להתנקות מסוכרים בהנקה 2

לוטם_מרווני*
הצטרפות: 27 דצמבר 2003, 21:55
דף אישי: הדף האישי של לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי לוטם_מרווני* »

אכלתי כשעה וחצי לאחר שקמתי. נראה לי נכון.
זה מה שאני עושה, כמצוות המטפל שלי.
הרצאה מוצלחת!
אף_חצוף*
הצטרפות: 12 מרץ 2005, 21:08
דף אישי: הדף האישי של אף_חצוף*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי אף_חצוף* »

פלוניתקה (()) בהצלחה!
אצלי די נורא. השבוע אפילו לא בישלתי, אז אני קונה סנדויצ'ים בעבודה שזה בעיני לחזור לתקופה ממש לא טובה.
יש לי כמה הרגלים טובים שנשמרו, ואני בודאות אוכלת יותר בריא מפעם אבל זה עדיין לא טוב.

כרגע לא מצטרפת, אבל עוקבת ותומכת.
פלוניתקה*
הצטרפות: 29 יולי 2007, 16:24

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלוניתקה* »

_אכלתי כשעה וחצי לאחר שקמתי. נראה לי נכון.
זה מה שאני עושה, כמצוות המטפל שלי._
יופי, טוב שאת אומרת לי. ממשיכה עם זה.

אפית חצופית! כיף לשמוע ממך. תודה על התמיכה.

יש לי כמה הרגלים טובים שנשמרו, ואני בודאות אוכלת יותר בריא מפעם אבל זה עדיין לא טוב
פרגני לעצמך את ההתקדמות. ביקרת בדף למי יש זמן לאוכל בריא ? נדמה לי ששם אמרו ששינויי הרגלים לוקחים ש-נ-י-ם.

עלי עובר ערב סביר בהחלט. מתוך הרגל הידיים נשלחות לפחמימות. אבל, חוץ מקרקר דל אחד ולק מהעוגה של הבעל, עצרתי את עצמי והכנתי לעצמי מעין שקשוקה עם שתי ביצים אורגניות..וגם מכרסמת חסה....
פלוניתקה*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלוניתקה* »

היום השני (וחצי). בוקר: נבטי מש, מלפפונים וחסה, גבינה בולגרית.
צהריים: שקשוקה מביצים אורגניות, עגבניות, וגם שעועית ירוקה בפנים.
חצי קרקר אורז (מלא, אורגני, בלי מלח)--פשוט כי שכחתי שאסור. מצחיק. מיד הפסקתי כשנזכרתי ואז הכנתי לי ארוחת צהריים.
לא מצליחה לוותר על כמה כוסות קפה. לפעמים עם חלב. לא נורא.
עדשים מושרים במים ומחכים להנבטה.
פלוניתקה*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלוניתקה* »

אתמול היה מצוין (רק לק מהעוגה של הבעל... לא נורא).
זה ממש נפלא לא לדחוס פחמימות בלילה אחרי יום שבו לא היה לי זמן לאכול ולקום די רעבה (!)
הכנתי לי גם ירקות מאודים להיום, עם המון קולורבי. אני יודעת שעדיף לאכול טריים או לאדות ולאכול מיד, אבל כל דבר שיעזור לי לצאת ממעגל הפחמימות מבורך.
עוד לא נשקלת כי לפני מחזור, אז כולי נפוחה ממילא.

חושבת רבות על:
  1. סוגיות הקשורות לטבעונאות. סגנון האכילה הזה כרוך בהמון ריסוקים וטחינות. האמנם זה לא הורס את הערך התזונתי של המרוסקים ושונה מהותית מבישול? כלומר, אני משתדלת לאכול דברים כפי שהם עד כמה שאפשר (אולי חיתוך קל), אבל מתלבטת בנוגע לעניין הריסוק בבלנדר. טבעונאות די שונה מטבעונות. טבעונות מאפשרת אידוי או בישול קל. מאז ומתמיד המאייד היה כלי מטבח מרכזי אצלי. עם זאת, לא משתמשים בבלנדר ומשתדלים בכלל לאכול דברים כמה שיותר שלמים.
  1. סוגיות הקשורות למנגנון האכילה הסבוך שלנו, הרס עצמי וטבעיות. האין העובדה שמנגנון כל כך בסיסי שלנו הוא כל כך סבוך ולא שקוף לנו ורווי בסיבוכים פסיכולוגיים, האין עובדה זו מעידה על כך שאיננו יצורים טבעיים כלל וכלל?
קרוטונית_מהמרק_הגדול*
הצטרפות: 25 יולי 2004, 19:10

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי קרוטונית_מהמרק_הגדול* »

חשבתי לפתוח דף חדש, אבל אני לא משתמשת פה בניק הקבוע שלי בכל מקרה, וגם יש לאחרונה פה רגישות לפתיחת דפים חדשים (כל שיחה היא צמח , כל דף הוא עץ וכיוב').
אני חושבת שאין שום בעיה עם דפי בלוג :-) הוויכוחים הסוערים פרצו בגלל הקדשת דפים לנושאים ספציפיים (ממוקדים מדי לדעת אחדים).
בקיצור הייתי מפרגנת לך בשמחה דף בשם בלוג לנקות את התפריט או שם דומה.
פלוניתקה*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלוניתקה* »

בקיצור הייתי מפרגנת לך בשמחה דף בשם בלוג לנקות את התפריט? או שם דומה.
קרוטונית, איזו חמודה. תודה.

אני חושבת שאין שום בעיה עם דפי בלוג
מישהי, אגב, כן הזכירה בכל שיחה היא צמח את התקופה שהיה פה גל של פתיחות של בלוגים עצובים... :-) . זה נורא הצחיק אותי.

אבל, בכל מקרה, נחמד לי פה. הייתי חלק מהדף האלמותי להתנקות מסוכרים בהנקה _מלאה, וגם הדף הזה היה מופלא. אז אני בעצם ממשיכה אותו עם אותה הרוח ואותם נוהגים ואווירה, כך שאם מישהי (מישהו) מהסחבקייה של הדף, או כל אחת, רוצה להצטרף שיהיה לה פשוט.
פלוניתקה*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלוניתקה* »

נפילה די קלה.
עייפות... כמה ביסים מעוגת השוקולד הנמסה של הבעל, 2 ביסקוויטים אורגניים, 2 קרקרים קלים.....
תוצאה: העייפות מעמיקה והופכת לכבדה יותר... מדהים, המיתוס הזה ששוקולד מעורר, בעוד שהוא דוחף את התודעה ואת לחץ הדם למטה למטה.
זה הכי מורגש כשצריכה לקרוא או לכתוב מאמר וכדי לעורר את עצמי אוכלת משהו מתוק שרק מטשטש אותי.

אבל אני הולכת למנף את זה ולהראות לעצמי שאני יכולה לפשל בלי לפתוח את הסכר, אלא להמשיך על פי התוכנית.
אז לפני שאלך לישון אדווח פה שאכלתי רק ירקות עד השינה. זה יהיה הישג בשבילי ושכר בצד הנפילה.

חוץ מזה אכלתי נבטוטים, קולורבי מאודה, ירקות ירוקים ועגבניות, גבינת פטה, 2 ביצים אורגניות.
פלוניתקה*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלוניתקה* »

מדווחת לפני השינה: אכן עבר ערב ללא פחמימות וסוכרים. אולי אני מתחילה להתגבר על "מכשלת הסכר הנפתח"? הלוואי.
פלוניתקה*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלוניתקה* »

יום לא מדהים, אבל בסך הכל טוב בהתחשב בעייפות קשה ובמיגרנה קלה. כמה קרקרים אורגניים מאורז מלא, ביס מבראוני (ממש פיצי), ביס לחם שיפון, ביסקוויט אורגני. לא מדהים, אבל לא נורא. כל השאר, ירקות, נבטוטים, טופו. הרבה מאוד קפה.
מרגישה יותר חזקה בנוגע לפחמימות וסך הכל בשליטה, גם אם לא שליטה מלאה. "מכשלת הסכר הנפתח" ממשיכה בתהליך ההתמוססות.
שושיק*
הצטרפות: 27 דצמבר 2007, 20:47

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי שושיק* »

שלום
קוראת אותכם כבר כמה זמן מהיום מצטרפת!
בהצלחה!
כמה שאלות: בטטה זה כמו תפו"א?
מה דינם של קינואה, כוסמת,גריסים ושאר הקטניות - עדשים, אפונה שעועית וכו?
ושל שקדים אגוזים וכו'? תודה
סלט_פירות*
הצטרפות: 14 נובמבר 2004, 14:09
דף אישי: הדף האישי של סלט_פירות*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי סלט_פירות* »

בטטה זה כמו תפו"א?
לא. בטטה אמנם פחמימה אבל עם ערך גליקמי נמוך יותר. אחרי שחוזרים לאכול פחמימות בהדרגה אחרי הגמילה (האם זו המטרה שלך שושיק?), היא בהחלט עדיפה על תפוח אדמה.

מה דינם של קינואה, כוסמת,גריסים ושאר הקטניות - עדשים, אפונה שעועית וכו?
קינואה היא לא קטניה. הקטניות מותרות בהגבלה בשלב הראשון (תלוי בערך הגליקמי שלהן. אח"כ הן מומלצות מאוד, אם הן לא עושות בלגן בבטן כמו אצלי :-P). לקינואה יש ערך גליקמי נמוך ועשירה בחלבון ובכלל טובה ביותר ומומלצת בתור פחמימה.

שקדים אגוזים וכו'?
מומלצים בכל שלב. בטנים קצת פחות.

ממליצה בחום לקרוא גם את הדף הראשון להתנקות מסוכרים בהנקה מלאה . יש שם המון מידע וגם מתכונים. בהצלחה!

פלוניתקה, מחזקת את ידייך.
"מכשלת הסכר הנפתח" ממשיכה בתהליך ההתמוססות כל הכבוד! זו בהחלט המטרה.
פלוניתקה*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלוניתקה* »

סלטית, יופי שענית לשושיק. לא הספקתי אתמול.

ממליצה בחום לקרוא גם את הדף הראשון להתנקות מסוכרים בהנקה מלאה . יש שם המון מידע וגם מתכונים. בהצלחה!
זה באמת חשוב, ואפילו הכרחי. יש שם לינקים לרשימות של מה רצוי לאכול ושל המדד הגליקמי.
שושיק, הסתכלי גם בהודעה שלי בדף הזה מה-27.8.2007 . צירפתי שם שלושה קישורים שמספקים את כל המידע הבסיסי.

_פלוניתקה, מחזקת את ידייך.
"מכשלת הסכר הנפתח" ממשיכה בתהליך ההתמוססות כל הכבוד! זו בהחלט המטרה._
תודה תודה. אני ממש מרגישה שאני מתחזקת. אני אוכלת טיפה פחמימות באמצע היום, אבל רק פעם אחת, ורק קצת ושום דבר לבן או עם ערך גבוה. וזה קרה אתמול בעיקר כי פשוט לא הספקתי להצטייד. אני עובדת המון לאחרונה, ובתי ואני חיסלנו את כל הירקות... אז אכלתי תפוח, שיש לו ערך גליקמי נמוך ושני קרקרים. על אף שזה כבר מאוד מתוק לי!

וואו. היום כבר היום השישי. כבר מרגישה פחות נפוחה. והעיקר יותר בשליטה. זה מדהים איזה כוח יש לסוכרים, ואיזה כיף לא לתת להם לשלוט ביומיום שלי.

יום נפלא לקוראות ולכל מי שמקבלת השראה (חיפשתי אייקון שמתאים לצרף אותו, אבל יש רק גזר או עוגה, ולשניהם מדד גליקמי די גבוה :-) )
פלוניתקה*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלוניתקה* »

אסור להישקל לפני מחזור |!|
הרגשתי הבוקר קלה מתמיד, אז, על אף שאני נפוחה מטרום-מחזוריות נשקלתי. המחזור שלי לא סדיר כשהיה והוא מתעכב קצת, אז העזתי.
ו.... אחרי שירדתי כבר ל-68, אני שוב 69 :-( . ברור לי שזו תוצאה הצטברות נוזלים, אבל בכל זאת...

יאללה, לא נורא. מתעשתת. היה אתמול יום טוב. נבטוטים, הרבה ירקות חיים ומוקפצים, פולי סויה, קצת פחמימות (קרקר, קצת ביסקוויטים אורגניים מחיטה מלאה, ביס קטן מעוגת השוקולד של הבעל) מרוכזות בזמן אחד ולא מפוזרות לאורך היום. מרגישה בשליטה.

וגם היום יהיה יום טוב!
שושיק*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי שושיק* »

תודה על התשובות
כשקראתי בדף הראשון (חלק) היו חלק שכתבו שקינואה לא טוב וגזר, דלעת ועוד דברים נראה לי שאני אעשה התאמות אישיות...
סה"כ היום השלישי נגמר טוב
אתמול היו קצת זיופים בגלל מסיבת שבע ברכות, אבל יחסית עמדתי ממש בכבוד ויתרתי על כל הלחמים, עוגות שוות! טעמתי קצת פשטידות.
היום עזר לי לעבור את היום דייסה מקמח תירס - זה בסדר?
אתמול הרגשתי קצת רעבה, חסר לי משהו ממלא שישב בבטן. אמנם הרעב התמידי של קודם פוחת אבל עדין אני מרגישה שכל היום אני מתעסקת בלחשוב מה אני יאכל ...
בהצלחה לכולן
פלוניתקה*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלוניתקה* »

היום עזר לי לעבור את היום דייסה מקמח תירס - זה בסדר?
האמת היא שלתירס, ולקמח תירס, ערך גליקמי גבוה מאוד. יש בו המון סוכר. על כן הוא עלול להכניס אותך למעגל של רעב.

אתמול היה לי יום לא מוצלח בכלל, יום לפני מחזור, נפוחה, העלייה (אמנם פיקטיבית) של קילו... אז נשנשתי פחמימות (אמנם מלאות, אבל לא טוב)

היום היה מצוין. חזרתי לתלם. סלט,ירקות אפויים, חומוסים, נבטוטי עדשים, קצת גבינה בולגרית, טיפטיפה לחם מלא קל.
שושיק*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי שושיק* »

תודה. לי היה יום טוב אני בעיקר במרק עוף עם ירקות, בנפרד גבינות, טחינה, ירקות אגוזים. מאד נהנת מהטעמים, ומעצמי מהיכולת לאכול בריא ולא כל היום נשנושים, עוגות וסנדויצ'ים. אני עדין מנשנשת המון אבל ירקות ואגוזים בעיקר.
לא ציינתי לפני כן שהמטרה שלי היא לא ירידה במשקל אלא התנקות ומעבר לאוכל בריא יותר, היום גיליתי את הדף על קנדידה ומתחילה לחשוב שאולי זה קשור אלי ובאינטואיציה נכונה מצאתי את הדרך של להתנקות מסוכר.
הרעב התמידי פוחת וגם התאוה למתוקים, (אך עדין קימת, מצחיק היום אכלתי גמבה וחשבתי ואו איזה טעים איך זה מתוק). מצב הרוח הרבה יותר טוב (לעומת דכדוך מתמשך שהיה קודם) בעיפות אני לא מרגישה שינוי, אבל שינוי מפתיע ומרענן הוא שיפור גדול בצינון חזק שהיה לי הרבה זמן.
התאכזבתי שלא טוב קמח תירס, כבר ממש בניתי עליו וגם היום אכלתי מנו די הרבה חשבתי אפילו להכין לחם תירס. האמת שזה לא מכניס אותי לרעב להפך זה די כבד ויושב בבטן וכך מחזיק אותי הרבה זמן, אז אולי זה כן בסדר בכל זאת? השאלה האם זה לא יהרוס את אפקט הגמילה, וההרעבה של הקנדידה (אם יש בכלל)?
בעקרון אחרי הגמילה אחזור בהדרגה עוד לא החלטתי בדיוק למה ואיך נראה...
<תגלית: צ'יקו טעים גם בלי סוכר ובלי חלב!>
פלוניתקה*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלוניתקה* »

מצחיק היום אכלתי גמבה וחשבתי ואו איזה טעים איך זה מתוק
זה בדיוק מה שקורה כשמתחילים להתנקות מסוכרים!! מדהים, לא?
אני מרגישה את זה באופן מאוד מובהק בנוגע לטעם של החלב. כשאני בתקופה נקייה מסוכרים, החלב יותר מדי מתוק לי. בנוסף, דברים מומתקים יכולים ממש להגעיל אותי.

התאכזבתי שלא טוב קמח תירס, כבר ממש בניתי עליו וגם היום אכלתי מנו די הרבה חשבתי אפילו להכין לחם תירס. האמת שזה לא מכניס אותי לרעב להפך זה די כבד ויושב בבטן וכך מחזיק אותי הרבה זמן, אז אולי זה כן בסדר בכל זאת? השאלה האם זה לא יהרוס את אפקט הגמילה, וההרעבה של הקנדידה
שאלה טובה. מצד אחד, אם משהו טוב לך ולא מכניס אותך למעגל פחממני, אז... סימן שהוא פשוט טוב לך. מצד שני, לא בטוחה שהוא טוב לקנדידה.
אני מציעה להמשיך עם קמח התירס בכמות סבירה ולראות אם הקנדידה עוברת. אם לא, אז לאחר שבועיים לנסות להוריד מהתפריט.
פלוניתקה*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלוניתקה* »

חזרתי.
הייתי חולה חולה חולה.
החדשות הטובות הן שסך הכל, מתחילת הדיאטה הנוכחית, ירדתי שלושה קילו. כלומר, אני שוקלת 66. שזה עדיין 8 קילו מעל המשקל שלי במשך עשרים שנה עד ההריון...
החדשות הפחות טובות הן שאכלתי קצת ולפעמים יותר מקצת פחמימות. כלומר, אכלתי מעט מאוד כשהייתי חולה, אבל חוץ מקרקרים וקצת שוקולד ותפוח או תפוז הכל נראה לי בלתי אכיל לחלוטין, ואפילו קצת פיכסה. זה נורא מצחיק איך כשחולים הכל מאוד לא טעים. :-)

זהו. היום חוזרת ל-SB שלב 2. פחמימות פעם ביום בלבד, עם ערך גליקמי נמוך. ואחזור לדווח.
דיווח ביניים על התהליך הנוכחי. אני כבר מרגישה יותר קלה, פחות נפוחה, עם הרבה יותר שליטה על מה שאני אוכלת, ובלי אטרף של פחמימות בערב.
אז יאללה...
שושיק*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי שושיק* »

שלום גם אני חזרתי נראה שהדף הזה קצת הוזנח...
היה די קשה השבועים בעיקר השני
עכשיו שבוע שלישי ואני לא ממש מקפידה. רוצה לאכול כמה שפחות סוכרים אבל פחמימות מלאות כן אני צריכה באמת לנסות לרכז אותם.
אני ממש מרגישה שאם אני רק מתחילה עם זה מיד חוזרת התאוה למתוק ורצון לאכול עוד ועוד. אפילו אם אני אוכלת מתוקים ללא סוכר כמו פירות רגיליפ או יבשים וכו'.
יום אחד הייתה לי מחשבה שכשאוכלים תוק רוצים עוד פשוט כי זה טעים...
רק בריאות
פלוניתקה*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלוניתקה* »

אני ממש מרגישה שאם אני רק מתחילה עם זה מיד חוזרת התאוה למתוק ורצון לאכול עוד ועוד.
נכון מאוד מאוד. עם זאת, את יכולה למצוא את הפחמימות שמפילות אותך. כלומר, שאת רגישה להן.

אני בסך הכל בסדר. אוכלת פחמימות פחות או יותר פעם ביום. לפעמים פעמיים, אבל מעט מאוד ורק מלאות. בסך הכל אני ממש לא אוכלת הרבה ומרגישה שליטה.
עם זאת, אני יורדת ממש לאט... עוד לא "שברתי" את השלושה קילוגרמים שירדתי. זקוקה לסבלנות--יש לי עוד שמונה להוריד.
פלוניתקה*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלוניתקה* »

מעדכנת.
בסך הכל הולך לא רע. אפשר לומר שאני בשלב 2-3. משתדלת להמעיט בפחמימות, ונמנעת לחלוטין מפחמימות לבנות וריקות למיניהן ומקפידה על פחמימות עם ערך גליקמי נמוך. בימים של מיגרנה, עייפות וירידה בלחץ הדם אני אוכלת יחסית פחמימות רבות. אבל , וזה חשוב מאוד, תסמונת הסכר הנפתח ממש נמוגה. גם אם אני אוכלת פחמימות, אני שומרת על מסגרת אכילה מאוד סבירה. מה שעוזר לזה הוא ספירה יומית של קלוריות. אני יודעת שזה לא חלק מה-SB, אבל זה מציב איזה רף עליון ששומר עלי בימים פחממניים יחסית. משתדלת לא לאכול יותר מ-1200 קלוריות ביום.
שבת שלום!
מונו_נוקי*
הצטרפות: 25 מרץ 2004, 18:12
דף אישי: הדף האישי של מונו_נוקי*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי מונו_נוקי* »

שלום למתמידות החרוצות!
אני בודקת אפשרות להחליף ספר תמורת תבשיל\אוכל למישהי בדיאטת סוכרים (במקום עוגה בסיבוב הקודם...)
אולי תוכלו להמליץ על תבשיל או משהו אחר מפנק ביותר למישהי בדיאטה הזו, משהו שלא חייבים לאכול מיד אלא יכול להחזיק מעמד לטובת חימום חוזר או בכלל?
סלט_פירות*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

חוזרת, בנסיון להחיות את הדף.
לפני שמתחילה לקרוא שוב את שני הדפים הרלוונטים ולהכנס שוב לשגרת התזונה הטובה שהייתי בה, באתי לעדכן.

7 שבועות אחרי לידה.
רוב ההריון הייתי טובה. אכלתי בריא (לא ללא סוכרים בכלל אבל המון פירות ואוכל טוב בכללי), לא עליתי הרבה. בחודש שמיני לא ראו עלי שאני בהריון אם הביטו בי מאחור, הייתי אני + בטן עגולה ויפה שבולטת קדימה (ובכ"ז יצאה לי בת, למרות ה"את סוחבת קדימה" של הגננות של הגדולות וחברותיהן...).
איכשהוא בחודש תשיעי נפרצו כל הסכרים, השתוללתי. לא השמנתי מאוד, ובסה"כ לא אכלתי כמויות גדולות, אבל ההתמכרות לסוכר חזרה.
ילדתי ב-19.5 (42 שבועות מלאים...) את הבונבונת, וגם אחרי הלידה לא לגמרי חזרתי לשגרה הטובה.
פעם ביום לפחות יש לי איזה קרייבינג למשהו מתוק, ובכלל, התאבון שלי גדול מאוד.
ברור שזו ההנקה, אני זוכרת את התחושה בפעמיים הקודמות. כלום לא ימלא אותי לגמרי. אבל בפעם הקודמת היה לי מניע להתנקות מהסוכרים ומהחלב - רגישות של היונקת. ואז ראיתי כמה זה טוב לי, ואז ירדתי במשקל ומאז עברו הרבה מים ...
הפעם, (טפו טפו) אין גזים, אלא אם אני אוכלת משהו מטוגן כמו צ'יפס, או אוכל בלתי מזוהה מחוץ לבית. רגישות כמו שהיתה לגדולה בטוח אין.
יש לה איזו פריחה אבל לא ברור ממה. אני מנסה להמנע ממוצרי חלב פרה שוב (גם ככה בקושי חזרתי לזה. רוב מוצרי החלב שאני צורכת הם מעזים, וגם זה לא המון), אבל לא רואה הבדל בינתיים.

אז מה אני מחפשת<? מוטיבציה. להחזיר את הסוויץ' בראש למה שהוא היה קודם, כי זה היה נפלא.

ומה שלומכן? בואו לעדכן ולהתעדכן!
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

יכוליות שזו הפריחה הרגילה שבאה בגיל הזה בגלל הורמונים?
אני מנסה לשלב מזון נא באוכל בריא באופן כללי. המזון שלי מורכב מהמון פירות, קייץ, ומעט דגנים ועלים ירוקים. מרגיש לי חיוני מאוד ככה...
סלט_פירות*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

יכוליות שזו הפריחה הרגילה שבאה בגיל הזה בגלל הורמונים?
הראיתי את זה למיילדת בביקור האחרון שלנו אצלה (לפני קצת יותר משבוע, בגיל 6 שבועות. והביקור הבא כבר אצל רופא ילדים), והיא אמרה שזה לא נראה כמו החררה הרגילה אצל הקטנטנים, אולי תגובה אלרגית. הציעה ללכת לנטורופתית.
הנטורופתית שלי חוזרת מחופשה רק עוד שבוע וחצי, אז בינתיים נחכה. בינתיים נראה שזה משתפר. לא יודעת אם זה בגלל הבלי-מוצרי-חלב-פרה או כי היא גדלה...
סלט_פירות*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

רפרפתי עכשיו בדף הראשון, בעיקר על ההודעות שלי. יוווו כמה מוטיבציה היתה לנו אז.
וכל המתכונים רק עושים לי תאבון.

מקווה שאוכל לחזור לתלם בקרוב...
פלוניתקה*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלוניתקה* »

סלט'קה חמודה,
איזה יופי שהחיית את הדף! אני ממש זקוקה לזה. מ-66 בקושי עליתי שוב ל-67-68 ממש ייאוש. 10 קילו עודפים שלא יורדים.
ממש מרגישה שמה שעוצר אותי זה הפחמימות. ב-IPEC ראו גם שאני רגישה לדגנים...
היום אני לא אוכלת פחמימות. נראה אם אחזיק מעמד בשלב הראשון במשך שבועיים. אם לא, לפחות אוכל רק תפוח או לחם פעם ביום.

אז מה אני מחפשת<? מוטיבציה. להחזיר את הסוויץ' בראש למה שהוא היה קודם, כי זה היה נפלא.
אז יאללה. בואי נלך על זה! בואי ניזכר כמה קלות אנחנו מרגישות כשממעטות בפחמימות.
סלט_פירות*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

פלוניתקה, איזה יופי שבאת!
מה עם כל השאר? יאללה בואו בהמוניכן... או שאתן כולכן כבר חתיכות ושמחות בתזונתכן? אם כן, אז ספרו לנו איך...

היום היה קצת יותר טוב מחגיגת הסוכרים של הזמן האחרון. קצת יותר פירות, קצת פחות שטויות.
היונקת הטריה מעט מוגזת אז אני מקפידה יותר.
כנראה שבלי רגשות אשמה זה לא עובד אצלי...
סלט_פירות*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

אופס, את זה כתבתי אתמול בלילה... אבל קיבלתי הודעת שגיאה שראיתי רק היום, ועכשיו זה כן נכנס.
היום אצלינו מתחיל עכשיו. האמצעית שלי חולה. (יודעת שלא יהיה פשוט לבשל/להכין/לאכול משהו נורמלי).
א_ל_א_ן*
הצטרפות: 12 דצמבר 2004, 15:51
דף אישי: הדף האישי של א_ל_א_ן*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי א_ל_א_ן* »

שלום לכולן.
כבר 3 חודשים שאני ל אוכלת סוכר.
ואני חושבת שזה נפלא לגוף, אך עושה שמות לנפש, ושמחת החיים שלי ולחוש ההומור, שבלעדיו כל זה- מה?
אני אוהבת להכין עוגות- מקמח מלא- אבל גם מסוכר-
ואוהבת לאכול אותן...
מה עושים
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

בעבר נגמלתי לתקופה מסוכרים וקמח לבן ,הרגשתי מעולה פיזית, הייתי זקוקה לפחות שעות שינה,הייתי עירנית והעיכול עבד מעולה. הרגשתי טוב פיזית,רזיתי טיפה.
אבל זה עשה לי לא טוב לאופי,לאישיות,למראה ולאנרגיות.לשמחה ולצחוק ואפילו לחשק המיני.
הפכתי מסופגנייה סקסית ומלאת שמחת חיים לאגוז כחוש,אין מה לעשות...אנחנו נראים כמו האוכל שלנו....
א_ל_א_ן*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי א_ל_א_ן* »

ואוו. הולכת לאכול- (לא סוכר) וחוזרת להגיב...
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלונית* »

אלאן לא חזרת...
אמונה_בה'*
הצטרפות: 10 יוני 2009, 16:20

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי אמונה_בה'* »

מאד רוצה לשמור על עצמי תזונתית.
ארבעה חודשים אחרי לידה שניה( וכמעט שנתיים אחרי לידה ראשונה)
עליתי ה מ ו ן במשקל וזה ממש ממש לא בריא לי.
יש אפשרות להכנס פה לתמיכה בלי שקראתי את כל הדף, זה ארוך לי כרגע (לא מרוכזת למלל ארוך)?
מה מותר ומה אסור בהנקה? זה אפשרי בכלל? אני רק עולה ככל שאני מניקה יותר אני מעלה עוד ועוד ק"ג...
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

חוזרת לתזונה, בלי הנקה הפעם (הינוקא בן חמש וצי!)
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

קינואה יצאה ממש טעימה כשבישלתי אותה עם רבע גזר מגורר ותבלינים של כמון- כורכום ופפריקה מתוקה. ומלח כמובן.
תפו"א, במידה ממש אבל בהחלט כן.
ועכשיו פורים, ומגיעים משלוחי מנות שמאוד קשה לי להתעלם מתוכנם. תוהה אם לתת יד ולשלוח משלוחים כאלו גם.
הקוסמת_מארץ_עוץ*
הצטרפות: 01 יוני 2005, 21:40
דף אישי: הדף האישי של הקוסמת_מארץ_עוץ*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי הקוסמת_מארץ_עוץ* »

הי לוטם
אני פשוט החלטתי להכין עוגה מעולה בלי סוכר (גם בלי ביצים ובלי שוקולד)
ופשוט להזמין אלינו את מי שרצינו להביא להם משלוח מנות ולכבד אותם.
ככה גם נחגוג בקטנה וגם לא נלעיט חברים בזבל...
סלט_פירות*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

עוגה מעולה בלי סוכר
ואיפה המתכון? אי אפשר ככה לזרוק עצם ולברוח...
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

נו קוסמת, תני איזה מתכון?
מה יש בה אם אין בה ביצים שוקולד או סוכר? קמח, מים ו?
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

סחרחורת לעת ערב. סוף היום הראשון. לשתות ולישון.
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

יש לי סוכר גבוה אחרי צום, מה שאומר שבכדי שלא תתפתח לי סכרת אני חייבת להכנס למשטר תזונה. בגלל זה חזרתי לפה.
אכלתי סלט הבוקר ותכף אשתה תה קינמון ג'ינג'ר.
הקוסמת_מארץ_עוץ*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

כל שישי אני ממציאה מתכון חדש
למשל
כוס קווקר טחון
כוס קוסמין
חצי כוס אבקת חרובים
קצת סילאן, סירופ חרובים, אגבה...
אפשר לטחון תמרים פנימה
חצי כוס שמן זית
כוס מיץ תפוזים סחוט או כוס חלב או כוס סויה
אפשר לגרר תפוח, אפשר להוסיף כף שקדיה
קצת סודה לשתיה או אבקת אפיה
לגרר מקל וניל
אופה חצי שעה על חום של 180

הקרם הוא פשוט גן עדן!
כוס שמן קוקוס
4 כפות גדושות אבקת חרובים
8 כפות אגבה

אחרי שהעוגה מתקררת אני שופכת את הקרם
שמייד מתקשה ויוצר שכבה עבה של שוקולד בלי שוקולד!!!
בסוף קצת קוקוס מגורר
בתאבון!!!
שבלול_ושבלולה*
הצטרפות: 21 אוקטובר 2010, 23:35
דף אישי: הדף האישי של שבלול_ושבלולה*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי שבלול_ושבלולה* »

מכורה למתוק, מניקה , מעודדת את הקנדידה שלי בכל ביס ויודעת שמשפיעה בכך גם על הקטן
הדיאטה הזו נשמעת לי בדיוק הדבר הנכון לי
פחות לרדת במשקל יותר לחזור לאיזון
איפה אוכל למצוא פרטים יותר מדוייקים-מה מותר ומה אסור
ואיך להתאים לסגנון האכילה שלי (כמעט בלי חלב וגבינות, כמעט בלי דגים ורק עוף- לא בצורתו) המתוסבך ומלא הפחמימות והמתוקים
א_ל_א_ן*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי א_ל_א_ן* »

אלאן לא חזרת...
מתמודדת עם הגמילה- ומאוד מאוד מרוצה מהתגמולים
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שבלולה, קראת את כל הדף הזה? ואת קודמו? ואת גמילה ביתית ממתוקים ? תתחילי מאלו.
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

ממש מעניין. הנבטתי עדשים ואז בישלתי. והם בסדר ולא עושים לי כאבי בטן. בערב ואחה"צ יותר קשה לי. אני ממש רעבה לביצה עיין עם לחם וחמאה. נראה לי שאלך על זה. בכ"ז זה לא סוכר ישיר. פינוק אחת ליום.
פלונית*
הצטרפות: 02 אוקטובר 2001, 03:13

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלונית* »

אבל אלאן... הבטחת להגיב :-)
הגמד_חיוכון*
הצטרפות: 06 יולי 2005, 23:41
דף אישי: הדף האישי של הגמד_חיוכון*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי הגמד_חיוכון* »

היי לכולן/ם
מצטרפת לדף המזמין ולמתמודדות עם הסוכר למרות שמזמן כבר לא בהנקה.
בעבר בדף הראשון כשעבדנו על דיאטת הסאות ביץ, הכל נראה די קליל ולא מחייב אך עדין עשה את שלו והיה בריאותי מעודד ומשתלם
עכשיו עבר מספיק זמן והאתגר נראה שוב גדול מאוד.. אך עם זאת לא בלתי אפשרי. הרי הצלחנו כבר פעם!
מקוה להתמיד יפה ולשתף בתובנות...
היום אכלתי פשטידה עם קמח קינואה אצל חברתי נסיכת השום. מתכון בקרוב..
בהצלחה לכל
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

הי חיוכון. הצלחנו פעם. נכון. וזה היה מזמן. אתגר חדש:-) טוב לראותך פה.
אמא_נמרה*
הצטרפות: 07 אפריל 2003, 19:23

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי אמא_נמרה* »

מצטרפת.
הגמד_חיוכון*
הצטרפות: 06 יולי 2005, 23:41
דף אישי: הדף האישי של הגמד_חיוכון*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי הגמד_חיוכון* »

לוטם תודה על הרעיון עם הקינואה!
אפשר גם לשדרג לפשטידה שכזאת..
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

חליטת אורגנו חמה גם משביעה וגם מרגיעה וגם משככת תשוקות. היא חריפה מעט ומלוחה מעט. זה נחמד.
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

ארוחת ערב: אבוקדו מעוך ומעורבב עם נתחי עגבניה מיובשת. משביע וטעים. באבוקדו הוא מולטיויטמין וגם אדיר כשומן טוב.
קצת קרפצ'יו משייטל.
חליטת אורגנו (רציתי לכתוב לקינוח, אבל קינוח מתחבר לי במתוק וזה מקור הצרות שלי).
יום שני.
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

למחר לארוחת בוקר: חביתה, גבינת לבנה ביתית וכוס חליטת צמחים.
ארוחת עשר: 2 קיש תרד אישי שאפיתי היום בערב, הכנתי 6 שיספיקו לי לכמה ימים.
צהריים: סלט עלים גדול, סלט יווני, קציצות עדשים בגבינה ביתית
א_ל_א_ן*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי א_ל_א_ן* »

הייתי בטוחה שנגמלתי- ועכשיו, היום, מאוד קשה לי בלי המתוק!
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

כמעט סוף היום. בערך בחמש אני נתקפת תשוקה לפחמימות. הכנתילי קפה עם כפית אגבה ואכלתי כמה נגיסות מהפיתה עם חמאת בוטנים של הילד. אחרי כמה נגיסות רוויתי ולא חשתי את הצורך יותר אז שמתי לב לכך וחדלתי.
הכנתי חזה עוף בתנור. תיבלתי אותו בשמן זית, פלפל שחור ומעט מלח ואחרי 20 דקות בתנור הוא יצא עסיסי וטעים. מוזר לי לאכול חזה עוף בצורה כזו, הפירורים מסתירים ממני את הצורה הבשרית:-) אבל הרגשתי שזה נכון כרגע.
שבועיים התנקות מסוכרים ואז תזונה מוקפדת ומאוזנת.
מחרתיים אני בסדנת תפירת תיק בנטו. מה שאומר 10 נשים נחמדות, מכונות תפירה, גזרות ושולחן עמוס כל טוב. וגם זה בסדר, אני מראש לא אומרת שאמנע. אני חושבת שאשים לב מה נכנס ומתי אני מקבלת תחושת רוויה ממשהו.
יעלי_לה
הצטרפות: 08 ספטמבר 2005, 09:00
דף אישי: הדף האישי של יעלי_לה

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי יעלי_לה »

נהנית לקרוא אותך, תודה על ההשראה הטובה @}
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

בוקר.
התעוררתי לא רעבה. זה חדש לי.
הכנתי לי:
שייק מפטרוזיליה, כוברה, עבגניות שרי רכות וחצי מלפפון
תכננתי שיצא בערך ספל. יצאו שניים אז אחד הוכנס לצנצנת למקרר לאח"כ.
הכנתי גם ביצה קשה וקרפצ'יו שייטל על מצע עלים .
ממש ארוחת גורמה. שבעתי די מהר אחרי חצי ביצה וקרפצ'יו על העלים. אין לי מקום לשייק ירקות...
מצד שני, אם אתרעב לפתע, יש שם שייק ירוק (ולא מעורר תיאבון). התרגלתי לשתות שייק ירוק עם בננות ותמרים. לשתות אותו בטעם הטבעי של הירקות ולא מתוק זה, אעפס, מוזר.
צריכה לצאת לקניות (עלים וכו). הטיפ שלי- להגיע לא רעבה. וגם הילדים.
אתמול בערב, אחרי המתוק, היתה לי תאווה מוחלטת ללחם עם חמאה. אז אכלתי טוסט עם חמאה ונהנתי מכל ביס. אניע עדיין מרגישה התקדמות. חושבת שעדיף לחם עם חמאה (לחם דגנים הרדוף) פעם ביום, אבל בערב ולא במשך היום על פני קפה עם המתקה. החלב והאגבה עושים קרייבינג אדיר.
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

צהריים. מרק ירקות מ: קישוא, חצי כרובית, 2 שוקי עוף, בצל, 1/2 צרור שמיר וחצי צרור פטרוזיליה. רציתי אח"כ לאכול גם חזה עוף בגריל על מצע עלים אבל- אין לי מקום.
מהכרובית מעכתי לי גם פירה כרובית, הוספתי חצי כפית מיונז דל קלוריות (בלי סוכר). משביע ביותר וטעים.
מפתיע אותי המהירות שבה אני שבעה. הייתי בתחושה של בור ללא תחתית ואילו עכשיו יש מרחב מוגדר בגוף המיועד למזון.
סופר מרקט, בסביבות 11 וחצי. שעה לא פשוטה. הילדים רוצים שוקולד, כוחו של הרגל קלוקל. הסברתי להם שקונים מה שברשימה. אולי בכ"ז, חטיף מומלח?
במבה נבחרה. בדקתי את הרשימה. הידד! בלי סוכר, בלי קמח ובלי תפו"א!
רווח לי. הנה יש חטיף גם בשבילי. אדיר. אחרי כמה חתיכות הפסקתי. הקראנצ'יות זה משהו שמשתוקקים אליו. ואין להשוות קראנצ'יות של חסה לכזו, מלאכותית, תעשייתית. נו, שווין.
דף תמיכה
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי בשמת_א* »

איזה יופי מה שאת מתארת! זה תומך גם בי (-:
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

תודה יעלי לה, תודה בשמת א. תומך בי שאני יודעת שקוראים אותי.אני שמחה שהכתיבה שלי משרה תשומת לב לתזונה.
@}
השעה הקריטית. אחה"צ. לפי SB יש 6 ארוחות ביום. 3 קטנות, בין הארוחות הגדולות.זוכרים את שייק הירקות מהבוקר מהמקרר?
אז קר זה ממש נורא. חיממתי אותו קצת קצת וכבר הוא השתפר. אני חושבת שאם אוציא את הירקות לסלט בלילה מהקרור ואז אכין סלט מירקות בטמפרטורת החדר- יהיה לי טעים יותר.
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

מחממת לי קיש אישי. יו אני רעבה.
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

הצעת הגשה:-]
קיש תרד אישי
כפית לבנה ביתית (יוגורט ושמנת חמוצה שעורבבו והגירו נוזלים לילה)
כמה אגוזי מלך שבורים מלמעלה. נראה כמו (קאפקייקס) ומספק את הצורך במשהו המאמם הזה.
משביע, טעים.
על מי אני עובדת. החשק ללחם גדול הרגע. אניע מנסה לשמור את פרוסת הלחם לביצה עיין בערב. בשש.
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

אספרגוס מאודה, ביצה עין, לחם שאור עם חמאה, עגבניות מיובשות. לא בבת אחת.

זו ארוחה שמשכתי על פני שעה, הארוחה הגדולה של היום.

אספרגוס מצוין לניקוי הכליות והכבד ומערכת הדם. יופי של ירק לשינוי תזונה.

מלאה, סוף סוף. היה יום לא קל, אבל הצלחתי. למחר, אני צריכה להוציא עגבניות בשביל שייק עגבניות על הבוקר, ועדיין חוככת בדעתי באם להכין לחם ביתי למפגש מחר. כמו לגעת באש ולנסות לא לקבל כויה. אהמ...
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

מעדכנת כולל תמונות ומתכונים פה
פלוניתקה*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלוניתקה* »

אהלן לוטם,
יאללה, גם אני חוזרת ל-SB. הרגע חברה אמרה לי שכשאכלתי לפי התפריט הזה, ירדתי במשקל. בדף הקודם (המופלא) ובדף הזה הגעתי ל-64. עכשיו אני שוב קרובה ל-70, וגם בטיפולים הורמונליים שגורמים לי להיות נפוחה מאוד. שבועיים בלי פחמימות, עם המון ירקות חיים ומאודים, קטניות מונבטות וחלבונים טובים בטוח יעשו לי טוב.
היום אכלתי קצת גרנולה, אבל חוץ מזה רק טופו וירקות מוקפצים.

מקווה שזה בסדר שאני שומרת על הניק של הדף הזה והקודם ולא משתמשת בניק שבאתר. קצת קשה לי... לא יודעת בדיוק למה.

לוטם, עדכני פה כל יום, או מתי שאת רוצה. אני אעדכן פה מדי יום. ואולי סלט, גמד ואחרות יצטרפו שוב?
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

פלוניתקה, אני שמחה שהצטרפת. קבוצת תמיכה זה יותר משמעותי עבורי!
(אין לי מושג מה הניק הרגיל שלך)
ולעדכון שלי.
אני עם איזה רגישות בטן, צמרמורות, בחילות וכו'. מרגיש לי כמו וירוס. אין לי בכלל תיאבון אז אני מכבדת את הגוף ואת הדרישה שלו לסוג של צום.
בדיוק חולטת לי עכשיו תה סרפד לחיזוק. ממש לא בא לי לאכול. אני תוהה אם זה קשור לסטיביה שהמתקתי איתה אתמול קינוח מריקוטה עיזים, קליפת לימון ותמצית וניל. היה נעים לאכול אבל הסטיביה לא טעימה בכלל.
פלוניתקה*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלוניתקה* »

אני תוהה אם זה קשור לסטיביה שהמתקתי איתה אתמול קינוח מריקוטה עיזים, קליפת לימון ותמצית וניל. היה נעים לאכול אבל הסטיביה לא טעימה בכלל.
אני בספק אם הסטיביה גרמה לכך.
זה נשמע לי באמת יותר כמו וירוס.
אגב, גם אני לא סובלת את הטעם של סטיביה.
סלט_פירות*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

ברור שאני פה (עוקבת מאז שהדף חזר לחיים). ושוב בהנקה מלאה, שבועיים אחרי לידה.
ואוכלת ממש לא טוב. בארוחות - כן. הבחירות טובות ונכונות, אבל בין לבין.... יותר מזכיר את ההריון והנפילה הגדולה מהעגלה. בעיקר בתחום הסוכר. אבוי.

היונק הקטן התחיל קצת עם גזים, אז החלטתי כן לשים לב מה נכנס לי לפה. אבל עוד לא לחתוך המון סוגי מזון, או חלילה למנוע מעצמי כמויות (מניקה טנדם, אז אקסטרה רעבה :-P).
פלוניתקה*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלוניתקה* »

סלט! עכשיו אני רואה שחזרת עוד לפני, וגם גמד וקוסמת ועוד הצטרפו. יופי.
סלט, נסי לחתוך רק סוכר.
הקוסמת_מארץ_עוץ*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

דרך אגב, אגבה גם נחשב סוכר??
אני עושה "ממתקים" מעולים עם אגבה ומספרת לעצמי שזה "בלי סוכר"
האמנם??(-:
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

בלי סוכר זה סטיביה או ממתיק מלאכותי אחר. אגבה היא סוכר פירות ולגמרי משפיה על התשוקה שלנו למתוק ועל יצור האינסולין. אבל בין סוכר לאגבה, המתקה באגבה פחות נוראית.
אף_חצוף*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי אף_חצוף* »

איזה קטע.
קפצתי במקרה למשהו אחר, אני כבר כמעט ולא כאן, והנה כל החבורה. :-)
באתן לי בזמן. היונק כבר בן שנה וחודשיים, ואני לא רוצה להגיד איך אני אוכלת בזמן האחרון. נורא ואיום.
לא יודעת כמה אצליח לשנות כשאנחנו מנסים לחסל חמץ לפני פסח, אבל בינתיים קוראת ומקבלת השראה.
(שימו לב שעברו בדיוק 5 שנים מהסבב הקודם, איך שהילדים האלה גדלו... )
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

5 שנים!
בחיי.
אני מקווה שהפעם זה להתמיד.
ברוכה השווה אף!
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

3 שנים. בדקתי.
בכולופן באתי לספר שהכנתי היוםמין לחמניות מקמח קינואה. בלי גלוטן, בלי עמילאן. לחמניות מותר. והן משביעות. אחת ודי.
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

סלטפירות, ממליצה לך להכין "ממתקים" שהם אוכל לנשנושי הנקה. כבר המלצתי כאן על הבראוניז מאגוזי מלך, קוקוס, תמרים וקקאו? דקות עבודה וזה אוכל.
סטיביה*
הצטרפות: 05 אפריל 2011, 08:15

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי סטיביה* »

טוב, אז גם אני כאן.
סופסופ סיימתי לקרוא את ככככככללללללללללללל הדפים הרלונטיים.
המסקנה שלי היא שלאור זה שהמוח שלי מתפקד בהנקה קצת כמו בהריון, אני לא זוכרת כלום. אז שמחה לצלול לכאן ולעכשיו.
אני אם לגוזל בן חודש וחצי (מי אמר קפיצת ולא קיבל) ולשלושת אחיו שינקו יפה והרבה. (לא מטנדמת כרגע...)

ועוד נתון חשוב: אני נגעלת מתמרים מרוסקים אבל אוכלת המון תמרים חיים, והאמת מואסת כבר בהם.
ובעצם כשחושבים על זה, בכלל מרוסקים לא חביבים עלי.
צמחונית לרוב, בשנים האחרונות אוכלת מדי פעם דגים ללא עצמות (מאותגרת). מתפתה בקלות למתוקים ולפחממתיים.
מקפידה על אוכל מלא אבל לא מצליחה להגמל מעוגיות בבוקר.קמה רעבה רעבה רעבה למתוק בבוקר אחרי לילה של הנקה.
חוץ מזה לא מחזיקה מתוק.

אשמח לרעיונות ולשותפות בקבוצה.

וקנאתי ללוטם,
הכנתי היוםמין לחמניות מקמח קינואה. בלי גלוטן, בלי עמילאן. לחמניות מותר. והן משביעות. אחת ודי.
אני הכנתי אמש קציצות קינואה ועדשים אפויות. לצד תבשיל ירקות.
ולא שבעתי עד שהסיר לא התרוקן. ושעה אח"כ שוב הייתי מורעבת מורעבת.
זו היתה הפעם הראשונה מאז הלידה שניסיתי קטניות, וגייתי שגם העולל הזה כאחיו רגיש. אוף.
אף_חצוף*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי אף_חצוף* »

3 שנים. בדקתי.
התכוונתי מהסבב הראשון, צודקת.

אז מה נשמר?
אוכלת יוגורט עם גרנולה ופירות יבשים לארוחת בוקר.
אוכלת בעיקר לחם מלא/שיפון.
ממעטת בצריכת מוצרי חלב, אוכלת גבינת עזים.
מחזיקה בבית אורז מלא, קמח חיטה מלא, קינואה, חיטה, דברים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהתפריט בבית.

איזה הרגל רע הצטרף?
שותה קפה. בהריון האחרון בגיל 30+ פתאום התחלתי לשתות קפה. כוס ביום, וכרגע עייפה מדי להפסיק.

לפחות נקודת ההתחלה מוצלחת יותר מהפעם הראשונה, ואני זוכרת שהיתה תקופה שידעתי איך עושים את זה.

היום הכנתי סנדויץ' טונה לקחת לעבודה, ובמקום לשים פרוסת גבינה צהובה (שחיתות לשמה) שמתי בפנים עלה חסה. :-)
ה_עוגיה*
הצטרפות: 15 יוני 2003, 00:44
דף אישי: הדף האישי של ה_עוגיה*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי ה_עוגיה* »

ובמקום לשים פרוסת גבינה צהובה (שחיתות לשמה)
למה שחיתות?
אף_חצוף*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי אף_חצוף* »

למה שחיתות?
מוצרי חלב באופן כללי לא עושים לי טוב, זה ממש שמן, ומאד מעובד.
אני מאד אוהבת גבינה צהובה, אבל באמת עדיף לי לא לאכול אותה.
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

הכנתי היוםמין לחמניות מקמח קינואה. בלי גלוטן, בלי עמילאן. לחמניות מותר. והן משביעות. אחת ודי.
מתכון?
פלוניתקה*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי פלוניתקה* »

_3 שנים. בדקתי.
התכוונתי מהסבב הראשון, צודקת._
גם וגם.
התחלנו את הדף הראשון (שבו התגבשנו :-)) לפני חמש שנים בדיוק. ולוטם הצילה אותנו שוב שנתיים אחר כך.
אף, איזה כיף שאת פה.

למי שלא מצויה בעקרונות ה-South Beach, הרעיון הוא לחזור למנגנון הבסיסי/טבעי של רעב ושובע. לשם כך יש להתנקות מסוכרים ומפחמימות בפרט במשך שבועיים. הטענה שעומדת בבסיס היא שסוכרים ופחמימות גורמים לרעב מתמיד. אחרי ההתנקת, אפשר לחזור אליהן באופן מאוד מבוקר (פעם ביום נגיד). זה כולל גם חלב ניגר עד כמה שאפשר (כי יש בו די הרבה סוכר).

לי היה יום לא טוב אתמול. אכלתי יפה כל היום, ואז בהיסח הדעת טרפתי גרנולה (טבעית כאילו, אך בעצם קלויה ומלאה סילאן). אז אני מתחילה את ההתנקות מהיום.
הכי קשה לי בערב.
סלט_פירות*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

כבר המלצתי כאן על הבראוניז מאגוזי מלך, קוקוס, תמרים וקקאו?
לא ראיתי כזה דבר, אבל נשמע מצוין. מתכון!!
במה אפשר להחליף את אגוזי המלך? אני לא אוהבת...
נויה*
הצטרפות: 02 יולי 2002, 10:39

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי נויה* »

להתנקות מסוכרים ומפחמימות
כולל פירות? כולל מה?
מה כן?
אף_חצוף*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

שליחה על ידי אף_חצוף* »

שלום נויה, אני מציעה שתקראי את הדף הזה, ואת הקודם, כדי להבין על מה אנחנו מדברות.
בעקרון, הבסיס הוא דיאטת סאות'ביץ', אבל כל אחת והוריאציה שלה.

את יכולה לקרוא על סאות'ביץ' כאן
לוטם_מרווני*

להתנקות מסוכרים בהנקה 2

הכי קשה לי בערב.
גם לי. הקשה מתחיל בסביבות ארבע חמש. טרם מצאתילזה פתרון מובהק. בשלב הזה אני די סובבת סביב עצמי כמו חיה בכלוב.

היום קשה לי.
רצתי בבוקר מוקדם לסידורים בעפולה ולקחתי איתי קיש אישי (נגמרו, אכן יש להכין עוד שישייה) ולחמניות קינואה (יהיה מתכון, מבטיחה) וטורטיות תירס. נראה לי שלמרות שעקרונית טורטיות מותר, הן ממש עשו ההיפך מלהשביע. הרעיבו אותי.
המלפפון שינה טעם, לא טעים לי.
ולא מתחשק לי להכין סלט. אני רוצה מוכן כבר. :-(
שליחת תגובה

חזור אל “גמילה מחיתולים”