ניבה שקד

יעל_משבצות*
הצטרפות: 08 מרץ 2010, 22:45
דף אישי: הדף האישי של יעל_משבצות*

ניבה שקד

שליחה על ידי יעל_משבצות* »

דרך אגב, את עושה גם מוצרי תינוקות? יש לך אולי מושג איך ניתן לעשות מגבונים טבעיים לתינוק? תודה!
ניבה_שקד*
הצטרפות: 19 מרץ 2006, 11:43
דף אישי: הדף האישי של ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

הי יעל,

רק עכשו נכנסתי לדף וראיתי את ההודעה שלך. תודה על הפירגון!

בעניין המגבונים - כשהבת שלי היתה קטנה, קניתי מגבונים רגילים, מהסוג שמותר לשטוף באסלה (הם יחסית יותר אקולוגיים), הוצאתי חלק מהאריזה, שטפתי אותם במים וסחטתי כמה פעמים, וזהו. ככה הכנתי בעצמי מגבונים בלי כל החומרים הרעילים, רק עם מים... לסיום מכניסים אותם לשקית ושמים בתיק שאיתו יוצאים מהבית ויש ערכה מוכנה לכל היום.

לאיזו כתובת לשלוח לך את הדוגמיות? תכתבי לי את הכתובת שלך ב"צור קשר" באתר שלי: http://www.shaked-natural.com/index.php?tPath=[po]3 10[/po]

יומטוב, ניבה.
קרן_שמש_מאוחרת*
הצטרפות: 14 מרץ 2007, 22:57
דף אישי: הדף האישי של קרן_שמש_מאוחרת*

ניבה שקד

שליחה על ידי קרן_שמש_מאוחרת* »

אהלן ניבה. מה שלומך? התבאסתי שלא יצא לנו להיפגש בדרכנו לשדה בוקר (הקפצנו לנוני משקפ"ש) אבל אולי בהמשך... שמתי את השאלה שלהלן לעפרה בדף על עצות לטיפוח טבעי. אולי תוכלי לעזור לי. קניתי לפני מספר שנים כבר מסתבר מתנה לחברה שילדה - קרם גוף של חברת LAVIDO. איכשהו לא יצא לי לתת לה אותו. פתחתי את העטיפה עכשיו וראיתי שרשום עלי תאריך תפוגה ב16.10.09. עבר זמנו, בטל קורבנו או שיש מה לעשות איתו?
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

הי קרן, מה נשמע? בדיוק היום פגשנו את נוני...

לבידו מוסיפים חומרים משמרים לקרמים שלהם, אז אם הקרם נראה טוב והריח שלו טוב, עדיין אפשר להשתמש בו. רק קחי בחשבון שחומרים משמרים פוגעים גם בתאים שלנו ולא רק בתאים של החיידקים...

בגלל זה אני מכינה קרמים משמנים צמחיים בלבד, בלי מים, כדי שהם יוכלו להישמר לאורך זמן גם בלי חומרים משמרים. (וגם כדי שהמים לא ידללו את החומרים הפעילים שיש בשמנים).

שיהיה שבוע נפלא, ניבה.
יעל_משבצות*
הצטרפות: 08 מרץ 2010, 22:45
דף אישי: הדף האישי של יעל_משבצות*

ניבה שקד

שליחה על ידי יעל_משבצות* »

אהלן ניבה, זאת יעל .סליחה שלא הגבתי קודם רק אתמול קיבלתי את הקרמים שלך!!!!!!!!(הם הגיעו בטעות לחמותי...)ראשית תודה רבה!
נדמה לי ששלחת לי בטעות קרם קוקוס במקום את קרם הפנים המיוחד ללילה........ את חושבת שתוכלי לשלוח לי שוב?רק אם זו באמת לא טרחה גדולה מדי
בכל אופן שוב תודה רבה! אני מחכה כבר לנסות אותם ולספר לך... לילהטוב יעל.
רוקדת_לאור_ירח*
הצטרפות: 03 דצמבר 2004, 17:39
דף אישי: הדף האישי של רוקדת_לאור_ירח*

ניבה שקד

שליחה על ידי רוקדת_לאור_ירח* »

הי ניבה,
את מכירה גם שמפואים ומוצרי שיער טבעיים?
אני מתחילה ללמוד ספרות בזמן הקרוב מאד , לומדת רגיל אבל מתכוונת לקחת את זה לכיוונים אקולוגיים וטבעיים. אשמח להמלצות על מוצרים טבעיים , כי כרגע אני לא ממש רואה כאלה בשוק ואם כן אז תוצרת חוץ. אשמח לשמוע המלצות ולנסות, גם בהמשך אם את מגלה משהו.
תודה ושבוע נפלא
אמא_בגבעתיים*
הצטרפות: 24 מרץ 2010, 15:04
דף אישי: הדף האישי של אמא_בגבעתיים*

ניבה שקד

שליחה על ידי אמא_בגבעתיים* »

הדבר הכי יעיל זה לשים שמן לימון אתרי רק על כתמי הפיגמנטציה באופן נקודתי, עם מקלון צמר גפן. כדאי לדלל אותו בשמן נשא, כדי שלא יצרוב, במינון של 50%. (שמן נשא זה כל שמן בכבישה קרה, כולל שמנים מהמטבח כמו שמן זית ). אחרי כמה שבועות האזור הכהה מתחיל להתבהר. חשוב מאד - לשים את שמן הלימון אך ורק אחרי השקיעה ולא לצאת איתו לשמש!

האם זה עוזר גם להעלמת כתמים מהשמש/נמשים?
ענבל_נתן_בר*
הצטרפות: 25 אוקטובר 2007, 16:00
דף אישי: הדף האישי של ענבל_נתן_בר*

ניבה שקד

שליחה על ידי ענבל_נתן_בר* »

תגידי, יכול להיות שיש איזה דרך מסתורית להכין קרם עם מים, בלי חומר משמר? יש חברה חדשה שטוענת לאורגניות, ויש לה מים ברשימת הרכיבים. שאלו אותי על זה ולפני שאוציא דיבה ואומר שזה בטוח עם חומר משמר, האם ידוע לך אם הדבר אפשרי?
אמא_של_דניאל*
הצטרפות: 25 יולי 2007, 13:03
דף אישי: הדף האישי של אמא_של_דניאל*

ניבה שקד

שליחה על ידי אמא_של_דניאל* »

הי ניבה... קפצתי לאתר.. לא ראיתי דאודורנט.... יש כזה?
וגם - שמן קוקוס... יש לך?
אמא_של_דניאל*

ניבה שקד

כמובן שבמבט שני ראיתי את שניהם - אולי פשוט הייתי צריכה לבוא להגיד שלום :-P
בעניי הדאודורנט- מכיוון ש"קהל היעד" הוא הבחור שלי.. יש לך אותו גם בסטיק? לצערי קצת קשה לשכנע אותו למרוח את הקרם....
ובעניין שמן הקוקס- מודה ... פגשתי כמה שהיו לא שוס..... אם כי פגשתי אחד שהיה פשוט ממכר - ניתן לקנות בכמות קטנה בכדי לנסות?
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

היי אמא בגבעתיים, הלימון עוזר גם להבהרת כתמי שמש ונמשים. לרוב הוא לא מעלים אותם לגמרי, אבל מבהיר. רק צריך לדייק עם מקלון הצמר גפן ולכוון רק על הנמש עצמו, כדי שלא יהיה עיגול בהיר מסביב לנמש...
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

היי ענבל, ניסיתי את כל השיטות להכין קרם עם מים בלי חומרים משמרים. זה פשוט לא עובד. תוך כמה שבועות מופיעות עליו מושבות של חיידקים ופטריות, גם אם שומרים אותו במקרר. שמנים אתריים הורגים חיידקים רק בריכוז גבוה, שלא ניתן ליישם אותו בקרם. גם כל שאר החומרים הטבעיים שהורגים חיידקים לא ניתנים ליישום בקרם (למשל מלח בריכוז גבוה).

הדבר היחידי שהורג חיידקים בריכוז נמוך זה החומרים המשמרים הרעילים: http://www.shaked-natural.com/index.php?tPath=[po]3 7[/po]&itemID=109

אין מצב שמישהו יכין קרם עם מים בלי חומרים משמרים רעילים. אבל אולי הם לא מודעים לזה. למשל, אם הם קונים ג'ל מוכן, החומרים המשמרים נמצאים כבר בפנים...

לכן אני עובדת רק עם שמנים צמחיים ללא מים. גם כדי שלא אצטרך להוסיף משמרים וגם כדי לא לדלל את החומרים הפעילים שבשמנים.
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

לאמא של דניאל,
הפסקתי לעבוד עם דאודורנט הסטיק כי אני מצמצמת את השימוש באריזות פלסטיק (חוץ מהמשאבות והמכסים...) ורק את ה"קרם דאודורנט" אפשר לשים בצנצנת זכוכית.
שמן הקוקוס שלי הוא מדהים, נפלא וממכר. הוא אורגני בכבישה קרה, טרי עם ריח של קוקוס אמיתי. אני יכולה לשלוח לך דוגמית, אם תשלחי לי את הכתובת שלך ב"צור קשר" באתר שלי:
http://www.shaked-natural.com/index.php?tPath=[po]3 10[/po]
ענבל_נתן_בר*

ניבה שקד

ניבה- תודה רבה על התשובה שלך. יש חברה חדשה, ערוגות הבשם, שברשימת הרכיבים שלהם מופיעים מים (לא ג'ל), והם טוענים לאורגניות. אני לא רוצה להשמיץ אותם סתם (אנשים שואלים אותי מה דעתי עליהם) אבל מה אומר לך... חשוד.
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

יכול להיות שהשמנים שלהם אורגניים, אבל אם הם מוסיפים בערך 70% מים שמדללים את החומרים הפעילים בשמנים, וחומרים משמרים שבאים קומפלט עם המים, אז מה עשינו בזה? החומרים המשמרים מזקינים את העור בטרם עת! תמיד כל החברות הכאילו טבעיות אומרות שהחומרים המשמרים הם טבעיים אבל סודיים... או טוענות שאין בכלל חומרים משמרים... קצת מזכיר לי קוסמים שבולעים חרבות ומצפים שנאמין לזה...
ענבל_נתן_בר*

ניבה שקד

טוב, ברור! התכוונתי שהם טוענים שהם 100% אורגניים.
הם לא מציינים שום חמרים משמרים. אבל כן מציינים מים ברשימת הרכיבים. את מבינה את הבעייתיות (-:
בשמת_א*
הצטרפות: 28 יולי 2001, 13:37
דף אישי: הדף האישי של בשמת_א*

ניבה שקד

שליחה על ידי בשמת_א* »

סתם ראיתי את דף הבית שלך במה חדש אז קפצתי להגיד לך שאני מרגישה אפקט ברור של הקרם החדש שלך, "התחדשות" נדמה לי (נכון? זה החדש?). ממש עושה את העור יותר טוב. לא רק נדמה לי, נכון?
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

היי בשמת,
כן, הקרם החדש זה קרם ההתחדשות. אני עובדת בתהליך אבולוציוני:
בהתחלה הרסתי לעצמי את העור בשילוב של שמש, עם מקדמי הגנה שיוצרים בעצמם רדיקלים חופשיים וחומרים משמרים.
אחר כך הבנתי שעובדים עלי עם הקרמים ה"כאילו טבעיים" והתחלתי להכין בעצמי קרמים רק משמנים צמחיים בלבד, בלי מים, בלי מקדמי הגנה ובלי חומרים משמרים, וראיתי שיפור במצב העור.
אחר כך השיפור נעצר, אז שידרגתי לשמנים בכבישה קרה ואורגניים ועכשו אני ממש מרוצה מהתוצאות! (חזרתי להיראות בגיל שלי - 44 - במקום להיראות מבוגרת מגילי, כמו קודם).
ובקרם ההתחדשות שמתי הכל ביחד. את כל השמנים הצמחיים האורגניים בכבישה קרה, עם הכי הרבה חומרים פעילים.
אין ספק, הצמחים מייצרים את החומרים הפעילים הכי יעילים לעור! זה ממש לא רק נדמה לך!
בשמת_א*

ניבה שקד

שליחה על ידי בשמת_א* »

אבל בטח צריך לסרג, לא? יכול להיות שבשימוש רציף באותו קרם, הוא מפסיק להיות פעיל כל כך?
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

זה בדיוק מה שחשבתי פעם, בתקופה שבה רק חלק מהשמנים שלי היו אורגניים בכבישה קרה. אבל עכשו זה ממשיך להראות תוצאות באופן רציף, אז אולי כשעובדים עם השמנים המקוריים שהכי קרובים לטבע ושלא עבר שום תהליכי חימום, לא חייבים לגוון. נראה, צריך לתת עוד קצת זמן לניסוי הזה...
בשמת_א*

ניבה שקד

שליחה על ידי בשמת_א* »

טוב, בכל מקרה, כשהוא ייגמר אז יש לי אחרים בינתיים, כך שייצא שאני אגוון גם בלי להתכוון (הי, יצא לי חרוז). (-:
אמא_של_דניאל*

ניבה שקד

ניבה.. תודה קיבלתי את הדוגמית, הוא באמת נפלא.
רציתי לשאול, בגדול זה שמן קוקס נקי לגמרי נכון? כי אם כן הוא מתאים גם לבישול ואפיה (אני מאד אשמח!)
כמה הוא עולה?
אמא_של_דניאל*

ניבה שקד

הוא פחות טוב.. אני מבטיחה לך, אני עם ג'מוקה. הוא טוב, לא יכולה להכחיש.. אבל לא טוב כמו שלך
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

אוקיי. המשלוח מג'מוקה הגיע.
כשפתחתי את הצנצנת הריח היה טוב, אבל פחות "קוקוסי" מהריח של שמן הקוקוס ששיפון מייבאים. נתתי לבת שלי להריח את שניהם בעיניים עצומות. היא אמרה שלקוקוס של שיפון יש ריח יותר טעים. ("כמו של אגוז קוקוס שאוכלים").

בתור חקלאית אורגנית לשעבר, אני יכולה לנחש שמקור ההבדלים בריח הוא קטיף טיפה מוקדם מידי של הקוקוסים של ג'אמוקה, לפני שהם הגיעו לבשלות מלאה. זה מאד מקובל גם בחקלאות הרגילה וגם בחקלאות האורגנית, כי זה חוסך לחקלאים המון כסף. זה מאפשר לעץ לרכז את כל האנרגיה שלו בקוקוסים החדשים במקום בהבשלה של הקוקוסים הותיקים, וככה יש יותר יבול בעונה אחת.
(אני כמובן קטפתי הכל בשל ובגלל זה כל החנויות רצו לקנות את הפירות רק ממני. כל הפירות שגידלתי נחטפו תוך שניות מהמדפים!)

אני לא בטוחה שהניחוש שלי נכון. אולי זה סתם זן אחר של קוקוסים עם ריח פחות דומיננטי. אבל עכשו אני כבר בטוחה שאמשיך לקנות את שמן הקוקוס משיפון, כשהוא יגיע לארץ (בעוד חודש וחצי בערך). מצד שני, כשהרחתי את הקוקוס של ג'מוקה בחנות, בלי השוואה למשהו אחר, זה הריח לי ממש טוב... יכול להיות שיש גם הבדל בעונות. כלומר ששמן קוקוס שמכינים בסוף עונה הוא תמיד עם ריח יותר "קוקוסי", כי כולו מיוצר רק מקוקוסים בשלים ואולי במקרה נפלתי על משלוח של תחילת עונה...

אני אשאל את היבואנים של ג'אמוקה. יכול להיות שהם ביקרו במטעים שלהם ויכולים לדעת אם ההשערה שלי נכונה, או לבקש מהחקלאים שיקטפו יותר בשל...
נותנת_אור*
הצטרפות: 26 אפריל 2011, 22:09
דף אישי: הדף האישי של נותנת_אור*

ניבה שקד

שליחה על ידי נותנת_אור* »

היי ניבה! אם בא לך לספר בפעילויות של אילו עמותות סביבתיות לקחת חלק אני אשמח לשמוע. אני לקראת סיום BA (מדעי החברה והרוח), וברור לי שאני רוצה להשתלב בתחום כזה בתקופה הקרובה, אבל אני קולטת שאני לא יודעת איך בדיוק להתחיל. מחפשת רעיונות, כל דבר. תודה!
נועה_ברוך*
הצטרפות: 18 יוני 2004, 15:22
דף אישי: הדף האישי של נועה_ברוך*

ניבה שקד

שליחה על ידי נועה_ברוך* »

הי :-) האם את שותפה ב קואופרטיב אורגני ? אם כן, בואי והוסיפי פרטים בדף @}
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

היי נותנת אור,
הקמתי שתי עמותות:
עמותת ירוק בגליל, שבמסגרתה העפנו תחנת כח מזהמת מקרית שמונה ומנענו סלילת כביש מיותר בעמק החולה.
העמותה לכלכלה בת קיימא: www.ecoeco.org.il
כרגע לא ידוע לי על משרות פנויות בעמותות, מצטערת...
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

הי נועה,
הקואופרטיב בגליל העליון נסגר ומאז אני קונה בניצת הדובדבן...
אורחת*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2003, 18:19

ניבה שקד

שליחה על ידי אורחת* »

ניבה, שלום!

רציתי לשאול לגבי חמאת השיאה: שנים רבות אני קונה לשפתיים את הקופסית הקטנה של חברת ל'אושיאנט (הרשת היקרה בקניונים)
ולאחרונה הייתי זקוקה לכמות יותר גדולה אז מצאתי חמאת שיאה של עומר הגליל, כתוב שזה מגידול אורגני.

מה שמעניין הוא שהראשונה מאד מאד מוצקה וקשה וחלקה וזאת של עומר הגליל יותר נוזלית בעיקר שקצת חם עם פירורים.
מה דעתך על ההבדל ומה משניהם היא החמאה האמיתי? יש לציין שזו הקשה יותר יקרה משמעותית ביחס לגודל.

תודה, שירי
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

הי שירי,
אני משערת ששתיהן אמיתיות, כמו שכתוב עליהן, אבל מה שבטוח לגמרי זה או שעומר הגליל מחממים את חמאת השיאה מעל 40 מעלות, או שבמקרה זה פשוט התחמם בדרך, במשלוח. ברגע שיש מירקם גרגרי, זה אומר שהחמאה עברה חימום מוגזם. חמאת שיאה טובה צריכה להיות כמו מרגרינה מוצקה מהמקרר, ובמרקם חלק ונעים. לא קשה כמו חמאת קקאו, אבל גם לא רכה וגרגירית.
מה זה נקרא יקרה? אצלי למשל חמאת שיאה אורגנית עולה 70 ש"ח ל- 290 מ"ל כולל משלוח וכולל צנצנת זכוכית 5 מ"ל, שאפשר למלא אותה בכל פעם מחדש מהצנצנת הגדולה. (או אם רוצים קרם שפתיים מוכן, עם עוד תוספות חוץ מהשיאה, בטעם שוקולד או ורדים - 12 ש"ח לצנצנת של 5 מ"ל).
אורחת*
הצטרפות: 26 אוקטובר 2003, 18:19

ניבה שקד

שליחה על ידי אורחת* »

הי ניבה,
י
קרה הכוונה ש-8 מ"ל בקופסית קטנה עולים כשלושים ש"ח.

האם יש אפשרות להגיע אלייך כדי לבחור מוצרים?

אם הקרם גרגירי לפי מה שכתבת בעצם האיכויות שלו יורדות גם כמקדם הגנה?

תודה רבה עבור תגובתך הנ"ל.

שירי
נותנת_אור*
הצטרפות: 26 אפריל 2011, 22:09
דף אישי: הדף האישי של נותנת_אור*

ניבה שקד

שליחה על ידי נותנת_אור* »

הקמתי שתי עמותות:
תודה ניבה, נכנסתי לאתר ומעניין לקרוא. פעילויות מבורכות.
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

אם הקרם גרגירי לפי מה שכתבת בעצם האיכויות שלו יורדות גם כמקדם הגנה?

אני לא יודעת אם זה מוריד את איכות ההגנה מהשמש, אבל זה בטוח מוריד את איכות תיקון נזקי השמש, כי האנטי אוקסידנטים והויטמינים נהרסים בטמפרטורות גבוהות, ואז הם כבר לא יכולים לשקם עור פגוע. (אם כי עצם השמנוניות של חמאת השיאה עדיין עוזרת לשמירה על העור, גם בלי ויטמינים...)

אני גרה בגליל העליון (בקיבוץ להבות הבשן), שזה מן הסתם רחוק לך... אבל אני יכולה לשלוח לך בדואר את המוצרים + דוגמיות. תשלחי לי את ההזמנה דרך "צור קשר" באתר שלי:
http://www.shaked-natural.com/index.php?tPath=[po]3 10[/po]
צפרדע_צבי_ופרפר*
הצטרפות: 13 מרץ 2011, 23:21
דף אישי: הדף האישי של צפרדע_צבי_ופרפר*

ניבה שקד

שליחה על ידי צפרדע_צבי_ופרפר* »

שלום ניבה
גם לי קוראים ניבה
חזרתי לארץ לפני כשבוע ואני רוצה להקים עסק ביתי.
תהיתי אם עברת תהליך של רישום עסק מהבית וכו'?
ואם כן האם תוכלי לשתף אותי איך זה עובד ?
אם לא האם את נותנת קבלות וכד' בלי לרשום?
אשמח לתשובה בדף בית או במייל
niva.kay בג'מייל
תינוקי_בא*
הצטרפות: 30 אפריל 2011, 09:42
דף אישי: הדף האישי של תינוקי_בא*

ניבה שקד

שליחה על ידי תינוקי_בא* »

שלום שלום
יש עוד מוצרים לעור הפנים למעט הקרם יום והסרום? אשמח להתנסות..
יש לי עור פנים שנוטה להזיע בקיץ , אז צריכה מוצרים קלילים
וגם אשמח להריח את שמן הגוף .. זה אפשרי? אם כן , איפה משאירים פרטים
שרון_רב*
הצטרפות: 02 אפריל 2004, 02:30
דף אישי: הדף האישי של שרון_רב*

ניבה שקד

שליחה על ידי שרון_רב* »

ניבה שלום,
האם את מכירה את זיו כימיקלים ?
המחירים ניראים לי זולים, אך לא כתוב כלום על מקור החמאות והשמנים...
תודה, שרון
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

תינוקי שלום,
אשמח לשלוח לך דוגמיות. תשלחי לי את הכתובת שלך ב"צור קשר" באתר שלי: http://www.shaked-natural.com/index.php?tPath=[po]3 10[/po]
יום טוב, ניבה.
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

הי שרון,

החמאות והשמנים של זיו כימיקלים אמיתיים (נראה לי), אבל בכבישה חמה ולכן הם זולים. (בחימום אפשר להפיק כמות שמן גדולה, אבל הויטמינים נהרסים).
לכן אני מציעה לשלם יותר, אבל לקבל את החומרים הפעילים שהצמחים מיצרים כמו שהם במקור, בכבישה קרה שלא הורסת אותם.
היבואן שאני עובדת איתו הוא אמין ומביא רק שמנים איכותים ביותר: דותן יוגב מחברת שיפון: http://www.shifon.co.il/
כדאי לך מאד לעבוד איתו!
פלוני_אלמונית*
הצטרפות: 19 אוגוסט 2001, 22:52
דף אישי: הדף האישי של פלוני_אלמונית*

ניבה שקד

שליחה על ידי פלוני_אלמונית* »

ניבה שלום,
"פתאום בזמן האחרון אני מכירה המון ניבות נוספות... פעם הייתי היחידה...
הקדשתי לעניינים הפורמליים יום עבודה אחד: נסעתי למשרדי מע"מ ופתחתי תיק עוסק מורשה ואחר כך נסעתי למס הכנסה ופתחתי תיק אצלם. באותה הזדמנות ביקשתי שידגימו לי איך למלא את הטפסים שלהם. זה לא משנה לאף אחד אם את עובדת מהבית או מחוץ לבית (כל עוד זה לא עסק שמפריע לשכנים...). הדבר היחידי שאני עושה היום זה לדווח פעם בחודשיים למע"מ (אני מדווחת ומשלמת באינטרנט) ופעם בשנה למס הכנסה. אשלח לך אימייל עם כל ההסברים הטכניים, איך להוציא חשבוניות, לשלוח דיווחים וכו'. "
אנו גם עומדים בפני פתיחת עסק עצמאי. אודה לך מאוד אם תוכלי לשלוח גם לנו את ההסברים הטכניים.
האי-מייל שלנו: [email protected]
בתודה מראש,
שלומית
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

היי שלומית,

שלחתי לך מייל קצת כללי, אבל כשתגיעי לפרטים המעשיים - תשלחי אימייל עם שאלות ספציפיות ואשלח לך תשובות נוספות.

יום טוב, ניבה.
נועה_ברוך*
הצטרפות: 18 יוני 2004, 15:22
דף אישי: הדף האישי של נועה_ברוך*

ניבה שקד

שליחה על ידי נועה_ברוך* »

הי יקרה, האם את יודעת אם "סבון הברון" עדיין פעילים ומוכרים סבונים?
אני רוצה לערוך את דפי הקוסמטיקה הטבעית/תוצרת בית, ותוהה אם המידע שנתנו בזמנו עדיין בתוקף.

(())
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

לצערי לא... הם הפסיקו לייצר...
נורלי*
הצטרפות: 07 אוגוסט 2011, 01:10

ניבה שקד

שליחה על ידי נורלי* »

שלום!

יש לי שאלה לגבי קרמי הגנה מהשמש. כמובן, עדיף לא להיחשף, ואני גם יודעת שלשמן שומשום, חוחובה וחמאת שיאה יש מקדם הגנה קטן, משהו באיזור 5.

אבל לפעמים צריך דברים רציניים...:)

של אילו חברות היית ממליצה, עפרה? מה הכי פחות מזיק? Avene למשל?

אשמח לעצתך ולעצת עפרה (כבר רשמתי בדף שלה)

תודה!
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

אני הייתי ממליצה על מקדם ההגנה של עפרה עדין. אמנם מקדמי ההגנה עצמם יוצרים רדיקלים חופשיים, אבל אצל עפרה לפחות כל השאר בריא.
לין*
הצטרפות: 15 מאי 2004, 18:24

ניבה שקד

שליחה על ידי לין* »

+הודעה ממשתתפת חדשה התקבלה בברכה:+

שלום לך ניבה, אני מאוד אשמח אם תוכלי לעזור לי,
רכשתי מספר מוצרים מחברה אורגנית כאשר על שלושה מהם לא מפורטים הרכיבים ועל אחד הסבונים מצויין הרכיב:cocamidopropyl betaine בדקתי באינטרנט וכתוב כי החומר הינו נגזרת של שמן קוקוס בתוספת תרכובת כימית המעלה גירויים,קשורה לסרטן וכלל לא אורגנית. בנוסף,מצויין כי החומר נמצא בכל מוצרי הסבונים והשמפו הקיימים,אפילו באורגניים.ץ
מה ידוע לך על הרכיב והאם הוא לא אורגני באמת?
תודה מראש
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

היי לין, דיברנו כבר בטלפון, אבל ממה שראיתי ה- cocamidopropyl betaine יכול לפתח נגזרות סרטניות רק בתנאי חום וחומציות. מה שכן, הוא גורם לגירוי לעור ולעיניים.

מצד שני - גם הסבונים הטבעיים ביותר יכולים ליבש קצת את העור כי הם קצת בסיסיים (בעזרת הוספת סודה, שגם משנה את מרקם השמנים והופכת אותם לסבון). כך שגם הם יכולים לצרוב אם בטעות הם נכנסים לעיניים.
שקד*
הצטרפות: 20 ספטמבר 2002, 22:20

ניבה שקד

שליחה על ידי שקד* »

היי ניבה,
אני מעוניינת להכין סרום אובליפיחה לשיער.
קניתי משיפון שמן חוחובה, אובליפיחה וארגן.
מה את אומרת על השילוב? מה המינון המומלץ? (לבקבוק בנפח 20 מ"ל שבו אאחסן את הסרום)
כדאי להוסיף גם שמן קוקוס? (גם מכבישה קרה יבואן שיפון)

כבר תקופה שאני לא מרוצה ממראה שיערי,
כרגע חופפת לסירוגין בשמפו של מלוויטה ושמפו מאמי קר (מתה על הריח שלו חוץ מזה שהוא מאד עדין ואני חופפת כמעט כל יום).
אני בת 24 ושיערי חלק ודק וקרקפת שומנית (לפני חצי שנה הייתי חופפת כל יום כי עבדתי בעבודה שהיית מזיעה בה הרבה והיום אני חופפת כל יומיים
שזה שיפור מבחינתי אבל אחרי יומיים הקרקפת שומנית מאד)
בקיצור אני מחפשת שגרת טיפוח מינימלית אך כזאת שתביא הטבה למצב השיער ותאזן את הקרקפת. מה שכן אני ממש לא אוהבת את סגנון החיים
של מסיכות שמנים וחפיפה אינטנסיבית כדי להוריד את שכבת השומן גם בגלל הסירבול וגם בגלל שזה יוצר לי הרבה קשרים ושיער מחוספס ולא חלק)
כרגע אני משתמשת במעט שמן חוחובה/קוקוס על הקצוות ונותנת כמה טפיחות גם על שורשי השיער כדי להקל על הסירוק.
אז חוזרת לשאלתי- מה תערובת השמנים המומלצת ביותר לטיפול בסוג השיער שלי?
שקד*
הצטרפות: 20 ספטמבר 2002, 22:20

ניבה שקד

שליחה על ידי שקד* »

תודה על התשובה המהירה והמקצועית!
אני אכין את הסרום ואדווח בקרוב על התוצאות...
כמה שאלות נוספות-
  • את ממליצה על חיטוי בקבוקוני הזכוכית (אני קונה אותם מחנות למוצרי קוסמטיקה) בסיר עם מים רותחים? או שזה לא משנה כי בכל
מקרה בתערובת שמנים לא יתפתחו חיידקים?
  • את המסאג' לקרקפת את ממליצה לעשות במהופך, כלומר שהראש כלפי מטה? (אני מניחה שזה תורם להמרצת הדם)
טוב לשמוע שמספיקה כמות קטנה על קצות האצבעות כי בעבר שהייתי עושה מסיכת שמנים הייתי שמה הרבה כך שהייתי צריכה לחפוף פעמיים כדי להוריד את השומן. כנראה שהרעיון הוא יותר המסאג' עצמו.

בעיקרון השומן מגן עלינו, כך שגם אם זה לא כל כך נוח שהקרקפת שומנית מדי, זה לפחות יותר טוב ממצב של יובש...
מסכימה לגמרי...אבל אין ספק שזה לא נוח במיוחד שהקרקפת מייצרת הרבה שומן והקצוות יבשים ופגומים(השיער שלי עבר כמה צביעות בגיל התיכון אבל כבר 5 שנים שאני לא נוגעת בו בחומרים שהם לא טבעיים). עד שהקצוות מקבלים מעטה שומן טבעי מהקרקפת ונראים טוב, הקרקפת שומנית מדי כך
שהשיער נראה מלוכלך- ואני אוהבת מראה נקי ואסתטי.
אז הפתרון בשבילי כנראה זה לחפוף בשמפו עדין כדי לנקות את הקרקפת (אני אקח לתשומת לבי לא לעסות יותר מדי כדי לא לעודד ייצור שומן)
ולשים את הסרום על השיער אחרי החפיפה כדי להקל על הסירוק כי אני לא משתמשת במרכך.

המשך שבוע מצויין,
אעדכן בהמשך :)
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

אין צורך לחטא את הבקבוקים, כי כמו שכתבת, לא מתפתחים חיידקים בשמן. (אני מחטאת עם מים רותחים רק כאשר מחזירים לי צנצנות לשימוש חוזר ואז במילא צריך לנקות אותן).

באמת עדיף לעשות מסאג' לקרקפת בשכיבה, כדי להזרים יותר דם לשורשי השיער, רק צריך לדאוג לאיזו מגבת על המיטה שתספוג את השמנוניות מהסרום לשיער...

שימי לב שמה שיוצר שמנונות יתר זה לא העיסוי עצמו אלא העובדה שהחומרים המייבשים שבשמפו חודרים בעזרת העיסוי לעומק העור ובתגובת נגד הקרקפת מיצרת עוד יותר שומן. כל עוד זה עיסוי רק עם מים במקלחת או עם שמנים, העור לא צריך להתגונן ולייצר יותר מידי שומנים.
פלוני_אלמונית*

ניבה שקד

ניבה שלום,

יש לי מעט קשקשים. השיער עצמו מלא וטוב. הייתי רוצה לטפל בעניין בצורה טבעית. מה תוכלי להמליץ?

תודה ושנה טובה!
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

אם זאת בעיה זמנית שנובעת מיובש - שמן קוקוס בכבישה קרה פותר את הבעייה באופן מיידי. צריך לעסות איתו את הקרקפת אחרי המקלחת, להסתרק וזהו. תוך יום יומיים הקרקפת חוזרת לאיזון. אם זה משהו כרוני שנמשך שנים, כדאי לאכול יותר פירות וירקות, לקחת מולטי ויטמינים ובעיקר אבץ, ויטמין B ואומגה 3 (נראה לי שסולגאר הכי טובים), ולהפחית מאכלים מטוגנים, מוצרי חלב וסוכר.

שנה טובה!
פלוני_אלמונית*

ניבה שקד

תודה רבה, לך! גמר חתימה טובה!
יוליה*
הצטרפות: 20 מאי 2002, 01:15

ניבה שקד

שליחה על ידי יוליה* »

היי ניבה,
יש לי כתמים אדומים מפצעונים מוגלתיים שהגלידו.
האם ניתן להשתמש בשמן אובליפיכה נקי לטיפול בכתמים?
האם מומלץ לשלב אותו בשמנים נוספים להגברת יעילות?
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

השמנים שהוכיחו את עצמם בריפוי צלקות ובחידוש מהיר של העור הם בעיקר אובליפיכה, חמאת שיאה, רימונים ורוז היפ. אפשר להשתמש בכל אחד מהם בנפרד או ביחד, ללא הגבלה. יש רק "אבל" אחד: אם הצלקות ישנות, זה כבר פחות יעיל, אבל במקרה שלך נשמע שזה טרי.

אני יכולה לשלוח לך את השמנים בחבילה בדואר (אצלי כולם אורגניים וקצת יותר יקרים, אבל בלי פערי תיווך של חנויות, אז נראה לי שבסוף זה יגיע בערך לאותו מחיר). להזמנה את יכולה לכתוב לי ב"צור קשר" באתר שלי: http://www.shaked-natural.com/index.php?tPath=[po]3 10[/po]
תמי_גלילי*
הצטרפות: 17 מרץ 2006, 17:18
דף אישי: הדף האישי של תמי_גלילי*

ניבה שקד

שליחה על ידי תמי_גלילי* »

ניבה,

שלחתי לך דוא"ל לפי הכתובת באתרך, והוא חזר אליי.
את שולחת גם לאמריקע :-) ?

אולי תכתבי לי דוא"ל (הכתובת בראש הדפבית שלי) ואני אענה לך?
נכנסתי לאתר וזה עשה לי חשק :-) .
תודה מראש!
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

היי תמי, הדוא"ל שלי הוא: [email protected] ובכל מקרה אכתוב לך בעצמי.
בחורף אני שולחת גם לחו"ל, כי אז אין בעיה של התחממות המוצרים בשדה התעופה, עד שהמטוס ממריא.
בדרך כלל לקוחות בחו"ל מזמינים סטוק גדול בסוף החורף ושומרים במקרר עד סוף הקיץ. @}
יוליה*
הצטרפות: 20 מאי 2002, 01:15

ניבה שקד

שליחה על ידי יוליה* »

היי ניבה,
הוספתי תגובה בדף על שמן הקוקוס- שמן קוקוס לתזונה ולגוף
תוכלי לייעץ לי?

תודה ויום טוב :)
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

היי יוליה,
עניתי לך בדף על הקוקוס.
יום נפלא, ניבה.
שרון*
הצטרפות: 27 ספטמבר 2002, 14:27

ניבה שקד

שליחה על ידי שרון* »

שלום ניבה,
האם ישנו כרם טבעי שיכול לסייע בהפחתת כהות מתחת לעיניים?
תודה.
ענבל*
הצטרפות: 06 פברואר 2002, 10:42

ניבה שקד

שליחה על ידי ענבל* »

שלום ניבה,
אני סופגת הרבה ידע מהאתר שלך ומתגובות המשתמשים.
לאחרונה התחלתי להכין קרמים בשביל התחביב.
האם את יכולה להמליץ לי על מתכון פשוט?
האם ניתן להוסיף מים לתערובת השמנים ללא בוראקס?
כרגע אני קונה את השמנים משלוס - האם אפשר לרכוש דרכך?
תודה ושיהיה יום טוב ושמח.
ענבל
ירח_לבן*
הצטרפות: 01 אפריל 2006, 09:07
דף אישי: הדף האישי של ירח_לבן*

ניבה שקד

שליחה על ידי ירח_לבן* »

הי ניבה. קרה לי אסון קטן: אחרי שקניתי ממך חמאת שיאה עבור מישהי, השארתי אותה בטעות באוטו והיא הפכה נוזלית לגמרי. האם הרסתי אותה ולפח?
תודה
כלניה*
הצטרפות: 23 אפריל 2012, 11:42

ניבה שקד

שליחה על ידי כלניה* »

שלום לכולם!
קראתי בכיף את הדף, ושאלה לי לנוכחים שיכולים לעזור.
יש לי כמה קרמי גוף (הרבה יותר ממה שהייתי רוצה) ואני משתמשת בהם לעיתים מאוד רחוקות, כך שקורה שהם נאגרים למשך שנתיים וגם שלוש (לעולם לא אבין את הנטייה האוטומטית לתת לבחורה קרם בתור מתנה). אחרי כמה זמן מומלץ להלשיך לפח? האם ההמלצה הזו גורפת לכל הקרמים המכילים חומרים משמרים, או שאפשר, נניח להשתמש בהם לכף הרגל? על מוצר המבוסס (לפחות לפי התווית) על חמאת שיאה הופיעו גושים קטנים לבנים - כמו איי המלח בים המלח. לזרוק? לזרוק ממש מהר?
בנוסף - העור שלי (עוד לא בת 30) סובל מנקבוביות גדולות, נטיה ל"שחורים", ובעיקר מידיי הזריזות שחייבות להוציא כל פולש טרי ולכן גורמות לדלקות והצטלקויות. קוסמטיקאית שהתייעצתי איתה העבירה אותי כמה טיפול פילינג בחומצת פירות שגרמו לקילוף קל, והמליצה להשתמש בסבון, מי פנים קרם לחות וקרם לילה - כולם של הולילנד קוסמטיקס. אני רואה את השינוי בעור (למרות שהוא עדיין די נקבוביתי, גם מעט חסר טונוס) אבל ברור לי שהחומרים האלו הם דיי אגרסיביים ולדעתי העור שלי עלול לחזור מהר מאוד למצבו הקודם ברגע שאפסיק להשתמש בהם. האם יש חלופה בתחום הקוסמטיקה הטבעית? האם גם כשמפסיקים להשתמש בקרמים טבעיים העור חוזר להיות פחות חיוני כמקודם?

תודה לכולן!
חנה
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

_שלום ניבה,
האם ישנו כרם טבעי שיכול לסייע בהפחתת כהות מתחת לעיניים?
תודה._

היי שרון, רק עכשו נכנסתי לדף וראיתי את השאלה... כהות מתחת לעיניים נובעת מסיבות פנימיות בעיקר. כדי להיפטר מהם צריך לישון הרבה, לשתות הרבה מים מינרליים (לא מבקבוקים שעמדו בתחנות דלק), ולאכול בריא (או לפחות להשלים חוסרי ויטמינים עם מולטי ויטמינים, רצוי של חברת סולגאר). קוסמטיקה יכולה לעזור נגד יובש וקמטים, אבל לא במקרה הזה.
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

_האם את יכולה להמליץ לי על מתכון פשוט?
האם ניתן להוסיף מים לתערובת השמנים ללא בוראקס?
כרגע אני קונה את השמנים משלוס - האם אפשר לרכוש דרכך?_

היי ענבל, יש בעייה עקרונית עם הוספת מים לקרם. המים המזוקקים המיועדים לתעשיית הקוסמטיקה מכילים חומרם משמרים, שמזקינים את העור בטרם עת. עדיף להכין קרם משמנים צמחיים בלבד. תכתבי לי לאימייל ואתן לך את המתכונים והמחירים לשמנים הגולמיים. [email protected]
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

אחרי שקניתי ממך חמאת שיאה עבור מישהי, השארתי אותה בטעות באוטו והיא הפכה נוזלית לגמרי. האם הרסתי אותה ולפח?

ירח יקרה, חמאת שיאה שהפכה לנוזלית עדיין טובה נגד יובש (כל עוד יש לה ריח רגיל והיא לא התחמצנה), אבל חלק מהויטמינים שבה כבר נהרסו בחום. כלומר - לשיקום של עקבים סדוקים, צלקות וכל דבר שהוא יותר מסתם יובש רגיל, עדיף להשתמש בחמאת שיאה חדשה, עם כל הויטמינים המרפאים.
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

היי כלניה, עניתי לך באימייל ובזכותך ראיתי גם את שאר השאלות שחיכו כאן הרבה זמן...
כלניה*

ניבה שקד

שליחה על ידי כלניה* »

תודה ניבה,
אני מקווה שעופרה תוכל לענות על השאלה.
אגב, יש לך אי אלו מוצרים המתאימים לעור רגיל או מעורב? אני משתמשת בכמה מוצרי קוסמטיקה טבעית (גם, תוצרת צפון הארץ) שאני מרוצה מהם מאוד, אבל תמיד אשמח לנסות דברים חדשים.
ועוד דבר - ידוע לך על תכשירי פילינג על בסיס חומצת פירות בקוסמטיקה הטבעית?

יום מקסים!
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

כלניה יקרה,

תכשירי פילינג על בסיס חומצת פירות חייבים להכיל חומרים משמרים, כי הם מכילים מים. לכן הם לא יכולים להיות טבעיים.

לגבי המוצרים, אני ממליצה לך על קרם התחדשות, שמתאים גם לעור יבש וגם לעור מעורב. 50 מ"ל עולה 85 שקלים כולל משלוח.
http://www.shaked-natural.com/index.php?tPath=[po]4 54[/po]

לשלוח לך? לאיזו כתובת? (את יכולה לשלוח לי את הכתובת באימייל)
מאיה*
הצטרפות: 31 מאי 2003, 22:11

ניבה שקד

שליחה על ידי מאיה* »

רק רוצה לציין שקרם ההתחדשות של ניבה מדהים מדהים מדהים!!
אני מאד נזהרת עם מה שאני מורחת על הפנים כי יש לי עור פנים שומני שנוטה לפתח פצעונים (כמעט מכל דבר- אוכל בעייתי כמו קמח לבן וסוכר/חום/מחזור/רגישות לאיפור או קוסמטיקה קונבנציונלית).
משתמשת בקרם הזה כבר יותר משנה ופחות או יותר מכורה אליו! :)
[רק צריך להקפיד למרוח אותו על פנים רטובות כדי שלא תהיה תחושה שומנית]

בקיצור- ממליצה בחום!!!
כלניה*

ניבה שקד

שליחה על ידי כלניה* »

העור לא מתרגל בשלב מסויים? אני יודעת שכל תכשיר שניסיתי הפסיק להשפיע בשלב מסויים. אגב, מישהי יודעת להמליץ על איפור (סומק, שפתון וכאלה) בתחום הקוסמטיקה הטבעית?
מאיה*
הצטרפות: 31 מאי 2003, 22:11

ניבה שקד

שליחה על ידי מאיה* »

זה החלק המפתיע- שלא.. העור רק נראה יותר ויותר טוב (בתקופה של מחזור אין איך לי להילחם בזה- תמיד יצא לי חצ'קון או שניים,
ובימים שאני לא מקפידה על תזונה ואוכלת שטויות גם יוצאים לי פצעונים ככה שהסיבה המרכזית למראה עור הפנים זה פנימי כמובן..)
אבל חיצונית- הקרם ממש שומר לי על העור ולא מייבש ותאמיני לי שניסיתי ה-מון סוגי תכשירים טבעיים ולא טבעיים ושם דבר לא פתר לי את בעיית הפצעים והשומניות כמו שתזונה+ הפחתת שימוש בסבון+ והקרם המושלם של ניבה על בסיס יומי!

באותה נשימה אני רוצה להמליץ מאד מאד גם על המוצרים/טיפולי פנים של עפרה (תקראי קצת באתר - http://www.adin-is-natural.com)
שעזרו לי כשעור הפנים שלי היה במצב קטסטרופלי בתקופת הצבא!
עפרה גם מוכרת איפור מינרלי של מינרז (הזמנתי ממנה מייקאפ וסומק מינרלי שבזכותם סוף סוף חזרתי להתאפר ולהרגיש כמו בחורה מטופחת
כי בגלל שהעור שלי כ"כ רגיש ומתחצ'קן בקלות לא יכולתי להשתמש בשום סוג של מייקאפ/סומק קונבנציונליים)

בקיצור- מומלץ בחום!
כלניה*

ניבה שקד

שליחה על ידי כלניה* »

ענית לי על השאלה שלא הספקתי לשאול, לגבי האיפור הטבעי... תודה :)
אגב, הסבון שאני משתמשת בו לפנים מדי פעם (כדי לעשות הפסקה מהמלאכותי), דווקא עושה לעור שלי ממש טוב - הוא גם טבעי לחלוטין, מלאכת יד מהצפון וכאלה. אחרת אני מרגישה איזה חוסר נוחות לגבי העור, שהוא לא נקי או שומני... בכל מקרה צריך לשטוף עם משהו פעם פעמיים ביום, לא?
עכשיו_טוב*
הצטרפות: 22 פברואר 2011, 12:07
דף אישי: הדף האישי של עכשיו_טוב*

ניבה שקד

שליחה על ידי עכשיו_טוב* »

ניבה שלום! רציתי לשאול אם קרם ההתחדשות מתאים גם במקרים של סבוריאה וגם נטייה לפצעונים וגם קמטים..
באסה, הכל יחד עכשיו..
מחפשת משהו שיעזור לי להסתכל במראה בבוקר..
כלניה*

ניבה שקד

שליחה על ידי כלניה* »

אחרי חיטוט אינטנסיבי באתר של עופרה, ראיתי המלצות על איפור של ג'יין ארדייל. עכשיו אני ממש מבולבלת מעודף אופציות - להגיע לעופרה כדי לנסות את המוצרים של מינרז ולהתאים לעצמי צבע? להזמין את המוצרים של ג'יין ארדייל באינטרנט (אי-ביי או משהו) ולקחת סיכון עם התאמת הצבעים? וגם עם אותנטיות המוצר? אוף. בעיות של בחורות.
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

ניבה שלום! רציתי לשאול אם קרם ההתחדשות מתאים גם במקרים של סבוריאה וגם נטייה לפצעונים וגם קמטים..

קרם ההתחדשות מאזן את העור ולכן מתאים גם לעור מעורב וכמובן נגד קמטים! בכל מקרה, במקרה של עודפי שומן ופצעונים כדאי לנקות את הפנים במקלחת עם סבון טבעי (אני מעדיפה את הסבון המוצק של נטלי, שהוא מאד עדין עם ריח טוב) ואחרי המקלחת למרוח את קרם ההתחדשות. על עור נקי הוא הכי יעיל.
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

להגיע לעופרה כדי לנסות את המוצרים של מינרז ולהתאים לעצמי צבע?

עפרה שולחת דוגמיות הביתה להתאמת צבע. תשלחי לה הודעה בצור קשר באתר שלה.
כלניה*

ניבה שקד

שליחה על ידי כלניה* »

אממ... הדף להזמנת ערכת התנסות אומר שהערכה לא כוללת מוצרי מינרז. בטוחה?
פלוני_אלמונית*

ניבה שקד

שלום ניבה
ראיתי את ההמלצה שלך לטיפול בכינים. לא ברור לי מה הכוונה לשמן לימון. ראיתי בבית טבע שמן אתרי לימון אבל הוא נמכר בכמות קטנה (10 מ"ל). האם את מתכוונת לזה?
מיכל
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

אממ... הדף להזמנת ערכת התנסות אומר שהערכה לא כוללת מוצרי מינרז. בטוחה?

אה, טוב לדעת. אז כניראה שזה יקר מכדי לשלוח דוגמיות במחיר סמלי. דברי עם עפרה, אולי היא תוכל לשלוח לך כמות קטנה.
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

ראיתי את ההמלצה שלך לטיפול בכינים. לא ברור לי מה הכוונה לשמן לימון. ראיתי בבית טבע שמן אתרי לימון אבל הוא נמכר בכמות קטנה (10 מ"ל). האם את מתכוונת לזה?

כן, בדיוק. שמן לימון אתרי, רק בכמות גדולה יותר. יש לי תערובת מוכנה של 120 מ"ל (שמן שקדים + שמן לימון ולבנדר נגד כינים) שאני מוכרת ב- 85 שקלים כולל משלוח. אם את רוצה לנסות, תפני אלי ב"צור קשר" באתר: http://www.shaked-natural.com/index.php?tPath=[po]4 12[/po]&itemID=84
י_פה*
הצטרפות: 07 אוגוסט 2010, 17:51
דף אישי: הדף האישי של י_פה*

ניבה שקד

שליחה על ידי י_פה* »

ניבה הי, רואה שהתארגנת עם ערסית ,עם עדיין רלוונטי אשלח לך.
נועה*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2001, 13:21

ניבה שקד

שליחה על ידי נועה* »

הי ניבה רציתי לשאול אם יש סבונים טבעיים לגמרי שאת ממליצה עליהם לגוף ולפנים? ראיתי באתר שלך את הסבונים של נטלי אבל גם ראיתי שבכל זאת יש בהם מים. נתקלתי גם בשמות נוספים (לבנדר, הסבון של מיכל, סבון נוזלי של ענבל נתן-בר) אבל קשה לי לשפוט מה מביניהם הכי נטול תוספות. אשמח גם לנצל את ההזדמנות כדי להבין ממך אם בכלל יש דבר כזה סבון מוצק שהוא טבעי לגמרי...
תודה רבה! נועה
פלוני_אלמונית*

ניבה שקד

היי ניבה,

רציתי לשאול לגבי סבון ידיים. אני רוחצת אתה ידיים מספר לא קטן פעמים ביום, והייתי רוצה סבון, עדיף נוזלי, כמה שיותר טבעי ופחות מזיק...אך גם במחיר נוח, כי השימוש הוא יום-יום מספר פעמים...על מה היית ממליצה?

תודה!
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

ניבה הי, רואה שהתארגנת עם ערסית ,עם עדיין רלוונטי אשלח לך.

אה, חשבתי שלא ראית את הבקשה שלי. אז אני מחכה שהיא תשלח לי ואם תהיה בעיה - אבקש ממך שוב. תודה!
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

אם בכלל יש דבר כזה סבון מוצק שהוא טבעי לגמרי...

היי נועה, הסבונים המוצקים מכילים מים במקור, אבל עוברים תהליך ייבוש שבו המים מתאדים ואז הם כבר לא אטרקטיביים לחיידקים ולכן לא צריכים חומרים משמרים. לכן גם צריך לשמור אותם על רשת / סבונייה עם חורים במקלחת, כדי שלא יהיו רטובים יותר מידי זמן רצוף ולא יאפשרו לחיידקים להתרבות עליהם.

בזמן הייצור משתמשים בסודה (נתרן הידרוקסיד) שגורמת לכל הרכיבים להפוך לסבון, אבל הסודה מתפרקת בתהליך ולא נשארות עקבות שלה.

כל הסבונים המוצקים שהזכרת הם טבעיים לגמרי (כולם מקפידים על כמות סודה מספיק קטנה כדי שכל הסודה תתפרק בסיום התהליך).
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

והייתי רוצה סבון, עדיף נוזלי, כמה שיותר טבעי ופחות מזיק...אך גם במחיר נוח

סבונים נוזליים טבעיים - יותר מייבשים מסבונים מוצקים, כי הם יותר בסיסיים (פחות מותאמים לחומציות העור). הבסיסיות מאפשרת להם להימנע מחומרים משמרים (חיידקים לא מתרבים בסביבה בסיסית, הם צריכים טיפה חומציות, כמונו). נראה לי שהסבונים הנוזליים של מיכל הכי זולים, אבל בכל מקרה אני מעדיפה לעבוד עם סבונים מוצקים באריזות נייר. זה גם חוסך שימוש בפלסטיק (שתהליך הייצור שלו פולט רעלים) וגם פחות מייבש את העור.

אישית אני עובדת עם נטלי, שהכי אהבתי את הסבונים המוצקים שלה והמחירים שלה לא גבוהים (כמו אלו של מיכל, פר משקל): http://www.tnsoap.com
נועה*
הצטרפות: 04 ספטמבר 2001, 13:21

ניבה שקד

שליחה על ידי נועה* »

ניבה תודה רבה!
איילת*
הצטרפות: 07 יולי 2001, 13:15

ניבה שקד

שליחה על ידי איילת* »

ניבה יקרה, תודה גדולה! העצה שלך לגבי מיגור כינים באמצעות שמן שקדים ושמן לימון, עבדה יותר טוב מכל השיטות האחרות שניסיתי (וניסיתי...)
תבורכי...@}
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

_ניבה יקרה, תודה גדולה! העצה שלך לגבי מיגור כינים באמצעות שמן שקדים ושמן לימון, עבדה יותר טוב מכל השיטות האחרות שניסיתי (וניסיתי...)
תבורכי..._

איזה יופי! הלימון גם הורג כינים, גם מחזק את שורש השיער וגם משאיר ריח טוב שנשאר גם אחר חפיפת השיער בסוף הטיפול. :)
ניבה_שקד*

ניבה שקד

שליחה על ידי ניבה_שקד* »

רק רוצה לציין שקרם ההתחדשות של ניבה מדהים מדהים מדהים!!

תודה מאיה! @}
שליחת תגובה

חזור אל “דפים אישיים”