי דיון "נושאי" - הלכתי וקראתי את דפי הבית של מי שהשתתפו בו; בכל פעם שמישהו ענה לי או הגיב לדברי בדיון כזה - הלכתי וקראתי את דף הבית שלו; בכל פעם שניתקלתי במישהו מענין בדף בית של מישהו אחר - הלכתי וקראתי גם את דף הבית שלו.
רציתי להכיר את האנשים כאן, לא רק את הרעיונות!

כך מצאתי את דפי ההומור, ובליתי שעות ארוכות בדילוג בין דפים (דפי נושא, דפי שיחה, דפי בית, דפי שש דרגות של הפרדה ודפי השד יודע איזה) כדי להבין מי נגד מי, מי קשור למי, מי חבר של מי, ועוד שאלות הרות גורל כגון: מי עומד מאחורי כתב העת זמבורה ומי, למען השם, הוא און בן פלת???

בזכות שיטוטים בדפי בית זרים (והתערבות בשיחות לא לי) זכיתי להכיר את קלא אילן ו תוספות יוםטוב, ואח"כ גם את א גרויסע מויש (אולי קודם? טוב, לא חשוב), וממש ממש לאחרונה, בזכות שיטוטים בדפי בית זכיתי להכיר את אליס בארץ המראה.
ומי עוד זכיתי להכיר כך? - הממ...כן...גם את מיכל שץ, ו טרה רוסה, ו תזמורת הים השובבה, שעקבה אחר שיחות בדף הבית שלי ואפילו גריינה אליו (כן, את נתפסת פעם שניה ;-)).
וזה מה שאני זוכרת! וזו הסיבה שנקשרתי לאנשים הללו - בזכות השיחות ה"מיותרות" על הניק והשם המשותף עם מיכל שץ, בזכות שיחות על צילום וסריגה וקבלת פנים חמה ועזרה במציאת ניק ובעריכה עם טרה רוסה (כן, אפילו אז הראת סימנים לכישורי העריכה שלך! לכי תציצי בכניסה הראשונה שלך בארכיון שלי :-)), בזכות השיחות על שיחזור (של מבנים, לא של דפים ;-)) מול אורית, בזכות משחקי המילים מול גילה.

אבל זהו רק צורך סנטימנטלי פרטי שלי, אתן תגדנה (התגדנה? :-)). ואני אשאל - האמנם?
הנה, רק היום, קיבלתי הודעה בדפי ממישהי שלא הכרתי עד כה (ראיתי פה ושם, אבל לא יצא לי לדבר עימה). אז מה עשיתי? הלכתי לתחקר את דף הבית שלה כדי להבין עם מי יש לי עסק...נפלתי על דף מלא שיחות שיחות אישיות, ממש כמו אלה, הנוסטלגיות, שאני ניהלתי. ואז יכולתי להרגיש שאני עונה חזרה לא לניק, אלא לאדם שעומד מאחוריו.

שורה תחתונה (כמעט...) - אני מחזיקה בדעה שדף הבית אינו רק "יומן שבועי", אינו רק אוסף הודעות נטולות ענין פרטי או ציבורי, הוא מלא פרטים ותוכן על בעליו - במה הוא מתעניין, מי הם חבריו, היכן הוא גר, במה הוא עוסק, איך הוא מתנסח כשהוא אינו "מוכר" איזו אג'נדה בדף "נושאי", יש לו חוש הומור? ועוד ועוד.
דפי בית רבים גורמים לבעליהם הוירטואלים לקרום עור וגידים ולקום לתחיה לנגד עיני, הרבה יותר ממה שהצהרת "מי אני ומה שמי" בראשית דפם יכולה לעשות, הרבה יותר ממה שכתיבתם בדפי נושא יכולה לעשות (בעיקר אם הם ממעטים לכתוב בדפים כאלה).

בקיצור - אני חושבת ש דפי בית אישיים הם הדרך הטובה ביותר להכיר את בני הקהילה (ומה כבר יכול להיות יותר יעיל מחיטוט בדברים באמת אישיים_ ו- _התכתבויות פרטיות? ;-)). וכל עוד המקום הזה מגדיר עצמו כאתר קהילתי, הרי שלדפים הללו ערך ציבורי גדול.

ובכלל - נסו לעקוב אחר נסיונות המפגש בין א גרויסע מויש ל אם הבנים שמחה בדפי הבית שלהן, כדי להבין ערך הומוריסטי מהו!
כן, יש דפי בית שיכולים להעניק אין ספור שעות קריאה מהנות...

אבל כל זה עדין לא עונה על למה ארכיון...
או! אז כאן בא השיקול הפרקטי - כובדו של דף הבית הנוכחי, השמיש. לו הייתי יכולה, הייתי מחזיקה את דף הבית שלי כמאסה אחת ארוכה, אבל זה כבד ולא נוח, אז אני מפצלת.

ותתפלאו - יש מי שנכנס לקרוא דפי ארכיון אלה חוץ ממני! אני יודעת בוודאות על שלוש או ארבע נשים לפחות (לא, לא כולן מהמיני...), שקראו או עשו שימוש בדף הארכיון שלי. אחת מהן אפילו כתבה לי לאחרונה, שהדף הזה היווה טריגר לרצון שלה להכיר אותי. אז יותר מזה??

וכל זה עוד לפני שנכנסתי לדבר על שיקולים של הנצחת המיני וההומור...;-)

<כן, ארוך, וגם לא מאורגן כבדרך כלל, אבל השעה...והאמוציות...>
<אה, וכן, אני מסכימה שגם מארכיוני דפי הבית האמורים, יש הודעות מיותרות שאפשר לנקות. למעשה, זה ישרת טוב יותר את תכליתם>
<אתחיל מחר>
<ולידע כללי - ארכיוני דפי הבית של המיני שמורים על מחשבי הפרטי עוד מימים ימימה. חרדה גלובלית שכזו :-P>
<הגברת השמנה סיימה לשיר>
<לא אני, זו מהתפגם!>
מ_י_כ_ל*

שליחה על ידי מ_י_כ_ל* »

מהתפגם!
אין לי כוח לערוך, ובכל זאת נחמד להשאיר משהו לסמדר או שרון ג...:-P
יונת_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 02:23
דף אישי: הדף האישי של יונת_שרון*

שליחה על ידי יונת_שרון* »

אליס, חבל לי שנפגעת. ויחד עם זאת, אני חושבת שעדיף לעשות ואחר לבקש סליחה על הטעויות, מאשר לא לעשות בכלל. סליחה {@

לגבי הסיבות למחיקה: לא מדובר בלחסוך מקום על השרת. לגבי זה התייאשנו כבר. ;-)
הסיבה היא שאיש לא יקרא את כל מה שכתוב כאן, אלא רק חלק קטן. ואם הוא יקרא רק חלק -- מה כדאי שזה יהיה? ככל שיהיו יותר דברים שכבר אינם רלוונטיים ולא מעניינים או תורמים, כך יש פחות סיכוי שהקוראים יגיעו לתוכן בעל ערך. אני אסתכן ואזכיר את המונח המקובל לזה: signal-to-noise ratio (מונח של מהנדסים, וסליחה עם כל המי שרגיש לכך). אז הסיבה למחוק היא לא כדי להחביא משהו, אלא כדי להבליט דברים אחרים. ואת כמובן מוזמנת להביע דעתך לגבי מה כדאי יותר להבליט ומה לא.

אפשר לדעת למה דווקא דפי ארכיון, ולא נניח לבדוק את כל הדפים מ-2001 ו-2002
אם את נתקלת בדפים ישנים שכדאי למחוק -- אנא הוסיפי בהם את המלים __דף למחיקה (עם או בלי סימן שאלה) כדי שנוכל לנקות אותם. כנ"ל לגבי דפים חדשים. :-)

דפי בית רבים גורמים לבעליהם הוירטואלים לקרום עור וגידים ולקום לתחיה לנגד עיני
תלוי בדף. (ובבעליו) :-)
אליס_בארץ_המראה*
הצטרפות: 30 אוגוסט 2004, 18:13
דף אישי: הדף האישי של אליס_בארץ_המראה*

שליחה על ידי אליס_בארץ_המראה* »

signal-to-noise ratio
:-D
אותו מונח משמש גם היסטוריונים ומדעני מדינה שחוקרים כשלים מודיעיניים. כל כך שעשע אותי לראות שהייתי חייבת לציין.
ולעניין:

מ י כ ל כתבה והרחיבה לגבי למה ארכיון. אני חותמת על כל מילה, כולל התפגם. גם אני התחלתי משיטוט בין דפי בית וארכיונים, וכך למדתי עם מי אני רוצה לדבר ועל מה, כולל את 'תרבות האתר' - על מה מדברים איפה, הרבה לפני שהעזתי לכתוב כאן בכלל. זו היתה הדרך שלי להבין מה קורה פה.

ואגב, אני מניחה שהרוב מגיעים לכאן דרך גוגל או מנועי חיפוש אחרים או האתר של יונת ברשימות (כך הגעתי אני), וכל אלו לא יביאו אף אחד לדף הארכיון שלי. זה יכול לקרות, אבל הסיכוי קטן. וגם אם יקרה, כל דף מציין באופן ברור את שם האתר ואת "מפתח נושאים". אפילו הדיוטות אינטרנט (כמוני) יכולים להבין שהעמוד האישי הזה שייך למשהו גדול יותר, ושכדאי מאד לבדוק מה זה.

היתה לי עכשיו הפסקה ארוכה מהמחשב והצלחתי לחשוב בשקט ולהבין מה הרגיז אותי כל כך בכל העניין. מה שהרגיז אותי היה הדריכה חסרת ההתחשבות (להרגשתי) על דף שהייתי מושקעת בו רגשית. אני יודעת שיש הרבה מדי דפים מיותרים באתר. אבל משום מה דפים שפתחתי אני אף פעם לא נראו לי ככאלה :-D.
אני יודעת שלא היתה כאן שום כוונה לפגוע בי אישית. זה ברור לי (ומוסיפה במבוכה: תודה על ההתנצלויות...). אני רק חושבת שבלהט הארגון וסידור נשכחה העובדה שעבור מי שפתח אותם, הארכיונים הם חשובים וראויים מספיק להישמר.

אם את נתקלת בדפים ישנים שכדאי למחוק – אנא הוסיפי בהם את המלים _ דף למחיקה_יונת, אני לא יכולה. זה נוגד את האתיקה המקצועית שלי :-D (רק תחשבו איזה חומר גלם יקר ערך כל דף כאן יכול להיות עבור היסטוריונים עתידיים!)
עומר_ס*
הצטרפות: 20 פברואר 2004, 11:51
דף אישי: הדף האישי של עומר_ס*

שליחה על ידי עומר_ס* »

הצעת פשרה:
אולי ניתן לתייג כל דף שרוצים למחוק ו / או להעלים מכלל הציבור כ דף ארכיון . דפי ארכיון אלו: ניתן יהיה להגיע אליהם
  • דרך חיפוש מתקדם
  • דרך לינקים שלא נס ליחם
  • דרך דף הנושא של דפי ארכיון
(אולי ניתן לשים בספרייה נפרדת בשרת?)

<הייתי צריך לעבוד בגישור, אבל הפשרות שלי לא מקובלות על כולם>
תבשיל_קדרה*

דיברנו על אפשרות כזאת (זוכרת, טרה?).
אני לא זוכרת אם הצענו את זה ליונת.
טרה_רוסה*

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

עכשיו אני מבולבלת.
תבשיל_קדרה*

על סימון דפים ישנים כך שהם יכנסו לאיזה ארכיון, כמו שהציע עומר.
א_גרויסע_מויש*
הצטרפות: 08 פברואר 2004, 17:47

שליחה על ידי א_גרויסע_מויש* »

מסכימה עם כל מה שמיכל כתבה. גם אני מקוראי דפי הבית, וגמני הכרתי ככה לא מעט אנשים פה.
בכלל, בעיני, דפי הבית הוא המקום שבו מתרחשים החיים האמיתיים של הקהילה הזו.

<הולכת לפהק במקום אחר>
<למה אין אייקון של |כותבת עם חצי עין פקןחה אחרי לילה חצי לבן|?>
טרה_רוסה*

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

חייבת לציין שכלל לא עלתה בדעתי האפשרות שיש מי שקורא תכתובות ישנות בדפי בית אישיים 0-:
<אני מתנצלת שאני מוחקת בקביעות את הדףבית שלי :-D חוץ מכמה הודעות שאני משאירה>
שרון_ג*
הצטרפות: 30 אפריל 2004, 16:29

שליחה על ידי שרון_ג* »

שיש מי שקורא תכתובות ישנות בדפי בית אישיים
זה כמעט כל מה שעשיתי בימי הראשונים כאן.
בעיקר כשניסיתי להבין מה זה (או זאת) קלא אילן, ושאר אנשי המיני.

חייבת לציין לשבח את התפגם המוצלח של מקפית.
(המיני עברה לפה ואף אחד לא סיפר לי?)
:-)
א_גרויסע_מויש*
הצטרפות: 08 פברואר 2004, 17:47

שליחה על ידי א_גרויסע_מויש* »

(המיני עברה לפה ואף אחד לא סיפר לי?)
שרון, אל תעוררי מתים מרבצם.
תזמורת_הים*

רק רוצה להעיר שאין עוררין על חשיבותם של דפי הבית. אף אחד לא מציע למחוק או לבטל אותם, לא עלינו.
לי נראה שיש הבדל מהותי בין דף בית פעיל ושוקק חיים ובין ארכיון מלפני שנה או שנתיים. ספציפית לגבי מקפית, מויש ושאר חברי המיני קהילה, מביקורים מזדמנים בדפים שלכם נראה לי שיש שם מספיק אקשן בכל רגע נתון ואין צורך ללכת דווקא לארכיון כדי להתגלגל מצחוק...
בכל מקרה, אף אחד לא חייב למחוק שום דבר נגד רצונו, ההחלטה שלכם.
יונת_שרון*

לא מבינה. אם יש בדפים האלה ערך -- למה שלא יופיעו? ואם אין בהם ערך -- למה שיופיעו לפעמים?

אני חושבת שיצירת ארכיון לא צריכה להיות מין תגובה אוטומטית על התארכות דף. התגובה על התארכות דף צריכה להיות בדרך כלל ניקוי הודעות שכבר אין בהן ערך ו-פירוק לגורמים. זה מה שצריך לעשות בדרך כלל -- ולכל כלל יש גם יוצאים מהכלל. :-)
רועי_שרון*
הצטרפות: 13 יוני 2001, 18:34
דף אישי: הדף האישי של רועי_שרון*

שליחה על ידי רועי_שרון* »

הצעה לנוסח אלטרנטיבי:

בקשה לי אליך:
בדיון בדף דברים שלא מקובל לעשות באתר הועלתה הטענה שיש דפים שעדיף למחוק מהאתר (ולשמור כקבצים במחשב האישי, אם רוצים): ארכיונים של דפי בית אישיים, ודפים שהם אוסף ציטטות, קישורים או גריינים אישיים. הוסכם שם להשאיר את ההחלטה בידי מי שפתח כל אחד מהדפים, אבפנות בבקשה הזו. אז אם אפשר, אודה לך על מחיקת הדף. אם זה לא מתאים לך, זה גם בסדר. בכל מקרה אשמח אם דעתך בנושא תובע בדף דברים שלא מקובל לעשות באתרתודה! {@
תזמורת_הים*

באמת ניסוח מעולה.

מסקנה: יותר לא מתחילים פרויקטים שנויים במחלוקת בלי לקבל אוקי סופי ואחרון מרועי ויונת. :-)
ש_מים_וארץ*
הצטרפות: 15 מרץ 2004, 18:11
דף אישי: הדף האישי של ש_מים_וארץ*

שליחה על ידי ש_מים_וארץ* »

יותר לא מתחילים פרויקטים שנויים במחלוקת בלי לקבל אוקי סופי ואחרון מרועי ויונת.
|Y|
<מסתבר שגם להם- כתפיים רחבות>
ליאת_המאמינה*
הצטרפות: 15 מאי 2005, 14:09
דף אישי: הדף האישי של ליאת_המאמינה*

שליחה על ידי ליאת_המאמינה* »

כן- חשתי קצת פגועה מהניסוח המקורי. וכן- מחקתי מיד.
אכן- מסכימה עם המטרה :הבלטה של דפים עי מחיקת הטעון מחיקה. ואכן-טעון מחיקה: להציע לבעל הדף למחוק...לא לקבוע עבורו.
לכן- הנוסח השלישי מושלם ומשקף את המורכבות. ולכן(ולכם):שמחה על הדיון היפהפה והפורה ועל תרבות הדיון היפה...
סמדר_נ*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2003, 20:40
דף אישי: הדף האישי של סמדר_נ*

שליחה על ידי סמדר_נ* »

יותר לא מתחילים פרויקטים שנויים במחלוקת בלי לקבל אוקי סופי ואחרון מרועי ויונת.
ולא לוקחים את המפתח של חביתוש בלי רשות מרגע ודודלי.
שירז*
הצטרפות: 09 מרץ 2005, 09:01

שליחה על ידי שירז* »

שאלה טכנית: האם דף בית ארוך תופס אותו מקום על האתר כמו אותו דף בית בדיוק המחולק ל-2 דפים (דף בית וארכיון)

יש דפים שחלק משמם הוא ארכיון, אבל לדעתי חשוב שלא למחוק אותם. כמה דוגמאות:
טעויות נפוצות בעברית ב
ארכיון פרחי באךארכיון אבחון ויעוץ פרחי באך
לעומת זאת יש המון דפים שבשמם המילה ארכיון אינה מופיעה אבל נאמר בעדינות שערכם לציבור כנראה אינו עילאי. לדוגמה:
השכנדודה מסין
טרה_רוסה*

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

שירז, אף אחד לא הציע למחוק את דפים מהסוג הזה. הכוונה הייתה רק לארכיונים של דפי בית אישיים.
במבי_ק*
הצטרפות: 02 אפריל 2005, 11:04
דף אישי: הדף האישי של במבי_ק*

שליחה על ידי במבי_ק* »

ולא לוקחים את המפתח של חביתוש בלי רשות מרגע ודודלי.

:-D
שירז*

שליחה על ידי שירז* »

_תבשיל קדרה (20.06.2005 09:24):
ארכיון אבחון ויעוץ פרחי באךארכיון אליס בארץ המראהארכיון בקשר לתרגומיםארכיון בשמת א?ארכיון גן ללא גןארכיון הבית של ענבל וארכיון הגרייניםארכיון הכוורתארכיון חוכמות של ילדיםארכיון ליאת המאמינה?מפגשים באזור חיפה ההתחלהארכיון פרחי באךארכיון צפרירארכיון של Seed Lingהארכיון של שרון ג?הארכיון של תוספות יוםטובטעויות נפוצות בעברית בלוטם מרווני ארכיון?ששה כיוונים ארכיון
תבשיל קדרה כללה ארכיונים אלו ביחד עם ארכיונים מסוג אחר. ואם תשימי לב לסימני השאלה ליד כמה מהם, הם כבר נמחקו. למשל, הארכיון של שרון ג שבו יש שאלות ותשובות בנושאים רפואיים - למה למחוק? זה הרי לא היי וביי ולהת' ותבואו.

ואשמח לקבל תשובה ממי שיודעת לשאלה האם יש הבדל בין דף בית בעל גודל מסוים לבין אותו דף בית באותו גודל המחולק לדף בית+ארכיון
שירז*

שליחה על ידי שירז* »

ואני מצטרפת לכל אלו שכתבו על החשיבות והעניין של החומר הכלול בדפי הבית, ושאותה חשיבות ועניין קיימים גם בדפים שבשל סיבות טכניות בלבד (כדי שיהיה יותר קל לפתוח את דף הבית) הועברו לארכיון. וגם אני קראתי דפי ארכיון.

ואני רוצה להוסיף שאני נהניתי גם לקרוא את הדפים שכללו ציטוטים שונים - זה היה מעניין וגם עצם העובדה שמישהי כאן כותבת ציטוטים מסוימים מלמדת אותנו מי היא, מה חשוב לה וכו'. גם זו דרך טובה להכיר אנשים.
טרה_רוסה*

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

שרון מקפידה לנהל את השאלות הרפואיות בדפים נפרדים. נכנסתי לארכיון שלה שנמחק. אין שם מידע רפואי. אולי פה ושם איזה משהו שהשתרבב, אבל הרוב לא.
לדעתי תבשיל קדרה סתם עשתה חיפוש עם המילה ארכיון והדביקה פה את התוצאה, אחרי שעלתה השאלה כמה דפי ארכיון יש. היא לא התכוונה שצריך למחוק את הדפים הללו.
תבשיל_קדרה*

אכן. טוב שמישהו מבינותי.
קרן_שמש*
הצטרפות: 17 אוגוסט 2001, 16:23

שליחה על ידי קרן_שמש* »

ניסיתי לנקות את דף הבית שלי והיה לי מאוד קשה להפרד מחלק מהדברים...
אני מנסה לעבוד על זה ולשחרר ולהרפות, לנשום עמוק וכו'. היה לי יותר קל אם למשל דפי בית היו מכילים מס' מסויים של תוים, כל חריגה ממס' זה תמחוק אוטומטית מס' הודעות מראש הדף. ככה דפי הבית ישמרו על נפח קבוע, וכל אחד ידע שאם יש משהו שהוא קשור אליו רגשית, כדאי לו לשמור אותו על המחשב שלו.
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

שליחה על ידי בשמת_א* »

ורק בשביל לתת צד אחר:
לי היה דף ארכיון. פשוט מפני ששמתי אותו בצד במטרה לעשות לו "יום אחד" ניקוי ופירוק לגורמים (הוא כל כך גדול שאני מתקשה להתחיל. זאת הסיבה שאני מנקה את הדף הנוכחי במהירות).
ברגע שקראתי שיש בעיה עם זה - קלטתי, שצודקים.
אז תיכף הלכתי, שמרתי אצלי על המחשב ומחקתי פה.

לא נעלבתי, ואין לי שום התקשרות רגשית לארכיון. אכן, יום אחד אטפל בחומר רב הערך ששם, ואשתדל לעשות זאת בהקדם, אבל בינתיים אני מסכימה עם הגישה שזה לא צריך להישאר באתר. זה לא אישי.
יש פה מאמץ להחזיק את האתר כמה שיותר "מבורר", נקי, מסודר. מאמץ אדיר מושקע כאן בעריכה, במחיקת דפים מיותרים, באינדקס שיהיה קל למצוא, בבחירת שם דף מתאים או בהחלפה לשם מתאים כדי שאנשים ייכנסו לדפים שהם היו רוצים לדון בהם אבל הם מפספסים אותם בגלל שם לא מתאים, וכן הלאה.
כל הכבוד לעורכים וכל הכבוד למחשבה שמושקעת פה בדברים האלה.
מ_י_כ_ל*

שליחה על ידי מ_י_כ_ל* »

בשמת, לא קראתי את הארכיון הנוכחי שלך (שהבנתי שנמחק בינתיים), אבל אם הוא דומה במשהו לנוכחי, אזי -כנראה מתוקף היותך "אושית באופן" - הוא בעל אופי אחר לגמרי מדף בית טיפוסי באתר.
במלוא ההערכה, אני רואה בו מוקד לדורשי עצות ורעיונות (האלטרנטיבה הבאופנית לדף שאלות לשרון ג ? ;-)), ואפילו מה שמתחיל בו כשיחת חולין הופך במהרה לדיון (לרוב מרתק, יש להודות) בנושאים באופניים. לכן ברור שהחומרים שבו ראויים להתפרק לגורמים ולזכות בדפי נושא משלהם.
לא כך הוא בדפי הארכיון של דפי הבית שאני מדברת בהם - אותם אי אפשר לפרק לגורמים (אין מה ואין לאן), אך אין זה אומר שתכניהם אינם ראויים להשמר או שאינם בעלי ערך עבור הקהילה (לא ארחיב בנושא מחמת חזרתיות).

אם תרצי - הארכיון שלך הוא כתבות המערכת ב'הארץ' ואילו ארכיוני דפי הבית שאני מדברת עליהם הם יותר... ירחון 'לאישה'. לטעמי, גם לאלה וגם לאלה יש מקום בחיינו (כקהילה, כוונתי), וכל אחד מהם עונה על צורך אחר.
בכלל - את מי מהם שומרים לקריאה קלילה ומהנה בחדר ההמתנה? :-)

<לא תנטרי לי על השימוש במילה "אושיה", נכון? :-)>

כל הכבוד לעורכים וכל הכבוד למחשבה שמושקעת פה בדברים האלה.
בהחלט מצטרפת להוקרה!
גם כשיש מחלוקות על האופן בו דברים צריכים להעשות, נקודת המוצא שלי היא הודיה על כך שיש אנשים המוכנים להרתם למשימה.
שירז*

שליחה על ידי שירז* »

ואשמח לקבל תשובה ממי שיודעת לשאלה האם יש הבדל בין דף בית בעל גודל מסוים לבין אותו דף בית באותו גודל המחולק לדף בית+ארכיון
תבשיל_קדרה*

לדעתי אין הבדל, או כמעט אין הבדל.
יונת_שרון*

האם יש הבדל בין דף בית בעל גודל מסוים לבין אותו דף בית באותו גודל המחולק לדף בית+ארכיון
למה זה חשוב? הרי המטרה אינה לחסוך מקום על השרת.
תבשיל_קדרה*

הצעה - הצעה - הצעה - הצעה - הצ
  1. לערוך באתר (כולל הצעת דפים למחיקה) בניק בדוי.
מי זה מערוך? קשה לי לקיים דיאלוג עם הצעות של אנונימיים.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

לערוך באתר (כולל הצעת דפים למחיקה) בניק בדוי.
א. זה עובדתית לא נכון - כרגע, טוב או רע, זה דווקא מאוד מקובל (והרי זו הבעיה). אא"כ יוחלף שם הרשימה לדברים הינו שמחים שלא יהיו מקובלים באתר
ב. תקנה שאין הציבור יכול לעמוד בה? טוב, אולי לא כל כך קיצוני, אבל אני חוששת שבמצב הדברים הנתון (אנשים נעלבים ממחיקות) הדבר עלול להוריד דרסטית את כמות העריכות והמחיקות. זה מחיר גבוה.
מצד שני - אפשר לנסות ולראות. אולי להכריז על "שבוע עריכות בלתי אנונימיות" ולראות מה קורה.

(מ י כ ל ממחשבי זרים)
טרה_רוסה*

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

לערוך באתר (כולל הצעת דפים למחיקה) בניק בדוי.

אני בעד להפוך את זה ללא-מקובל.
מי שרוצה, יכול לפתוח דף בית אישי במיוחד לניק המחיקות שלו, אם כי לדעתי זה לא רצוי.
אבל, הדרך הטובה ביותר היא לתמוך במי שעורך וחוטף ריקושטים. אם כל פעם שמתקיפים מישהו שערך אחרים יבואו להגנתו, אז אנשים ירגישו יותר בנוח לערוך. גם אם לא מסכימים עם מה שמישהו עשה בעריכה, אפשר תמיד לתמוך בזכותו לערוך לפי ראות עיניו.
יעל_צ*
הצטרפות: 04 מאי 2004, 21:31
דף אישי: הדף האישי של יעל_צ*

שליחה על ידי יעל_צ* »

סתם איזה הגיג בענייני עריכה.
לפעמים (לא באופן אובססיבי...) אני מתקנת שגיאות כתיב בהודעות, ומרגישה יותר נוח לעשות את זה בעילום שם.
מרגישה שאם אכתוב את שמי זה יעורר שאלות ודיונים מיותרים (אולי גם היעלבות, מי יודע), והרי רק באתי לתקן משהו טכני ולהיעלם.

אז מה עדיף: לתקן בשמי או לתקן כפלוני אלמוני ואז אולי יש מי שידאג שמא איזה טרול עושה נזקים?
<שואלת באמת, לא שאלה רטורית... ואולי יש רעיון אחר?>
תבשיל_קדרה*

בשמך.
אחרי 2-3-10 פעמים שנדע שאת מתקנת שגיאות כתיב, נפסיק לשאול אותך מה קרה, כי נסמוך עליך.
יעל_צ*

שליחה על ידי יעל_צ* »

בסדר גמור. את יודעת מה - יש לי רעיון. אני אשתמש בניק ה"לשוני" שלי...... :-)
תזמורת_הים*

_לערוך באתר (כולל הצעת דפים למחיקה) בניק בדוי.
אני בעד להפוך את זה ללא-מקובל.
מי שרוצה, יכול לפתוח דף בית אישי במיוחד לניק המחיקות שלו, אם כי לדעתי זה לא רצוי.
אבל, הדרך הטובה ביותר היא לתמוך במי שעורך וחוטף ריקושטים. אם כל פעם שמתקיפים מישהו שערך אחרים יבואו להגנתו, אז אנשים ירגישו יותר בנוח לערוך. גם אם לא מסכימים עם מה שמישהו עשה בעריכה, אפשר תמיד לתמוך בזכותו לערוך לפי ראות עיניו._
כל מה שטרה אמרה. |Y|

יעל- תמיד עדיף לערוך בשם מוכר.
זה לא חייב להיות הניק הקבוע שלך. כמדומני יש לך עוד כמה וכמה ניקים בלתי רשמיים ;-)- את יכולה להשתמש באחד מהם. הוותיקים יזהו שזו את. :-)

ועוד דבר- ליעל ובכלל- אם נראה לכם שעריכה מסוימת תפגע במישהו, זו סיבה לעצור ולחשוב האם כדאי בכלל לערוך. מנסיוני, הפתרון הטוב ביותר לעריכות רגישות הוא זמן- אם עורכים שגיאת כתיב, או אמירה מתלהמת, באותו יום, זה עלול לעצבן, בעוד שכעבור שבוע (או חודש) אף אחד לא ישים לב.
יעל_צ*

שליחה על ידי יעל_צ* »

כמדומני יש לך עוד כמה וכמה ניקים בלתי רשמיים רובם כבר יצאו לפנסיה... :-)
אבל בכל אופן, ראית מה כתבתי מעלייך? מהיום: את שגיאות הכתיב תתקן אחות של .
פלוני_אלמונית*

בעוד שכעבור שבוע (או חודש) אף אחד לא ישים לב.
מי יזכור לחזור לדיון רק כדי לתקן שגיאת כתיב?
יעל, כמובן שאיני יכולה לדבר בשם כולם, אבל אני (שכותבת בשגיאות...), אסירת תודה לכל מי שמוכן להשקיע ממרצו כדי לתקן עבורי!
בהתחשב בעובדה שאני גם מ-א-ו-ד רגישה, אולי אפשר להסיק מכך גם משהו לגבי הכלל ;-)

הוותיקים יזהו שזו את.
רגע, הבעיה היא חשש מחדירת עורכים טרולים? כי אז אין בעיה ליצור ניק-יעודי, שאלו מבין חברי האתר העוסקים בעריכה ידעו לזהותו כ"משלנו".
אני התרשמתי (אולי בטעות?) שהענין מהותי ורחב יותר, כלומר שכולם (לא רק מי שעוסק בכך באופן נרחב) יזהו מי ביצע את העריכה.

גם אני מצטרפת לדברים של טרה. או נכון יותר - מייחלת להצלחת הדברים של טרה. כי החשש (שלי) נשאר כזה - אם אבצע עריכה שפוגעת במישהו, גם גיבוי כלל אתרי לא ישנה את העובדה שהמישו הזה פגוע ממני.
נכון, אולי פשוט צריך קצת יותר אומץ לערוך. אבל באופן אישי, יש (אצלי) שינויים אישיותיים אחרים שעומדים בתור הרבה לפני השינוי הזה :-P

<מ י כ ל>

אגב, אני מתנצלת, באמת מתנצלת, אם דברי תוקעים מקלות בגלגלי התהליך כאן. או במילים אחרות - מתנצלת על נטילת תפקיד "פרקליטו של השטן". אולי כוחו של הרגל ישן שניעור, אבל יותר מכך - רצון אמיתי להביא, ביחד, לתנופת עריכה.
מקווה שדברי נקראים ברוח הזו. אם תוצאתם המעשית היא אחרות - אימרונה - ואחדל!
תזמורת_הים*

ראיתי, ראיתי... ככה זה כשלא מרפרשים 10 דקות שלמות :-p
ובאמת חשבתי על אחות של :-)
תזמורת_הים*

מי יזכור לחזור לדיון רק כדי לתקן שגיאת כתיב?
לא חייבים לזכור. כשמעיינים בדיון ישן ונתקלים בשגיאת כתיב- זה בעיני הזמן הטוב ביותר לתקן. אלא אם כן יודעים בודאות שהתיקון לא יפגע במי שעשה את השגיאה (למשל מקפית, או אני, לצורך הענין) ואז אפשר לתקן מיד.

הבעיות בעריכות אנונימיות הן שתי הנקודות שהעלית, מקפית- גם החשש מעורכים טרולים שמסתתרים בין שלל העורכים האנונימיים, וגם הבעיה של עריכות שנעשות בעילום שם ויוצרות אסוציאציות מוטעות של "סתימת פיות" מטעם הנהלת האתר.

לגבי הפגיעה באחרים- ככלל, כמו שנהוג לחשוב פעמיים לפני ההוספה לדף, פן נכתוב תגובות פוגעות, רצוי, לעניות דעתי, להפעיל שיקול דעת גם לפני ביצוע עריכה. אם עריכה מסוימת עלולה לפגוע במישהו, יתכן שמוטב לותר עליה, או לעשות אותה במועד מאוחר יותר.
זה לא אומר שתמיד שיקול הדעת יהיה נכון, ולפעמים למרות כל הכוונות הטובות מישהו יפגע. על זה נאמר ע"י גדולים וחכמים ממני "מי שלא מנקה לא שובר".

אגב, אני מתנצלת, באמת מתנצלת, אם דברי תוקעים מקלות בגלגלי התהליך כאן. או במילים אחרות - מתנצלת על נטילת תפקיד "פרקליטו של השטן".
להפך, כל קול נוסף בדיון רק תורם לו. ממש אין לך על מה להתנצל! :-)
יונת_שרון*

בעניין אוספי ציטוטים אישיים, אהבתי את מה ש-לי אורה עשתה בדף שלה. אפשר להציע את זה למי שרוצה אוסף ציטוטים קצת יות ציבורי.
לי_אורה*
הצטרפות: 12 אפריל 2005, 19:07
דף אישי: הדף האישי של לי_אורה*

שליחה על ידי לי_אורה* »

ואו, איזה כיף! תודה {@
לי_אורה*

שליחה על ידי לי_אורה* »

ראיתי שיש כמה שלא מחקו את הארכיונים ואת אוסף הציטוטים שלהם/ן. גם אני כשקיבלתי את הבקשה למחוק את אוסף הציטוטים שלי, לא כל כך רציתי בלשון המעטה... וחשבתי על פתרון שישביע את רצון כולם וגם את רצוני. אולי אפשר להציע לכל אלו שלא מחקו את הארכיונים ואת אוסף הציטוטים שלהם במקום למחוק אותם לנקוט בפתרון שמצאתי? ואולי להבא, במקום לשלוח בקשה למחוק, אפשר לשלוח בקשה לבחור בין שתי דרכים: מחיקה או בפתרון הנוסף?
שרון*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2002, 14:27

שליחה על ידי שרון* »

וחשבתי על פתרון
ממש פתרון מוצלח נהניתי להציץ
נועה_בר*
הצטרפות: 20 יוני 2004, 22:33
דף אישי: הדף האישי של נועה_בר*

שליחה על ידי נועה_בר* »

אפשר להציע את זה למי שרוצה אוסף ציטוטים קצת יותר ציבורי.
תודה @}
היתה חסרה לי האפשרות הזו, ולא הצלחתי מספיק לעקוב כאן מה היתה הסיבה למחיקת דפי הציטוטים
( האם זה היה עומס על השרת, עומס על מה חדש, או עומס אחר ? ).
לי זה יעזור, בכל זאת אני נכנסת הרבה לאתר ויש כאן הרבה מילים ראויות להיזכר ולהירשם, עבורי לפחות.
לי_אורה*

שליחה על ידי לי_אורה* »

כדאי להוסיף להודעה הסבר טכני קצר עבור אלו שאינם/ן יודעים/ות:
במצב עריכה (ולא במצב הוספה לדף) יש לכתוב בין שני הצומדיים (הסוגריים המסולסלים המגדירים את הפיסקה) } סימן פלוס + ומשפט שיהיה הכותרת (למשל: הציטוטים שלי)

זו התוצאה הסופית:
הציטוטים שלי
  • ציטוט א
  • ציטוט ב
במרכז*
הצטרפות: 11 אוגוסט 2005, 18:44

שליחה על ידי במרכז* »

אני רוצה להבין מדוע את מתעקשת למחוק את ההודעות של "במרכז"
גם כשהם מופיעים במקומות המתאימים לכך:
מרכז שיבננדה וכל מורי היוגה המופיעים ב"יוגה לכל" גובים כסף בעבור השתתפות בשעורי היוגה
גם לנו יש אפשרות להזמין אנשים לבוא אלינו
כנ"ל לגבי מדיטציית ויפאסנה:
אנחנו בשיתוף פעולה עם עמותת תובנה
וכל הפעילויות של המדיטציה מתקיימות ללא תשלום
מה בדיוק הבעיה?!

מצפה לתשובה הוגנת
קובי לביא, מנהל "במרכז"
[email protected]
טרה_רוסה*

שליחה על ידי טרה_רוסה* »

קובי, אנחנו כבר חודשים צריכים להעביר הודעות של "במרכז" ממקום למקום. אני לא יודעת מי מוסיף אותן כאן, אבל לי נראה שכל פעם זה מישהו אחר, שלא מכיר את האתר, מדי פעם יש "הפגזה" של מודעות, לפעמים פותחים מספר דפים בשמות דומים, עם שגיאות או מרכאות ומפזרים אותם בכל מקום, זה דורש ממישהו למחוק ולהעביר ולאחדכי אנחנו מנסים לשמור על סדר (בקיצור - עבודה) וזה מתחיל לעצבן. בשלב כלשהו היה דף ל"במרכז" שתוכלו לרכז שם את ההודעות, אבל עדיין פיזרתם בכל מקום. בנוסף, הכמויות של ההודעות מרגיזות. יכול להיות שבדף מורי יוגה יש מודעות, אבל אתם לפעמים מפרסמים שוב ושוב כמה הודעות בשבוע. כנראה שזה התחיל להימאס ומישהו מחק.
פלוני_אלמונית*

שלום לטרה,
ראשית, תודה על התשובות.
בעניין דפי "המדיניות" - קראתי אותם בעיון ולא מצאתי שום סתירה,
בעיקר כאשר אנו מפרסמים פעילויות שהן בעיקרן ללא תשלום (ויפאסנה ומפגשי אמהות עם תינוקות).

בעניין "ההפגזות" נראה לי שמדובר פשוט בטעות טכנית ("צ'יק צ'ק" יכול להיות מבלבל מאוד)
אני אתדרך את הצוות שלי שרק אני מכניס מודעות לאתר
הבקשה שלי היא בסה"כ לשתי מודעות קבועות (בויפאסנה וביוגה לכל)
ואת המודעות הזמניות אכניס ב"כיכר השוק"

אגב, היה לנו אתר אישי שפתחה לנו ורד לב - וגם אותו מחקו לנו.

עדכנו אותי שזה בסדר
בברכת סופשבוע רגוע
קובי
פלוני_שעייף_מפרסומות*
הצטרפות: 12 אוגוסט 2005, 11:58

שליחה על ידי פלוני_שעייף_מפרסומות* »

קובי, תבין, אנחנו לא רוצים שאף אחד "יכניס מודעות לאתר".
זהו אתר קהילתי ולא הזדמנות לפרסום חינם.
אם מישהו מחברי הקהילה משתף על התנסות אצל נותן שירות או ממליץ עליו זה עניין אחר.
חשוב לנו שהאתר ישאר מרחב נקי מפרסומות.

נכון. משום שאין לנו עניין בפרסום. מה פה לא ברור?
יונת_שרון*

אחרי שהתעלמתם ממנו ופתחתם אינספור דפים אחרים.

אני מציעה:
בדפים בהם יש פרטים על מקומות אחרים שמציעים שירותים דומים לשלכם (יוגה, מפגשים) אתם יכולים להכניס את הפרטים שלכם לצד הפרטים של האחרים, בצורה מסודרת.
על אירועים חד-פעמיים אתם מוזמנים להודיע ב-ככר השוק, בתנאי שיש להם קשר כלשהו לחיים באופן טבעי.
תודה.
נועה_בר*
הצטרפות: 20 יוני 2004, 22:33
דף אישי: הדף האישי של נועה_בר*

שליחה על ידי נועה_בר* »

על אירועים חד-פעמיים אתם מוזמנים להודיע ב-ככר השוק, בתנאי שיש להם קשר כלשהו לחיים באופן טבעיתודה.
מה שלי נראה לא מתאים ולא נכון הוא להכניס בכל הזדמנות קישור לאתר שלכם עם הדגשת השם! זו פרסומת.
אפשר לכתוב בצניעות איפה אתם נמצאים ( אזור מגורים ) ולהוסיף טלפון. זה מספיק ומי שירצה יגיע - אליכם או אל האתר שלכם. תודה.
< אני מחקתי כמה פעמים את האתר מההודעה והשארתי את הפרטים הרלוונטיים >
פלונית_לרגע*
הצטרפות: 06 פברואר 2004, 22:23
דף אישי: הדף האישי של פלונית_לרגע*

שליחה על ידי פלונית_לרגע* »

אני מבקשת שלא תכניס בכלל מודעות לאתר. כאן זה הבית שלי. אני לא רוצה פרסומות בתוך הבית שלי, במיוחד לא בתדירות מציקה כזו.
אתה דואג כל הזמן לחדש את המודעות שלך ויש בזה טעם לפגם. תודה ושבת שלום.
אמא_של_יונת*
הצטרפות: 23 דצמבר 2002, 00:39
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_יונת*

שליחה על ידי אמא_של_יונת* »

_הבקשה שלי היא בסה"כ לשתי מודעות קבועות (בויפאסנה וביוגה לכל)
ואת המודעות הזמניות אכניס ב"כיכר השוק"_
הבקשה שלי היא להסתפק במודעה אחת, פעם אחת, במקום אחד - או בכלל לא.
סיגל_ב*
הצטרפות: 29 פברואר 2004, 08:57
דף אישי: הדף האישי של סיגל_ב*

שליחה על ידי סיגל_ב* »

הבקשה שלי היא להסתפק במודעה אחת, פעם אחת, במקום אחד - או בכלל לא.
|Y|
בועז_חן*
הצטרפות: 25 אפריל 2003, 09:37
דף אישי: הדף האישי של בועז_חן*

שליחה על ידי בועז_חן* »

במרכז - בתור מומחה קטן לשיווק, כל המאמץ הזה רק עושה לך שם רע במקום לעזור לך. אנשים שבהחלט יתכן והם קהל היעד שלך מתחילים לזהות אותך עם משהו שמציק להם. שום דבר טוב לא יצא לך מזה. עזוב, למענך.
במרכז*
הצטרפות: 11 אוגוסט 2005, 18:44

שליחה על ידי במרכז* »

נראה לי שכולכם קצת נסחפתם...
אני שמח שנתתי לכם סיבה להוציא את האגרסיות האנטי-תאגידיות שלכם
אבל אנחנו בסה"כ מקום קטן וצנוע שתורם לקהילה המון...ובשטח!

לעניות דעתי, אין הבדל בין מורה שמפרסם את עצמו לביני
השימוש בגוף שלישי הוא סמנטי בלבד
בעיניים מציאותיות אתם עלולים לגלות שאחוזים ניכרים מהמודעות באתר הן למעשה פרסומות

בכ"מ לא ביקשתי פרסום חינם
אלא עידכנתי על הפעילויות אצלנו (שכאמור הן ללא תשלום)
קצת פרופורציות לא יזיקו
שבוע טוב
קובי
מונו_נוקי*
הצטרפות: 25 מרץ 2004, 18:12
דף אישי: הדף האישי של מונו_נוקי*

שליחה על ידי מונו_נוקי* »

נראה לי שהפעילויות אצלך עשויות לעניין
אבל הכוונה להבהיר שבאתר הזה מקובל לראות פעילויות ב ככר השוק
ולא לפתוח דף חדש כל פעם

תבין שמבקרי האתר נתקלים כל יום בהמון דפים שנפתחים ע"י גורמים שונים וזה מעמיס , לכן מבקשים מכולם(ולא רק ממך) לכתוב רק בככר השוק
@}
יונת_שרון*

לעניות דעתי, אין הבדל בין מורה שמפרסם את עצמו לביני
ההבדל הוא בכמות המודעות.
פלוני_אלמונית*

אלא עידכנתי על הפעילויות אצלנו (שכאמור הן ללא תשלום)
ובדרך עשית לעצמך יופי של פרסומת.

יונת צודקת. ההבדל הוא בכמות המודעות ואתה הצפת בכמות כזו שלא עושה לכם שם טוב.

ואמרו כבר אך אחזור:
יש הבדל בין גורם חיצוני שנכנס ומפרסם כאן לבין המלצה של חבר קהילה מוכר על נותן שירות. הראשון אינו רצוי ואינו נדרש לנו. תודה.
עורכת_משנה*
הצטרפות: 14 אוגוסט 2005, 22:26

שליחה על ידי עורכת_משנה* »

קובי, ראה למשל את הדף שנפתח ברגע זה: מפגשי אמהות במרכז גבעת
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

שליחה על ידי יעלי_לה »

איך זה שלא צוין ברשימת ה-דברים שלא מקובל לעשות באתר החוק החשוב-חשוב הזה:

לפברק הודעות של משתמש אחר תוך שימוש בכינוי הקבוע שלו

???

עשו לי את זה היום. נורא מעליב.
שלמה*
הצטרפות: 24 מאי 2004, 09:21

שליחה על ידי שלמה* »

האם זה מקובל שאנשי "הנהלת" האתר יפרסמו כאן ב טור צד את האתר שלהם - שהוא מסחרי לחלוטין?
מה נראה לכם? האם אני שמוכר תוצרת טבעית לא רשאי לכך?
יונת_שרון*

שלמה, אתה מוזמן לכתוב מודעה ב-ככר השוק.
ה_מערוך*
הצטרפות: 02 מאי 2006, 22:45
דף אישי: הדף האישי של ה_מערוך*

שליחה על ידי ה_מערוך* »

לפברק הודעות של משתמש אחר תוך שימוש בכינוי הקבוע שלו
אני מוסיפה.
(אם כי תוהה עד כמה זה יזיז למי שירצה לפברק...)

<גם לי זה קרה (עם ניק אחר), לא חשתי עלבון כי אם נדהמוּת איך בן אדם יכול לעשות כזה דבר. זה זעזע וציער אותי.>
בלה_שנדמה_לה*
הצטרפות: 20 דצמבר 2005, 05:55
דף אישי: הדף האישי של בלה_שנדמה_לה*

שליחה על ידי בלה_שנדמה_לה* »

_איך זה שלא צוין ברשימת ה-דברים שלא מקובל לעשות באתר החוק החשוב-חשוב הזה:
לפברק הודעות של משתמש אחר תוך שימוש בכינוי הקבוע שלו_

הוספתי בפתיח
רום_הראל*
הצטרפות: 22 מאי 2007, 21:22

שליחה על ידי רום_הראל* »

אני תוהה וצריך תשובה דחופה בעניין...
תגידו לי ואם אין סיבה טובה אחת למנהג המשונה הזה... אז אולי כדאי לשנות אותו?

_מישהו יכול להסביר לי בבקשה מה הרעיון הגדול של לתת לאנשים אחרים רשות למחוק מה שבן אדם אחר כתב/הביע? האם זה ערך דמוקרטי? האם זה קשור להנקה? לא מצליח להבין....
אולי מישהו/י יואיל לפקוח את עיני ולעורר אותי מתרדמתי הדוגמטית בעניין קדושת חופש הביטוי?_
.*
הצטרפות: 18 ינואר 2005, 18:25
דף אישי: הדף האישי של .*

שליחה על ידי .* »

קרא את אתר חופשי.
ההולכת_באתרים*
הצטרפות: 21 נובמבר 2005, 11:44
דף אישי: הדף האישי של ההולכת_באתרים*

שליחה על ידי ההולכת_באתרים* »

מישהו מוכן להשכיל אותי מה זה "לגריין"?
אמא_לשלושה*
הצטרפות: 17 פברואר 2005, 11:59
דף אישי: הדף האישי של אמא_לשלושה*

שליחה על ידי אמא_לשלושה* »

לצטט משפט לדף גריינים בצ'יק צ'ק
יונת_שרון*

על רגל אחת:

לגריין -- להוסיף ל-גריינים בצ'יק צ'ק.

למחוק -- דרך להפוך את סבך הדיונים למשהו קצת יותר נגיש ע"י החלפת דיון ארוך בסיכום תמציתי, פיצול דף מפוזר לכמה דפים ממוקדים, ומחיקת דברים שעבר זמנם או שאין סיבה מיוחדת להמשיל לפרסם אותם. ועתה צא וקרא :-)
אילה_א*
הצטרפות: 23 אוקטובר 2004, 18:09
דף אישי: הדף האישי של אילה_א*

שליחה על ידי אילה_א* »

בכל עמוד למעלה יש ציטוט של מישהו ומהיכן הוא לקוח המתטרה של המשפט הזה היא לגרות (גריין ) אותך להיכנס לאותו דף. ולכן כשבוחרים גריין הוא צריך להיות מגרה .
הגריין מתחלף כל פעם שאת פותחת דף אם כי לצערי יש רבים שחוזרים על עצמם לעיתים קרובות מידי.
רותם*
הצטרפות: 04 מרץ 2003, 06:37

שליחה על ידי רותם* »

יש לי שאלה שאין לי איפה לכתוב אותה (סליחה אם זה לא המקום, זה קשור לדברים שלא עושים באתר: פתיחת דף בנושא שכבר קיים ) :
אני מחפשת כבר כמה ימים אם יש דף של "לאהוב את עצמי", או משהו דומה...
מישהו יודע?
א*
הצטרפות: 10 פברואר 2002, 10:10

שליחה על ידי א* »

היי רותם
תעשי חיפוש באתר של המילה "עצמי"
אולי תמצאי.
שליחת תגובה

חזור אל “מה כדאי לדעת לפני שעורכים”